Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1201) Pala válasza Tim82 (#1199) üzenetére


Pala
veterán

teaház az jókanbulira is :DDD
sőt, ha vasárnap ráérnek mások is, lehetne megint szervezni egy kisebbfajta találkát. :)
Tildy, I_Am, VargaI és egyéb bűntársak, merre vagytok!?: :)

(persze fixre még nem merem mondani én sem, mert ha a zasszony netán sírva könyörög a telefonban, hogy aznap látni akar, akkor lehet, hogy mégis megesik rajta a szívem)

[Szerkesztve]

(#1202) tildy válasza Pala (#1201) üzenetére


tildy
nagyúr

kanbuli? :DDD
Egyébként itt vagyok.
És örülök, hogy nem néznek egyesek annyi kilónak amennyi vagyok , ami általában sajnos mostanában 80 és 90 közt van
Pala: cserélhetünk :U Párom úgyis a vékony csajokat szereti, hát odaadom neked azt a pár plusz kilót szívesen.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1203) Pala válasza tildy (#1202) üzenetére


Pala
veterán

Bárcsak én is 80-90 között lehetnék. :(

Akkor tehát cserélünk? :D Én 76 vagyok.

[Szerkesztve]

(#1204) Tim82 válasza D4rkm4n (#1200) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én mint bölcsész nagyvonalúan nem foglalkozom az ilyen részletkérdésekkel. ;) Amúgy nyugodtan, mert ha nagy hülyeséget mondok, legalább én is tanulok a kiigazításból. Ha mást nem, hogy figyelmetlenül és pongyolán fogalmaztam, mert ezt én is tudom (illene tudnom). :B

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1205) Tim82 válasza tildy (#1202) üzenetére


Tim82
nagyúr

Tildy, eldöntheted, hogy fiúsítsunk, vagy Te vagy az ördög ügyvédje a társaságban. :D

Tbs remélem, látja a felvetést, ő már bedobta többször, mikor lesz. :)

Szerk.: ja igen: Tildy, a párod Téged szeret, nem? És csak utána általában - esetleg - a vékony csajokat... A rangsor fontos. ;)

[Szerkesztve]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1206) tildy válasza Tim82 (#1205) üzenetére


tildy
nagyúr

Üsse kő, egy finom teában benne vagyok, de pala választja ki miylet iszom :D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1207) Pala válasza tildy (#1206) üzenetére


Pala
veterán

Miért pont rám hárul e nemes feladat?:)

(#1208) tildy válasza Pala (#1207) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát nem emlékszel? Ejnye...
-------
Azért szürcsölgettem ott jókedvvel, amit te kértél :DDD

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1209) Pala válasza tildy (#1208) üzenetére


Pala
veterán

Na jó, de mindegyikünknek más az ízlése. Lehet, hogy ami nekem a legfiomabb, az nálad mondjuk szódával elmegy kategória, és fordítva. :)

mod: már magam sem tudom, mit rendeltem akkor :)

[Szerkesztve]

(#1210) Wolverine válasza Pala (#1201) üzenetére


Wolverine
félisten

Hacsak megint el nem alszom, mint a múltkor, akkor ezúttal jelen leszek :B

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1211) frame>24 válasza Pala (#1209) üzenetére


frame>24
addikt

franczba, h nem élek Pesten. pedig jó lenne join-olni

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1212) tbs válasza Pala (#1201) üzenetére


tbs
addikt

Oké, ne éjszakai mulatság legyen vasárnap, és akkor szívesen elnézek. :B

#1205: Ja, kész szerencse, hogy nem ugrottam át Pala unalmas hszeit... ;] Legközelebb ne sajnáljatok egy privátot! ;)

[Szerkesztve]

(#1213) VargaI válasza Pala (#1201) üzenetére


VargaI
senior tag

gyógyelixírt ittál nem? intravénásan tudod?
Én sajnos nem tudok ott lenni...halaszthatatlan dolgom akadt. Képviselnem kell a BME-s oldalt a BME-SOTE közös rendezésű ökörsütésen a római parton, még a végén a nők javára billen a nemek aránya ;].

