Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#87051) ScomComputer válasza akoska07 (#87049) üzenetére


ScomComputer
veterán

Ja..én is gondolkodom rajta..nemtom megéri e? Vélemény?

(#87052) ÁdiBá válasza ScomComputer (#87051) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Nem...

ÁdiBá

(#87053) keIdor válasza ScomComputer (#87051) üzenetére


keIdor
titán

Navi-t várd meg, szerintem alig lesz lassabb, de ár/értékbe jobb lesz.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#87054) snecy20 válasza ScomComputer (#87051) üzenetére


snecy20
veterán

Mivel nVidia Maxwell / Pascal / Turing topikban vagyunk, így természetesen nem érné meg. :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#87055) snecy20 válasza Raymond (#86910) üzenetére


snecy20
veterán

Holnaptól lesz alza-n akció G29-re, úgyhogy végülis akkor a kormány kérdés így eldőlt.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#87056) Raymond válasza snecy20 (#87055) üzenetére


Raymond
félisten

Kedd ota itt van de meg ki se csomagoltam :D Majd a jovo heten valamikor.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#87057) snecy20 válasza Raymond (#87056) üzenetére


snecy20
veterán

Jobb is hogy így alakult, mert már úgy voltam vele hogy mindig egy kategóriával jobbat akartam nézni az előzőnél, de 130K-nál (T300 Alcantara) már inkább leállítottam magam. :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#87058) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Egy ismerős,most akart egy gépet 9600K-val, lebeszéltem,várjon ....nálam volt 9600K és legtöbb játékban 100%-on ment,1440P-ben...
Jól tettem ? :D

(#87059) Raymond válasza ScomComputer (#87058) üzenetére


Raymond
félisten

Ott valami nem volt rendben nalad, tobb jateknal is kerdeses hogy honnan a 100%, de eleve az hogy stabil 100% es foleg az hogy ezt az NFS Payben-nel is produkalta azt mutatja hogy valami mas is ment ott, ez a jatek messze nem eszik ennyi CPU-t.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#87060) snecy20 válasza Raymond (#87059) üzenetére


snecy20
veterán

NFS Payback épp fenn van, 65-70%-ra terheli a 9900K mind a 16 szálát... (és szintén 1440p!)
Mellette erősen akadozik jó nagyokat, de nem tudom miért... 8600K/9600K-n elég érdekesen futhat.

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#87061) Raymond válasza snecy20 (#87060) üzenetére


Raymond
félisten

Majd lehet megnezem, ez regebben egy 4c/4t CPU-t se terhelt le akadasig. Majd ha az Origin megint mukodik persze :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#87062) ScomComputer válasza snecy20 (#87060) üzenetére


ScomComputer
veterán

Pontosan...oc tesztre kiváló game,én még 2018-ban teszteltem a 9900K-val... :K

Raymond: neked 9600K-d van?

(#87063) Raymond válasza ScomComputer (#87062) üzenetére


Raymond
félisten

6700K

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#87064) akoska07 válasza ÁdiBá (#87050) üzenetére


akoska07
nagyúr

Mert Extreme. :D

#87051 scomcomputer :

Sztem nem.
Van vga-d.ha csak a játék kell akkor pl egy RX 580,amit én is veszek majd.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#87065) TTomax válasza ScomComputer (#87051) üzenetére


TTomax
nagyúr

200felett nem adnék érte...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#87066) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Nem is lesz, csak kérdés volt.... :D

(#87067) VTom válasza ScomComputer (#87062) üzenetére


VTom
veterán

Nekem az van, de csak az új AC-kben megy 100%-on, azok meg mindent megzabálnak.
Spectre/meltdown-t ki kell kapcsolni, és nézd meg mik futnak még a háttérben.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#87068) ScomComputer válasza VTom (#87067) üzenetére


ScomComputer
veterán

Nekem nincs,csak egy ismerősnek kellett volna gép,de mondtam neki várjon,majd lemegy az ára 1 hónap múlva, ha jön R.3Gen... :R

(#87069) akoska07 válasza ScomComputer (#87068) üzenetére


akoska07
nagyúr

En tegnap dobtam ossze egy gepet. :))
Minden hasznalt,es nagyon jo aron jott.
Hibatlanul mukodik minden.

Asus Z270
6600K
Nepton 120XL (ez mar regota meg van,nagyon jo kis huto ez,6700K-t is siman hutotte)
2x8GB 3000C15 Corsair,piros ledes.

1.35V 4.8Ghz 24/7 siman megy.

