Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11587) AL válasza daneel_hu (#11502) üzenetére


AL
addikt

Szia ! Én is szeretnék egy 55B7 - es oledet venni, de az utóbbi napokban olvasott hozzászólások kicsit elbizonytalanítottak . Nem értem azokat, akik "kinevetnek"azért, mert a TV készüléket TV műsor nézésére használod, hiszen a neve is az LG OLED TV . Ha nem alkalmas arra, hogy a állóképnek nevezett jelekkel ellátott TV műsorokat nézzünk rajta, akkor ezek nem TV készülékek, hiszen már jó pár éve minden csatorna 2 - 3 sarkában szinte állandóan ott van valami "állókép" . Az az idézet amit a használati utasításból kimásoltak, az erre nem lehet érvényes, mert a valódi állókép az, amikor a pillanat állj gombbal megállítom a DVD, vagy egyéb filmeket . Egyetlen reklámban sincs az jelezve, hogy különböző jelekkel ellátott TV műsorokat nem lehet rajta nézni, márpedig ameddig ez így van addig köteles a szerviz ezeket a TV adások jelei miatt keletkezett beégéseket orvosolni . Ezt bármelyik fogyasztóvédő szerv megítéli nektek . Az hogy a használati tartalmaz, olyan megjegyzést, hogy állókép az nem vonatkozhat a TV műsorok jeleire,jól kinéznénk, ha ez miatt vásárlás után visszavinném az üzletbe, mert én TV műsort nézek rajta . Biztos, hogy egy hétig rajtam nevetnének és természetesen nem vennék vissza . Szerintem butaság az hogy ez nem való TV nézésre, vagy ha mégis így van akkor ne nevezzék OLED TV - nek . Ha valakinek a szerviz nem hajlandó ez miatt javítani, az nyugodtan forduljon a Fogyasztóvédelemhez, mert a használatiban lévő szöveg nem zárja ki a gyártó felelősségét . Üdv.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.