Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:37

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 1050 / 1050 Ti (GP107) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) Chaser válasza Chereiose (#1799) üzenetére


Chaser
titán

aquánál ha mázlid van lesz még asus phoenix 52 körül, ha venni akarsz ne húzd, elfogynak a készletek ezeknek is csúny ára lesz

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1802) Chereiose válasza BITBOYS (#1800) üzenetére


Chereiose
addikt

Írtam ennek akit linkeltél, ennyit megérne :) Szerintetek mire újra reális árban lesz a 1060, mennyiért lehet eladni majd a 1050-et?

(#1803) Chaser válasza Chereiose (#1802) üzenetére


Chaser
titán

a jövő heti lottó számokat is kérdezhetnéd:)
ha újra 80-90k-ért van 1060, akkor 1050ti is 47k-tól lesz, szóval ha sok garis max 40 - 1-2 hónapos - de az már nem annyi lesz, úh alatta, megfejelve a túlkínálatal még inkább alatta, de ez igaz mindegyik vga-ra
és ha ez sokáig tart a gyártóknak lesz ideje újat fejleszteni, ami eleve lenyomja az előző - mostani - széria árát, akkor meg gombokért lehet eladni ( : egyszerű úgy nézni, ha 1 év múlva eladod és felét éri akkor is havi 2e-be került, 2 doboz cigit már nem fut ki ennyi, de két hamburgert is csak éppen...

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1804) kutkut válasza Chaser (#1803) üzenetére


kutkut
addikt

Én azért csodálkoznék, ha ez 1 év múlva csak a felét érné... A 4GB-os 960-ok kb. 40-ért mennek most. Az nvidia karik általában jól tartják az árukat, pláne az ilyen jól sikerült példányok (mint mondjuk az 1050 Ti). :D

Meizu MX3 32GB

(#1805) dugo_ válasza kutkut (#1804) üzenetére


dugo_
veterán

Pláne ha az ember aprón ad el, ahol a tesztelt, kipróbált, szeretett kulcsszavak automatikusan bolti ár +10%-ot jelentenek... ;]

(#1806) AxBattler válasza Chereiose (#1799) üzenetére


AxBattler
félisten

Úgy láttam, LeC-nél még van 50k alatt 1050Ti...

...de ha mégsem, akkor ezügyben keresd Chaser-t. ;]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1807) Chaser válasza kutkut (#1804) üzenetére


Chaser
titán

ha eltekintünk a kialakult helyzettől
ha volt olyan zsák aki 40-et adott 960-ért meg is érdemelte, volt 46-7-től új 1050 ti ami fele annyit eszik, uo. erős és sokkal fejlettebb video lejátszásban is, 960 főleg gar nélkül 40-ért pfffffffffff- nem beszélve a 2gb-os verziókról - ...ha kihoztad a boltból a ti-t alapesetben annak kellett volna utána 40-et érni, de itt mindenki bolti áron szeretne eladni ( :
ha most megy 40-ért 960 az reális, vga hiány van, de régen is annyiért ment, volt aki drágábban is eladta, vicc az egész
amennyiben bedől pár hét múlva a bányászat biztos lehetsz benne kb feléért tudod eladni az 1050-et, de ugyanígy olcsón fogsz kapni 1060-at is, nem kell ehhez egy év se, lehet, hónapok, hetek, most minden eddigi bevett dolog felborult, kár ezen agyalgatni
ha kell vedd meg, ha nem kell ne vedd meg
autón sok nagyságrenddel többet bukik az ember ha csak áll a ház előtt akkor is

szerk: AxBattler 50 alatt? sosevót'...majdnem infarktust is kaptam, háez' 12-14mhs-t tud 40w-tal, 1060 22-t 70-nel, arányaiban ez jobb, majdnem 1070 mhs szintet tud kettő, az meg 200k és hiánycikk, 80-ért odaadom jóbarátiáron' és az éves jó cselekedetem letudva ((( :

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1808) Chaser válasza kutkut (#1804) üzenetére


Chaser
titán

van fenn itt 43-éert egy gb wf új compker garis 43-ért, én rárabolnék gyorsan:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1809) gbors válasza BITBOYS (#1800) üzenetére


gbors
nagyúr

Az 1050 még jobb, ha a 2GB memória nem gond.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1810) kisza25 válasza Chaser (#1807) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

80-ért a 4-et? ;]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1811) athomi


athomi
veterán

Érdemes azért benéznie az apróra annak aki 1050Ti-t akar, bontotlan, meg egy-két hónapos félpasszív modellek mennek 43-45-ért (Gigabyte kétventis, Asus Ex).

