Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#13711) +Techno+


+Techno+
tag

Sziasztok!
Olyan problémám lenne hogy van egy Asus N551JM notebookom (Intel i7 2,5Ghz,860M,8GB RAM,120GB HyperX SSD,1TB HDD, Win 7 x64) és amikor elindítok egy játékot a gépen akkor a kép vagy befagy és az egeret sem tudom mozgatni vagy elindul a játék de a menüben a kép néha villan egyet meg akad meg kihagy kb újnyi helyeket ilyen feketén aztán villan és bejön stb..ilyesmi és utána ha nem lépek ki hanem elindítom a játékot szintén nagy feketeség vagy a kép fagy be ez előtt meg volt 2 kék halálom miután a játék menüjébe beléptem. Korábban nem volt semmi gond de most nemrég jött egy win7 frissítés meg volt egy Nvidia Geforce driver update is és azóta ez van gondoltam hogy videokártya hiba(illesztő vagy valami) lefuttattam egy Video Memory Stress Testet és a cuda magoknál kaptam egy ilyet hogy:
Preparing CUDA...Module load error: 200
az integrált intelnél nem volt hiba csak ha a 860M et teszteltem. Ha full HD filmet nézek laptopon és előtte beállítom hogy a 860M et használja(NVIDIA vezérlőpult-->nagy teljesítményű Nvidia processzor) megjelenítésre semmi gond nincsen csak játéknál áll meg a kép és semmire nem reagál ez mitől lehet?
Próbáltam letörölni a driver-t és újratenni nem segített! Amúgy v358.50 van fent jelenleg.
Valakinek valami ötlete?

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.