A huto siman birja meg prime95 alatt is.
Vszinu nem lesz kupak alatt paszta csere.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#87070) ÁdiBá válasza ScomComputer (#87068) üzenetére


ÁdiBá
addikt

ASROCK RADEON VII - PHANTOM GAMING X - PG X R VII 16G 207000 Ft

ÁdiBá

(#87071) akoska07 válasza ÁdiBá (#87070) üzenetére


akoska07
nagyúr

Azt hittem ez vmi pojén ,mint az RTX Vapor-X. :DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#87072) Devid_81


Devid_81
nagyúr

AMD Navi GPU Rumors: Navi 20 Based Radeon Instinct Delayed To Q1 2020, 7nm Navi Can’t Reach 7nm Vega Clocks, Alleged Radeon RX Navi Specifications
Ujabb okoskodas AdoredTV vs Wccftech altal a Navirol, miszerint a nagy Navi kesni fos, jelenleg fos orajelekkel kepes csak mukodni es omlik bele az aram.

Nvidia to Stop Binning Turing Dies For GeForce RTX 2080 And RTX 2070 GPUs: Report
Avagy nem lesz A-s binned TU104 GPU-s Turing Majustol, hanem csak 1 fele, 2080 Ti-k meg nem erintettek.
Allitolag sokat javult a Turingok kihozatala, szoval akar az uj GPU-k annak ellenere, hogy nem binned GPU-sak, meg jobbak is lehetnek mint az elso szeriak.

AMD's Zen 2 Threadripper Conspicuously Absent From Company's Latest Roadmaps
Threadripper 3xxx eltunt a legujabb AMD termekskalarol... :U
Kesik, vagy valaki elaludt photoshopolask kozben... I dunno :U

[ Szerkesztve ]

...

(#87073) TTomax válasza Devid_81 (#87072) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nah akkor lehet szépen slattyogni RTXért... ugy látom az nV 12nmen GDDRel megveri a 7nmes HBM radeont,nem kicsit nagyon.Nevetséges komolyan....

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#87074) akoska07 válasza TTomax (#87073) üzenetére


akoska07
nagyúr

Vagyis kettéhugyozzááá' ? :DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#87075) Devid_81 válasza TTomax (#87073) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ez annyiban jo, hogy a Majus utan gyartott RTX-ek legalabb elmeleti szinten tuningolhatok lesznek, csak kerdes az ember hogy jut hozza ahhoz...mert ami most meg a boltokban van azt bizony el kell adni ahhoz, hogy elkezdjen bekerulni az ujabb a korforgasban.

Viszont ha a 7nm es Navi-s hir igaz akkor az is csak egy kazan lesz, mindez azert mert megint nem erik el vele a tervezett target-et es inkabb OC-zzak a kartyakat majd AMD-nel, csakhogy elerjek azt a teljesitmeny szintet amire eredetileg keszultek a kartyak.
Sajnos erre minden esely megvan ismet... :O

Szerk: ez a kep pont illik most ide :DDD

[ Szerkesztve ]

...

(#87076) Habugi válasza Devid_81 (#87075) üzenetére


Habugi
addikt

No lám csak micsoda hírek.

A Radeon VII olyan lett amilyennek vártam pluszban ref only, a Navi ha tényleg marad(t) GCN akkor olyan lesz amilyennek most lefestették (kvázi még igaz is lehet a "leak"), az idei CPU Roadmapról pedig állítólag lekerült a 16/32-es zötgigaherc és társai.. :DDD

Ebben az a vicces h novemberben amikor 16évnyi radeonozást lezártam attól tartottam h elsiettem, várható új csudaRizsák okán dettó. Most fél évvel később pedig ott tartok, hogy novemberben már javában késésben voltam. :DDD

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#87077) Puma K


Puma K
veterán

Jelen állás szerint nálam fog lejárni az MSI Gaming X 1080 Ti garanciája, így elgondolkodtam ezen: [link]

45 ropi egymagában, de az elgondolás szerint jónak tűnik a történet mert mindenen borda van és a GPU-n víz így hűs maradhat a kártya majd a nyári melegben is és stabilan tartja az órajeleket.

Vagy esetleg vadásszak egy EVGA Hybrid-et...?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#87078) Raymond válasza Habugi (#87076) üzenetére


Raymond
félisten

Hat igen, azzal a geppel elleszel egy darabig. Mar csak a "WD Black 2x1TB"-t kell lecserelni egy 210EUR-os Intel 660p 2TB-ra :)

En mondjuk sajnalom hogy nem szereztem be egy 1080Ti-t tavaly nyar vegen amikor 600EUR korul is szortak ki oket, de ugy voltam vele eleg a 1070 meg egy darabig. Most meg mar megvarom a 7nm termekeket, de ugy tunik azokbol az iden nem lesz semmi.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#87079) TTomax


TTomax
nagyúr

Borzalmas előnye van/volt az nVnek,legalább 2gen de inkább 3, úgy hogy belefért az is hogy az RTX ficsörökre pazaroltak nem keveset.Ezért fontos a fogyasztás,a perf/W,pedig de sokan irták öööket nem érdekli a fogyasztás,meg bezzeg amik az nv sokat fogyasztott,jahh volt ilyen csak akkor is hozta a leggyorsabb egy gpus megoldást...

