Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#18501) philoxenia válasza Mawyx (#18500) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Pedig igazi karácsonyi színük van.... :K

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#18502) Mawyx válasza philoxenia (#18501) üzenetére


Mawyx
senior tag

Az eredeti méretet nem tudom belinkelni, mérges vagyok, hogy flashes lett a picasa, azon látszik, hogy a mintája nem karácsonyi és nekem fel se tűnt, hogy valóban karácsonyi színe van.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#18503) bandus válasza Mawyx (#18496) üzenetére


bandus
veterán

nekemnincs :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#18504) tope válasza Mawyx (#18496) üzenetére


tope
addikt

Kezem nekem sincs fent
Neked miért van ratyi ?

(#18505) Mawyx válasza tope (#18504) üzenetére


Mawyx
senior tag

Amit írtam du fb-n eddig tartott, most meg megy a szenvedés, a hócipőm tele van már :W
de van sör :D :K

(#18503) bandus: merthogy? mi az öröm tárgya? :)

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#18506) tope válasza Mawyx (#18505) üzenetére


tope
addikt

Ha jól értem akkor vége, de figyi szerintem jobb így, ennyit nem ér senki, illetve csak 1 valaki, de a jelek szerint ő nem az

UI: Itt meg van zselés szaloncukor :P

[ Szerkesztve ]

(#18507) Mawyx válasza tope (#18506) üzenetére


Mawyx
senior tag

A dolog nem iyen eccerű az a baj, az egész élet nem eccerű.
A zselés az egyetlen szaloncukor, amit szeretek :K

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#18508) tope válasza Mawyx (#18507) üzenetére


tope
addikt

Ha kérsz kaphatsz belőle, ja a zselésből is ;) ;]

(#18509) NoLF


NoLF
addikt

itt meg halászlé otthoni halból, úgyhogy uccuneki

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#18510) bandus válasza Mawyx (#18505) üzenetére


bandus
veterán

hát a karácsony :)

barátnőmnek gondolkozom még egy ajándékon, hogy megvegyem-e neki, amit nagyon szeretne... sajna ez már csak azután derült k, hogy bevásároltam a dolgokat.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#18512) BlacKSouL válasza pohár (#18490) üzenetére


BlacKSouL
addikt

hát, a NÓGRÁD VOLÁN szerint ma karácsony másnapján, hivatalos ünnepnapon nem vasárnapi, azaz nem munkaszüneti, hanem szabadnap, azaz szombati menetrend szerint járnak a buszok. ugyanis a szabadnapi menetrend szerint közlekedtek a buszok...ma...hétfőn...vicces...lehet rájuk számítani

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#18513) degu válasza bandus (#18476) üzenetére


degu
senior tag

A valaszaim egy csomo,itt elhangzott kerdesre,kijelentesre:
Barmit gondolsz,teszel,nem teszel...az biztos,hogy fizetned kell erte!
A *karacsonyi vacsorahoz* csak annyit,hogy ez a pali szorakozik Veled,vagy olyan gyoker,hogy nem tudja mit akar.
Az ajpod-temahoz annyit,hogy nem mindig talal celba az ajandek! Nagybetegnek koszorut venni ajandekba-lehet,de nem biztos,hogy jo otlet...
Hat a 25.-e nekem sem a nyero napom volt! Fuvaroztam a banyat /anyos/ a lanyaihoz,
osszeveszett velem a sogorom,meg a sogornom,es anyuci ugy dontott,hogy mindez az en hibam,es...megerdemeltem... :W
/Olyan ritkan van szokonap...karacsony miert van minden evben?/

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#18514) pohár válasza BlacKSouL (#18512) üzenetére


pohár
félisten

pf, vicc...

