Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#88401) TTomax


TTomax
nagyúr

Na erre én befizetek... :)) [link]

Amúgy azt csak halkan súgom meg,hogy a kiküldött Superek 2019/5hónap gyártásúak,abból ráadásul a vége...a logikát követve az AMD hamarabb tudta,hogy mit ad majd ki az nvidia,mint az nvidia maga... :DDD

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#88402) akoska07 válasza Devid_81 (#88397) üzenetére


akoska07
nagyúr

Értem.

Na gyorsan szedd össze magad. :D

---

#88398 snecy20 :

Arra leszek kíváncsi mikor lesz 2080Ti ereje fél áron más néven. :D
Tipp...2 év múlva.
2270 Super $550-599. ;]
Szemét NV.

---

#88401 TTomax :

Annyit elárulok, hogy marha sunyi cég ám az AMD. Tudták, hogy jön a Super, és direkt olyan driver volt a gyártóknál is elérhető, amivel gyengébb a teljesítmény, és aszerint árazott az NV, majd last minute dobták be a gyorsabb drivert. Még ők is a lassabb eredményeket közölték az E3-on.

Ez mekkora kamu. :DDD

Persze a leendő PH-s teszben nem is lehetne másképp. ;]

Abuuu... há ezt kell csinyánniee... :D

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#88403) TTomax válasza akoska07 (#88402) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nem kell két év,Volta hozni fogja 7nmen a samsung féle 1050Ti-k elég jófélék voltak,teszteltem öket,és ahová a samu egyszer beáll ott azért siker szokott lenni a történet vége,igaz nem biztos hogy a legolcsóbban... :DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#88404) akoska07 válasza TTomax (#88403) üzenetére


akoska07
nagyúr

Mikor lesz 7nm ?

Nincs rá egyelőre szükségük,szomorú.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#88405) TTomax válasza akoska07 (#88404) üzenetére


TTomax
nagyúr

Jövőre...szegény Super tulajok jó gyorsan szembe lesznek köpve... :DDD

Most szólok a 2070Super mézesmadzag....aki 1080Ti-t akar cserélni az várja meg a Voltát...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#88406) akoska07 válasza TTomax (#88405) üzenetére


akoska07
nagyúr

szegény Super tulajok jó gyorsan szembe lesznek köpve... :DDD

:DDD

Mekkora szemét ez az NV ?
De tényleg. :D

Töketlenkedő amd tehet róla.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#88407) ScomComputer válasza TTomax (#88405) üzenetére


ScomComputer
veterán

(#88408) akoska07 válasza ScomComputer (#88407) üzenetére


akoska07
nagyúr

Ez hülye... :DDD :C

---

Srácok...

El kell mondjak egy nagy sztorit,eddig még nem akartam elmondani.
Nem vagyok rá büszke.

Pár évvel ezelőtt voltunk strandon amikor otthon voltam.
Akkoriban élték fénykorukat az idegbeteg rángatózós amd funboyok a ph-n.
Bent voltunk a medencében.
És gondolom az egyik "gondozó házból" kihozták a betegeket,hogy élvezzék a jó időt meg a vizet,nagy volt a meleg.
A tipikus keresztbe álló kezük és a semmibe értelmesen bámuló betegek voltak.
Idegi alapon abnormális mozgásokat plementáltak,pont mint az akkori amd tulajok.
Ott volt a család,a lányom barátja és az ő barátjaik.
Mindenki tudta a hova tartozásomat.
Amikor megjelent a csipet csapat,akkor egyértelűen mindenki őket nézte,sajnos nem lehet nem észre venni.
Akkor végig sem gondoltam igazán mit mondok.
Csak annyit mondtam,hogy megjöttek az AMD-sek. :DDD
A teljes medence,mint egy nagy NV-s család sírva röhögött. :D
És utána gondoltam végig mit is mondtam,de akkor már késő volt. :D

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#88409) TTomax válasza ScomComputer (#88407) üzenetére