És most hol tartunk?A leggyorsabb vga 1600 meg 2000euro...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#87080) Abu85 válasza TTomax (#87079) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A Navi is tele lesz fícsőrrel. Ez már biztos. A tranyók jelentős része ezekre lesz költve. Főleg metaparancsokra, amelyek majd a DirectML-nél jönnek októberben. De a Navi már egy olyan hardver, amit a Microsoft készülő fizikai gyorsítására terveztek. A megvásárolt Havokból csinálnak egy ilyen rendszert.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#87081) TTomax válasza Devid_81 (#87075) üzenetére


TTomax
nagyúr

Kukázni kellene már régen a GCNt,de nem lehet mert kell a konzolokba amiből haszon ugyan nincs,előnyt sem tudtak belőle desktopon kovácsolni de legalább pörgeti a céget.Ha nem történik valami csoda,akkor az várható ami proci fronton volt,csak itt most nem segít az hogy előre rohannak a csíkszeléséggel mert nincs hova,meg az nV nem tesze-tosza intel...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#87082) Abu85 válasza TTomax (#87081) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Már a Vega is teljesen más kódolási sémát használt, mint a GCN. A Navi is mást fog. Ezért nem GCN-nek hívja ezeket az AMD a dokumentációban, mert már nem ugyanaz az ISA kódolása, tehát új architektúrák. GCN-nek csak a média nevezi őket. A Polais használt utoljára ugyanolyan kódolási sémát, amit a GCN1-2-3.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#87083) TTomax válasza Abu85 (#87080) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nem kellene előbb utolérni a konkurenciát?Már csak azért mert az AMD féle csillámporra már nem sokan adnak,DirectML?Valahol van MOST haszon ebből?AZ RV 670óta ez megy tapogatják a jövőt mint vak a hajnalt,több kevesebb sikerrel,de leginkább kevesebbel....

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#87084) TTomax válasza Abu85 (#87082) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ugye a Navi lesz az a vga ahol teljes terjedelmében élvezhetjük Raja munkásságát??? :DDD

Még szerencse hogy az intelhez ment ez garantálhatja jó időre hogy nem lesz kompetens harmadik belepő a vga piacon...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#87085) Abu85 válasza TTomax (#87083) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ezek Microsoft szabványok, muszáj támogatni őket. Meg eleve ott lesznek a következő Xboxban, tehát úgyis el kell készíteni.
Az a baj, hogy teljesítményben már sokat nem tudsz nyerni. A fizika törvényei korlátozzák ezt, tehát el kell kezdeni más módon keresni az előrelépést. Ezt a Microsoft elég gyorsan meglátta, és kialakította a metaparancsokat. Az új Windows 10 még ebből a szempontból eléggé korlátozott, azt hiszem, hogy négyet vagy ötöt kínál, de az októberi frissítésben kész lesz teljesen a DirectML. A Microsoft terve nagyon az AI lehetőségekkel függ össze. Plusz van egy érdekes képesség, amit superstencilnek hívnak. Ezt igazából már támogatja a PlayStation 4 Pro, de csak a konzol, viszont már zajlik a szabványosítás, az új konzolok erre épülnek. Emiatt fognak majd gyorsan tudni 4K-t és 8K-t, mert képesek az objektumokat és a koordinátáikat jelenet szintjén követni. Ezt compute shaderrel a mai GPU-kon is meg lehetne csinálni, csak borzalmas ára van a teljesítményre nézve, majdnem -90%, ami nem túl jó, de egy dedikált hardverrel az egész kvázi ingyenessé válik, és képes vagy úgy kiszámolni a képet, hogy maguk a render targetek mondjuk natív felbontáson lesznek elmentve, de a mélységadatoknál már a natív négyszeresét veheted számításba. Mivel minden pixelnek megvan a geometria azonosítására vonatkozó információja, így gyakorlatilag Full HD-s terheléssel csinálhatsz amolyan hamis 4K-s minőséget, vagy 4K-s terheléssel 8K-st. Az átlátszó objektumok jelentenek nagyobb terhelést, de még így is messze a natív minőségi szint sebességigénye felett vagy, miközben a végeredményben nem lesz emberi szem számára látható különbség.

