Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26151) fokukac válasza Cs.Orsolya (#26150) üzenetére


fokukac
nagyúr

én önfeláldozóan segítek bármely testrészemmel...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#26152) tildy válasza Cs.Orsolya (#26148) üzenetére


tildy
nagyúr

Igazad van, nem értek hozzá, csak próbáltam kicsit zseni-őrült szemszögből a témára tekinteni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#26153) vati válasza tildy (#26147) üzenetére


vati
senior tag

honnan látod úgy? mi alapján?
tudod milyen hosszú egy kiértékelés, és mennyi mindent elmond?

Asus TUF Gaming A17 / Ryzen7 6800H / 16GB / 512+1024 GB SSD / GeForce RTX 3050Ti "Vízen járni is könnyű, ha az ember tudja, hol vannak a cölöpök..."

(#26154) Cs.Orsolya válasza fokukac (#26151) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

És lelke van-é, Kendnek, hogy lelkizzen is mellé. Vagy előveszi a hathúrosat, és penget valami őrjítően romantikusat, hátha áthajlik a lélek húrjaira is a rezgéstartomány? :P

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#26155) PMT válasza Tim82 (#26144) üzenetére


PMT
csendes tag

"A Feldmár-félék "szakmai hozzáértése" olyan esetek fényében egyébként elég érdekes, mint pl. az egyik gimnáziumi osztálytársamé, aki LSD-trip alatt öngyilkos lett - leugrott egy épülő ház állványzatáról. Leugrott, nem leesett, mert előtte szépen levette a ruháit. Kérdés, hogy ha nem LSD-zett volna, megtette-e volna. Lehet, de nincsen rá bizonyíték."

Juj, ezt ugye te sem gondolod komolyan, így az egészet, amit írtál...!?

Össze-vissza kevered a dolgokat, csak azért, hogy írj valamit, vagy ez miért jó?

A gyerek, aki leugrott hülye volt és/vagy meg akart már amúgy is halni és/vagy valami gondja volt már korábban, stb. Ennek semmi köze az LSD-hez, különösen semmi köze bárkihez vagy bárkinek a szakmai hozzáértéséhez. Nem volt felkészülve rá, semmilyen téren.

Ha egy olyan szert tervezek használni (ha nem tervezed, eleve hibázol és innentől nincs miről beszélni), mint az LSD és megfelelő gondossággal készülök fel rá, akkor az említett öngyilkosság, vagy hasonló eset nem történhet meg. Ennyi.

Az illető felelőtlenségének, tudatlanságának semmi köze a szerhez, a hatásaihoz, vagy bárki máshoz.

(#26156) Tim82 válasza PMT (#26155) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha Te az LSD védelmében összevisszának veszed, csak hogy érvet hozz fel a használata mellett, hát tessék. Ez miért is jó?

Nem tudom, hogy a példámban említett srác LSD nélkül leugrott volna-e, de valószínűleg nem. Ebben meglehetősen biztos vagyok. Éppen ezért elég az is, hogy ha a szer katalizátorként hatott nála, felerősítette a negatív érzéseit. Nem gondolod?

Fogadok, persze, hogy nem. Felhoztam egy (személyes) példát, ami valóban, a "felelőtlen" használat kockázatát példázza és rámutattam, hogy a "szakmai" felügyeletet egy ilyen szer alkalmazása mellett baromira nehéz kivitelezni. De sebaj, olvass tovább szelektíven. ;)

De gondolom, persze hiszel olyan, gyakorlatilag kivitelezhetetlen dolgokban, mint a "teljes kontroll", hát rajta. Olyan szer(ek)ről beszélünk, amelyeket a pszichiáterek többsége elutasít. Nyilván nincsen okuk rá.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26157) zoltanz válasza vati (#26139) üzenetére


zoltanz
nagyúr

"Az anyag annak való, aki nem bírja nézni se azt a bizonyos tükröt."

