Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:37

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 1050 / 1050 Ti (GP107) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) Chp válasza zovifapp111 (#1749) üzenetére


Chp
őstag

Köszönd azoknak, akik vettek vagy négyet egyszerre. Magam is hálás vagyok nekik...

(#1752) Bird válasza Chp (#1751) üzenetére


Bird
addikt

Egyébként ájpon még reménykedik a július 4-ei szállításban. Sajnos nehezen tudok hinni nekik...

zovipa: Ezt nem lehet megmondani. A gyártók már bányászkártyákban gondolkodnak, talán az segíthet. Ilyen mértékű globális hiányt még ez a szektor nem látott. :O

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#1753) zovifapp111 válasza Bird (#1750) üzenetére


zovifapp111
aktív tag

Azt mondják az okosok, hogy jövő nyárig is eltarthat. Mi lesz még itt?

Alig várom a tavaszi zöldelést!

(#1754) zovifapp111 válasza Chp (#1751) üzenetére


zovifapp111
aktív tag

És nem a bányászok jönnek a kariért... hanem az "anyagbeszerzők", ez mára már egy külön iparág :-)

Alig várom a tavaszi zöldelést!

(#1755) Chp válasza Bird (#1752) üzenetére


Chp
őstag

Már rendeltem is egyet. Hátha összejön.

zovipa
Nem tudom, de kvázi sírni tudnék már mérgemben, olyan ideg van bennem.

[ Szerkesztve ]

(#1756) zovifapp111 válasza Chp (#1755) üzenetére


zovifapp111
aktív tag

Mit néztél ki?

Alig várom a tavaszi zöldelést!

(#1757) Bird válasza Chp (#1755) üzenetére


Bird
addikt

Majd jelezz vissza pls, de szerintem nagy reményt ne nagyon fűzz hozzá. :U

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#1758) Chp válasza zovifapp111 (#1756) üzenetére


Chp
őstag

Ő volt az álom kártya. EGY darab.

Bird
Áh, esélyem nincs már... Vesztenivalóm azonban a maga kifordult módján nincs. Már mindent elvesztettem. De leginkább a nyugalmam. Azt nagyon durván. Kvázi dühöngök magamban.

[ Szerkesztve ]

(#1759) zovifapp111 válasza Chp (#1758) üzenetére


zovifapp111
aktív tag

Miért nem nézel más márkát. Szerintem már nincs különbség márka és márka között.

Alig várom a tavaszi zöldelést!

(#1760) Bird válasza Chp (#1758) üzenetére


Bird
addikt

Erre pl. MÉG jővőhét szerdát írnak.... Az ipon általában tudja teljesíteni amit vállal az esetek többségében. Mondjuk, amikor tavaly nyáron kitört az 1070 láz volt, hogy nem tudtak teljesíteni. Viszont akkor is korrektek voltak rögtön jelezték telefonon.

Egyébként az egyik legjobb kártyát nézted ki. :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#1761) BITBOYS válasza Chp (#1758) üzenetére


BITBOYS
addikt

Tényleg vicc nélkül de válogass innen: [link]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1762) csako válasza Chp (#1758) üzenetére


csako
veterán

Sajnállak :( nekem 1 hete még sikerült rendelni egyet az oázistól.
Ha nem egy 9 éves kártyát váltott volna, szívesen eladnám neked... :))

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1763) zovifapp111 válasza Bird (#1760) üzenetére


zovifapp111
aktív tag

Nekem tegnap hoztak ki egy ugyanilyet :-) RX480-at vált átmenetileg, de......lehet, hogy nem lessz átmeneti?

Alig várom a tavaszi zöldelést!

(#1764) Bird válasza zovifapp111 (#1763) üzenetére


Bird
addikt

Nagyon úgy néz ki. :U

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#1765) zovifapp111 válasza Bird (#1764) üzenetére


zovifapp111
aktív tag

Hú, de jó lenne már a Vega, most megválthatná a világot az AMD, de attól félek nem lesz belőle semmi.

Alig várom a tavaszi zöldelést!

