Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#7851) koncsik válasza adalbert1 (#7850) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Abszolút, ha megmondanám, hogy hívják a lányát, nem hinnéd el. Szerintem ha lebácsizod, ugyanúgy elsírja magát, mint én tenném. :DD
Ma is megyek hozzájuk, igaz 3 percre lakom a környéken.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#7852) tariattila válasza koncsik (#7851) üzenetére


tariattila
veterán

Koncsikbácsi! rákérdeznél az eladóbácsira ha már hivatalos nintendo szerviz, hogy alkatrészt vaj'h miért nem lehet itthon beszerezni! (?)
üdv. atibácsi.....

akku:
aha... már értem a koncepciJót :D

(#7853) Linkh válasza koncsik (#7851) üzenetére


Linkh
tag

Zeldának hívják a lányt?
Keletinél levő üzletük megszűnt? Anno kb 10éve voltam néhányszor ott.

(#7854) adalbert1 válasza koncsik (#7851) üzenetére


adalbert1
veterán

Hát, sajna már nálam is a B oldal forog, de azért még mindig inkább bácsi benyomása van az úriembernek. :)
Zelda, vagy Peach? :)

(#7855) tariattila válasza Linkh (#7853) üzenetére


tariattila
veterán

egy Zelda kiscsajért még összeszedném minden erőm ... :DDD

adalbert1: egy a 'B' oldal mekkora! :C

[ Szerkesztve ]

(#7856) Linkh


Linkh
tag

Másik fórumban már írtam, hogy ha igazán tökösök vagytok, akkor a fiút nevezzétek el Linknek.....khmmm....esetleg Ganondorfnak.

(#7857) tariattila válasza tariattila (#7855) üzenetére


tariattila
veterán

egy a 'B' -> EZ a 'B' ..... :W

[ Szerkesztve ]

(#7858) koncsik válasza adalbert1 (#7854) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Z :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#7859) tariattila


tariattila
veterán

érdekes.... tegnap e-shop írta, hogy a második pack is elérhető MK8- ra... ráütök, írja, hogy minden tétellel rendelkezek.... rakom be a lemezt, semmi.... játékon belül is írta, hogy váram a megjelenést... ok mondom várom :DDD
ma nézem az újdonságokat (Kirby 14 fontért se indít meg) és ezt a Tetrobotot töltöm épp mikor a dl.managerben látom ám, hogy tölti az MK8 hoz az add-ont... (most pedig nem is akartam foglalkozni vele, még a lemez sincs bent) :D

(#7860) ldave válasza tariattila (#7859) üzenetére


ldave
félisten

A 2-es pályacsomag nekem is lejött, mentem is egy futamot mindegyiken. Viszont a 200 cc-s sebesség nem jött elő a menüben, vagy csak rossz helyen kerestem.

A Slime draws near! Command?

(#7861) ayo válasza ldave (#7860) üzenetére


ayo
addikt

Az lehet ma jön. A dlc nekem is szépen lejött. Nem rosszak ;)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#7862) koncsik válasza tariattila (#7859) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:Y Én UGYANEZT csináltam tegnap. Kicsit ijesztő. Na jó, még eldugtam 2 új amiibo-t a gyerekek elől...
Ha azt mondod, hogy az Unbroken-t is megnézted és aztán 1/ 2-ig beszélgettél a feleségemmddel, nagyon gyanúsak leszünk. :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#7863) Linkh válasza ldave (#7860) üzenetére


Linkh
tag

Minden kupát megnyertél aranyra, mert csak akkor kapod meg a 200cc-t. 4.0-s verziónak kell lennie a játéknak.

(#7864) boost válasza Linkh (#7863) üzenetére


boost
addikt

Minden kupát, minden szinten 3 csillagra????

(#7865) Linkh válasza boost (#7864) üzenetére


Linkh
tag

Nem kell a három csillag. Csak meglegyenek az arany kupák.

