Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26901) Tim82 válasza proof88 (#26898) üzenetére


Tim82
nagyúr

Persze hogy értettem, már a gondolattól hányingered támad! :P Kukacot meg ne féltsd, hidd el, ő jól elvan. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26902) proof88 válasza Tim82 (#26901) üzenetére


proof88
addikt

:N

(#26903) zso73


zso73
veterán

A kis Johnny hét éves volt, és mint más korabeli fiúk, nagyon
kíváncsi. Más fiúktól sokat hallott már az udvarlásról, és
érdekelte, hogy ez mit is jelent, és hogyan is folyik. Egy nap
megkérdezte az édesanyját, aki ahelyett, hogy elmagyarázta volna, arra
kérte a fiát, hogy este bújjon el a függöny mögött, és maga nézze meg,
hogy hogyan udvarolnak a nővérének.
Johnny el is bújt, másnap pedig elmesélte, hogy mit látott:
- A nővérem, és a fiú egymás mellett ültek, és csendben
beszélgettek, aztán egyszer csak lekapcsolták a villanyt. A fiú megölelte hE9s
megcsókolta a nővérem, amitől ő rosszul lett, mert elég
furcsán nézett ki az arca. Ezt biztosan a fiú is észrevette, mert benyúlt h
nővérem blúza alá, hogy megkeresse a szívét, úgy mint az orvosok
szokták. Ő persze nem volt olyan ügyes, mert sokáig kereste, és csak nagy
nehezen találta meg. Ő is biztosan rosszul lett, mert mindketten
nyöszörögni kezdtek, meg nagyokat sóhajtozni.
A fiú másik keze annyira fázott a rosszulléttől, hogy azt is
bedugta a nővérem blúza alá, és mindketten elterültek az ágyon.
Remegtek a láztól, amit onnan tudok, hogy láz volt, hogy a
nővérem azt mondta a fiúnak:
- Ez nagyon meleg!
És ekkor rájöttem, hogy mitől lettek hirtelen ilyen rosszul!
Valahogy egy nagy sikló került h fiú nadrágjába, ami kiugrott, és
kinyújtózott teljes hosszára. A fiú erősen megmarkolta, hogy távol tartsa
mindentől, és nehogy elszabaduljon. Amikor a nővérem
meglátta, egy kicsit megrémült, kikerekedett a szeme, eltátotta a száját,
és azt mondta:
- Óh Istenem!
Lehet, hogy segítenem kellett volna neki, mert nekem már
volt ilyennel dolgom lent a folyónál. Aztán erőt vett magán, legyőzte a
félelmét, és megpróbálta megölni a siklót. Le akarta harapni a fejét, de
halkan felsikoltott, biztosan mert az megharapta őt. Aztán gyorsan
mindkét kezével megragadta, és erősen tartotta, amíg a fiú elővett egy
szájkosarat a zsebéből, hE9s ráhúzta a siklóra, hogy még
egyszer ne haraphasson meg
senkit. A nővérem lefeküdt, széttárta a lábait, aztán erősen a
combjai közé szorította, úgy mintha egy ollóval akarná megölni. A sikló
azonban ellenállt, erősen mozgott és ficánkolt, de a nővérem nem
engedte el. Nyögött, és sikoltozott, de persze nem bírt vele. Az meg
mintha ki akart volna jönni, a fiú is alig bírta rajta tartani a
szájkosarat. Szerintem úgy akarták megölni, hogy egyszerűen maguk között
összelapítják. Néhány perc múlva aztán már nem mozogtak tovább, és csak
nagyokat sóhajtoztak. Amikor a fiú felült, megbizonyosodhattam, hogy
a sikló megdöglött, mert csak úgy erőtlenül lógott rajta, és még a
bele is kifolyt. A nővérem és az udvarlója persze nagyon kifáradtak ebben a
csatában. A fiú újra megcsókolta és megölelte a nővérem, összebújtak,
amikor kiderült, hogy a sikló nem halt meg!
Újra életre kelt, és tovább harcolt! Szerintem ezek a siklók
olyanok lehetnek, mint a macskák, mert nekik is több életük van. Most a
nővérem taktikát változtatott, és teljes súlyával ráült, hogy
agyonnyomja. A sikló persze megint ellenállt, le-föl mozgott, néha előjött,
máskor elbújt. Lehet, hogy egy fél órába is beletelt, mire biztosan
megölték. Azt, hogy meghalt onnan tudom, hogy a fiú h végén letépte a
nyálkás bőrét, bedobta a vécébe, és le is húzta.
Az anyuka elájult....

