Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27651) CséZé válasza tibi666 (#27650) üzenetére


CséZé
őstag

de basszus, belezúgtam, ha nem érdekelne semmilyen szinten akkor azt tenném amit mondtál

most ezt nem értem h annyi idősen vannak emberek akik ilyennel szórakoznak?

azt hozzátenném h napi 3 sms megvolt részéről, úgyhogy feleslegesen a pénzt se hiszem h dobálná :F

[ Szerkesztve ]

(#27652) Majstor válasza CséZé (#27649) üzenetére


Majstor
senior tag

Ne éld bele magad túlságosan... lehet hogy teljesen "kamu a köbön". ;)

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#27653) tibi666 válasza CséZé (#27651) üzenetére


tibi666
senior tag

te nem is ismered a lányt, életedben nem találkoztál még bele.
a saját képzeleted szülöttjébe szerettél bele.

(#27654) CséZé válasza Majstor (#27652) üzenetére


CséZé
őstag

mondták már h lehet kamu, de ki az a hülye aki napi 6 órát tölt kamuzással?

tibi666: mint most írtam napi 6 óra beszélgetés alatt meg lehet ismerini valakit, 2 hónap alatt, szvsz

(#27655) Majstor válasza CséZé (#27651) üzenetére


Majstor
senior tag

Pedig vannak emberek akik ilyennel szórakoznak... első randévú/k után lesz időd "belezúgni". :)

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#27656) tibi666 válasza CséZé (#27654) üzenetére


tibi666
senior tag

ne is haragudj, de szerintem butaságot csinálsz.
napi 6 óra alatt a saját környezetedben sokkal többet tudtál volna ismerkedni.

(#27657) CséZé válasza tibi666 (#27656) üzenetére


CséZé
őstag

most miért olyan hihetetlen az h két ember megismerkedik/összejön a net segítségével? :)

mind1 1 hetet adok a dolognak, nekem enynit megér, ha a jövőhéten sem jön össze a találkozás, akkor hagyom a fenébe

azt hozzáteszem h én is ilyet reagálnék egy hasonló story-ra mint ti, ugyanígy voltam a dologgal mint ti, de idővel megváltozott, de több ilyen sem lesz az is biztos

(#27658) tibi666 válasza CséZé (#27657) üzenetére


tibi666
senior tag

nem hihetetlen, hogy megismerkedtetek, csak reális kellene látni a dolgokat.
túl sok a szabadidőd, ha napi 6 órát beszélgetsz egy ismeretlennel az interneten. ebben a hat órában sok hasznos dolgot is csinálhattál volna, ami közben megismerhettél volna legalább olyan érdekes embereket, mint ez a lány.

és továbbra is fenntartom, hogy egy saját magad által alkotott személybe vagy belezúgva, nem a lányba.

(#27659) CséZé válasza tibi666 (#27658) üzenetére


CséZé
őstag

ez a napi 6 óra estétől hajnalig terjedő időszak, mit tudok ilyenkor hasznosat csinálni?
értem, elfogadom, hogy a kialakított képbe zúgtam bele, viszont akkor te azt mondod h semmiféleképp ne adjak esélyt a dologra még akkor sem ha nem kamu?

egyébként elég sokan keresik msn-en is, myvipen is ismerkedés céljából őt

amikor felvettem msn-re azért tettem, mert írta h semmit nem akar csak beszélgetni, mert mostanába unalmasak az estéi
jó tudom most jön az h itt a megoldás, unalomból csinálta, de nem birom elképzelni :D hihetetlen mekkora fenntartásokkal kezeltem az elején a dolgot, és most meg saját magam veszem észre h nem tudom azt mondani h kamu

még modntam is neki az elején, h szerintem te kamuzol velem, erre megsértődött és mondta h oké, akkor többet nem kell beszélgetni. valami miatt folytatódott a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#27660) DeadMeat válasza zso73 (#27572) üzenetére


DeadMeat
veterán

A dolog megvan,ami bejön benne (szép,okos,kedves,érdekes ) Egyedül ami miatt vacilálok a családja.Nem is a közvetlen rokonság (szülők,hug) hanem a távolabbi,az unoka tesók,meg a szüleik elég khm érdekes fazonok....
Akarom őt az fix,csak a rokonságot nem.Annyira azért nem vagyok jól el velük.

Rica : a vadászatból már hál isten elég rég kinőttem,nem gyüjtök trófeákat.20 éves korom óta 2 barátnőm volt.Csak rohadtul válogatós vagok..

