Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Nyomtató topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#8101) zoli121


zoli121
aktív tag

Igen pontossan így van. Arra kellene rájöni hogy miért :)

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#8102) Csavarnyuzo válasza zoli121 (#8101) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Próbáld ki, hogy kettévágsz egy A4-es papírt, így lesz belőle A5. Ezt állítva -mint az A4-es papírt- adagold neki. Ha behúzza normálisan, akkor abban a "szélességben nincs hiba", vagyis az A5 bal szélétől balra kell keresni az okot.

A pirosat kell elvágni.

(#8103) zoli121


zoli121
aktív tag

Megcsináltam amit mondtál. Azzal szépen behúzta a lapot és nem tépte meg

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#8104) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Élménybeszámoló:

5 hónappal a gari lejárta után megadta magát Canon iP4950-es nyomtatóm.
Ép címkét nyomtattam, amikor véletlenül bezártam a nyomtatandó fájlt. Ez a manőver tökéletesen elég volt ahhoz, hogy soha többet ne kapcsoljon be a nyomtató :C

Haverommal összeadtuk, hogy kettönknek 2 év alatt összesen 4 canon nyomtatója szállt el.
Két ip4200
Egy Multifunkciós
És most az én 1,5 éves ip4950-em.

Egyik sem volt széthasználva.

Ez ilyen.

Erre egyetlen megoldás van.
Használj jó minőségű utángyártott patront és gazdálkodd ki a másfél évente megvett új nyomtató árát.

Az pedig totál egyértelmű, hogy mindegy, hogy eredeti, vagy utángyártott patront használsz. A nyomtatód meg fog dögleni NAGYON GYORSAN! Ez így van kitalálva.

(#8105) Csavarnyuzo válasza gekkoXT (#8104) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Az élménybeszámolódhoz hozzáfűznivaló: fogyasztói társadalom.
Viszont gratulálok, hogy 4 nyomtató meghibásodásából mekkora következtetést bírtál levonni. :W
Amiket én láttam az általad leírt hibával, azok több mint 90%-ban for use tintával voltak használva. És nem 2 év alatt látok 4-et, hanem 2 hét alatt... Nyilván megdöglenek az eredeti tintával is, csak nem ugyanaz az arány.
Képlet egyszerű:
- ha sokat nyomtatsz, akkor sokat spórolsz a for use tintával, vagyis megéri azt használni annak ellenére, hogy minden bizonnyal hamarabb megy tönkre a nyomtató
- ha keveset nyomtatsz, akkor amennyit spórolsz a for use tintán -keveset-, azt elbukod az elromlott nyomtatód helyett új nyomtató vásárlásával

Hasonlat: egy mostani dízelbe tankolj szutykos gázolajat. Várom az eredményt.

A pirosat kell elvágni.

(#8106) gekkoXT válasza Csavarnyuzo (#8105) üzenetére


gekkoXT
senior tag

Mi az a for use nálad?

Tehát a tinta szerinted megöli a tápot?
Tehát a nyomtatás szerinted megöli pl a tápot?

Vagy az is normális, hogy scannelni csak akkor tudsz, ha tinta is van a gépben?

Tehát jogtalan 4 teljesen szabályosan használt nyomtató indokolatlanul hamar történő elhalálozása, és szakszerviz véleményezés utáni elektromos hulladékként történő leadása miatt panaszkodnom?

Mert szerintem abnormális, hogy pl elszáll a táp a nyomtatástól, magától, és a szerviz válasza annyi, hogy drága javítani, dobjam ki az egészet ahogy van. Holott pl az ip4950-ben konkrétan két fül tartja a tápot és szerszámmentesen cserélhető. De ezt tuti tudod,

[ Szerkesztve ]

(#8107) Csavarnyuzo válasza gekkoXT (#8106) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Sorjában:
- For use tinta = nem eredeti.
- Mi öli meg a tápot a nyomtatás a tinta? Mondtam én ilyet? A nyomtatófejben keletkezett zárlat öli meg a tápot -legtöbbször-.
- Nem nem normális hogy nem tudsz szkennelni tinta nélkül, de nem is mondtam, hogy az.
- Akkor használod teljesen szabályosan a nyomtatót, ha eredeti tinta van benne. A panaszkodásod jogos -lenne-, de az általánosításod korántsem.
- Tudom, hogy hány fül tartja a tápot. A szerviz azért mondja -jogosan-, hogy drága, mert nem csak a tápot kellene kidobni belőle, hanem azt is ami akkora túláramot "csinált" a készülékben amitől tönkrement a táp. Ez jó eséllyel a zárlatos nyomtatófej -az alján égésnyommal és égésszaggal-.

