Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#18201) tope válasza Mawyx (#18199) üzenetére


tope
addikt

KOCKAAAAAAAAAAAAAA :DDD

(#18202) Mawyx válasza Tothgera30 (#18200) üzenetére


Mawyx
senior tag

Én doq-ot, discoveryt, néha cool-t (Miami helyszínelők) nézek csak, meccs időben meg sport1-et vagy ahol adják a spanyol meccseket. :K

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#18203) tope válasza Mawyx (#18202) üzenetére


tope
addikt

Sport2 Real meccs

(#18204) pohár válasza vikvuk (#18197) üzenetére


pohár
félisten

az aláírást valami logoutos eszmecserénél találtam, az előző szériából néztem unalmamban pár részt, de csak kínomban, az újra rá se néztem, ha már ilyen nyomorék az RTL hogy leveszi ennek a szarnak kedvéért a Mentalistát, hát forduljon fel kedves Kolosi Péter... :W

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18205) Tothgera30 válasza Mawyx (#18202) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Nálam ezek kiesnek, régen Discovery-t is sokat néztem, de mivel sok volt az ismétlés (gondolom most sem változott sokat), elkerültem :B . Még a Döglött aktákat (Cold Case) nézegettem anno, aminek kellene az összes része, de sehol se találom HUN szinkronnal, illetve Dr. House és a Dexter, de ezek inkább előre letöltve várják hogy nézzem őket adott pillanatban ;) . Oh, még valami, még rákaptam a Columbo-ra, mint régen, nagyon jó :K .

ui.: Nem tudom miért nézek apróban alaplapokat. Van "szép" KÉK lapom, a fekete házhoz, fekete nyákos VGA-hoz, fekete kábelekhez :(( . Kicsit betegen mániákusan akarom/fogom lecserélni, ej mit nem adnék egy hibátlan 890GM Pro3-ért, ami eddig volt :U .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#18206) Mawyx válasza tope (#18203) üzenetére


Mawyx
senior tag

Lehet, hogy a 2-es :K Digi is adja néha, de azt nem tudom nézni :(

(#18205) Tothgera30 : ismétlés van bőven, pedig nincs sok időm tévézni, de így is belefutok.

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#18207) pohár válasza Tothgera30 (#18205) üzenetére


pohár
félisten

mer egész nap a géped belsejét nézegeted? áááááá

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18208) Tothgera30 válasza pohár (#18207) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Nem, de, noh... ilyen volt és szerettem, most meg csúnya... Bár legalább kiderült hogy mi okozta a folyamatos hibajelenségeket.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#18209) pohár válasza Tothgera30 (#18208) üzenetére


pohár
félisten

na, nekem meg a CM690-embe egy 965-ös chipsetű Giga lap nyekereg, na erre varrj gombot ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18210) Mawyx


Mawyx
senior tag

Tudja valaki hol tudnék venni belépőkártya tartót a fővárosban? Neten csak olyat találok, ami reklámfeliratozó cég és mennyiségnél 50db-tól indulnak, nekem meg 1db, esetleg 2db kellene, karácsonyra szánnám valakinek. Mindkét oldalán átlátszó tok kellene valami csiptetővel.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#18211) Pisztillus válasza Mawyx (#18210) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Itt nézted már? Esetleg nagyobb papírboltban (most nem tudom, hogy a Pirex vagy helyette már valami más fut) valamelyik hőn szeretett plázában.

Tothgera30: Na igen, ezen csodaműsorok csodás hatásait én is látom. Valahogy kicsit félek is a jövőtől. :((

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#18212) 3.Aragorn válasza ToBeY (#18147) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Szép darab. Milyen típus?

Nem minden vándorút céltalan...

(#18213) Tothgera30 válasza pohár (#18209) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Nem tudok varrni :P . Amúgy jó reggelt :K .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#18214) ToBeY válasza 3.Aragorn (#18212) üzenetére


ToBeY
nagyúr

(#18215) Mawyx válasza Pisztillus (#18211) üzenetére


Mawyx
senior tag

Köszi, nem vergődök ezekkel zöldágra, jó lenne élőben látni. Keresni kell egy nagy papírboltot.

Nem egyszerű kismacska tulajdonosoknak felmosni :DD Most meg alszik a lábamon, mozdulni se merek, már nem érzem a lábam, de nem érdekes :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#18216) tildy


tildy
nagyúr

Na sikerult látnom egy két éves plazmatévét, cnn vagy valamelyik hírcsatorna jele frankón beégve, pedig az illető heti 15 órát ha tévézik, ebből 10-12 inkább film, és mégis.
Eléggé látszódott, nem hittem el, hogy tényleg így be tud égni. (Samsung volt amúgy)

Maradunk a LEDnél.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18217) Mawyx válasza tildy (#18216) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ez nem jó hír, én plazmákkal szemeztem, mert adott öszegért nagyobbat kaphattam volna, mint a többiből.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#18218) Tothgera30 válasza tildy (#18216) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Jó döntés, nekünk is az van, egy Philips 5604-es, keveset fogyaszt és még képminősége is elég szép és nem kell félni hogy beég, bár tényleg nagyon keveset van használva.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#18219) bnss válasza tildy (#18216) üzenetére


bnss
veterán

Mert LCD-nél nincs beégés? Hogyne lenne... A plazma némi törődést igényel a bejáratási időben, utána már kevésbé érzékeny. Persze nem árt nem otthagyni pl. a Windows asztalt rajta órákra (nálam két óra után készenlétbe kapcsol a TV).

