Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27451) dudika10 válasza Bocaa (#27449) üzenetére


dudika10
veterán

Azt, hogy jártok azt nem kell megbeszélni/kimondani, az magától fog értetődni.
tibi666 véleményét osztom, csókold meg és majd elválik mi a szitu. :)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#27452) slag válasza Lirion (#27396) üzenetére


slag
újonc

Köszi a választ Esmein, és tőled is, Lirion! Igaz, hogy Esmein válasza 100%-ig az volt, amire számítottam, nyilván, mert már másoktól is olvastam erről. Olyan ez, mint valami végső igazság?

"Ha ilyen közeget akarsz, javaslom az éjszakai szórakozóhelyeket, ahol esténként nem 100as hanem 1000es nagyságrendben fordulnak meg emberek"
Hát amúgy ebben nincs meg az, hogy mind ismerik egymást többé-kevésbé. Ha gázabbak az állapotok, akkor az a tömeg 3-5 fős egymástól különlevő baráti társaságokból áll, akik egymással foglalkoznak. Legjobb esetben meg "elektrongáz"-t alkotnak az emberek, és mindenki mindenkinek a mindenkije. (Na jó, jövök itt a képzeteimmel..)

"Ha viszont nem csak némi nyelvcsatára, esetleg egy gyors numerára vágysz" Márpedig arra. Amúgy a táncolásos eredetű felszedések tudom, hogy a legjellemzőbbek, de van, aki nem táncol sose, úgyis vannak az ellenkező nemből, aki szintén nem, és akár szórakozóhelyek nélkül űzik az ipart. Egy nördebbforma (nő) mondta, hogy van akinek megy a partizás és haverozás, van akinek nem, a lényeg, hogy megtaláld az ismerkedési közegedet.

[ Szerkesztve ]

(#27453) Ijk válasza slag (#27452) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hát ha fórumon keresed a segítséget, hogy néhány könnyűvérű pipit felszedj akkor nem lesz sok sikered. Aki ennyire tervezget, az nem lesz elég laza, azoktól pedig nem akarnak semmit.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27454) frame>24 válasza tildy (#27447) üzenetére


frame>24
addikt

Legalább alszotok is végre kicsit, nem? ;)

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#27455) dragonfx


dragonfx
veterán

ti hisztke első látásra szerelembe??

láttam egy gádzsit kicsit szexy pózba és tipikusna az ideálom...és eszembe ötlött hirtelen lehet nem kéne a mostani nőmmel együtt lenni lehet nem is szeretem.
ez mit jelent?mire utal?? :U

áhh nem is lenne rossz egyszerre 3 barátnő....csak sok a fedősztori. :B

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#27456) dudika10 válasza dragonfx (#27455) üzenetére


dudika10
veterán

Arra utal, hogy férfi vagy és feltámadt benned a szaporodási ösztön.
Ilyen akármikor előfordulhat. Ilyenkor fel kell tenni magadnak a kérdést, hogy hogy lehetnél szerelmes egy olyan nőbe akiről semmit nem tudsz? Ez szimplán fizikai vonzalom, nem szerelem. :)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#27457) dragonfx válasza dudika10 (#27456) üzenetére


dragonfx
veterán

teljesen igazad van de akkor mit csináljak?? :U

szerezzek én is mint sokan 2. 3. barátnőt mellé és meg van oldva a szaporodási ösztön probléma és akkro nyugiba van a szerelmi élet?vagy bízzak abba másik jobb lesz és keressek tovább mást?..mér nem tudok én olyan nővel összejönni akinek éjjel nappal nedves a pinája :DD :DDD ...ezt előre senki nem tudja és így megmondani igy meg már xar hogy szeretem emiatt otthagyni,pedig direkt már ez alapján is szelektálók akibe látom hogy ezena térne i megvan benne a vérmérséklet de mégse, én nekem iylen xar sors jut mindig :O ...rossz érzés erre gondolni pláne tegnap volt a szülinapom :O :O ...de jó kedvem van :( :O :((( ..nagy xar.