Nem rád vonatkozik: imádom azt a hozzáállást, hogy vegyük meg a tintaköpködőbe a legolcsóbb tintát, majd f@kázzuk a gyártót, ha tönkrement a nyomtató. :W

A pirosat kell elvágni.

(#8108) Zoona


Zoona
aktív tag

Sziasztok!

Samsung CLX-3185 ilyen nyomtatónk van és Szkennelési zavarok jelentkeztek. A nyomtató új, pár hete vettük. A probléma az, hogy feketén lehet vele szkennelni, ha színesen próbálnánk, akkor hibaüzenetet ír ki, hogy a nyomtató használatban van így nem lehetséges, indítsa újra, vagy várja meg míg befejezi a műveletet. De nem történik semmi, és következőleg már csak a driver újratelepítése után lehet szkennelni vele, persze csak feketén.

Ahonnan vettük azt mondta, hogy valószinüleg a 64 bites rendszer nem tetszik neki. De ez létezhet? ugyanis univerzális driver van hozzá, és már windows 8 támogatás is, akkor nem értem hogy milrt omlik össze windows 7 64 bit alatt:S

valaki tapasztalt már hasonló problémát?

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#8109) atala


atala
addikt

Canon IP4700 nyomtatóm van.
Hány oldal után írja ki, hogy kezd megtelni a hulladék gyűjtő tartály?
Csak mert nem régen írta ki, hogy kezd megtelni, és gondolkodtam, hogy mennyit nyomtathattam ki vele, de szerintem olyan 2-3 ezer lapot ami 60-80%-ban volt a lefedettsége.

Egyébként ez a nyomtató meg van 2 éve, az elejétől fogva utángyártott tintát használok. (jó minőségűt) Eddig a lap behúzó egységet kellett cserélni, mert eltört egy alkatrész, de szerencsére olcsón vettem egy fejhibás gépet, és kicseréltem.

(#8110) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Az lenne a kérdésem hogy van egy Epson M2300D lézernyomtatóm. Van arra lehetőség ezzel hogy kitöltsek egy nyomtatványkitöltővel Postai Könyvelt küldemény feladóvevényt? Mennyire szereti nem szereti ez a lézernyomtató ezt a típusú papírt? katt

Köszönöm :R

iPhone 13 Pro Max

(#8111) kalapacsolok


kalapacsolok
senior tag

Sziasztok!

Van 3 darab ugyanolyan minolta magicolor 5430 dl, színes lézernyomtatók, 3 db fekete patron van hozzá.
1-2 éve nem használtak, vélhetően hibásak, nem tudtam kipróbálni őket, mivel nincs meg az összes patron hozzá. Sztetek mennyit érhet ez a 3 így együtt, illetve hol lehetne eladni, ismertek valaki, aki nyomtatókkal foglalkozik? Vagy bp-en valami szerelőt, bontót? köszi

képek itt

(#8112) Encian


Encian
tag

Sziasztok!

A segítségeteket kérem Canon iR1024a típusú nyomtató beállításához.
A nyomtatónak más IP címet kellene adnom, de a nyomtató logintját és a jelszavát már nem tudja senki :(
Hogyan lehet alapállapotba állítani a készüléket?

Köszönettel: Encian

(#8113) Csavarnyuzo válasza Encian (#8112) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Add. func gomb.utána 2 és 8 egyszerre utána add. func. gomb. Megkeresed a clear menüt ezen belül pwd. Ok majd ki-be kapcs.

A pirosat kell elvágni.

