Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26451) Leeza válasza tibi666 (#26444) üzenetére


Leeza
tag

Erre passz. Alapból nem értem, hogy miért kell előre eldönteni, hogy fogok viselkedni egy buliban, azt majd alakítják az események és a társaság. Neem??
A lány szerintem hajlott volna a programra, valószínűleg nem volt alkalmas a helyszín arra, hogy ezt megbeszéljétek, a beszólogatós barátnője pedig csak rátett erre...
Mindenesetre ha lesz még alkalmad találkozni vele, szóba hozhatod megint.
Bár: belé tudnál szerelmes lenni? :F Mert nekem az is furcsa volt, hogy kijelentetted, hogy csak ilyen és ilyen lányba vagy képes, más szóba se jöhet. Élből el is zárkóztál.

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#26452) tibi666 válasza Leeza (#26451) üzenetére


tibi666
senior tag

nem tudom, úgy tíz percet beszélgettem vele. :)
ez csak puszta tapasztalat, megfigyeltem, hogy eddig milyen nőkért tudtam rajongani.
azért akartam csendben meghúzódni, mert egyébként meg túlságosan beszédes vagyok, és előfordul, hogy nem emlékszem mindenre, amit mondtam, ez pedig később kellemetlen szituációkat tud eredményezni.

I_Am: pont tegnap este ittuk meg a békülő felest a beszólogatós csajjal, fátylat vetettünk a múltra, kifejezetten kedves voltam vele, úgyhogy meglepett. na mindegy, nem véletlenül ugrattam eddig sem, de ezután nem fogom. lezártuk a dolgokat, hadd jöjjön csak rá, hogy ő milyen kicsinyes. :)

(#26453) frame>24 válasza tibi666 (#26452) üzenetére


frame>24
addikt

"és előfordul, hogy nem emlékszem mindenre, amit mondtam, ez pedig később kellemetlen szituációkat tud eredményezni."

Hát igen, gondolom meglepődél, mikor következő héten jönnének a telefonok, hogy mi lesz a Fiji-szigetekre tervezett jachtozással, a fizetés-emeléssel, meg az ajándék-Mercedes-szel! ;] ;)

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#26454) Leeza válasza frame>24 (#26453) üzenetére


Leeza
tag

Degeci őslakos... :DD

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#26455) tibi666 válasza frame>24 (#26453) üzenetére


tibi666
senior tag

ilyen még nem volt, de olyan már igen, hogy megmondtam egy kollégának, hogy biztos azért nincs csaja, mert buzi. :DDD

(#26456) elmoraan (r) válasza frame>24 (#26453) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Az elsőt el lehet ütni azzal, hogy csak énekeltél, és nem emlékeztél pontosan a "Hé Lulu, ha visszatérek Fidzsiről" c. nótára, és az sült ki belőle, ami. :U
A többi meg kidumálható. :D

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#26457) Tim82 válasza Leeza (#26450) üzenetére


Tim82
nagyúr

Igazából a története valószínűleg kurvára érdektelen, de a tanulságát mindenki tudja: "When I get sad I stop being sad and be AWESOME instead. True story! " ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26458) Leeza válasza Tim82 (#26457) üzenetére


Leeza
tag

:C :C

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#26459) orbano válasza Leeza (#26458) üzenetére


orbano
félisten

AWESOMENESS

(kedvenc hátterem)

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#26460) Csakénvagyok válasza Brent (#26441) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Perverz :DDD

(#26461) elmoraan (r) válasza Tim82 (#26457) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

"Legend tells of a legendary warrior whose kung fu skills were the stuff of legend.
It is said that his enemies would go blind from over-exposure to pure awesomeness."

:U

[ Szerkesztve ]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#26462) Lirion válasza frame>24 (#26442) üzenetére


Lirion
addikt

Van itt a forumon egy ékes példája annak, hogy mennyire szart se számít mondjuk a munkában elért sikerekből nyert/nyerhető önbizalom. Tibire gondolok.. Átlag ember számára álomfizu, csodás helyeken jár, nem gond neki, hogy csak gondol egyet és leutazik Olaszországba, mégsincs barátnője, fél megtenni a lépéseket, nincs hozzá önbizalma!
A környezetemben is vannak ilyen emberek, akik pár év alatt remek fizetésre tettek szert, elismertek lettek a munkájukban vagy van 2 diplomájuk végig 5+os átlaggal és mégis félnek a nőktől (vagy pasiktól, ha lányról van szó, mert ilyen is van).

