Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Nyomtató topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#7351) pausovits73


pausovits73
csendes tag

Sziasztok!!
Van egy Kyocera mita fs-1800 -as nyomtatonk és kicséltük a patront benne és nem érzéleli a patront szerintem mert azt irja ki hogy check waste toner bottle.A nyomtatot úgy kaptuk és semmilyen leírás nincs hozzá.Aki tud kérem segitsen!!!Elöre is köszönöm.

(#7352) epzon válasza pausovits73 (#7351) üzenetére


epzon
őstag

google: link

(#7353) Szivacs85 válasza pausovits73 (#7351) üzenetére


Szivacs85
tag

A waste toner a használt festék tartály telitettségét jelöli.

Magyarul: ki kell pucolni, a fényfenger álltal lehúzott festéket!

[ Szerkesztve ]

ELADÓ: MSI 1050TI 4GB OC és egy hibátlan Ati HD 4670 videokártya

(#7354) rekiii


rekiii
csendes tag

Sziasztok!

Óriási problémám van, amit megosztanék veletek, hogy ti ne kövessetek el hasonlót illetve, hátha valaki tud segíteni.
Tegnap vásároltam egy HP 4625 multifunkciós készüléket egy áruházban. Az eladóval mindent áttárgyaltunk, megnéztük egy bontott doboz tartalmát, majd egy bontatlan dobozt vittem a pénztárhoz. Az ügyfélszolgálatnál lepecsételték a garanciapapírt, de a dobozt nem bontottuk ki. Ez nagy hiba volt, ugyanis itthon vettük észre, hogy nincs benne a 4 db patron. :(((

Kedvesen felhívtam az áruházat, hogy ez van, adjanak helyette egy másikat vagy a hiányzó patronokat pótolják. Persze ők azt mondták, hogy bizonyítsam be, hogy hiányos volt a doboz. Végül felvettek egy jegyzőkönyvet és azt ígérték, hogy hétfőn a HP-központtól érdeklődnek, hogy ilyenkor mit lehet tenni.

Mivel nem tudtam kipróbálni a gépet patronok nélkül ismét felhívtam őket, hogy ha a készüléket nem cserélik, akkor a pénzt adják vissza, mert 3 napon belül vissza lehet kérni, ha probléma van a termékkel. Erre ők azt mondták, hogy csak hiánytalanul tudják vissza venni, de mivel a patronok állításom szerint nincsenek meg, ezért így már hiányos. :(

Ma vásároltam eredeti Hp patronokat, hogy ki tudjam próbálni, egyáltalán működi- e? Behelyeztem azokat a gépbe és a következő hibaüzenetet írta ki: "Használja a nyomtatóhoz kapott telepítő patronokat." Ezen teljesen kiakadtam és ismét hívtam az áruházat. Hétvége lévén nem volt bent olyan személy aki dönteni tudna ez ügyben, de ezt a hibaüzenetet még hozzácsapták a jegyzőkönyvhöz, hogy meg tudják mutatni hétfőn a főnöknek és a Hp központnak.

Szóval én így jártam a saját butaságom miatt. Csak reménykedhetek abban, hogy valaha tudom majd használni a gépet! Ti meg tanuljatok az esetemből. :(
Ha esetleg valakinek van valami ötlete, hogy mivel lehet működőképessé tenni a gépet, ha mégsem cserélik vissza, akkor szívesen fogadom!

Előre is köszönöm!

Becky

(#7355) Gergőke88 válasza rekiii (#7354) üzenetére


Gergőke88
addikt

Szia!
Csak a dobozban lévő tintákkal tudod beüzemelni a készüléket(setup patronok).
Ha felhívod a 0640200629 számot, akkor szerintem segítenek abban, hogy a szerviz menüben engedélyezve legyen, hogy ne csak setup patronnal induljon el.

(#7356) tjano8 válasza Gergőke88 (#7355) üzenetére


tjano8
csendes tag

Üdv!

Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy adott egy HP LaserJet 4000TN-es Lézer nyomtató, gyárilag 8MB -> 4MB belső + 4MB EDO bővitő memóriakártya. De sajnos a "*.pdf"-fájlok nyomtatása nagyon lassú, pontosabban mire feldolgozza a nyomtató. Az érdekelne, hogy érdemes lenne-e befektetni egy pár mega (konkrétan egy 64MB SD bővítőkártyára), ez segítene a nyomtatási sebesség javításába?
Esetleg nem okozna problémát hogy SD és EDO kártya is lenne-e benne? Vagy akkor ki kellene venni az EDO-t gondolom.

