Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1101) yash válasza rudi (#1100) üzenetére


yash
senior tag

OK, koszi, privat akart lenni amugy is, csak rossz gombot nyomtam :F

[ Szerkesztve ]

(#1102) Batmause


Batmause
tag

Sziasztok!

Mostanában nézegettem a Wii-t és bnőmmel nagyon megtetszett, talán az egész családot is képes játékba hozni.

Nézegettem, hogy újonnan 60e Ft...talán már lehet találni használtat is.

Konzolban egyáltalán nem vagyok jártas, ezért reménykedek abban, hogy jópár kérdésben tudtok segíteni...:R

1. Modchip mire kell? Hogy illegál játékokkal is lehessen játszani?
2. FW frissítés szükséges? Az ilyenek hogy vannak?
3. Régi tv-hez hogyan tudom csatlakoztatni? SCART-csatlakozó.

Bocsi, ha elcsépelt kérdés lenne...de nincs időm visszaolvasni az egész fórumot.
Azért igyekszem teszteket keresni.

(#1103) Krobi79 válasza Batmause (#1102) üzenetére


Krobi79
tag

1: igen, de a téma feszegetése ezen a fórumon tiltott :(((
2: neten keresztül frissíti önmagát, persze előtte rákérdez
3: megy régi tv-vel, scart csati van hozzá :C

[ Szerkesztve ]

(#1104) Batmause válasza Krobi79 (#1103) üzenetére


Batmause
tag

Köszi a választ!

1. Ha már veszek konzolt, akkor már eredeti szoftvereket szerzek hozzá - maradandó és minőségi játékokat...:))...másrészt gondoltam is, hogy off!/tiltott téma.

2. + 3. = elgondolkozom egy wii beszerzésén...:C

Ha egész családdal akarok játszani, akkor melyik kontrollerekből érdemes többet beszerezni?
Wii Fit csomag vkinek megvan? Mik a tapasztalatok róla?

(#1105) Krobi79 válasza Batmause (#1104) üzenetére


Krobi79
tag

Wii Remote-ból érdemes még 1-et beszerezni, mert akkor már ketten lehet játszani, ezt érdemes a Wii Play-el egy csomagban megvenni, mert akkor kicsivel többért játékok is járnak hozzá. Ja és ha van második Remote, akkor vegyél egy Nunchuk-ot is hozzá,és akkor már boxolhat a család

(#1106) Zigur válasza Batmause (#1104) üzenetére


Zigur
senior tag

Használtan is lehet venni játékokat, végül is ugyanaz. Általánosságban nem érdemes Magyarországban venni semmit, ebay-n olcsóbban veszed meg, az 1000-1200 Ft-os postaköltséggel is.
A wiimote mindenképpen kell, tehát abból mindenképp kell több ha többen akartok játszani, darabonként kb 10 eFt, a nunchuk az opcionális, néha kellhet, az még 4 eft.
Szerintem először vegyél még mellé még egy wiimote-ot és nunchuk-ot, aztán majd meglátod.

Van wii fit-em, nekem bejött, van hozzá nehezebb és könnyebb gyakorlat is, játoksabb is, pl az egyensúly játékok. Persze, ez is csak olyan mint bármilyen mozgás, akkor hat valamit ha csinálja is az ember.

(#1107) Batmause válasza Krobi79 (#1105) üzenetére


Batmause
tag

Rendben, észben tartom. :))

Szerintem akkor egy Wii Play csomagot veszek majd (Wii gép + Wii Play).
Hol érdemes vásárolni? Hol a legolcsóbb - 60e Ft körül találtam eddig.

Ha külföldön veszem meg, akkor itthon tudom szervizeltetni? Egyáltalán mennyi esély van egy meghibásodásra?

(#1108) Krobi79 válasza Batmause (#1107) üzenetére


Krobi79
tag

Nem biztos, hogy fogsz találni olcsóbban. kicsit feljebb kúszott az ára. Én [itt] vettem, minden rendben és gyorsan ment. A kiegészítőket is általában jó áron adják, de érdemes körülnézni mindig :K

[ Szerkesztve ]

(#1109) Batmause válasza Krobi79 (#1108) üzenetére


Batmause
tag

Lehet, hogy megvárom a karácsonyi "bagzást"...

