Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Nyomtató topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#8051) oliver7777 válasza villam5 (#8046) üzenetére


oliver7777
tag

Ugyanúgy LPT portra van kötve mindkettő, magán a nyomtatón más a csatlakozó, az egyiken ilyen, a másikon meg ilyen.

Köszi!

(#8052) sityuka80


sityuka80
tag

sziasztok.
kérdésem az lenne, h. adott egy nyomtató.
két gépről szeretnék rá nyomtatni. hogy lehet megoldani ezt usb-n keresztül?
üdv

[ Szerkesztve ]

(#8053) Csavarnyuzo válasza sityuka80 (#8052) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Keress usb switch(er)-et. (Vagy dugdosod :DDD )

A pirosat kell elvágni.

(#8054) sityuka80 válasza Csavarnyuzo (#8053) üzenetére


sityuka80
tag

ok, köszi.
van olyan amit nem kell manuálisan kapcsolgatni ugye?
üdv.

(#8055) Csavarnyuzo válasza sityuka80 (#8054) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Amikkel én találkoztam, azokon volt átkapcsoló, auto/manual mód.

A pirosat kell elvágni.

(#8056) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Sziasztok!
Epson SX125, a nyomtatás kezdetén, azaz a kép elején halványan észre lehet venni, mintha csíkozna.
Ez mitől lehet?

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#8057) gordonfreemN válasza gordonfreemN (#8056) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Konkrétan ilyen:
Az érdekesség az, hogy most tetem bele CISS-t a nyomtatóba. Eddig is előfordult ilyen, de fejtisztítás megoldotta.
Most a szineseknek 790ft-os dye tintát vettem, a fekete viszont pigment alapú. És pont ezzel van a baj.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#8058) gordonfreemN válasza gordonfreemN (#8057) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Megoldás meglett, nem szúrta át a fekete patront a szívófej, nem nyomhattam be elég erősen. Mostmár jó :DDD

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#8059) sityuka80 válasza Csavarnyuzo (#8055) üzenetére


sityuka80
tag

konkrét márkát tudsz mondani?

(#8060) nemcso válasza sityuka80 (#8059) üzenetére


nemcso
senior tag

Egy típus switch-re :Aten USB2.0 Switch 2x1 - US221A

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#8061) bati1989


bati1989
csendes tag

Sziasztok!

Problémám a következő:
-Hp Laserjet 1000 nyomtatót nem sikerül működésre bírnom Win 7 64 bit-re. A google-ba beírtam, hogy Hp Laserjet 1000 Win 7 64 bit, letöltöttem már sokfélét, de egyikkel sem működik.

A segítségeket előre is köszönöm.

Üdv.: Attila

Foxconn WinFast NF4SK8AA-8EKRS, AMD Athlon 64 3500+, 1024 mb Kingston DDR ram, ATI X 1650 Pro 256 Mb

(#8062) nemcso válasza bati1989 (#8061) üzenetére


nemcso
senior tag

Hát a HP honlapja szerint nincs gyártói win7-es drivere a HP 1000 -nek.

Egy ötlet : jelenleg nincs win7-es gép a közelemben, de nézd meg, hogy a telepíthető HP nyomtató driverek között van-e HP LaserJet III . Ha van, ezt telepítsd fel, mert ezzel a driverrel mindegyik későbbi HP tud nyomtatni.

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#8063) sityuka80 válasza gordonfreemN (#8058) üzenetére


sityuka80
tag

köszönettel.

(#8064) Debilon


Debilon
addikt

hali!

2 nap alatt be sem volt kapcsolva az SX425W-m, erre most azt írja, hogy "ink cartridge not recognized"
ez mitől jutott eszébe? jelenleg után gyártott patronok vannak benne

drivert nem frissítettem, 2 napja tökéletesen működött a nyomtatás/scannelés

nyomtató patronoknál üres hasábok vannak, a fekete sarkában pedig egy piros kör alapon fehér "X"
eddig ha kifogyóban volt, kifogyott akkor a tintaszinteket azért mutatta és egy sárga háromszögben fekete felkiáltójel volt csak

semmit nem enged, még a fejpucolás, vagy beállítást sem
a nyomtatón olevő gombbal sem tudom előhívni a nyomtató menüjét

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#8065) asuspc96


asuspc96
senior tag

Helló!

valaki próbált már kijelző védőfóliára vagy karosszéria védőfóliára/szélvédő védőfóliájára vagy folpackra nyomtatni ??
mivel lehetne ezt kivitelezni ?

itt jól látszik, hogy van rajta nyomtatás...