Mert a nevetés gyógyít. :C

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#26904) fokukac válasza zso73 (#26903) üzenetére


fokukac
nagyúr

Javában tart már a szilveszteri buli, megy a zene, tánc, miegymás.
Egy srác odamegy egy már jóideje egyedül ücsörgö lányhoz:
- Szia, Veled nem táncol senki?
- Nem...
- Akkor feltennéd a virslit főni?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#26905) Tim82 válasza fokukac (#26904) üzenetére


Tim82
nagyúr

A viccmesélés a társalgás halála. Inkább beszélgessünk az időjárásról!

:P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26906) fokukac válasza Tim82 (#26905) üzenetére


fokukac
nagyúr

jó.
csináltátok már esőben? :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#26907) Tim82 válasza fokukac (#26906) üzenetére


Tim82
nagyúr

Igen. De mi bent voltunk egy hálószobában, csak kint esett. :P

Tudom, reménytelenül hagyományosan állunk hozzá... :))

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26908) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Oké most jövök jól leégetem magam és tudtok rajta csámcsogni, lehet oltani ezerrel :P

Tegnap nem mertem a csajt leszólítani! :Y
Igaz konditeremben volt, meg párszor találkoztunk már, de a folyamatosan néz és ez az a pont szokott lenni amikor fénykoromban gátlástalanul odamegyek. Most valahogy nem ment, nem jutott eszembe semmi szöveg. Ilyenkor mi van?

Előző témához hozzászólva pedig engem nem érdekelne hogy a nő együtt van valakivel. Az se hogy akár családos bár előtte szembeállítanám a dologgal, és ha még úgy is belemegy akkor ott nem a szerető lesz a probléma. Nem szabad kihagyni egy partit se.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#26909) orbano válasza Apollyon (#26908) üzenetére


orbano
félisten

ilyen nekem is van néha, fingom sincs miért. lehet hangulat/vágyfüggő. passz. de g*ci idegesítő, szóval részvétem :) a második bekezdéssel is maximálisan egyetértek.

A vér nem válik VAZZE!™

(#26910) fokukac válasza Tim82 (#26907) üzenetére


fokukac
nagyúr

pedig a nedvességre jól hat :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#26911) Letty21


Letty21
csendes tag

Sziasztok! Nem tudom h megfelelő topicba irok-e,de csak azt akarom közölni a "világgal", hogy iszonyatosan Szerelmes és Boldog vagyok! :)) Remélem,h 1x Mindenki átélheti azt amit most én érzek! :DD

A függőség átka az,hogy sosem ér jó véget,mert a legvégén bármi is volt,ami a mennybe repített,már nem esik jól és fájni kezd!

(#26912) fokukac válasza Letty21 (#26911) üzenetére


fokukac
nagyúr

nyugi, majd elmúlik... ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#26913) Leeza válasza fokukac (#26912) üzenetére


Leeza
tag

Hát el.

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#26914) Letty21 válasza fokukac (#26912) üzenetére


Letty21
csendes tag

ÁÁÁhhh ki van zárva! :N
És amugy is azt hittem még egy másfél hónapja,h soha nem tudok senkit újra megszeretni,de tévedtem!Volt egy hosszabb kapcsim,nagyon Szerettem,azt gondoltam ,h nem tudok nélküle élni,de mégis! :C

[ Szerkesztve ]

A függőség átka az,hogy sosem ér jó véget,mert a legvégén bármi is volt,ami a mennybe repített,már nem esik jól és fájni kezd!

(#26915) Tim82 válasza Letty21 (#26914) üzenetére


Tim82
nagyúr

Megkérdezhetem, hogy Te hány éves vagy? Saccra 16-nál kevesebb...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26916) tildy válasza fokukac (#26912) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem múlik el, csak átalakul :P

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#26917) Tim82 válasza tildy (#26916) üzenetére


Tim82
nagyúr

Utálattá vagy közönnyé? A választás az Öné! :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26918) Apollyon válasza Tim82 (#26915) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Mint a nevéből is adódik valszeg legalább 21... :U
De csak ebből... 2X évesen is lehet az ember és a nő szerelemtől elvakult :K