[Szerkesztve]

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#1214) frame>24 válasza tbs (#1212) üzenetére


frame>24
addikt

ja. war front: turning point... Kíváncsi leszek

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1215) Pala válasza VargaI (#1213) üzenetére


Pala
veterán

Nyugi, még semmi sem biztos, csak felvetettem az ötletet (de azért örömmel látom, hogy rögvest akadt pár jelentkező)
Biztosam találunk majd olyan időpontot, ami mindenkinek jó! :R

(#1216) EQMontoya válasza D4rkm4n (#1200) üzenetére


EQMontoya
veterán

az acetaldehid meg a májfán terem?

Same rules apply!

(#1217) frame>24 válasza EQMontoya (#1216) üzenetére


frame>24
addikt

akartam neki ugyanerről írni, de megen veszekedős-tudálékos genyó lettem volna, így kussoltam ;]

[Szerkesztve]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1218) Wolverine válasza frame>24 (#1217) üzenetére


Wolverine
félisten

Kár volt, alátámasztottam volna :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1219) frame>24 válasza Wolverine (#1218) üzenetére


frame>24
addikt

jó látni, h az alkohollal kapcs. biokémia kezd ált. műveltség szintre emelkedni :D Hiába, Mo. ''előkelő'' helyet foglal el az alkesz-ranglistán...

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1220) Sátán44


Sátán44
addikt

Egy példa hogyan ismerkedjünk:

Nemrég utaztam vonaton és miközben szórakoztam a telefonommal leült az előttem lévő helyre egy miniszoknyás gyönyörű nő. Először úgy tettem mintha nem venném észre. Majd kb. egy perc múlva mikor elővette a kis sminkes dobozát és elkezdte előttem magára rakni, akkor így szóltam félig viccesen:
Én: Mi az, otthon nem volt rá időd?
Ő: (elmosolyodik) Időm éppen volt csak nem volt kedvem.
Én: Ja, értem, szóval lusta vagy. (miután ezt mondtam, elfordítottam a fejem és újra a telefonommal voltam elfoglalva.)
Ő: Nem is vagyok lusta.
Én: (újra ránézek) Dehogynem, és mikor megláttál úgy gondoltad jól akarsz kinézni.
Ő: (ezen már hangosan elkezdett nevetni)
Én: Ne aggódj, ez nem újdonság nekem. Nem te vagy az első nő aki megakart ismerni ma.
Ő: Hogy lehetsz ilyen nagyképű egy vadidegennel szemben?
Én: Egyáltalán nem vagyok az. Csak próbálom elmondani, hogy az nemesik jól ha úgy tekintenek rám mint egy szex tárgyra, vagy mint egy darab húsra. Nem lehetne, hogy azért ismerj meg aki vagyok és csak később használd ezt a sok púdert az elcsábításomhoz?
Ő: (mosolyogva) Szóval te is az a srác vagy, aki azt hiszi magáról, hogy ő a legjobb dolog a világon?
Én: (bedobtam a csábító arckifejezést amit illusztráltam a könyvben és ezt mondtam) Tudod kedves vagy meg minden csak kicsit gyors vagy nekem. Itt egy toll, írd le a számod meg az emailed aztán talán később még beszélünk, és meglátjuk mi lesz.
Mondanom sem kell, kedves lány, de mivel az ország másik felén lakik, nem erőltetem a dolgot. Az utolsó kérdésére mondhattam volna ezt is: „Tudod az a filozófiám, hogy sose titkold el aki vagy.”
Ebből is láthatod hogy a beszélgetésünkből arra a következtetésre jutott, hogy azt hiszem magamról mindenkinél jobb vagyok. Ez nem egészen van így, de közel van az igazsághoz. Ha saját magadat nem szereted, akkor hogy várod el, hogy mások szeressenek? Gondolj erre!

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1221) bolondember válasza Sátán44 (#1220) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

erre nem tudok mit mondani - gracc... :C


@all: mikor is teházás? szabadna adott esetben menni? :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#1222) EQMontoya válasza Sátán44 (#1220) üzenetére


EQMontoya
veterán

ez nagyon komoly, grat :R

frame>24: azért az etil és a metil összekeverésének minden évben van pár halálos áldozata :D

Same rules apply!