Gépre amúgy (win7) PS, PLC5, PLC6 is van telepítve, de egyikkel sem gyorsabb a pdf-ek nyomtatása.
Elvileg 100 MB-ig bővíthető a memória, és a PLC6, amit ajánl hozzá.

Itt van a memóriák kompatibilitási listája is. (baloldali a 4000-es, jobb pedig a 4050-esé)

Vagy bármi más megoldás is érdekelne, amivel fel lehetne gyorsítani a pdf-ek nyomtatását.

[ Szerkesztve ]

(#7357) szeva000 válasza tjano8 (#7356) üzenetére


szeva000
addikt

ez nehéz kérdés és a fene tudja....Én a nagy HP lézereknél jártam így...a clj4600dn még sd ramos....ott alig segített a bővítés...viszont a 4650-nél már ddr van...ott viszont ezt nem mondhatom el.....
sztem kérj próbára sd ramot....nem kell a listát nézned és eredeti hp memóriát belerakni,mert sok sd-vel el fog indulni nagy eséllyel.szted nekem hp ramok vannak bennük??? :)

(#7358) tjano8 válasza szeva000 (#7357) üzenetére


tjano8
csendes tag

én se kimondottan eredeti hp-re gondoltam, hanem ebay-en néztem 13$ ért egy 64 megásat, mert mo-n valami eszetlen elrugaszkodott áruk van,,, (használtan is 8, 16 megások 5-6e).

(#7359) szeva000 válasza tjano8 (#7358) üzenetére


szeva000
addikt

bakker,nekem voltak itthon ilyen 16 és 64MB-osak,megnézem,hátha megtalálom....ha ki nem dobtam.
ki kér ilyenekért 5-6k-t???az agybeteg....de az is aki annyit ad érte :D

(#7360) tjano8 válasza szeva000 (#7359) üzenetére


tjano8
csendes tag

Nem sima EDO meg SD ramok :) hanem speckó nyomtató-ram, Hp-ba pl.: 100pines kell. (simák asszem 133-asok)
De igen, hülye aki ennyit kér érte, és még hülyébb aki ennyiért megveszi :D

[ Szerkesztve ]

(#7361) tjano8 válasza szeva000 (#7357) üzenetére


tjano8
csendes tag

Amúgy én is gondoltam rá, hogy valahonnan kéne kölcsön kérni próbának egyet, csak nincs olyan ismerős,akinek lenne :( ezért gondoltam, hogy írok ide, hátha van valakinek vele tapasztalata, hogy mit befolyásol a memóriabővítés.

(#7362) szeva000 válasza tjano8 (#7360) üzenetére


szeva000
addikt

tudom,de nem találom...nekem voltak ilyen kisebbek kibontva...majd még holnap szétnézek...hátha meglesznek.

(#7363) Skalci


Skalci
tag

Sziasztok

Canon S520 nyomtató nem nyomtat, nyomtatáskor a lap meg sem mozdul, varázslóban pedig gyorsan végigtölt, majd "Sikeresen kinyomtata a képet" üzenet fogad. 15mp-el ezután pedig egy hibaablak, amiben az szerepel, hogy nyomtató nem válaszol.

Patronok szinte újak, drivert újratettem, kábelek ellenőrizve, a gép is felismeri.

Mi lehet a probléma?

(#7364) rekiii válasza Gergőke88 (#7355) üzenetére


rekiii
csendes tag

Köszönöm a segítséget. Egyelőre még azzal próbálkozom, hogy kicseréljék egy az egyben a nyomtatót, de valamivel mindig leráznak. Nem akarom annyiban hagyni a dolgot, mert nem kevés pénzem áll már benne. Úgyhogy ha nem cserélik vissza, akkor marad a DAS Jogsegély, hátha ők valamit tudnak segíteni. Ha ők sem tudnak mit tenni, akkor felhívom azt a számot.
Köszi még egyszer!

(#7365) mc-4


mc-4
aktív tag

Sziasztok!

Canon mp160 tintapatronját újra töltöttem, hogyan lehet kiütni a nyomtatásvezérlőből a tintapatron cserét?

Köszi!