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#27661) tibi666 válasza CséZé (#27659) üzenetére


tibi666
senior tag

aludni, hogy másnap produktívabb légy. :)
eljárni edzeni, stb. a fantáziádra van bízva.

van esély arra, hogy ez a 250km pár héten belül jócskán lecsökken?
ha nincs, akkor el kellene engedned szerintem.

(#27662) dudika10 válasza CséZé (#27659) üzenetére


dudika10
veterán

Esélyt mindenképp adj az esetnek. Találkozni kell vele, de ne úgy menj oda, hogy "szerelmes vagyok belé" hanem úgy mintha egy idegen csaj lenne, akivel 10 percet beszéltél eddig és most találkoztok. Arra az eshetőségre is fel kell készülni, hogy kamu az egész. Realizmussal menj oda, ne optimizmussal. :)

A találkozás után döntsd el, hogy tényleg tetszik-e és megéri ráfordítani az időt, vagy a maradjunk barátok kategóriába kerül. :)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#27663) CséZé válasza tibi666 (#27661) üzenetére


CséZé
őstag

heti pár óra utazás nem a világ :) amúgy sem vágyom most egy olyan kapcsolatra h mindig ott legyen vki mellettem

aludni nem tudok 12 előtt, csak ha nagyon muszáj, ill. nem, még akkor sem ;)

dudika10: így gondoltam én is. :K
azt tudom h tetszeni testszik, a stílusa, beszédstílusa is bejön, koppanni nem fogok, max ha nem az van a képeken, akivel találkozni fogok, de akkor meg, köszcsá örülök h láthattalak módon indulok haza

[ Szerkesztve ]

(#27664) Majstor válasza CséZé (#27659) üzenetére


Majstor
senior tag

Csak óvatosan az érzelmekkel, mert ha tényleg valós a dolog/csaj, akkor is lehetséges hogy "élőben" gáz lesz = lehet teljesen más lesz a helyzet.
Amúgy > őszintén sok szerencsét!

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#27665) CséZé válasza Majstor (#27664) üzenetére


CséZé
őstag

köszi!

jövőhéten beszámoló h kamu volt-e, feltéve, ha a mostani sértődöttsége után szóba áll még velem

(#27666) dudika10 válasza CséZé (#27665) üzenetére


dudika10
veterán

Ettől nem tartanék. Általában azért meg szoktak bocsájtani ha nem komoly dolgokon sértődnek be. :)

Egyébként msn-en teljesen más az emberek stílusa gyakran, mint négyszemközt. Vannak olyan lányok, akikkel msn-en tök jól el lehet beszélgetni, aztán személyesen harapófogóval kell kihúzni belőlük a szavakat. :)

Jah, részemről is sok szerencsét.

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#27667) orbano válasza frame>24 (#27646) üzenetére


orbano
félisten

egy CS játékosnak nem lehet pl egy Hondája?
egyébként pedig lehet mesélni róla, hogy milyen jó reflexek kellene, milyen fontos a csapatban az összhang, milyen jókat buliztatok már a bandával, hogy mindegyik egy nagy nőcsábász, csak Te vagy egy szent és tartod egyben a csapatot, vagy hogy a klántársad mesterlövész-kommandós. és persze ezt teheted iszonyatos átéléssel. a barátnőim pl csillogó szemekkel figyelnek rám, amikor a programozásról, vagy akármilyen szakmai dologról mesélek nekik. mondják, hogy igazából nem nagyon értik, de olyan jó hallgatni... ;)
ezen felül nem hinném hogy egy CS játékosnak ne lehetne a CSén kívül is élete, amiről dumálhatna egy csajjal...
csak Te mindig sarkítasz, nekem az a bajom.

A vér nem válik VAZZE!™

(#27668) Csakénvagyok válasza CséZé (#27649) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Mondjuk én speciel nem hinnék neki, de azért számolj avval is hogy meglepetés ér. Inkább vedd egy picikét lazábban, így nem buksz.

