Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26601) cherilady válasza frame>24 (#26599) üzenetére


cherilady
tag

Nem mindig szúrom ki inkább így mondom. :P

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#26602) glutamin válasza frame>24 (#26599) üzenetére


glutamin
őstag

aszondod, a kis mell és a kerek fenék kapcsoltan öröklődik, vagymi? :DDD

Azért ennek a megállapításnak van némi igazságalapja. Elég sok nagymellú lányt látni aránylag széles vállakkal és fiúsan keskeny csípővel (több ilyen is van az ismeretségi körömben), valamint a fordítottját is (kis mell+széles csípő kerek fenék felállás).

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#26603) cherilady válasza glutamin (#26602) üzenetére


cherilady
tag

A széles csípő előny a szülésnél :DDD
Amúgy nincs olyan óriási fenekem, pont jó kézresimuló, ahogy a párom mondja és közölte h ne merjek többet fogyni :DDD
Mikor megismerkedtünk akkor voltam 65 most meg 58 :DDD
Amúgy ő meg vékony alkat.

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#26604) zoltanz válasza frame>24 (#26599) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Szerintem egy dolog az öröklődés, testmozgással sokmindent lehet elérni. Amúgy változó a nők között van aki a fenékre hízik, van aki mellre inkább, persze lehet mindkettőre is. :D
Ha a popsi kerek abból lesznek a pop sikerek. ;)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#26605) glutamin válasza cherilady (#26603) üzenetére


glutamin
őstag

Én is úgy vagyok vele, hogy egy lánynak legyen feneke :R Kicsit kell sportolni, mozogni stb és akkor lesz ott már annyi izom amitől szép formája van. Szerintem nagyon nem nőies, ha egy csaj fenekén lötyög a nadrág. De hát ez már csak az én ízlésem:D

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#26606) cherilady válasza glutamin (#26605) üzenetére


cherilady
tag

Párom is kivan készülve a piszkafáktól :DDD
Ő szeret mit fogni, és persze imád a hasamon aludni, mert azt mondja oylan jó puha :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#26607) I_Am válasza frame>24 (#26586) üzenetére


I_Am
veterán

Mennyire látszik, hogy becsajoztál! :DD

Megváltozik a stilusa és az érdeklődése az embernek, észre sem veszi. ;]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#26608) Leeza válasza glutamin (#26602) üzenetére


Leeza
tag

Én kicsi, kerek popsira gondoltam... :U

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#26609) orbano válasza Leeza (#26608) üzenetére


orbano
félisten

ha tudnád én mennyit gondolok rá :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#26610) zoltanz válasza orbano (#26609) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Vagy inkább milyen kevés az amikor nem rá gondolunk, mi? :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#26611) cherilady válasza zoltanz (#26610) üzenetére


cherilady
tag

Mindig csak az a sex :DDD
Amúgy én intenzíven foglalkozok vele. Vannak is ilyen könyveim. Én a lelki témával foglalkozok főleg sexuális téren a barátnőm pedig testileg, neki rengeteg erotikus dvdje van meg kama sutra könyve és mindig megosszuk egymással a tapasztalatokat. Mindig jó tanácsokat tud nekem adni, és tényleg beválik. Én meg a lelki részét mondom el neki. :)
De az a legjobb ha test és a lélek összhangban van. Ezért is van h nem mindig csak dur bele a dolgokba, hanem elő kell készülni. Hangulatvilágítás, füstölő, lágy zene, sexy fehérnemű, esetleg egy sztriptíz tánc előtte, vagy egy erotikus levendulás masszázs, ezek mind bejönnek és sokkal közelebb hozza a két nemet :D

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#26612) zoltanz válasza cherilady (#26611) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Szerintem is fontos a általában a romantika, nem szabad elsietni, ki kell élvezni azt a kis időt.
Van viszont néha amikor a spontanítás tetszik, csak úgy terv nélkűl alkalulnak a dolgok, szenvedélyes, őrült együtlét, megfűszerezi a kapcsolatot, szabadban, veszélyes helyeken pl strand, (mikor megláthatnak)stb.. :)
Persze fontos fejleszteni magunkat a szexualítás terén, lehet ezt még űberelni, csak tanulni kell. Na meg az utójáték amit sokan elfelejtenek, vagy nem visznek túlzásba, egy csók, simogatás. ;)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#26613) Leeza válasza orbano (#26609) üzenetére


