Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27351) orbano válasza IreN!CuS (#27349) üzenetére


orbano
félisten

".Nagy vonalakban el is mondtam neki"

részvétem. nem mondani kell, hanem _csinálni_. ne a száddal sugározd a magabiztosságot, hanem a tetteiddel :D
de komolyan nem értelek. azt írod, hogy felszabadult vagy vele, meg minden. akkor mi a fészkes fenének rontod el a dumáddal? :W

A vér nem válik VAZZE!™

(#27352) IreN!CuS válasza Ijk (#27350) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Hát sok mindent:),jó rendben nem "kell" több tanács.Majd odafigyelek aztán kész.Azért kösz :)

orbano: Nem értem miért rontom el a dumámmal?Miért baj az ha nem csak kimutatom,de el is mondom a dolgokat?

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#27353) Leeza válasza IreN!CuS (#27352) üzenetére


Leeza
tag

Mert az is baj lehet, ha túl egyértelmű vagy... Kicsit hadd filózzon a lány is, ne csak Te agyalj rajta... Nehéz, tudom... :D

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#27354) zoltanz válasza Ijk (#27348) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Kettő az nem lehet rossz én már álmodtam ilyet, lennék arab :D . :B Amúgy egy is elég ha fantáziadús és kitartó típús. :) Ui Csak kár hogy ritka az ilyen mint a fehérholló...

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#27355) d_Gabesz007


d_Gabesz007
csendes tag

Üdv megint :D

Ez ilyen általános helyzet, hogy a nők egy részének „imponál” az, ha valaki sofőr? Vagy ilyen úgymond férfi munkakörben dolgozik? Mert van egy cimborám aki pár évvel idősebb nálam, ő is benne van a baráti társaságomban akikkel le szoktunk járni bulizni, és eddig hát nem sok sikere volt a nőkkel, de kb 3-4 hónapja elkezdett autóbuszvezetőként dolgozni, és azóta nem bírja levakarni a nőket :D Tegnap este is 2 elég jó csajjal jött a bulira, és kérdeztem, hogy őket meg honnan ásat elő, és mondta ,hogy munka közben „tapadtak” rá. (Meg neki is mondták a kollégái, hogy ha ezt a munkát akarja csinálni, meg ne nősüljön, mert nagyon nagy a kísértés…)

(#27356) Csakénvagyok válasza d_Gabesz007 (#27355) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Na ez nekem új.

Meglehet az autóbuszvezetőknél más a helyzet, nekem 9 éve van jogsim, pár két éve saját kocsim, de én semmit sem vettem észre.

Ja, elképzelek egy útszélit hogy egy dagadt kamionsöfőrt elégít ki orálisan. Szerintem max a pénzéhez vonzódik

(#27357) Apollyon válasza d_Gabesz007 (#27355) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Őszintén szólva ez a sofőrködés annyira nem elit munka. Az egy dolog hogy mennyit keres vele, de mégis embereket szolgál ki, másoknak a szolgálata alatt áll. Oké a sofőr többet ér a BKV buszon mint egy büdös utas (tisztelet a kivételnek), de emlékszem volt valahol valami olyan bejátszás (tévében vagy itt a neten), hogy a csávó úgy ment oda a csajhoz, hogy ő buszsofőr, pedig nem volt az, csak azért mondta, hogy a csaj biztosan ne a pénzre menjen... Vagy arra hogy ő mit melózik, hanem a személyiségéért. Szóval érted mire gondolok...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#27358) Gorneck válasza d_Gabesz007 (#27355) üzenetére


Gorneck
titán

Hehehe...6 éve utazok melóhelyre, hol nagyobb hol kisebb buszokkal...és igen...a sofőrök igen csak kapósak...ők nem kimondottan volános helyi járatos buszok vezetői, hanem magánvállalkozások alkalmazottai...
Sztem cseppet se kell ezen meglepődni...legalábbis az elején én is így voltam vele, de ennyi év után már nem lep meg semmi... :D

Gorneck#1239

(#27359) Csakénvagyok válasza Gorneck (#27358) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

legalábbis az elején én is így voltam vele

Buktál a busz söfőrökre? :U

(#27360) MaciG válasza Apollyon (#27357) üzenetére


MaciG
addikt

Gondolom itt nem a pénzről van szó, mert azért a sofőrök nem keresik halálra magukat ,és akkor enyhén fogalmaztam...