A saját erőfeszítések jutalma igenis külső megerősítés. A jutalommal igazolod, hogy helyes és jó, amit teszel és nem tekinted helyesnek, ha nem kapod meg a várt jutalmat. Ez csak felszines önbizalom, nem mélyről jövő.

Nah most mennem kell, majd máskor talán folytatom a gondolataimat, hív az éjszaka. ;)

[ Szerkesztve ]

(#26463) Brent válasza Csakénvagyok (#26460) üzenetére


Brent
aktív tag

Ma English órán helyettesítő tanár volt bent.. egy kb 28 éves angol tanárnő.. Ne ilyen "nagylelkű" bombázót képzeljetek el hanem ilyen aranyos kis rendes tanárnőcskét.

Ha százalékban kéne kifejezni, hogy a tanárnő kinek beszélt az órán a legtöbbet és kinek nézett a szemébe a legtöbbet akkor túlzás nélkül állíthatom, hogy 90%-ban én vittem a prímet. Na nem azért mert ugattam órán vagy rosszalkodtam volna, egyszerűen amikor magyarázott mindig a szemembe nézett, de feltűnően mintha egész órán csak nekem hablatyolt volna.
Csak úgy lestem minden szavát, mosolyogtam rá de kacsintani, azt már nem mertem. :( Most így visszagondolva akkora nyomorék vagyok, hiszen mi történhetett volna. semmi. Nevettem volna egy jót a puffogásán ha esetleg nem tetszett volna neki.. kéne még egy kis önbizalom...

Ezaz angol tanárnő amúgy jobban tetszik mint a jelzős csaj. Külön órákat kellene kérnem tőle hátha elvállal :D

(#26464) tibi666 válasza Brent (#26463) üzenetére


tibi666
senior tag

óra után meg kellett volna dugd a szertárban.

(#26465) whitezo88 válasza Brent (#26463) üzenetére


whitezo88
nagyúr

és mi van a buszos csajjal?

(#26466) Integra


Integra
titán

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#26467) zso73 válasza Integra (#26466) üzenetére


zso73
veterán

1 percen belül volt a megfejtés!! :))

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#26468) zso73 válasza Brent (#26463) üzenetére


zso73
veterán

Próbálkozz rá!! Legfeljebb kiderül, hogy csak azért húz, hogy meg legyen a napi önbizalma. ;]

Bbocsi a dupláért! :R

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#26469) Leeza válasza Lirion (#26462) üzenetére


Leeza
tag

Khm..., a másik történet!!! Soha nem tudjuk meg. Pedig alig várom. :D

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#26470) Leeza válasza tibi666 (#26464) üzenetére


Leeza
tag

Neked nagyon bejön ez a duma... :DD

Minden fiúnak van ilyen tanárnős álma, szvsz mindegyik el-elmélázgat rajta, milyen lenne, de az esetek többségében ezt jobb is ennyiben hagyni. Bár ő csak helyettesít, de talán akkor is.

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#26471) Csakénvagyok válasza tibi666 (#26464) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Te is mindenki megdugnál?

[link]

(#26472) elmoraan (r) válasza Leeza (#26470) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Egy csinos fiatal tanárnő érkezik az iskolába.Az első óra után kiborulva megy be az igazgatóhoz, panaszkodni:
- Nem bírom, az egyik gyerek állandóan az hajtogatja, hogy "úgyis megduglak, úgyis megduglak."
Erre azt kérdezi az igazgató:
- Az a kis vörös az első padból?
- Igen.
Az igazgató legyint:
- Az meg is fogja...

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#26473) Leeza válasza elmoraan (r) (#26472) üzenetére


Leeza
tag

:C :C

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#26474) orbano válasza Brent (#26463) üzenetére


orbano
félisten

most már rendszeresn ide fogsz járni szájkaratézni, és beszámolni a képzelgéseidről? :U csajt kéne szerezned egy öcsém... ;]

A vér nem válik VAZZE!™

(#26475) Lirion válasza Tim82 (#26457) üzenetére


Lirion
addikt

Szerintem is az, de vhogy be kell harangozni, hogy mindenki nagyon várja. ;] Tanulság meg nincs, vagy ha van is, akkor más. :P

De leírni ilyesmit most sincs időm, majd talán délután. :D

(#26476) Lirion válasza I_Am (#26443) üzenetére


Lirion
addikt

Nem lehet mindenki tökéletes, mint Te, aki mindig mindenre tudod a választ, mindig őszinte vagy, becsületes és minden nőt meghódítasz, ha akarsz.

