Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#18901) Pisztillus válasza dragonfx (#18899) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Most állították át az ÁFA kulcsot a szerveren... :DDD

Amúgy meg nem tudom, engem kilépésnél fogadott ez. Biztos lezso-ék hegesztenek valamit a szerveren.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#18902) tope válasza Pisztillus (#18901) üzenetére


tope
addikt

Napközben többször is ez volt, most bebírtam lépni

(#18903) Apika


Apika
Közösségépítő

A szerverbe borult a pezsgő... :DDD

(#18904) tildy válasza Mawyx (#18898) üzenetére


tildy
nagyúr

Madrid Barajas, Terminal 1
[link]

Tudogatok nemetul, angolul , szerintem az utobbi nyelv ismerete azert valamennyire elvart egy repteri kiszolgalo-szemelyzettol. Csak nem varhato el, hogy egy turista, akarmelyik orszagba utazik, az osszes orszag nyelvet tudja.

Portugalia ilyen szempontbol sokkal korrektebb volt. Gondolhatod, oreg bacsi, angolul sem tud, de kezzel labbal magyarazta, merre kell menjunk, intezkedett. Spanyolorszagban meg segiteni se voltak parszor hajlandoak, meg spanyolul sem (Hataron levo telepules (Badajoz) , buszallomas, informacio)

Ha valasztani kene, Portugalia vagy Sapnyolorszag, gondolkodas nelkul Portugaliat mondanam, lehet csak mi fogtuk ki, de sokkal, sokkal kedvesebbek es segitokeszebBek a portugalok.

Vicces volt amugy, Madridbol jottunk nyaron vissza repcsivel , Portugaliabol, a spanyol portugal hatarrol el kellett oda jutni.
A fesztival szervezoje ingyen es bermentve bevitt minket Elvasba(P) a vasutallomasig, (sajnos nem a buszallomason tett ki, vonat meg nem lett volna Madridba csak masnap delben, nem ertuk volna el a gepet.) Szoba elegyedtunk ott par emberrel, egy kavezoban ultek, egy tudogatott angolul, hivtak nekunk taxit, 25 euroert atvitt Badajozba (Spain, kb 20 km) , (onnet tobb busz meg vonat van) , teljesen lehidaltunk a kedvesseguktol.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18905) bandus válasza Mawyx (#18898) üzenetére


bandus
veterán

nekem sincs kevesebb órám,mint neked volt elhiheted, ennek ellenére a nyelvtanulásra nagyon nagy hangsúlyt kell fektetni. bár igazából amit tudok, annak nagy részét már gimiben megtanultam.

a március 21-i Malaga elleni meccsre fogok kimenni, ha elnyerem az egy hetes ottlétet, szóval amint ez kiderül, rendelem is meg a jegyet :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#18906) Mawyx válasza tildy (#18904) üzenetére


Mawyx
senior tag

Én elfogult vagyok a spanyolokkal :K
Azon meg én is gondolkoztam már, hogy hogyan lehet, hogy kapásból az anyanyelvükön szólalnak meg és úgy tűnik mintha sokan csak úgy tudnának kommunikálni, amikor nézem a reptéri melókat folyamatosan, de mindenhová kell az angol és nem is az alap, hanem min társalgás szintű szóban és írásban, a legkülönfélébb munkaköröket néztem már.
Náluk vagy van valami engedmény, ami nem valószínű, vagy igenis tudnak angolul nagyon is profi szinten, mert anélkül nem vették volna fel őket, de már ott vannak és megtehetik, hogy úgy szólalnak meg, ahogy ők akarnak.

(#18905) bandus : ezt nekem is mondták, de egyszerűen nem fért bele, nem is jártak csoporttársak évközben, hanem vagy megvolt nekik még gimiből vagy még most sincs meg, mert most járnak tanfolyamra államvizsga után. Nem én voltam egy egyetlen kivétel.

