Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:37

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 1050 / 1050 Ti (GP107) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) xtro válasza Vadernagyúr (#500) üzenetére


xtro
aktív tag

Havernak giga windforce van nekem aza pici zotac és semmi különbség leszámítva azt hogy az egy ideig passzívan megy vagyis 0 zaj. Az én pici zotacs-om pedig nem.Mondjuk nem hallani a különbséget (elnézését attól aki kihallja).

De ha van rá keret akkor turbo ventiset ha nem akkor nem. Ettől nem lesz +- fps ed.:)

(#502) Vadernagyúr válasza xtro (#501) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Akkor az úgy jó :) Csak azért kérdeztem,mert kinézetre olyan gyengébbnek tűnt a pici,meg mintha nem nézne ki olyan tartósnak.. De akkor tévedtem :) Mondjuk mondta athomi is,hogy csúnyább :) Mondjuk az nem érdekel,mert úgyis gépházban van,csak legyen meg az az FPS,mint a "nagy" 1050TI-nél :)

PSN: joskovagyok199

(#503) Franklin válasza ollie (#488) üzenetére


Franklin
addikt

Azért nem annyira elcseszett az... most tesztelte a PH, a 470-nél gyorsabb fullHD alatt, és sokkal kevesebbet eszik.

Aki full HD fölé nem megy, annak szerintem 65e-ért jobb vétel, mint 85-ért a 6 GB-os verzió.

Nekem pl. CS GO-hoz tökéletes lenne, hogy full HD alatt kitoljon stabil 200+ fps-t, szóval már itt megdőlt a "nem ajánlott senkinek" :)

(#504) ollie válasza Franklin (#503) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Most még gyorsabb. 2 év múlva meg mehet a kukába, bizonyos játékoknál annyira le fog lassulni a ram hiánya miatt.

[ Szerkesztve ]

***

(#505) athomi válasza weborgon (#486) üzenetére


athomi
veterán

Én amelett maradnék, hogy kell a 4GB a GTX1050Ti-re. Itt a GTX1050Ti-nél valamivel gyengébb kártya (GTX960) Rise of the Tomb Raider alatt a 2GB és 4GB-os változatokkal. Nyilván full beállításokról van szó, de míg az egyikkel a játék végig játszható, addig a másikkal láthatod, hogy beesik gameplay alatt a min. FPS elég rendesen. Itt meg az átvezető videóban szerepel gyalázatosan. Az pedig nyilvánvaló, ahogy telnek a hónapok, évek, úgy igényelnek a játékok egyre több VRAM-ot.

[ Szerkesztve ]

(#506) JohnK


JohnK
aktív tag

Van esetleg hozzám hasonló, aki 2017-ben még CRT monitort használ és ilyen kártyája van?

Emiatt kérdezem: [link]

(#507) ollie válasza JohnK (#506) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincsen DVI kimenet a kártyádon? Mert én inkább DVI->VGA átalakítóval próbálkoznék.

***

(#508) gyurkikrisz válasza JohnK (#506) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

50k-ért vennél VGA-t de egy olcsóbb monitorra nincs pénz :)

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#509) JohnK válasza gyurkikrisz (#508) üzenetére


JohnK
aktív tag

Olcsó monitort nem veszünk. :( Fel sem merülne most se a csere, csak hát a fránya csatlakozók.

(#510) weborgon válasza athomi (#505) üzenetére


weborgon
csendes tag

Mint a tegnapi hosszú hozzászólásomban írtam a vastagított bekezdésben:

"Általánosságban szerintem elmondható, hogy aki DX12 progikkal akar játszani, oda jó a minél több VRAM. Ha valaki az ULTRA -t preferálja és az összes csúszkát a maxra tekeri (függetlenül attól, hogy ezzel alacsonyabb FPS számokat kap), oda is jól jön a sok VRAM. Ha valaki 2 évnél hosszabb időre veszi a videókártyát (3-4-5 évenként van szándékában cserélni), akkor oda szintén jó a nagyobb VRAM -al szerelt változatot vásárolni."