(#1766) kisza25 válasza Chp (#1758) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

egy ilyet feltudok ajánlani "féláron":P

BITBOYS: kedden viszik 2,5M-ért kopkopkop :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1767) BITBOYS válasza kisza25 (#1766) üzenetére


BITBOYS
addikt

i30 1.3-ért? :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1768) Chp


Chp
őstag

Köszönöm a hozzászólásokat, megvárom mit dob vissza a Compk. és az Ájpon, aztán ennek fényében hozok további döntéseket. Több mint 15 éve foglalkozom informatikával - mások sokkal több ideje -, de ilyen helyzetben még sosem voltam.

(#1769) AllTheBest válasza zovifapp111 (#1763) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Na látom más is átmeneti menedéket keres 480-at eladva :D Akkor együtt várjuk feszülten a vega-t :D amit az első napon be fognak vadászni a bányászok ;]

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#1770) dugo_


dugo_
veterán

Ha így emelkednek az árak, lassan én is meghirdetem az Asus Expeditiont 90k körül... ;]

(#1771) zovifapp111 válasza AllTheBest (#1769) üzenetére


zovifapp111
aktív tag

És teli lesz az apró szénné használt rx kártyákkal ;-)

Alig várom a tavaszi zöldelést!

(#1772) Chp válasza zovifapp111 (#1771) üzenetére


Chp
őstag

Akkor se kéne széthajtott kártya, ha ingyé vó'na. :))

(#1773) AxBattler válasza kisza25 (#1728) üzenetére


AxBattler
félisten

Látod, milyen jól jártál velem? :P

(#1730) cybermanus
Tudud, van az a pénz... ;]
Egyébként a legdurvább, amit mostanában tolok, az a Blacklist. Ha egyáltalán. Nagyon ki van használva a kártya...

(#1747) kutkut
Erről beszéltem. ;)

(#1758) Chepany
Na jó, azért ne essünk túlzásba, nem kell a dráma. :U :N

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1774) AllTheBest válasza Chp (#1772) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Amúgy... Miért nem nyugszol le és veszel használtan 960-at? Nekem 40-ért sikerült vennem 4gigás giga wf2-t, 2 év garival. Halk és ugyan olyan teljesítményű mint a 1050ti.

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#1775) kisza25 válasza AxBattler (#1773) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

90eFt-ért elmegy, kapsz 10%-ot:D na jó ha 80eFt-ért elmegy akkor is:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1776) Chp válasza AxBattler (#1773) üzenetére


Chp
őstag

Az, hogy te higgadtan éled meg, még másnál kiverheti a biztosítékot, pardonnn, ha esetleg messzire mentem, de tényleg mélyen érint.

AllTheBest

Mert Pascal kell és tápcsati nélkül. Sajnos így már nem játszik a 960.

(#1777) zovifapp111 válasza Chp (#1772) üzenetére


zovifapp111
aktív tag

De nem fogod tudni, hogy mire használták.
Anno én is vettem 290-est szinte féláron ami valószínű bányászott, de túl nagy volt a kisértés. 2 évig kiszolgált hibátlanul, majd eladtam :-)

[ Szerkesztve ]

Alig várom a tavaszi zöldelést!

(#1778) Chp válasza zovifapp111 (#1777) üzenetére


Chp
őstag

Újra van szükségem. Másnál az RGB a hóbort, nálam az, hogy új legyen. :B

Allatam lévő hozzászólásodra: Volt egy hosszú időszak, én is használtam használt cuccokat, aztán valahogy tök átálltam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1779) zovifapp111 válasza Chp (#1778) üzenetére


zovifapp111
aktív tag

Értem, ez is egy nézőpont ;-) Én is az új termék híve vagyok...amíg nem tudom megvenni használtan féláron :-)

Alig várom a tavaszi zöldelést!

