Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26201) philoxenia válasza zoltanz (#26200) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ez a topik csak este 10 után van nyitva.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#26202) Wolverine válasza zoltanz (#26181) üzenetére


Wolverine
félisten

Ettől függetlenül nem véletlenül van külön Szextopic, ami napközben nem látható :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#26204) zoltanz válasza Wolverine (#26202) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Ettől függetlenűl nekem napközben is rámjön, főleg reggel, remélem ez nem krónikus. Azért visszaveszek, márha nem is volt semmi nyomdafestéket nem tűrő dolog abban amit írottam. :D

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#26205) elmoraan (r) válasza lezso6 (#26203) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Akkor ne ríjj, hanem légy férfi...

...és kösd fel magad. ;]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#26206) whitezo88 válasza lezso6 (#26203) üzenetére


whitezo88
nagyúr

...tebeléd, tebeléd, szerelmes vagyok én. jaj de szerelmes vagyok, hu de szerelmes vagyok tebeléd, tebeléd! :DDD

(#26207) tibi666 válasza lezso6 (#26203) üzenetére


tibi666
senior tag

szívás

(#26208) golyani válasza lezso6 (#26203) üzenetére


golyani
addikt

én most gyógyulok ki. barátság megmaradt

[ Szerkesztve ]

(#26209) Csakénvagyok válasza zoltanz (#26200) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Bant kaptam? Miért? Nem volt szándékos!
(#26203) lezso6: Ez a te bajod!

[ Szerkesztve ]

(#26210) golyani válasza Csakénvagyok (#26209) üzenetére


golyani
addikt

csak azt hitte h bant kaptál

(#26211) kisboxi válasza lezso6 (#26203) üzenetére


kisboxi
tag

Majd kialszod! ;] :DDD

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#26212) Tim82 válasza golyani (#26208) üzenetére


Tim82
nagyúr

Tippeljünk: a mondat melyik fele hamis?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26214) tibi666 válasza lezso6 (#26213) üzenetére


tibi666
senior tag

és ő hogyan érez?

(#26216) golyani válasza Tim82 (#26212) üzenetére


golyani
addikt

mé lenne hamis?

mással van nem velem. megmondta h mi már nem leszünk együtt, mert voltunk régebben. akkor itt most micsináljak? semmit, majd elfelejtem. lesz más. de továbbra is dumálunk meg nincs harag.

(#26217) zso73 válasza vati (#26191) üzenetére


zso73
veterán

Mit értessz te bevillanás alatt? És mi a véleményed a dejavu érzésről?

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#26218) tibi666 válasza lezso6 (#26215) üzenetére


tibi666
senior tag

na, akkor meg mire vársz?
usgyi a csajhoz, hívd el sétálni, parkba, fagyizni, bármi.

az jobb, ha bent siránkozol a szobában, hogy szerelmes vagy, de nincs önbizalmad?
nem. menjél, csináld.

(#26219) zoltanz válasza zso73 (#26217) üzenetére


zoltanz
nagyúr

A bevillanás olyan mintha hirtelen belenéznél egy szorzóval ellátott teleobjektívbe vagy esetleg egy mikroszkópba, csak nincsenek ezek ott. :D

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#26221) Leeza válasza lezso6 (#26220) üzenetére


Leeza
tag

Az milyen? :F

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#26222) Maverick14 válasza Leeza (#26172) üzenetére


Maverick14
tag

Megvolt a találka. Kiderült hogy a főkerítő barátom édesanyja volt. Eredetileg egy grillpartin akartak összehozni minket. Egytértettünk abban, hogy szerencsésen megúsztuk a közönség előtti egymásratalálást. Lényegében csak azért találkozott velem, hogy békénhagyják végre ezzel a dologgal.
Egyébként egy rendes csaj benyomását keltette. Elbeszélgettünk 2 órát a kávéházban, aztán elhozot haza mivel kocsival volt és arra volt még dolga amerre lakom.
Szerintem kölcsönösen nem tettünk egymásra nagyon mély benyomást ezalatt a pár óra alatt szóval részemről nem fogom tovább eröltetni a dolgot.