mér van aza nőkben egy idővel 2-3 hónap után csökken eza vágy libidó lámúr isten tudja mi?? :U

ilyenkor az jut eszembe egyszerűbb lenne ha nem lenen senki avgy lennék inkább buzi
:DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#27458) orbano válasza dragonfx (#27457) üzenetére


orbano
félisten

dugd meg

A vér nem válik VAZZE!™

(#27459) Leeza válasza dragonfx (#27457) üzenetére


Leeza
tag

Tudod mit? Ilyen dumával legyél inkább buzi.

orbano: :C :C

[ Szerkesztve ]

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#27460) Goose-T válasza dragonfx (#27457) üzenetére


Goose-T
veterán

Néha tenni is kéne azért, hogy benedvesedjen a csajod, és nem feltétlenül az ujjaiddal vagy a nyelveddel. :D Gyertyafényes vacsi, masszázs, lágy zene, romantika, izgalmas helyszín választása segíthet a dolgokon.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#27461) dragonfx válasza orbano (#27458) üzenetére


dragonfx
veterán

:C
azzal nincs gond csak ugy mégis valami ugy nem annyi amennyi. :DD

Leeza>>igyekszek netán magadnak csinálód a reklámot? :DDD

Goose-T>>ilyennel nincs baj ilyenis van de mi van ha én mást is akarok meg mást jobban.meg fárasztó ilyen dolgokkal erőlködni..

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#27462) zoltanz válasza Goose-T (#27460) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Néha tenni is kéne azért, hogy benedvesedjen a csajod, és nem feltétlenül az ujjaiddal vagy a nyelveddel. :D Gyertyafényes vacsi, masszázs, lágy zene, romantika, izgalmas helyszín választása segíthet a dolgokon.

Ebbin igazad lehet, de szerintem, jó amit írsz, de a problémáján ez nem fog segíteni, sana egyáltalán.
A természet nem egyformán áldott meg minket, ilyenkor jól jön valami sikosító, esetleg oboát is közbe lehet iktatni az beválik. :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#27463) dudika10 válasza dragonfx (#27457) üzenetére


dudika10
veterán

Ezzel nem lehet mit csinálni, a férfiakat a szaporodási ösztön az év 365 napján kísérti. Le kell győzni, néha nehéz és akiben nincs akkora tartás az olyankor félrelép.
A nőknél sokkal könnyebb (nem akarok hülyeséget írni, emlékezetből írom :B ) mert nekik csak a havi dolgok után 2-3 napig van ilyen erős vágyuk, mert akkor a legkönnyebben megtermékenyíthetőek. Ez genetikai alapon működik, nem lehet vele mit kezdeni.
Kitartás. ;)

Olyan típus vagy, akit nagyon vonzanak az érdekes dolgok és a kihívások? Ezért lehet az, hogy 2-3 hónapig amíg meg nem szerzed az áhított leányzót addig érdekes, utána már nem annyira. Majd kinövöd. :P

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#27464) Bocaa válasza tibi666 (#27450) üzenetére


Bocaa
senior tag

megfogadom a tanácsodat
holnap találkozom vele :K

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#27465) Goose-T válasza zoltanz (#27462) üzenetére


Goose-T
veterán

Szerintem nőknél inkább mentálisan kell megközelíteni az ilyen problémákat. Ha nincs hozzá hangulata (értsd, nem hoztad olyan hangulatba), akkor csinálhatsz meg használhatsz te bármit, valószínűleg nem fogja élvezni. Az más kérdés, hogy a férfi attól még élvezheti, de hosszú távon ez nem tesz igazán jót a kapcsolatnak.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#27466) zoltanz válasza Goose-T (#27465) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Így legalább az egyik élvezi mindig a másik néha, persze nem az igazi és szerintem ha ez sincs cseszheted a kapcsolatot...

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#27467) dragonfx válasza dudika10 (#27463) üzenetére


dragonfx
veterán

akkor nem tudom mi van....

ma is bementem egy boltba és csak nézem huu de jo eza csaj 2 hónapja ilyt nem tettem..akkor most mi van??eltünt belőlem az érzés vagy mi??

