Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#13301) Kai_Rong válasza Gege94 (#13298) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

5-7k között mozog a használt ára, szerintem csapj le rá, ha érdekel. Nagyjából amúgy a Wii U játékoknak ez a range-e, kevés kivételtől eltekintve.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#13302) Gege94 válasza Kai_Rong (#13301) üzenetére


Gege94
tag

Pokemon tournament 8ert? :D köszönöm amúgy mindenkinek az eddigi helpet. :R :R :R

(#13303) Shepard válasza Gege94 (#13298) üzenetére


Shepard
tag

A másik ldave által belinkelt fórum jobban pörög, de van kifejezetten WiiU-s közösség is. Szerintem érdemes körbe nézni játékaim.hu-n is, ott elég sok játék szokott jó áron fent lenni.

(#13304) Kai_Rong válasza Gege94 (#13302) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

A Pokken a gamecity-ben újonnan ennyi, nem használtan. Használtan a múltkor botlottam bele 6000 Ft-ért, szóval ha vadászol rá, lehet, hogy olcsóbban szembe jön.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#13305) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Dr.F.E.R.I.: Bóóódogcsááág! Isten éltessen! :)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13306) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#13305) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Köszönöm szépen! :B

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13307) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#13306) üzenetére


ldave
félisten

Ó, hát nagyon boldog születésnapot, remélem jól telt :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#13308) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#13307) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Köszönöm szépen, de semmi különlegeset nem szoktam betervezni. Koncsikot és anyámat leszámítva nem is szokott ügyet csinálni belőle senki :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13309) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#13308) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:))

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13310) ldave


ldave
félisten

Most hogy nincs már Miiverse, lehet még valahogy screenshotot készíteni a gépen?

A Slime draws near! Command?

(#13311) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#13310) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ezt próbáld meg: [link]

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13312) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#13311) üzenetére


ldave
félisten

Á, köszi. Este megnézem.

Hiányzik a Miiverse :(

A Slime draws near! Command?

(#13313) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#13312) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Jó dolog volt szerintem is, inkább modernizálniuk kellett volna. R.I.P. Iwata :O

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13314) ldave válasza ldave (#13312) üzenetére


ldave
félisten

Működik, pár picit körülményes.

A Slime draws near! Command?

(#13315) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#13314) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nem baj, jó lesz észben tartani :K

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13316) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Wii U-n a Wii játékokat csak sensorbarral és wii kontrollerrel lehet játszani?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#13317) Kai_Rong válasza Carlos Padre (#13316) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Vagy jatektol fuggoen Wii Pro kontrollerrel. De ahhoz, hogy a Virtual Wii menupontba bejuss a Wii U-n belul, kell egy Wiimote es egy sensorbar.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#13318) gzoll válasza Kai_Rong (#13317) üzenetére


gzoll
tag

Én a Wii U gamepadon szoktam elindítani a Wii módot, aztán a wiinote-ra dugott classic controllerrel mozgatom a wii kurzort a játékra (többnyire csak need for speed játékok miatt nyitom meg a wii módot 😁)

(#13319) ldave válasza gzoll (#13318) üzenetére


ldave
félisten

Ha végeztem a Color Splash-el (vagy -sel? hogy írják ezt helyesen? :) ), akkor nekem is egy Wii játék van tervben végigjátszásra a gépen, valószínűleg a Last Story. Még nem tudom, hogy Wiimoite vagy Pro Controllerrel, régen szerintem mindkettővel próbáltam, de már nem emlékszem melyik volt jobban kézre.

Amúgy a Color Splash tegnap úgy felidegesített, hogy kikapcsoltam a gépet és inkább megnéztem egy két Jóbarátok részt Netflixen :)

A Slime draws near! Command?

(#13320) Carlos Padre válasza Kai_Rong (#13317) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Kösz, akkor ezt nem erőltetem.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#13321) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#13319) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Azért idegesített fel, mert végeztél vele? Vagy fordítva? :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13322) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#13321) üzenetére


ldave
félisten

Még nem, utolsó csillagért megyek, utána még gondolom jön Bowser pályája. Nem tudom játszottál-e ezzel, de erről a játékról azt kell tudni, hogy a csatákban a nálunk lévő kártyalapok kijátszásával tudunk képességeket használni. Az ilyenkor használt lapok viszont elvesznek, nem keverednek vissza a pakliba. Sőt, ha több kártyát játszok ki, mint kellene, akkor azok is elvesznek. Az is van még erre, hogy bizonyos ellenfelek ellen csak az adott lapok jók, a többi nem sebzi meg őket és ha nincs ilyen lap kéznél, akkor csak a menekülés marad. Na most tegnap egyszerűen már elfogytam a pálya végére. Ha pedig kimegyek lapokat szerezni, akkor kezdhetem előröl az egész pályát.

A Slime draws near! Command?

(#13323) ldave válasza ldave (#13322) üzenetére


ldave
félisten

Amúgy nem olyan vészes ez, mint lehetne, mert a játékban szinte végtelen pénzt lehet szerezni és minden lap megvehető a városban lévő boltban, inkább csak sok idő ezt végigcsinálni minden csillag után, hogy a következőre megint teljes készlettel menjen az ember.