Mit tudsz te ezekről már megbocsáss? Láttál már közelről meszkalin-gombát, LSD vagy hasonlót esetleg használtad? Valamint ismered a hatásait ,mellékhatásait orvosi kutatási eredményeit? Mert ha nem , be lehet fejezni az észosztást itt, köszönjük.
A mariuhuánát tudatmódsító, tudattágító szert már évezredek óta használják indiában, semmi mellékhatása nincs, ha nem viszik túlzásba és van kúltúrája. :) De pl az EU -ban Hollandiában egy felnőtt bármikor elmehet egy ilyen kávézóba és elszívhat egy joint -ot. :D

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#26158) Cs.Orsolya válasza Tim82 (#26156) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Szerintem, hadd használják. Akinek meg nem bírja el a tudata, az meg nyiffanjon ki saját hülyesége miatt. Ennyivel kevesebb... Mondjuk, ha valaki pszichotikus lesz, és elkezd embereket gyilkolászni, az kicsit húzósabb. De azt meg remélhetőleg lelövik, és akkor megint szebb lesz a világ... :U

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#26159) Cs.Orsolya válasza zoltanz (#26157) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

No, mondj nekem valami érvet amellett, hogy az ilyen cucc, mennyivel tette hatékonyabbá az embereket a boldogságuk megteremtésében. Mert véleményem szerint, a tripezés egy dologra jó, hogy az ember elmeneküljön a hülyeségeitől, és kis betekintést nyerjen abba a világba, amit - sajnos - szabad akaratból képtelen elérni. Nekem amúgy teljesen mindegy, hogy valaki droggal, alkohollal, munkával, vagy tévével kábítja magát. Amíg mindenki menekül a realitások elől, és az a legjobb szórakozása, hogy a belső mozit flashelteti, hát, addig ott marad a világ, ahol van... Sőt, megy a maga tudattalan útján, vissza a megsemmisült állapotába...

Mindegy. Kivonultam a témából.

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#26160) tildy válasza Cs.Orsolya (#26159) üzenetére


tildy
nagyúr

Régebben megvolt ennek a maga rituáléja, ahol megfelelő időben és odafigyeléssel használták.
Saját életemből meg már hoztam példát.

Egyébként úgy vagyok vele, valaki inkább belső mozit nézzen, mint külsőt , lehet jobban megismeri önmagát a reakciót -ráadásul egy hiperszenzitív szemüvegen át - , stb. Sajnálatosnak tartom, hogy te ezt menekülésnek gondolod.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#26161) Maverick14 válasza fokukac (#26137) üzenetére


Maverick14
tag

Az eddigi hozzászólások tükrében, egy szombat délutáni első ismerkedő találkozó ("félvakrandi") egy lánnyal már annak számít? :)

My other car is an F-14 Tomcat!

(#26162) Goose-T válasza Maverick14 (#26161) üzenetére


Goose-T
veterán

Ó igen, mesélj róla! Szakítsd már meg valamivel ezt a pszichotémát! :D <könyörgős smiley>

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#26163) zoltanz válasza Cs.Orsolya (#26159) üzenetére


zoltanz
nagyúr

"No, mondj nekem valami érvet amellett, hogy az ilyen cucc, mennyivel tette hatékonyabbá az embereket a boldogságuk megteremtésében."

Van, majd egyszer személyesen, talán. :D
Nem akork kardoskodni ezek a cuccok mellett, mert a mo hülyék hozzá az emberek (ilyen a "mentalítás", ez van), elég bajunk van az alkoholal is, nem hiányoznak egyéb dolgok, aki kutatja az érzékek felettit az anélkűl is megoldja.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#26164) Leeza válasza Goose-T (#26162) üzenetére


Leeza
tag

Már én se bánnám... :U

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#26165) zoltanz válasza Goose-T (#26162) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Ismerősöm chat szexxel már hosszú idelye ha nem találkozik a kedvesével. :D :DDD
Ez az új dolog, normális szerintetek, vagy járhat valamilyen hátránnyal, gondolok itt a valóságban rosszabúl teljesít? Esetleg számítógép nélkűl már nem is megy egy idő után. :)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#26166) tildy válasza Leeza (#26164) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem bírod az "elmélyültebb" témákat? :DDD :DDD
Na gonosz mód off.
(Egyébként én élveztem ezt a társalgást ami volt, sokkal érdekesebb volt, mint a felszínes "adjunk általánosított tanácsot" típusú szövegek...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#26167) Goose-T válasza tildy (#26166) üzenetére