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#27468) dudika10 válasza dragonfx (#27467) üzenetére


dudika10
veterán

Nincs ezzel semmi probléma, ez teljesen természetes dolog, csak most valamiért fellángolt benned ez az ösztön.
Nem akarok indiszkrét lenni, de lehet, hogy nem ártana egy este a barátnőddel. ;)

Akárhány barátnőm volt eddig mindig megjegyeztem magamban, hogy "hú de csinos az a csaj ott...". E miatt én nem igazán izgatnám fel magam. :)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#27469) Ijk válasza dragonfx (#27467) üzenetére


Ijk
nagyúr

Képzeld mi lenne, ha mindenkire ráugranánk aki megtetszik, kétszáz milliárdan lennénk.
Egyébként nem tudom mit problémázol ezen, látod egész sok ember képes magát kontrollálni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27470) Lirion válasza dudika10 (#27463) üzenetére


Lirion
addikt

Rosszak az információid. Nem a havi dolguk utáni 2-3 napban, hanem a ciklus kb közepén a leginkább megtermékenyíthetőek és van pár nap, amikor nem valószínű a megtermékenyülés (hacsak nincs egy váratlan tüszőrepedés vagy extra peteérés).

(#27471) dudika10 válasza Lirion (#27470) üzenetére


dudika10
veterán

Rosszul emlékeztem, köszönöm a hibám javítását. :R

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#27472) akos3 válasza Lirion (#27470) üzenetére


akos3
addikt

hmm..én hiáynoztam a biosz orán mikor ezt tanulták a többeik de elég hasznosnak tünik majd a jövöben :B Nem fejtenéd ki h mikor a legkisebb az esély a megtermékenyítésre?
Menszesz előtt v után? mert mindenki kb mástmond... :U

(#27473) Lirion válasza akos3 (#27472) üzenetére


Lirion
addikt

Ezt nem tanítják biosz órán szerintem. :)

A peteérés akkor kezdődik meg, amikor elkezdődik a vérzés, innentől számítva 14. napon lökődik ki (statisztikailag persze, gyakorlatilag meg ettől több napos eltérés is lehet), utána 24 óráig képes megtermékenyülni (addig él a petesejt), utána már nem. Úgyhogy a menzesz előtti napokban van a legkisebb esély. :)
A termékeny időszak átlagosan 6 napig tart, az ovuláció napja és az azt megelőző 5 nap. Figyelembe véve, hogy a sperma 72 óráig marad életben a belső nemi szervekben, menzesz után a termékeny napokat "megvárhatják" az apróságok és akkor lehet gyerek.

De ez sem 100%os módszer, előfordulhat extra peteérés is az első ovuláció után.
Egyébként rendszeres reggeli hőmérséklet ellenőrzéssel elég jól meg lehet állapítani, hogy mikor vannak a termékeny napok, ugyanis akkor a nők testhőmérséklete 37 fok fölé megy, de a legbiztosabb módszer az ultrahangos vizsgálat.

[ Szerkesztve ]

(#27474) dudika10 válasza Lirion (#27473) üzenetére


dudika10
veterán

Én ebbe majdnem belekeveredtem egy picit az utolsó mondat miatt.
Menstruálás után az ovulációig van a könnyen megtermékenyíthető szakasz, ez 5-6 nap. Eddig szerintem ok. Viszont ekkor a testhőmérséklet alacsonyabb és az ovuláció után emelkedik meg, nekem legalábbis így rémlik.

Egyébként tanítják bioszon, legalábbis nekünk volt róla szó. :)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#27475) tildy válasza Goose-T (#27460) üzenetére


tildy
nagyúr

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#27476) Leeza válasza dragonfx (#27461) üzenetére


Leeza
tag

:F

Ezt most valahogy nem értem... De biztos bennem van a hiba...

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#27477) frame>24 válasza dudika10 (#27474) üzenetére


frame>24
addikt

Csak így mondanám neked, hogy az ovuláció utáni (jóindulattal körüli) pár nap a könnyen megtermékenyíthető szakasz, nem a menstru és az ovuláció közötti! Ezt azé' nem árt tudni.
Eleve a méhfal is csak ovul. után lesz képes a pete befogadására + anélkül mit akarsz termékenyíteni?