(#7366) szabifotos válasza mc-4 (#7365) üzenetére


szabifotos
senior tag

Elvileg ha kifogy a patron fel kell hogy ajánlja, hogy kikapcsolhatod a tintaszint-figyelést ha 5mp-ig nyomva tartod a piros háromszög/STOP gombot. Most mit jelez a patronokra?

(#7367) Szivacs85 válasza tjano8 (#7356) üzenetére


Szivacs85
tag

Üdv!
Mielőtt veszel bele RAM-ot érdemes lenne kipróbálni, hogy képként küldöd át a nyomtatóra a pdf-et. Ezt adobe Reader-ben ha jól emlékszem a nyomtatás ablakban a "Speciális" nevű gombot megnyomva tudod állítani. Egy checkbox-ot kell bepipálni.

Jah, ezt bárkinek, akinek gondja van a PDF nyomtatással tudom ajánlani. Akár nagy fénymásolóknál is. :K

[ Szerkesztve ]

ELADÓ: MSI 1050TI 4GB OC és egy hibátlan Ati HD 4670 videokártya

(#7368) mc-4 válasza szabifotos (#7366) üzenetére


mc-4
aktív tag

Szia!

Villog a példányszám kijelző 5 és E között, bal oldalon folyamatosan világít a háromszögben villám jel és az alatta lévő B,C jelű ledek a példányszámkijelző ütemére villognak.
A piros karikás háromszöges gombot hiába nyomom 5mp-ig nem történik semmi.

(#7369) tjano8 válasza Szivacs85 (#7367) üzenetére


tjano8
csendes tag

Köszi, ezt kipróbáltam, és kicsit tényleg gyorsabb lett, mondjuk eddig csak egy egy oldalas pdf-el teszteltem, le, de majd este kicsit jobban letesztelem, és megosztom itt is, hogy mi lett az eredmény :D

(#7370) tjano8 válasza Szivacs85 (#7367) üzenetére


tjano8
csendes tag

Nah, leteszteltem kicsit több oldallas pdf-ekkel is. Ténylegesen jelentős gyorsulás érhető el, viszont ezt csak kompromisszumok árán lehet alkalmazni, mert a minőségromlás már szövegnél is észrevehető. Sima szövegeknél még elmegy , de egy 10-12pt -os Cursiv betütípusnál már eléggé zavaró, hogy bepixelesedik a betű.

(#7371) tjano8


tjano8
csendes tag

Másik még nyomtatómemóriával kapcsolatos kérdés...

ez egy kis 49KB-os állomány volt. Nyomatóra küldve és feldolgozva 72,1MB lett, és itt is látszik, hogy fokozatosan tölti át a memóba, és az oldalak között néhány másodpercre megáll.
Nyomtatóba 8MB ram van, ha lenne benne bővítő kártya akkor ez a pár másodperces szünet megszűnne? Vagy a nyomtató processzora nem tudja gyorsabban feldolgozni a beérkező adatokat és ezért áll 2-3s-ig a nyomtatás?

(#7372) szabifotos válasza mc-4 (#7368) üzenetére


szabifotos
senior tag

Nekem évekig volt MP160 és produkált érdekes dolgokat.
Nézd meg, hogy nem e tintásak véletlen a patron érintkezői. Próbáld meg megtisztítani valami gyenge alkohollal vagy hasonlóval, és töröld szárazra. Én objektív tisztítót és szemüvegtörlőt használok.

Ha ez sem működik akkor service menüből próbáld resetelni a patronokat:

1. Áram alatt van a nyomtató, de nincs bekapcsolva, nyomd meg a Power gombot miközben lenyomva tartod a stop/restet gombot

2. Ha a power led világít, kétszer nyomd meg a Stop/restet gombot közben nyomva tartva a power gombot

3. Elengeded először a power majd a másik gombot, így a nyomtató elvileg belép service mod-ba: (0-t ír folyamatosan a kijelző)

4 Ha megvagy, annyiszor nyomd meg a Stop/reset gombot, amilyen resetet szeretnél végezni :

1 time Service pattern print
2 times EEPROM print
3 times EEPROM reset
4 times Waste ink counter reset See waste ink counter reset
procedures below.
5 times Destination setting See Destination setting
procedures below.
6 times Print head deep cleaning
11 times Button / LCD checking
12 or more times Returns to a menu selection

5. Ezután rögtön nyomd meg a POWER gombot ami elvileg megvillan egyet.
6. Nyomd meg még egyszer, és a nyomtató kikapcsol.
7. Kapcsold vissza és nézd meg, működik-e a reset.