(#27669) Csakénvagyok válasza fokukac (#27622) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Kíváncsi vagyok egy WoWost érdekelte volna a p*na

(#27670) frame>24 válasza orbano (#27667) üzenetére


frame>24
addikt

Not likely.
Ezen felül, és akkor felteszi magában a kérdést - És mindez mire jó?
Hogy mondjam, én értem a virtuális élmények "örömét", de még magamban sem hasonlíthatom ezeket a valós élményekhez, mint egy utazás, sport, zene(hangszer is), kirándulások, és úgymond a "bulizás" stb., nemhogy egy nőnek mondva.
Merthogy vicces ám, hogy az extremitásokból (CS player, mint a háztömb Hondás -BMWs kanja) csinálunk általánosítást.
Ez a LoL, nem is az, hogy megint lábad előtt hevernek mind.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#27671) frame>24 válasza orbano (#27667) üzenetére


frame>24
addikt

...a "nem nagyon értik, de olyan jó hallgatni" pedig hosszú távon jó-e?

Biztos, hogy nem 17(-) évesekkel nőzöl?

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#27672) frame>24 válasza frame>24 (#27671) üzenetére


frame>24
addikt

bár mondjuk ez tényleg torz volt részemről, mert nem a játékról mesélsz, hanem szakmáról, így más. Oké, ezt akkor nem kell olvasni.

Magam sem értem, mit filózok ezen ennyit, talán úgy érzem, így is időelbaszás volt játszani, pedig hol voltam én az ultra-gamerektől, akik versenyeznek.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#27673) orbano válasza frame>24 (#27672) üzenetére


orbano
félisten

én nem mondom, hogy nen időelbaszás, én is inkább paintballozok már vagy kimegyek hondatalira, vagy bulizok egyet, de attól még hülyeségnek tartom, hogy valaki attól lenne gáz, nőtasztító aszexuális szörnyeteg, mert sokat játszik egy játékkal.

A vér nem válik VAZZE!™

(#27674) CséZé válasza CséZé (#27649) üzenetére


CséZé
őstag

a mail-es témára visszatérve; péntek hajnalban írta h ne keressem pár napig semmilyen formában

most kaptam egy üzenetet, h köszöni h betartottam :DDD eltelt 1 nap?

(#27675) Rica válasza DeadMeat (#27660) üzenetére


Rica
senior tag

Az bizony nehéz ügy, de azt jelenti, hogy pontosan tudod, hogy mit akarsz. Ide akkor jut el az ember, amikor a csajozás már nem arról szól, hogy mivel tudsz eldicsekedni a haveroknak, hanem a társadat keresed. Én 25-27 között voltam így, amikor már mindentől csömöröm volt, és nagyon konkrétan tudtam, hogy most már kölköket szeretnék, és azt kitől. Még így is szerencsém, volt, mert találtam olyat, akire vártam.
CséZé: sajnos a net tele van cyber lényekkel, akik csak akkor válnak hús-vér emberekké, ha találkozol velük. Én több energiát nem ölnék a csjba, amíg nem beszélgettem vele szeélyesen, mert sajnos tényleg lehet az, hogy nem is csaj. :(((

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#27676) CséZé válasza Rica (#27675) üzenetére


CséZé
őstag

azzal nincs gond, h más személy lenne valójában az, akivel beszélek

(#27677) dragonfx


dragonfx
veterán

:((( :(((

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#27678) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

döntöttem változtattam.
immáron rea az ex, jessika az uj barátnő amióta erdélyben összemelegedtünk.
többiekkel egyenlőre nem kivánok foglalkozni.

mi a baj dragon?

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#27679) orbano válasza TexT-BoY (#27678) üzenetére


orbano
félisten

Reát akkor átveszem :DDD

A vér nem válik VAZZE!™

(#27680) TrollBalint válasza CséZé (#27676) üzenetére


TrollBalint
addikt

szia,

nagyjából elolvastam a történetedet. Ha jól értem távkapcsolat lenne a dolog, és hétvégente találkoznátok. Azzal számolj, hogy pénteken elindulsz ott vagy egy kicsit és már jöhetsz is vissza. Ha meg valamiért nem jó, nem pár napot, hanem egyből egy hetet csúszik a dolog. Ha már most is így besértődik apróságokon, akkor számolj vele, hogy később is ilyen lesz. Nekem nagyon úgy tűnik a csaj, hogy kicsit "beképzelt", lengje mindenki körül udvaroljanak neki, az legyen amit ő akar, mert ha nem, akkor viszlát, pár nap szünet.
Amint fentebb javasoltak, hogy ne várj semmi komolyat, én is azt mondom. Mellesleg ha tényleg szép és sok fiú barátja van, számolj vele, esetleg nem lesz hűséges.