(#1780) BITBOYS válasza Chp (#1778) üzenetére


BITBOYS
addikt

Védd a földet, vegyél használt vga-t :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1781) Chp válasza BITBOYS (#1780) üzenetére


Chp
őstag

Haggy'á békibe! :DDD

(#1782) AxBattler válasza kisza25 (#1775) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi, de ha odáig jut a dolog, az OC változat is fog hozni a konyhára... :))

(#1776) Chepany
Tele az apró 2GB-os 1050-nel, 950-el, 750Ti-vel... valami csak akad, nincs itt a világvége.
Pl. most került fel egy Asus EX Ti 45k-ért, csapj le rá!
Vagy boltból 36k HUF-ért GV-N1050OC-2GD, vagy GV-N1050D5-2GD - ezeket meg is lehet kicsit rángatni, és majdnem Ti szinten lesznek. ;)

Nincs lehetetlen, csak tehetetlen. :D

(#1783) Chaser
Te aljas bányász! Hogy bányászna az orrodban a bányászbéka!
;]

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1783) Chaser válasza Lui04 (#1725) üzenetére


Chaser
titán

Ma hoztam el belole 4et meg regi aron:) egy meg pickpacp pontra jon holnap. Eloszor lerendeltem aztan elgondolkoztam, olcsobb ez mostanaban nem lesz, ellenben dragabb az lehet. A rendeltre du jott h futarnal, vissza akartam mondani aztan elfelejtettem, most mar nem mondom vissza:d

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1784) Chaser válasza AxBattler (#1782) üzenetére


Chaser
titán

Nem bányász vagyok csak szeretek játszani ( : pc gameket már nem, vannak sokkal jobb játékok:) sokáig törpöltem 1050ti-n, most meg lett rá az indok, mire is tudnám használni a havi pár óra játékon kívül:d mikor eljöttem utána még akartam venni párat, behalt a net a telefonom meg dolog lett, de valahol sejtettem h a régi árnak már fucccccs, két jó barátot felhívtam kell-e nekik, nem kellett, lehet még megbánják.
Ha kitermelték az árukat veszek 144hz-es monitort, és azon fogok q3-at játszani a q3dm17-en ( : ha bukta lesz belőle buktam ennél sokkal nagyobbat is, pont nem érdekel:)

szerk: Pontosabban az egyik barátot már azután hívtam kell-e neki az ötödik ami holnap jön, de így marad nálam az is.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1785) AxBattler válasza Chaser (#1784) üzenetére


AxBattler
félisten

Jóvanna', csak vicceltem. Jó "játékot" hozzájuk! :D

Kár hogy nem lehet a 1050Ti-t SLI-be kötni, híd nélkül, mint a Radeon-okat CF-be... úgy nagyon jó kis konfigot lehetne építeni kettőből.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1786) Chaser válasza AxBattler (#1785) üzenetére


Chaser
titán

éreztem az iróniát ( :
bányászásnál szerencsére nem mérvadó mint kiderült, talán itt mondta valaki hogy össze kötve kell legyenek,
de nem
játéknál is sztem kb mindegy, nem lineáris skálázódás miatt max 30-40% nem éri meg, magában tud annyit az 1060 - ami ugye normál áraknál olcsóbb is volt mint két 1050ti -

életemben ez volt az első, hogy kiskerből papírral vettem új vga-t:d egyszerre ráadásul 4-et:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1787) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Amúgy a vizes áruháznál ahogy látom elvileg van több fajta 1050ti is készleten.

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#1788) Bird válasza AllTheBest (#1787) üzenetére


Bird
addikt

Hát ebben a kialakult helyzetben én ezen erőssen kételkedek...

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#1789) AllTheBest válasza Bird (#1788) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Egy próbát lehet, hogy megér, mindegyik üzletüknél az volt jelezve, hogy van készleten

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#1790) #22743424 válasza AxBattler (#1773) üzenetére


#22743424
törölt tag

Persze,hogy van remélem nem vetted komolyan 😁 Nekem például világ életemben AMD,ATI kártyáim voltak de ez az 1050Ti egyszerűen, :) ár teljesítmény, fogyasztás bajnok nem tudtam neki ellenállni.

(#1791) szallasi007


szallasi007
őstag

Aki esetleg Gigabyte windforceot keres 54.500-ert van Budapesten a Bestmarktnál, ma hoztam el egyet, talán hétfőn is lesz még.

