Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26251) elmoraan (r) válasza Leeza (#26248) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Leeza, frissíts rá, akkor előjön. :K

Orbano: ja, olyasmi. Páncélosokat szoktak vele vontatni, szállítani. :D
(Ez se rossz.)

[ Szerkesztve ]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#26252) Leeza válasza elmoraan (r) (#26251) üzenetére


Leeza
tag

Meg is van, köszi! ;)

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#26253) orbano válasza elmoraan (r) (#26251) üzenetére


orbano
félisten

kedves jármű :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#26254) tibi666


tibi666
senior tag

lehet, hogy elcsábítom geokesselni.
valami romantikus helyen lévő ládikát keresek. :DDD

(#26255) frame>24 válasza tibi666 (#26254) üzenetére


frame>24
addikt

azt' mikor kinyitjátok, lesz benne egy szép hosszú ostor, bilincsekkel, meg latexruha ;] ...

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#26256) frame>24 válasza frame>24 (#24632) üzenetére


frame>24
addikt

na van amúgy téma: akiről a válaszolt hszben beszélek, jelezte egy barátnőjén keresztül (pontosabban az utóbbi "fagatta" ;] ), hogy szimpi vagyok neki! Höhöjj!
Rá is röppenek, majd talán lesz miről mesélni, meg csámcsogni... :D

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#26257) tibi666 válasza frame>24 (#26256) üzenetére


tibi666
senior tag

hajrá. :)

tegnap éjjel voltunk bulizni. előtte még találkoztam a csajjal, bemutattam pár embernek a társaságomban, aztán hazavittem, mert nagyon beteg. végül nem ment el a céges happeningre sem.

utána hazajöttem, letettem az autót, vissza taxival a buliba.
elég jól voltam már, megyek kifelé wc-re, odajön hozzám egy csávó, sosem láttam még, mondja, hogy látott a csajjal (nevén hívta), és vigyázzak rá, meg minden, de vagy háromszor elmondta. csak lestem. :D

ma mindenesetre nem mentem be dolgozni, kipihentem a tegnap fáradalmait.

(#26258) frame>24 válasza tibi666 (#26257) üzenetére


frame>24
addikt

"...és vigyázzak rá, meg minden, de vagy háromszor elmondta."

Nekem még tavaly volt olyan, hogy egy diSZkóban sikerült olyan jót táncikálni egy bitang jó leányzóval, hogy rögtön ottan smaciztunk is, mint az állat. (piás bulik :U , utána meg a nagy sHemmi).
De nem, baj, mert az legalább jó volt, ellenben az volt durva, hogy miközben "nyelvek tapogattak ínyeket, fogakat" (Czére); egyszer csak egy hombár nagy kidobó csávó odajön, hogy mit csinálok én azzal a nővel?! ( :Y :DD )
Kiderült, hogy a haverja húga volt, de aztán nem bántottak, végül is látták, hogy jól elvoltunk. :D Mondta utána a hegyomlás alaktú srác: "Jóvan, jó csávó vagy"... de valami irgalmatlan rekedt hangon, hát úgy kellett röhögnöm, mondjuk 2 perccel előtte még fostam rendesen...(ill. az alkohol valamennyite tompította a veszélyérzetet...pfff.... :DDD
Miközben a barátaim mindezeket kívülről látva már magukban elbúcsúztak tőlem, hogy engem most a felismerhetetlenségig összevernek, 1 cigit akartak még adni búcsúzóul... ;]
A vicc, hogy az a lány vagy háromszor mondta búcsúkor, hogy "De hívjál majd fel!!!", hát aztán hívhattam. "Pentru moment, ati accesat, ezt mondta a telefonod," :DDD

(lehet, hogy már meséltem, akkor bocs, csak ez jutott eszembe a tőled idézett részről)

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#26259) Csakénvagyok válasza lezso6 (#26213) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Mondjuk önbizalomnövelésre a legjobb egy üveg bor (szegényebb napokon sör sóval :B ) majd a többit képzeld te bele, mert nem írhatom. ;]