My other car is an F-14 Tomcat!

(#26223) tibi666 válasza Maverick14 (#26222) üzenetére


tibi666
senior tag

fú, de utáltam régen, ha össze akartak boronálni valakivel.
ma már nem bánnám, ha egy kedves, szép lánnyal össze akarna valaki hozni. :D

a csaj nagyon be van pörögve most. vett valami laptopot, azon kell neki segítenem, aztán lesz valami céges buli, én ugyan máshova szerveztem már programot magamnak, a cégesre tuti nem fogok menni, de ő viszont jöhet velem, előtte ugyanis találkozni akar. hétfőn munkaügyben kell neki segíteni, kedden meg megyünk az alliance francaise-hoz.

fura, ő az a nagyon kékszemű, tavaszról. akkor én erőltettem volna, de mindig lerázott, hogy még 3 hét, stbstb. bár van egy sanda gyanúm, hogy összefüggésben lehet ez azzal, hogy most vett lakást itt, két hét múlva költözik, ha kész a festés, és nem ismer szinte senkit a városban. mondjuk ez akár össze is rázhat minket. majd meglátom.

(#26224) Maverick14 válasza tibi666 (#26223) üzenetére


Maverick14
tag

Mondjuk ezzel én is így voltam régebben. Lehet hogy öregszem? :)

My other car is an F-14 Tomcat!

(#26226) Tim82 válasza golyani (#26216) üzenetére


Tim82
nagyúr

Elfelejtettem kitenni a megfelelő smiley-t reggel. Íme: " ;] "

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26227) kisboxi válasza lezso6 (#26225) üzenetére


kisboxi
tag

Hát bakker, nem értelek! Neked is bejön a csaj meg Te is bejössz neki, akkor meg mit gondolkozol még rajta?

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#26229) tibi666 válasza lezso6 (#26228) üzenetére


tibi666
senior tag

felvonultál ma?

(#26230) kisboxi válasza lezso6 (#26228) üzenetére


kisboxi
tag

Te mondtad. ;]

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#26232) And01 válasza lezso6 (#26228) üzenetére


And01
aktív tag

Ez nem nőügy!
Mész innen! ;]

(#26233) fokukac válasza lezso6 (#26231) üzenetére


fokukac
nagyúr

jobbulást...
én elmentem érte amerikába, de nem sikerült elkapnom.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#26234) Leeza válasza Maverick14 (#26222) üzenetére


Leeza
tag

Már mikor a rendes csaj részhez értem, biztos voltam benne, mi következik...
Hát igen, ezekben simán benne van, mivel nem Te választottad, nem megfogott benne valami, amiért találkát kezdeményeztél, hanem összeszerveztek Titeket...
Ha semmi extra, akkor szerintem is kár tovább erőltetni.

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#26235) Leeza válasza tibi666 (#26223) üzenetére


Leeza
tag

Szerintem az a lényeg, hogy Veled akar lenni, Veled akarja tölteni az idejét, nem teljesen mindegy, hogy mi az oka?
Ne lásd meg, inkább csak hagyd, hogy alakuljon. Közeledik, ezzel foglalkozz.

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#26236) Lirion válasza tibi666 (#26223) üzenetére


Lirion
addikt

Mielőbb tisztázd vele, hogy mi a helyzet. Ha tetszik neked, gyorsan menj rá a csókra, nehogy később derüljön ki, hogy tényleg csak játszadozik és kihasználja, hogy csak téged ismer. Ha meg nem akarsz tőle semmit, mondogasd neki néha, hogy milyen nagyszerű barátok vagytok és olyan, mintha a húgod lenne. :D
Ha nem az lenne, hogy korábban már lepattintott és most meg nem ismer rajtad kívül mást a városban, akkor mondanám, hogy oda van érted a lány, de így eléggé kétesélyes, szóval tényleg tisztázd. Aztán ha kiderül, hogy csak barátság lehet, akkor még könnyen tovább léphetsz, hisz annyi jó nő szaladgál még a világban, ha meg tényleg tetszel neki, akkor meg az derül ki és lesz nagy öröm és bódottá'. ;)
De hallgass csak nyugodtan egy nőre (Leeza), ő biztos jobban tudja, mint én és ne is próbálkozz semmivel, csak hagyd, hagy legyen vmi.. ;]