[ Szerkesztve ]

(#1812) Chaser válasza kisza25 (#1810) üzenetére


Chaser
titán

igaen, és adok hozzá egy komplett i5-ös gépet is ssd-vel, ne kelljen már a kedves vevőnek azon gondolkoznia mibe kerüljenek a vga-k ( :

athomi ők még nem tudják, hogy megdrágult/hiánycikk lett, még a helyzet előtt is nagyítóval kellett keresni 40 környékén itt 1050ti-t bolti garral

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1813) kisza25 válasza Chaser (#1812) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

szuper köszi:D
komolyan elgondolkoztam, hogy eladom az 1050ti-t, pedig nem akartam mostanában variálni:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1814) AxBattler válasza kisza25 (#1813) üzenetére


AxBattler
félisten

És mire cserélnél, ami a BF4-et is viszi rendesen? :)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1815) Chaser válasza kisza25 (#1813) üzenetére


Chaser
titán

találtam egy felesleges notebookot is, azt is odaadom, ne kelljen már pakolgatni
mikor jössz?
;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1816) Pasadena83


Pasadena83
csendes tag

Es en meg azon gondolkodtam egy honapja, hogy jo lesz ideiglenesen a 1050 ti, eppen kihajtja meg az FX. Aztan majd osszel valtok ryzen re + valami erosebb vga ra. De most ugy nez ki hogy hanyagolom a tovabbi fejlesztest es inkabb jatekra koltok meg legalabb egy fel evig... meglatjuk mi lesz a helyzet 2018 ban :(

(#1817) kisza25 válasza AxBattler (#1814) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Rx 460 31k mellédobok egy g4560-at 20k,azt jólvan, monitor ugy is freesynces:P
Amúgy nyaraltatok és itt az ideiglenes lakhandiban t-fos net van, használhatatlan :O
még netezni is sz@r, de bf4 multinál csak azért nem dob ki high ping miatt a szerver, mert saját szerver és hozzá vagyok adva a kivételekhez. Így játszani meg minden csak nem élvezet.
Szeptember közepéig ez van. :W
Azért vennék valami vga-t mert diablo3 azért menne néha:)
Megfordult a fejemben a teljes gép eladása és annyival drágábban vennék autót:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1818) Nagya21


Nagya21
addikt

Üdv!
Jelenleg fx6300 procim van, elég ez az 1050ti-hez, vagy egy 8 magos jobb lenne?
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#1819) AxBattler válasza kisza25 (#1817) üzenetére


AxBattler
félisten

G4560? Úgy emlékszem, végigzongoráztad a proci kínálatot, és BF4-hez i5 a minimum. RX460-al meg hogy lesz 120+ fps? 3 hónap miatt dobod a komponenseket?

Én most vettem i5-öt, csak még nem szereltem be - ugyan alig használom ki, csak zavar, amikor az i3 max. órajelen teker Firefox alatt is. De lehet én sem tartom meg, RX 550 mellé fölösleges... meh...

(#1818) Nagya21
Jó lesz, bár egy minimális tuning sosem árthat. :D

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1820) athomi válasza Nagya21 (#1818) üzenetére


athomi
veterán

Úgy 4.5 GHz-en már jó lesz. :D

[ Szerkesztve ]

(#1821) Pasadena83 válasza Nagya21 (#1818) üzenetére


Pasadena83
csendes tag

Nekem is az van. Egy drabig jarattam 4.5 ghz en, de a melegedesen kivul nem hozott tul sokat a jatekokban... mondjuk nem vagyok egy nagy tuningos, az teny :) ugyhogy most default megy es meg vagyok elegedve. Altalaban 75-80% a proc kihasznaltsag azokban a jatekokbam, amivel en jatszom (FC4, Dying Light, DOOM..) es boven megvan a 60 fps 1080p-ben High-on.

(#1822) Chaser válasza Nagya21 (#1818) üzenetére


Chaser
titán

16 magost vennék, 1080 ti-hez meg 64-eset ( :
attól függ mivel játszol, de a cpu-d egy szálon harmat gyenge, inkább cserélni kellene az alapokat, ha az nem opció hagyd a gépet ahogy van, aztán majd cseréled idővel

szerk: gondolkozom h csak két kártyával kezdek bányászni, marad 2 felesleges, azokat beszerz áron odaadom ha valaki még régi áron akar venni, de csak pesti faluban

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1823) BIOS


BIOS
tag

Sziasztok!