A Slime draws near! Command?

(#13324) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#13323) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Még nem játszottam vele, csak azt a pár percet amikor letöltöttem anno. Úgy nagyjából viszont képben vagyok a mechanikáját illetően.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13325) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#13324) üzenetére


ldave
félisten

Már téma volt párszor, de nekem az a fő gondom ezzel, hogy ezek a csaták szinte semmi jutalmat nem adnak, csak lassítanak. Nagyon ritka, hogy a harc végén esne egy kártyalap, inkább csak pénz és festék jön, ami szinte felesleges egy idő után, mert sosem lesz hiány egyikből sem, a játék első pár óráját leszámítva.

A Slime draws near! Command?

(#13326) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#13321) üzenetére


ldave
félisten

Na, tegnap este nyugodt fejjel már meglett elsőre ez a szakasz :) Remélem a hét végén lesz időm a végére érni.

Amúgy tegnap még eggyel csökkent a Gamepaden a csavarokat rejtő kis fehér fedelek száma, lassan már az összes leesett.

A Slime draws near! Command?

(#13327) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#13326) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Mit csinálsz te azzal a paddal? Az enyém makulátlan, pedig anno még monster huntereztem is vele nem keveset :F

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13328) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#13327) üzenetére


ldave
félisten

Nemtom, most rákerestem neten, van pár találat erről a problémáról. Lehet hogy egyes szériákban ez könnyebben leesik.

A Slime draws near! Command?

(#13329) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Na, kóstolgatom a gépet, egyelőre nem mondanám szarnak.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#13330) ldave válasza Carlos Padre (#13329) üzenetére


ldave
félisten

Ennek örülök. Mármint, hogy szerinted nem szar. Legalábbis egyelőre nem az.

A Slime draws near! Command?

(#13331) adalbert1 válasza ldave (#13326) üzenetére


adalbert1
veterán

Most így a topicba beleolvasva elgondolkoztam, hogy a Color Splash nekem is megvan, és szerintem még a gépben sem járt... :D Mostanában inkább Switchen játszom, de lehet, hogy ha ott végzek az aktuális játékkal, akkor Wii U-n is nekiállok csökkenteni majd a backlogomat. :)

(#13332) Carlos Padre válasza ldave (#13330) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hát, nincsenek hatalmas elvárásaim, az a kevés cím, ami érdekel meg hozza a szintet. A hardver oké, a tableten játszani az ágyban meg pont olyan, amilyennek képzeltem. Szóval tetszik.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#13333) ldave válasza adalbert1 (#13331) üzenetére


ldave
félisten

Épp most értem a végére :)

Log szerint 38 óra volt, ebből 22 volt idén, az első 16 még 2016-ban, amikor megjelent. Végére már kicsit túl sok volt, de örülök hogy elővettem, volt pár remek jelent. A szöveg pedig elsőrangú, nagyon jó a lokalizáció.

A Slime draws near! Command?

(#13334) koncsik válasza ldave (#13333) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Gratula!

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13335) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#13333) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

De menő vagy :) Van ebben is valami postgame tartalom?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13336) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#13335) üzenetére


ldave
félisten

Lehet 100%-ra menni, ennyi amit láttam. Kiszínezni az összes pályát teljesen, megtalálni az összes helyet, ahol kivágást lehet csinálni, nyerni a kő-papír-olló meccseken. Annyira nem izgat egyik sem :)

A Slime draws near! Command?

(#13337) Carlos Padre válasza ldave (#13336) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A Zeldákon és Mario kapcsolt részein kívül milyen "kihagyhatatlan" játékok vannak még a gépre?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#13338) mirci18 válasza Carlos Padre (#13337) üzenetére


mirci18
addikt

Captain Toad.
Rayman.
Lego játékok.
Stb.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#13339) ldave válasza Carlos Padre (#13337) üzenetére


ldave
félisten

Nemrég csináltam képet az offtopikba, hogy nekem mik vannak: [link]

A Splatoon egyjátékos része is nagyon jó, a Pikmin 3 is ajánlott részemről.

A Slime draws near! Command?

(#13340) Kai_Rong válasza Carlos Padre (#13337) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Ez nagyban függ attól, hogy milyen más platformon játszol még. Én ezzel a listával kezdtem neki (bár ebbôl végül sokat inkább Switchre szereztem be)
Super Smash Bros U
Zelda Breath of the Wild
Zelda Wind Waker HD
Zelda Twilight Princess HD
Hyrule Warriors
Tokyo Mirage Sessions #FE
Pokken Tournament
Xenoblade Chronicles X
Pikmin 3
Captain Toad Treasure Tracker
Splatoon
Bayonetta 2
Super Mario 3D World
Super Mario Maker
Mario Kart 8
New Super Mario U
Star Fox Zero
Shantea and the Pirate’s Curse
Donkey Kong Tropical Freeze
Yoshi’s Wooly World
Tengami

