Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#109601) snecy20


snecy20
veterán

Furcsa minőségű élet lehet ott...de mindenki vidám, és mosolyog... [link]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#109602) cyberkind válasza snecy20 (#109601) üzenetére


cyberkind
félisten

Bezos meg a világűrbe megy, mint a gizdagok az Elysium-ban. :K

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#109603) Puma K válasza snecy20 (#109592) üzenetére


Puma K
veterán

Jól tetted hogy lemondtad.

Engem hívtak bulizni tegnap meg ma is. De nem mentem. Kérdik miért... elmeséltem mi történt és hogy így télen a zárt helyes bulizást nem adom. Majd tavasszal a szabadtéri történetek mehetnek.

Most így télen max pár közelebbi haverral-ismerőssel túrázni megyek erdőbe-hegyre.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#109604) keIdor válasza Puma K (#109603) üzenetére


keIdor
titán

Ausztriában meg olyan szigor van, hogy az nem igaz, így áprilisig én csak játszom meg Netflix…

Mennék én túrázni az Alpokba, csak hideg van meg fél 5-kor már sötét szóval sok értelme nincs. Viszont itt még van legalább hó, ami ott is marad. :)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#109605) Devid_81 válasza keIdor (#109604) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Melozni sem tudsz menni? :F

...

(#109606) PitLee válasza AsakuraDave (#109598) üzenetére


PitLee
őstag

Valami vígjátékba elsüthetnék egyszer
Te svéd titkos ügynök vagy?
Én? nem, nem japán turista vagyok. ..
Majd megfordulna gázálarcba az emberünk kezében egy nyitott surströmming konzervvel, miközben a másiknak semmi baja . . :DDD

(#109607) Raymond válasza keIdor (#109604) üzenetére


Raymond
félisten

Elkezdtem ma a FH5-ot. Egyelore annyit tanultam hogy ha szar autot is porgetsz ki a Wheelspin-en akkor se kell szomorkodni mert legalabb orulhetsz hogy nem zokni vagy valami emote lett :))

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#109608) Puma K válasza keIdor (#109604) üzenetére


Puma K
veterán

Holnap megyek a második oltásomért... :U

Még júniusban Janssen-t lövettem, ami 1 adagos. Most nem tudom mit fognak javasolni. De elvileg a 2. janssen oltással 94%-os lehetne a vírusirtóm... bár nálam ~5 hónapról lenne szó az első után...

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#109609) keIdor válasza Devid_81 (#109605) üzenetére


keIdor
titán

Dehogy nem, azt mindig lehet. :D
Oltottként (3x Pfizer) "sok" mindent lehet, inkább az van, hogy másoktól nem akarom elkapni azt hazavinni.

Raymond: :DD

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#109610) proci985 válasza keIdor (#109599) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Persze. A szaga penetráns és átható, ízre kb light hal erősen megsozva. Szóval az íze megfelelően kinyitva oké.

De intenzitásban egy konzerv kb 20 méterről meg penetránsan büdös

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#109611) PitLee válasza Puma K (#109608) üzenetére


PitLee
őstag

Én két Vodka után lenyomtam egy Bajor sört is :DDD
Az Omkironra lehet már így kérem, https://youtu.be/q-rZqdWvGpo

Keldor meg csak sörözget

(#109612) Raymond


Raymond
félisten

MSFS telepites a Store-bol:

Elinditon tegnap este hogy majd ejjel letolti, azt irta kell neki 120 vagy 130 vagy valahogy igy GB. OK, nem gond. Nezem ott van mar reggel hogy Play es ott a Notifications is hogy feltelepult. Most delutan mondom elinditom megnezem milyen. Az elso lepes mandatory update 126GB :W Akkor mit telepitett elotte? Fantasztikus "experience" :U

Szerk: ja, es 12-20Mbit/s sebessegel tolt file-tol fuggoen...

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#109613) Raymond válasza Raymond (#109612) üzenetére


Raymond
félisten

LOL, ez sikerult neki 15 perc alatt:

Eltart ez meg egy darabig. Es meg mindig nem biztos hogy utanna mukodni fog ahogy olvasgatom a neten :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#109614) cyberkind


cyberkind
félisten

(#109615) Puma K válasza cyberkind (#109614) üzenetére


Puma K
veterán

Azért szomorú, hogy a számomra baromira utált Saints Row több komplexitást mutat és jobb minőséget mint a CP2077...