(#7866) melon válasza Linkh (#7863) üzenetére


melon
tag

Elkepesztoen elvezetes a 200cc, szinten minden palyat ujra kell tanulni, mert elszallsz minden kanyarban :) Imadom! :))

(#7867) boost válasza Linkh (#7865) üzenetére


boost
addikt

mind a három szinten, vagy csak 150-en?

(#7868) Linkh válasza boost (#7867) üzenetére


Linkh
tag

Nem mondom biztosra: elég csak 150-en.

(#7869) Dinasti


Dinasti
senior tag

Üdv! Az elmult hetekben sokat gondolkodtam,hogy beszerzem a régi idők emlékére a Wii U-t. Viszont lenne vele kapcsolatban pár kérdésem. Semmit nem tudok a gépről csak láttam pár képet róla szóval előre elnézést kérek ha alap dolgokkal sem leszek tisztában.
1. A kontroller-el lehet magában játszani tv nélkül? Már csak a rajta lévő kijelző miatt kérdezem.
2.Áramfogyasztása kb menyi lehet játék közben? Gondolom X360 környékén lehet 70watt körül.
3.A multis részekhez kell +előfizu és menyire telitettek a szerverek? Tehát menyi a várakozási idő játékoknál kb?

Előre is köszönöm!

(#7870) Dr.F.E.R.I. válasza Dinasti (#7869) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nagyon alacsony a gép fogyasztása, 30W környékén van. Lehet TV nélkül is játszani, csak a gamepad kijelzőjén, ami jól jön a kisebb felbontású retro-játékokhoz. Viszont a kezdeti beállítást elvileg TV-n lehet csak elvégezni, tehát legalább egyszer össze kell kötni a konzollal. De utána már lehet csak 'ölben' is játszani vele, mint egy kézi konzollal. Multi nem fizetős, mint a Sony/MS-nél, de a szervertelítettségről nem tudok érdemben nyilatkozni. Mario Kartos kollégák ezzel jobban képben vannak.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#7871) Dinasti válasza Dr.F.E.R.I. (#7870) üzenetére


Dinasti
senior tag

Köszi szépen a választ. A fogyasztása és a tv nélküli játék csak azért érdekel mivel kamionozom és ott ugye nem mindegy menyi idő alatt merül le a kocsi aksi :P X360 al és 1 Lg 60 cm-es tv vel majdnem egész nap Ps 4-el meg fél nap tolhatom a kamion járatása nélkül. De akkor a Wii u-val lehet 2 napig is :C Viszont mivel a tv-t nem tudom mindig használni igy fontos hogy nélküle is tudjak játszani,de ugye ezt említetted hogy lehet. 3DS en gondolkodtam eredetileg de akkor szerintem a Wii U lesz a kiválasztott. Közben nézem a gameplay videókat és verem a fejem a falba,hogy miért nem vettem korábban 1 ilyen gépet... Csak tátom a szám,hogy a gyermekkorom kedvenc játékai hová fejlődtek. Zelda,Mario,Donkey stb.... A Ps4 em tuti idén ellesz felejtve (ami nem is gond mivel nincs rá 1 értelmes game). Még az érdekelne,hogy mit kell vennem ha mondjuk ezt a csomagot választanám [link] és szeretnénk mondjuk a gyerekkel vagy a párommal 3an játszani ezzel [link] Mert gondolom vmi + joy kell hozzá? Besz.rás milyen gyönyörűek az exkluzív címek :Y Közben nézem hogy ilyenből kell + 2 db ha 3 an szeretnénk játszani? [link]

[ Szerkesztve ]

(#7872) Dr.F.E.R.I. válasza Dinasti (#7871) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

