Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27901) orbano válasza lezso6 (#27900) üzenetére


orbano
félisten

ha meleltted ül, akár el is mondhaton neki szóban, amit akarsz, vagy ráírhatod a füzetének a szélére. rajzolhatsz rá szivecskéket :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#27902) Lengyi válasza lezso6 (#27900) üzenetére


Lengyi
aktív tag

Tényleg öcsém, csak hívd már el valahova. Mindig azt olvasom, hogy már tervben van meg próbálod. Nem kell ezen semmit se próbálni csak kinyitni a szádat ;)

(#27903) Rica válasza juhig12 (#27896) üzenetére


Rica
senior tag

orbano tanácsa finomított változatban: Ha egy kapcsolatban olyan történik, amitől az már sohasem lesz a régi, akkor csak sebeket ejt magán az ember, ha megpróbál a múltban élni. Ha jó látni, akkor vonj a szíved köré kerítést, és vedd el azt , amit akarsz, de ne többet. Ebben a szituban legyél nyugodtan önző és hazug. Sztem az is fontos még, hogy éreztesd (leginkább magaddal), hogy részedrő lkegyelem jellege van a dolognak. Tapasztalataim szerint, ha egy lefarolt ex visszaakar jönni, az sajnos az amíg nincs ló, jó a szamár is esete.
Atombebaszottul végig kufircolt éjszaka + reggel hát te meg mit keresel itt? szitunál nincs is jobb erre.

[ Szerkesztve ]

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#27905) proof88 válasza whitezo88 (#27886) üzenetére


proof88
addikt

én előre megmondtam, hogy kivel állj össze, és kivel ne :DDD

(#27906) akos3 válasza proof88 (#27905) üzenetére


akos3
addikt

Ezt egyre jobba tetszik ez a topic! :DD Mint egy szappan opera.
Már én is kezdek izgulni, mi lesz a vége :))

(#27907) bandus válasza frame>24 (#27809) üzenetére


bandus
veterán

jól beszélsz. ilyet nem kérdezünk :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#27908) orbano válasza bandus (#27907) üzenetére


orbano
félisten

mondjuk ha azt mondják az embernek, hogy "Szeretlek", az is kvázi kicsikarása a viszontmondásnak. Én a nővéremtől lestem erre az ultimate választ: "-Nembaj". Persze nagyon ártatlan és naív, de szeretetteljes arckifejezéssel társítva.

A vér nem válik VAZZE!™

(#27909) bandus válasza orbano (#27908) üzenetére


bandus
veterán

ebbe még nem gondoltam bele, de tényleg így van :D

mondjuk én nem szoktam automatikusan válaszolni rá. meg Ő sem.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#27910) juhig12 válasza Rica (#27903) üzenetére


juhig12
tag

Rica+orbano:
Igen, pont ez a bajom, csak azért nehéz ezt megmondani.
Am akkor nem volt semmi szex, de ez a másik bajom, hogy kinézetileg sem felel meg már nekem. Szal míg szerelmes az ember máshogy látja a dolgokat. (no meg ha RÉSZEG XD) hálistennek amúgy nem voltam olyan részeg, hogy visszavegyem :P

köcce for da tanácsiz! :R :R

(#27911) kisboxi válasza juhig12 (#27910) üzenetére


kisboxi
tag

Ha nem felel meg neked kinézetileg, akkor hogy a ...-ba szerelmesedtél bele anno?? Ez már csak olyan dacból jövő kijelentés!
Azt meg, hogy nem voltál "olyan" részeg még bánni fogod! ;]

[ Szerkesztve ]

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#27912) bandus válasza kisboxi (#27911) üzenetére


bandus
veterán

miért ne változhatna az ízlése?

egy lánnyal, most elég jóban vagyunk, és régen meglehetősen szerelmes voltam belé. most mégsem tudnék elképzelni már vele semmitsem... és akkor is ezt mondanám, ha nem lennék épp nagyon boldog mással :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#27913) AMD Power válasza bandus (#27909) üzenetére


AMD Power
titán

Én sem szoktam mindig. De a barátnőm se.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#27914) Rica válasza juhig12 (#27910) üzenetére


Rica
senior tag

Hát igen, a részegség és a szerelem elég közel álló állapotok. Kémiailag ugyanaz az oxigénhiányos állapot az agy számára. Komolyan: abszolút értem, hogy miről beszélsz. Én is szerettem már lányt, akire rá se néztem volna az utcán. De ha a lepel lehullott már az elméről, akkor ez így szerintem jobb, ha felejtős, különben CC (egy szónak is száz a vége): önszívatás.
Ha nehéz, ha nem, meg kell mondani (józanul)! Egyrészt így korrekt, másrészt jobb mind a kettőtöknek.