Ilyen trükkökkel nő majd a jövőben a teljesítmény. Ezeknek nyilvánvaló előnye, hogy ugrásszerű előrelépést hoznak, viszont hátránya, hogy a trükkök hardverfüggők, vagyis amint jön valami újdonság, rögtön mehetsz a friss GPU-ért a boltba.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#87086) Raymond válasza Abu85 (#87082) üzenetére


Raymond
félisten

"Ezért nem GCN-nek hívja ezeket az AMD a dokumentációban...GCN-nek csak a média nevezi őket."

Vega Instruction Set Architecture for GPU’s

This document describes the environment, organization and program state of AMD GCN "VEGA" Generation devices. It details the instruction set and the microcode formats native to this family of processors that are accessible to programmers and compilers.

A valtozasok listaja:

Differences Between VEGA and Previous Devices Summary of kernel instruction changes in Vega GPUs:

• New packed 16-bit math instructions.

V_PK_MAD_I16 V_PK_MUL_LO_U16 V_PK_ADD_I16 V_PK_SUB_I16 V_PK_LSHLREV_B16 V_PK_LSHRREV_B16 V_PK_ASHRREV_I16 V_PK_MAX_I16 V_PK_MIN_I16 V_PK_MAD_U16 V_PK_ADD_U16 V_PK_SUB_U16 V_PK_MAX_U16 V_PK_MIN_U16 V_PK_FMA_F16 V_PK_ADD_F16 V_PK_MUL_F16 V_PK_MIN_F16 V_PK_MAX_F16 V_MAD_MIX_F32 V_MAD_MIXLO_F16 V_MAD_MIXHI_F16 S_PACK_{LL,LH,HH}_B16_B32

• TMA and TBA registers are stored one per VM-ID, not per draw or dispatch.
• Added Image operations support 16-bit address and data.
• Added Global and Scratch memory read/write operations.
◦ Also added Scratch load/store to scalar memory.
• Added Scalar memory atomic instructions.
• MIMG Microcode format: removed the R128 bit.
• FLAT Microcode format: added an offset field.
• Removed V_MOVEREL instructions.
• Added control over arithmetic overflow for FP16 VALU operations.
• Modified bit packing of surface descriptors and samplers:
◦ T#: removed heap, elem_size, last_array, interlaced, uservm_mode bits.
◦ V#: removed mtype.
◦ S#: removed astc_hdr field.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#87087) Abu85 válasza Raymond (#87086) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az AMD a Vegát GFX9xx-nek hívja. Nézd meg a driverekben. ;)

A Navi GFX10xx lesz.

A GCN mindig is egy marketingnek volt használva. A CU is, amit manapság nCU-nak neveznek.

(#87084) TTomax: Konkrétan a Navi az első hardvert, amit Raja vezetésével terveztek. A Polarist és Vegát csak örökölte.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#87088) TTomax válasza Abu85 (#87085) üzenetére


TTomax
nagyúr

Akkor az nvidia a fizika törvényei felett áll,hogy ennyivel gyorsabb?Dehogy nincs hely,csak az sokba kerül,sokkal olcsóbb a jelenlegi út.Látványosan át lett csoportosítva a lové,vettek jó pár játékot ami tizedébe kerül mint egy új gen. gpu...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#87089) TTomax válasza Abu85 (#87087) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nagyszerű,én is igy gondolom.Akkor most valóban kiderül mennyit is ért Raja az AMDnél.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#87090) Abu85 válasza TTomax (#87088) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ha megnézed ők is egy rakás speciális hardvert helyeztek a Turingba. Egyszerűen nem igazán tudsz máshova lépdelni. Meg igazából a trükkök jó része hasznos is. Ha nem lenne az, akkor a Microsoft nem törné magát azon, hogy hozza a DirectML-t.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#87091) TTomax válasza Abu85 (#87090) üzenetére


TTomax
nagyúr

Igen raktak,de akkor is jelentösen gyorsabbak a fake 12nmen GDDRel mint a VII 7nmen HBMel,7nmen a Navinak illene megverni az RTXeket,nem kicsit .Ezzel szemben Vega64+10% meg ilyen hírek jönnek,azért a 1080Ti-t illene már lelépni így három év után.Az MS töri magát mi?A konzolgyártó töri magát hogy a pc gaming guruljon... :DDD Látjuk,mindent megtesz a DX12 és Win10 együtt fenomenális minden gamer álma...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#87092) Abu85 válasza TTomax (#87091) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A hírekben Navi 12 is szerepel, közben olyan fejlesztés nincs is. ;)