(#1223) bolondember válasza EQMontoya (#1222) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

annak a keverésnek nem lenne (annyira) káros hatása, ha 0 rész metilt használnának fel... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#1224) Speed® válasza frame>24 (#1219) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Erre nem mernék mérget venni, lehet azt támasztotta volna alá, hogy veszekedős-tudálékos genyó vagy ;]

(#1225) frame>24 válasza Speed® (#1224) üzenetére


frame>24
addikt

nyugi, először ez jutott eszembe... :DDD ! De, elhessegettem a gondolatot, mondván, mér legyek ilyen gyanúsítgató. #2 lecke magamnak: az agy depis gyanúi igazak lehetnek :D

[Szerkesztve]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1226) tbs válasza frame>24 (#1211) üzenetére


tbs
addikt

Hehe. Pedig hozhatnál kopuláló kevéssejtűeket... ;]

(#1227) frame>24 válasza tbs (#1226) üzenetére


frame>24
addikt

Hehe. B@szogassatok még! :O :D

mod: jól indul ez a nap is...

[Szerkesztve]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1228) VargaI válasza Sátán44 (#1220) üzenetére


VargaI
senior tag

Grat! Trükkös kezdő mondat, aztán két-három neg, utána sablonos DHV, majd zárás. Forgatókönyv szerint. Rövid frappáns. Talán kicsit valóban egós lett szerintem is, bár ez előadás kérdése, mert mint tudjuk jó PR-ral mindent el lehet adni :).

Ebbe a topicba inkább passzol [link]

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#1229) D4rkm4n válasza Pala (#1203) üzenetére


D4rkm4n
őstag

De nem mindegy, hogy mit kapsz.

Én is elviselnék a 70kg-om mellett még egy 10-20kg színtiszta izmot. :D

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#1230) Wolverine válasza frame>24 (#1219) üzenetére


Wolverine
félisten

Én speciel egy élő ellentmondás vagyok: antialkesz vegyész :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1231) Janoska26 válasza Wolverine (#1230) üzenetére


Janoska26
addikt

túl sok itt a ph-n a vegyész mostanság ;] ;)

(#1232) tbs válasza Janoska26 (#1231) üzenetére


tbs
addikt

Magas a PH! :DDD

(#1233) D4rkm4n válasza Wolverine (#1230) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Helyette lövöd magad a sok szintetikus droggal mi? :P

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#1234) frame>24 válasza Janoska26 (#1231) üzenetére


frame>24
addikt

amúgy nem vegyész vagyok, hanem biológussss (Tim82 rosszul tippelt, tbs pedig mostanra sírva röhög)

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1235) tbs válasza frame>24 (#1234) üzenetére


tbs
addikt

Kb. :C

(#1236) frame>24


frame>24
addikt

Vazze, fel kell dobnom valami témát, mer tele lett szürke hsz-ekkel a topik.
Na, pl.:
azt álmodtam (pár napja), h egy csajnak(ismeretlen) beszéltem egy másikról, akit nagyon szeretnék. Erre megcsókolt, majd átváltozott azzá, akiről beszéltem neki. Szokásos álombéli hülyeség, de hátha eltereli a figyelmet a pH(!) értékekről.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1237) elmoraan (r) válasza Wolverine (#1230) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Á, az semmi, én már olyan (ráadásul SCH-s) mérnökhallgatót is láttam, aki életében nem ivott. Sőt, laktam is vele vagy 3 évig, szóval volt idő leellenőrizni... Mondjuk neki van rá mentsége, mert ital nélkül is hozza a szintet :DDD

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#1238) Pala válasza frame>24 (#1236) üzenetére


Pala
veterán

Ez semmi, én már álmodtan fiúkkal is...mármint, hogy fiúkkal mentem billiárdozni... :DDD

(#1239) bolondember válasza frame>24 (#1236) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

akkor dobok én is témát - Asszonkával ma vagyunk 2 évesek...
az ''apró'' gond, h Ő most vagy 1700Km-re van... Tavalyi évfordulón csak 1400ra voltunk egymástól... :O

remélem a 3.-ik már nem ilyen messze lesz egymástól... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#1240) bolondember válasza Pala (#1238) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

azért, mer fiúkkal álmodtál, az nem jelent semmit...
mármint semmi OLYAT... ;]

Én egyszer azt álmodtam, h várandós kismama vagyok, vagy hetedik-nyolcadik hónapban, és istentelenül valóságos volt az érzés, ahogy a hasam megsimogattam, olyan földöntúli boldog érzés volt... :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#1241) frame>24 válasza bolondember (#1240) üzenetére


frame>24
addikt

Azér a várandós kismamás téma érdekes. Ezen el lehetne filózni, mit jelent...Pl. milyen élethelyzetben, hányévesen álmodtad, stb.? :DDD