Oké ez egy 2021. január 17-én készített összeállítás a CP2077 legrosszabb mozzanataiból, de na :U

Pont most nézegettem, hogy ~30 euróért meg kéne venni a CP2077-et... :U

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#109616) cyberkind válasza Puma K (#109615) üzenetére


cyberkind
félisten

Megnyugodhatsz, nem változott jelentősen a játék az ezernyi "javítás" után se, én másodszorra már csak 60 órát tettem bele, majd ~150 óra után ment az unistall és a negatív review, ez ennyi. :K

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#109617) snecy20 válasza Puma K (#109615) üzenetére


snecy20
veterán

Van olyan aki az elmúlt 1 évben még nem játszott a Cyberpunk 2077-tel? :DD

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#109618) TTomax válasza snecy20 (#109617) üzenetére


TTomax
nagyúr

Van,én meg se vettem....

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#109619) proci985 válasza cyberkind (#109614) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

:DDD azt ugye vagod, hogy ez a video arrol szolt, hogy a youtuber mindenki mashoz kepest ket het kesessel csinalt egy a tobbiektol osszelopott videot a most upvoted commentek zanzasitasaval. a fanbase meg elkonyvelte, hogy "annyira rossz a CP, hogy visszajott videot csinalni", es veletlenul se zero effort cash grabrol. szanalmas sellout egy valaha kovetotaborral biro youtubertol. bocsi a kemeny velemenyert, de egy idoben a trollok kb minden otodik hozzaszolasban ezt linkeltek a steam forumokon, egy ponton egyebkent spam miatt gyakorlatilag ki is lottek az osszes erre mutato linket. amivel nekem az volt a bajom, hogy ez egy mindenhonnan osszelopkodott crowd pleaser volt, most tenyleg erre van igeny?

egyebkent tenyleg 150 ora es ket vegigjatszas kellett eldonteni, hogy ez megse jo, vagy azert volt, ami bejott?

Puma K: ez egy cash grab, a rajongoi velemenyenek a visszamondasa penzert, nulla sajat contenttel. abban se vagyok biztos, hogy a youtuber egyaltalan jatszott vele, de ugye nem abbol van a penze.

ha deus ex vagy dishonored bejott, akkor vedd meg. ha a witcher3 bejott es ugyanaz jovobeli settinggel jol hangzik (a witcher3 minden limitacioival egyutt, i.e. sok dolgot jol csinal de vannak bugok es nem minden mechanikaja kifejezetten jo), akkor vedd meg. ha GTA6ot varsz, akkor ne vedd meg mert csak csalodni fogsz.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#109620) snecy20 válasza TTomax (#109618) üzenetére


snecy20
veterán

Gondolom az utózöngék /rossz fogadtatás / gyenge értékelések fényében ez már így is marad... :D :))

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#109621) Raymond válasza Raymond (#109613) üzenetére


Raymond
félisten

Sirvarohogos:

Tegnap delutantol ma reggelig eljutott 80%-ig aztan csinaltam magamnak egy kavet 9 korul es amikor visszajottem lement 40%ra es megint az egyik base package jon le :U

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#109622) proci985 válasza Raymond (#109621) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

az igy hogy jott ossze neki? updatel ennyit?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#109623) Raymond válasza proci985 (#109619) üzenetére


Raymond
félisten

"ha deus ex vagy dishonored bejott, akkor vedd meg."