(#8114) Encian válasza Csavarnyuzo (#8113) üzenetére


Encian
tag

Sajnos "add. func gomb.utána 2 és 8 egyszerre utána add. func. gomb." után visszaáll a képernyő, nincs clear menü.

(#8115) Csavarnyuzo válasza Encian (#8114) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

És ha a 2 és 8 egymás után jön?
Ja és ez nem állítja alaphelyzetbe a gépet csak a jelszót "nullázza".

[ Szerkesztve ]

A pirosat kell elvágni.

(#8116) Encian válasza Csavarnyuzo (#8115) üzenetére


Encian
tag

Hatalmas KÖSZÖNET !
Sikerült nullázni a jelszót. egymás után kell nyomni 2 és 8, megjelenik #CSSSW, majd a nyilakkal lehet lépdelni a psw-ig és itt lehet törölni.

:R

(#8117) Encian válasza Csavarnyuzo (#8115) üzenetére


Encian
tag

Már csak az a baj, hogy offline, pedíg pingelésre válaszol.

(#8118) Csavarnyuzo válasza Encian (#8117) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Mit értesz az alatt, hogy offline? A hálózati beállítások módosítás után kell egy újraindítás a gépnek, ekkor érvényesülnek az új beállítások. Fontos, hogy a kezdőidő után -ez be tudod állítani, hogy menyi legyen- jelentkezik fel a hálóra. És még annyi, hogy ha bekapcsoláskor nincs bedugva az rj45-ös csati, akkor menet közben már nem jelentkezik fel a hálóra.

A pirosat kell elvágni.

(#8119) Encian válasza Csavarnyuzo (#8118) üzenetére


Encian
tag

én sem értem, hogy mi baja van. telepítéskor simán felismerte a nyomtatót.
böngészöböl el is érem a felületét, mégis offline. tesztoldal nem nyomtatódik.

(#8120) pusi1981


pusi1981
aktív tag

HP Deskjet Ink Advantage 2515 (CZ280C) multifunkciós tintasugaras nyomtató[]

Vélemény ??? Megéri az árát???
Ár érték arányban jó választás lenne?
Vagy ti mit ajánlotok havi pár tíz oldal nyomására?
Minél olcsóbb megoldás érdekel a és ez értendő a patronok cseréjére is :)

Köszi!

(#8121) QwErTy42 válasza pusi1981 (#8120) üzenetére


QwErTy42
addikt

Szia!

A kettő együtt nem megy. Vagy-vagy.

Ha viszont ugy patronnal forszírozod a dolgot, hogy olcsón nyomtass havi pár 10 oldalt, akkor a megbízhatósága csökken az adott nyomtatónak.

Ha 2500-3000 forint neked nem sok félévente( vagy ritkábban) egy patronért, akkor teljesen jó.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#8122) zka67 válasza pusi1981 (#8120) üzenetére


zka67
őstag

Ehhez a nyomtatóhoz ha jól tudom, nincs utángyártott patron. De havi pár tíz oldalnál felejtsd is el őket, előbb száradnak be, mint kifogynának, nem spórolnál velük, inkább csak sok bosszúságot okoznak.

Ha belegondolsz, havi 30-40 oldal kinyomtatása havi 3-400 ft-ba kerül. 10 perc telefonálás ára, vagy fél doboz cigi, esetleg egy üdítő ára a hétvégi diszkóban.

(#8123) Csavarnyuzo válasza Encian (#8119) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

PCL5 drivert tettél fel? Csak mert alapból azt nem tudja. Használd az UFRII drivert.

A pirosat kell elvágni.

(#8124) Orcsi


Orcsi
aktív tag

HP Officejet 6500 halványan nyomtat ... gondoltam benézek a gépházba és oldalról csak azt látom, hogy irdatlan mennyiségű cucc van ott ahol alapesetben a fej parkolni szokott .... konkrétán áll a fekete lekvár ... egy szivacs szerű dolgon ...

3 éves a cucc van használva de azért nincs kihajtva a bele .... (kéthavonta egy fekete 920XL patron)

Mit lehet vele csinálni ?! Márkaszerviz vagy van megbízható szaki ?! Gondolom házilag nem érdemes nekállni kipucolni .....