(#1110) storm81 válasza Batmause (#1109) üzenetére


storm81
csendes tag

Itt 58k, ha gondolod.

May the Force be with you...

(#1111) Zsoccc válasza Batmause (#1107) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Vagy még [itt] érdemes érdeklődni. Viszonylag jó árak vannak.

[ Szerkesztve ]

(#1112) g@bo válasza Krobi79 (#1108) üzenetére


g@bo
nagyúr

jahm, én is. 55900 volt, de már sokan 59900-re tolták. annyi a mediaban is.

lehet, hogy a karácsonyi nagy pangás miatt árcsökkentés lesz, bár én kétlem.

(#1113) Zigur


Zigur
senior tag

Egyébként érdemes tölthető elemeket is venned egyből, a wiimote 2-3 hét alatt lemeriti az elemeket.

(#1114) yash


yash
senior tag

Na, ma erkezik az x2vga2-m, remelem mukodni fog, bar ma rendeltem hozza meg a composite wii kabelt, elfelejtettem :) Remelem minden jo lesz es ra fogom tudni dugni a 22 colos TFT-mre, majd meglatjuk. Hasznal itt rajtam kivul vki ilyet, vagy mindenki TV-re koti?

(#1115) Magnat válasza yash (#1114) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

mi a poén monitorra dugni? Ok, ha képcsöves tv van, talán még érthető, de ha plazmád van vagy lcd-d? Én sd plazmán tolom komponens kábellel (ebayon vettem vmi 1300 forintért), bár marha nagy difi nincsen a 480p és az 576 i között.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#1116) yash válasza Magnat (#1115) üzenetére


yash
senior tag

nekem az nem lenne jo, mert monitorom van, nem plazmam, 22 colos, nativban 1600x1050 csak, tehat kellett vennem egy transzkodert, a kabel nem lett volna eleg sajnos.

(#1117) Batmause


Batmause
tag

Mindenkinek köszönöm a infót, észben tartom.

Tegnap jöttünk vissza Dániából. Náluk sem olcsó egy Wii - hozzánk képest minden drágább, csak a sör nem...;]

Még kérdésem lenne:

1. Szöveg bevitel hogyan működik a Wii esetén?
2. Gamecube játékok futnak a Wii-n?

(#1118) Batmause


Batmause
tag

Illetve még 2 kérdés, amit megint fontosnak tartok tisztázni...mielőtt belekezdenék a "wiizésbe"...

1. Lehet neten keresztül játszani másokkal?
2. Ha lehet, akkor vezeték nélküli megoldással lehet élni? (wi-fi)

Előre is köszönöm a segítségetek. :R

[ Szerkesztve ]

(#1119) rudi válasza Batmause (#1118) üzenetére


rudi
nagyúr

Mi lenne, ha olvasánál/keresnél kérdezgetés helyett? Mondjuk ezt olvasd el. Billentyűzetből USB-set lehet használni azokkal a szoftverekkal, amik támogatják. Opera böngészője támogatja tudtommal. Beépített Wi-Fi van a Wii-be, vezetékes Ethernet adaptert külön lehet venni hozzá. Online azokkal a játékokkal lehet játszani, amelyek támogatják. Kezeli a GameCube játékokat.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#1120) Krobi79 válasza Batmause (#1118) üzenetére


Krobi79
tag

a neten keresztüli játék azt hiszem játék függő, a wi-fi pedig természetesen működik. Ha jól emlékszem, az az alapértelmezett kapcsolat, vezetékeshez, kell venni kiegészítőt.
Én routeren keresztül kötöttem a nethez, pofon egyszerűen lehetett beállítani.

szerk: rudi gyors voltál, bocsi, hogy ismétlek

[ Szerkesztve ]

(#1121) Batmause válasza rudi (#1119) üzenetére


Batmause
tag

Végigolvastam, most már nincs több kérdésem...
Úgyis szeretnék venni egy új routert (Netgear WNR2000, a mostani SMC sokat szakadozik) , és utána jöhet a Wii.

Sok játék van Gamecube-on, amit konzol hiányában kénytelen voltam kihagyni - csak laptopom van :O.