(#26237) fokukac


fokukac
nagyúr

Szexuális téren egyre összehangoltabb vagyok a feleségemmel.
> - Valóban?
> - Igen. Tegnap például mindkettőnknek fájt a feje.
>
>
> - Szia anyu. Megyek diszkóba!!
> - Diszkóba?! 13 évesen a diszkózáson jár az eszed, és megfeledkezel
> anyád 26. születésnapjáról ???
>

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#26238) Leeza válasza Lirion (#26236) üzenetére


Leeza
tag

Hö-hö, én nem pont ezt írtam... :P
Csak nekem az eddigiek alapján úgy tűnik, hogy Tibi kicsit hajlamos túlagyalni a dolgokat és ettől akartam megkímélni... Nem kell belemagyarázni semmit, persze lehet a lányt tesztelgetni, de előre azért nem kéne eldönteni, hogy biztos csak társaságra vágyik.
Igenis próbálkozzon, találkozzanak, és majd alakul. Erre céloztam.

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#26239) orbano válasza Lirion (#26236) üzenetére


orbano
félisten

"Ha meg nem akarsz tőle semmit, mondogasd neki néha, hogy milyen nagyszerű barátok vagytok és olyan, mintha a húgod lenne"
Egy könyvet tele tudnék írni azzal, hogy mennyire rá tudnak gerjedni így egy pasira a csajok... ;)

A vér nem válik VAZZE!™

(#26240) orbano válasza tibi666 (#26223) üzenetére


orbano
félisten

szerintem tekintsd havernak, ahogy a többit, ne akarj tőle semmit, a többit úgyis meglátod. max lesz n+1 lánybarátod :) a csókra meg nehogy "rámenj" az Isten szerelmére :D

amúgy üdv mindenkinek, újra itt vagyok, feltöltődve enerdzsivel ;]

A vér nem válik VAZZE!™

(#26241) Leeza válasza orbano (#26240) üzenetére


Leeza
tag

Nah, végre valaki... :DD

Egyébként légy üdvözölve! :D És, merre jártál? ;]

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#26242) orbano válasza Leeza (#26241) üzenetére


orbano
félisten

Trogir és környéke. Találtunk egy eldugott is öblöt egy nagyon hangulatos kis étteremmel, a vízben jópofa halakkal és sok-sok nyugalommal :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#26243) Leeza válasza orbano (#26242) üzenetére


Leeza
tag

Fú, de jól hangzik... Most irigykedem... :U
Nekünk ez elmaradt idén és nagyon hiányzik... :(

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#26244) tibi666 válasza Leeza (#26235) üzenetére


tibi666
senior tag

szerintem igazad van. :)
úgy néz ki, megyünk a lyon elleni bl meccsre is.

(#26245) Leeza válasza tibi666 (#26244) üzenetére


Leeza
tag

Nah, tökjó. :K Így tovább! ;)

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#26246) elmoraan (r) válasza orbano (#26240) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Pedig igenis menjen rá arra a csókra. Lehetőleg egy MAZ 537G-vel, de valami nagyobb is megteszi. :]

[ Szerkesztve ]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#26247) orbano válasza elmoraan (r) (#26246) üzenetére


orbano
félisten

hűdeszép. ez valami veterán SUV? :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#26248) Leeza válasza elmoraan (r) (#26246) üzenetére


Leeza
tag

Nem tudom megnézni sajnos... :(

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#26249) Goose-T válasza lezso6 (#26231) üzenetére


Goose-T
veterán

Csak paráztattak a H1N1-gyel. ;]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#26250) Leeza válasza Goose-T (#26249) üzenetére


Leeza
tag

Na szép...

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.