A PS4 és XOne fogyasztása 3-4x annyi, mint amit a Wii U megeszik és az előbbiekhez még tévé is kell, szóval járműbe nem is tudom, mi mást lehetne racionálisan venni (talán csak kézi konzolt). Amiben a Wii U nem annyira jó, az a grafika, de a gamepad kijelzőjén úgysem jönne nagyon elő a nextgen játékok előnye. Viszont nem is szívja le a kamion akkumulátorát néhány óra alatt. :) Amit linkeltél utolsónak wiimote-ot, abból kell a gamepad mellé egy-két darab, a játékosok számától függően. Ezekkel lehet multimókákban hadonászni.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#7873) ImpersonatoR

Milyen kamion az amiben 3 konzol meg tv is simán elfér ? :U
Nekem külön szobában vannak de az egyik így is a földön van mar a dobozán mert nem fér el sehova.

(#7874) Dinasti válasza ImpersonatoR (#7873) üzenetére


Dinasti
senior tag

Ez az Xbox360al készült kép mutatja hogy kb hogy tudok játszani a konzolokkal. Természetesen csak 1 gép van összerakva 1 időben sőt nincs is most nálam csak pl X360. A következő kiutamra ami általában 3 hét tuti a Wii U lesz kihozva. De amugy ha a dobozában vannak a gépek nem hogy 3db hanem 30 ps4 is elférne a fenti ágyon pl :P Szóval kérdésedre a válasz bármelyik kamionba elfér 3 konzol :U[link]

[ Szerkesztve ]

(#7875) Dinasti


Dinasti
senior tag

Közben próbálom a kiegészitőket összeválogatni aztán találkoztam ezzel a Nunchuk-al. Ez milyen/melyik játékokhoz kell? Fontos ezt megvenni?

(#7876) Dr.F.E.R.I. válasza Dinasti (#7875) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ez az analóg kar a wiimote-hoz, játéka válogatja. Mario Galaxy-játékok, Pikmin 3 és effélék támogatják.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#7877) tariattila


tariattila
veterán

van valami system update de nem megy a szerverük...
hmmmmm....
másnál mi a helyzet? :U

(#7878) tariattila válasza tariattila (#7877) üzenetére


tariattila
veterán

nahh.. most meg megy a szerver de a rendszerem meg áp tu dét... énkérekelnézést :DDD

eddig is 5.3.2 E volt? :U

[ Szerkesztve ]

(#7879) koncsik válasza tariattila (#7878) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Szerintem ez az utolsó, azóta lehet az ikonokat könyvtárakba szervezni.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#7880) Sonlon


Sonlon
csendes tag

Sziasztok! Van esetleg olyan magyar videós aki szokott youtube-ra wii vagy 3ds vidiket feltenni? Angolt rengeteget találtam,de azért magyarul jobb lenne :) Kv Ricsinek láttam pár vidit de mást nem.

(#7881) boost


boost
addikt

Itt találsz jó WiiU videókat WindWaker-ről. [link]

(#7882) vrob71 válasza boost (#7881) üzenetére


vrob71
tag

Szép játék lesz ez a Yoshi barát. Meglepem vele a gyerkőcöket. :)

(#7883) koncsik válasza vrob71 (#7882) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

ne felejtsd el az annyiraédes amibookat! Illetve asszem itt tényleg jó ajánlat az amiibos csomag. Nálunk is tuti befutó.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#7884) ldave válasza koncsik (#7883) üzenetére


ldave
félisten

Ezzel bajban vagyok, mert nem tervezek amiibo-t venni (max a kártyákat ha úgy alakul), viszont ez a Yoshi nagyon tetszik. Olyan viszont, hogy nincs nálam, hogy csak egyet veszek :)

A Slime draws near! Command?

(#7885) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#7884) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ezen a látszólagos dilemmán könnyedén felülemelkedhetünk. Te veszel egy Yoshi babát, amit aztán szépen nekem ajándékozol nagyrabecsülésed zálogaként. Így nekem is lesz, meg neked se. :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#7886) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#7885) üzenetére


ldave
félisten

Erről jut eszembe, itt a polcomon a Bloodborne és minap néztem a Bárányok hallgatnak című filmet újra.
"Az iránt kezdünk el vágyakozni, amit nap mint nap látunk."
Elvesztem.