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#27361) IreN!CuS válasza Leeza (#27353) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Filózás mindkét oldalon megvan,de majd vissza fogom magam,mert azért messze én filózok többet.Meg alapból filózs típus vagyok,szóval nehéz lesz "megállni":)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#27362) Gorneck válasza Csakénvagyok (#27359) üzenetére


Gorneck
titán

Nem, hanem hogy a sofőrökre ennyire buknak a nők... ;)

MaciG: Biztos nem, mivel nem keresnek vmi túl jól...persze azért van aki nem rossz bárt vissza haza, de meg is dolgozik érte...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#27363) McKane


McKane
senior tag

Üdv!

komoly kérdésem van felétek:

Ha egy lány ezt írja MSN-ben: "az a helyzet hogy megismerkedtem egy sráccal akivel eléggé elvagyunk. " viszont a barátnői szerint nincs senkije. a csaj 16 éves.
Most így mi lehet a helyzet?

köszi előre is! :R

Üdvözlettel: McKane

(#27364) tibi666 válasza McKane (#27363) üzenetére


tibi666
senior tag

le akar rázni, semmi többet.

(#27365) Tim82


Tim82
nagyúr

Csak nektek, csak most! :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#27366) Ijk válasza McKane (#27363) üzenetére


Ijk
nagyúr

Azt jelenti, hogy nőkkel nem szabad MSN-en kommunikálni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27367) I_Am válasza Tim82 (#27365) üzenetére


I_Am
veterán

:C

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#27368) zH.


zH.
senior tag

Csajozási Technikák

:D

Saját felelősségre

[ Szerkesztve ]

just be

(#27369) Csakénvagyok válasza McKane (#27363) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

(#27370) d_Gabesz007 válasza Apollyon (#27357) üzenetére


d_Gabesz007
csendes tag

Ennek köze sincs a pénzhez, mert nem arról van szó, hanem szerintem arról ,hogy ez ilyen férfias foglalkozás (ha lehet így mondani) és szimplán ezért.

Csakénvagyok: Autóval gondolom nem fuvarozól napi ~8 órábn :D

(#27371) Csakénvagyok válasza d_Gabesz007 (#27370) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Volt amikor napi 4-5 km volt az átlagom. Persze, személyautó s néha vettem fel stopost, de azok nem kezdetek ki, egy alkalmat leszámítva, de az nem mérvadó.

(#27372) Apollyon válasza d_Gabesz007 (#27370) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Jó rendben van. :) Sztem amúgy nem annyira nagy cucc, van női sofőr is nem is egy, és D-t szinte bárki csinálhat aki B-t is tud.

Másrészt szerintem férfiasabb lehet egy óceánjáró kapitányának lenni, vagy vadászgépet vezetni vagy ilyesmi. Hja és masiniszta viszont csak férfi lehet.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#27373) tibi666 válasza d_Gabesz007 (#27370) üzenetére


tibi666
senior tag

én azért úgy gondolom, hogy nem feltétlen az értelmiségi nők vonzódnak jobban hozzá, mióta buszsofőr lett. :D

(#27374) d_Gabesz007 válasza Apollyon (#27372) üzenetére


d_Gabesz007
csendes tag

A tény, hogy jobb egy vadászgéppel röpködni, de ott nem vagy napi kapcsoltaban több száz emberrel. És én sem azt mondtam ,hogy ez ilyen nagy "cucc", csak szimplán nekem is fura volt és próbáltam rájönni ez mitől van. Dehát NŐK... ;]

tibi666: Lehet. :D

[ Szerkesztve ]

(#27375) Csakénvagyok válasza d_Gabesz007 (#27374) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Nőőők :U

(#27376) IreN!CuS válasza Csakénvagyok (#27375) üzenetére


IreN!CuS
őstag

azok bizony :U

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#27377) orbano válasza d_Gabesz007 (#27374) üzenetére


orbano
félisten

"Elegáns kék ruha, piros karszalag. A jármű ura, tutira az vagy..."