Nekem egyszer sikerült az, hogy telinek látta a patronokat. Ha már ezt sikerült elérned az is jó, mert utána ha egy patronnyit elnyomtatsz és jelzi, hogy kifogyott akkor fel fogja ajánlani a resetet ami kikapcsolja a tintafigyelést.
De volt olyan is, hogy random írt hibát és nyomkodtam EEPROM resetet meg mindent és jó lett. :D
Ha ezek sem jönnek be, nem tudok jobbat...lehet meghalt valamelyik patronod.

[ Szerkesztve ]

(#7373) JombY


JombY
csendes tag

Adott egy XP SP3 és egy Konica 7040es hálózati nyomtató...
IP cím alapján a WebTools elérhető böngészőben, de ha \\IP-címmel akarok rálépni akkor azt írja ki h "Lehet, hogy nincs joga a hálózati erőforrás használatához. ...".
Így nem is tudom telepíteni...

Valakinek valami ötlet?

(#7374) ip3600


ip3600
csendes tag

Hali!
Cannon ip3600-as nyomtatóm van. A gond az, hogy nem nyomtat. Már a 3.utángyártottat rakom bele és csak az üres oldalt adja ki 1x-2x látni rajta egy kis fekete tintavonalat de az is halvány. Chipes patronokat raktam bele, és eredeti patronról is megpróbáltam átrakni chipet.
Az egyiknél pl nyomtatott rendesen, aztán másnap már semmi.
Próbáltam a beállításoknál több dolgot is mint a tisztítást, fúvóka ellenőrzést, de semmi változás.
Azt sem jelzi, hogy üres lenne (nyomtatásnál az előugró ablaknál látszik a tartály szintjénél, hogy van benne, viszont amikor a tetőt felmozdítom pirosan világít (csak a feketénél, de a többi szín totál üres azoknál nincs piros fény...érdekes).
Ötleteket várok, hogyan küszöbölhető ki ez a probléma!

(#7375) mc-4 válasza szabifotos (#7372) üzenetére


mc-4
aktív tag

Köszi az infót, holnap nekiülök a berhelésnek.
Üdv!

(#7376) gabesz78


gabesz78
tag

Sziasztok!

Ha valaki tud olyan oldalt ahonnan Ricoh fénymásolókhoz, nyomtatókhoz ingyenesen letölthető service manual, vagy robbantott ábra, vagy képekkel illusztrált alkatrész lista, és meg is osztja velem, annak nagyon megköszönném.
Konkrétan most egy Ricoh Aficio 1022 fénymásoló robbantott ábra érdekelne.

Előre is köszi a válaszokat.

"Elképzelhető, hogy a Computerek a jövőben nem nyomnak majd többet 1,5 tonnánál." (1949, Popular Mechanics)

(#7377) szeva000 válasza gabesz78 (#7376) üzenetére


szeva000
addikt

megnéztem én is,de sajna nekem is 1015 és 1018-ról van.

(#7378) Szivacs85 válasza gabesz78 (#7376) üzenetére


Szivacs85
tag

Szia! Két perc gugli után: :D
Ricoh 1022 Parts Manual
Ha esetleg kell majd másikhoz is: Ricoh Manuals

ELADÓ: MSI 1050TI 4GB OC és egy hibátlan Ati HD 4670 videokártya

(#7379) mc-4 válasza szabifotos (#7372) üzenetére


mc-4
aktív tag

Szia!

Az istenért nem tudok belépni a szerviz menübe.
Lehet fogok egy nagykalapácsot....

(#7380) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Sziasztok:
erről mi a véleményetek?
Hozzá való tintát hol találok?

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#7381) szabifotos válasza gordonfreemN (#7380) üzenetére


szabifotos
senior tag

Szia! Én ciss-t használok régóta. Meg vagyok elégedve, ajánlom mindenkinek, bár én Canonhoz használom. ITT van Epson 1281-hez jó minőségű tinta 900Ft/100ml áron, de karbantartás van a webshopban,sajna.

(#7382) bodyp válasza zka67 (#5626) üzenetére


bodyp
csendes tag

Helló!

