Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#101131) Habugi válasza proci985 (#101129) üzenetére


Habugi
addikt

"egyebkent te mire szamitottal ai es vilag szinten? mit kene csinalnia, amit nincs? mi az, amit barmelyik masik korabbi RPG tudott ami elt?"



Ez most ugye csak valami félresikerült beteg s perverz vicc volt urashágod részéről? :DDD

A magam részéről simán abban a hitben éltem évek óta, hogy az Arma3 vanilla AI-ját nem fogja tudni alulmúlni semmi. Borzasztó, mindig agyon kellett modolni, hogy élvezhető legyen nem csak single de multiban is, na a CP2077 olyan mértékben lőtt alá, még mindig nem hiszem el.

Aki szerint ez az "open world" rendben van, az mit szívott de most komolyan?

Egy szaros San Andreasban jobb a járművek törési modellje és a hozzájuk kapcsolódó fizika, megvagyunk ugye, nem GTA V, San Andreas. Nagy sebességgel véletlenül beleszállok egy autóba hátulról, pl motorral, átcsúszok alatta, még csak le sem esem. :DDD

Aztán ahogyan a so called gyalogosok reagálnak ha a járdán vagyok, előttük fékezek állóra vagy ahogyan egymással lépnek interakcióba?! Forgalom, az is mi?! Tragikomédia.

"Open world" minigamek? Amikor úgy ülsz le h kicsit hülyülsz, kalandozol a világban?
Ide sem kell ám GTA V, San Andreasban ott álltam meg enni ahol akartam vagy a fogadóiroda gépein lovizni..
Hol kell az ehhez hasonló tartalmakat keresnem? Nem találom, mutassa már meg valaki hol fordultam rossz irányba? :B

Azt sem értem aki a W3-at említi, hogy lehet azt a játékot emellé sorolni, attya ég?! :Y

Van aki a grafikától van elszállva.., na az a másik.
Szépnek szép de maximum is ennyi.
LOD? Részletesség? Artwork?!

Most komolyan, a városban a mindenhol világít vagy villog valami ilyen vakuljatok ******tok erővel bír?! :U
RDR 2 -t (GTA V motor) tolt-e az aki leseggel ettől a grafikától?
A textúrák sok helyen olyanok mintha az elmúlt évtizedből szöktek volna át 2020-ba.

Részletesség? Urashágod járt azért egy párszor Golem Cityben, nem igaz?
Hol van itt attól bármelyik helyszín? Ha az egy 10-es skálán mondjuk 9-es, ebben a játékban nem találtam még 5-öst sem, egy vicc. Hol fordultam rossz irányba? :D

Tartalomra vonatkozó ígértek vs valóság, illetve bugok témakört inkább be sem hozom, idővel talán mindkettőből lesz valami.

A sztory "töménysége", mélysége, mondanivalója, hossza.., megint csak minek van említve a W3 sok helyen? Egy Human Revolutionnak is maximum reggeli, némi repetával, függetlenül attól h más témát dolgoznak fel.
Marha sokáig lehetne ám még fejtegetni csak minek? Ez így ennyi lett most de olyanokat ne írjatok már h mi hiányzik ebből ami másban megvan pls.., az ember szeme könnybe lábad. :D

Hozzátenném, nem, nem hater vagyok.
Minden nyűgje ellenére nem lett rossz játék, csak a CP témát feldolgozó elődök de főleg a készítői fényében egy rossz vicc, egyszerűen arcpirítóan kevés, úgy wannabe "open world" jellegében, mint RPG-nek, mint grafikailag, játékidőben, AI ügyileg..., stb-stb..

Fél-egy év múlva újra elővevős, talán.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.