Ajánlanátok ehhez egy jó karit?
40-50 körül.

Alaplap: Asus B150M-K
Processzor: i3-6100
Memória: 2x8Gb Kingston HyperX DDR4 2133Mhz
HDD: WDC WD 10EZEX 1Tb
Táp: Be quiet! Straight Power 10 400W tápegység /BN230/
Ház: Zalman Z3 Plus

[ Szerkesztve ]

(#1824) kisza25 válasza AxBattler (#1819) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

időm sincsen játszani, meló, gyerek... a bf4 magyar kupa is nagyon nehezen jött össze pedig heti 1nap volt, 2 meccsen nem is tudtam játszani.
i3- 3250 volt az utolsó nem i5 amivel játszottam bf4-et, na meg i5 4200m, de igazából az még gyengébb is.
a g4560 egy majdnem i3
bf1 nem köt le, bf4 még csakcsak, de időm nincsen.
Kupán nem indulok többet, csak akkor, ha megkérnek, mert sajnos nem azonos feltételekkel játszunk.
Egyébként tényleg autó csere lesz és oda kell minden lóvé, mert hitelt többször nem veszek fel

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1825) AxBattler válasza kisza25 (#1824) üzenetére


AxBattler
félisten

Világos... fontossági sorrend, kihasználtság, stb.
VGA eladással szerintem várj még 2-3 hetet, lesznek még itt mókás árak.

Igazából én is csak azért vettem most az i5-öt, mert néha erőlködni tűnik az i3, és így tutira elég lesz a s1151 még pár évig. Amíg ki nem jön az új AMD APU-k 2., 3. generációja, addig tutira nem akarok platformot váltani.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1826) Chaser válasza BIOS (#1823) üzenetére


Chaser
titán

vga hiány van, felmentek az árak, nagyítóval még találsz 1-2 helyen 1050ti-t 50e alatt

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1827) #22743424


#22743424
törölt tag

Törölhető

[ Szerkesztve ]

(#1828) #22743424


#22743424
törölt tag

Van még itt a HA-n 45 ezer legalább is ezt az információt kaptam az illetőtöl.[link]

(#1829) Franklin válasza Chp (#1735) üzenetére


Franklin
addikt

Miért a bányászokat okolod?

Ha mondjuk kijött volna egy hiper-szuper játék, amihez legalább 470 vagy 1050TI kell és mondjuk olyanok is elkezdtek volna vásárolni, akik eddig azt sem tudták, hogy mi az a PC és ezért ugyanilyen helyzet állt volna elő, akkor kiket okolnál? A vevőket? A játék gyártóját? A vga gyártókat?

Kicsit azért ijesztő, hogy ha egy nem-létfontosságú rétegtermék átmeneti hiány miatt ENNYIRE kiakadsz (csak mert TE épp nem tudod jó áron AZONNAL megvenni), akkor mi lenne, ha mondjuk holnaptól a kenyér lenne hiánycikk vagy a krumpli... fegyvert rántanál, mint az avatárod?

Hihetetlen ez a hiszti, ami lerendeztél itt, ehhez foghatót még soha nem láttam a PH-n, pedig nem tegnap regisztráltam...

(#1830) Chp válasza Franklin (#1829) üzenetére


Chp
őstag

Nem érdekel láttál-e ilyet avagy sem, amíg nem vagy a helyemben, addig fogalmad sincs róla milyen szörnyen felháborító ez. Mellesleg örülnék ha nem állítanád be brutálisan egyedülálló esetnek a dolgot, amit szájhoz kapott kézzel és tágra nyílt szemekkel kémlelsz, mondván, hogy ilyet még nem láttál. A példa amit felhoztál, sosem fog bekövetkezni. Ebben a helyzetben nem más történik, minthogy egy ember SOK kártyát vesz. Sokat és sokan, ez idézte elő ezt az úgymond dVGA válságot és ezért okolom a bányászokat. Ez a véleményem, s erősen kétlem, hogy változna a későbbiekben. A kenyeres - fegyveres felvetésedet pedig inkább ignorálnám. Mindezek mellett, abból a fegyverből akár négyet is tud fogni Max, de ez már csak hozzászóláslágyító volt.