Leeza
tag

:D :D

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#26614) proof88 válasza cherilady (#26611) üzenetére


proof88
addikt

igen, de azért nem kell minden menet előtt "Hangulatvilágítás, füstölő, lágy zene, sexy fehérnemű, esetleg egy sztriptíz tánc előtte, vagy egy erotikus levendulás masszázs" :D
de gondolom ha "most nagyon kell", akkor Te sem állsz neki ezekhez :D

(#26615) zsolt1129


zsolt1129
addikt

Sziasztok! A következőkben vázolnám az esetemet,remélem tudtok pár bíztató szóval szolgálni.Kb 2 hete összeismerkedtem egy lánnyal,igaz már régóta ismerem kb 5-6 éve (anno oda is volt értem),de azóta csak most találkoztunk először. Szokás szerint az első tali alkalmával ittunk valamit majd hazakisértem. Teltek múltak a napok találkozgattunk,behivott hozzájuk stb stb............. De most valahogy olyan furcsa lett,azt mondta,hogy 2 napig nem fog ráérni,és nem tudunk találkozni. Jó persze ez még nem jelent semmi rosszat de én akkor is gyanakvó vagyok. Szerintetek? Most ténsleg tanácstalan vagyok,mintha még sosem lettem volna hasonló helyzetben :O :)) .

(#26616) tibi666 válasza zsolt1129 (#26615) üzenetére


tibi666
senior tag

én arra tippelnék, hogy 2 napig nem ér rá, ezért nem fogtok tudni találkozni.
de az is lehet, hogy dolga van, ezért nem tudtok majd találkozni.

viccet félretéve, szerintem ezen ne törd a fejed. ha ezt mondta, így van. majd 2 nap múlva keres, keresed. esetleg megkérdezhetted volna tőle, hogyha nem titok, mit fog csinálni. most már ne, várd ki a végét.

(#26617) zsolt1129 válasza tibi666 (#26616) üzenetére


zsolt1129
addikt

A rokonaihoz megy meg a munkahelyén kell benntmaradnia valami előadáson vagy mi. Na megvárom,amíg jelentkezik. Ha fog,akkor nem kell a para igaz? :DDD Egyébként köszi a véleményt :R .

(#26618) tibi666 válasza zsolt1129 (#26617) üzenetére


tibi666
senior tag

te is keresheted majd.
van, aki azt mondja, hogy ne keresd, mert ha érdekled, akkor keresni fog.
csakhogy ez fordítva is lehet.

ha érdekel a lány, hívd csak fel nyugodtan. :)

(#26619) zsolt1129 válasza tibi666 (#26618) üzenetére


zsolt1129
addikt

Lehet igazad van. Csak aza fránya makacsságomat kellene egyszer már végre leküzdenem. :O

(#26620) The DJ


The DJ
addikt

Ma voltam a klinikán, szokásos ellenőrzés. Amikor jött ki a dokim a rendelőből feltűnt, hogy követi egy csinos, kedves mosolyú, kb. velem egykorú lány is. Az orvos meglátott és szólt, hogy kövessem őket én is, jön egy kis vérvétel. Megálltunk a lánnyal az ajtó mellett, vártuk, hogy szólítsanak. Persze fél óráig legalább semmi. Kezdett kínos lenni a helyzet, mert amennyire nem akartam, éppen annyira mindig rá tévedt a tekintetem, ő meg gondolom simán észrevette, nem győztem kapkodni a fejem :D Behívtak végül, majd mikor végeztem őt is. Ez csak azért lényeges, mert megtudtam a nevét, így ma kíváncsiságból hazaérés után kikerestem iwiw-en. Igazam volt, velem egykorú, intelligens(nek tűnő), kedves leányzó benyomását kelti. Ha aludtam volna az elmúlt két napban és kicsivel több self-confidence lenne bennem, akkor megszólítottam volna, de így már csak a megbánás maradt, hogy miért nem próbáltam meg :B

Gondoltam rá, hogy esetleg írok neki, de az a baj, hogy fogalmam sincs mit lehetne ilyen helyzetben :U Ráadásul a kapcsolati állapota nem látható, tehát amekkora szerencsém van biztosan van párja is.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#26621) I_Am válasza The DJ (#26620) üzenetére


I_Am
veterán

Ha kedves és normális, akkor vagy kiirja a kapcsolati állapotát vagy tesz fel közös képet. ;)

Tehát hajrá. Írd meg mi volt, miért nem szóltál hozzá és hogy most azért irsz, mert miért ne? :)

Ennyi. :R

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#26622) Apollyon válasza The DJ (#26620) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Én a helyedben simán írnék neki. Persze leírnám hogy hogy találtam meg, hogy ne jöjjön rá a frász. Ismerősnek jelölni nem ajánlom, max egy üzenet.