így Lirion sem teljesen jól írta... :U

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#27478) whitezo88 válasza frame>24 (#27477) üzenetére


whitezo88
nagyúr

és a spermium az meddig életképes a nőben? mert ha egy hónapban csak pár napban termékeny akkor nem lenne annyi becsúszott terhesség meg ilyenek...

(#27479) frame>24 válasza whitezo88 (#27478) üzenetére


frame>24
addikt

~ 3 nap, azt jól írták (72h).
Hanem a becsúszott terhességeket sokszor az okozza (a nem védekezőknél), hogy előfordul spontán ovuláció, pont egy kiadós szeretkezés hatására, így hiába lett volna "biztonságos" a számított időben, mert a ciklus borul. ;]

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#27480) dudika10 válasza frame>24 (#27477) üzenetére


dudika10
veterán

Na végre világos. :D
Így már logika is van benne, kösz. :C :R

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#27481) whitezo88 válasza frame>24 (#27479) üzenetére


whitezo88
nagyúr

igen? akkor már világos :K

(#27482) dragonfx válasza Leeza (#27476) üzenetére


dragonfx
veterán

most mit mondjak erre ha d***i akaroke rre azt mondod legyek buzi.neved alapján szerintem női forumozó vagy hány éves vagy hol laksz? :))

Amugy többek tanácsára aludtam rá egyet már jobb is kedvem, áhh nem szeretem a barátnőm nem kell más, vannak fontosabb dolgok is amik másba nincsenek meg, csak tegnap feszült volt "az" miatt....áhh faxom ki van undorító ez a férfi nemben néha de a nők nem értik ezt meg soha hogy ha kell akkor kell és ha nincs akkro bedől a bál.... :C

nem mellesleg ameliykre nőre mondtam hogy ránéztem és azt hittem beleszerettem lehet csaka külseje alapján mondtam ezt mert akkor jol esett volt pár ehlyre belemenni és üríteni :DDD ....megtaláltam egy netes társakeresőn írtam neki le se xart, nem válaszolt belenyugodtam nem vagyoka zsánere ennyi.továbbléptema dolgon.de így megnyugtattam magam ezzel. :K

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#27483) Lirion válasza frame>24 (#27477) üzenetére


Lirion
addikt

Ovuláció után 24 óra múlva elpusztul a petesejt, szóval az a pár nap az 1 nap, az előtte lévő napok meg értelemszerűen azért termékenyek, mert a peteérés közel van, nagy az esély egy spontán tüszőrepedésre, ráadásul a spermiumok is eléldegélnek még 3 napot, megvárhatják az ovulációt és lesz baba.

(#27484) akos3 válasza dragonfx (#27482) üzenetére


akos3
addikt

Netes társkereső :DD ez baromi nagy! Mennyi rá az esély, h megtalálod?! Szinte semmi, és mégis! Ez egy JEL! :C :DD :D

Ja, am kösz a biosz órát a többieknek, kicsit nehéz összerakni a valós képet, úgy h egymást javítgatjátok ki, de talán azért menni fog.. ;]

(#27485) Rica válasza akos3 (#27484) üzenetére


Rica
senior tag

Netes társkeresőkönn kb. 15szörös a túlkínálat pasiból, szal, nemcsoda, ha a csodanő nem válaszol. Ha nem látszik a képeden és a bemutatkozó szöveged első két szavából, hogy über spíler vagy tele lével, odafigyeléssel, és született szeizmikus női lélek rezdülés érzékelővel + soha el nem fáradó faltörő szerszámmal és habverő nyelvezettel → esélytelen :K Ne kérdezd, honnan tudom :B

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#27486) akos3 válasza Rica (#27485) üzenetére


akos3
addikt

Ne mááár! TE is??!! :C :D :DD :))