(#8066) zka67 válasza asuspc96 (#8065) üzenetére


zka67
őstag

Csak olyan fóliára tudsz nyomtatni, amit előtte megfelelően kezeltek ehhez. Ezt általában nagyfeszültséggel végzik, korona kezelés a neve. Bővebben itt olvashatsz róla.

(#8067) zsolt1129


zsolt1129
addikt

Sziasztok! Egy kis help kellene. Ha nyomtatni akarok,akkor dob egy kék halált. Mi lehet a gond? Lenovo laptop és egy régebbi típusú Hp nyomtató. Előre is köszi :R

(#8068) nemcso válasza zsolt1129 (#8067) üzenetére


nemcso
senior tag

Első körben kapcsold ki a nyomtatót, majd töröld le a driverét a windows alól, majd telepítsd újra a nyomtatót a windows alá. (vagy úgy, hogy simán bekapcsolod a nyomtatót, majd a telepítés varázslóval újratelepíted, vagy először driver telepítés a windows alá, majd a nyomtató bekapcsolása és plug and play telepítés)

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#8069) zsolt1129 válasza nemcso (#8068) üzenetére


zsolt1129
addikt

Most nincsen nálam,de este megpróbálom köszi a segítséget :R . Remélem megoldja a problémát. Én mé Bios frissitésre is gondoltam. Szerinted?

(#8070) nemcso válasza zsolt1129 (#8069) üzenetére


nemcso
senior tag

Én várnék vele a windowsos újratelepítésig.
Ha pedig eddig is nyomtattál vele és csak most jött elő a hiba, akkor szinte biztosan nem BIOS eredetű a hiba.

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#8071) zsolt1129 válasza nemcso (#8070) üzenetére


zsolt1129
addikt

Nem az én gépem de megkérdezem. Köszi a segítséget mégegyszer is. Akkor elsőkörben egy driver újrarakás lesz majd jelentkezem mire jutottam.

(#8072) asuspc96 válasza zka67 (#8066) üzenetére


asuspc96
senior tag

oké tételezzük fel, hogy van ilyenem...akkor a sima mezei, házi nyomtató is megfelel erre a célra ?
minél nagyobb dpi-vel nyomtatok annál élesebb lesz ugye ?

az elolvasottak alapján (amit linkeltél) arra következtetek, hogy csak ezen a fólián nem kenődik el az ilyesfajta nyomatás...igaz ?

(#8073) zka67 válasza asuspc96 (#8072) üzenetére


zka67
őstag

A legegyszerűbben egy alkoholos filccel tudod kipróbálni, hogy kezelt-e a fólia vagy sem. Húzol mindkét felén egy-egy csíkot vele a fólián, ha néhány másodperc múlva kézzel simán le tudod törölni a filcet, akkor nyilvánvalóan nincs kezelve és a festék sem marad meg rajta. Azért kell mindkét oldalán kipróbálni, mert csak az egyik felét kezelik a fóliáknak.

A "minél nagyobb dpi-vel nyomtatok" sem mindig igaz, mert az csak több tintát jelent, aminek meg kell száradnia a fólián.

(#8074) jel1


jel1
aktív tag

hogy bírjam működésre ezt a nyomtatót:
http://www.support.xerox.com/support/phaser-3121/downloads/enza.html?operatingSystem=win7x64
csak xp-s driver van hozzá :/

(#8075) localhost válasza jel1 (#8074) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Van ahhoz Vistás is :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8076) nemcso válasza localhost (#8075) üzenetére


nemcso
senior tag

Ki kell próbálni... a letöltött fájl nevében "...xp" utalás van.