21-én a Villareallal játszanak, legolcsóbb jegyet amit látok 225€, Malagával 18-án játszanak, legolcsóbb jegy 95€, ez nekem túl sok egy jegyért.

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#18907) nike_ válasza Mawyx (#18898) üzenetére


nike_
addikt

én Japánba szeretnék eljutni, nagyon érdekel az a hely. valamennyire már tudok is beszélni (amennyit így netről önszorgalomból lehet). remélem egyszer sikerül.

(#18908) bandus válasza Mawyx (#18906) üzenetére


bandus
veterán

sry, de ez a "nem fért bele" ez egyszerű kifogás, egészen addig, amíg vannak olyan ismerőseim nekem is, akik munka mellett nyomják nappalin az iskolát, esetleg két szakot csinálnak párhuzamosan :)

18-án a malagával játszanak otthon a madridiak, volt egy kis kavarodás, valami sztrájkok miatt, az még a régi verzió amit te néztél. 95 vagy 225 eu tényleg sok egy jegyért, de ha ennyi az ára, akkor ennyi, ki tudja, hogy eljutok-e még oda valaha. nyilván más helyzetben vagyok, nekem nem kell magamat eltartanom, meg albérletet és kaját fizetnem. de mint mondtam is, láttam oda 15k-ért is jegyet.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#18909) Mawyx válasza bandus (#18908) üzenetére


Mawyx
senior tag

Akkor mit hozunk ki így a végére, amit algieba szokott, hogy hulladék selejt vagyok? Tőlem ennyi tellett, nem vagyunk egyformák. Örülök hogy más olyan q nagy ász, hogy megy 2egyetem is egyszerre meló mellett, meg nem számít neki egy több10k-s meccsjegy, én örültem, hogy egy diplomám meglett és már a nyelvvizsgám is, közben meg eltartom magam, albérletben lakok sok éve, van kocsim és bejártam fél Európát úgy, hogy a szüleim nem tudnak segíteni.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#18910) tbs válasza bandus (#18908) üzenetére


tbs
addikt

Csak halkan jegyzem meg, hogy ez inkább a felsőoktatás hibája. ;) Mármint hogy LEHET mellette termelő munkát végezni... (Itt most nem a tesco pénztárosságra gondolok 7végenként.)

A kétszakos géniuszokról külön véleményem van. ;] (Bár ismerek rendes kivételt mindkét irányba' 1-2 darabot, azért a többség akiket látok ilyen cipőben VALAMIT nagyon nem gondol komolyan.)

(#18911) Dylen válasza tbs (#18910) üzenetére


Dylen
aktív tag

akkor az 1-2t bővítsd 2-3ra :o
:)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#18912) Mulderpapa válasza Domxc (#18895) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

Köszi, tényleg nyitva volt. :R

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#18913) tiv83us


tiv83us
veterán

BUEK utolag is mindenkinek, mi elautoztunk anyamekhoz, ettunk egy rantott sajtot, ittam egy fel uveg szololet, majd ejfel utan hazajottunk es mielott alomba ringattam magam, Xboxoztam kicsit. Ha valaki ezt levetiti nekem tiz evvel ezelott, tuti letagadom magam. :U

tildy: aki repteren vesz bubis vizet az sikeres ember... :U ;]

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#18914) Ramius válasza tiv83us (#18913) üzenetére


Ramius
őstag

Buék neked is. Ott is tavasz/ősz van tél helyett?

És hová tűnt démonhill joker?

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#18915) pohár válasza Ramius (#18914) üzenetére


pohár
félisten

én a mostaniból ki se tudom nézni mi az anyámkínja lehet :N :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18916) Domxc válasza Mulderpapa (#18912) üzenetére


Domxc
senior tag

Na mondtam en. Nincs mit. :))

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#18917) tildy válasza tiv83us (#18913) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem volt mas lehetoseg, elozo delutan 6kor indultunk Elvasbol, ejfelig a badajozi buszallomason csoveltunk, aztan busszal madridba, aludtunk vagy ket orat, reggel 7re repterre erkezes. este 9kor indult a repcsi Londonba. Eronk nulla, hullafaradtak voltunk.
Szerinted?:D Hol kellett volna vizet vennunk?:D
No de hat ez van, nem vagyok sikeres ember.... ;] ;] ;]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18918) tbs válasza Dylen (#18911) üzenetére


tbs
addikt

;) Költői kép.