(#26260) Cs.Orsolya válasza frame>24 (#26258) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Frame, ezektől a belinkelt dolgaidtól teljesen kiütsz pár órára. Mostantól piroscímkés figyelmeztetést kellene rájuk tenni, hogy agyhalállal fenyeget, de minimum 3 órás kóma állapottal annak, aki fogyasztani meri őket... :U :P

:DDD

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#26261) Leeza válasza frame>24 (#26258) üzenetére


Leeza
tag

A linked: :C :C :C

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#26262) frame>24 válasza Cs.Orsolya (#26260) üzenetére


frame>24
addikt

Igazán remek, ugyanis ez volt a cél! ;] De megígérem neked és másoknak, hogy ezentúl vastagított [ ] zárójelben a video mellett fel lesz tüntetve annak várható tartalma is, pl. [xxx], [vulg.], [grc], stb... :)
szerk.: a piros színt szerencsére adja a link maga :D

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#26263) zoltanz válasza Cs.Orsolya (#26260) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Én már meg sem nézem :U úgyhogy nem érhet ilyen baleset, meg amúgy is azt monta az magánorvosom, hogy kíméljem az idegeimet mert még szükségem lesz rá :D :DDD

Csakénvagyok

Szívószállal a sör sem rossz, valamint Redbull Whisky sem utolsó ha már biztosra akarok menni (jég dupla Whiskyvel tudod ha semmi nem segít :D ).

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#26264) Csakénvagyok válasza zoltanz (#26263) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Potencia növelést írtam le, nem a részegségét :U

(#26265) Apollyon válasza Csakénvagyok (#26259) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Sör sóval? Na ne, az milyen? Gondolom a szájíz is jó utána, hiába lehelet frissítő..

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#26266) zoltanz válasza Csakénvagyok (#26264) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Arra meg nem jó a pia, max a feszültséget oldja kissé.
A potenciára: kéktabletta a nőkenek mellé boldogságpirula, én szerncse még végig bírom az iccakát, nem kell patch-elgetni magam. :D Az bőven elég ha jól csinálják...

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#26267) Csakénvagyok válasza Apollyon (#26265) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Növeli a vérnyomás. De nem kell túlzásba vinni, mert tényleg megárt. De kettő tökéletes.
De hát, nem a sört sózod, csak a pohár vagy az üveg száját. De mondjuk sósmogyoró. Ez már csak megy hozzá.

ZoltanZ: Na, végig. :((( . Mondjuk panaszt én sem hallottam magam után :))

[ Szerkesztve ]

(#26268) Apollyon válasza Csakénvagyok (#26267) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Áhá értem.

Amúgy szoktak panaszkodni a nők? Mármint a párjukra. A párjuknak. Én még nem láttam olyat, ez persze nem azt jelenti hogy nincs is rá panasz ;]

Oké tudom csak a zokninak van párja, de így most unisexebb:D

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#26269) zso73 válasza Apollyon (#26268) üzenetére


zso73
veterán

Miért ne panaszkodnának. Az elégedetlenkedés ott van a legjobb kapcsolatban is............
És persze divat a siránkozás....... Hibátlan ember nincs!! :U

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#26270) Apollyon válasza zso73 (#26269) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Akkor ezt is felteszem a "Női tulajdonságok kívánságlistájá"-ra, mert bizony annyira nem panaszkodnak. Tök szar amikor mondani kell hogy "mondd má el mi a bajod!"
(Persze mondjuk egy tökéletes este után)

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#26271) zso73 válasza Apollyon (#26270) üzenetére


zso73
veterán

Ajajj! Beindult az észosztó bennem...... :B
Egy jó kapcsolatban, bizony nem kell kérlelni a hölgyeményt, hogy mondja mi baja. Az én feleségem mondja, ha valami nem tetszik neki. És nem panasznak fogom fel. Csak építő kritika, vagy megvitatandó dolog.
A csajok egymás közt szoktak néha panaszkodni, amikor visszamennek 16 éves szintjükre.
" És akkor azt kell csinálni, hogy elérhetetlennek kell magad tettetni...Akkor majd ö fog meghunyászkodni" :DD :DD

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#26272) fokukac


fokukac
nagyúr

tán idevág :

Férfi társkereső hirdetések értelmezése:

40-es = 25 évesekre vadászó 52 éves
Atletikus = Mindig megnézi a Forma1-et
Átlagos = Feltűnően szőrös az orra, a füle és a háta
Művelt = Folyton kioktat mindenkit
Szabad szellemű = Lefeküdt a húgoddal s a húgával
Szórakoztató = Jól elvan egy távirányítóval és egy láda sörrel
Ragaszkodó =Túlsúlyos, szőrösebb, mint egy medve
Érett = Idősebb, mint az apád
Fitt = Minden héten bowlingozik a haverokkal
Költői. = Felírta az ex-barátnője nevét legalább egy férfimosdó falára, majd a tiédet is felírja...
Érzékeny = Elbőgi magát, ha rászólsz
Nagyon érzékeny. = Homoszexuális
Megérintette isten. = Közösült már temetőben
Figyelmes = Bocsánatot kér fingás után

Női társkereső hirdetések értelmezése

40-es = 49 éves
Kedveli a kalandokat = Már az összes haveroddal lefeküdt
Atletikus = Nincsenek mellei
Átlagos = Olyan az arca, mint egy tacskóé
Feminista = Kövér ripacs
Szabad szellemű = Narkós
Megértő = Majdnem autista
Hagyománytisztelő = Lámpa lekapcs, kizárólag hagyományos pozíció, furulyázás nincs
Társaságkedvelő = Hangos és zavaró
Szenvedélyes = Érzelgős alkoholista
Elhivatott = Profi örömlány
Romantikus = Gyertyafénynél jobban néz ki
Szívében fiatal = Öreg, mint az országút

;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#26273) zoltanz válasza fokukac (#26272) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Ez jó :)

Ragaszkodó =Túlsúlyos, szőrösebb, mint egy medve

Valmint hetente fürdik csak és mindig elfelejt lábatmosni :), a víz számára szent, tilos megmerítkeznie is benne, és nem érzékeli szagokat mellesleg...

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#26274) Csakénvagyok válasza zoltanz (#26273) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

:C :DDD

(#26275) kisboxi válasza fokukac (#26272) üzenetére


kisboxi
tag

Ez kész! :DD :DDD

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#26276) whitezo88


whitezo88
nagyúr

túl egy újabb első randin. sajnos elég hülyén tudtuk megoldani, mivel 1 óra volt csak és egy buszvégállomásnál, ahol még beülni se lehet a közelbe, meg nekem is dolgom van este meg neki se 2 perc mire hazaér. ezalatt nem is tudtunk sokat beszélgetni de megtaláltuk a hangot. emellett kicsit fura volt nekem mert duci lánnyal még nem randiztam és kicsit új volt a helyzet. (megjegyezném hogy nincs konkrét ideálom, csak a szélsőségek riasztanak el)
azért is így beszéltük meg, mert a hét maradék részében nem fog ráérni.
majd kiderül hogy alakul :U

dupla zárójel: mindig is vonzottak a husibb lányok szexuálisan :B

(#26277) Apollyon válasza whitezo88 (#26276) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ilyesmi már nekem is volt, mármint duci de én inkább husinak mondanám, amit én társaságban egészségesen táplálkozónak hívok :D

Vagy méginkább teltkarcsú. Az ilyen csajok kevésbé kapósabbak (szerencsére;]) és emiatt jól megfogják azt aki velük akar lenni, és ez a legtöbb területen meglátszik a teljesítményen :C

Általában nagyobb a hátsójuk és jó nagyot lehet rá csapni :DDD Amúgy a csontvázakban is tud lenni fantázia ha lenyűgöz a viselkedésével/személyiségével.
Konkrétan nekem mindegy, csak az arca legyen szép meg jó fej legyen, a többi véleményem meg már nem ide való :)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#26278) whitezo88 válasza Apollyon (#26277) üzenetére


whitezo88
nagyúr

relatív hogy kinek mi a husi/duci/teltkarcsú, meg nőtől amúgyis illetlenség megkérdezni a súlyát, de amíg nem szélesebb mint magasabb addig nem gond ;]

(#26279) Apollyon válasza whitezo88 (#26278) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Szerintem egy vékony nőnek simán meg lehet kérdezni a súlyát, de ilyenkor is "illik" alátippelni mint amennyit gondolnál. A duciknak viszont semmiképp, mert azok már a kérdéstől is rettegnek.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#26280) Csakénvagyok