Goose-T
veterán

Oké, a résztvevőknek biztos élvezetes volt, de ez egyelőre a Nők, nőügyek topik, nem pedig a Hogyan oldjuk meg életünk nagy problémáit LSD-vel, gombával és meszkalinnal, és mire készüljünk fel a trip előtt topik. :D

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#26168) fokukac válasza zoltanz (#26165) üzenetére


fokukac
nagyúr

"idelye", ellipszilonnal????
Hát ez kész, ezért fejbelövés jár...! :W

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#26169) Maverick14 válasza Leeza (#26164) üzenetére


Maverick14
tag

Na jó, ha ekkora az igény. :D (De csak azért mert most nem akar előjönni a cikkírói vénám.)
Volt egyetemi szobatársam hívott fel nemrég, hogy facér vagyok-e még. Merhogy a felsége valamelyik rokona valami közös családi fényképnézegetés közben látott pár képen és rákérdezett, hogy ki ez a jóképű srác. :) Azt nem derítettem ki pontosan ki az ötletgazda és a fő kerítő, a barátom vagy a felesége, a lényeg, hogy megkaptam a leányzó nevét és telefonszámát. Az, hogy egy lényegében vadidegen csajt akit még nem is láttam (fényképen sem, a barátom pedig nem híve a közösségi oldalaknak, így ott sem találtam meg a leányzót) csak úgy felhívjak és elhívjam valahova nekem elég meredek, mivel alapból zárkózott vagyok. Ezért megtettem a nagy ugrást felhívtam és megbeszéltem vele a szombati találkozót. A hangjából ítélve nagyon örült neki, hogy végre felhívtam és találkozhatunk. (Közben eszembe jutott miket mesélhetett rólam a volt szobatársam?)
A többit majd szombaton meglátjuk.

My other car is an F-14 Tomcat!

(#26170) zoltanz válasza fokukac (#26168) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Írtam már, hogy kicsit nehezen megy a magyar igazából a nagyszüleim németek, de vannak a családban angolok is, ilyen neveltetést kaptam, azért bocsi. :D Nemhiába a magyar a legnehezebb nyelv a világon... Valamint sokszor 3-4 fórumon is írok egyszerre.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#26171) Leeza válasza tildy (#26166) üzenetére


Leeza
tag

De bírom, ezt is bírtam egy ideig, de már kezdett sok lenni... :U

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#26172) Leeza válasza Maverick14 (#26169) üzenetére


Leeza
tag

Wow, ez érdekes! Még akár jó vége is lehet, bár én sem vagyok híve az ilyen vakrandiknak, kerítésnek... Majd írj a szombatról, hogy alakult a találka! :)

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#26173) tibi666


tibi666
senior tag

hoppá. most írt egy kollegina, hogy akkor beiratkozunk-e francia nyelvtanfolyamra szeptembertől. egyszer valóban mondtam neki, hogy ősztől akarok franciául tanulni, de nem gondoltam, hogy így megmarad a fejében.

(#26174) frame>24 válasza tibi666 (#26173) üzenetére


frame>24
addikt

francia nyelvtanfolyamra, mi?! Na, kíváncsi is leszek, mi fog még megmaradni a fejében... ;]
(közönséges vagyok)

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#26175) Leeza válasza frame>24 (#26174) üzenetére


Leeza
tag

Dehogy vagy! Nekem ugyanez volt az első gondolatom... ;]

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#26176) tibi666 válasza Leeza (#26175) üzenetére


tibi666
senior tag

igazából nekem is. :DDD

(#26177) zoltanz válasza frame>24 (#26174) üzenetére


zoltanz
nagyúr

A spanyol pozitúra sem utolsó egyébként, amikor a mellei közé rakod az állítmányod. Meg a jó öreg kutyapozitúra (vagy nyúl ha jobban tetszik) hoz még lázba. :)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#26178) fokukac


fokukac
nagyúr

végre valami jó téma. ;]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#26179) Leeza


Leeza
tag

:C :C

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#26180) Cs.Orsolya válasza tildy (#26160) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Hát, tudod, a "A valóság annak való, aki nem bírja a kábítószert".
Lezárásként: Az élet sokkal szebb és nagyobb csodákat képes hozni, amit egy trip sem tud felülmúlni. Minden, amit saját akaratoddal, a saját tudatod átállítása révén érsz el, sokkal nagyobb hatással bír, és sokkal emlékezetesebb, és olykor nagyobb boldogságot hozó, mint bármely kábszeres trip. Bár tripem még nem volt, de amit én személy szerint a küzdelmes módszerekkel és gyakorlással elértem a tudatommal, le nem cserélném egy ilyenre sem... S lezártam a témát én is.