TTomax
nagyúr

:DDD :DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#88410) FLATRONW válasza akoska07 (#88383) üzenetére


FLATRONW
őstag

Őszintén, az a baj, hogy 2 évvel később olcsóbban kapható ez a teljesítmény szint?
Még így sem olcsó, de azért már megfizethető többek számára.
2 éve már használhatod ezt a teljesítményű kártyát (és még jó sokáig elég lesz mindenre), ha pedig kevésbé lettél volna maximalista, akkor jóval olcsóbban is megúszhattad volna az egészet.
Nem az NV-t védve, de arról nem ők tehetnek, hogy a gyártók óriási felárat tesznek a speckó kártyáikra.
Ne vedd ezt támadásnak. Értem én, hogy rosszul érint ez téged, de egy árcsökkentés miatt ne kívánjuk már valaminek a vesztét.

(#88411) TTomax


TTomax
nagyúr

A horpadt kártyáké a jövő... :))

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#88412) ScomComputer válasza akoska07 (#88408) üzenetére


ScomComputer
veterán

Akkor ez neked ajánlom.... :DDD
[link]

(#88413) Devid_81 válasza FLATRONW (#88410) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Talan nehany dologban hibazott nVidia igazan,
1., Fing teljesitmeny kulonbseget hozott a generacio valtas.
2., Az arakat a mar meglevo regi szeria fole lotte, avagy ha picit tobbet akartal akkor zsebbe kellett nyulj rendesen.
3., A generacio valtast ket lepcsoben hozta le.

Most van ott a Turing szeria a Super-al amit vartunk tole eredetileg.
Avagy a 2070 Super tudja a 1080 Ti teljesitmenyt stb stb.
Kb ezt varta mindenki az elso Turing hullamnal is, de konkurencia teljes hianyaban azt csinaltak amit akartak sajnos :W

...

(#88414) akoska07 válasza ScomComputer (#88412) üzenetére


akoska07
nagyúr

" A HD5450 fejű kva anyád...olyan vagy mint az A10-esek gyári hűtő ventilátora...gyere fel a gépigénypont.hu-ra..."

:DDD

- Jó az intel...tényleg jó...
- bummmmmm...mit jó az intel ?!?! :DDD

- Mé vagy kék ruhában,inteles vagy ? :DDD

- Mondjad anya...
- Ájjemmddéé a király :DDD

---

#88410 FLATRONW :

Ez itt még mindig a mordor...
És most felébresztették az alvó mordort. ;]

Most kellene ide Tirexi. :DDD :C

Legózik. :D

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#88415) proci985 válasza FLATRONW (#88410) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ja. egyebkent ez a teljesitmeny 2GPUval negy eve is elerheto volt ennyiert raktarsopreskor.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#88416) ScomComputer válasza akoska07 (#88414) üzenetére


ScomComputer
veterán

Jaja,nagyon ott van én visítva sírtam mikor először láttam... :C :D

(#88413) Devid_81: végre visszatért a régi körszakállas arc... :K :D

...Más....

Most tesztelem a magyarítást azé magyarul nagyon ott van.... :K :C
[link]

[ Szerkesztve ]

(#88417) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Zár csökkentés..... :D
[link]

(#88418) Devid_81


Devid_81
nagyúr

AMD Ryzen 9 3900X 12 Core and Ryzen 7 3700X 8 Core CPU Review Leaks Out – Gaming Performance On Par With Intel’s 9th Gen, Ryzen 9 3900X Consumes Less Power Than i9-9900K

Tehat mint sejtettuk a 9900K meg mindig atlagban jobb lesz jatekra mint az AMD csodai.
Csereben az AMD olcsobb/kevesebbet fogyaszt/Technologiaban fejlettebb stb
Nem lesz ez rossz, ez mar tenyleg nevezheto konkurencianak. :K
Bar mar a 2xxx szeria is szerintem nagyon jo volt, csak orajel lemaradas miatt volt a hatranya legtobb esetben.

...