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#8077) lao válasza jel1 (#8074) üzenetére


lao
tag

Hi!
Ezt írta a Microsoft Community :
" Tudomásom szerint egy Samsung ML-1710 64 bites illesztőprogramot használnak ehhez a nyomtatóhoz, mely megfelelően működik. Így lehet megkerülni azt, hogy a gyártó a xerox nyomtatóhoz nem adott ki drivert Windows 7 rendszerhez. Töltse le a megfelelő illesztőprogramot az alábbi weboldalról:"
Egy kis keresés után :) http://driverscollection.com/?H=ML-1710&By=Samsung&SS=Windows%207%2064-bit

csgo jarokeret 37.221.209.104:27164 ----örök windows biteskedjék az androidos iPhonodon----

(#8078) akom


akom
senior tag

Sziasztok!

HP OfficeJet 4500 CB867A nyomtatóról szeretnék véleményeket kérni.

Esetleg hasonló tudású, és árú nyomtató ajánlását is várom.

:R

(#8079) cochy


cochy
tag

Sziaztok,
Nyomtatójavításra tudtok valakit? Xerox 6110mft nem húzza be a papírt, már az első behúzónál elakad a papír. Idős, de jó kis gép, nem akarnám kidobni. Ha tudtok valakit, aki megnézné, akkor ne tartsátok magatokban légyszi.
Kösz

(#8080) localhost válasza cochy (#8079) üzenetére


localhost
Közösségépítő

például?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8081) jel1 válasza lao (#8077) üzenetére


jel1
aktív tag

Köszi!
Holnap letesztelem... ;)

(#8082) Fecogame


Fecogame
veterán

Canon MP280-as nyomtatóhoz lehet használni után gyártott patront?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#8083) szabifotos válasza Fecogame (#8082) üzenetére


szabifotos
senior tag

Igen, lehet: LINK LINK2

[ Szerkesztve ]

(#8084) Kicker


Kicker
senior tag

Sziasztok

kyocera fs 6020 hoz TK 400-as kazettát hol érdemes venni, néztem a neten, de nagyon nem szoktam rendelni...

ezzel kapcsolatban még egy kérdés, amikor kiírja a masina, hogy toner low, ki szoktam venni, kiverem belőle a port, és visszatöltöm a kupaknál, így még jó sok oldalt nyerek... ezt így lehet csinálni, vagy ezzel teszek kárt valamiben?

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#8085) bati1989


bati1989
csendes tag

Sziasztok!

Vásároltam egy HP Lajserjet 1102-es nyomtatót. Nem sikerül hálózaton megosztanom. Telepítettem arra a gépre, ahova elért az USB kábel. Aztán rámentem, hogy megosztás, de nem jelenik meg a másik gépen. Oda is fel kéne telepíteni? Vagy olvastam valami IP címes dolgot is. Magának a nyomtatónak kéne rendelkeznie egy IP címmel?

Foxconn WinFast NF4SK8AA-8EKRS, AMD Athlon 64 3500+, 1024 mb Kingston DDR ram, ATI X 1650 Pro 256 Mb

(#8086) localhost válasza bati1989 (#8085) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Igen, a másik gépen telepíted, de nem helyi, hanem hálózati nyomtatóként. Ha a megosztást jól csináltad, a másik gép kérni fogja a drivert és feltelepíti. De csak akkor fogsz tudni majd nyomtatni arról, ha az első gép be van kapcsolva.
Rossz megoldás.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8087) func93


func93
senior tag

Üdv!

Adott egy HP Deskjet F380. Minap töltöttem fel a patronokat és ma raktam be őket, de egyszerüen mindig azt irja ki hogy:
- "Nem kompatibilis patronok"
- "Patron Hiba"
- "Nem ismerhető fel a patronok"

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#8088) m3tr0


m3tr0
senior tag

Sziasztok,

HP laserjet 1012 Win 7 alatt a következő üzenetet dobja "Unsupported Personality: PCL".
Ki-és bekapcsolás után újra nyomtat.

Ugye Win7 64 bithez nincs "igazi" driver...