Uraim, ez nem a Szex topik! Kérem, kapcsolja ki! :P

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#26181) zoltanz válasza Cs.Orsolya (#26180) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Semmi obszcén nem hangzott el (ami sérti az internetszolgáltatód szabályzatát vagy a fórumszabályzatot valamint a jóerkölcs határát sem súrolja :) ), amúgy ez is része az egészséges felnőtéválásnak, úgyhogy ide tartozik.
A felnőt emberek teljes életéhez hozzá tatozik a partnerkeresés, amiről ez a topik is szólana.

Szerintem ez is egy elvárás a másik nemmel kapcsolatban partnerkereséskor, hogy miképp viszonyúl iyen kérésekhez (modernűl, vagy régimódian, ebből lehet következtetni a szexuális kúltúrájára, meg úgy általában fantáziadús -e is erősen, ami meghatározhatja a hosszútávú kapcsolatot).

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#26182) Cs.Orsolya válasza zoltanz (#26181) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

ez is része az egészséges felnőtéválásnak, úgyhogy ide tartozik.

Ez a topik mióta szól erről? :F :P

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#26183) frame>24 válasza fokukac (#26178) üzenetére


frame>24
addikt

Na ja

(tudom, hogy szánalmas, de kb. 1 hónapja ezeken röhögök már, hát minden élethelyzetre van bennük valami szöveg. kár, h necces itt)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#26184) zoltanz válasza Cs.Orsolya (#26182) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Azóta, hogy létezik barátnő/barát akivel az ember mint egy munkatárssal vagy mint egy osztálytárs elvan fiatalon (ez is nőügy idatartozik), de és ezen van a hangsúly felnőt nőügy ami alatt az egészet értem. Szerintem mindenki inkább az utóbbira kiváncsi mert amúgy csak vicc az egész. Ezért írtam.

UI.

Nem tud valaki nőzni, így ebben a topikba se írni úgyhogy nem felnőtt igazából , érdemlegesen.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#26185) tildy válasza Cs.Orsolya (#26182) üzenetére


tildy
nagyúr

Kár hogy nem erről szól, sokkal jobb , mint olyan felszínes szövegeket , és vívódásokat hallgatni, mint pl. , hogy "első talira mit vigyek magammal?"
magadat, bakker, magadat. Lol.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#26186) zoltanz válasza tildy (#26185) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Igen vagy pl. Mit vegyek a barátnőmnek ajándékba első találkozásunk évfordulójára? :F :D

Valami gazt csezdmeg... :D Minimum után esetleg édességet a többit neked kell megódani.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#26187) brownus válasza zoltanz (#26186) üzenetére


brownus
veterán

aki ilyeneket kérdez azt se érdemli meg hogy pöcse legyen...

(#26188) zoltanz válasza brownus (#26187) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Pedig sok ilyen van és nem csak a neten merik felrakni a kérdést, úgyhogy ez társadalmi probléma.
Szerintem az oktatás okolható mindenért lehet kellene egyházi óra, valamint nem értem ha valki elemez egy könyvet, már középiskolai érettségitől felfelé és ha a mindent jól leír, de szerinte más a mondanivalója a versnek, könyvnek akkor az miért hiba. :F (külömböző élethelyzetekből érkezünk, mások vagyunk, persze nem trágárúl.)