[Szerkesztve]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1242) Tim82 válasza frame>24 (#1234) üzenetére


Tim82
nagyúr

szerintem én nem tippelgettem a foglalkozásodat. megtévesztettek a hasonló avatárok? :DDD

hogy én is legyek ontopik, holnap nemrandi-randim (vagy minek nevezzem) van egy olyan csajjal, akinek most épp teli van a töke :DDD a pasikkal, ergó orrba-szájba szívatom, hogy akkor én most randizok vele és nyomulok rája. :D

gonosz-e vagyok? (a kérdőjel ellenére kijelentés... :D )

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1243) frame>24 válasza Tim82 (#1242) üzenetére


frame>24
addikt

off: (#1188)
on: a randizás helyett mással szívasd orrba szájba ;] uff, közönséges-e vagyok?

[Szerkesztve]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1244) elmoraan (r) válasza Tim82 (#1242) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Ja, aztán az lesz, hogy beleesel, mint a zelefánt Micimackó csapdájába, de ő az összes pasi miatt rajtad áll bosszút, kiszívja a véred, ledarál, és illegálisan lerak valahova, mint veszélyes hulladékot ;] Aztán nem győzünk majd lelkisegélyt nyújtani :D Szóval csak óvatosan, tudod: a nők veszélyesek, az ember sosem tudhassa mikor terveznek valami gonoszságot :U

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#1245) Tim82 válasza frame>24 (#1243) üzenetére


Tim82
nagyúr

Megkövetlek, tényleg, az agykapacitásomat most úgy tűnik, túlzott mértékben a START-kártya - erkölcsi bizonyítvány - önéletrajz stb. foglalja le... :B

elmoraan (r): Hé, nyugi, én öreg róka vagyok, nem hagyom, hogy lelegeljenek az őzek! ;) Különben is, ha mégis, akkor inkább örüljetek, hogy nem offolom szét majd a topikot... :DDD

Egyébként nem az a bosszúálló fajta, én meg csak egy közelmúlt-beli balul sikerült randi miatt szívatom szegényt azzal, hogy akkor mi most randizunk. :)

Különben is, a bizonytalansági tényezőket (ld. ''nők'' címszó alatt) mostanában igyekszem kihagyni az életemből. :D

(No, persze, semmi jónak nem lennék az elrontója, de nem hiszem, hogy esete lennék, és azt se tudom, ő az lenne-e...)

[Szerkesztve]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1246) Speed® válasza bolondember (#1239) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ha 300km/évet távolodik, egyszercsak megkerüli a Földet és együtt lehettek.
Türelem.. ;]

(#1247) frame>24 válasza Speed® (#1246) üzenetére


frame>24
addikt

jah, cirka ~133,3 év múlva... :D

.:Kristian:.: [link] :F

[Szerkesztve]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1248) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Nem volt valami okos dolog olyan csajjal kikezdeni akinek olyan pasija van, hogy 7évvel idősebb nálam.. tegnap beszélgettem a csajjal és azt mondta, hogy így bejövök neki meg úgy és én is közöltem vele, hogy nekem is nagyon tetszik stb csak kár, hogy van pasija (aki 23 éves) és a csaj 16. A csávó felvett ma msnre én meg hülye lennék elfogadni így nem is beszéltem vele, állítólag a csaj meg a csávó egy utcába lakik és össze van kötve a gépük tehát bármit lát amit csinál és ha elolvasta a naplózottat akkor igen csak szarban vagyok.. nem érdekelne ha nem 23éves lenne és kidobó..
Mondjuk a csaj kezdett el nyomulni én csak viszonoztam... majd kiderül mi lesz belőle.. :U

(#1249) bandus válasza .:Kristian:. (#1248) üzenetére


bandus
veterán

nemhiszem, hogy egy 23 éves ember bármit kezdene veled, szóval én nem tartanék veréstől :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1250) .:Kristian:. válasza bandus (#1249) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Én is csak ebben bízok.. :D pedig nem vagyok nyámnyila gyerek, meg bennem is van erő de 7év azért az 7év

frame>24
Lehet be kéne szerezni..

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.