A vér nem válik VAZZE!™

(#27378) akos3


akos3
addikt

A lányok bonyolultak. A hozzájuk járó használati utasítás 800 oldal, amiből legalább 4 fejezet hiányzik, rosszul van fordítva, a többi pedig alig érthető.

(#27379) akos3 válasza Tim82 (#27365) üzenetére


akos3
addikt

magamra ismertem... :R

(#27380) akos3 válasza McKane (#27363) üzenetére


akos3
addikt

Sztem puhítsd még egy kicsit :C Lehet h Rád gondolt am.. :K Te Casanova :DD

(#27381) Lengyi


Lengyi
aktív tag

Történt azóta ez-az. Édesanyámmal leültek beszélgetni, volt pár elintéznivalójuk egymással. Viszont barátnőm, hozta fel kettőnk dolgát. Mondta, hogy ő már lezárta, majd maga elé révedt és "nem tudom... nem tudom..". Nagyjából ennyi volt a lényeges része a dolgoknak. Ma felkerestem telefonon, örült neki. 3 órán keresztül csak beszélgettünk, hogy kivel mi a helyzet. Csak mesélt, mesélt, mesélt. Olyan a helyzete, hogy az egyetlen ember akihez fordulhat a problémájával az én voltam/vagyok illetve az én családom. Nincsenek igaz barátok, a szülőket meg hagyjuk.. Mesélte, hogy örül neki, hogy ilyen jóban vagyunk, azok ellenére, hogy már semmi nincs. Megkérdeztem lenne e kedve eljönni hozzám ahol tanulok, és kiruccanhatnánk, aztán itt aludna, másnap pedig együtt haza. Tetszett neki az ötlet. Meglátjuk megvalósítani, hogy fogja. Teljesen tanácstalan vagyok, hogy most mi a helyzet. Telefonon ugyanúgy beszélgettünk, mint bármi máskor, csak ugye a becézgetések és érzelmek maradtak ki. Úgy tűnik, hogy már lezárta, de mégse. Azt állítja, de érzem rajta, hogy nem. Vagy csak azt érzek, amit igazán szeretnék. Nem szeretnék átkerülni barát kategóriába :( 3 hét alatt nem létezik, hogy ekkora barátok lettünk és semmi több.

(#27382) Lengyi válasza Lengyi (#27381) üzenetére


Lengyi
aktív tag

Ti hogy látjátok? :U

(#27383) tibi666 válasza Lengyi (#27381) üzenetére


tibi666
senior tag

simán létezik, hogy 3 hét alatt vége.
1 nap alatt is vége lehet.

ejjj, még egy szőke van most a látókörömben. csak tudnám, hogy miért mozgatják ennyire a fantáziám a szőke nők. ha csak annyira keltenék fel a figyelmem, mint a többi hajszínű, akkor teljesen normális életet élhetnék. de így... :DDD

(#27384) zso73 válasza Lengyi (#27381) üzenetére


zso73
veterán

Az okosok azt mondják, hogy a " nem tudom " kimondója pontosan tudja, hogy mi az ábra.
3 hét alatt nem lehet lezárni egy kapcsolatot, ami valaha jelentett valamit. De melengetni sem érdemes...... Beleképzelni, és reménykedni is....Ezt meg kell beszélni szerintem, de alaposan. Letisztázni az érzéseket...........