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18515) Pisztillus válasza BlacKSouL (#18512) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Gondolom megspékelve azzal, hogy tanítási szünet is van.
De a Borsod Volán is kitett magáért: képes volt a tegnap (12. 26.) 16.00 órakor Ózdról induló busz esetén elhagyni a harmadrészt - tanítási szünetre hivatkozva. Pedig utas lett volna bőven, Nagybátonyban ezért utaslemaradás is volt (csak állóhely lett volna, ám árkedvezmény nem). Remélem a döntéshozó egy héten keresztül fog farfekvéses tarajos sült kakálni... :(((

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#18516) BlacKSouL válasza Pisztillus (#18515) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nagybátony? Az hogy jön képbe? :) Ha már itt van pár km-re.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#18517) Pisztillus válasza BlacKSouL (#18516) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Az ózdi buszok Nagybátonyon keresztül járnak. (Kivéve azt a pár Egeren át közlekedőt.) Útvonal: M3 Hatvanig, 21-es Nagybátonyig, majd 23-as és 25-ös Ózdig.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#18518) bandus válasza Kalandor (#18511) üzenetére


bandus
veterán

köszi :) ez alapján megúszom az adót.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#18519) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Jó reggelt. Gondolom mindenki kipihente magát az ünnep után. Én tegnap a kisvárdai várfürdőben áztattam magam. Jól esett a -2 fokban ott ülni a gőzölgő termálvízben, persze az akkor lett volna hangulatos, mint anno pár éve, mikor hó is esett és esés közben szépen elolvadt.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#18520) Mawyx válasza Tothgera30 (#18519) üzenetére


Mawyx
senior tag

Menni kell dolgozni, ennek örülök is meg nem is :U

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#18521) vikvuk válasza Tothgera30 (#18519) üzenetére


vikvuk
aktív tag

tavaly ilyenkor nagy hó volt biza még pesten is

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#18522) Tothgera30 válasza Mawyx (#18520) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Sajnos, de hát ilyen az élet, valamiből meg kell élni. Én mondjuk ma még itthon vagyok, így belefér egy kis filmezés, N570-es CPU-val szerelt netbook böngészés és zenélés is. Az erő legyen veled, kitartást!

#18521 vikvuk: Én is erre gondoltam először, de tavaly Szoboszlón voltam tél felé...

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#18523) tildy válasza vikvuk (#18521) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát, nálunk fehér bolt a karácsony. Legalábbis 24-25. Kb 2 centi hó volt.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18524) philoxenia válasza tildy (#18523) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nálunk is, de már csak volt.... Tán megfáztál: "fehér bolt..." ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#18525) tildy válasza philoxenia (#18524) üzenetére


tildy
nagyúr

Fakkamakka. Fehér volt. Túl közel van a "v" a "b"-hez.
Egyébként hazajöttem, meg is fáztam. De már jól vagyok. De soha többé idehaza karácsony, annyi kiló vagyok, mint még soha.... :Y :Y :Y minimum 5 kiló rám jött 10 nap alatt.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18526) tope válasza Mawyx (#18520) üzenetére


tope
addikt

Hát az nem jó, bár igaz említetted a múltkor, hogy nincs több szabadság. Én már csak jövőre lépek az útra, itt direkt meg kellett hagyni a napokat.

(#18527) Mawyx válasza tope (#18526) üzenetére


Mawyx
senior tag

Otthon töltöd a szabadságot?

Anyuéknál is fehér volt minden. Félre kellett állni hazafele ment Pesten a kocsival és felrakni a napszemüveget meg sapit, mert annyira vakított a nap, sütött rendesen és pont szembe, jó idő volt, aztán mentem 50km-t és arra már csupa hó volt minden meg be volt borulva.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#18528) kételkedem


kételkedem
addikt

Ezt a képet fotóbolttal csinálták?
Egy ilyen autót két kerékre kapni kb lehetetlen!

Szerk: alaposabban megnézve, sajnos fotóbolt! Kár....