(#88419) DeckardCain válasza Devid_81 (#88418) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Nem lesz ez rossz.
Viszont aki megvette tavaly tavasszal még "jó" áron a 8700k-t, az járt a legjobban szerintem. Egy jó VGA-val szerintem min 2 évet még ki lehet bírni vele.

(#88420) Puma K válasza Devid_81 (#88418) üzenetére


Puma K
veterán

AMD mit csinálsz?? 😂

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#88421) Puma K válasza Puma K (#88420) üzenetére


Puma K
veterán

Néhol a 7700K/9600K-val versenyeznek... most komolyan... 9900K-t kell vennie az embernek?? ;]

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#88422) Devid_81 válasza Puma K (#88421) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Valamiert azt a bizonyos 9900KS-st is elhalasztottak... ;)

...

(#88423) snecy20 válasza Devid_81 (#88418) üzenetére


snecy20
veterán

Hát ez...hervasztó.
A magok száma terén nyeri simán ezt a kört az AMD a 12+ maggal, de a PC Gaming CPU az bizony marad a 8700K / 9700K / 9900K. És itt még csak egy nagyon átlagos példányról beszélek, messze nem az 5Ghz vagy afeletti darabokról, mert azoknak közelében nem lesz az AMD megoldása.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#88424) DeckardCain válasza snecy20 (#88423) üzenetére


DeckardCain
senior tag

A 3600-nak lesz/lehet értelme 199$-ért, ha OC-vel meglesz a 4,4-4,5ghz, egy jobb B450-es lappal.
Ez a 12+ mag meg aki dolgozni fog rajta annak jó.

Mondjuk elnézve ezt most, nem bántam meg a 3-4 hónappal ezelőtt vett i7 8700-at egy B360-as lappal.
A 4,3 Ghz-es turbot tartja (1440p - 75hz a cél, oda jó lesz.), és nem kellett cserélni a micron chipes lpx ramot.

[ Szerkesztve ]

(#88425) akoska07 válasza Devid_81 (#88418) üzenetére


akoska07
nagyúr

Kissé elgurult a gyógyszer az árazással +100MHzért +$70.
Talán még a hiper szuper intel sem kért ennyit +100MHz-ért. :U

3600X ha jól tuningolható lesz,az lehet "nép proci".

Remélhetőleg fogja tudni tartani a gyári 4.4GHz-et. ;]

Egyébként ha már 6c/12t akkor inkább egy nagyon jó árasított 2600X vagy non X. :K

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#88426) TTomax válasza Devid_81 (#88418) üzenetére


TTomax
nagyúr

Hát ez elég harmatos... :(

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#88427) akoska07


akoska07
nagyúr

$25K ájfon... :Y

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#88428) snecy20 válasza DeckardCain (#88424) üzenetére


snecy20
veterán

Nem is ez a lényeg, hanem hogy egész biztos plecsnit fog kapni tesztelésen. :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#88429) Abu85 válasza snecy20 (#88428) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A 3700X valószínű. Ott van a 9900K nyakán, és olcsóbb, illetve jóval kevesebbet fogyaszt, valamint sokkal hűvösebb. A 3900X nehéz döntés, mert teljesítményben más dimenzió, de ugye ide kell az is, hogy használja az alkalmazás a 12 magot.

Majd ezt még elemezzük. Annyi biztos, hogy egy szálon a Zen 2 az új király egységnyi órajelen.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#88430) akoska07 válasza snecy20 (#88428) üzenetére


akoska07
nagyúr

Lehet Abuuu kitalál majd egy új szót erre,kb olyat,mint az elképzelhetetlen sebesség... ;]

És a kettéhugyozza a múlté. :DDD

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#88431) proci985 válasza akoska07 (#88430) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

:DDD

egyebkent az a 12/24es 3.8as alaporajellel azert igy latatlanban nem tunik rossznak productivityre.