(#1831) Franklin válasza Chp (#1830) üzenetére


Franklin
addikt

Van egy rossz hírem: mivel szabadpiac van, ezért bármikor előállhat hasonló eset, hogy emberek hirtelen elkezdenek SOK darabot venni valamiből, ami miatt hasonló áruhiány és drágulás fog fellépni. Aminek nyilván meglesz az oka.

A mostani esetnek az az oka, hogy az emberek szeretnek pénzt keresni. Gondolom te is szeretsz.

(#1832) Chp válasza Franklin (#1831) üzenetére


Chp
őstag

Persze, hogy szeretek, minden alapja. De ilyet még sosem tapasztaltam, hogy valami így elfogyjon. Mert engem meg ez rémiszt meg. Kilátástalannak látom a helyzetet, s talán ezért ütöttem meg olyan hangnemet, amit nem szerettem volna, pardon - ha sok volt belőlem. Én csak abban bízok, hogy ez minél hamarabb rendeződik és minden mehet a normális kerékvágásban. Mondjuk példának okáért a HDD piac sem tudott visszajönni egyenesbe, de ott más idézte elő a problémát. Nos, kíváncsian várom az elkövetkezendő hónapok fejleményeit.

Nagyon off, de eredetileg nem ózdi vagy te is?

[ Szerkesztve ]

(#1833) Viktor77 válasza Chp (#1832) üzenetére


Viktor77
titán

Megrémiszt? Hogy nem kapni videókártyát? Ne haragudj, de ez nagyon furcsa.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1834) giornalista válasza Chp (#1830) üzenetére


giornalista
senior tag

"fogalmad sincs róla milyen szörnyen felháborító ez."

nem, nem az. miért nem a gyártóknak sírod el a bánatod, hogy nem gyártanak elég kártyát?

"Ebben a helyzetben nem más történik, minthogy egy ember SOK kártyát vesz. Sokat és sokan, ez idézte elő ezt az úgymond dVGA válságot és ezért okolom a bányászokat."

szívük joga. ha drága lenne a gázolaj, a kamionosokat okolnád, hogy feltankolnak előled és nem tudsz kocsival menni a moziba?

(#1835) Chp válasza Viktor77 (#1833) üzenetére


Chp
őstag

Rendkívül.

giornalista

Ne forgassuk már ki az általam leírtakat, rendben?

(#1836) BIOS


BIOS
tag

Akkor senki? :( Nem nagyon értek a karikhoz annyi féle van...már 1050ti-nél is.

(#1837) Sir81


Sir81
aktív tag

Mint az éjszaka. De tudjátok mit csak hogy felfogjátok miféle értékrendi betegségben szenvedtek. Szóval bányászokat védő bányászok! Tegyük fel adott a magyar egészségügy ami ingyenes de mégsem az. Eddig megvan? Na most ha nincs pénzed borítékba akkor basznak rád és meg is dögölhetsz, DE ha van pénzed, akkor egy, alapból nem közkórházba mész, kettő ha közkórház hát saját szoba tévé vizit és hasonlók.Emberileg akkor többet ér és érdemel az akinek több a pénze? Kívánom, hogy a pénz döntse el, hogy mennyit értek és milyen sorsa juttok. Sok sikert az élethez!

(#1838) Viktor77 válasza BIOS (#1836) üzenetére


Viktor77
titán

Nincs igazán rossz, a legolcsóbb Giga ugyanúgy ajánlott, mint a drágább modellek.
De, mint olvashatod, a legrosszabbkor akarsz kártyát venni, már most vagy 20-25%-kal drágábbak, és lesz ez még rosszabb is, rövid időn belül.

Linkelj konkrét, kinézett példányt, és elmondjuk a véleményünket.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1839) Viktor77 válasza Sir81 (#1837) üzenetére


Viktor77
titán

1. Mutasd meg ki védte a bányászokat. Megértjük az álláspontjukat, de nem védjük őket. Ez a helyzet mindenkinek rossz.
2. Hogy jön az egészségügy (ami kvázi létszükséglet) egy videókártyahiányhoz (ami nélkül leélheted az egész életed).

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1840) Chp válasza Viktor77 (#1839) üzenetére


Chp
őstag

1, Hát, giornalista pont ezt tette. :U
2, Ilyenkor ne hasonlítsunk, ugye? Bezzeg mikor valami fontos dolgot meg akarunk venni a konfigunkhoz, akkor meg tűzon - vízen át érte... Szőrszálhasogatás.