A hitelesség meg no comment.. bagoly mondja...

(#26477) tibi666 válasza Leeza (#26470) üzenetére


tibi666
senior tag

na jó, de erre most mit mondjak?
hogy nehogy megpróbáld, mert beéghetsz?
vagy hogy azért bámult, mert alig hitte, hogy végre kimehessen óra után a mosdóba arról fantáziálni, hogy milyen lenne, ha megdugná?

(#26478) Tim82 válasza Lirion (#26476) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha ismernéd személyesen I_Am-et, nos, akkor meggondolnád kicsit az előbb írtakat. Tényleg őszinte és becsületes, csajozni még nem láttam, mert eddig PH!-s talikon találkoztunk/beszélgettünk, de nem úgy néz ki, hogy rászorulna bármilyen önbizalom-löketre, jótanácsra innen a topikból...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26479) I_Am válasza Lirion (#26476) üzenetére


I_Am
veterán

Tökéletes ember nincs. Marhára nem szoktam olyan okosságokat írkálni mint Te, csak akkor írok rendszerint, ha tényleg birtokában vagyok azon tapasztalatoknak, amik által nem fogok marhaságokat írkálni. Becsület és őszinteség. Ezekről a hitelességre bizonyítékot csak mások tudnak adni. :R

Amúgy tényleg nem tűnsz hitelesnek a szememben. Jelenleg egy nagyszájú kissrác benyomását kelted, aki fel akarja kelteni a figyelmét másoknak, mert az életben ez nem annyira megy neki. Ezért vagy ilyen pökhendi is ha valaki úgymond kritizál. Úgy gondolom, hogy eddig is sok ilyen feldolgozatlan kritizálás ért már életed során, amikre még nem sikerült megfelelő reakciót kidolgoznod és elfojtod. Ellenben itt kiadod magadból és kicsit "agresszív formába öntöd" amit szerintem a névtelenség és arctalanság megkönnyít számodra. ;)

Ennyi az őszinte véleményem egyelőre.

Tim: őszintén? nem is szoktam kifejezetten csajozni. :) Már nem vonzanak a hirtelen kalandok, inkább a tartós kapcsolat. Ahoz pedig türelem és idő kell. De van mivel elüssem a szabadidőm és ez sok szempontból is jó, mert látom, hogy amit létrehozok az mások számára is hasonló jelentést hordoz, mint nekem. :)

[ Szerkesztve ]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#26480) Csakénvagyok válasza orbano (#26474) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Kard ki kard. ;] :P

(#26481) Lirion válasza I_Am (#26479) üzenetére


Lirion
addikt

"csak akkor írok rendszerint, ha tényleg birtokában vagyok azon tapasztalatoknak, amik által nem fogok marhaságokat írkálni"
Nem biztos, hogy ami neked működik, másnak is működik, így mások szemében simán lehet marhaság, amit leírsz.

"Becsület és őszinteség. Ezekről a hitelességre bizonyítékot csak mások tudnak adni."
Nem értek egyet. Én nem mások véleménye alapján ítélem meg az embereket, pláne nem akkor, ha azok az emberek éppúgy hiteltelenek számomra, mint akiről véleményt nyilvánítanak. Ezt én is tudnám mondani, hogy mások adhatnak bizonyítékot..

Tudatában vagyok annak, hogy néha aggresszívnak tűnik, ahogy írok, veled és másokkal ellentétben mégsem próbálok meg porig alázni másokat.

(#26482) Csakénvagyok


Csakénvagyok
őstag

Kanos tiniken és parázs vitákon kívül senkinek?

(#26483) Lirion válasza Leeza (#26469) üzenetére


Lirion
addikt

A picsába, leírtam a sztorit, mire befejeztem, kidobott a forum és elveszett az egész. :(((
Nah még1x röviden..

