Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#18651) tildy válasza bobsys (#18650) üzenetére


tildy
nagyúr

Jóó, nálunk kinn azért van pintes is:D szeretjük.:D
De mikor fél pintet adnak otthon buliban 4 fontért, az kicsit ijjj...

Hm, még két nap is irány haza :U :C

Bár meg kell valljam, most jól éreztem magam itthon, leszámítva az első napokat, az időjárás is kitett magáért, igazi felüdülés, hogy fehér volt a karácsony :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18652) kételkedem


kételkedem
addikt

Tegnap este elkezdtük a felkészülést az óév búcsúztatására! Biztosan a sok sósmogyi miatt olyan a gyomrom amilyen! Nem hiszem, hogy a sör és a hp tenné ezt velem :U
Ma este szintén a felkészülés jegyében egy szerény tatárbifsztekes, sörözős este lesz beiktatva. Holnap kicsi forralt bor, aztán lassan csak eljutunk szilveszterig! :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#18653) bobsys válasza tildy (#18651) üzenetére


bobsys
addikt

de legalabb 2 uveg itteni sor meg sem art (igaz vezetni meg annyival sem szabad)

(#18652) kételkedem: dec 25 ota gin-tonic meg cider, eljen a szabadsag :)

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#18654) FehérHolló válasza fokukac (#18647) üzenetére


FehérHolló
veterán

Borravalót is? Erről lemaradtam.
Akkor számítsunk ezek után mindenhol 10% szervízdíjra.

Skynet is real. It's called Google.

(#18655) Mawyx válasza pohár (#18611) üzenetére


Mawyx
senior tag

Gondoltam rád mostanában, hogy megkérdezem keresgélsz-e még meg mik a tapasztalataid, látsz melókat?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#18656) kételkedem


kételkedem
addikt

Szolgálati közlemény:
Hamis 10.000 Ft-os bankjegyek tűntek fel! A sorszáma mindegyiknek 5461000
Figyeljetek oda, nehogy valahol ilyet sózzanak rátok!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#18657) venember83 válasza kételkedem (#18656) üzenetére


venember83
nagyúr

Szégyelld magad, rontod itt a bizniszemet... :((( Ezek után mit kezdjek ezzel a párszáz tízezressel? Még a fűtőértéke is minimális...

(#18658) kételkedem válasza venember83 (#18657) üzenetére


kételkedem
addikt

hajtogass belőle papírrepcsit! :P

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#18659) kételkedem


kételkedem
addikt

Nem gond, ha egy picit elhomályosul a tekinteted!
[link]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#18660) tope válasza kételkedem (#18659) üzenetére


tope
addikt

Pár napja volt a TV-ben, ráérnek nagyon azok a nejek

(#18661) kételkedem válasza tope (#18660) üzenetére


kételkedem
addikt

Te is a lényeget fogod meg! :D

Bár szinte csak néhány szót értek a szövegből és a zenéhez se sokat konyítok, de amit előadnak az nagyon egyben van, nekem legalábbis tetszik!

A katonafeleségek gondolom a szabadidejükből áldoztak órákat a közös gyakorlásra. Biztosan olyan is van köztük, akit a katona férje eltart és tényleg csak unatkozik otthon, de szerintem nem ez az általános!

Látni kell azt is, hogy teljesen különböző embereket lehet összehozni, ha van legalább egy közös pont. Egy rendező elv ami mellé egységesen oda lehet állni. Biztos vagyok benne, hogy a feleségeknek és a katonáknak is jót tett ez az akció.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#18662) tope válasza kételkedem (#18661) üzenetére


tope
addikt

Az írónia nem ment át teljesen :)
Szép dolog ez, sőt vezető dal lett belőle

(#18663) venember83 válasza kételkedem (#18659) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem a hagyományos kritériumok alapján válogatták ki őket, az tuti. :K

(#18664) fokukac


fokukac
nagyúr

na, mai szavazás: hva vándoroljak ki?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#18665) FehérHolló válasza fokukac (#18664) üzenetére


FehérHolló
veterán

Narniába.

venember83 (#18663): Az egyik szempont minden bizonnyal az egységnyi testfelületen fellelhető tetoválások átlagos száma volt.

Más: Ezek az okosok tisztában vannak vele, hogy mi a különbség a szocializmus és a kommunizmus között?

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#18666) ch003067


ch003067
addikt

Sziasztok.

Azért írok csak, mert ide (gondolom) sokan járnak.

Az lenne a kérdésem, hogy vannak itt agyra nőtt, vállalkozó szellemű emberek, akik Pesten,, az 5. kerületben, vagy hozzá közel laknak ?