(#1841) Viktor77 válasza Chp (#1840) üzenetére


Viktor77
titán

1. Nem védte. Mert egyszerűen nincs miért. Történik valami a világban, amit sokan kihasználnak. ha belegondolsz, az egész világ így működik.
2. De, hasonlítsunk. csak ne almát a körtéhez. Mondjuk elfogynak a megvehető Ferrarik. Pont annyira érdekes, mint a videókártyahiány. Kutyát nem érdekli, a világ ettől még megy a maga medrében.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1842) Chp válasza Viktor77 (#1841) üzenetére


Chp
őstag

Rendben, jól érveltél és elfogadom. Nincs energiám és affinitásom már tovább vitázni, így is elég nagy rohadék lettem sokak szemében.

(#1843) Viktor77 válasza Chp (#1842) üzenetére


Viktor77
titán

Ó, dehogy lettél, remélem nem értettél félre. Az aláírásodban az irónia számomra elég bizonyíték, hogy normális ember vagy. :)

Meg tudlak érteni, legalábbis annyiból, hogy egyszerűen ennek nem látszik a vége. Ha azt mondanák, hogy 2 hét múlva megint 42K a Ti, mindenki sokkal nyugodtabb lenne.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1844) BIOS


BIOS
tag

Pl.: [link]

[ Szerkesztve ]

(#1845) Sir81 válasza Viktor77 (#1841) üzenetére


Sir81
aktív tag

"Történik valami a világban, amit sokan kihasználnak. ha belegondolsz, az egész világ így működik." Látod egyetértünk valamiben. Kihasználni valamit a másik kárára tudsz csak. Igen a világ sajnos így működik és ezért fog egyszer magába roskadni. A demokrácia és a kapitalizmus kézen fogva időzített bomba és ha felrobban repül vele mindenki.

(#1846) Viktor77 válasza BIOS (#1844) üzenetére


Viktor77
titán

Mind a kettő jó, én speciel a Gigát venném.
Viszont mindenképp fel kell hívnod őket, mert az árak naponta változnak és lehet már rég rossz ár van kiírva, csak még nem jöttek rá, hogy nem tudják a kiírt áron beszerezni.

Sir81: De itt nem a másik kárára történik. Nem a kenyerét vagy az otthonát veszik el, hanem egy szórakozási formát, ami nélkül tökéletesen lehet élni.

BITBOYS: Hú, ezt most nem értem. :)

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1847) BITBOYS válasza Viktor77 (#1843) üzenetére


BITBOYS
addikt

A Te aláírásod viszont ijesztő :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1848) Chp válasza Viktor77 (#1843) üzenetére


Chp
őstag

Nézd, én csak abban bízok, hogy rendeződnek a dolgok, és legyen ez részemről a zárószó. :K

(#1849) athomi válasza BIOS (#1844) üzenetére


athomi
veterán

Kicsit elszálltak az árak, ha nem sürgős a vásárlás, akkor várhatsz, ha sürgős, akkor most ezt ajánlanám 52-ért. Félpasszív, jó ventiprofil, halk, megfelelő hűtés. Ha nem kapsz, akkor ugyanennyiért ezt is viheted. Annyi hogy utóbbi aktív hűtéses, de nem hangos. Következő lépcső amit linkeltél, már ha nem sajnálsz 55-t érte.

Mondjuk ha kicsit visszaolvasol a topikban (az utolsó 50-100hsz-t kivéve, ami főleg a bányászatról és egyéb off-olásról szól), akkor rengeteg ajánlott kártyával találkozhatsz.

[ Szerkesztve ]

(#1850) giornalista válasza Chp (#1840) üzenetére


giornalista
senior tag

nem a bányászokat védem, hanem a buta kirohanásokat tettem szóvá. amikor valaki odáig jut, hogy erkölcsileg tartja kifogásolhatónak a VGA-kkal bányászókat, mert neki így drágább a szórakozását kielégítő VGA, egy mosoly kíséretében hadd helyezzem már kontextusba, amit mondani próbál :)

egyébként jó hír a szegmensnek, hogy esik az ether ára. most épp 299 dollár, ami még persze mindig sokkal több, mint két hónapja mondjuk, de a másfél héttel ezelőtti, közel 400 dollárhoz képest jelentős visszaesés. remélhetőleg kipukkad a lufi és akkor megnyugszanak a kedélyek!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.