Kb. két éve tudatos önfejlesztésbe kezdtem, ennek része volt a csajozás is. Mielőtt ezt elkezdtem, antiszoc voltam, nem tanultam, nem jártam szinte soha sehova, többnyire wow-oztam otthon.. aztán változtattam, elkezdtem gyúrni, megváltoztattam a külsőmet, eladtama wow-ot, eljárogattam szórakozni is. Így egy idő után a bulik alkalmával előtérbe került a csajozás is, amihez találtam bőven cimborákat. :) Frame kijelentése alapján az önbizalommal nem volt gond, akkorra 4-5 közötti átlagom volt a suliban, jól fizető, kötetlen munkaidős állás, pesten lakás, otthon kertes ház, medence, kocsi a seggem alatt.. mégis remegtem, mikor megszólítottam egy lányt. Hetekig nem voltak sikereim sem, még egy nyamvadt telefonszám sem. Aztán leesett rólam a nyomás és a feszültség, és elkezdtek jönni a sikerek (augusztus elején volt 3 lány, akiket bármikor felhívhattam, ha bnőre vágytam, legyen az egy séta egy parkban vagy egy egész éjszakás szenvedélyes szeretkezés).
Hogyan lehetséges az, hogy több hétnyi folyamatos kudarc után mégis sikeres lettem?
Egyszerű: nem az önbizalommal volt a gond, hanem azzal, hogy sikerorientált voltam és külső megerősítésektől tettem függővé a sikerességemet. Ha megszerzek egy csajt, sikeres vagyok, ha sikeres vagyok, értékes is vagyok, ha nem szerzem meg, nem vagyok sikeres, tehát értékes sem.. bullshit. Nem az eredmény a fontos, hanem, hogy jól érezzem magam: élvezem a beszélgetést, a lány illatát, hangját, táncot stb..

Nem állítom, hogy a sikerek nem adnak önbizalmat, de az törékeny és pár puffanás összetörheti. A belülről, mélyről fakadó önbizalom, betonstabil és a párnál sokkal több puffanás sem zúzza szét.
Amíg vki a sikerekhez köti az önbizalmát, addig vért fog hugyozni, hogy szerezzen egy csajt. Minél több a visszautasítás, az önbizalom annál tovább süllyed és emiatt még inkább elutasítják a személyt.. ördögi kör. Viszont ha önbizalommal telve mész és ezt nem a sikerhez kötöd, akkor nem lesz rajtad nyomás, hogy vmit el kell érned, tudod magad egyszerűen csak jól érezni és ez vonzó lesz mások számára, legyen az akár férfi, akár nő.

(#26484) Tim82 válasza Lirion (#26483) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mibe fogadok, hogy rpg.hu fórumán is ezzel a nickkel nyomtad 2-3 éve.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26485) I_Am válasza Lirion (#26483) üzenetére


I_Am
veterán

Idézek:

"Amíg vki a sikerekhez köti az önbizalmát, addig vért fog hugyozni, hogy szerezzen egy csajt. Minél több a visszautasítás, az önbizalom annál tovább süllyed és emiatt még inkább elutasítják a személyt.. ördögi kör."

"Nem biztos, hogy ami neked működik, másnak is működik, így mások szemében simán lehet marhaság, amit leírsz."

Hozzátenném, hogy ha van önbizalmad, akkor nem utasítanak el. Mert a megfelelő személyhez fogsz odamenni nem pedig vaktában vadászni egy nőre. ;)

"Viszont ha önbizalommal telve mész és ezt nem a sikerhez kötöd, akkor nem lesz rajtad nyomás, hogy vmit el kell érned, tudod magad egyszerűen csak jól érezni és ez vonzó lesz mások számára, legyen az akár férfi, akár nő."

Komolyan, Te tényleg nem látod a fától az erdőt...

Leírod, hogy elmentél gyúrni, megváltoztattad a külsődet és tovább szépen sorban. Első lépés, hogy a megváltozott külső egy eredmény ami plusz. Ezelőtt pár hozzászólással pont kritizáltad azt, hogy nem eredményfüggő az önbizalom dolog.
Aztán leírod, hogy 4-5 közötti átlagod volt, meg Pesten lakás, otthon kertes ház, kocsi a segged alatt. Múlt időben beszélsz a dologról, ráadásul úgy, mintha mindezt csak Te magad érted volna el. Itt nem tiszta számomra, hogy feltehetőleg a szüleid kertes háza meg a medence mennyiben kapcsolódik a Te eredményességedhez?

Aztán itt vagy most 2 évvel az indulás után és mára elértél mindent ám mégis konkrétan mult időbe zárva írtad le azt ami történt, semmi folyamatosság és utalás nincs a szavaidban a jelenre. :U

Tudom, megint a rosszindulat felőlem. De én a magam oldaláról inkább tapasztalatnak nevezném. Sok ilyen "műmájer"-el találkoztam már aki adja a nagymenőt közben a háttérben semmi nincs amit saját maga ért volna el.

