Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22015) Clay


Clay
senior tag

Gyávák vagytok :D MM-ben szóltam az eladónak, hogy vinnék egy ilyen tv-t, a pali megpróbált rámsózni valami kamu biztosításokat, nem érdekelt. Kifizettem, a raktárossal bepattintottuk az autóba úgy ahogy volt, gyári csomagolásban, itthon az asszonnyal bevittük, kibontottam, egyedül összeraktam, fel a helyére és azóta is élvezzük. Arányaiban ez se volt drágább, mint 9 évvel ezelőtt a Samu 46D6500. A törés biztosítás meg nagy kamu, a gyerek szifonján amikor összetört a kijelző, azon is volt ilyen, azt mondta a biztosító, hogy erre pont nem terjed ki a töréskár. Vagy amikor az én Z1 Compactomon csak úgy az asztalon heverve, berepedt a kijelző, még garanciálisan, persze azt is saját zsebből kellett volna állni, inkább odabaxtam az ügyintéző asztalára. Ez csak pénz, nem ettől leszel boldog, ha ekkora megterhelést jelent és ennyire idegeskedtek, hogy mi lesz ha valami baja lesz a cuccnak, akkor másfelé kellene nézelődni. Nem akarok senkit leszólni vagy lenézni, de ettől tényleg nem kéne rettegni. Ez a kicsomagolás közben majd jól levideózom meg semmit nem bizonyít, ha arra kerül sor. Én úgy vettem észre, hogy a futárcégek és a műszaki kereskedők is ezerszer rugalmasabban álnak a vásárlóhoz, mint ahogy itt páran megpróbálják beállítani őket.

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.