Namilyen..? Bejáratás hogy megy..?

(#18919) Pisztillus válasza tiv83us (#18913) üzenetére


Pisztillus
senior tag

BUÉK nektek is! Régen láttunk erre!

Pohár: Ahogy követtem az átszabó topicban, úgy emlékszem, hogy egy robot. De majd tiv elmondja a részleteket.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#18920) Dylen


Dylen
aktív tag

Van akinek még mindig szilveszter van. Az ablakunk alatt megy a dalolászás :U

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#18921) Winner_hun válasza Ramius (#18914) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ahányszor megláttam mindig próbálom megfejteni hogy mi akar lenni az avatarja de sehogy nem jövök rá. Valami sötét madár fejű ember, aminek a fejébe hátulról belehajtott egy repülö és elgörbült. Nekem kb. ennyi jön le belőle.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#18922) pohár válasza Winner_hun (#18921) üzenetére


pohár
félisten

és akkor sok avatart dobnak vissza azzal hogy nincs arca, meg nem illik a ph-hoz :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18923) Armahun válasza Winner_hun (#18921) üzenetére


Armahun
addikt

Ez lehet nem is az arca, ott van a bal alsó sarokban a mikulássapka.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#18924) tope


tope
addikt

Jó munkát mindenkinek, már aki dolgozik holnap, én még kicsit halogatom a dolgot, holnap kiderül meddig

(#18925) Winner_hun válasza pohár (#18922) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hiába nagyítom, úgy se jövök rá. Amúgy valahogy így gondoltam.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#18926) FehérHolló válasza Winner_hun (#18925) üzenetére


FehérHolló
veterán

Mass effect (2) játékból egy geth.
Joker pedig a pilóta.
Xbox meg a kéjtár.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#18927) Apika válasza Winner_hun (#18925) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Jól kielemezted... :DDD

(#18928) pohár válasza FehérHolló (#18926) üzenetére


pohár
félisten

hát rá nem ismertem volna, pedig végigtoltam a játékot... így mostmár biztosra tudom hogy nincs arca, szóval ez mi ha nem kivételezés? :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18929) Dylen válasza tbs (#18918) üzenetére


Dylen
aktív tag

jól :)
A csatornalogók ellen néha zoomolással védekezek, de ha nem tenném, akkor se hiszem, hogy baj lenne. Ma döbbentem rá, hogy nem ismer fel akármilyen webkamerát, hozzávalót kell venni.

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#18930) tildy


tildy
nagyúr

Kar, hogy nem keszitettem arrol a beegesrol kepet. Remelem a megfelelo bejaratassal tenyleg elkerulheto, es Dylen neked nem lesz olyan. :U
Jol tudom, hogy az elso 1500 oraban kell "kimelni" ?

Na most eszmelek, baromi sz.rul jott ki ez a hozzaszolasom itt, nem akarok vele megbantani senkit. :(

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18931) Algieba válasza Mawyx (#18909) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Soha senkire sem mondtam, hogy selejt.