Látom te már foglalkoztás TP-LINK TL-PS110U nyomtatószerverrel.
Nekem az alábbi problémám lenne:
Cégnél működő print szervert akartam otthonra belőni. Cégnél pswizard-lpr progit elindítottuk, meg is találta a print szervert. Továbblépésnél láttuk a manuálisan beállított ip-t, itt ugyebár lehet választani, hogy dhcp vagy te adod meg az adatokat. Ezt átállítottuk dhcp-re, majd tovább-tovább, mentés, ezzel kész is. Újból elindítottuk a pswizard-lpr progit, de ekkor már nem látta (azóta se) a print szervert, akármit is csináltunk. Próbáltuk resetelni, de arra se reagált. Böngészőbe beírtuk a 192.168.0.10 ip-t de ott sem elérhető. Mi lehet a baj, hogy lehet konfigurálni a masinát? Olvasgattam fórumokat, de ilyen vagy ehhez hasonló hibát nem találtam.
Firmware-t meg nem tudom hogy kell frissíteni, ezt csak azért akartam, mert a gyártó honlapján találtam ezt: TL-PS110U_080123 - "Hardware reset" can set the IP address back to default 192.168.0.10. Ez egy bin kiterjesztésű fájl, amit nem tudom hogy kell rányüsztetni a print szerverre.

Ui.:
Ezt a dhcp-re átállítást megcsináltuk még két print szerverrel, már azokat sem látja a pswizard-lpr progi. :(

(#7383) gordonfreemN válasza szabifotos (#7381) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Szia!
Köszi a választ.
Ezt a tintatipust néztem ki ugyanonnan, ez nem annyira jó?

A ciss-re pedig azért kérdeztem rá, mert itt az aprón is árulják, csak egy pár ezressel drágábban. Esetleg van-e buktató valamelyikben?

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#7384) AlmaZoli


AlmaZoli
tag

Sziasztok,

Otthoni használatra tervezünk nyomtatót venni. Olyan kellene, ami Wifi képes, számítógép mellett IPad-ről is küldenénk a nyomtatóra doksikat. Használnánk mindenre (fekete-fehér és színes nyomtatás, képeket is nyomtatnánk). Mi kettőt szemeltünk ki, szerintetek ár / érték arányban melyik érné meg (nyomtató ára, nyomtatási költség):

- Epson Stylus Office BX535WD (http://www.argep.hu/main.asp?suche=epson+535&x=0&y=0)
- HP Deskjet 5525 (http://www8.hp.com/hu/hu/products/printers/index.html?facet=0-500PPM)

Az lenne még a kérdésünk, hogy a két típus közül (Epson piezo-s nyomtatója vs. HP Ink Advantage) melyik tud szebb és tartósabb képeket?

Előre is kösz a segítséget!

Üdv,
Zoli

"Korán keltem, hol az arany?"

(#7385) mrmrg


mrmrg
tag

Sziasztok!

Xerox Phaser 4500 as nyomtatóval kapcsolatban kérnék segítséget.
kb 200 oldal után letiltja a patront, és így van egy csomó majdnem teli patron amit nem tudok használni benne.
Létezik vmi resetter vagy megoldás a problémához?

Köszönöm, ha valaki tud segíteni!

Üdv!

(#7386) Szivacs85 válasza AlmaZoli (#7384) üzenetére


Szivacs85
tag

Ezt inkább ide írd!
[milyen_nyomtatot_vegyek]

ELADÓ: MSI 1050TI 4GB OC és egy hibátlan Ati HD 4670 videokártya

(#7387) Szivacs85 válasza mrmrg (#7385) üzenetére


Szivacs85
tag

Szia!
A Phaser 4500-as tonere chip-es. Mivel 18 ezres a kapacitása nem fogyhat ki. Hacsak nem 200 full fekete oldalt nyomtattál vele. De gondolom nem így volt. Ahol vetted oda vidd vissza, ha utángyártott, valószínűleg nem cseréltek rajta chipet, ha gyári, akkor meg garanciális és a chiptartalmat ki tudják olvasni mennyit ment.

ELADÓ: MSI 1050TI 4GB OC és egy hibátlan Ati HD 4670 videokártya

(#7388) szabifotos válasza gordonfreemN (#7383) üzenetére


szabifotos
senior tag

Ezzel a tintavásárlással az a gond, hogy mivel ezek utángyártott tinták, a tényleges minőségét, tartósságát csak használat közben tudod kitapasztalni. Az általad linkelt tinta fele annyiba kerül mint amit én használok. Ettől még lehet jó, de ez lutri...
Amit én linkeltem, azt majdnem 2 éve használom. Volt, olyan, hogy fél évig (ha nem több) állt a cissben a tinta és nem száradt be. Szóval meg vagyok elégedve, ezért mertem ajánlani.

