Hirdetés

2019. december 13., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-12-23 00:27:00

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 1050 / 1050 Ti (GP107) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#251) Julius68 válasza Csupingo (#250) üzenetére

Julius68
(újonc)

Belinkelem a cimet ahonnan rendeltem.
http://www.gold-media.hu/adapter-dvi-d-apa-vga-anya-dual-link

Nem vagyok szakértője a dolognak, úgyhogy azt sem tudom, hogy igy rendben van-e a dolog.

(#252) Csupingo válasza Julius68 (#251) üzenetére

Csupingo
(addikt)

Sajnos ez nem jó már hozzá. Ahogy mondtad is, neked dvi-d van a kártyán, ami digitális jelet küld. Ez az átalakító a régebbi, dvi-i-s kártyákhoz volt jó, ami analóg jelet is továbbít. Neked olyan kell, ami digitális jelet alakít analógra. Ezek már drágább aktív átalakítók. Akár ilyesmi. Létezik dvi-d -> d-sub is, pl.

A monitoron csak d-sub bemenet van?

[ Szerkesztve ]

Mi a panasz? Víz alatt fullad? Értem. (Maksa) Micsoda? 35 cm. Francia kenyér bukósisakkal. IHM

(#253) Julius68 válasza Csupingo (#252) üzenetére

Julius68
(újonc)

Nagyon köszönöm a felvilágositást, ezzel meg is oldottad a problémámat. Igen, sajnos a monitorom már nem a legújabb, úgyhogy csak a régi fajta d-sub bemenet van rajta. Igy a 2.megoldást fogom választani, mert új monitort most nem szeretnék venni egyelőre.Gondoltam, hogy a digitális jellel lesz a gond, de annyira nem vagyok jártas a dologban, úgyhogy mérget nem vettem volna rá. Még egyszer köszi, nagy segitség volt a válaszod!!!!

(#254) PioDVD válasza Mans20 (#234) üzenetére

PioDVD
(aktív tag)

Nézem a tesztet, amit linkeltél, olyan furcsa a Zotac eredménye. A gpu load, mc load és a tdp is "beszakad" a vége felé. A kártya bicsaklott meg vajon, vagy csak későn csinálták a képernyőmentést, jóval a tesztelés után? (Mikor már megpihent a gép, majd mást kezdtek csinálni.)

(#255) Mans20 válasza PioDVD (#254) üzenetére

Mans20
(addikt)

Az szokott ugrálni, biztos akkor váltott vissza.

(#256) PioDVD válasza Mans20 (#255) üzenetére

PioDVD
(aktív tag)

Kösz!

(#257) Lifer092

Lifer092
(aktív tag)

Sikerült döntenem, így meglepem magam egy Gigabyte 1050Ti OC-val (réz hőcsöves). :) :) FullHD teljesítménye is tökéletes számomra, ha netán a későbbiekben FullHdra váltanék, a jelenlegi 1440*900ra meg aztán végképp több mint elég.... Hétfőn fel is teszem a kis 750Ti-met, 2 év garival 29-30ért. :) Ha megérkezik az új kártya, beszámolok róla. Addig is benchmarkolok a 750Ti-vel hogy legyen néhány viszonyítási alapom. :)

[ Szerkesztve ]

(#258) Redneck

Redneck
(veterán)

Húzott már valaki tápcsatis 1050 Ti-t? A tesztoldalakon a 750 Ti sem úgy ment mint a valóságban, ezért kérdezem.

Rendeltem egy 6GB-os 1060-ast, de még mindig nem vagyok benne biztos hogy az egyre kevesebbet játékkal töltött időmhöz kell e ekkora kraft.

Szerk:
A tesztekben elég harmatos OC volt, és emlegettek korlátozást.

Szerk2:
Nem vágyom Ultrára, de a Very High sem muszáj (már ha van olyan), ha Highon is jól néz ki valami.
Multizni (BF 3-4-1, CS:GO) 1680x1050@75Hz-en szoktam, Single (pl GTA V) 1080p@60Hz-en.
Azért a multihoz 75 fps (CS:GO-ban 200+) a singlehöz 60 kell.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#259) Redneck válasza Redneck (#258) üzenetére

Redneck
(veterán)

Tárgytalan. Ha esetleg nem jön be a VGA amit rendeltem, lesz helyette 1050 Ti WF.