Üdv,

Same shit, different day!

(#8125) Encian válasza Csavarnyuzo (#8123) üzenetére


Encian
tag

Igazad van, kicseréltem UFRII driverre, de sajnos a probléma továbbra is fennáll. Pingelésre válaszol, böngészőnben IP-re belép az UI felületre, de nem nyomtat. letiltottam az USB.
megtudtam, hogy a hálókártya utólag lett szakszervíz által beszerelve a nyomtatóba.

(#8126) Csavarnyuzo válasza Encian (#8125) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Folytassuk privátban ne terheljük a fórumot ezzel. Max a végeredményt megosztjuk.
Küldtem is egy pü-t.

[ Szerkesztve ]

A pirosat kell elvágni.

(#8127) Mr. Teddy


Mr. Teddy
őstag

Hali!
Van egy érdekes problémám. Van egy 98 oldalas kezelési kézikönyv pdf-ben, amiben van pár speckó karakter, ami pl. karakterileg ";" , de a betűtípus szerint egy szimbólum. Ezek aspeckó betűtípusok be vannak ágyazva a pdf-be, tehát mennie kell külső fontok nélkül.

A probléma az, hogyha egybe nyomtatom ki a doksit, akkor ezek a karakterek kicserélődnek valami default karakterrel, tehát hibás lesz csomó szimbólum, karakter. Viszont, ha pl. 25 oldalanként nyomom, akkor jó lesz a nyomat. Ötlete erre van valakinek miért lehet? Az tény, hogy a hálózati nyomtatóba eléggé lassan megy át a dolog, de akkor is bosszantó.

(#8128) Csavarnyuzo válasza Mr. Teddy (#8127) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Nyomtató típusa? Egyébként a driverben szokott lenni beállítás, hogy használja-e a nyomtató beépített fontkészletét, a truetype fontokat hogyan kezelje, stb.

A pirosat kell elvágni.

(#8129) hokukac


hokukac
csendes tag

HP LaserJet 1100 lézernyomtató tonerjének töltöttségét hogyan lehet megállapítani?A választ előre is köszi

(#8130) Csavarnyuzo válasza hokukac (#8129) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Korrekten sehogy. Le kell mérni egy újat és egy kifogyottat. A kifogyottak eltérő értékeket fognak mutatni a bennük levő elhasznált toner por különböző mennyisége miatt.

A pirosat kell elvágni.

(#8131) hokukac válasza Csavarnyuzo (#8130) üzenetére


hokukac
csendes tag

Kösz, ezek szerint csak akkor veszem észre hogy üres ha már nem nyomtat?
A sulyát mérem le? Mégegyszer köszi.

(#8132) Mr. Teddy válasza Csavarnyuzo (#8128) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Egy valami Develop Di2510F típusú nagy nyomtató. A vicc, hogy most kinyomtattam egybe a doksit és jó lett. Nem tudom szánt szándékkal reprodukálni a hibát.

(#8133) benjamin


benjamin
tag

Sziasztok

Van egy CLP-500 nyomtató, amit használtam vettem. Foltosan és fakón nyomtatott.
Mikor megvettem megnéztem az OPC hengeren egy vízszintes csík volt látható, látszott nem karcolás rászáradt, letapadt por, mert a nyomtató 2 éve csak állt. Az OPC-henger rendeben van.

Megtisztítottam a nyomtatót, kívül belül. A fakó nyomtatás megszűnt, de a foltok csíkok maradtak.

Ami feltűnt, hogy a transzfer belt szalagja több helyen is sérült, ami miatt foltot hagyhat, de a nagyobb gondom hogy nem is tisztítja le rendesen a szalagot, az ott maradt festékmaradéktól, ezért esetenként szellemképesen nyomtat.

Kérdésem az lenne akinek tapasztalata van lehet ezen javítani, vagy csak cserével.