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#27915) juhig12 válasza Rica (#27914) üzenetére


juhig12
tag

Ez így van. Meg is fogom tenni, amikor legközelebb keres.
Amúgy eszembe jutott egy kép erről!

Am nagyonjó ez a topic! Beszéljünk a heggesztésekről! Kinek milyen volt az első?

(#27916) tibi666 válasza juhig12 (#27915) üzenetére


tibi666
senior tag

kurvára fájt utána a szemem, de azóta beszereztem egy jó szemüveget.

(#27917) bandus válasza juhig12 (#27915) üzenetére


bandus
veterán

nőügyek topik, nem pedig szex :P

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#27919) whitezo88 válasza juhig12 (#27915) üzenetére


whitezo88
nagyúr

apám hegesztőmérnök, közel 40 éve a szakmában. ő biztos tudna mesélni ;]

(#27920) proof88 válasza juhig12 (#27915) üzenetére


proof88
addikt

hegesztésekről

(#27921) juhig12 válasza proof88 (#27920) üzenetére


juhig12
tag

jajj igen, egy g-vel :)

hát igen. édesapám is a szakmában dolgozott, csak gondoltam van -e valakinek még ismerőse, aki ismeri a dolgokat. apám van maszkom eladó ha kell valakinek!

jah és igen... hát sajnos nekem is kurvára fáj a szemem... XD (noh leálltam) XD

[ Szerkesztve ]

(#27922) orbano


orbano
félisten

mindenkinél minden rendben? :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#27923) dragonfx válasza orbano (#27922) üzenetére


dragonfx
veterán

ja, mér nálad nem? nincs írás nagy a csönd, mert....
mindenki otthon romantikázik vagy k***l azzal aki van neki :DD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#27925) tibi666 válasza lezso6 (#27924) üzenetére


tibi666
senior tag

mi a gond?:)

én azért gondolkodom mostanában, hogy 6-7 évvel ezelőtt miben voltam más, mint manapság. nagyjából meg is fogalmaztam: önbizalmam volt dögivel, még nem értek igazán nagy pofáraesések. ennek ellenére nem volt nagy arcom, inkább halkan meghúzódó típus voltam. ma nincs önbizalmam, viszont annál nagyobb az arcom. ezen igyekeztem változtatni az elmúlt hónapokban, és azt mondhatom, hogy sokat javultam. visszatért a higgadt, csendes tibi. ez jó hír.

a másik, hogy talán az érdeklődési köröm is változott. a sok tömegszar nem érdekel, nem nézek tévét, semmi ilyesmivel nem törődök. csak a munkám, az autók, és néhány internetes hülyeség. persze érdekes újságokat szívesen elolvasok, pl. natgeo, vagy ipm... ezen viszont nem feltétlen szeretnék változtatni, nem fogok benkő showt nézni, vagy ilyesmi, mint például régen a valóságshowkat.

az baj, hogy most nekem nem hiányzik senki? nem érzem úgy, hogy feltétlen kéne egy barátnő. sőt, abszolút nem szükséges, nagyon jól megvagyok. nincs már az a fojtogató érzés, hogy fűűű azonnal kell mellém valaki, mert nem bírom ki egyedül.