(#1122) yash


yash
senior tag

na felszereltem ma egy wiikey2-t. hat, nem tudom van-e ertelme, nem olvassa egy adott reszen az elso (igaz egyetlen) irott DVD-met. (tudom, hogy warez-szagu, de legyszi moderatorok ne szedjetek le, inkabb pont, hogy antireklamnak szanom!). szoval, szerintem nem eri meg szenvedni vele, az meg mas kerdes, hogy nem piskota darabokra szedni a wii-t, raadasul millio csavar van, nekem ket fem alkatresz meg egy csavar nem fert vissza bele :U egyszeruen fingom nincs, hova kene visszatenni oket, igaz muxik igy is... na mindegy, szoval ne hackeljetek, mert nem eri meg kicsit sem ugy nez ki! csak sok melo van vele, es haszna meg szinte semmi... ezen a heten jonnek ak abelek x2vga2 boxhoz, majd letesztelem azt is, aztan leirom ide a tapasztalatokat, hogy lehet-e wii-t sima szamitogepes monitorra kotni, es milyen eredmenyt kapunk... majd meglatjuk, egyelore megy nalam a szadi, jeee!!! :)

(#1123) g@bo válasza yash (#1122) üzenetére


g@bo
nagyúr

wiikey csak ugy te beépíted?

(#1124) yash válasza g@bo (#1123) üzenetére


yash
senior tag

már be van. wiiclippeltem, igy gyorsan ment. wiikey2.

(#1125) Batmause


Batmause
tag

Utánanéztem, hogy most mennyibe is kerül egy Wii. Engedjétek meg, hogy ismertessem a listát - ezzel segíteni akarnék másoknak is. Aki talál még boltot az legyen szíves szólni...hátha pont nem vettem észre.

Konzol Világ 56e Ft
GameStore 56e Ft
Konzole Servize 56e Ft
Konzolium 57e Ft
Konzol Studió 58e Ft
Platinum Shop 58e Ft
Kentaur Shop 59e Ft
Console Corner 60e Ft, 45e Ft (új és használt)
PcDome 65e Ft
576 70e Ft

Ezen kívül még lehet kapni Auchan-ban is 65e Ft-ért 0%-os részletfizetésre is. MédiaMarkt 65-67e körül adja...

(#1126) Zigur válasza Batmause (#1125) üzenetére


Zigur
senior tag

Nem mintha különösebben szeretném a 576-ot, de megjegyzem, náluk a 70 eft-os wii-hez adnak wii play-t is, tehát annyival nem drágább mint a többi.

(#1127) g@bo válasza Batmause (#1125) üzenetére


g@bo
nagyúr

mediamarkt pólus 59990, my sims kingdom játékkal +10.

59 már korrekt, mivel nem kis konzolbolti garit kapol..

(#1128) Batmause válasza g@bo (#1127) üzenetére


Batmause
tag

A MediaMarkt-os pakkot én is láttam.

Köszönöm mindkettőtök hozzászólását. Nem sokára kapok fizut és a szülinapom is pont kapóra jött.

Garanciával kapcsolatosan mit tudtok mondani? Mekkora az esély egy meghibásodásra?

(#1131) rudi válasza yash (#1129) üzenetére


rudi
nagyúr

Te! Ha nem fejezed be azonnal a warez határati feszegető dumát kiváglak a fórumról!

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#1132) Oxi válasza rudi (#1131) üzenetére


Oxi
aktív tag

Kíváncsi vagyok hogy amikor ilyen stílusban fogalmazol kinek képzeled magad?

Mínusz egy ok a kötekedésre.

(#1133) rudi válasza Oxi (#1132) üzenetére


rudi
nagyúr

Egy moderátornak, akinek fogy a türelme. Olvasd vissza a topicot, egyszer már figyelmeztetve volt a kedves fórumozó, másodszor a szövegében kérte, hogy ugyan warezszagú, de nem az. Harmadszor megint feszegette a témát.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#1134) rumkola válasza Batmause (#1128) üzenetére


rumkola
veterán

nintendonál semekkora....

(#1135) rumkola válasza yash (#1122) üzenetére


rumkola
veterán

itt a lemez minősége, az írási sebesség vagy az író a gond

(#1136) Batmause válasza rumkola (#1134) üzenetére


Batmause
tag

Használt kütyüket nem nagyon merek venni, nektek mi a véleményetek erről?

Csak azért kérdem, mert én szinte mindig peches ember vagyok...
2 laptopból kettő "átcsúszott a minőség ellenőrzésen", és gyakran meghibásodnak a cuccaim - pedig nem gyilkolom le a cuccaim...