Esetleg a traszfer belt felépítéséről valaki infót tudna adni. Ebben is van lehúzó kés és lehet, hogy ez van megkopva és cserére, vagy után állításra szorul. Nem szedtem eddig szét, mert nem igazán tudom hol álljak neki.

Köszi

[ Szerkesztve ]

Semmi sem sürgős, csak ha futni kell!!!

(#8134) Matimo válasza peq (#7429) üzenetére


Matimo
csendes tag

Szia,

Nekem is ugyanez a problémám. Én még soha nem nyomtattam ezzel a géppel de állítólag képes rá. Sikerült megoldanod a nyomtatást? Mire jutottál? Örülnék ha megírnád.
Nagyon fontos lenne nekem, hogy tudjak nyomtatni vele.

Várom válaszod.

Előre is köszi,

M.

M.

(#8135) zenke


zenke
aktív tag

Üdv,

3éve vettünk egy Konica Minolta 1350W-t itt 13ért. 30.000 lapon van túl. 4. toner fogy hamarosan kifogyni de elfáradt... Csíkosak a lapok. Az a zöld henger karcos benne gondolom ez az oka. Lehet ilyen hengert kapni külön?

Galaxy Ace Xperion V5, Galaxy SIII 4.1.2+Siyah, Galaxy Note2 Stock 4.1.2

(#8136) localhost válasza zenke (#8135) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Dobnak, vagy másként DRUM-nak nevezik: és kapható.
Elvben 20.000 oldal a tűrőképessége.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8137) zenke válasza localhost (#8136) üzenetére


zenke
aktív tag

LOL :DDD

13volt az új ára a nyomtatónak :D

Ez kell elvileg ugye ?

[ Szerkesztve ]

Galaxy Ace Xperion V5, Galaxy SIII 4.1.2+Siyah, Galaxy Note2 Stock 4.1.2

(#8138) localhost válasza zenke (#8137) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Azért volt annyira "olcsó" a nyomtató eredeti ára.

Az íbéyes kérdésedre nem válaszolok határozott igennel, kérd mások megerősítését is.

a 1710-568-001 kód megegyezik, ez 99%-ig biztossá tesz, de nem tudom miért hívja KIT-nek... (ez az én tudásom hiánya!)

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8139) QwErTy42 válasza zenke (#8137) üzenetére


QwErTy42
addikt

Nem fogsz 13 ezerért lézer nyomtatót kapni, az fix.

Ennyi pénzért, meg ne akarj jobbat és ne lepődj meg, hogy drága lesz a gyári festék vagy a gyári dobegység.

És igen: a gyártó a szemét, mert ennyi pénzért nem egy perpetuum mobile-t ad. :(((

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#8140) gabasz


gabasz
csendes tag

Sziasztok!

Következő problémám lenne. Ha tudnátok segíteni megköszönném.

Xerox WCP 5645-ös készülék hálózat vezérlő cseréje és szoftverfrissítés után olyan hibajelenséget produkál (nyomtat,másol) , hogy ha email funkciót akarom használni belépek felhasz. jelszó stimmel küldésnél azt a hibát írja, hogy dátum és idő egyezőtlenség.és nem küldi el a dokumentumot (pedig helyes idő és dátum van beállítva) aki tudna rá megoldást megköszönném.

Üdv.

Telefonszámom: 308207196 Hívj bátran! /Kisújszállás / Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm

(#8141) lóri973


lóri973
csendes tag

Sziasztok!
Van egy hp1220c nyomtatóm, és nem akar nyomtatni, mert üres a színes. Most vettem bele új feketét, és jó volna használni.Régen be tudtam állítani valahogy, hogy ne érzékelje a színes ürességét, csak már elfelejtettem hogyan kell. Valaki tudja esetleg?
Köszi.

(#8142) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Sziasztok!

Tudtok javasolni valami egyszerű, de mindenképpen kicsi méretű lézernyomtatót, amihez a toner sincs horror áron? A kis méret lenne a lényeg és, hogy win8drivere legyen.