(#27926) dragonfx válasza tibi666 (#27925) üzenetére


dragonfx
veterán

:B
ez valami régebbi dolog miatt van.majd kihevered és akkor érezni fogod.
én is voltma így de idővel csak visszjön eza dolog.
amugy önbizalom is kell meg arc is de egészséges határok közt. a csalódást meg fell kel dolgozni.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#27927) orbano válasza tibi666 (#27925) üzenetére


orbano
félisten

nemkettentörölközikaszingli? :K

A vér nem válik VAZZE!™

(#27928) juhig12 válasza orbano (#27927) üzenetére


juhig12
tag

XD :DDD

(#27929) atike


atike
nagyúr

Huh. Most láttam meg ezt a topicot. Na ide lehetne írogatni. Itt van ugyanis az óvónőképző főiskola. Hadd ne részletezzem... :)

(#27930) Cs.Orsolya


Cs.Orsolya
aktív tag

Én már annyit segítettem Nektek, most én is a segítségeteket kérem!
Nincs időm utánajárni, és december 15-ig el kell ezt intéznem. ha bemegyek az első boltba, fixre a legszarabbat sózzák rám. Szóval, kérek mindenkit, legalább privátban mondja el nekem a véleményét! Nagyon köszi!

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#27931) Leeza válasza tibi666 (#27925) üzenetére


Leeza
tag

Már miért lenne baj? :)

Őszintén szólva, pont ilyenkor szokott betoppanni valaki, mire úgy érzed, hogy minden okés úgy, ahogy van... :D

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#27932) Goose-T válasza Cs.Orsolya (#27930) üzenetére


Goose-T
veterán

ASUS K50-et ajánlanám, például ezt. Van benne minden, de XP-ből már csak angol nyelvűt lehet náluk kapni, és olcsóbb a Windows 7 Home Premium (na meg jobb is).

Hogy ontopic is legyek, otthon minden a legnagyobb rendben, a párommal összeköltöztünk, és tegnap csodálatos ajándékokat kaptam a névnapomra. :) Hihetetlen, hogy az utóbbi hét hónapban mennyit változott az életem.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#27933) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Üdv újra itt

Dilemmák gyötörnek
Pénteken megismertem valakit, 3 évvel idősebb nálam, elkértem a számát. Elvoltunk, táncoltunk és vasárnap felhívtam, és tökre örült nekem szinte kiugrott a bugyijából :D
Nyíltan megmondtam hogy ismerkedni/barátkozni/találkozni szeretnék vele, és mondta hogy okés jó, de nem tudja mikor ér rá meg ilyesmi mondtam OK, és hogy adja meg az msn címét, felveszem este. Persze nem vettem fel, csak másnap reggel :D

Hétfőn semmi, tegnap írtam neki sms-t hogy jöjjön fel X óra körül de nem jött és azóta sem semmi válasz.

Most azon gondolkodom hogy felhívjam-e ma, vagy holnap, de kicsit az olyan "acting needy" viselkedésnek tűnne felőlem szerintem...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#27934) orbano válasza Goose-T (#27932) üzenetére


orbano
félisten

bazze, ennyi pénzből már notebookot is kapni :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#27935) TexT-BoY válasza Cs.Orsolya (#27930) üzenetére


TexT-BoY
addikt

miért asus? ennyiért kaphatnál használható laptopot is. Persze elhiszem hogy a márka lekötelezetje az illető akinek kell, de khm laptopba messze alulmarad az asus a többi márkához képest. Mond ezt ugy hogy holnap adom el szerencsére az asus laptopom.

hogy on is legyek: egy barátnőm van és még szerelmes is leszek ugyfest, furcsa, mit tud egy ember életében hozni egy balesés.

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#27936) Cs.Orsolya válasza Goose-T (#27932) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Ezt a típust láttam már olcsóbbért is. Többen ajánlották.

T-Boy. Én sem preferálom az asus-t, de a hölgyemény nehezen meggyőzhető. Toshibákat láttam jobbakat is. Egy processzor ügynök (az intel nemzetközi marketing menedzsere) ma ez utóbbit is javasolta. Vagy a lenovokat.