Szerk:
Azon mondjuk meglepődtem hogy az új TR, 4460+8GB RAM társaságban, nem megy stabil 60 fps-sel a TI-vel. 😒
Nem Ultran meg Very Highon, hanem Highon nem megy.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#260) core i7

core i7
(addikt)

Sziasztok MSI GTX 1050Ti-n van 6pin-es csati ha igen hol?
Csak mert belett helyezve a kártya és csak a Bios jön be
Konkrétan róla van szó:

[ Szerkesztve ]

A Videókártya manapszág drágaszág

(#261) Csupingo válasza core i7 (#260) üzenetére

Csupingo
(addikt)

A kijelző a kártyára dugva és van kép a biosban, csak megáll a betöltés, vagy mi történik pontosan?
Nincs rajt tápcsatlakozó elvileg.

[ Szerkesztve ]

Mi a panasz? Víz alatt fullad? Értem. (Maksa) Micsoda? 35 cm. Francia kenyér bukósisakkal. IHM

(#262) core i7 válasza Csupingo (#261) üzenetére

core i7
(addikt)

igen bejön az alaplap típusa stb és pittyeg az alaplap nem lehet bemenni BIOSBA sem
uj kártya lett behelyezve + HDD át helyezve de jo a kábel

[ Szerkesztve ]

(#263) Csupingo válasza core i7 (#262) üzenetére

Csupingo
(addikt)

Nem az áthelyezett hdd-vel van a baj? A prociban van igp? Azzal megnézhetitek, hogy elindul e a gép. Ha igen, akkor talán alaplapi biost kéne frissíteni és menne a kártya is, vagy előbb egy bios resetet megpróbálni.

(#264) core i7 válasza Csupingo (#263) üzenetére

core i7
(addikt)

De mire kössem rá a monitort? (Alaplapon nincs vga kimenet)
van IGP 2500K a CPU

[ Szerkesztve ]

(#265) Csupingo válasza core i7 (#264) üzenetére

Csupingo
(addikt)

Egy hdmi-s tv sincs a közelben? Vagy a régi kártya még nincs meg?

[ Szerkesztve ]

(#266) core i7 válasza Csupingo (#265) üzenetére

core i7
(addikt)

HDMI tv van régi nincs meg

(#267) Csupingo válasza core i7 (#266) üzenetére

Csupingo
(addikt)

Akkor hdmi-vel kéne a tv-re kötni az alaplapot, ha az megoldható.

(#268) Tertius

Tertius
(tag)

Úgy látom, érdemesebb lesz ezt, meg a használható belépőszintes cikkest olvasni, mert a főtopikot teljesen lezúzta Mr. "Két gyerekem van, mindkettőnek GTX980M-es notit vettem, de megunták, kaptak helyette GTX960-at kettőt, de azt lecseréltem 1050Ti-re, ez amúgy is gyerekeknek való, ők 1440x900-on játszanak, magamnak 4k-ra 1080-ast vettem kettőt SLI-be, ez alatt úgy sincs élet, nagyon menő 50-es üzletember vagyok, és van egy 30 milliós házam eladó, le is írom 10 hozzászólásonként" uraság. :W

[ Szerkesztve ]

(#269) kisza25 válasza Tertius (#268) üzenetére

kisza25
(félisten)

Fizet neked, hogy ide még te írd le? ;]

ELADÓ!!! ÚJ, 2ÉV GARIS, XBOX ONE S 1TB ALL DIGITAL+ játék+live gold 41900.- # Új, bontatlan Xiaomi Amazfit Bip Cinnabar Red 18000.- # Xiaomi Amazfit Bip Lite Black 16200.-

(#270) Lifer092

Lifer092
(aktív tag)

Hamarosan csatlakozom a társasághoz egy két ventis MSI GTX1050Ti OC 4GB-al. :)
Gigabyte kártyát akartam, de nagyon felvitték az árát, 52-ért láttam akcióban, sajnos lecsúsztam róla, most már majdnem 60k. Annyit nem akarok érte adni, így maradt az MSI. Amúgy sem volt még sose MSI kártyám. :D Amint megérkezett, beszámolok róla. :)

(#271) Strauss

Strauss
(aktív tag)

Sziasztok! A 3 VGA káryta közül ti melyiket ajánljátok ?