Plusz a Wii libraryben tengernyi jó cucc van. A gép natívan viszi a GameCube lemezeket is, csak az idióta Nintendo szoftveresen kikapcsolta a backward compatibilityt, szóval a GameCube lemezek beolvasásához okosítani kell.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#13341) mirci18 válasza Kai_Rong (#13340) üzenetére


mirci18
addikt

Miért lenne idióta?
Általában egy generációt tudnak visszanyúlni konzol generációként. S azt is csak úgy ha az előző generáció cuccait beépítik mechanikusan. Ugyanis egyszerűbb mint virtualizálni a gépet.
Másrészt gamecube kontroller csatlakozót csak jóval később kezdtek el árusítani hozzá.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#13342) Carlos Padre válasza mirci18 (#13341) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ez így ebben a formában nem igaz, mert tényleg csak egy szoftveres korlátozás.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#13343) Carlos Padre válasza Kai_Rong (#13340) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Köszi, és a többieknek is, tényleges csak a máshol nem elérhető címek érdekelnek, amik figyelemre méltóak. Mivel sosem volt korábban nintendom, max emuban találkoztam vele így nem nagyon vagyok képben a rejtett gyöngyszemekkel.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#13344) ldave válasza Carlos Padre (#13343) üzenetére


ldave
félisten

Ha digitális játék és retró is érdekel, akkor érdemes megnénzni az eShopban a Virtual Console játékokat is, van köztük sok, ami mai szemmel és fejjel is teljesen vállalható élmény.

Digitális játéknak pedig az Affordable Space Adventure egészen kíváló WiiU exkluzív, főleg ha tudod valakivel coopban játszani. Teljesen egyedi élmény, amit más konzol nem tud.

A Slime draws near! Command?

(#13345) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Aki vásárol még digitálisan Wii U-ra, az hogy oldja meg? Nemrégiben próbáltam venni pár cuccot és láttam hogy már nem lehet direktbe kártyával fizetni csak ilyen feltöltőkártyázásos marhaság van. Hogy célszerű ezt kihasználni, van vkinek jó tippje erre? :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#13346) Dr.F.E.R.I. válasza Agyzuzo (#13345) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Sajnos már csak ez az ügyfélkaput is megszégyenítő hülyeség ([link]) maradt a fizetésre. Én nem szeretem, mert egyrészt fel kell menni a netre tök máshová ha fizetni akarok, másrészt csak előre meghatározott összegekkel lehet az egyenleget töltögetni. Eltűnt a régi jó módszer, amikor "csak" a vételárat kellett valamiért kipengetni. Egyetlen jó oldala, hogy elvileg paypal egyenleggel is lehet fizetni.

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13347) gzoll válasza Dr.F.E.R.I. (#13346) üzenetére


gzoll
tag

Én sajnos már lemondtam az eShopról, mert nagyon drága, és semmi normális játékot nem akcióznak le csak ilyen zs kategóriás DOS grafikás flipper meg ilyeneket raknak ki... Mindig nézem, de a minőségibb játékokat sokkal olcsóbb használtan lemezen beszerezni...

(#13348) Agyzuzo válasza Dr.F.E.R.I. (#13346) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Tartom tőle hogy ez lesz... :( Nekem főleg DLC-k miatt és pár N64-es cím miatt kellett volna csak, amúgy minden lemezesben van meg, semmi előnye nincs kb. az eShop-nak, árak még drágábbak is sokszor mintha megvenném a fizikai lemezt.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#13349) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

3DS-re és Wii U-ra még egyfajta menedék a mynintendo-s akciók, amiket azért még frissítgetnek. Az más kérdés, hogy sokszor az akciókkal együtt kerül annyiba digitálisan a játék, mint akció nélkül a dobozos. De akinek egyéni okok miatt a digitális kell, annak alkalomadtán jó lehet, töltöttem már le én is ezt-azt.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13350) ldave


ldave
félisten

Nemrég felnéztem én is az eShopra, egyedül a Zelda DLC-n gondolkoztam el miután a Paper Mario után betettem a lemezt, elindítottam a játékot és hirtelen elszállt 2-3 óra. Pont úgy, amikor először játszottam :)

A Slime draws near! Command?

(#13351) Carlos Padre válasza Dr.F.E.R.I. (#13346) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Gyakorlatilag is, de úgy is csak fix összegeket lehet feltölteni, a különbözet meg ott csücsül a walletodon hasztalanul. Tényleg elég gyökér megoldás.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#13352) Carlos Padre válasza ldave (#13350) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ne is mond, a buszon és a munkahelyemen alszok a szünetemben. :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#13353) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A két utolsó hivatalos Wii U játék:

[link]

Live-Die-Respawn

(#13354) Dr.F.E.R.I. válasza oriic (#13353) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Hát nem tudom... Szerintem max mint gyűjtői ritkaságok jöhetnének szóba, de magukért a játékokért nem venném őket. A Steamworld játékok jók voltak, a Fast Racing Neo is beszerzendő darab volt, még az Axiom Verget is egy érdekesebb kísérletnek tartom, azt is megszereztem. De ezek valahogy kevéssé mozgatnak meg.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.