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#26919) Tim82 válasza Apollyon (#26918) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ezt a megkülönböztetést: "az ember és a "... ;]

16 év felett az ember általában tudja azért, hogy ha egyszer szerelmes volt már életében, akkor majd újra lesz. Addigra talán már a hormonrendszer működéséről is hallott valamit fél füllel a biológiaórán. :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26920) Cs.Orsolya válasza Apollyon (#26918) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

21 évesen azért az ember már nem mond olyanokat, hogy nem tud valaki nélkül élni. Inkább olyanokat, hogy ezért az alakélrt élni, halni tudna.
Szerintem.
Aztán majd eljut odáig is, hogy ettől az alaktól olyan elevennek érzi magát. Majd esetleg még netalántán oda is, hogy ez az alak, hogy létezik, valami többlet került bele a világba, így bárhol is éljen, az engem bolodggá tesz. ha nem velem teszi, akkor is már megérte ismerni és szeretni.
Aztán eljön majd az a fázis is, hogy mindegy, kivel, de élek... :U
:D

Tim: A szerelem nem hormon, hanem tudatállapot.

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#26921) Tim82 válasza Cs.Orsolya (#26920) üzenetére


Tim82
nagyúr

Drága, hol írtam én olyat, hogy a szerelem hormon?... :U

Mert szerinted a tudatállapotunkra semmilyen hatással nincsen hormonrendszerünk működése?... :U

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26922) azbest


azbest
félisten

láttátok ezeket az indexes videókat?
http://index.hu/video/2009/10/06/csabitas_akademi_i._resz/
http://index.hu/video/2009/10/08/csabitas_akademia_ii._resz/
http://index.hu/video/2009/10/09/csabitas_akademia_iii/

csak nekem tűnik úgy, hogy balf@szság ez az egész? :U De legalább ők eljátszhatják a macsót és még keresnek is vele

(#26923) fokukac válasza azbest (#26922) üzenetére


fokukac
nagyúr

kíváncsi vagyok, ORbánó benne van-e a dologban ;]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#26924) Apollyon válasza Tim82 (#26919) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ez a megkülönböztetés nálam alapból van, nah nem azért mert ledegradálom, hanem mert azt hogy "Te ember,..." csak férfiakra mondjuk. Persze a nő is ember, csak sztem bunkóság azt mondani rájuk.

Ugye Letty azt mondta hogy kizárt hogy elmúlik. Attól még hogy ezt mondta nem azt jelenti hogy úgy is gondolja ;]

Orsi: Jól levezetted, gyakorlatilag a boldogságot a depresszió felé. Én azért nem hinném hogy belenyugodnál abba a fázisba hogy "mindegy kivel, csak..."

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#26925) Integra válasza Apollyon (#26924) üzenetére


Integra
titán

lol, kicsiben az avatarod a fő oldalon olyan, mintha két csöcs lógna..
így nagyban már látom, hogy csak merlin menszon..
bocsánat:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#26926) Apollyon válasza azbest (#26922) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Most mér? Ez egy full jó vállalkozás és még meg is élnek belőle. Gondolom. Tudnék is valakit aki erre elmehetne, mert tudom róla hogy tavaly tavasz óta nem volt nővel. (Persze ezt nem mondtam neki) Ezt ugye lehet látni az emberen hogy szokott e dugni vagy sem, hát ő rajta látszik hogy nem. Aztán mondja erre a cikkre, hogy "ááá, ő neki a testi dolgok megvannak csak a szerelem nem kell"... Ja.
Aztán kérdeztem hogy akkor mért nem beszélsz soha nőügyeidről?. Erre az volt a válasz, hogy megalázó ha kibeszélnek egy nőt. ROTFL

Másrészt minden nap elmondod ugyanazt az embereknek 50K per kopf. Nah ne mondd már hogy balfasság!:D

Integra: LOL. Apukám, ez nem Menzon, hanem Iscariah, az Immortal régi basszgitárosa, ezt nektek black metal! :D

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#26927) tibi666 válasza tibi666 (#26452) üzenetére


tibi666
senior tag

meg akar ölni a nő, ma reggel hallottam egy kollégámtól. :DDD

(#26928) Letty21 válasza Tim82 (#26915) üzenetére


Letty21
csendes tag

23

A függőség átka az,hogy sosem ér jó véget,mert a legvégén bármi is volt,ami a mennybe repített,már nem esik jól és fájni kezd!