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#27937) juhig12 válasza Apollyon (#27933) üzenetére


juhig12
tag

Iscariah: Úgy is beszélni fogsz vele, ne légy túl rámenős.

oFF: [link]

(#27938) orbano válasza Cs.Orsolya (#27936) üzenetére


orbano
félisten

Lenovo ThinkPad széria
Toshiba Portégé széria
Vaio felsőkategóriák
HP business class

De leginkább az első és az utolsó.
Szerény véleményem szerint az Asus laptopok a harmadik legszarabbak. MSI, FuSi a legalja, utána jön Asus, Toshiba, ha már mindenképpen szargagyit akar az ember akkor mineképpen ezt.
De nekem pl egy felsőkategóriás IBM-em van 150 ezerért, innen a PH-ról. Fém vázzal, LED-es, nagyfelbontású kijelzővel, erős hardverrel, nagy akksival, 3 év next business day garival (ma bevittem a laptopot mindenféle papír, tartozék nélkül az IBM szervizbe, megnézték 5 perc alatt, adtak egy papírt az akksi helyett, és mondták hogy vagy ma, vagy holnap legkésőbb mehetek a csereakksiért.
Na ez notebook.
Szerintem.

privire nem reagáltál :(

A vér nem válik VAZZE!™

(#27939) Cs.Orsolya válasza orbano (#27938) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Fogok. Türelem.

lenovot majd magamnak veszek :)))

Egyelőre ezt egy gyors, d enem elkapkodott megoldás miatt kell megvenni. Nincs rá sok pénz. Max. 140, és azt is csak részletekben szerintem. Nehéz ügy, nehéz ügy...

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#27940) Goose-T válasza orbano (#27938) üzenetére


Goose-T
veterán

Az Acert ne felejtsük el megemlíteni a kerülendő márkák között. :DDD

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#27941) orbano válasza Goose-T (#27940) üzenetére


orbano
félisten

Ja igen, azok valahol a két tábor között félúton vannak. egyébként sokat javultak az elmúlt évek alatt. asus helyett sokszor inkább azt adom mert olcsóbb.

A vér nem válik VAZZE!™

(#27943) orbano válasza Cs.Orsolya (#27939) üzenetére


orbano
félisten

igen, ismerős szitu. ha mindenképpen ez kell, akkor ez a K50 vagy mi biztos "jó". de mutass meg neki valami pici aranyos HP-t mondjuk (vannak kis fém burkolatú tabletjei pl.), aztán nem akar majd asust :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#27944) Cs.Orsolya válasza orbano (#27943) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Az Anyámról van szó, aki szereti azt hinni, hogy okos és hozzáértő. éppen ezért halálra sértődött már most, hogy kicsit felülbíráltam a szempontjait. Majd mutatok neki két Toshibát ami szerintem sokkal jobb, és az ára ugyanaz, mint az Asusoké.
Itt és itt. Nekem az előbbi tetszik. Szerintem megbízható darab. Most már csak az a kérdés, adnak-e rá nemzetközi garanciát is.

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#27945) proof88


proof88
addikt

Egy processzor ügynök (az intel nemzetközi marketing menedzsere) ma ez utóbbit is javasolta. - ő is hozzád jár lelki segélyre? :D

Dell? :U

[ Szerkesztve ]

(#27946) tibi666 válasza Cs.Orsolya (#27944) üzenetére


tibi666
senior tag

nekem van egy toshiba multimédiás, meg egy dell üzleti kategóriás gépem.
a dell rakat szar a toshibához képest.

(#27947) adam_


adam_
senior tag

Egy olyan nőhöz "hogyan kell hozzáállni", udvarolgatni, aki folyton a volt pasijával töltött emlékekbe örlődik? A srác dobta őt...

(#27948) bandus válasza adam_ (#27947) üzenetére


bandus
veterán

leginkább sehogy, mert csak magadat szívatod.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#27949) tildy válasza adam_ (#27947) üzenetére


tildy
nagyúr

Türelemmel.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#27950) orbano válasza Cs.Orsolya (#27944) üzenetére


orbano
félisten

szerintem ezek a toshibák ugyanott gyártódnak, ahol as asusok :)
megbízhatónak én a thinkpadeket mondanám, amik gond nélkül elvannak a homokos tóparton a hajnali párában és játszák a zenét józanodás közben. és mindemellett kapálni is jó, vagy szöget verni a falba. ha nagyon nincs rá más szerszám.
én egyébként ha már toshiba vs asus, az asust venném, anyaghasználatra szerencsésebbnek tűntek. persze már amelyik.

A vér nem válik VAZZE!™

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.