És a tapasztalat ami a birtokomban van ahoz, hogy ebbe kicsit belelássak? Én tényleg végigmentem azon az úton amit Te leírtál, de nem 2 év volt és nem is beszélek róla múlt időben, mert a jelenem. :R

[ Szerkesztve ]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#26486) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Hali!

Hosszú idő után újra van barátnőm. :DD
Üdv.:

Gábor

(#26487) whitezo88 válasza SzalaiG (#26486) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nekem meg már csak napok/hetek kérdése, bár ez kicsit nagyképűen hangzik, ne nagyon kinéz egy barátnő (ofc konkrét valaki)

(#26488) Lirion válasza I_Am (#26485) üzenetére


Lirion
addikt

"Én tényleg végigmentem azon az úton amit Te leírtál"
Ezt erősen kétlem, de mesélj egy kicsit róla, hátha tényleg.

"Aztán itt vagy most 2 évvel az indulás után és mára elértél mindent ám mégis konkrétan mult időbe zárva írtad le azt ami történt"
Nem értem el mindent, viszont arról írtam, hogy mi volt korábban, nem arról, hogy most mi van. Jelenleg barátnőm van és nincs mellette más sem, mellette továbbra is fejlesztem önmagam, tágítom a komfort zónámat és küzdök a céljaimért. De a leírt szöveg nem erről szól.

"Első lépés, hogy a megváltozott külső egy eredmény ami plusz. Ezelőtt pár hozzászólással pont kritizáltad azt, hogy nem eredményfüggő az önbizalom dolog.
Aztán leírod, hogy 4-5 közötti átlagod volt, meg Pesten lakás, otthon kertes ház, kocsi a segged alatt. Múlt időben beszélsz a dologról, ráadásul úgy, mintha mindezt csak Te magad érted volna el. Itt nem tiszta számomra, hogy feltehetőleg a szüleid kertes háza meg a medence mennyiben kapcsolódik a Te eredményességedhez?"

Attól, hogy megváltozott a külsőm, nem lettem sikeresebb a lányoknál és az önbizalmam sem nőtt meg hirtelen.
A felsoroltakról azt írtam, hogy "akkorra" megvoltak, nem azt, hogy akkor voltak, most meg nem.
A kertes ház és a medence csak annyiban, hogy a medence építésekor a szűrőberendezések beszerelését és a medence helyén a föld elhordását szakemberek meg gépek végezték, az összes többit apámmal többnyire ketten, néha segítségel csináltuk. Közben az udvar is eléggé szét lett dúlva és azt is újra kellett rendezni, amit ismét csak leginkább ketten csináltunk. A háznak meg az évek a során a fele át lett alakítva, amit nagyrészt megint csak mi végeztünk el. Szóval van benne munkám rendesen nekem is.

(#26489) I_Am válasza Lirion (#26488) üzenetére


I_Am
veterán

Kételkedj nyugodtan, hiszen én is azt teszem Veled szemben. :R

Viszont most had ne kezdjem el leírni azt a 10 év "előnyt" ami Veled szemben van. ad1. elég hosszú lenne, ad2. vannak itt olyanok, akikkel elég sokat beszélgettem személyesen, talán az Ő szavuk ha kell, akkor már elég bizonyíték számodra, hogy sokkalta keményebb utat jártam be, mint amit Te leírtál és magadénak tudhatsz. (ne érts félre, nem nagyzolni akarok)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#26490) Apollyon válasza I_Am (#26485) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Abszolút elhatárolódom ettől az I_am vs Lirion fight-tól, csak egy idézetbe "kötnék bele".

"Hozzátenném, hogy ha van önbizalmad, akkor nem utasítanak el. Mert a megfelelő személyhez fogsz odamenni nem pedig vaktában vadászni egy nőre."

Ezt azért nem tudhatod pontosan. Lehet hogy külsőre kedvesnek látszik és a háttérben valójában egy önző hárpia – vagy fordítva.
Pénteken volt szerencsém egy lányhoz egy boltban aki nem volt kiemelkedően feltűnő de tetszett, viszont nem tanúsított irántam érdeklődést. Vadásztam a tekintetét, mire ő elfordult úgyhogy levontam a következtetést hogy ha oda is megyek akkor is bukta.

Aztán mikor kijöttek (barátnőjével volt aki elég ronda volt) utánunk akkor egy sejtelmes pillantást vetett rám én meg nem mentem utána :W

Szóval a "megfelelő személy" sosem tudhatod hogy valójában melyikük az. Akit én mondtam talán az lett volna.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#26491) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Jajj, gyerekek.
Tessék beírni 1-1 számot és akkor el lesz döntve kié nagyobb, több oldalnyi szájtépés nélkül is ;] .