Ezek persze csak tanácsok, arra az esetre, ha komoly, hosszútávú kapcsolatot szeretnél.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#27681) dragonfx válasza TexT-BoY (#27678) üzenetére


dragonfx
veterán

Már semmi :DDD :DD ..azóta volt 1 éjszaka.
tudom köcsög vagyok, dehát ez van a férfi az ilyen. :))

az a baj én néha hajlamos vagyok túlreagálni dolgokat minden téren.s

ok embertől megkaptam már most is ez történt.szal nincs para. külföldi barátnőd van?

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#27682) TexT-BoY válasza dragonfx (#27681) üzenetére


TexT-BoY
addikt

van az is.

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#27683) CséZé válasza TrollBalint (#27680) üzenetére


CséZé
őstag

hűséggel sincs gond, eddig 2 barátja volt állítása szerint és mesélt oylan dolgokat h csak néztem. más csaj rég otthagyta volna a barátját ha olyat csinál, mint vele csináltak
sőt még le is támadt amikor a hűségről kérdeztem

(#27684) TexT-BoY válasza CséZé (#27683) üzenetére


TexT-BoY
addikt

legjobb védekezés a támadás.
engem megcsalt egy olyan lány akiröl 100/100ember mondtahogy SOHA nem tenne ilyet, szakitásunk után 2órával már az uj pasijával volt.

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#27685) tibi666 válasza TexT-BoY (#27684) üzenetére


tibi666
senior tag

igen, azt én is élvezem, hogyha elfogynak az érvek, akkor támadni kezdenek az emberek.
én inkább beismerem, hogy igazad volt.

(#27686) CséZé válasza TexT-BoY (#27684) üzenetére


CséZé
őstag

azért az csak jelent vmit ha nyomatékosan kérte h pár napig ne keressem, aztán meg másnap rámír h köszi h betartottam :DDD
egyébként is lenne olyan nem egy, akivel akkor csalna meg amikor akarna, ez abból adódik h sok fiú ismerőse van
de az a szerencsém h túlságosan válogatós :F

(#27687) tibi666 válasza CséZé (#27686) üzenetére


tibi666
senior tag

de honnan tudod, hogy közben mást nem etet ugyanígy? fura lánynak tűnik, simán lehet, hogy picit dilis, és ilyenekkel szórakozik, láttam már durva dolgokat.

(#27688) CséZé válasza tibi666 (#27687) üzenetére


CséZé
őstag

majd kiderül, mostmár nem hagyom annyiban

(#27689) juhig12


juhig12
tag

sziasztok ^^

van egy történetem, gondom akármim, kíváncsi vagyok mit mond a közösség.
szal összejöttem egy csajjal hívjuk I-nek I-vel régóta találkozgattunk már stbstb, és egyik nap amikor dumáltunk megkérdezte, hogy akarok -e valamit tőle. mondtam hogy még nem, de úgyis össze fogunk majd jönni. így is lett. azóta sok minden történt, sok minden köt hozzá, de kb 2,5 hete volt egy kis probléma, miszerint bejön neki egy másik srác nagyon.
én meg nem vagyok egy féltékeny típus, mondtam neki, hogy megbízom benne, csináljon amit akar, én nem fogok haragudni. erre fogta a cuccait és elment. rövid tanakodás után felhívtam és mondtam neki, hogy akkor soha többet ne találkozzon a sráccal.
erre visszajött (??) kiderült, hogy azért ment el, mert azt szűrte le az egészből, hogy ez a kapcsolat nekem nem is fontos. (kicsit fura volt az egész. mert attól mért lesz fontosabb, ha megtiltom neki? olyan, mint ádám és éva a kertben. megtiltom neki, akkor kísértés lesz)

erre most nem találkoztunk kb fél hete és mondtam neki hogy találkozzunk már. és mondta hogy inkább a barátnőjével és egy közös barátunkkal találkozik.. mondtam neki hogy jó. elköszöntem, aztán jól odabsztam az ágyhoz a telefont. persze gondolom a hangomból is hallatszódott, hogy ki vagyok akadva egy picit. erre felhív 5 perc múlva, hogy ne utáljuk egymást. mondtam neki hogy nem utálom, csak nemtudom mire vélni a dolgot. mondta, hogy nem szerelmes belém már teljesen, én meg mondtam, hogy mivel nem találkozunk, mert mindig valami dolga van és fontosabb, mint én. és akkor szóbakerült a másik srác, aki bejön neki. mondta hogy azóta is csak erre tud gondolni. és ma találkozunk elvileg 6kor. majd meglátjuk mi lesz. de sztem így fasság(direkt írtam így) ez az egész. normális ez? ha itt van a kapcsolata akkor szarja már le a többi srácot. igen nekem is van akivel jól meg.. tudnánk egymást tanítani biológiára, de mégsem teszem, mert itt van ő. és faszkivan most /pillanat, nem is tudom, hogy akarok - e vele találkozni.

kommentek? :F

(#27690) tibi666 válasza juhig12 (#27689) üzenetére


tibi666
senior tag

15-16 éves?