A Rise of the Tomb Raider DX12 -es játék és a linkelt tesztedben Very Highra állították a minőséget, szóval beállítások a plafonon. Vagyis a fenti 3 feltételből kapásból 2 is megvalósul, ergo ehhez a játékhoz tényleg sokat hoz a több VRAM -mal szerelt kártya. Szóval csak alátámasztod amit írtam. :-)

2G -s kártyát venni csak akkor szabad, ha a fenti 3 feltételből egyik se teljesül (ill. persze ha pénz sem annyira számít, akkor is automatice a több VRAM -mal szerelt kártyát kell venni). Laikusoknak, olyannak aki nem ért hozzá (= nem ért hozzá annyira, hogy pontosan be tudja lőni a saját igényeit), azoknak szintén élből a 4G -s verzát szoktam ajánlani. Mert az a tuti.

Viszont az is igaz, hogy kicsit önbecsapás amikor valaki a "jövőállóság" miatt veszi a nagyobb memóriájú verziót. Ha már a 960 szóba került a linkelt tesztedben: én emlékszem, hogy tavaly ilyenkor tök ugyanezek a (vérre menő :-) viták mentek a fórumon 960 2G vs 960 4G témakörben, valaki az egyiket preferálta, valaki a másikat és a 4G legnagyobb előnyének a "jövőállóság" lett kikiáltva. Eltelt másfél év és mit látunk ma? Mindenki szabadul meg a 2G -s 960 -tól, bezzeg a 4G -seket alig látni eladósorba? Túrót.. ha megnézed az aprókat, dögivel találsz 960 2G és 960 4G hirdetéseket is, mindkét tábor ezerrel szabadul meg tőlük. Ha a 4G annyival "jövőállóbb" lett volna, akkor kb. 90%-10% lenne az eladósorba került kártyák aránya, hisz a 4G tulajok nem akarnának túladni rajta. És egy alig másfél éves kártyáról beszélünk.

Még régebben hasonló eszmecserék mentek a GTX 660 vs GTX 660Ti vonatkozásában is. 3-4 éve arról mentek a diskurzusok ezerrel, hogy melyiket érdemes venni? A két kártya között megjelenéskor a különbség stabil 20-25% volt, nagyobb difi mint most a 1050 és 1050Ti között. Aztán eltelt kb. 2 év és mit láttunk?

Witcher 3, High, (GTX 660 = 20 FPS, GTX 660Ti = 24 FPS)
Witcher 3, Ultra, (GTX 660 = 10 FPS, GTX 660Ti = 13 FPS)

Na ennyit a "jövőállóságról", eltelt 2 év és mind a GTX 660, mind a GTX 660Ti csak Low- on tudta futtatni az amúgy nagyon jól optimizált, Nvidia supported gamet. Low -on is csak úgy ahogy. Persze nem mondom, hogy a GTX 660Ti semmivel sem volt "jövőállóbb", mint a sima GTX 660 -os, lehetett vele nyerni mondjuk 5-6 hónapot. De éveket semmiképp.

Ez a story minden egyes generációval lefut, csak a szereplők változnak. A GTX 1050Ti természetesen "jövőállóbb" lesz, mint a sima GTX 1050, de csak annyival, amennyivel a GTX 660Ti a GTX 660 -nal, vagy a GTX 960 4G a GTX 960 2G -vel szemben. Lehet vele nyerni néhány hónapot, de éveket semmiképpen sem. Kizártnak tartom, hogy pl. a sima 1050 -estől 2 év múlva már mindenki szabadul meg ezerrel, bezzeg a 1050Ti -t még alig lehet majd találni az aprókon, hisz azokat még +1, +2 évig is tartják a tulajok. Másfél év múlva nagyjából ugyanazt fogjuk látni, mint most a 960 -asok esetében.

Ezért szoktam mondani, hogy a jelen és a közeli jövő igényeiből kell kiindulni, ha pedig valaki másfél éves horizonton túl szeretne célozni és valóban egy jövőálló kártyát szeretne, akkor lőjön egy-két szinttel a valós igényei fölé, de ne +15-20% -al, mert az túró, hanem +50-80% -al. Az vegyen GTX 1060 6G -t legalább, mert az még 3 év múlva is versenyképes marad, amikor az összes 1050/1050Ti már csak diavetíteni fog.