Saját véleményem szerint: inkább figyelek rá egy kicsit - mint minden komolyabb elektronikai eszközömre és a biciklire -, cserében naturális színeket, mozgásmegjelenítést kapok.

Persze nagyban függ a felhasználási területtől, hogy melyik technológiát célszerűbb választani (eleinte és is az LCD felé hajlottam, LED háttérvilágítással, de ami elfogadható képminőséget produkált, annak az árából majdnem két azonos méretű plazmát kaptam volna).

---

Szép napot, aranyvasárnapot!

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#18220) tildy válasza bnss (#18219) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát nem tudom, eddig nem vettem észre.

Az viszont biztos, hogy a síkképernyős crt samsungunkon nem volt/nincs ilyen beégés, pedig a kinti kamera képe megy ezen is jópárszor(nem átlagos használat...) , illetve az egyik zenecsatorna is megy elég sokat, egy b.szott nagy logóval a jobb szélén.

Szóval ezen én nem látok beégést.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18221) pohár válasza tildy (#18220) üzenetére


pohár
félisten

crt nem ég be, muhahahaha
ez kicsit hülye mondat volt

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18222) Mawyx válasza Pisztillus (#18211) üzenetére


Mawyx
senior tag

eboltnál rendeltem kártyatartót, újságosnál veszem át, kíváncsi leszek rá, hogy
1. milyen lesz
2. tényleg átvehetem-e az adott helyen
Nem is gondoltam, hogy ilyeneket is árulnak, de ahogy nézem árulnak az égvilágon mindent. :D

Van valakinek hőre változó fényképes egyedi bögréje esetleg? Tényleg működik a dolog?

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#18223) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Tegnapi sztori: ccna vizsgan meselni vki, hogy isemrose nagy tesrtveri allambol kerdezi, hogy cidco-s fuls vizsgaja van enyot fiztne erte itthon, mert neki kint evi 200k-ja van, de ha megfizetik hazagyunne, gyorsan ment a valasz: maragay kint...

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#18224) Pisztillus válasza Mawyx (#18222) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ha Pick Pack Pont az újságos, akkor nem lesz gond vele. És jó lesz, amit választottál. :K

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#18225) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Beteg szám, de épp ezt hallgattam az autóban :B .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#18226) 3.Aragorn válasza ToBeY (#18214) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Oh, köszi.

Nem minden vándorút céltalan...

(#18227) 3.Aragorn válasza Tothgera30 (#18225) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Ők nem feloszlottak? Csak mert ezt a számot nem ismerem tőlük. Most vagy nagyon új, vagy nagyon régi, azért...

[ Szerkesztve ]

Nem minden vándorút céltalan...

(#18228) Tothgera30 válasza 3.Aragorn (#18227) üzenetére


Tothgera30
Ármester

De, fel. Viszont újra összeálltak, és Moller Zsolt énekel (mint hallható) és nincs már hegedűsük. Sajnos a régi zenekar anno abban a felállásban jobb volt, de örüljünk hogy ilyen is van most.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#18229) venember83 válasza neduddki (#18223) üzenetére


venember83
nagyúr

Jól számolom, hogy az megközelítőleg havi 3,8 millás fizetés? :U

(#18230) neduddki válasza venember83 (#18229) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

a k mint prefizum felen kilot jelt az meg 1db egyes meg 3db 0as:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#18231) Mawyx válasza Pisztillus (#18224) üzenetére


Mawyx
senior tag

Igen, pick pack pont, itt van a közelben, de így nem is rémlik, hogy lenne itt ilyen, de térkép szerint itt van a sarkon :)
Kinztem valamit karácsonyra, már vissza is írtak, hogy egy hete nem tudnak szerezni, idén már nem is lesz.
Most egy bögrén hezitálok, hogy egyedi fényképes legyen-e vagy más, nem tudom csak én vagyok-e odáig ezekért a fényképes cuccokért vagy örülne neki vajon.
Kérdeztem már kétszer tetszik-e neki valamelyik kép azok közül amikre gondolok, de mást mond mindig, azt meg nem rakathatom rá meg melléduma, olyat mond mindig amin én vagyok rajta holott nem ez volt a kérdés.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#18232) FehérHolló válasza neduddki (#18230) üzenetére


FehérHolló
veterán

Akkor miért postfixként tetszedik használni aztat a kát? Teljesen megtévődik itt az ember.

Skynet is real. It's called Google.