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#27385) Lengyi válasza zso73 (#27384) üzenetére


Lengyi
aktív tag

Igen, ezért szervezem a találkozót. Elmegyünk, beülünk valahova kettesben. Aztán vagy barátokként vagyunk utoljára a parketten vagy egy párként.

(#27386) Ijk válasza Lengyi (#27385) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem ismerem a szakításotok előzményeit, okát, folyamatát, de szerintem nem jó ezt húzni mint a rétestésztát. Ha eldöntöttétek, hogy elválnak útjaitok, abba jobb beletörődni. Szerintem ne tartsd vele a kapcsolatot, ne keresd a társaságát. Baromi nehéz, de pár hónap alatt viszonylag túlteszed rajta magad. Szakítás utáni barátság nincs. Még ha közös megegyezéssel is mentetek szét, akkor is az egyik fél még szereti a másikat. És ezek a baráti találkozók neki hatalmas fájdalmat fognak mindig okozni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27387) Lengyi válasza Ijk (#27386) üzenetére


Lengyi
aktív tag

Leírtam az előzményeket még régebben talán 5-10 oldallal. Érdekes a szitu, nem érzem a végét bár lehet már ott vagyunk. Annyira bizonytalan az egész, lehet az a baj, hogy nem kaptam kielégítő választ, miért lett vége. Csak egyik nap felhívott és ennyi :N Látványosan szenved, nem találja a helyét, mintha bemagyarázta volna magának, hogy ez így lesz jó.

(#27388) Ijk válasza Lengyi (#27387) üzenetére


Ijk
nagyúr

Akkor hagyd ott, ne csinálj idiótát magadból. Egyszer leültök megbeszélitek mi volt a probléma, és szervusz. Ha komolyan gondolja, akkor ez a vonat úgyis elment, ha nem, akkor pedig ő fogja magát visszakönyörögni. Jelen helyzetben viszont csak te veszíthetsz.
Én 4 évig voltam kapcsolatban aztán egyszer csak áprilisban egyik hétről a másikra véget ért. Megbeszéltük, hogy mik voltak a problémái, olyan személyiségi gondok, amiket valószínűleg nem tudnék megváltoztatni. Azután egyszer találkoztunk és megmondtam, hogy többet ne hívjon, ne írjon és kész. Minél előbb elfogadod a helyzetet, annál hamarabb fogsz túllépni. A szenvedés elkerülhetetlen.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27389) Lengyi válasza Ijk (#27388) üzenetére


Lengyi
aktív tag

Igazad van, megbeszéljük, minden ki fog derülni. Aztán lépek. Eddig szenvedtem, vajon kezdhetem előlről? :N
1 évvel lemaradtunk, az se lehetett piskóta.

[ Szerkesztve ]

(#27390) slag válasza tibi666 (#27049) üzenetére


slag
újonc

Sziasztok!
A nők között válogatni nem nagy feladat(?), de tudtok mondani olyan közeget, ahol aránylag könnyűszerrel meg lehet ismerkedni lányokkal/bárkivel? Ha nagytársasági ember lennék, és ez a nagytársaság is a nálam legalább kicsit fiatalabbakból állna, akkor hosszabb idő alatt meglenne az esélye, hogy találkozok olyannal, akinek bejövök, és nemcsak fordítva.
Sajnos nincs már osztályom, középsulim, (1etemem van). Cserkész nem vagyok, meg ilyenek... a diákszervezetben levésem pedig nem játszik ilyen szempontból. Az az igazán humuszos táptalaj minden kavarásnak, ha 100as nagyságrendben ismerik egymást nagyjából látásból vagy közelebbről fiúk meg lányok. Bár nem sok éve még egy ilyen környezet is kár lett volna belém.
Ilyen esetben kap értelmet tipikusan az "a" bulik kifejezés.