De persze ez csak egy magánvélemény; igazából olyan nagy a választék manapság pl. a 15-20 évvel ezelőtti felhozatalhoz képest, hogy mindenki könnyen kiválogathatja azt, ami a szívének kedves. :-) A lényeg, hogy legyenek jó és minőségi játékprogramok, aztán just have fun.

(#511) fagy53 válasza weborgon (#510) üzenetére


fagy53
nagyúr

Nem lehet szűkszavúsággal vádolni, de teljesen egyetértek veled.. :K

(#512) athomi válasza weborgon (#510) üzenetére


athomi
veterán

"Eltelt másfél év és mit látunk ma? Mindenki szabadul meg a 2G -s 960 -tól, bezzeg a 4G -seket alig látni eladósorba? Túrót.. ha megnézed az aprókat, dögivel találsz 960 2G és 960 4G hirdetéseket is, mindkét tábor ezerrel szabadul meg tőlük."

Ezt miből szűrted le, hogy mindenki ezerrel szabadul meg a GTX960-as kártyától? Abból hogy van ~25-30 aktív hirdetés az apróhirdetések közt? Csak mert ebből semmire se lehet következtetni, kár a sok leírt sorért egy ingatag lábakon álló feltételezés alapján. :)

[ Szerkesztve ]

(#513) weborgon válasza athomi (#512) üzenetére


weborgon
csendes tag

Lehet. S persze az is lehet, hogy tévedek, nem vagyok én orákulum. :-) De szerintem azért a Hardwerapró pl. egész jó indikátor, a GTX 970 -nél, a GTX 980 -nál, és szinte minden kártyánál nagyjából lehetett látni, hogy mi az az időszak, ameddig a tulajok inkább "tartják a pozícióikat" és mikor jön el az pont, amikor beindul egy nagyobb eladási hullám, hirtelen a többszörösére ugrik a kínálat, lefelé tendálnak az árak, stb. Most a GTX 750Ti -kkel és a 960 -asokkal kb. Dunát lehetne rekeszteni, s nem csak itt, egyéb apróhirdetési oldalakon is. De persze ezt is lehet másképp értelmezni, aztán következtetéseket mindenkinek magánnak kell levonnia.

De majd legközelebb igyekszem rövidebben blablázni..:-)

(#514) athomi válasza weborgon (#510) üzenetére


athomi
veterán

Mondjuk az is fura, hogy megmagyarázod hogy egy adott VGA helyett (GTX660) egy ~25%-kal erősebb VGA jóformán felesleges (GTX660Ti) kiadás. :) Meg az is, hogy a Witcher 3 csak low grafikán futtatható értelmes sebesség mellett. Ami jó lesz medium grafikának is. Ahol pont lesz értelme annak a 25-30%-os teljesítménytöbbletnek, amit a GTX660Ti nyújt a GTX660-el szemben. [link]

[ Szerkesztve ]

(#515) weborgon válasza athomi (#514) üzenetére


weborgon
csendes tag

Dehogy felesleges, én csupán a "jövőállóság" illúziójáról értekeztem.

De oké-zsoké, megadom magam, peace! :R

[ Szerkesztve ]

(#516) Raymond


Raymond
félisten

Is The GTX 660 Ti Still Worth Buying?

Egesz jol tartja magat. A tesztek 2:42-nel kezdodnek. FC Primal, BF1, GTAV, FO4 mind High-on szepen megy.

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#517) Csupingo válasza weborgon (#515) üzenetére


Csupingo
veterán

A 960-nak szerintem az volt a legnagyobb baja, hogy akkor emelkedtek meg valamiért irracionálisan az árak. Kb. 75 körül kezdett, és majdnem egy év után is még 68 környékén volt. Most pedig az 1050 ti kártyák már 50 környékén vannak, amik kicsit gyorsabbak is. Nem csoda, hogy igyekeznek túladni a 960-on, mert a jelenlegi helyzet miatt a valós értékük eléggé lecsökkent. (A 2 GB-os verziót még inkább érinti ez a helyzet.) Általában minden rosszabbul árazott kártyánál előfordul ez, ha az új generáció azonos teljesítményben olcsóbban elérhető.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#518) GRaul


GRaul
őstag

Sziasztok,

Én is csatlakoztam mai nappal a 1050esek táborába is egy msi 1050 2Gb LP kártyával. Ha valakinek van valamilyen kérdése a kártyával kapcsolatban szívesen segítek.