Nem igazán vagytok képben arról, hogy a Microsoft most mit csinál. A Store abban a formában, ahogy van megszűnik. Mondjuk inkább úgy, hogy átalakul, az a jobb szó, mert Store lesz, csak nem úgy, ahogy most. Például a játékok abszolút kikerülnek az UWP-ből, és helyette lesz egy egységes platform Xboxra és PC-re.
Ahhoz, hogy ez működjön, a Microsoft olyan rendszert fog kiadni, ahol az Xbox és a PC ugyanazokat az API-kat kapja meg, a futtatási környezet egységes lesz, ahogy a konténerformátum is. Tehát mondjuk jön egy játék, ami Xboxra készült, mondjuk az újra, és az letölthető az Xbox Store-jából a konzolra. De ha a Microsoft akarja, akkor azt engedélyezheti PC-n is. Nem kell semmit csinálnia a fejlesztőnek, úgy ahogy szállította a játékot Xboxra, az kompatibilis lesz PC-vel is. A Windows fel fogja ismerni a formátumot, telepíteni és futtatni tudja az egészet. Emiatt dolgozik a Microsoft ezeken az API-kon, hogy ez a szolgáltatás megvalósuljon. Technikailag Xboxra veszel majd minden játékot, de nem kell majd hozzá maga az Xbox. Persze a telepíthetőség így is letiltható, tehát megakadályozhatod a Store-nak, hogy PC-re engedje az adott játék letöltését, viszont a lényeg, hogy ne kelljen foglalkozni a platformok különbségei szempontjából a portolással.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#87093) TTomax válasza Abu85 (#87092) üzenetére


TTomax
nagyúr

Papiron ezek mindig nagyon szépen festenek,majd térjünk vissza rá ha már működik a gyakorlatban ha már tudjuk hol a csapda,mert abban bízhatsz hogy lesz bőven!

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#87094) Abu85 válasza TTomax (#87093) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A Build 18334-es Windows 10 Insider Previewben benne van ez a képesség, és futtatja a State of Decay Xbox One portját. Most éppen éles teszt van. Egyelőre egész jók az eredmények, de még persze tesztről van szó.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#87095) TTomax válasza Abu85 (#87094) üzenetére


TTomax
nagyúr

Arról mesélj már a radon VII miért kapott EOLt?,azért mert a navi nem jön idén? :DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#87096) Raymond válasza Abu85 (#87087) üzenetére


Raymond
félisten

LOL :))

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#87097) Abu85 válasza TTomax (#87095) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem kapott EOL-t. Egy darabig nem is fog még. Voltak ilyen pletykák, de az AMD másnapra cáfolta.

A Navi 10 és 14 idén jön, a Q3-ban.

(#87096) Raymond: :F

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#87098) TTomax válasza Abu85 (#87097) üzenetére


TTomax
nagyúr

Az MSInél nem így tudják,nem gyártanak többet. :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#87099) Abu85 válasza TTomax (#87098) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Csak a TUL gyárt Radeon VII-et. Senki más. Mindenki csak csomagol, mert az AMD nem engedi meg felhasználni a nem bevizsgált komponenseket, így pedig semmi értelme saját gyárba átvinni a gyártást, mert nem lehet majd használni az olcsó kínai komponenseket, csak azt, amit az AMD hitelesített. Ezzel ugye hiába csinálnak a gyártók saját verziót, az ára nem lesz olcsóbb, mint amit a TUL-tól kapnak készen. Az egyedi VGA-knak az az értelme, hogy a referenciahardvereknél olcsóbb legyen gyártani, ha ez nem lehetséges, akkor inkább matricáznak a cégek. Emiatt a Radeon VII-et az MSI sose gyártott. Úgy készül az egész, hogy van egy doboz, amit leterveztek, meg matricák, és rendelnek egy fix mennyiséget a TUL-nál. A TUL legyárt, tesztel és csomagol, majd az MSI nevében a piacra küldi. Ha megnézed a Radeon VII-eket, akkor mindegyik doboz ugyanakkora. Ennek az oka, hogy a TUL ezt a méretű dobozt rendeli, és erre lehet rátervezni a megrendelőknek a dizájnt. Belül is alig vannak különbségek. Egy-két extra matrica, ami megengedett.

Az MSI egyébként még forgalmazza a Radeon VII-et, a simát és a Gold verziót is. Utóbbiról a múlt héten küldtek sajtóanyagit, hogy elérhető. Kép is van hozzá: [link] - ott az az AMD 50 matrica jelenti a Gold verziót.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#87100) Puma K


Puma K
veterán

Hullik és hullik az AMD csillámpor :K

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.