Csakénvagyok
őstag

Én meg épp őket szivatom a súlyukkal. Meg a fenekükkel. Tudják ők is hogy csak kedvességből picin furán bókolok, meg amúgy sem vakok

(#26281) Apollyon válasza Csakénvagyok (#26280) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Hát ez necces. Ha mondjuk az öltözködése miatt ugratjuk mert szar az ízlése akkor azon még tud változtatni, de ha molett akkor az nem megy olyan könnyen. Testi fizikumot kritizálni már öngól is, mert ha Te kezdtél vele mégse tetszik ez meg ez, akkor leesik hogy mi a frászt akarsz tőle.. :U

Oké most ezt én továbbvittem, de ha már oltogatjuk akkor ne kedvesen mert az tényleg fura.

A fenekükre meg aztán tényleg érzékenyek, nekem a full vékony exnőm is ki volt készülve amikor megjegyeztem hogy milyen jó nagy s... :D
Pedig nem is volt :))

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#26282) Csakénvagyok válasza Apollyon (#26281) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Na nem úgy, pölö szar volt a kedve és azt mondta hogy a legjobb lenne ha kiugrana az ablakon (3. emelet), s mondtam neki hogy nagy baja nem lenne. Pillanatok alatt vette és nem sértődött. De ő már ex stádiumban volt.

(#26283) tibi666


tibi666
senior tag

no, holnap délután tali, felvetem a geokessinget.
nem sietem el, nincs hova rohannom, hadd alakuljanak csak a dolgok. :)

(#26284) zso73 válasza Apollyon (#26277) üzenetére


zso73
veterán

Én meg azt szoktam mondani, hogy " Ezt nem lehet elrontani " ,mert bírja a gyűrődést.
Persze a lovagló póz medence töréssel jár.........

Az meg téveszme, hogy kompenzálnak, és többet nyújtanak........,mert ducik. ( kövérek) Van ai annyira lusta, hogy a sült csirke póznál többet nem tud. És a vezényszó: Izgass fel, ha akarsz valamit. :W
Ez ember függő. Viszont a legtöbb jól főz !! :C
Vagy szarul szeret, depressziós........Ez meg kerülendő.

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#26285) Apollyon válasza zso73 (#26284) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Húha, ez már kövérebb mint az általam elfogadott lélektani határ... A sült csirke pózos nekem már extrém méret, a 60kg-nál kevesebb jön csak be. Felső határ 62, de ezt csak akkor ha akkora a hátsója hogy emiatt a plusz 2kg :DD

A depressziós meg nyilván a kinézete miatt az, már erősen közelíti a 100-at, aki meg szarul szeret annak tökmindegy hogy husi vagy karcol elölről a medencéjével.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#26286) concret_hp válasza zso73 (#26284) üzenetére


concret_hp
addikt

"a sült csirke póznál többet nem tud" az milyen? :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#26287) S e t h válasza fokukac (#26272) üzenetére


S e t h
nagyúr

Akárki csinálta nagyon jó :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#26288) zoltanz válasza zso73 (#26284) üzenetére


zoltanz
nagyúr

"Az meg téveszme, hogy kompenzálnak, és többet nyújtanak........,mert ducik. ( kövérek) Van ai annyira lusta, hogy a sült csirke póznál többet nem tud."

A saját és elsőkézből szerzet tapasztalatok nem erre engednek következtetni. Igen is jobban tudnak élvezni a duci csajok és kellemesebb velük az ágyban valamint vidámabb a természetük általában. "sült csirke póz" :D

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#26289) Csakénvagyok válasza concret_hp (#26286) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Komoly hogy nem ismered?