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#8143) zotyesz 1 válasza gekkoXT (#8104) üzenetére


zotyesz 1
tag

teljesen egyetertek veled....a canonoknal a B200-as hibakod szokott elojonni, amit a gyarto direkt igy old meg elektronikusan hogy tonkremenjen a gari utan.....es meg azt szajkozzak,hogy gyujtoben kell leadni az elektronikus hulladekot,hogy vedjuk a kornyezetet......a nagybani kornyezetszennyezes ott kezdodik,hogy az oriascegek direkt szemetet gyartanak,a kisember meg szeparaljon...ha nekem a canon nyomtatom B200-at fog valamikor kiirni,akkor azonnal a kukaba repul,vagy szemetdombra,nem adom le semilyen ujrahasznosito gyujtoben.....amugy mas dolgokat szeparalok (papir,pet,stb...) de ez felhaborito ami szemetet manapsag ezek az oriascegek a minel nagyobb haszon erdekeben termelnek

(#8144) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Sziasztok!

Azon megoldások érdekelnének, hogy a CISS tulajok miként oldották meg a csővezetékek elhelyezését úgy, hogy se a papírba, de az alkatrészekbe ne érjen bele és ne törjön meg idő előtt a cső?

Esetleg képeket is szívesen fogadok.

Nagyon köszi előre is! :R

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#8145) zotyesz 1 válasza gordonfreemN (#8144) üzenetére


zotyesz 1
tag

en pl a canon ip4950-nel azokat a muanyag reszeket (darabokat),amelyek galibaztak a csovezeteknek, mikrocinezovel kiolvasztottam

(#8146) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Két napja indítottam a garancia időt egy új Canon MG5350 megvételével. Nem rossz kütyü, bár fura, hogy wifin csak bekapcsolt, energia takarékos módból tud feléledni, ami azért nem egy fogyasztáscsökkentő tény.

Az meg kimondottan fura, hogy az állapotjelző ledek olyan világosan világítanak, hogy zseblámpába is jók lennének.

Amúgy lehet tippelni, mennyi ideig fog működni.
Én 1 év 5 hónapot adok neki az előző tapasztalatok alapján.

[ Szerkesztve ]

(#8147) TA68 válasza gekkoXT (#8146) üzenetére


TA68
senior tag

"Amúgy lehet tippelni, mennyi ideig fog működni."
2-3 év max. Ha 10 évre gyártanák, nem ennyibe kerülne. A többi gyártó sem különb.

Annak ellenére, hogy ilyen rossz véleménnyel vagy a Canon nyomtatókról, újra azt vettél. :)

(#8148) gekkoXT válasza TA68 (#8147) üzenetére


gekkoXT
senior tag

Igen, mert dvd lemezre csak ez nyomtat már. Epson van még, de 80e-nél kezdődik ami tudja.

Minőségre amúgy kiválóak a canon nyomtatók, csak az önmegsemmmisítő funkció miatt berzenkedek.

[ Szerkesztve ]

(#8149) TA68 válasza gekkoXT (#8148) üzenetére


TA68
senior tag

És még milyen szépen nyomtat DVD lemezre! Ebcsont (én csak így hívom :D ) nekem akkor se kéne, ha ingyen adnák. Minden ismerősöm csak szív vele. Fejtisztításnál 2-3 ml tintával mossa át a fejet. Hiába olcsó hozzá a patron, ha többet iszik mint az öregapám.

"csak az önmegsemmmisítő funkció miatt berzenkedek."
Sajnos azt el kell fogadnunk, hogy a készülékek árának csökkenésével egyenes arányban csökken az élettartamuk is. Ma már szinte minden max 3 évre készül, de az is igaz, hogy ennyi idő alatt általában el is avul.

Te milyen utángyártott patront használsz? Én most keresgélek valamit az MG5350-hez.

(#8150) gekkoXT válasza TA68 (#8149) üzenetére


gekkoXT
senior tag

tonerek.com a barátod ha jó minőségű patront vagy tonert keresel. Nekem még ráadásul az is szerencsés, hogy egy városban vagyunk, így ingyen ki is hozzák.

Eddig ha volt probléma, kérdés nélkül cserélték, de ez kb 1x fordult elő lassan 4 év kapcsolat alatt.

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Nyomtató topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.