mondom ezt ugy, hogy nalam az 1800X siman kibirt egy olyan usecaset, amikor kb a teljes frontend stack androidostul (ez ugye virtualis gepen fut) es fejlesztoi kornyezetestul / boiler platestul gond nelkul futott ilyen laza 20GBs memallokacio mellett es 60-80%os CPU loaddal buildnel (build nelkul picit alacsonyabb). a backend is csak azert nem, mert azt outsourceoltuk azurera.

ja es az android build is gyors volt, pedig a gradle ha jol tudom meg mindig csak egy szalon buildel.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#88432) snecy20 válasza Abu85 (#88429) üzenetére


snecy20
veterán

De a fentebb linkelt tesztben még lassabb RAM-ok mellett is erősebb játékok alatt a prev-gen intel, 9700K/9900K-ról nem is beszélve.

proci985@#88431

Ebből pl. öreganyám egy kukkot sem értene ha elmondanám neki. :DD

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#88433) Abu85 válasza proci985 (#88431) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem is az. Gyorsabb a 16-magos Threadrippernél is.

(#88432) snecy20: Nálunk más jött ki, bár mi 2080 Ti-vel tesztelünk. Ezt érdemes beszámítani, mert egészen másképp működik már a drivere is, mint egy Pascalnak. Az NVIDIA mondta, hogy a Turingon már nem futtatnak a driverben binding API-t (gyakorlatilag binding emulációt a processzoron), vagyis egészen más a CPU-ra rótt terhelése is (teljesen hardveres a bekötés, nincs semmilyen munkája vele a host processzornak). Elsődlegesen ezért dobtuk a Pascalt, míg Radeonra azért nem álltunk át, mert Ryzenre optimalizálnak. A Turing egyelőre jó, egészen egységesen kezeli az Intelt és az AMD-t is.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#88434) DeckardCain válasza snecy20 (#88428) üzenetére


DeckardCain
senior tag

:DDD

(#88435) snecy20 válasza Abu85 (#88433) üzenetére


snecy20
veterán

Ha csak abból indulunk ki, hogy 7nm-n tulajdonképpen papírforma lenne hogy átvegyék egy szálon is a vezetést... de majd kiderül, 8-10 megbízható IT oldal tesztjének átlagából ki szokott jönni már a valóság, de bizonyos esetekben benne van hogy csak a 2-3 éves Kaby Lake-kel fog versenyezni az AMD ha játékról van szó.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#88436) ScomComputer válasza Abu85 (#88429) üzenetére


ScomComputer
veterán

Azt mond már meg nekem légy oly szíves, hogy az NDA vasárnap vagy hétfőn jár le... :B
Meg azt.hogy a boltokba hiába van listában a lap(x570) meg a proci(3***),miért nincs ár,mikor tehetik ki a boltok az árat,mikor az x470+zen+ jött ilyenkor a megjelenés előtt már elő lehetett rendelni....
Köszi.. :R

Akkor vasárnap lesznek árak is?

[ Szerkesztve ]

(#88437) Abu85 válasza snecy20 (#88435) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ezért írtam, hogy nem valami nagy izgalom a CPU-s verseny a Zen 2-vel. Keresni kell, hogy hol jobb az Intel. A 7 nm is látszik, leginkább a fogyasztáson, az valami döbbenetesen jó. Én úgy gondolom, hogy leginkább a 3700X és a 3600 a legjobb üzlet. 65 watton belül olyan teljesítmény van, amit korábban nem lehetett megkapni így.

(#88436) ScomComputer: Vasárnap.