Lazan ehhez kapcsolodva - a Netflix-en az Arcane egy mestermu. Az art direction, design, animaciok, voice acting, cinematography, zene kifogastalan.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#109624) cyberkind válasza proci985 (#109619) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem fogok belemenni a részletekbe veled, mert te foggal-körömmel nonstop véded ezt a szart, tehát csak a 150 órára reagálok: az első ~90 óra az a megjelenés utáni hetekben jött össze, ahol szintén nem toltam ki, mert az egyik mellékküldi beragadt, így az bukó lett volna, a visszatöltés meg rengeteg órát nullázott volna, így elment a kedvem. A második ~60 óra meg nemrég jött össze, ekkor már 1.31-es volt a játék, de minimum 1.3-as, és azt a játékmenetemet is egy hasonló bug ölte meg, de ennél a pontnál már az esélyt is elvettem a játéktól, így nem azt mondom, hogy 150 óra kellett, de a 150 óra nagyon is elég egy megalapozott véleményhez. :K

Paranormal Cocktivity

(#109625) Raymond válasza proci985 (#109622) üzenetére


Raymond
félisten

Nem tudom, elmeletileg telepitette, ejjel futtatam azt is (#109612) mert a Forza-nal is ez volt aztan inditas utan megint le akar tolteni es telepiteni ugyanannyit. De rohadt lassan megy. Vasarnal delutan 5-10Mbps kozott huzott, ejjel felment 20-ra, most megint olyan 10 korul megy es ahogy irtam visszaugrott 38%-ra 80-rol. Nem ertem milyen rendszer/megoldas ez, van olyan erzesem hogy torolni fog kelleni es ujra nekifutni elobb-utobb.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#109626) proci985 válasza cyberkind (#109624) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

melyik mellekkuldetesekkel sikerult ennyire bebugolnod egyebkent? masodikra nem lett volna egyszerubb a kb 10 automata mentes egyikere rerollolni? ahogy tudom jelenleg megfelelo PCn utolso patchel (hivatalos jateknal) 1-2 kuldetes van, ami problemas tud lenni. es azok se olyanok, mint az elejen a Killing in the Name es a Bloody ritual ahol adott esetben harom ujratoltes kellett mire mukodtek a triggerek.

egyebkent azt megertem, ha frusztral. plusz az, hogy kinek mi jon be az szubjektiv :R

Raymond: koszi a tippet! nagyon mostanaban nem volt idom, de ranezek, jokat hallottam rola.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#109627) Puma K válasza cyberkind (#109616) üzenetére


Puma K
veterán

A virágboltival és az adott időszaknak megfelelően a legfrissebb verzióval nem találkoztam olyan buggal amit egy visszatöltés ne oldott volna meg.

Számomra a botrányosan rossz autók irányítása nem tetszett. És hogy találtam valami olyan mod-ot amit a karakterem a tenyeréből húzott ki és ha azzal kaszaboltam akkor kb nem volt ellenfelem. Így már túl könnyű lett a játék.

Igyekeztem úgy játszani, hogy távolról csipegettem az ellenségeket vagy közelről csendben kiiktattam őket. De ha nem jött össze akkor shotival vagy a már említett húrokkal megoldottam a helyzeteket.

Most csak azért nézegetem hogy meg kéne venni, mert 30 eurót már megérne, de nincs meg az az érzésem, hogy na ez kell nekem.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#109628) Devid_81 válasza snecy20 (#109617) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Megvettem par ora jatek utan feladtam, ha lehetne barmikor visszakernem az arat akkora f*s@dek az a jatek :K

[ Szerkesztve ]

...

(#109629) -=RelakS=- válasza snecy20 (#109617) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

jelen :P :D
Megvárom, amíg 10 ojró alatt kínálják :)

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#109630) cyberkind válasza proci985 (#109626) üzenetére


cyberkind
félisten

Első körben amikor Johnny nem jelenik meg a sivatagban azokon a fém építményeken (fogalmam sincs minek nevezzem), először azt hittem, hogy csak időhöz vagy valamihez van kötve, ezért elmentem csinálni más küldiket, de aztán kiderült, hogy ez a küldi viszatöltős, hogy ha nincs ott Johnny, tehát ez ennyi volt.

Másodszorra ugyan csak egy legendary blueprint-et buktam, de akkor még nem tudtam, hogy ez is ilyen "trükkös" küldetés, így csak elvégeztem a küldit és ennyi, aztán amikor kiderült, hogy ott kéne dobnia az egyik, ha nem a legjobb rifle-t, de csak egy bizonyos esetben, már megint csak túl voltam mindenen, így megelégeltem az egészet, pláne annak a tudatában, hogy erről a bug-ról is tudnak, de nem történik semmi.