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#18529) pohár válasza kételkedem (#18528) üzenetére


pohár
félisten

ja, az, jobb első keréknél nem passzol valami, meg árnyék sincs alatta :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18530) philoxenia válasza pohár (#18529) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Az árnyék teljesen korrekt, ellenben négyen ülnek benne és mindenki hátradől, a kocsi meg könnyű...
Ami gyanús az exponálási idő anno mennyi lehetett, az exifet kitörölték.... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#18531) pohár válasza philoxenia (#18530) üzenetére


pohár
félisten

szerintem a kocsi alatt is kéne lennie egy kevéskének, na de mindegy is, tuti fake :D

ezen de jót nevettem :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18532) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Volna egy balga kérdésem.Hogyan kéne leszedni a particiót a HDD-ról?Kaptam egy régi 120GB HDD-t ami sok kis partició van.

(#18533) kraftxld válasza ToBeY (#18532) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Bármelyik Windows telepítő CD-vel meg lehet csinálni, ha boot-olsz róla.
Vagy ha betolod a gépedbe a vinyót, start, futtatás, diskmgmt.msc és utána törlöd a szimpatikus partíciókat.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#18534) kételkedem válasza ToBeY (#18532) üzenetére


kételkedem
addikt

Vagy valamelyik külső particio manager programmal, vagy szerintem legegyszerűbben egy xp telepítő cd-vel. Tedd be a merevlemezt a gépbe, a többit húzd le. Indítsd a gépedet cd-ről, majd az xp telepítő segítségével töröld a felesleges particiokat.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#18535) Mawyx


Mawyx
senior tag

termékfotózás angolul?
utazásszervezés angolul?
autószalon angolul?
A fordító hülyeségeket írkál.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#18536) ToBeY válasza kraftxld (#18533) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Köszi szépen a helpet sikerült

(#18537) pohár válasza Mawyx (#18535) üzenetére


pohár
félisten

car salon?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18538) lujó55


lujó55
őstag

E örö i bódottá!
Ma meg kell enni mindent ami megmaradt az ünnepekről. :(
Túlkészültek a háziasszonyok, pedig világosan fogalmaztam, hogy fogyókúrán vagyok. :W

(#18539) tildy válasza lujó55 (#18538) üzenetére


tildy
nagyúr

Ezek a nők. így mutatják ki szeretetüket!
Aztán meg megy az okoskodás, hogy de nem muszáj ám enni belőle. Nem , basszus, de ha az ember orra alá van tolva, óhatatlanul vesz ....
+5 kiló , mielőtt jöttünk haza mérekeztem, 90 alatt voltam, tegnap a mérleg fölötte mutatott, infarktus közeli állapot, sosem voltam még ennyi. Szégyen. Nagyon sürgősen fogyókúra. ÉS SOHA TÖBBET MAGYAR ZABAKARÁCSONY!
(De ha anyumnak nem mondtam el már 20szor régebben is, hogy NEM, NE csináljon , nem kérünk sütit, ki tudjuk szolgálni magunkat, és ne tolja a pofánkba a kaját, akkor egyszer sem. Lehet nemcsak a szemével, de a fülével is baj van. )

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18540) F34R válasza tildy (#18539) üzenetére


F34R
nagyúr

én még 90 alatt vagyok egy kicsivel , az ünnep iylen mindenki többet eszik a kelleténél utánna meg fogyózhat. :)

(#18541) Mawyx válasza tildy (#18539) üzenetére


Mawyx
senior tag

Kérj olyan kaját, ami nem hízlal, vagy legalábbis nem annyira. Biztos kedveskedni akar és ha lesz kérésed, akkor az készül, pl hal zöldség körettel.
Nálunk a nagy karácsonyi menü tojásos leves volt :D Azt volt ehetnékem nah :D meg madártejet.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#18542) tildy válasza F34R (#18540) üzenetére


tildy
nagyúr

Két karácsonyunk volt kinn, ott mégsem volt ez. :U :(

Mawyx: zöldségköret felesleges , ki nem állhatom ( ha répa van benne, akkor meg főleg). Kinn tuti lazacot készítettem volna, mert nem drága, és finom, de itthon?!