Azt nem tudom, hogy a boltok kirakják-e az árakat. De vasárnap minden lehet.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#88438) proci985 válasza snecy20 (#88432) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

gyakorlatilag leegyszerusirve a frontend egy weboldal, a hozza kapcsolodo fejlesztoi kornyezettel (node.js). ebbe nem tartozik bele az adatbazis es az adatbazishoz kapcsolodo logika, ami a backend. utobbit kiraktuk azureba, ami a microsoft cloud megoldasa.

namost, futott a weboldal (pl chrome alatt van ilyen szep monitorozo / debug tool), mellette egy node.js alapu fejlesztoi kornyezet visual studio enterpriseben C# programnyelven. a visual studio a microsoft sajat fejlesztoi kornyezete, tehat az a legjobb C# ala. node.js azert kell, hogy az oldal strukturaja es designja szep legyen anelkul, hogy tobbszaz sornyi kodot kelljen irni (javascript / html / css programnyelveken). ami egesz weboldalat fogtuk es attoltuk egy android appba is (android studio, ez egy intelliJ fejlesztoi kornyezet varians, az android pedig egy java varians ipari mennyisegu xmllel; nem kotlint hasznaltunk mert frontenden volt ket java magusunk), aminek viszont egy sajat virtualis kornyezet kell (ARM emulacio).

bonyolultabb programoknal van egy script (ez egy sokadik programnyelv), ami azert felel, hogy a kulonbozo egysegek szepen egyuttmukodjenek. ez a script visual studio alatt tobb szalon fut, android alatt egy szalon.

tehat van ket fejlesztoi kornyezet, egy virtualis gep, egy raklap programnyelv, es a "hello weboldal" megjelenitese szo szerint tovigterhel fejlesztes kozben mondjuk 6-7 szalat es megeszik 20GB memoriat.

bonusz: ez hobbycucc volt amit konkretan sorozes kozben hoztunk ossze par ora alatt. en kaptam a frontendet, mert lattam android fejlesztoi kornyezetet az utobbi fel evben egyebkent.

remelem igy erthetobb :DDD. a lenyeg kb az, hogy nalam a gep be van fogva SWfejlesztoi taskokra, szoval emiatt szokott normal esetben multifunkcios svajcibicska buildem lenni.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#88439) akoska07 válasza proci985 (#88431) üzenetére


akoska07
nagyúr

Lesz itt ne mulass... ;]

#88436 ScomComputer :

Elvileg 7.-én jár le.

---

Abuu légyszi mondd,hogy nem járattad le magad már az nda előtt... ;]

---

Akarom vissza Tirexi-t. :DDD

Kiáltsuk együtt...
Tirexi Tirexi Tirexi ... ;]

Ha idézek tőle az nem az ő hsz-e... :))

Meginterjúúúholomm mit gondol az új rájzenről. :DDD

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#88440) ScomComputer válasza akoska07 (#88439) üzenetére


ScomComputer
veterán

Akkor vasárnap buli... :DDD
[link]

#88437) Abu85:köszi..

(#88441) akoska07 válasza ScomComputer (#88440) üzenetére


akoska07
nagyúr

:DDD :C

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#88442) ScomComputer válasza akoska07 (#88439) üzenetére


ScomComputer
veterán

Ja figy. én bírtam Tirexi-t, akárki akármit mond ő volt a legnagyobb mágus a magyar yt.-on, a mostaniak,soha nem érnek a nyomába,mind csak egy kifacsart ,eső veri nap szíjja utánzat... :K

[ Szerkesztve ]

(#88443) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

MSI MEG x570 spotted in Norway! (igazabol Denmark)

ha nem akartok szivinfarktust akkor inkabb ne kattintsatok. epp 0,1en all a NOK-EUR. jo, elso bolt, tehat lesz ez ennel joval olcsobb is, de akkor is.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#88444) snecy20 válasza proci985 (#88438) üzenetére


snecy20
veterán

"remelem igy erthetobb"

Abszolút. :K

************
Ja, a mai naptól 3 monitoros surround-ot tolok én is, PC2 és Assetto Corsa igen jó velük. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#88445) DeckardCain válasza proci985 (#88438) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Kolléga :)

Nekem ezek ismerősek :))

[ Szerkesztve ]