De addig is

- http://pazsitz.hu -

(#26492) I_Am válasza Apollyon (#26490) üzenetére


I_Am
veterán

Akkor fogalmazok érthetőbben. A megfelelő nővel szemben fogsz kezdeményezni. A megfelelő szó pedig magában foglalja, hogy nem első látásra választod ki a hölgyeményt, hanem már van egy bizonyos fokú ismerettség köztetek. ;)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#26493) Tim82 válasza PazsitZ (#26491) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az egy dolog, hogy kié a nagyobb, de ki tudja jobban használni? ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26494) Lirion válasza I_Am (#26489) üzenetére


Lirion
addikt

Egyszer már leírtam, hogy nem mások véleménye alapján ítélek meg embereket. Befolyásolhatják a véleményemet, de nem az ő szavuk lesz a döntő, fölösleges rájuk hivatkoznod.
Az pedig, hogy mennyire volt kemény az utad nem lehet igazán összehasonlítani az enyémmel, mindnekinek önmagához mérten kell mérnie az élete nehézségét, nem másokéhoz. Abban biztos vagyok, hogy te teljesen más uton jártál, mint amin most én, azzal meg nem vitázok, hogy te a sajátodat mennyire érezted nehéznek, mert azt csak te érzed át igazán.

(#26495) Apollyon válasza I_Am (#26492) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ez így tiszta és világos. :K

De ha a boltos példával élek megint, mert tegyük fel odamegyek és az is lehet hogy összejött volna... Vele előtte még soha nem találkoztam pláne nem beszéltem...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#26496) tildy válasza Lirion (#26488) üzenetére


tildy
nagyúr

Szerintem arra akar célozni, hogy nem te egymagad küzdöttél meg érte, érted el, hanem azért jópár dolog alád lett rakva.

És ehhez képest I_am felé részemről maximális tisztelet, amiket beszéltünk, tudom min ment át, nem volt egyszerű dolga, és ma tipikusan olyan embernek tartom, amilyennek egy férfinak lennie kell:
"Erős, határozott, céltudatos, aki megfelelő helyen és időben érzékeny is tud lenni".
Mindazok mellet persze, hogy bár külsőleg nem ideálom, midnen tiszteletem felé.

Egyébként a gyúrás és az önbizalom jó ötlet, de mégjobb, ha az önbzalom kellő mértékű szerénységgel párosul. Magyarán ha tisztában vagy képességeiddel, de azt ne úgy adod elő, mint akineka sejhajából süt a napsugár.
És elnézést kérnék ha csak részleteket ragadtam most ki.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#26497) orbano válasza tildy (#26496) üzenetére


orbano
félisten

"Szerintem arra akar célozni, hogy nem te egymagad küzdöttél meg érte, érted el, hanem azért jópár dolog alád lett rakva."

igen, értette, és pont erre írta, hogy nem számít. az élet nehézsége, a fájdalmak, az öröm, és minden egyéb érzés relatív. vagy úgy gondolod, csak anyagiak terén eshet át valaki nagy küzdelmeken? ezek szerint akinek megvan minden anyagi java, az nem lehet boldogtalan, ergo a pénz boldogít? szerintem ha ezt beírná valaki, Te lennél az első, aki rávágná, hogy hülyeség... :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#26498) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Azért manapság más világ van, pl. voltam a füredi öbölátúszáson vizimentősként, társadalmi munkában a nyáron. Egy 18 év körüli csinos csajt (valószínű nem volt még komoly kapcsolata) ki is kellett mentenem, igaz nem fuldoklott, de ha nem úszok oda és húzom ki azért veszélyes lehetett volna(volt több is csak azoknál nem volt ilyen vészes a szitu, görcs meg ilyenek). Annyit sem mondot, hogy utána, hogy klári flári, vagy hívj fel. :F Én elhiszem, hogy nem rózsásak a kilátások, meg sok a gond, munka helyzet szar, de azért van egy minimum szerintem azért úgy emberileg mint szakmailag. :D

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#26499) Tim82 válasza zoltanz (#26498) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ez a "kimentett csinos csaj odaadja a jóképű vízimentősnek a telefonszámát" k*rva nagy klisé. :))

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26500) orbano válasza zoltanz (#26498) üzenetére


orbano
félisten

lehet hogy zavarban volt

A vér nem válik VAZZE!™

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.