1 EVGA GeForce GTX 1050 Ti SSC GAMING ACX 3.0
2.ASUS EX-GTX1050TI-4G
3.MSI GEFORCE® GTX 1050 TI GAMING 4G

azt már olvastam , hogy átalakítót vennem kell hozzá ( gondolom egyikben sincs)
ilyen a monitorom : BenQ E2200HDA 22" Wide

Előre is köszi.

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#272) core i7 válasza Strauss (#271) üzenetére

core i7
(addikt)

én ASUS vagy MSI közül választanám amelyik olcsóbb
HDMI Displayport és ami nagyon fontos DVI-D van már ezeken a kártyákon

[ Szerkesztve ]

(#273) Csupingo válasza Strauss (#271) üzenetére

Csupingo
(addikt)

Az 1050 (ti) kártyákat kb. egy fél krumplival le lehet hűteni. A kérdés inkább a hang, mert nagyon spórolnak a ventilátorokon. Ha jól láttam mind 2 ventilátoros változat. Bőven túl vannak méretezve. Szerintem jelen esetben nyugodtan lehet ár alapján dönteni. Pár átalakító tipp. Az aprón azért találni emberi áron is.

[ Szerkesztve ]

(#274) Strauss válasza Csupingo (#273) üzenetére

Strauss
(aktív tag)

Ok , köszi - és az átalakítót is megrendeltem .. Ha nem olvastam volna vissza, szívhattam volna a fogam rendesen - mégegyszer köszi Nektek : :R

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#275) Tertius válasza kisza25 (#269) üzenetére

Tertius
(tag)

Ehh, most már mindegy . . . reggel benéztem a fő topikba, hogy vannak-e új hozzászólások, mert egyre többen veszik és írják a tapasztalatot konkrét kártyákról. És hogy, hogy nem pont az utolsóban volt megint a két gyerek 1050-esével, az agyam rögtön felment . . .

Így jártam. Szúúúúúszáááááá . . . .

(#276) Csupingo válasza Tertius (#275) üzenetére

Csupingo
(addikt)

A nyugi a tuti. Nyugodj meg, attól megnyugszol! :DDD

(#277) Mans20

Mans20
(addikt)

Végre megvan a csideókártya, ASUS EX 1050ti lett belőle. Furmark-al kínoztam de semmit sem hallani a ventilátorból. Alig forog mint ahogy a PH tesztben is írták. Tuningot még nem néztem, most rakom újra a wint..

(#278) mcs válasza Mans20 (#277) üzenetére

mcs
(addikt)

Gratula, de a Bartost kérlek mellőzd! :O :DDD

[ Szerkesztve ]

(#279) shteer

shteer
(félisten)

ide egy Palit StormX Ti érkezett ma a Watch Dogs-os pakkból

nem néma, de nem is vészes a venti alapon. terhelés alatt se lett hangosabb és 56 fok a max épp 37%-os ventivel

[ Szerkesztve ]

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#280) Csupingo válasza shteer (#279) üzenetére

Csupingo
(addikt)

Akkor már ilyen is van. Még egy zotac mini-re lennék kiváncsi. Persze ezeknél a kártyáknál nem a hőfoktól kell félni, inkább a hang lehet kérdéses.

(#281) shteer válasza Csupingo (#280) üzenetére

shteer
(félisten)

a nagyobb méretű venti miatt jobb lehet a zotac - főleg ha nem 30% a minimuma

(#282) Mans20

Mans20
(addikt)

Futattam Fire Strike-t, a tesztekben az Asus EX 1050 ti 6800 pont körül van, nálam meg 6227. Ez az i5 2400-től lehet? Driver 376.33

[ Szerkesztve ]

(#283) mcs válasza Mans20 (#282) üzenetére

mcs
(addikt)

Igen, a procid miatt. Amúgy a graphics score jobban számít, és az pont reális, mert a 960 is ennyit nyom alapon.

[ Szerkesztve ]

(#284) Mans20 válasza mcs (#283) üzenetére

Mans20
(addikt)

Feltoltam a cpu-t 3600-ra de alig lett több, volt már ilyen de az még driver miatt és a 750-nél.