(#88446) proci985 válasza snecy20 (#88444) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Ja, a mai naptól 3 monitoros surround-ot tolok én is
Tippek:
- project cars 2, spa 24 oras (gyorsitva 2 orara) az egyik legnagyobb fless a jatekban. arra ugyelj, hogy tudj beallni pitbe mert kelleni fog az esogumi es par tank. eszmeletlen elmeny, ahogy lemegy a nap, elered az eso, pirkad a kodben es megint fent a nap. megkockaztatom, hogy ez volt a valaha leghangulatosabb futam, amit mentem.
- assetto corsa. vidd ki driftelni az F40et ;D
- dirt rally: peak a renault 405el.
- far cry 2. vagy a 3/4/5. goka fallsbol egesz eszmeletlen kilatas nyilik eszakra es nyugatra is. az 5 ala 3x1440pben valszeg a 2080TI is kifogyna, 2 alatt eleg egy 980TI es 3-4 alatt egy 1080TI. egesz kulonleges elmeny ahogy felkel vagy lemegy a nap, esetleg amikor elered az eso.
- just cause 2. just cause 3 ala 2080TI kell, a ketto nagyobb elmeny a stabilabb framerate miatt.
- crysis 3. tokeletes triple monitor support gyarilag, remek UI es meg mediumon is gyonyoru.
- deus ex: mankind divided : gyonyoru, immerziv, de lehet picit le kell huznod a beallitasokbol.
- dishonored 2: gyonyoru es immerziv, de kb semmin nem fut normalisan hacsak nem redukalod a beallitasokat. az elso resz talan jobb, a death of outsider valamennyivel szinten.
- prey (2017): utobbi idok talan legjobb immersion simulatora.

fpseknel valami egesz remek elmeny, hogy van periferialis latasod. foleg, ha az UI is segit, ld crysis3 es a far cry szeria.

ha van kerdesed egyebkent mondd, 2011-12 ota tolom harom kijelzon.

DeckardCain: na akkor latom nem vagyok egyedul ITs :). mondjuk en valamennyire atmentem R&Dre.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#88447) akoska07 válasza ScomComputer (#88442) üzenetére


akoska07
nagyúr

Tudta kelteni a feszkót az tény...

Most meghallgatnám mit mond. :DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#88448) Puma K válasza Devid_81 (#88422) üzenetére


Puma K
veterán

Viszont!

AM4 foglalatba, a jövőre érkező újabb AMD CPU szériája még bele fog menni!

Szóval ha most vennék tök véletlenül egy Asus Crosshair VII Hero-t... akkor abba már most tudnék tenni egy 2700X-et. Amit meg tudnék cserélni még később egy 3900X/3950X-re... aztán várni az újabb szériára és ha érdemes akkor váltani.

De.

De már lehet 2700X-ről sem lenne érdemes a váltás... Bár... Mindig vannak azok a kis pluszok amiket ha össze ad az ember, akkor kijön az, hogy mennyivel kevesebb a minimum és az átlag FPS... mert csak egy picit gyengébb ez... picit gyengébb amaz... és még az is... :U

Anno a 4790K helyett is mehettem volna AMD-re mert hát ott volt a 8 szálas FX CPU csak hát... abból inkább nem kértem. És milyen jól megültem a 4790K-n a mai napig.

Valami hasonlóra vágyom, hogy elhagyhassam ezt a részét a gépnek mint része amit fejleszteni kellene... Sőt ugye amit írtam... idővel a gépet sem akarnám fejlesztgetni... legalább a következő konzolgenerációig (pl: PS6)

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#88449) Abu85 válasza Puma K (#88448) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Igen, de a Zen 3 lesz a vége. A Zen 4 már a DDR5-höz jön, ahhoz meg új foglalat kell. Mondjuk persze ez így se rossz.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#88450) proci985 válasza Puma K (#88448) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

realisan: az 1800X es a 2700X kb meresi hibahataron belul van. en meg ugye nem tervezek valtani (meg egyszer, nalam annyira nem erdekes mi van egy szalon).

ha nem 1080p@144 a cel, akkor eleg.

kerdes mire kell. hetfoig meg kibirod, nem? :P

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.