Úgy látszik a "biorobot" kifejezésemet sokan másképpen érzik negatívnak. Pedig csak azért találtam ki, hogy kifejezzem, mennyire nem bírom a monoton munkákat. Ideig-óráig el tudom nyomni az elmém zakatolását, de aztán annyi szellemi energia halmozódik fel az idegrendszeremben, hogy fizikailag is felpörgök és muszáj helyet változtatnom.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#18932) bandus válasza Mawyx (#18909) üzenetére


bandus
veterán

nem tudom hol állítottam én ilyet? :U

egyszerűen csak arról van szó, hogy jó munkához és pozícióhoz, jó ösztöndíjakhoz tudni kell angolul, és nem elég középszinten. az lesz sikeres, aki valamiben többet, vagy valamit jobban tud, mint az évfolyamról kikerülő 40-50-100 másik frissdiplomás. ez szerintem tény, ezen kár vitatkozni.

nem bántásból írtam, amit írtam, és ezt sem abból fogom, de annyit ábrándozol külföldi munkáról, amit viszont folyékony nyelvtudás nélkül nem fogsz kapni :U az pedig nem jön magától, tenni is kell érte... csak kifogásokat mindig könnyebb találni :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#18933) tildy válasza bandus (#18932) üzenetére


tildy
nagyúr

Vagy de. :U
Alapfokkal jottem ki, szerintem meg most sincs meg kozepfok, 3 honap utan lett szakmamban munkam. :U Pedig eleinte azt sem tudtam mit mondanak a telefonban, mert nem ehhez voltam szokva.

A helyes megfogalmazas: Folyekony nyelvtudassal konnyebb, vagy egyszerubb kapni.

Azert megneznem azt aki egyszerre tol ket mernoki szakot, vagy egyszerre mondjuk kozgazt meg mernokit, mindkettore oda tudja-e teljesen tenni magat. Van par kivetel, aki igen, de ugy gondolom, ezen szakok jo resze teljes embert kivan.

@Töki15: az otthoni nyelvtanitas a grammarra es a vocabularyra megy ra. Ami a tanarom szerint -bar nem felesleges, de - kevesbe lenyeges. Nem tanitja meg az embert ugyanis normalisan kommunikalni, hanem beleveri, hogy ne hibazzon. Pedig igenis kell hibazni, abbol tanul az ember.

Ugy velem, otthon nyelvtanfolyam alatt bizonyos dolgok jobban ragadnak, fokepp a rovid tavu memoriaba, (pl a szavakat en rendszeresen elfelejtem, tobbszor meg kell neznem). Viszont a legidealisabb megoldas kinn elni, es itt jarni tanfolyamra is. Sok uj dolgot tanitottak nekem itt, es hatarozottan gyorsabban fejlodok a suli ota. Amellett, hogy egyebkent is ragadt ram par szo.

Igaz en a kozepfoku szintet folyamatos , hibatlan kommunikacio szintjere teszem, es atol en meg messze vagyok.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18934) @Töki15


@Töki15
tag

Kint valamilyen szinten rákényszerülsz a nyelvre nem , már mint úgy gondolom könnyebben és gyorsabban tanulsz kint , mint ha itt elkezdesz suliba járni és küzdesz a középfokért !

(#18935) NoLF


NoLF
addikt

chö.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#18936) NoLF


NoLF
addikt

én meg csak annyit mondok hogy mindenki a maga cseresznyéjének a pogácsa.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#18937) vikvuk válasza tildy (#18933) üzenetére


vikvuk
aktív tag

egyedül mentél ki vagy volt melletted segítség, aki pl. perfekt angolos?

[ Szerkesztve ]

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#18938) Mawyx válasza Algieba (#18931) üzenetére


Mawyx
senior tag

Magadra szoktad mondani úgy emlékeztem, ha nem akkor bocsi, féreértettem. Így értettem, hogy én is magammal kapcsolatban jussak erre a kövektkeztetésre vagy hova lyukadunk ki?! (Nem kérdés, hanem felkiáltás.) Lediplomáztam, lenyelvvizsgáztam, elhelyezkedtem, ez szerintem nem a nem teszek semmit, csak otthon nyavalygok 8általánossal kategória.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#18939) tbs válasza tildy (#18930) üzenetére


tbs
addikt

Ja, pár ezer óra használat után ~15-20 évig várhatóan pipec lesz. :D

Dylen: :C

(#18940) kételkedem


kételkedem
addikt

Végre hétfő!
Új hét, új év, új remények! :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#18941) Ramius válasza kételkedem (#18940) üzenetére