Mivel már van egy "közös élményetek" így van kiindulópont amiről lehet beszélni, ahonnan el lehet indulni.

Azzal hogy van e pasija vagy nincs ugyanúgy nem kell foglalkozni mint amikor máskor élőben csajozol. Ha van az még nem azt jelenti hogy nem lehet vele ismerkedni :)

Szóval gyerünk vágj bele, kb ugyanannyi esélyed van mint amikor élőben ott voltál. Mi bajod lehet? :)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#26623) tibi666 válasza The DJ (#26620) üzenetére


tibi666
senior tag

nálam már legalább az önbizalommal nincs baj. :)
viszont nagyon, de nagyon unatkozom. alig van most meló, pénteken be sem megyek. a nagy hajtás pár hónappal ezelőtt meghozta a hasznát.
itthon ülök. már kitakarítottam, tanultam a franciára, filmet néztem, súlyzóztam, újságot olvastam, de mostanra kifújt.

nincs mit csinálnom. a barátaim dolgoznak, a csaj szintén.
ezen se lehet elmenni, naponta hív, keres, de talizni csak munkaügyben. értem én, hogy most sok a munka, mert a költözés miatt elmaradt vele, de akkor is. ma délelőtt találkoztunk, hogy adjak neki át valami számlákat, eldumálgattunk, jó volt. szóba került a szlovákiai kirándulás, persze most hétvégén nem, de jövő szombaton igen. kár, hogy ezt hallgatom már 2 hete. mondta, hogy csak egyszer érje utol magát, akkor elmegyünk háromszor is. velem van a baj, hogy én ezt már nem hiszem el?

csak közben meg mindenféle mondvacsinált indokkal felhív, keresi a társaságom. ma is délután alszok, csörög a telefon: csak azért keres, mert az egyik fiókvezető telefonszáma kéne neki. mondanom sem kell, hogy a belső hálózatunkon mindenkinek fent vannak az elérhetőségei, céges telszám, céges mail, stb.
kérdem, hogy tud erről? mondja, hogy persze, hogy tud, látja is, de, biztos hogy ez az? bazzeg, hát hívd fel, aztán megtudod. megkerestem a telefonkönyvemben, tényleg az volt, megnyugodott. :DDD aztán még megkérdezte, hogy mizujs. mondom, semmi, két órája találkoztunk, azóta nem történt sok minden. na, jól van akkor, majd holnap találkozunk, köszi, szia.

fél hét körül nagyon unom már magam, írok neki egy sms-t, hogy nincs-e kedve este beülni valahova. "van kedvem de dolgoznom kell. de télleg, nagyon el vagyok maradva. :s jóéjt, holnap tali!"

de a legrosszabb az egészben az, hogy annyira unom most magam, hogy van időm ilyeneket irkálni a fórumra.

[ Szerkesztve ]

(#26624) Tim82 válasza I_Am (#26621) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha kedves és normális, akkor vagy kiirja a kapcsolati állapotát vagy tesz fel közös képet.

Legtöbb kedves és normális nőismerősöm inkább nem teszi egyiket sem, az IWiW-es adatlapját csak minimális mértékben tölti ki. Felteszem, pont a bepróbálkozók miatt.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26625) I_Am válasza tibi666 (#26623) üzenetére


I_Am
veterán

Nem azzal van baj, hogy nem hiszel neki, hanem azzal, hogy ezzel foglalkozol. :D

Tényleg nagyon ráérsz. Amugy csajokon kivül más nem jutott az eszedbe? Mondjuk 1-2 haver? :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#26626) Apollyon válasza Tim82 (#26624) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Az ilyen helyekre én sem rakom ki.

"...Felteszem, pont a bepróbálkozók miatt."

Na most miért is? Hogy ne próbálkozzanak, vagy hogy igen? :)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#26627) bandus válasza tibi666 (#26623) üzenetére


bandus
veterán

még jó, hogy messze elkerülöm a pénzügyi pályákat, remélem nem lesz ennyire munakorientált az életem :D

én a helyedben simán elmennék 1-2 helyre körülnézni, flörtölni. ha BP-n vagy kb 100000 lehetőséged van, de Debrecenben sem kell annyit kutakodni, bár ott én még nem sok helyen voltam, de igyekszem bepótolni, msotanában úgyis egész sokat járok arrafelé.

vagy hívjf fel 1-2 havert, és tedd velük ugyanezt,ahogy I_am is mondja :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#26628) tibi666 válasza I_Am (#26625) üzenetére


tibi666
senior tag

de, csak most nem volt kedvük jönni.
majd hétvégén.