(#285) Gaboman

Gaboman
(nagyúr)

Sziasztok!

Nem volt időm végigolvasni azért kérdezem, melyik 1050Ti ajánlanátok megvételre?
A lényeg hogy halk legyen, főleg idle állapotban mivel sokat dolgozom a gépen.
Válaszotokat előre is köszönöm!

Gábor

Ha meghalsz te nem tudod, hogy halott vagy csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#286) shteer válasza Gaboman (#285) üzenetére

shteer
(félisten)

ASUS STRIX :B

(#287) Gaboman válasza shteer (#286) üzenetére

Gaboman
(nagyúr)

Na jó de az 60000Ft, akkor már 4 ezerrel többért van 1060 3GB, annyit nem ér egy 1050TI.
Amit én néztem az 51000Ft az Inno kártyája, utánanézek még hasonló árban mik mennek.

Ha meghalsz te nem tudod, hogy halott vagy csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#288) shteer válasza Gaboman (#287) üzenetére

shteer
(félisten)

nem volt feltétel az olcsóság ;] az inno nem félpasszív!

a Giga kártyája a legolcsóbb ilyen megoldás, most 53-ért

[ Szerkesztve ]

(#289) Gaboman válasza shteer (#288) üzenetére

Gaboman
(nagyúr)

És az MSI minije milyen lehet?

MSI Mini

Ugyan az aktív hűtős de, nagy rajta a venti és az MSI kártyák amúgy is halkak szoktak lenni.

(#290) kisza25 válasza Gaboman (#289) üzenetére

kisza25
(félisten)

nekem ebből van a 2 ventis, az sem teljesen hangtalan idle , mondjuk load sincs sokkal több hangja

ELADÓ!!! ÚJ, 2ÉV GARIS, XBOX ONE S 1TB ALL DIGITAL+ játék+live gold 41900.- # Új, bontatlan Xiaomi Amazfit Bip Cinnabar Red 18000.- # Xiaomi Amazfit Bip Lite Black 16200.-

(#291) Gaboman válasza kisza25 (#290) üzenetére

Gaboman
(nagyúr)

Megnézem akkor a Gigat, az jó lenne ha idleben hangtalan.

(#292) kisza25 válasza Gaboman (#291) üzenetére

kisza25
(félisten)

Csendes, de nem hangtalan, nekem modjuk asztalon van a gép, napközben nem hallani, este viszont hallom
Gigából elvileg az 1 ventis is félpasszív

[ Szerkesztve ]

(#293) Gaboman válasza kisza25 (#292) üzenetére

Gaboman
(nagyúr)

Este is sokat melózom amikor már tényleg csend van a házban, olyankor örülök annak ha csendes a gép.

(#294) thebigK válasza Tertius (#268) üzenetére

thebigK
(őstag)

:D :D :D :D irritáló

(#295) Mans20 válasza Gaboman (#293) üzenetére

Mans20
(addikt)

Én 2 napja vettem ezt a Rufuszban, hangról nem lehet beszélni, furmark alatt is néma. [link]

(#296) Pokesz007

Pokesz007
(senior tag)

Visszatalálós topic hozzászólás. Jövőre váltani akarok kártyát :)

"A karácsony elmarad. József mindent bevallott.

(#297) core i7 válasza Pokesz007 (#296) üzenetére

core i7
(addikt)

Erre találtál ki az alábbi lehetőséget:
:U

[ Szerkesztve ]

(#298) xtro válasza core i7 (#297) üzenetére

xtro
(aktív tag)

:DDD

(#299) amdboy

amdboy
(aktív tag)

Sziasztok! Jelenleg egy asus gtx 960 strix 2gb-ot hajtok. Èdemes volna cserèlni gtx 1050-re? Játèkokban melyik a jobb/rosszabb? Köszi a válaszokat.

(#300) Csupingo válasza amdboy (#299) üzenetére

Csupingo
(addikt)

A sima 1050-re szerintem nem érdemes. Hol ez gyorsabb, hol az. 960-ról legalább rx 470-re, vagy 1060-ra érdemes váltani, ha komolyabb gyorsulást szeretne az ember.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.