Ha igen, és tudnának nekem segíteni, akkor legyenek olyan kedvesek, és keressenek meg pü-ben. Köszönöm szépen.

(#18667) kételkedem válasza fokukac (#18664) üzenetére


kételkedem
addikt

1; Burundi ( a világ legszegényebb országában dúsgazdagnak számítanál, vakok között félszemű a király!)
2; Ukrajna ( közel van, minden nap közlekedik a Tisza expressz, sok dolog meglepően olcsó a mi fizetésünkhöz mérten)
3; Szingapúr (rend, fegyelem, tisztaság, kellemes gazdasági adatok)
4; Luxemburg (1 főre jutó GDP-ben világelső, nem lehet rossz hely!)

Ugye nem amiatt a csekélység miatt szándékozol elhagyni országunkat, mert nem tudjuk a piacokról finanszírozni az adósságunkat? :U

(#18666) ch003067 agyra nőtt?

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#18668) venember83 válasza kételkedem (#18667) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem, szerintem inkább izomra nőtt. :K

(#18669) fokukac válasza kételkedem (#18667) üzenetére


fokukac
nagyúr

köszönöm a javaslatokat, luxemburg eddig is fent volt a listán, a többin még gondolkozom... :D
(luxemburgban csak az a rossz, hogy mindenhova kell francia nyelv is. amúgy a "luxemburgi" nyelv a német egy tájszólása, és pl. a II. világháborúban amikor megszállták őket a németek, még be is sorozták őket a német hadseregbe, mondván, hogy az egy német tájszólás. Na, azóta annyira szeretik a németeket, hogy a francia a hivatalos nyelv... :D)

Közöm nincs az államadóssághoz, csak szerintem jövőre az ország irányt vesz a pincébe. A mostani munkahelyem még legalább3 hónapig meglesz, csak aztán rúgják ki az emberek felét. A nagyfőnökünk felmondott, és amennyire a vezér szeret minket, sanszos, hogy megszűnik az egységünk, szóval úgy gondoltam, lélekben felkészülök, meg írok legalább egy-két CV-t. Mivel a profession.hu konkrétan nulla találatot ad az én szakterületemre, a lehetőségeket úgy érzem, másfele kellene keresni.

Ui. lehet fogadásokat kötni nálam, hogy hol lesz az új EURHUF mélypont? 340?

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#18670) pohár válasza fokukac (#18669) üzenetére


pohár
félisten

a benzinnél is így voltunk, aztán mi lett belőle, és mi lesz belőle január 1-től :( :W

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18671) Mawyx


Mawyx
senior tag

Olyan dolgokat bányászik elő ez a macska a szekrény alól, nem is értem :D
Az első lépéseiről lemaradtam, amikor a létrára próbált felmászni, csak azt látom, hogy felviharzik a galériába, végig a polcon és a szekrény tetejéről néz lefelé, ott kinyitja a felső szekrény résnyire nyitva lévő ajtaját és bemászik, eszméletlen :D

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#18672) Apika válasza Mawyx (#18671) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Így viszont segít a "porcicák" eltávolításában is. :)

(#18673) FehérHolló válasza pohár (#18670) üzenetére


FehérHolló
veterán

Mindenki azonnal monnyon le!
(Torgyán után szabadon.)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#18674) tildy válasza fokukac (#18664) üzenetére


tildy
nagyúr

Svedorszag:) ja az neked nem jo. Akkor hollandia! Bar penzugyi teren svajc vagy London nyero neked...

Egyebkent basszus, "mindig szarik a kutya" valamit, most jottunk a korhazbol:( most epp nem az en apukammal tortent valami, de .... Inkabb nem is mondom....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18675) 3.Aragorn válasza tildy (#18649) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Természetesen a magyar sörárakhoz viszonyítottam.

Nem minden vándorút céltalan...

(#18676) tildy válasza 3.Aragorn (#18675) üzenetére


tildy
nagyúr

Budapesti viszonylatban sem veszes az 500 ft.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18677) 3.Aragorn válasza tildy (#18676) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Jó, nekem ez is sok. 250-300-at még nyugodt szívvel kiadok érte.

Nem minden vándorút céltalan...

(#18678) kraftxld válasza fokukac (#18664) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Gyere ide hozzánk a világ végére, szinte mindig keresnek munkaerőt különböző tehén/birkafarmokra :DDD

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#18679) kraftxld válasza tildy (#18674) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Bocsi, ha nem értem, de akkor miért írod le egyáltalán?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#18680) FehérHolló válasza kraftxld (#18678) üzenetére


FehérHolló
veterán

Francnak van kedve folyamatosan fejjel lefele lógni a földről. :(

#18679: Hja.