[ Szerkesztve ]

(#27391) Esmein válasza slag (#27390) üzenetére


Esmein
nagyúr

Bárhol. Ha nem jutsz el arra a szintre, hogy bárkivel kötetlenül el tudj beszélgetni, legyen az nőstény, vagy hím ember, mindegy hova mész. Buliban lehet taperolni, meg smárolni, de kapcsolatod akkor lesz, vagy hosszabb kapcsolatod akkor lesz, ha meg tudsz nyílni másoknak. Ezt is gyakorolni kell, mint az írás-olvasást. Vedd úgy, hogy minden mindegy. Közeledj mindenkihez, próbálkozz.

Most mondom, hogy elsőre nem fog sikerülni, ezért érdemes olyan helyeken is "előre lépni", ahol egyébként nem tennéd. Ebédlő, sorbanállás előadóból kifelé, zh után, stb. _Mindig_ van esély csajozni.

Én speciel rommá szívtam az agyam, eldőltem egy sátorban ami kézre esett PH! táborban, és reggel a mostani párom mellett ébredtem, akivel alig 2 hét híján 1 éve együtt vagyunk sülve főve :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#27392) Csakénvagyok válasza Ijk (#27386) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Egyet értek hogy egy hosszabb ideig pihi, de aztán (fél év, nemtudom) már igenis lehetnek nagyon jó barátok

(#27393) Lirion válasza IreN!CuS (#27349) üzenetére


Lirion
addikt

Ha elmondod, mit szeretnél tőle és aztán a válasza után összezavarodsz, akkor igazából nem tudod, mit is szeretnél tőle. orbano megfogalmazta már az én gondolataimat is, a lány válaszaitól függetlenül csináld, amit szeretnél és ne a szavaid legyenek magabiztosak, hanem a tetteid.

(#27394) Lirion válasza tibi666 (#27273) üzenetére


Lirion
addikt

Hehe, mi meg szerdán este pont Debrecenbe mentünk, nagyerdei sétálgatás, város mutogatás, este meg lovi. :) Teljesen le volt döbbenve, hogy hogy megtelt az a hely, bár nekem - aki a pesti bulikhoz van szokva :D - elég szellős volt a hely. Aztán hétvégén pesten is megfordultunk, na ott sokkolta az a tömeg, ami már 9kor volt a m2-ben és hogy milyen nagy a hely aztán úgy elfáradt éjfélre, hogy máshova már nem mentünk át. Meg én is fáradt voltam már, pedig akartam volna menni vmi komolyabb helyre is (play, white angel, studio stb..).
Jah ha már így belelendültem, van pesten egy Zöld Teknős Barlangja nevü teázó, csak ajánlani tudom. Nekünk nagyon tetszett. Vannak kis szeparék, teljesen zártak, óra alapú bérleti díjjal, de a teljes összeg lefogyasztható. Egy 2 fős kis szoba 3000 ft, koktéllal simán lefogyasztható, a hangulat pedig felejthetetlen és nagyon diszkrét a kiszolgálás. Van pincérhívó csengő és kopogás után jön csak be. :)

(#27395) Lirion válasza Lengyi (#27381) üzenetére


Lirion
addikt

Ha már egyszer szakítottatok, akkor minek újra összeállni? Ami nem megy, azt ne erőltesd. Sosem értettem, miért nehezítik meg az emberek a saját életüket ilyen húzásokkal, hogy ötvenszer újrakezdik azt, ami nem működik.. Ha meg annyira szereted azt a lányt, a legjobbat akkor teheted vele, ha békén hagyod, hogy tovább tudjatok lépni mindketten.

(#27378) akos3: Ezért majd lesz itt, aki meg akar kövezni, de ez nem igaz, egyáltalán nem bonyolultak, csak ha beleképzelegsz mindenféle hülyeséget a viselkedésükbe, kombinálsz és összeesküvés elméleteket gyártasz.