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#519) Csupingo válasza GRaul (#518) üzenetére


Csupingo
veterán

Jöhetnek az infók. Milyen meleg, milyen hangos?

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#520) GRaul válasza Csupingo (#519) üzenetére


GRaul
őstag

Egy ilyen gépházban van [link]
i3 2100es proci és 2x4gb mellett. HTPCnek raktam össze a gépet. Haveromtól jutottam a kártyához 27eftért :)
Ennyiért nem volt szívem kihagyni.
Sztem egyáltalán nem hangos. Futtatok rajta pár benchmarkot mennyire melegszik fel. Bár lehet, hogy az i3 mellett jócskán marad benne még kraft.

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#521) Csupingo válasza GRaul (#520) üzenetére


Csupingo
veterán

Vétek lett volna kihagyni ennyiért. Ha lehet így mondani, akkor szerintem 75-85 százalékban elég az a cpu is a kártyához. (Általában a minimum fps kicsit alacsonyabb ilyenkor.) Videózni bőven jó, szerintem.

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#522) GRaul


GRaul
őstag

Most futott végig a Valley, 73 fok volt a legmagasabb hőmérséklet.
Szépen fokozatosan hűti vissza a venti. Nem hangosabb mint az xbox one fat gépem. Sőt, szerintem még halkabb is. Meglepő, hogy mit tud ez a kis kártya. Aki csak kocajátékos annak teljesen megfelelő sztem egy ilyen kártya :R

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#523) athomi


athomi
veterán

Akinek van egy ventis kártyája, leírná hogy mennyi idle-ben (azért ne közvetlenül gépbekapcsolás után) és load-ban a GPU hőmérséklete, valamint milyen ventifordulat mellett. :R

[ Szerkesztve ]

(#524) antatom


antatom
csendes tag

Sziasztok!
Új gép vásárlása előtt állok.Ilyen kártyát szeretnék. Az alábbiak közül melyiket ajánlanátok?
Msi GTX 1050 2GT LP
Palit GeForce GTX1050 2GB DDR5 StormX
Msi GTX 1050 2G OC
Msi GTX 1050 2GT OC
GIGABYTE GTX1050 2GB DDR5 GV-N1050OC-2GD
44-46eFt között vannak.

(#525) motocoder válasza antatom (#524) üzenetére


motocoder
aktív tag

Akkor inkább ez a Ti ez 47-e postával együtt. [link]

[ Szerkesztve ]

(#526) Franklin válasza motocoder (#525) üzenetére


Franklin
addikt

Nekem 51-re jön ki... de mindegy is, mert itthon már 48-ért van.

(#527) szami777 válasza athomi (#523) üzenetére


szami777
addikt

Nekem ez van jelenleg: [link]
Msi afterburner szerint alap 25 fok(innen el nem moccan), játékban 62fok körül ingadozik, 65 fölé nekem nem nagyon ment még. Kifejezetten csendes kártya, a venti rpm-jét nem tudom, hol tudnám megnézni de ha leírod, hol nézhetem meg, szívesen lecsekkolom.
(ma vagy holnap adom el a karit, addig még meg tudom nézni)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#528) Vadernagyúr válasza szami777 (#527) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Hogy futnak vele a játékok? És miken játszol? :)

PSN: joskovagyok199

(#529) szami777 válasza Vadernagyúr (#528) üzenetére


szami777
addikt

Hát pont azért adom el, mert nincs időm játszani :DDD
De ha játszok, akkor bf1, bf4, crew, shadow of mordor, witcher3, ac sorozat.
Ezek mind jól elfutnak, fps-t nem mértem még velük.
Ha érdekel délután megnézhetem őket.