Ebben a játékban az frusztrál(t), hogy beleraktam nem kevés időt, majd egy ilyennel elcseszi, de ahogy a topikjában is írtam, a gameplay-t negatívan tudta befolyásolni a CDPR az update-tekkel, de a bugokra nem feküdtek rá ezerrel, ez is undorító.

Szerencse a TW3 Defenitive Edition-t a CDPR csak felügyeli meg a grafmotort adja, nem ők csinálják, így ott van remény.

Puma K
Ha csak a tartalmat nézzük, a 30Eu teljesen jó, mert maga a hangulat, a sztori, meg a kötött, kvázi megkomponált részek teljesen új szintre emelik ezt az egészet, csak ez nem tart túl sokáig, meg hát a sztori is egy Johnny Memonic, szóval...

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#109631) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Nem surun vonatozok, de most mar havonta egyszer be kell pattanjak Londonba az uj melo miatt.
Errol a gyors vonatrol epp a jo kis videki Bekesmegyei vonatok jutottak eszembe...voltak olyan helyek ahol a rossz sinek miatt a max sebesseg 40km/h volt :DDD

[ Szerkesztve ]

...

(#109632) Raymond válasza cyberkind (#109630) üzenetére


Raymond
félisten

Nekem semmi gondom nem volt a misszioknal, bejott mind ahogy kellett, a sniper rifle-t is megkaptam ott a hid alatt a Cyberpsycho elintezese utan. Az egyetlen amit nem csinaltam meg az a negy darab Beat the Brat mert egyszeruen nem nekem valok.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#109633) proci985 válasza cyberkind (#109630) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Első körben amikor Johnny nem jelenik meg a sivatagban azokon a fém építményeken
Killing in the name of, gondolom a routert nem engedte megtalalni es az volt az alap problema, aztan utana a Biotech flatsnal nem jelent meg ugye [kép] ezen az epitmenyen?

Moron Labe volt a masodik esetben amit buktal vagy a Psalm? nekem az meg 1.00 alatt a legelso vegigjatszasnal tortent. Azt hittem azt 1.2 utan teljesen javitottak. Spawnnal egyebkent lehet mas furcsasag is, pl itemizacional idegorlo max slotos legendarykat talalni a nem respawnolok kozul. Az arusos legendary blueprintek kapcsan egyebkent egy ponton annyira felhuztam magam, hogy csinaltam egy ticketet a supportnak aztan leveleztem is veluk egy ideig. Egyebkent 1.2 utan azonnal irtak, hogy nezzek ra, majd nemi extra levelvaltas utan 1.3ra stabilizaltak. Mondjuk szvsz meg legalabb egy itemizacios patch kelleni fog, kb nulla vagy minimalis munkaval lehetne javitani a variacios lehetosegeken.

Raymond: Beat on the brat buildtol fuggoen tenyleg durvan nehez lett, bar celiranyos brawler (addig atspecelt reflex assault/katana build) builddel oke. hackerrel nehez, ha meg alapvetoen int+cool+tech a build ugy jo kozelitessel csak elfekudni lehet az utolso ellenfel ellen.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#109634) cyberkind válasza Raymond (#109632) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem volt egy pár, de ez a kettő volt az, amiről semmit se tudtam, így mentem tovább, de például nálam az egyik cyberpsycho küldi is alig akart "elindulni", és ez is benne maradt a játékban, a különbség annyi, hogy először legalább 10x töltöttem vissza a mentést, mire beadta, ez mára csak 2-re módosult.

proci985
Igen, pontosan ez volt elsőnek. A második pedig a Psalm.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#109635) Devid_81


Devid_81
nagyúr

NVIDIA GeForce RTX 3090 Ti confirmed to feature Micron’s 21 Gbps GDDR6X memory

...the card is also the first product to utilize 16Gb (2GB) modules based on GDDR6X technology.

NVIDIA RTX 3090 Ti is the first GeForce card to feature full GA102 GPU with 10752 CUDA cores. Thanks to the faster memory and 384-bit wide memory bus, the card will be able to cross 1 TB/s of bandwidth for the time in GeForce history.