Megoldás, ötletek? :R

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#8089) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ide is berakom hátha itt gyorsabb
http://prohardver.hu/tema/epson_nyomtato_segitseg_kene/hsz_4445-4445.html

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#8090) csui83


csui83
csendes tag

Sziasztok,

Samsung lézernyomtatómban most cseréltem tonerport, azóta a lap szélét teljes hosszában maszatolja, megnéztem a fényhenger azon a részén 'koszos'-maszatos. Hogy lehet orvosolni a problémát? A hulladékport kiürítettem.

(#8091) Kaszi68


Kaszi68
csendes tag

Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni:
van egy Canon MP 630 nyomtatóm, és B200 hibával fogad.
Ezt a módszert megpróbáltam:Nyomtató felnyit mintha tintapatront akarnék cserélni
Nyomtató bekapcs úgy, hogy nyomom a Resume gombot majd a Powert
Resume elengedett majd 2x megnyom Resume
Ezután a nyomtató service mode-ba van meg kell várni amíg kiírja idle
Ezután 4x megnyomod a Resume gombot
Power kikapcs
Lehajtani a nyomtató fedelet, majd bekapcs és lőn csoda eltűnt a B200 hiba és lehet nyomtatni
Sikerült is egy nyomtatást elvégeznem, de utánna megint jön ez a fránya B200 kód és már nem tudom újból eltüntetni!
ElQre is köszönöm a segítségeteket!

(#8092) Burki


Burki
aktív tag

Sziasztok!

SOS kérdés. Nem tudja véletlenül valaki megmondani,hogy Canon IR2525 típusú nyomtatóból hogyan lehet kinyomtatni a havi nyomtatásról a statisztikát?
Hiába keresem, nem találok rá infót sehol. Előre is köszönöm a segítséget!

Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

(#8093) Csavarnyuzo válasza Burki (#8092) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Számlálókat szeretnél nyomtatni, vagy log-ot?
A log a rendszerfigyelőn belül van, a számlálók meg az '123' feliratú gombbal jönnek elő. Hogy nyomtatni lehet-e passzolom -esetleg webes felületről is érdemes megpróbálni-.

[ Szerkesztve ]

A pirosat kell elvágni.

(#8094) zoli121


zoli121
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy Canon MP160-as multifunkciós nyomtatóm. Az vele a gond, hogy nyomtatáskor ferdén kezdi el behúzni a lapot emiatt meggyűri az egészet és nem lehet vele normálissan nyomtatni. Kitakarítottam már nem volt beleszorulva semmi. Mi lehet a gond? Előre is köszönöm a válaszotokat :)

[ Szerkesztve ]

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#8095) Csavarnyuzo válasza zoli121 (#8094) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Ha visszahúzod az elakadt papírt, akkor van az "élén" valamilyen "elakadásnyom"? Mert ha igen akkor csak benne van valami nem kívánatos dolog.

A pirosat kell elvágni.

(#8096) zoli121


zoli121
aktív tag

Fogja behúzza a lapot rányomtat valamit és amikor végez a papír széle meg van tépve. Szóval nem tudom. Pedig szét is szedtem de nem láttam semmit :(

[ Szerkesztve ]

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#8097) Csavarnyuzo válasza zoli121 (#8096) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Hát így sajna passz. De ha átmegy a papír rajta, akkor lehet, hogy tényleg nincs benne semmi idegen tárgy.

A pirosat kell elvágni.

(#8098) epzon válasza zoli121 (#8094) üzenetére


epzon
őstag

egy alap kérdés, de a papírvezető be van állítva? az a kis határoló műanyag a lapbevevőnél

(#8099) zoli121


zoli121
aktív tag

Be van állítva de a másik oldalán tépi meg a papírt. Olyan mint ha a papír egyik felét gyorsabban húzná be

[ Szerkesztve ]

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#8100) Csavarnyuzo válasza zoli121 (#8099) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Mp160 nincs előttem, de sok canon készüléken csak egy görgő van és az nem szimmetrikusan középen, hanem ha szemből nézed, akkor jobbra. Emiatt úgy tűnhet, mintha a jobb oldalt gyorsabban húzná. Ilyenkor a bal oldalon valami "szorulás" szokott lenni.

A pirosat kell elvágni.

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Nyomtató topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.