Sajnos nálam már inkább proci limit van, 6 éve használom a szeretett i5 2400-amat, van itthon még egy i5 6500/1050ti 4gb kombó is, ott azért rózsásabb a helyzet. :DDD

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#530) gyurkikrisz válasza Vadernagyúr (#528) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Végre ember lettél, Ti-ben gondolkodsz :)

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#531) antatom válasza motocoder (#525) üzenetére


antatom
csendes tag

Tény , hogy jobban hangzik , 4g meg Ti ,de nekem a keretbe ezek férnek bele, csak nem tudom melyik legyen. Van 1 , meg 2 ventis változat, a betű jelöléseket sem ismerem.

(#532) Vadernagyúr válasza szami777 (#529) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Hát kiváncsi lennék :D Csak azért is,mert nem tudom,hogy van-e különbség az MSI és a Gigabyte között teljesitményban :)

PSN: joskovagyok199

(#533) athomi válasza szami777 (#527) üzenetére


athomi
veterán

GPU-Z, sensors fül. :)

(#534) fagy53 válasza athomi (#533) üzenetére


fagy53
nagyúr

Itt van kettő is!

(#535) szami777 válasza athomi (#533) üzenetére


szami777
addikt

Százalékos adat van megadva, remélem az is jó neked.
Fan speed% alapból 35%, 1 óra crew után max 49%-ig ment fel, kártya meg 63 fokra.

(#532) Vadernagyúr
Rendben, megnézek neked pár játékot.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#536) athomi válasza szami777 (#535) üzenetére


athomi
veterán

Fan Speed (RPM)-et nem jelzi a GPU-Z? Friss GPU-Z-vel csináltad? Ha igen, akkor sajnos nem olvasható.

[ Szerkesztve ]

(#537) ollie


ollie
MODERÁTOR

Srácok ez a kártya akkor most erősen ajánlott, ugye?

[link]

ASUS GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5 128bit PCIe (EX-GTX1050TI-O4G)

Ill. a másik kérdés, hogy van-e szerintetek olyan, amit érdemesebb megvenni e helyett (szempont, hogy ne kelljen extra tápcsati).

[ Szerkesztve ]

***

(#538) athomi válasza ollie (#537) üzenetére


athomi
veterán

Félpasszív, szóval idle-ben biztos nincs hangja. Mivel a GTX1050Ti nem melegedős, így nem hiszem hogy nagyon 1200-1300-as fordulat fölé kellene mennie a ventiknek, szóval load-ban sem hiszem hogy hangos. Plusz pont, hogy OC-s.
Fórumtársak szerint az egy ventis nem félpasszív kártyák is halkak (MSI, ASUS, Palit) mind idle-ben, mind load-ban. A Gigabyte egy ventise ami félpasszív, de annak most kicsit magas az ára.

Ha van szíved egy GTX1050Ti-ért 54-et adni, akkor veheted. :D

[ Szerkesztve ]

(#539) szami777 válasza athomi (#536) üzenetére


szami777
addikt

Legfrissebb verzió és nem jelzi sajnos, csak %-ba.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#540) szami777 válasza Vadernagyúr (#532) üzenetére


szami777
addikt

Witcher3
FHD Magas preset: átlag 42
nwidia hairworks off: átlag 54

Über preset: átlag 35
nwidia hairworks off: átlag 43

Shadow of mordor:
Very high preset: átlag 68
Ultra preset: átlag 60-at stabilan tartotta

BF1
High preset átlagban stabilan 60 körül, inkább picit felette(61-62)
Ultra preset: átlag 52

Szerintem ezekkel nem érsz olyan sokat, egyrészt a proci limit miatt, azért a tesztkörnyezet nem megfelelő, másrészt ez nem mutatja meg helytállóan egy másik 1050ti közötti különbséget szerintem.
Alapvetően minimális kompromisszumokkal hozható a FHD 60fps a kártyával, a hőfok sem megy 65 fok fölé, játék közben sem hangos, 50k-ért remek kis kártya.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#541) ollie válasza athomi (#538) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

54 sok? Mi ajánlott olcsóbban?