Max annyit tudtam elérni (apu miatt), hogy a sütik teljes kiőrlésű lisztből és édesítővel készüljenek.

Nem fogom megérteni, hogy miért kell sütit nyomatni, ha már tömni akarnak , mint egy libát, akkor legalább gyümölccsel tennék.

F34R: Ott mi magunk döntjük el, nem a szülők. És nem ezzel van kimutatva a szeretet. Kinn is vannak egészségtelen kaják hidd el, csak mi döntünk.

Amúgy én sem igazán eszem disznóhúst, két éve nem vettem egyáltalán , max feldolgozva (bacon, vagy füstölt kolbász) eszem meg, erre hugom: de hát régebben megettem. Igen, de most meg nem, mert büdös.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18543) F34R válasza tildy (#18542) üzenetére


F34R
nagyúr

hmm azt nem tudtam , valószínű ott nem ez a szokás és vagy nem olyan akaratosak az emberek..

(#18544) lujó55 válasza tildy (#18539) üzenetére


lujó55
őstag

Az a baj, hogy ha nem eszel, megy a vérigsértődés.
Mi otthon csak annyi kaját készítünk, ami tutira elfogy. De a kedves mama elővette a 300 literes fazekat, csinált nekem kocsonyát, hogy a kedvemben járjon.
KÉT ÉVE NEM ESZEK DISZNÓHÚST!!! Most megy a duzzogás, hogy én már nem szeretem őt. :(((

(#18545) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Úgy látom mindenki hízik mostanában.Én ledobtam egy 5-6kg pedig nem is akartam...Csak egészségesen akartam étekzeni, aminek ez lett a mellékhatása. :U

(#18546) venember83 válasza ToBeY (#18545) üzenetére


venember83
nagyúr

Csak az, aki a szükségesnél többet eszik, és nem mozog eleget. És persze a karácsony, a tél meg minden más a hibás. :K Természetesen az én anyám p.csája.

(#18547) lujó55 válasza ToBeY (#18545) üzenetére


lujó55
őstag

Nálunk 11 féle sütemény/torta volt és mindent meg kellett kóstolni. Szerinted? Nem tudtuk megtenni, hogy nemet mondunk, mert az örök családi megsértődéshez vezet. A cirkuszt elkerüljük.

(#18548) zolynet válasza ToBeY (#18545) üzenetére


zolynet
addikt

márciustól októberig futottunk cimborával, sőt legutóbb kimentünk a nike futásra is, körbefutottuk a hungaroringet, nagy élmény volt lábbal is megtenni, bár adrenalin gazdagabb autóval :K ... 1-2kg van csak plusszban, áprilisra 100% hogy nyoma sem lesz, hozzáállás kérdése :U

Life is too short to stay stock!

(#18549) Mawyx válasza tildy (#18542) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nálunk is volt rengeteg süti, anyuék cukorbetegek, főleg anyu, mert az ő cukrát nem birják lehúzni, mégis 2pofára tolta befelé a sütiket ahogy szokta, rosszul is lett, ahogy szokott, ha szólunk neki, akkor megsértődik, nem tudunk vele mit csinálni. Én nem ettem belőle, egyszerűen nem szeretem őket, elvétve megkívánok valamit, akkor veszek egy szeletet.
Viszont azt már megtanulták, hogy ha csak levest kérek, akkor csak levest kapok és olyankor mivel ők azért ennének valamit, akkor a második a mindegy kategória, nem amit Mawyx szeret.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#18550) F34R válasza ToBeY (#18545) üzenetére


F34R
nagyúr

nekem volt oylan időszakom mikor -10kg-t vesztettem , pedig semmit nem csináltam ez pár nap alatt történt. :U

(#18547) lujó55

otthon "csak" 4 de az is sok volt :D

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.