A cissben végül is a buktató max. annyi lehet, hogy nem megfelelően légtelenítve küldik, (ha tintával rendeled) ekkor ezt neked kell eszközölni. Vagy a Te esetedben Epsonokhoz auto reset chip kell ha jól tudom, max nem adnak hozzá, de kimondott buktatókról nem tudok, hiszen ezek mechanikus, műanyag eszközök: cső, tartály stb....
Kérdezz nyugodtan ha valami nem világos, ha tudok, segítek.

[ Szerkesztve ]

(#7389) gordonfreemN válasza szabifotos (#7388) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Az autoreset a ciss esetében benne van a patronokban, nem?
Amúgy a másik variáns, ő:[link]

Nagyon köszönöm a segítőkészséged!

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#7390) szabifotos válasza gordonfreemN (#7389) üzenetére


szabifotos
senior tag

Lehet kapni chip nélküli patronokat is. Bár úgy tűnik kapsz hozzá mert ezt írta az egyik hsz-ben az eladó: "CISS rendszerekben (Epson-hoz) önresetelő chip helyett kis kapcsoló van, azzal kell újra teli szintre állítani a tintapatronokat üres jelzés esetén."

[ Szerkesztve ]

(#7391) gordonfreemN válasza szabifotos (#7390) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Akkor már csak az az a kérdés, hogy a bolt amit linkeltem, mit ad hozzá?

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#7392) gabesz78 válasza Szivacs85 (#7378) üzenetére


gabesz78
tag

Köszi a válaszokat!

Igen, ha tudtam volna hogy a "parts manual"-ra kell ráguglizzak akkor két perc sem lett volna, de mivel HP vonalon mozgok ott meg nem így nevezik a "gyereket", ezért valahogy nem jött össze a dolog.
No nem baj, lényeg hogy volt aki segítsen....

Mégegyszer köszi!

"Elképzelhető, hogy a Computerek a jövőben nem nyomnak majd többet 1,5 tonnánál." (1949, Popular Mechanics)

(#7393) szabifotos válasza gordonfreemN (#7391) üzenetére


szabifotos
senior tag

Ezt hogy érted? Mihez mit ad? A tintához semmi mást csak az üveg tintát kapod. :)
A rendszerhez: Gondolom ahogy a képen van, tinta nélkül az üres készlet, autoreset patronokkal.

[ Szerkesztve ]

(#7394) gordonfreemN válasza szabifotos (#7393) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Írtad, hogy max nem adnak hozzá autoreset chipet. Erre írtam a 91et :R

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#7395) szabifotos válasza gordonfreemN (#7394) üzenetére


szabifotos
senior tag

Ja értem, de közben olvastam a kommenteket alul és írta az eladó hogy resetesek a patronok az Epsonhoz. :D

(#7396) gordonfreemN válasza szabifotos (#7395) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Hol kapni meg ilyen tintat, amilyet nekem linkeltet?
Mert azon az oldalon kicsit sok lesz a karbantartasi ido :D

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#7397) szabifotos válasza gordonfreemN (#7396) üzenetére


szabifotos
senior tag

Mint már írtam én azt használom amit linkeltem. Máshol pont ugyan ezt nem lehet kapni mert ez a cég saját keverésű tintája. Más márkával sajnos nem volt még tapasztalatom. Egyébként én most rendeltem egy üveg feketét, pár napja még nem volt karbantartás :)

(#7398) gordonfreemN válasza szabifotos (#7397) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Telszamot tudsz adni, hogy esetleg felhivjam oket?

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#7399) szabifotos válasza gordonfreemN (#7398) üzenetére


szabifotos
senior tag

Elküldtem privátban.

(#7400) jeni


jeni
félisten

melyik multi nyomtatót érdemes venni ami kombi fejes?
Canon ? HP ? melyikre van után gyártót és melyik tölthetős? gondolom egyik sem chipes?
melyik változat olcsóbb?

wifi nem szükséges és nem is kell LCD bár ha használtan adja el és hibátlan akkor esetleg de újban kel gondolkodnom

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Nyomtató topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.