(#26929) Integra válasza Apollyon (#26926) üzenetére


Integra
titán

akkor dupla bocsánat, én ehhez nem értek, de rokendroll:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#26930) Apollyon válasza Integra (#26929) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Semmi, én is jót szórakoztam azért, főleg hogy egy homlokban is melleket látsz:D Amúgy menzont nem bírom. Rokendroll! :D

---

Háhh, na látjátok megmondtam! ;] 21-re tippeltem és még több is. Nah azért örülünk hogy huszonéves kor közepe felé sem égett még ki mindenki :DDD

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#26931) Integra válasza Apollyon (#26930) üzenetére


Integra
titán

cseppet sem vagyok szexmániás..
:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#26932) zoltanz válasza zso73 (#26903) üzenetére


zoltanz
nagyúr

A Nővérek erről jut eszembe ismerősöm nővérével (állati jó nő volt, szőke. formás mindene a helyén volt ;) ) vesztette el a "szüzeségét" 18 évesen, igaz csak pettingeltek. Esetleg van jó hasonló sztoritok? :) Tudom nem korrekt, de én az első barátnőmnek azt mondtam miután megtörtént ő volt a második 18 évesen, érdekes nem tudom mért kell ezt szégyelni és siettetni.

Cs.Orsolya

Reméljük nem múlik el soha azért teljesen. ;)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#26933) Cs.Orsolya válasza Apollyon (#26924) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Haha, mivel látszik, hogy lelkileg még nem tartasz azon érettségi szinten, hogy a boldogságod ne azon múljon, kivel élsz, és a megélhető szerelem állapota ne egy másik ember kvalitásain múljon, így a mind-egy-et azonosítod egy minden mindeggyel. De mivel ez egy nagyon hosszú levezetés, és aki ott tart, az már tudja, miről beszélek, így majd remélhetőleg egyszer megéled majd ezt az állapotot is. ;)

Tim: Nem mondtam, hogy nem hat rá. Csak utaltam arra, hogy lehet tőle független is...

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#26934) Tim82 válasza Cs.Orsolya (#26933) üzenetére


Tim82
nagyúr

Meglehetősen romantikus álláspont.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26935) Cs.Orsolya válasza Tim82 (#26934) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Ugye? :K

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#26936) Tim82 válasza Cs.Orsolya (#26935) üzenetére


Tim82
nagyúr

Csak nem állja meg a helyét. A kettő nem választható szét.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26937) Tim82 válasza azbest (#26922) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ehhez kapcsolódóan tanulságos olvasnivaló.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26938) Integra


Integra
titán

- Drágám behoznál egy sört a hűtőből?
- Varázsszó?
- Odabasszak?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#26939) Cs.Orsolya válasza Tim82 (#26936) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

A hormonok és a szerelem?
Szerintem ebben tévedsz. A szexuális túlfűtöttséget össze lehet keverni a szerelemmel, ezzel semmi gond. Ha valaki elég érett lesz, akkor előbb-utóbb rájön arra, hogy a kettő nem ugyanaz. Az örömhormonok termelődése pedig ettől független, és nincs köze a serdülőkorhoz, különben a tinik "nem tudnának" depressziósak lenni.

Ma megírom azt a posztot már a szerelemről. Ha lesz időm. Mert már utálom, hogy újra és újra le kell írni... :U

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#26940) Tim82 válasza Cs.Orsolya (#26939) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szerintem Te valamiért úgy gondolod, hogy a hormonrendszer csak a "szexuális túlfűtöttséget" befolyásolja, de lelked rajta. :K Közben itt egy oda-vissza hatásról van szó a hormonrendszer és a tudatállapot között, ami szerencsés esetben nagyon sokáig kitart. Mindenesetre biológiai, élettani hatások és körülmények nélkül nincsen szerelem, legfeljebb pederaszta ókori görög filozófusok szerettek elmélkedni erről (a testiség-mentes szerelemről), miközben aktuális fiúszeretőjük kerek popsiját fogdosták. (Értsd: Szókratész és Platón b*zi volt. ;] )

Tudod, nem véletlenül mondják az idősebbek (és érettebbek), hogy a szerelem elmúlik, a szeretet marad. Legalábbis jó esetben. Én is láttam ilyet, pont a nagyszüleimnél, bár szerintem nagyon ritka. De nyilván definíció kérdése az egész.