Skynet is real. It's called Google.

(#18681) dragonfx


dragonfx
veterán

hehe visszanéztem a vv.t...hehe Gergő go home... :C :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#18682) pohár válasza kraftxld (#18679) üzenetére


pohár
félisten

nem akartam én megkérdezni, hogy ne én tűnjek bunkónak :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18683) Mawyx válasza FehérHolló (#18680) üzenetére


Mawyx
senior tag

:D

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#18684) kraftxld válasza FehérHolló (#18680) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Hamar meg lehet szokni, pár hét után már nem gáz :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#18685) tildy válasza kraftxld (#18679) üzenetére


tildy
nagyúr

Semmi gond, kicsit kiakadtam csak. Infarktusrol van szo egyebkent., esm apukaja :( Szerencsere idoben eszre lett veve. Ennyi.
Kicsit sok mar idenre a korhazbol. Apunak osszel a laba, most meg ez..... Olyan jo lenne mar egy kis nyugalom.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18686) tildy válasza pohár (#18682) üzenetére


tildy
nagyúr

Latom egyetertes van :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18687) tbs válasza kraftxld (#18679) üzenetére


tbs
addikt

Nem az a lényeg, hogy érted-é... ;)

(#18688) bobsys válasza fokukac (#18669) üzenetére


bobsys
addikt

Mi is a szakmad?
En 325-330ra tippelek
szerdan AUD/HUF=228 aztan valaki nyilatkozott valamit es AUD/HUF=231 EUR/HUF meg 309

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#18689) fokukac válasza kraftxld (#18678) üzenetére


fokukac
nagyúr

sounds tempting... :)

Tildy: jobbulást.
Bíztatásul: az én nagyapám 42 éves korára két infarktuson esett túl, mindenki azt hitte, hogy neki annyi, aztán még 40 évig élt, jó kondiban (vett egy tanyát, és az, hogy azt művelte, fizikai munkát végzett, csodát tett vele)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#18690) NoLF


NoLF
addikt

ismét egy szívderítő napon vagyok túl... de holnap végre pihi, hátha kifekszem ezt a nyavalyát.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#18691) lorcsi válasza fokukac (#18640) üzenetére


lorcsi
veterán

ez pesten történt vagy valahol külföldön ?

(#18692) NoLF válasza lorcsi (#18691) üzenetére


NoLF
addikt

a forint (ft), mint devizanem, sejtet valamit? :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#18693) NoLF válasza fokukac (#18640) üzenetére


NoLF
addikt

mondjuk azt nem tudtam hogy ez csak most nyílt meg, nyilván tömve volt b+ :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#18694) venember83 válasza NoLF (#18641) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem rossz, kb. így kellene működnie a dolognak. :K

(#18695) Sipi16 válasza 3.Aragorn (#18677) üzenetére


Sipi16
senior tag

Amikor én kocsmingolni jártam akkor is 400-600Ft volt egy korsó sör ára, pedig az több mint 3 éve volt. Nem tudom, hogy hol iszol, de piszok olcsó hely lehet. Itt 50SEK-nél kezdödik a sör ára, természetesen a 0,33-as.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#18696) Lortech válasza Sipi16 (#18695) üzenetére


Lortech
addikt

Van jópár krimó 300 körüli alapsörárral a (tágabb értelemben vett) belvárosban is. Romkocsmákban, bulizós, külföldiekkel teli, felkapott helyeken kissé el vannak szállva az árak (a színvonalhoz képest mindenképp).

Thank you to god for making me an atheist

(#18697) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Jó reggelt mindenkinek. Áh, még mehetek a postára, utána meló, de nem baj, úgy is betolom az autóba és hallgatom addig ezt.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#18698) Mawyx válasza Tothgera30 (#18697) üzenetére


Mawyx
senior tag

Én meló után járok postára, tegnap is voltam, de azért nem szeretek járni, mert az mindig azt jelenti, hogy csekket kell befizetni :(((

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#18699) Sipi16 válasza Lortech (#18696) üzenetére


Sipi16
senior tag

Megeshet, lehet, hogy csak én jártam "túl jó helyekre". Pedig ha jól visszaemlékezem, nem is voltak azok olyan jó helyek...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#18700) tildy


tildy
nagyúr

Éjszaka csövezés a Ferenc Liszt International Airporton. De jó lesz... Remélem wifi van :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.