Ramius
őstag

Minden rendben veled? Miféle kijelentés ez, hogy végre hétfő? :F :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#18942) FehérHolló válasza kételkedem (#18940) üzenetére


FehérHolló
veterán

Mától mondott fel több ezer orvos, a vízügyi (!!!) törvénybe meg múlt év végén belekerült egy félkatonai megoldás, hogy a maradékukat a kormány (haha, inkább OV) az ország bármely pontjába átirányíthatja dolgozni.
Hol a pattogatott kukoricám?

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#18943) tope válasza kételkedem (#18940) üzenetére


tope
addikt

Ja, 1. hét táppénz
Szép 1. hetet mindenkinek

(#18944) kételkedem válasza Ramius (#18941) üzenetére


kételkedem
addikt

Nem lehet örökké nyavalyogni, kell egy pici optimizmus! :K

#18942) FehérHolló : vízügyi(!) törvénybe sikerült egy olyan paragrafust is beledobni, hogy a kaszinó bár zárt hely, mégis lehet dohányozni. Indoklásként előadták, hogy azért mert csak!

#18943) tope gyógyulj! :K

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#18945) Algieba válasza Mawyx (#18938) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Semmi pánik! Mindenki szokott zsákutcába szaladni. Egyet vettem észre, sosem véletlen, hogy az ember önhatalmúlag (tudatalattinkban is zajlanak döntési folyamatok) kispadra ülteti magát vagy adatja magának a pofonokat.

Én sem véletlenül váltogatok passzív/aktív időszakok közt.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#18946) Pisztillus válasza FehérHolló (#18942) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Még nem mondott fel, mert a kormány olyan bérfejlesztési javaslatot tett le az asztalra, amiről már érdemes tárgyalni, ezért a felmondások - ha szükséges - április elején aktiválódnak. Az orvosok viszont túlórát nem vállalnak olyan mértékben, mint korábban.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#18947) bandus válasza kételkedem (#18944) üzenetére


bandus
veterán

ezt a vízügyi törvényt hogy találom meg? felettébb érdekelnének ezek a paragrafusok :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#18948) kételkedem válasza bandus (#18947) üzenetére


kételkedem
addikt

Magyar Közlöny, 166. szám

Már hatályba is léptek a katasztrófa-egészségügyi ellátásról szóló új szabályok. A Magyar Közlöny legfrissebb, 166. számában megjelent a víziközmű-szolgáltatásról szóló törvény, amely záró rendelkezéseiben szól a katasztrófa-egészségügyi ellátásról, de ezzel együtt megjelent a törvény egyes részletszabályait tartalmazó kormányrendelet is. Utóbbi rögzíti például azt, hogy kiket és milyen feltételekkel rendelhetnek be azokba a kórházakba, ahol egészségügyi válsághelyzetet rendeltek el.
[link]

dohányzással kapcsolatban:
Ezen a szabályozáson lazított a parlament pénteken azzal, hogy az alkotmányügyi bizottság javaslatára a víziközmű-szolgáltatásról szóló törvény elfogadásával az utolsó pillanatban módosította a nemdohányzók védelmét célzó jogszabályt. Így január 1-jétől dohányzóhely kijelölése nélkül is lehet dohányozni a játékkaszinókban. A bizottság érdemi indoklást nem fűzött a javaslathoz, amelyet a parlament elfogadott.
[link]

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#18949) FehérHolló válasza kételkedem (#18948) üzenetére


FehérHolló
veterán

Komolyan kihirdették ismét változtatás nélkül azt az egyházakról szóló törvényt, amit korábban elmeszelt az AB?!

Skynet is real. It's called Google.

(#18950) tildy válasza vikvuk (#18937) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem egyedul , van egy ket labon jaro szotaram ;]
Viszont munkahelyre nem vihet(t)em be , ott magam kell boldogulnom.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.