Valamint az iskolában sokkal több sport, testnevelés kellene (ép testben ép lélek, nem mai keletkezésű) biológiailag is bizonyítható egy edzésben lévő szervezet jobban bírja a gyűrődést és ha egészségesek vagyunk jobb a közérztünk, többet tanulunk.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#26189) Csyppa válasza fokukac (#26137) üzenetére


Csyppa
senior tag

"vót de eefogyott"

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#26190) tildy válasza zoltanz (#26188) üzenetére


tildy
nagyúr

Alapesetben az is probléma, hogy egyesek tényleg komolyan gondolják ilyesmibena segítségkérést: lásd ajándéktéma.
holott ha kicsit is odafigyelnének a barátnőjükre (miért nem teszik :F :F ) , akkor tudnák, minek örül igazán , és ha nem is találnák ki a gondolatait, megfigyelnék mivel veszi körül magát, mire hogy reagál satöbbi.

Ez nagy kérés lenne? Szerintem ez kéne, hogy legyen az alap. Máris nem jönnének hülye kérdésekkel....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#26191) vati válasza tildy (#26160) üzenetére


vati
senior tag

<magánvélemény>
A tudatos működés mint olyan, evolúciósan nem véletlenül alakult ki. Arra van, hogy az agyunk tömérdek működéséből kiválogassa a koherens és a való világra vonatkozó gondolatokat, és a többit, amitől csak megkattani lehet, elnyomja és elfelejtesse. Az álom is valami ilyenről szól, az agyunk ilyenkor helyreteszi az ingereket, asszociációkat. Mint a .NET frameworkben a GC (Garbage Collector) Kiszórja a haszontalan asszociációkat, megtartja a rendszerbe beilleszthetőket. Ezért felejtjük el hamar a nagyon szürreális álmokat. Az agy védi magát, igyekszik úgy huzalozódni, hogy a való világról tároljon és adjon hasznos információkat, a szemetet vagy destruktív dolgokat felejtse el, rejtse el jó mélyre, amennyire csak lehet. Másmilyen agynak nincs haszna hosszú távon.
Amikor beveszel valamit, ebbe a gondolat takarító, önvédő rendszerbe tenyerelsz bele. Van, aki egyszer kipróbálta az lsd-t azóta mindig "bevillanásai" vannak. Kellett ez neki?
</magánvélemény>

Asus TUF Gaming A17 / Ryzen7 6800H / 16GB / 512+1024 GB SSD / GeForce RTX 3050Ti "Vízen járni is könnyű, ha az ember tudja, hol vannak a cölöpök..."

(#26192) Csakénvagyok válasza zoltanz (#26177) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Ágyban keresztben, egy láb a nyakba egy lent csüng. (természetesen a hölgyeménynek)

(#26193) philoxenia válasza Csakénvagyok (#26192) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ez nem az a topik, ahol ezt ki kell tárgyalni, az majd tíz után nyílik csak meg, nem véletlenül !

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#26194) Csakénvagyok válasza philoxenia (#26193) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

:B , én csak csatlakoztam. Bocsi

(#26196) vati válasza zoltanz (#26170) üzenetére


vati
senior tag

úgy tűnik, ma különösen nehezen megy a magyar, de csak a helyesírás...

btw így, hogy "spanyol pozitúra" az életben nem hallottam. Hogy "mellbekúrás", már igen:)

Asus TUF Gaming A17 / Ryzen7 6800H / 16GB / 512+1024 GB SSD / GeForce RTX 3050Ti "Vízen járni is könnyű, ha az ember tudja, hol vannak a cölöpök..."

(#26197) zoltanz válasza vati (#26196) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Legjobb ha azért mind a kettő megy. :)

A másik amitől lekarmolom magam, az a csajozós dumák. Mintha lenne tuti szöveg, habár nálam a helló van söröm mindig bejött. :D Hány másodpercnek kell eltelnie az első megpillantásnak és mennyi a leszólításnak. :F

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#26198) zoltanz


zoltanz
nagyúr

-A jövőből jöttem, hogy megmentselek attól a vesztestől, aki el akar majd venni.
-Szia, meg tudnád mondani az időt? (Mindkét karodon órával, és mobillal a kezedben)
-Mondd, nem jártunk mi véletlenül két különböző iskolába?
-Ha hazakísérlek, megtartasz?
-Elnézést, dugunk, vagy inkább kérjek bocsánatot?

:D

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#26199) philoxenia válasza Csakénvagyok (#26194) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nyitva.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#26200) zoltanz válasza philoxenia (#26199) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Csakénvagyok topik bannt kapot vagy mi a pálya? Ez valami új.:)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.