Nekem nem kell leírnod, mert pont attól szép a téma, hogy mást-mást gondolunk róla. Nehogy már kényszernek vedd, aminek az ürügyén igazából oktatni szeretnél! :P (teljesen baráti nyelvetöltés)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26941) orbano válasza Tim82 (#26940) üzenetére


orbano
félisten

tudatállapot: vegyi anyagok (azok a bizonyos mormonok) rátelepszenek a neuronok specifikus receptoraira, így módosítván annak jeltovábbítási tulajdonságait. és hoppá, máris beállt a tudatállapot :) Orsi majd innen folytatja a sort a függőség kialakulása felé... vagy nem.

A vér nem válik VAZZE!™

(#26942) Tim82 válasza orbano (#26941) üzenetére


Tim82
nagyúr

Erre csak őt idézem: a szerelem nem hormon, hanem tudatállapot. :)

Kivételesen most te és én egyről beszélünk.

Csak gondolom, a szerelemnek, mint fennkölt érzésnek a fennköltségét csorbítja, ha el kellene ismernünk, hogy bizony, azok a vegyi anyagok igencsak fontos szerepet játszanak a kialakulásában és fennmaradásában... és hogy nem egyszer történik ilyen az ember életében.

Mert ezzel együtt nem tagadható le a tudatos folyamat is, hogy valakibe valamiért szeretünk bele. Csak ne negligáljuk már a mormonok szerepét! :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26943) orbano válasza Tim82 (#26942) üzenetére


orbano
félisten

:D

én pl tisztában vagyok mindig azzal, hogy bizonyos érzelmeim felületesek, annak ellenére, hogy hevesek. de mivel ezzel tisztában vagyok, a legnagyobb élvezettel és biztonságérzettel tudom meglovagolni a hullámokat, mert tudom, hogy bármikor kiszállhatok. ellenben szegény pára, aki azt hiszi, hogy ezek a nagy misztikus érzelmek felette állnak és kontrollálhatatlanok... biztos izgi, de inkább a másik partról nézem, hogy hógólyóznak.

A vér nem válik VAZZE!™

(#26944) Tim82 válasza orbano (#26943) üzenetére


Tim82
nagyúr

Számomra ugyanez a tudás (ti. érzelmeim mélységének ismerete) bizonyos fokú távolságtartást és némi szkepticizmust ad olyan, gyakran használatos fogalmakkal és kifejezésekkel szemben, mint az életre szóló szerelem, a soha többé nem fogok szeretni, a nagybetűs Igazi, aki megjelenik majd az életemben és hasonlók.

Voltam már szerelmes és leszek is még és ha rajtam múlik, a minél tovább tartós verziót részesítem előnyben azzal az egy lánnyal, akit éppen szeretek. De nem áltatom magamat én sem a nagy, misztikus, fölöttem álló érzelemmel, mely elsodor.

A romantikusok persze biztosan azt mondják majd, hogy még nem voltam szerelmes. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26945) proof88 válasza orbano (#26943) üzenetére


proof88
addikt

jó játék a hó-játék, csak hamar elolvad :C

(#26946) BloodRay válasza Tim82 (#26937) üzenetére


BloodRay
veterán

Bizony jó ez a kis "elemzés" ezekről a "profikról". :))

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#26947) Tim82 válasza BloodRay (#26946) üzenetére


Tim82
nagyúr

Zoli be szokott rendesen találni, egyik kedvenc blogom. :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26948) BloodRay válasza Tim82 (#26947) üzenetére


BloodRay
veterán

Eddig nem ismertem, de most el lett mentve. :)
Ezeknek a randiguruknak is elmentem az oldalát azt hiszem. Estére úgysem találtam jó új vígjátékot. Párommal majd megnézzük ezeket. :))

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#26949) Tim82 válasza BloodRay (#26948) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én végignéztem őket tegnap éjjel és komolyan szégyelltem magam a férfinem nevében... :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26950) BloodRay válasza Tim82 (#26949) üzenetére


BloodRay
veterán

Csak egy két nyakleves, nyakba-sör, esetleg barátnőm kedvenc idézete a Valami Amerikából, a "tarkónb@sznám őket egy péklapáttal" kellene nekik, hogy magukhoz térjenek.
Bár valószínűleg ezek is tudják magukról, hogy mekkora lúzerek, csak kihasználják, hogy egyes szerencsétlenekről pénzt tudnak legombolni a hülyeségükkel.

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.