[ Szerkesztve ]

(#27396) Lirion válasza slag (#27390) üzenetére


Lirion
addikt

Ha ilyen közeget akarsz, javaslom az éjszakai szórakozóhelyeket, ahol esténként nem 100as hanem 1000es nagyságrendben fordulnak meg emberek, köztük rengeteg csaj, akik az éjszaka közepére-végére már kellően barátkozós állapotban vannak, így könnyen lehet gyorsan sikerélményed.
Ha viszont nem csak némi nyelvcsatára, esetleg egy gyors numerára vágysz, akkor sürgősen kezdj el változtatni a gondolkodásmódodon és ne azon járjon az agyad, hogy hogy nem lehet és te miért nem jösz be a csajoknak, hanem azon, hogy hogyan lehet és te miért is tetszel a csajoknak. Szóval tessék szépen magad felé fordulnod és észrevenned a saját pozitív oldaladat, a negatívat meg változtasd meg, hogy pozitívvá váljon (pl. ha eddig nem beszéltél idegenekkel, kezdd el, ha rosszul öltözködsz, változtass rajta stb.).
Azt meg embere válogatja, hogy ismeretségi körből könnyebb-e a kavarás vagy ismeretlenül. Nekem utóbbi könnyebb, de ismerek olyat is, aki ismeretségi körben don juan, idegen lányokat viszont nem mer megszólítani se.

(#27397) Lengyi válasza Lirion (#27395) üzenetére


Lengyi
aktív tag

Azért vagyok kételyek közt. Mert egy sírós, össze-vissza telefonbeszélgetésben adták ki az utam. Elmúlt a tűz, 3 év után nincs már olyan tűz, mint az elején. Ez pedig nekem nem indok.

(#27398) Goose-T válasza Lengyi (#27397) üzenetére


Goose-T
veterán

Hihetetlen, hogy még mindig nem érted. Ha jól működött volna, nem adták volna ki az utad. Három év nem volt elég ahhoz, hogy észrevedd, mit csinálsz rosszul, most meg hirtelen úgy érzed, hogy megvilágosodtál, vagy mi? Nem akkor kell mindent jóvá tenni, amikor kiborult a bili, hanem megfelelő kommunikációval és odafigyeléssel megelőzni, hogy bekövetkezzen. A lány biztos szeretett téged, de annyi sérelem felgyűlhetett benne, hogy már egyszerűen nem bírt tovább elviselni. Biztos volt számtalan dolog a három év alatt, ami rosszul eshetett neki, és te nem vetted észre, mert nem figyeltél eléggé rá. Ilyeneken áll vagy bukik egy kapcsolat többek között. Nem az a baj, ha hibát követsz el, hanem az, ha nem tudsz róla, vagy nem akarod belátni.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#27399) Lengyi válasza Goose-T (#27398) üzenetére


Lengyi
aktív tag

Így van, ahogy írod ez volt a baj. Csak valahogy nem tudtam a kapcsolatommal foglalkozni és az utolsó 1 hónap nyomta rá a bélyeget, mikor kiderült, édesanyám rákos. Valahogy nem foglalkoztam semmivel és kapta a sérelmeket tőlem is. Nem foghatom erre, de nem voltam valami erős, hogy tudjam kezelni a gondjaim. Pont válsághelyzet közepén tettem rá még pár lapáttal.

Ijk: ez is gond volt, mikor nagy nehezen az évek alatt 1x 2x talán kimondta mi a baj, de akkorra már nekem is voltak gondjaim felé nézve, ami abból adódott, hogy nem tudott elém állni abban a pillanatban, hanem éreztem, hogy valami nem oké. És ilyenkor meg már csak a sárdobálás ment. Mindketten csak a saját sérelmeinket vágtuk egymás fejéhez.

[ Szerkesztve ]

(#27400) Ijk válasza Goose-T (#27398) üzenetére


Ijk
nagyúr

Azért, hogy hozzászóljak, nem biztos, hogy csak az a fél a hibás aki a sérelmeket okozza. Ha a másik 3 évig hallgat, és egyszer csak a nyakába zúdít mindent ugyanúgy, hacsak nem méginkább hibás.

/人◕ ‿‿ ◕人\

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.