bandus: egyedül menni, az nem én stílusom. nem vagyok egy leszólítós típus, társasággal szoktam járni mindenhova, úgy meg másképp mennek a dolgok. vagy legalábbis az elején. jól betintázunk, aztán már megy az ismerkedés magamtól is. :)

[ Szerkesztve ]

(#26629) Tim82 válasza Apollyon (#26626) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mondat értelmezve: én teszem fel = feltételezem, hogy normális és kedves nőismerőseim a bepróbálkozók miatt nem tesznek fel képeket, nem teszik nyilvánosan láthatóvá a kapcsolati státuszt.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26630) Apollyon válasza Tim82 (#26629) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Igen ezt értem, de úgy értettem hogy azért nem tesznek fel képet, hogy azt lássák hogy nincs senkijük így tudjanak próbálkozni. De gondolom akkor úgy értetted, hogy azért se tesznek ki semmit, hogy próbálkozzanak...

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#26631) zso73 válasza frame>24 (#26599) üzenetére


zso73
veterán

A mell, és a fenék fordítottan arányos. Kivéve a bajor kocsmáros kisasszonyokat, és a fogpiszkálónak álcázott menyecskéket. A tapasztalatom szerint. Persze van közép út is a pici 150cm-es magassági kategóriában. De ez elég ritka.

The DJ: Wazze ne a kifogást keresd, hanem a billentyűket, mer" beütök egyet! ;) Aki ilyen dolgokat ír, mint te az ne parázzon már a csajokkal!! :(

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#26632) Tim82 válasza Apollyon (#26630) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nézd, a legtöbb nőismerősöm tolakodásnak tartja azt, ha vadidegenek IWiW-en irkálnak nekik "jajdeszépvagyúgymegdug...megismernélek"-et, függetlenül attól, hogy egyedül van vagy kapcsolatban. Meg is értem őket.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26633) frame>24 válasza tibi666 (#26623) üzenetére


frame>24
addikt

Nyugi. Ha hívogat hülyeségekkel az jó. Lesz majd spricc, csak nem ma este :DDD Pl. én is majd' megőrülök, hogy legyen mán péntek az újabb találkáig. Tegnap én sem bírtam magammal, hát elmentem sörözni, mák hogy munkatárs kapható volt. (mondjuk kissé alkesz szegény ;] )
Ma már nem volt időm unni magam:
főnök este telefonál, hogy jah, kéne találkoznunk félúton bizonyos mintákat átvennem, vezessek már el Dunaföldvárig (Szekszárdtól), és nyilván vigyem vissza hűtőbe. Ez nem sok, de egy laza 100+ km. Ma már nincs kedvem NFS-ezni :D
Az a vicc, hogy a felmondási időm utolsó napjait töltöm, hát ki vagyok használva max. szvsz. Szerintem kb. pipettával a kezemben fogok átesni a pécsi laborba :U :N

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#26634) Tim82 válasza frame>24 (#26633) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mindig csak a hormonok meg a feromonok. ;]

Addig ajánlgattam tegnap éjjel azt a Queens Of The Stone Age-számot, hogy azóta sem hajlandó elhagyni a playlist-emet. Ez ilyen. :U Jól lehet rá headbang-elni.

F*szom tudja, asszem én is be vagyok zsongva. Tavasz van vagy mi (a naptárt meg lesz*rom).

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26635) tibi666 válasza frame>24 (#26633) üzenetére


tibi666
senior tag

reméljük a legjobbakat. :)
a szekszárd-dunaföldvár még nem is olyan durva. egy debrecen-kolozsvár-debrecen táv éjjel, na az már izgalmasabb. mondjuk manapság már kevésbé gáz, mióta rendbetették az utakat a románok. de pár éve még olyan volt, hogy mentél az autópálya-minőségű úton, aztán egyik pillanatról a másikra eltűnt alólad. se tábla, se semmi, hirtelen egy kavicsos mező közepén találod magad. reflektor fel, és reménykedhetsz, hogy jófelé mész. az külön vicces volt, mikor a város előtt km-eken keresztül jó 20 centi szintkülönbség volt a két sáv között.

én meg gondoltam, hogy le nfs-ezek a teszkóig, hogy vegyek pár sört, de letettem róla. most fogadtam meg, hogy egészségesebb életmódra váltok. pl. heti 4 pizza helyett beérem eggyel is. illetve még kevesebb alkoholt fogyasztok. meg elkezdek főzni tanulni, hogy egészségesebb kajákat tudjak csinálni magamnak. ja, és még tornázni is elkezdtem itthon. :DDD úgyhogy ma este nincs sörike.