(#27691) Gorneck válasza CséZé (#27686) üzenetére


Gorneck
titán

Én is átrágtam magam azon amit írtál...hasonló viselkedésű nővel futottam már össze...róla kiderült, hogy míg bájcsevegtünk már a második fasziját koptatja (azért vannak fiúbarátai, hogy tudjon válogatni)...az elsőt többször visszafogadta. Zseniális kamugép és egy csöpp őszinteség se szorult belé...

Szóval légy óvatos az érzelmeiddel...

Gorneck#1239

(#27692) juhig12 válasza tibi666 (#27690) üzenetére


juhig12
tag

17..
viszont amit akartam mondani még, hogy az viszont tökjó hogy őszinte volt

(#27693) TrollBalint válasza juhig12 (#27692) üzenetére


TrollBalint
addikt

Hasonlót én is éltem át. Ha megtiltod, (vagy akár ő magának), hogy találkozzon/gondoljon arra a srácra, márcsak azért is arra fog. Ha nem tiltod meg neki, nem érzi, hogy fontos vagy neki és emellett még a másik srácra is gondolni fog. Szerintem ő már nem igazán szeret téged, csak nem meri bevallani (esetleg magának sem). Ha meg 17 éves, akkor nagyon könnyen elképzelhető, hogy már mással tervezi az életét, szerintem jó már nem lesz, csak húzni lehet ezt a dolgot.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#27694) orbano válasza tibi666 (#27687) üzenetére


orbano
félisten

nem lihegitek ezt a témát kicsit túl? :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#27695) juhig12 válasza TrollBalint (#27693) üzenetére


juhig12
tag

Igen, én is így érzem. Nagyonrossz.
ha akar valaki jönni berúgni, akkor szóljon !! :( (komolyan)

[ Szerkesztve ]

(#27696) CséZé válasza Gorneck (#27691) üzenetére


CséZé
őstag

értem én h vannak kamugépek neten, de ő vagy vérbeli profi ilyen szinten, vagy tényleg igaz amit mond.
na mind1, az a baj h hiszek neki :D érzelmeket akkor fogok iránta táplálni, ha személyesen is találkoztunk, addig úgysem olyan.

azt viszont nem hiszem h sz*patna abból sem h elmondta h nincs több lehetőségem (wtf :F ), mert modntam olyat, ami őt érzékenyen érinti. mind1 tudnák még sorolni annyi minden dolgot, ami azellen szól h kamu az egész.
nem olyan lánynak tűnik h akárkivel összebújjon

orbano: ezt véljem annak h nem biztos h szivatás?

(#27697) TexT-BoY válasza CséZé (#27696) üzenetére


TexT-BoY
addikt

légy közönbös, és ne kattogj rajta.
erdélyböl hazajöttünk, jessy eltünt, töröltem iwiw, myvip, msn, 1nappal később keresett hogy ugyan találkozzunk már, aztán a belesetem napján nem találkoztunk, de a korházba már minden áldott nap bejött és azóta is minden nap találkozunk 2nap kivételével.

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#27698) lorcsi válasza TexT-BoY (#27697) üzenetére


lorcsi
veterán

szép magyar neve van

(#27699) tibi666 válasza lorcsi (#27698) üzenetére


tibi666
senior tag

:DDD :C :R

(#27700) Csakénvagyok válasza lorcsi (#27698) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Totál meglehet hogy nem is magyar, azért. De ha mégis, akkor meg a szüleit nem értem.

Én is ismerek Catherinét, hogy miaf@*zért nem jó a Katalin, azt nem tudom. Ez a menőzés már az agyukba szált, s mivel mással nem bizonyítsák be hogy egy agysejtjük van, minthogy gúnyt űznek a szegény gyerekből.

Elnézést, kifakadtam.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.