(#27487) Rica válasza akos3 (#27486) üzenetére


Rica
senior tag

Mi tagadás :B Szóval, hogy ON legyek: én éppen kapuzárnék 15 év rabság után, de közben meg nem öregedett meg sem a testem sem a cerkám, ezért 25 év körüli csinos kis pipiket kergetek, de a Neten reménytelen, legalábbis, ha nem ferdítesz fullra. Szal inkább szereztem kontakt lencsét, kiszedettem a szemöldököm, elkezdtem rendszeresen borotválkozni, és járok dizsibe megint :))

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#27488) zso73 válasza akos3 (#27484) üzenetére


zso73
veterán

Nekem bejött. 5 éve vagyunk együtt. Házasság....... :C
Szóval nem reménytelen.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#27489) akos3 válasza zso73 (#27488) üzenetére


akos3
addikt

Na akkor gratulálok! De azt azért sztem Te is bevallod, h igen csekély rá az esély h interneten normális párra lelj...

(#27490) akos3 válasza Rica (#27487) üzenetére


akos3
addikt

Kiszedetted fullra a szemöldököd? Most ugy ez vicc volt..

(#27491) Rica válasza akos3 (#27490) üzenetére


Rica
senior tag

Dehogy fullra, zsak a brezsnyevi részt→mínusz 5 év
1 hsz korábban: nem kell normális pár, az már meg volt ebben a körben, csak kívánatos legyen és hálás, és minél több :D

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#27492) Thunderzolee válasza Lirion (#27473) üzenetére

Lirion, és ha valaki konkrétan kislányt szeretne utódként, akkor valami biológiai tanács akad? Ceizelen kívül, mert az meg megint nem etikus/kivitelezhető.

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#27493) Rica válasza Thunderzolee (#27492) üzenetére


Rica
senior tag

Én nagyon lányt akartam. Mind a három az lett :C Komolyan: a legújabb kutatások szerint a gyermek nemét a férfi tudattalanja határozza meg. Praktikusan pedig egy mennyország 4 nővel együtt lakni, aki mind téged imád. :DD

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#27494) Ijk válasza Thunderzolee (#27492) üzenetére


Ijk
nagyúr

Erre nincs biológiai tanács:) Teljesen véletlenszerű, elvileg a az X kromoszómát tartalmazó spermium lassabb, de jobban viseli a körülményeket, az Y kromoszómás pedig gyorsabb. Csak a spermiumok mesterséges elválasztásával lehet majdnem biztosra menni (ha jól tudom 80%), azt hogy te otthon próbálsz valamilyen "módszert" szerintem szinte semennyire nem befolyásolja a dolgot. Persze utánanézhetsz gúglin, de szerintem mindegyik valamiféle kuruzslás:)

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27495) elmoraan (r) válasza Thunderzolee (#27492) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Ne igyál előtte somlóit. :U

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#27496) dragonfx válasza akos3 (#27484) üzenetére


dragonfx
veterán

kép, évkor alapján nem oylna nehéz ha tudod milyne képek vannak róla
jel hogy hagyjam békén....

De már azóta megnyugodtam....inkább valami változtatás lesza sexbe.
haverral tegnap kilelkiztük magunkata nőkről.hogy mind ugyanolyna és pár hó után visszaélnek vele ha teljesne kiadód. magad.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#27497) frame>24


frame>24
addikt

girl or boy

gondolom még sok ilyen weblap van, de szarakodjon ezekkel a radai rosseb

szerk.: elmo viccét megint nem értem... .

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#27498) zso73 válasza akos3 (#27489) üzenetére


zso73
veterán

Igen, ez így van. Elég anyagias volt még a legrondább lány is, akihez illendőségből mentem oda, mert annyira volt szép.......... És persze nem voltam elég pénzes..... :W
Nekem is a Cica talis sörözésen sikerült a korábban kinézett lánnyal megismerkedni. Pesze utána privát,MSN................

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#27499) elmoraan (r) válasza frame>24 (#27497) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Ejnye, no, hm.

[link]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#27500) Tim82 válasza dragonfx (#27496) üzenetére


Tim82
nagyúr

Van egy olyan érzésem, hogy egy meglehetősen könnyen körülhatárolható típusra buksz, azért írsz ilyeneket. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.