[ Szerkesztve ]

(#26636) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Nah látom sok az off, úgyhogy egy láma kérdést így ma reggel: ;] :DDD

Az ember soha, semmilyen körülmények között ne számoljon azzal hogy a nő megy oda hozzá? Persze vannak kirívó esetek biztos, de régebben (tizenéves koromban) simán ment az hogy a csaj nyomult elsőnek, ő kezdeményezett. Ez mára szinte totál eltűnt, most inkább nem történik semmi ha nem én cselekszem.

Kár érte, kényelmes megoldás volt :DDD

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#26637) cherilady válasza zoltanz (#26612) üzenetére


cherilady
tag

Hát azért a veszélyes helyeket nem szeretem. Engem az nem izgat, nem tudnám elengedni magam.
Igen persze van olyan is h csak úgy előkészületek nélkül bevetjük magunkat az ágyba :D
De azért azt nagyon értékeli, amíg a kis drágám a gép előtt püföli a billentyűzetet addig én szépen rendbe rakom az ágyat, begyújtoma gyertyákat szépen rendbe teszem magam, egy kis parfüm, sexy háló ruha és bellibenek a szobába, elrángatom a gép elől és szépen elcsábítom. :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#26638) cherilady válasza proof88 (#26614) üzenetére


cherilady
tag

Nem hát. Akkor belököm az ágyba letépema ruháit aztán... :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#26639) AMD Power válasza cherilady (#26637) üzenetére


AMD Power
titán

Kinek ugye mit a jelent a veszélyes.... de én mondjuk azért szeretem a nem átlagos helyeket. Ad egy kis izgalmat az ha tudja az ember ,hogy olyan helyen csinálja ami nem "átlagos". :B

De a te verziód is nagyon jó. :K :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#26640) cherilady válasza AMD Power (#26639) üzenetére


cherilady
tag

Nekem eddig a legextrénebb az a konyha asztal volt :DDD
De annyira nem hozott lázba a dolog.
Én jobban szeretem a pihe puha ágyikót :D
De hát mindenki más, én nem tudom elengedni magam ha más helyen történik a dolog.

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#26641) AMD Power válasza cherilady (#26640) üzenetére


AMD Power
titán

Hála Istennek nem csak nekem megy az ellazulás "furcsa" helyeken. De persze ez tényleg nagyon egyén függő.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#26642) orbano válasza The DJ (#26620) üzenetére


orbano
félisten

igaza van iamnek, írj neki hogy nem voltál aznap formában, de soha nem bocsájtanád meg magadnak ha nem írnál blabla. sokat nem veszíthetsz :) viszont sokaknak bejött már...

A vér nem válik VAZZE!™

(#26643) orbano válasza I_Am (#26625) üzenetére


orbano
félisten

pedig kb akkorra lesz rendes nője, mire eljut odáig, hogy ilyenkor az első gondolata a lógás legyen a haverokkal/barátokkal :K

A vér nem válik VAZZE!™

(#26644) I_Am válasza orbano (#26643) üzenetére


I_Am
veterán

Szerintem is. :D

háhááá egyet értettünk :D:D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#26645) cherilady válasza AMD Power (#26641) üzenetére


cherilady
tag

Hát ilyen park meg strand meg izé, hát én félnéka lebukástól meg hát azé ha valaki mégis észrevesz akkro ne azon élvezkedjen h mi ott...
Párom mesélte h mikor lenn volt Zamárdiban mikro volt a Balaton Sound egy fiatal pár ott sexelt a parton és ő meg ott simán tudta nézni őket. Azt mondta poénból lekelett volna fényképezni őket.
Nah valahogy én ilyesmiore nem vágyom h ha valaki észrevenne és poénból lefényképezne másnap meg terjengne az interneten. Én ezt kihagyom. Szal marad az otthoni környezet 4 fal mögött :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#26646) Csakénvagyok válasza Apollyon (#26636) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Szinte mindig a nő kezdeményez. SzVSz, max nem veszed észre. S ez most nem csak duma.

(#26647) Csakénvagyok válasza zsolt1129 (#26615) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Úgysincs mit tegyél még csak vársz. Csak az ilyen várásoknak legalább kétharmada hiába való. Ez van :(

(#26648) Leeza válasza Csakénvagyok (#26647) üzenetére


Leeza
tag

Azért várjuk ki a végét.

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#26649) Csakénvagyok válasza Leeza (#26648) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Tudom, tudom, de hát saját tapasztalat, tudod?

(#26650) Leeza válasza Csakénvagyok (#26649) üzenetére


Leeza
tag

Én sem a levegőbe beszéltem, tudod?

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.