(#18233) Pisztillus válasza Mawyx (#18231) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ez jó kérdés... Én biztos örülnék neki, de ez csak egy dolog. Remélem ő is örülni fog neki.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#18234) Mawyx válasza Pisztillus (#18233) üzenetére


Mawyx
senior tag

Megláttam egy hőre előjövő képeset, az nem oylan veszélyes talán, nem kell mindig nézni a képet, ha mégse jön be annyira. De nem vagyok benne biztos, pedig ma el kell küldeni a képet, hogy kész legyen karácsonyig. Én nagyon örülnék az ilyennek az biztos, persze én sose kapok ilyesmit.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#18235) bandus


bandus
veterán

tök meglepődtem, hogy csomó boltban már karácsony előtt leárazások vannak. ki is néztem magamnak egy tuti pulcsit, lehet ma elugrom érte :)

nameg ajándékot is kéne venni.. anyuéknak hugom elintézte, kapnak egy új kávéfőzőt, én szerintem veszek még nekik 1-1 könyvet. nagyszülők szokás szerint nem kérnek semmit, szóval valami finom bort fognak kapni. hugomék a családtól kapnak valami vásárlási utalványt, nemrég költöztek be a saját lakásukba, és így legalább olyan dolgokat vesznek amit szeretnének.

barátnőnek eddig egy parfüm van, nemtudom mit kellene még.. egy könyvet kinézett, azt megkapja, plusz még jó lenne valami ötlet. szerencsére vna még pár nap :) ti hogy álltok ezzel a kérdéssel?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#18236) Ramius válasza Mawyx (#18234) üzenetére


Ramius
őstag

Én nem variálnék ennyit a helyedben. Máris intézzed.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#18237) Dylen válasza bandus (#18235) üzenetére


Dylen
aktív tag

Én jól :) Már mindenkinek megvan az ajándéka ötlet szinten, még 2 dolog beszerzése maradt hátra. Remélem mind2 meglesz a hét elején

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#18238) tildy válasza pohár (#18221) üzenetére


tildy
nagyúr

Szerintem nem írtam ilyet , hogy ne égne be.
Elég csak a régi otp terminálokra ránézni....

Amit írtam, hogy sokkal többször volt azonos kép a mi tévénken, mint azon a plazmán lehetett, ez mégsincs beégve. Ráadásul az a tévé jóval kevesebbet megy. Mindegy, érdekes...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18239) Mawyx válasza Ramius (#18236) üzenetére


Mawyx
senior tag

Csak egy lökés kellett :D intézem :K

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#18240) neduddki válasza FehérHolló (#18232) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Vak agy Te Varnyu, hat hun emelgetem en szegeny oreg melszervert???:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#18241) bnss válasza tildy (#18220) üzenetére


bnss
veterán

"Hát nem tudom, eddig nem vettem észre."

Ennek az lehet az oka, hogy az LCD technológia kevésbé érzékeny a statikus tartalomra, több idő kell a beégés kialakulásához.

A CRT megint más, ghostot felfedezhetsz rajta kikapcsolás után - legalábbis régebbi készülékeken -, de a beégés, mint jelenség nincs jelen.

---

Ajándék vásárlás: a sajátom már megérkezett (;]), de a család többi tagjáé is alakul.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#18242) Ramius


Ramius
őstag

A világegyetem második legnagyobb kérdésére keresem a választ:
Ha egy vonat áthalad egy olyan állomáson ahol nem áll meg, a helyi főnök/bakter/akárkinek miért kell ezt az ajtó előtt vigyázállásban végignéznie?

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#18243) fokukac


fokukac
nagyúr

Szegeden, apámnál a invitel adsl erre képes havi 8 ezerért:

és pár óránként megszakad fél órára.
és nem tudom bekonfigolni az utorrentet, egyszerűen nem jön le semmi.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#18244) tope válasza Ramius (#18242) üzenetére


tope
addikt

Mert mutatnia kell, hogy ok minden, na meg tuti valami hagyomány

(#18245) nike_ válasza bnss (#18241) üzenetére


nike_
addikt

az én Geschenkem holnap érkezik, jó lesz :)

(#18246) Drizzt


Drizzt
nagyúr

200 mega körüli fájlt(asus driver cd-kép) hova lehetne feldobni egyben, hogy akinek eladtam a lapot, le tudja tölteni?

I am having fun staying poor.

(#18247) Ramius válasza Drizzt (#18246) üzenetére


Ramius
őstag

Regelj egy ingyenes tárhelyet valahol, és oda. Én pl az uw-t használom ilyesmi dolgoknak.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#18248) venember83 válasza Ramius (#18242) üzenetére


venember83
nagyúr

Mert gondolom, így jelzi, hogy minden rendben az állomás táján. Valami hagyomány lehet.

(#18249) pohár válasza Drizzt (#18246) üzenetére


pohár
félisten

ha nincs 200mb akkor zippy

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18250) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Kösz!

I am having fun staying poor.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.