(#1792) giornalista válasza zovifapp111 (#1771) üzenetére


giornalista
senior tag

én már nagyon várom :) az RX470-ek többnyire két év garisak lesznek, vagy másfél, dömping áron. ha addig bekrepálnak, duplapluszjó :)

(#1793) Chereiose


Chereiose
addikt

Sziasztok!

Eddig 1060-at kerestem, 3 hete még egész jó áron mentek, mostanra viszont katasztrófa lett a helyzet a 6Gb-os verziókat illetően, mint tudjuk. 100K-ért tudnék 9GBPS Asus verziót, de kicsit ezt is sokallom, mert 3 hete az MSI gaming X volt 96k, boltban... Szóval ennyit nem tudom megérne-e :U Ellenben a 1050/1050 Ti-k még boltban is jó áron vannak, amiket játszom gépen (F1 2016, régebbi codok, esetleg Bf1) arra meg elég a 1050 is. A bolti készletek valósak még? Mert sokszor az van, hogy már csak rendelni lehet, nincs is készlet belőlük. Ileletve szerintetek a Ti megéri azt a +~10K-t? Gigabyte-ot megmerjem venni? ( A 47K-s verziót) :D

[ Szerkesztve ]

(#1794) giornalista válasza Chereiose (#1793) üzenetére


giornalista
senior tag

én az egy ventis Gigát vettem és bár csak pár napja használom, de elégedett vagyok vele. gondolom a két ventis még jobb :)

GTX 1050 Ti alá nem érdemes menni, feltétlen megéri azt a 10 ezret. a raktárkészletek meg a rendelés leadásakor derülnek ki úgyis, hogy mikorra szállítják ténylegesen. az, hogy fogynak a kártyák, egészen biztos.

(#1795) BITBOYS válasza Chereiose (#1793) üzenetére


BITBOYS
addikt

Szerintem is minimum a 1050 Ti, pár hónapja is jó választás lehetett volna, de most aztán főleg.. :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1796) Chereiose válasza BITBOYS (#1795) üzenetére


Chereiose
addikt

Értem, akkor csakis Ti lesz. Amúgy RX 470-em volt, jóval többért eladtam mint vettem ezért váltam meg tőle, 1060-at gondoltam hogy minimális ráfizetéssel megveszem, de ez már röhej ár. 1050 Ti meg nem sokkal
gyengébb a 470-nél. Most amúgy olcsóbbak a 1050-ek, mint pár hete?

(#1797) dugo_ válasza Chereiose (#1796) üzenetére


dugo_
veterán

Azok is szállnak el és fogynak ki, addig vedd, amíg még van. 470 kb. 30%-kal erősebb.

(#1798) BITBOYS válasza Chereiose (#1796) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nem hiszem hogy olcsóbb, de mást nem igazán kapsz értelmes árban. Vagy marad a használtpiac fürkészése és némi szerencsével ott veszel jó áron erősebb vga-t.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1799) Chereiose válasza BITBOYS (#1798) üzenetére


Chereiose
addikt

Nézegetem az aprót de nincs semmi, 1060-ból is 90-100 ért hirdetik a gigabyteokat is...Nem tudtam, hogy 1060-ból is ekkora hiány lesz, akkor el se adtam volna a 470-et. Most így meg vagy veszek egy 1050 Ti-t, vagy kénytelen vagyok 100k-t adni egy 1060 ért :( Ezért nem tudom mi legyen, bár amennyit és amikkel játszom elég a 1050 ti is.

Bár az a vicc, hogy már ebből a gigából sincs sehol, rámegyek és "keresett elem nem található"...

[ Szerkesztve ]

(#1800) BITBOYS válasza Chereiose (#1799) üzenetére


BITBOYS
addikt

Gyorsan átnéztem jófogit, de már az is kezd beszakadni. Tényleg a 1050 Ti most az ár/érték bajnok, minden más drága :(

mod: Esetleg ha még aktuális: [link]

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.