According to the rumors, the RTX 3090 Ti is to have a default TDP of 450W, over 100W more than the non-Ti model.

Nagy szukseg van erre is :U

...

(#109636) Puma K válasza Devid_81 (#109631) üzenetére


Puma K
veterán

A mozdonyoknak Angliában tényleg van arcuk? :Y

;] :DDD

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#109637) Raymond válasza Puma K (#109636) üzenetére


Raymond
félisten

Termeszetesen nincs :) Vagy azt gondolod hogy a kepen lathato mozdonyok aktiv utasszallitasban vesznek reszt? :)) Es nem a Thomas the Tank Engine arcuk miatt kerdem ;)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#109638) proci985 válasza cyberkind (#109634) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

elsore az nekem is beragadt. egyebkent mondanam, hogy hagyd a fenebe es nezd meg youtubeon az utolso ket percet mert poen, de mast nem vesztesz vele. elso vegigjatszason akkor nagyon a jatek vegen vagy (az a misszio eleve a Totentanz utan valik elerhetove es egyike az utolsonak befejezheto sidequesteknek a Kerry tortenetszal es az Us Cracks tortenetszal mellett), en kiprobalnam az OP551 main questet. gondolom mas ugysincs nagyon mar hatra.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#109639) Puma K válasza Raymond (#109637) üzenetére


Puma K
veterán

Természetesen tudom hogy nincs ilyen fejük a mozdonyoknak és hogy Thamás a kisvasút szereplői vannak a képen :DDD

Pedig elég menő lenne ilyen, az ember lelkébe mélyen beletekintő arcú mozdonyokat várni a peronon ;]

Az a kép japánból van, mert ott bizony van lehetőség ilyen mozdonyokkal utazni :U :D

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#109640) Puma K válasza Devid_81 (#109635) üzenetére


Puma K
veterán

Meg van a 3070 Ti utódja :K :N

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#109641) Raymond válasza Puma K (#109639) üzenetére


Raymond
félisten

Bocs, elragadtattam magam :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#109642) Devid_81 válasza Puma K (#109640) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Mindenkeppen megeri majd :K

...

(#109643) Puma K válasza Raymond (#109641) üzenetére


Puma K
veterán

Tessék figyelni a részleteket: [kép] :D

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#109644) Puma K válasza Devid_81 (#109642) üzenetére


Puma K
veterán

Akkor el is kezdem a pénznyomtatót bekalibrálni és nyomtatok pár 500 euróst hogy mihamarabb meg is tudjam vásárolni amint elérhető lesz :K

Ha kevesebbe fog kerülni mint 5000 euró akkor nem is fog kelleni! :((

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#109645) Devid_81 válasza Puma K (#109644) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nem kell bef*sni, draga lesz :DDD
Egesz nap nyomtathatsz ha szeretnel egyet :))

...

(#109646) snecy20


snecy20
veterán

Ha sikerül az Omicron-t is szétspriccelni hetek alatt az egész világon, akkor felmerül a gyanú, hogy az emberiség az elmúlt közel 2 év során semmit nem tanult.... :) :))

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#109647) cyberkind válasza snecy20 (#109646) üzenetére


cyberkind
félisten

Erre a felvetésedre ott a történelmünk. :K

Paranormal Cocktivity

(#109648) -=RelakS=- válasza snecy20 (#109646) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Felmerül a gyanú?
Amikor még mindig kételkednek a maszkban, oltásban, otthonmaradásban?
Amikor az oltatlan hőbörög az oltási bizonyítványhoz kötött lezárások miatt, hogy miért félnek az oltottak, és nem jut el az agyáig, hogy az oltatlanokat védenék?
Amikor még mindig az a legfőbb érv az oltás ellen, hogy az oltott is megfertőződhet, és terjesztheti a vírust?

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#109649) snecy20 válasza cyberkind (#109647) üzenetére


snecy20
veterán

:K

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#109650) snecy20 válasza -=RelakS=- (#109648) üzenetére


snecy20
veterán

Ez mind igaz.
De továbbra is ott van az, amit én nem tudok megérteni, hogy a f*szomért kell még ilyenkor is oda-vissza röpködni pl. Európa és Afrika között...

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.