[ Szerkesztve ]

(#1137) g@bo válasza Batmause (#1136) üzenetére


g@bo
nagyúr

újat vegyél, a használt sem annyival olcsóbb, hogy megérje.
ráadásul az eladó használt gépek zöme csippelt, tehát forrasztgatott. ( apronet pl. )

(#1138) Batmause válasza g@bo (#1137) üzenetére


Batmause
tag

Ha csippelt lenne, még nem is lenne baj.(sajnos nincs pénzem megvenni az összes játékot eredetiben...)

Igazából az ár a vicces. 45e-80 Ft egy éves Wiiért? Most ezt sokan komolyan is gondolják? 55 a boltban...inkább veszek újat.

(#1139) g@bo


g@bo
nagyúr

pólus media, 59900 a wii.

+ kontroller és wiiplay 9990. mariokart kormánnyal 9990...

csak megemliteném, a nem warezosoknak.

végre, megjött az animal crossing-om. :K

(#1140) rudi válasza g@bo (#1139) üzenetére


rudi
nagyúr

A Mario kormányos már nagyon szép ár!
Aki play-t akar venni a következő kontroller megszerzéséért, az is nagyon jól jár. Nem akarja esetleg valami 2-300 forintért eladni nekem a Play-ét? Az én DVD-m karcos lett, és nem akar mennei :( Nem sok kedvem van új korongot igényelni...

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#1141) g@bo válasza rudi (#1140) üzenetére


g@bo
nagyúr

uhh

nagyon jó ez a dvd buli, ha karcolódik, vehecc újat? ennyit a valós biztonsági másolatról.. :o

(#1142) rudi válasza g@bo (#1141) üzenetére


rudi
nagyúr

Valamelyik Wii-s játél vagy a konzol használati útmutatójában olvastam. Majd utánanézek.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#1143) g@bo válasza rudi (#1142) üzenetére


g@bo
nagyúr

lehet, valahol cserélik a lemezt valami költség ellenében, de az nem magyarország....

vagy tévedek?

elég gáz amúgy is, hogy a wii abszolúte lemez függő. legalább használná a külső sd kártyát, a gyakori fájloknál... :(

(#1144) Blyan


Blyan
félisten

Vettem egyet. :) Király. Eredetileg Xboxot akartam, de nem bántam meg, szarok a grafikára, ez a gép tökéletesen megfelel arra, hogy 30 éves fejjel baromkodjak. :D

Azt viszont nem komálom, hogy az Internet Channelhez meg kell venni a böngészőt. :(

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#1145) g@bo válasza Blyan (#1144) üzenetére


g@bo
nagyúr

egy kis szoftveres bügykölés után nem kell megvenni....

wad installer, meg opera wad. :K sima tévén nem egy élmény a net, de nem rossz.

ja, amit vegyél meg, zelda, hálás beruházás.........

(#1146) yash


yash
senior tag

megvettem a resident evil - umbrella chroniclest. hat nem egy wii sports, de ajanlott :) mar csak a grafika miatt is, ezek utan nem erdemes beszolni wii-nek...

(#1147) ody42 válasza Blyan (#1144) üzenetére


ody42
senior tag

ha veszel játékokat, azokhoz jár pont, amit be lehet váltani a nintendo club-nál, és akkor kvázi ingyen van.

(#1148) adrienn19


adrienn19
csendes tag

Sziasztok!
Szeretném megkérdezni, a magyar nyelvű használati útmutatóját honnan tudom letölteni.
Most vettük, van hozzá egy fél oldal leírás magyarul ,amiben alig van írva valami, és szeretnénk magyar nyelven elolvasnia a beállitásokat, stb. mivel angolul nem nagyon tudunk.
köszi

[ Szerkesztve ]

(#1149) rumkola válasza adrienn19 (#1148) üzenetére


rumkola
veterán

tudtommal nincs magyar nyelvűje, még weben sem találni

nem egy ördöngősség, menni fog az....

:)

(#1150) rudi válasza adrienn19 (#1148) üzenetére


rudi
nagyúr

Én sem tudok magyar használati útmutatóról. Esetleg a magyar bemutatók (köztük az enyém) segíthetnek a beállítással, amihez szerintem egy alap angol szótár elég.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.