A Slime draws near! Command?

(#7887) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#7886) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ebből jön rá Starling, hogy a gyilkos ismerte az áldozatait. Üzent mást is Lecter doktor, ami arra utal, hogy neked márpedig most egy PS4-re van szükséged? :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#7888) Dinasti


Dinasti
senior tag

A Gamers.hu ról vásárolt már valaki? Elvileg külföldi telephelyű cég,de [link] 10.000 ft.al olcsóbb a magyar boltoktól. A gyártói garancia hogy van a nintendo termékekre? Van gondolom hivatalos szerviz ahova beküldöm és javitják ugye?

(#7889) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#7887) üzenetére


ldave
félisten

Nem igazán, viszont szegény Billy fiút a Shop Stop 2 óta nem tudom komolyan venni.

A Slime draws near! Command?

(#7890) ldave válasza Dinasti (#7888) üzenetére


ldave
félisten

Nem hallottam még erről, de a weboldal szerint szlovák címre van bejegyezve a bolt, de azt itthon tudjuk mit jelent... A weboldal amúgy teljesen korrektnek tűnik, nem amatőr munka, van telefonszám, érdemes lenne felhívni őket és megkérdezni, hogy Nintendo esetében miként van a garancia.

A Slime draws near! Command?

(#7891) tariattila válasza Dinasti (#7888) üzenetére


tariattila
veterán

azért egy Yoshi bundle 4999-ért?

most ha kosárba dobom akkor ennyiért kötelesek küldeni... ha jól értelmezem a jogi oldalát? :U

ittene

na igen.... 'Az árváltozás jogát fenntartjuk' , a szokásos apróbetűs rész :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7892) ldave válasza tariattila (#7891) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem az eladó is elállhat az előrendeléstől, nem csak a vevő. Ha raktáron lenne ennyiért, az más tészta lenne.

A Slime draws near! Command?

(#7893) Dr.F.E.R.I. válasza tariattila (#7891) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Valami gebasz lesz ott, mert a sima játék ára még besorolás alatt van, akkor pláne nem tudhatják a kombó csomagét. Ha ki akarják fizettetni az ötezren felüli részt, fogadj 50k-ért ügyvédet. :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#7894) tariattila válasza ldave (#7892) üzenetére


tariattila
veterán

így van! ha raktáron van és az autómaca rendszer visszaigazolja a rendelést, utána már bajban vannak...

nemrég a csibó veboldalon írtak el árat és vásároltunk mint az állat :C

(#7895) Linkh válasza tariattila (#7894) üzenetére


Linkh
tag

Múltkor az 576nál volt: Darksiders2 8000ért a weboldalon. Az üzletben meg kiderült, hogy 12ezer. "Biztos elírták" mondta a srác. Bele lehet ilyenekbe futni, hogy más árat írnak a neten és más ár van az üzletben. Itt szerintem meg benézték a dolgot, azt gondolták, hogy csak az amiibo van.

(#7896) Linkh válasza tariattila (#7891) üzenetére


Linkh
tag

Konzolvilágnál is ennyiért van kiírva.

(#7897) boost válasza Linkh (#7896) üzenetére


boost
addikt

Gameshopon is ennyi. Toltam is ott egy előrendelést. Ők eddig korrektek voltak, ha árváltozás volt.

Talán digitális Bundle, és ezért ennyi.

(#7898) tariattila válasza boost (#7897) üzenetére


tariattila
veterán

de jó lenne!

(#7899) bagszi_lucas válasza tariattila (#7891) üzenetére


bagszi_lucas
tag

Itt is ennyi.

Gameren meg ezt vették észre.

(#7900) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Gameshop és a Konzolvilág egy cég, ha jól tudom...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.