***

(#542) Mans20 válasza ollie (#541) üzenetére


Mans20
addikt

Nekem az Asus EX van, erősen ajánlom, max 900-at forog a venti, terhelve is mintha passzív lenne teljesen, nem hallani semmit. kb 65-67 fok szokott lenni játék alatt.

(#543) motocoder válasza ollie (#541) üzenetére


motocoder
aktív tag

Iponon vagy az amazon.de-n /itt ingyenes szállitás is van/ olcsobban találsz.
[link]

(#544) athomi válasza ollie (#541) üzenetére


athomi
veterán

Nem rossz vétel ez, veheted nyugodtan. Ha a jelenleg legolcsóbban elérhető leghalkabb kártya kell aminek nem kell a tápcsati, akkor valószínű ez lesz az. :)
Ha bízol a fórumtársak fülében, akkor veheted valamelyik egy ventis kártyát is 50-ért (pl. MSI, Asus).

Maga a GTX1050Ti ára van egy picit szerintem magasan, annak fejében, hogy MSI RX470 Gaming van 64-ért is ugyanabban a boltban.

[ Szerkesztve ]

(#545) ollie válasza motocoder (#543) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi, de ez Zotac. Az is ajánlott?

A többieknek is köszönöm az infókat!

***

(#546) athomi válasza ollie (#545) üzenetére


athomi
veterán

Eddig csak tőle olvastam a Zotac-ról tapasztalatot. Ránézésre kicsit olcsósított, a hátlap 1 slot magas a többiek 2 slotjával szemben, valamint a hűtés dizájnjával sem sokat szórakoztak. :D Viszont egy 90mm-es venti csücsül benne. :)

(#547) motocoder válasza ollie (#545) üzenetére


motocoder
aktív tag

Csöndes ez is a teljesitménye ugyan az.
Nyugodtan megeheted!

[ Szerkesztve ]

(#548) Dendytv


Dendytv
senior tag

Előre is bocsánatot kérek az OFF-tól de nem tudom máshol megkérdezni ! Jah és amúgy be van rendelve a 1050 Köszönhetően nektek ezer köszönet a segítségért ! :R :R :R

Az eladó egyezik velem azon, hogy a HD5870 félszer erősebb az én mostani R7 360 2GB OC-m nél ! amit én nagyon nem hiszek el persze tudom, hogy az R7 sem egy Isten kártya de azért nehogymár ! ! És azt állítja, hogy 15.000FT nem kérhetek többet mert nem ér többet. Hozzá teszem azt, hogy Még csak egy évet sem volt használva a kártya a hő fokot is mindig néztem nála rendesen,soha nem lépte túl a 72-fokot ! És minden játék nálam elég szépen futott még a múlt hétvégi For Honor BETA is High grafikai beállításokon ment de persze 1280x1024 es felbontáson ! És nagyon nem hiszem el,hogy egy HD5870 hozná ezt a szintet valamint nagyon keveslem érte azt a 15.000FT hol ott én 35.000-ért vettem ! És ahogy írtam is nem volt még egy évet sem használva 2015.május-ában vettem ! És meg volt becsülve ! Tehát most akkor mennyivel jobb az én R7 360 2GB OC-am a HD5870-től illetve menyit kérhetek el érte még 2-év Garanciával !? Tudom, hogy ez a Topic nem ezért lett létrehozva de ebben szeretnék segítséget kérni hisz én nem vagyok egy Isten tudja milyen ész ezen a területen. Minden segítséget előre is köszönök :)

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#549) Sgr_A válasza Dendytv (#548) üzenetére


Sgr_A
addikt

23-25k körül mennek az aprón
Ha gyorsan el akarod adni akkor egy huszas
Az ember meg próbálkozik csak annyit írj neki, hogy sok sikert a vásárláshoz :D

(#550) athomi válasza Dendytv (#548) üzenetére


athomi
veterán

Van beárazós topik, ott beárazzák neked a kártyádat. Itt pedig megkérdezheted hogy viszonyul a két kártya egymáshoz.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.