(#26290) Csakénvagyok válasza Apollyon (#26285) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

60 Kg, 70 cm-nél hmm, az még egy bombázó testalkat, nemhogy duci.

(#26291) zso73 válasza concret_hp (#26286) üzenetére


zso73
veterán

Ilyen
Hanyatt póz, lábak felhúzva. Nem kel tenni semmit, minden terítéken van. :)

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#26292) orbano válasza zso73 (#26284) üzenetére


orbano
félisten

"Van ai annyira lusta, hogy a sült csirke póznál többet nem tud"

Vagy nem volt még egy normális pasija sem, aki kicsit felszabadulttá teszi az ágyban és megmutatja neki milyen az igazi szex :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#26293) tildy válasza Apollyon (#26285) üzenetére


tildy
nagyúr

Ez az , csak a vékony nő a jó nő, aki 62nél több(lényegtelen, hogy viszi a 180at, vagy akét métert) , az már dagadt...
LOL.

A 90-60-90-et meg el sem tudom kézelni milyen lehet. De valószínűleg alacsony.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#26294) frame>24 válasza zso73 (#26291) üzenetére


frame>24
addikt

Hát, hogy is mondjam, ez különösen demonstartív, a póz mellett egyéb szintű hasonlóságok is vannak. :DD
Én is most hallom először ezt a kifejezést

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#26295) zoltanz válasza tildy (#26293) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Azért nem baj hogyha 100-70-100 sem... :)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#26296) zso73 válasza orbano (#26292) üzenetére


zso73
veterán

"Vagy nem volt még egy normális pasija sem, aki kicsit felszabadulttá teszi az ágyban és megmutatja neki milyen az igazi szex."

Hogyan lehet felszabadulttá tenni egy nőt? Elmagyarázod neki, hogy lehet sikítani,karmolni, mert meg van engedve? Megnyugtatod, hogy semmi nem gáz............ :U Lehet símogatni, gyengédnek lenni... A te definíciód mi erre pontosan?

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#26297) elmoraan (r) válasza tildy (#26293) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Ali Landry fénykorában 173 centisen tudta a 90-60-90-et. Például. :U

És akik még: Monica Bellucci (170 cm) és Sharon Stone (174 cm) Mondjuk ez utóbbi 1980-ban. :)

[ Szerkesztve ]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#26298) frame>24 válasza elmoraan (r) (#26297) üzenetére


frame>24
addikt

hallod Elmo, ne haragudjá' mán meg, de túl sok a tech. adat itten a világszépeségekről, holott ha odakerülsz a csöcsök közé, nem a cm fog számítani! :P ;]

Amúgy elnézést, befoghatom a szám, mer' én sem tartok túl előre még, de ezeken a cm adatokon mindig "kiborulok"/röhögök. Az jut eszembe, hogy nekem meg tán vonalzóval kéne méricskélni magam alant?!

hogy mondjam másképp, ha a fegyverek adatait tudod mm-re, azért maximálisan tisztellek, mint mérnököt, de a nőkre ez vicces

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#26299) orbano válasza zso73 (#26296) üzenetére


orbano
félisten

nem tudom, hogyan működhet pontosan, én magamon vettem észre régebben, hogy egy bizonyos rutin megszerzése után elkezdtem hatással lenni a nálam tapasztalatlanabb nőkre: elkezdtek felszabadultak, lazák lenni az ágyban, elkezdték igazán kívánni a szexet, próbálgatni magukat, a szexualitásukat. szép lassan lehullik róluk a szemérem, elmúlik a szégyellősség, a sok gátlás, kíváncsiak lesznek, hallgatnak rám. egyszóval szépen lassan átveszik a hozzáállásomat. plusz következetesen kommunikálom feléjük a számomra természetes és magától értetődő elvárásaimat. az ehhez való alkalmazkodási késztetésük is biztos rásegít, elvégre ha engem szeretnek, akkor azt is elkezdik szeretni, amit én szeretek.
asszem ez volt a reklám helye :DDD

A vér nem válik VAZZE!™

(#26300) tildy válasza elmoraan (r) (#26297) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem tudom, nekem a 90-60-90-ről alacsony nő képe ugrik be. Ahhoz picinek, és vékonynak kell lenni, kapásból, kb 70-es melltartómérettel.

170 centi meg nekem alacsony. :U

frame: Nőknél bizonyos esetekben muszáj tudni: lásd melltartó: mell alatti körméret, mellcsúcs körméret---> első a melltartó számát, a kettő különbsége pedig a betűjelet (magyarána mell nagyságát) határozza meg.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.