Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#951) bwoay válasza soulcube (#950) üzenetére


bwoay
nagyúr

jó, de az 1080p az Full HD felbontás :)
a jelenlegi gép meg a 720-at sem bírná.
úgyhogy nagyfelbontású játékok Wiire akkor lesznek,
amikor kijön a Nintendo újabb generációs gépe.
Annak meg ki tudja, mi lesz a neve... biztos Revolution :D

ez az árcsökkentés meg pláne gyanús.
állítólag csak Európát érintené :U
de minek? fogy a gép, mint az állat.
Miért csökkentené az árát a Nintendo,
ha ennyiért is viszik, mint a cukrot?

mondjuk a 150 euro reálisabb lenne, mint a mostani ár.
de DVD videot még mindig nem tud, pedig azt tavalyra ígérték,
meg eleve nem is értem ezt a dolgot.
Időközben az mp3 támogatás is eltűnt...

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#952) soulcube válasza bwoay (#951) üzenetére


soulcube
aktív tag

Az árcsökkentésből talán lesz valami hiszen a megjelenés óta nem csökkent a Wii ára. Ennyi már kijárna Európának a sok-sok játékcsúszás miatt. :O

[ Szerkesztve ]

(#953) bwoay válasza soulcube (#952) üzenetére


bwoay
nagyúr

persze, jó lenne, meg minden,
de hát ez nem így működik.
ha a konzolvilág kedves gesztusokból állna,
akkor a Wiit eleve 30 rugóért árulták volna a megjelenésekor :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#954) Peat;) válasza bwoay (#953) üzenetére


Peat;)
veterán

Egy 50-es ár már korrekt lenne ha megnézzük most mennyi egy ps2. De aztán megnézzük mennyi egy x360 arcade és azt lehet mondani hogy akkor 30e a reaális :) Egyébként szerintem azért csökkent árat, hogy a többi pénz a user-looser a műanyag komrányokra, wiifitre meg játékra költse. Nem lepődnék meg ha wii fittel egy időben csökkenne az ár ha valóban fog, ami elbukik egy helyen visszaszedi a másikon és fenntartja a túlkeresletet a gyár, én úgy tudom eu-ban fogy legkevésbé a wii.

(#955) bwoay válasza Peat;) (#954) üzenetére


bwoay
nagyúr

a PS2 ára irreálisan magas, ahhoz inkább ne viszonyítsunk.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#956) soulcube válasza bwoay (#955) üzenetére


soulcube
aktív tag

Viszont az már tényleg fura, hogy a PS3 lassan bemegy a Wii alá.
PS3 90k - Wii 70k. :U

(#957) Peat;) válasza soulcube (#956) üzenetére


Peat;)
veterán

Inkább 90-60 a két szám viszonya. Kiváncsi vagyok nintendo mit kezd a temérdek pénzzel, elszalad a ló vele és elbukja a következő generáció elcseszésével vagy továbblép minden tekintetben. Valahogy egyik konzol sem 100-as nálam, így várom a wii2-őt, elvileg annak kéne jönnie a leghamarabb vagy az ellen x720 :)-al egyidőben.

[ Szerkesztve ]

(#958) 100b


100b
tag

Sziasztok!

Én igazából társasági szórakoztató eszköznek szeretnék venni egy wii-t. Tudtok olyan egyszerű (akár történet nélküli) wii játékokat ajánlani, amelyek "csak" a társasági röhögési fok emelésére szolgálnak? :DD Olyanokat, amelyek egy olyan eszünk, iszunk, bulizunk, beszélgetünk, közzben wii-zünk, vagy az éppen wii-zőkön röhögünk típusú alkalmakra pont megfelelnek. Eddig a Wiisports-ról és a Brain Academy-ről hallottam, mint fent említett célra megfelelő játékprogramok.
Egyéb ötletek?
Előre is köszi!

(#959) rudi válasza 100b (#958) üzenetére


rudi
nagyúr

Rayman Raving Rabbids és a második rész ilyen, szerintem a legpoénosabbak és elég változatos minijátékok vannak a két részben. Az alap Wii Sports tényleg nagyon jó szórakozás. Ott van még a Wii Play, bár az két játékosos, de ha többen akartok játszani, akkor úgyis kell még pár kontroller, a Play-hez meg adnak ilyet szóval kb. 2000 Ft-ért meg van a játék is. A Mario Party 8 nem lett annyira jó mint várták. Dícsérik még a Super Monkey Ball: Banana Blitzet, de nekem annyira nem jött be. Ugyanez elmondható a WarioWare: Smooth Movesről. Sajnos a Carnival Games az EA Playground és a Mario & Sonic at the Olympic Games sem sikerült valami fényesre. Zenére fogékony társaságban bejövős még a Guitar Hero III. Kockafejek Wormsözhetnek is Wiin. Van még foci és sokjátékosos autósból jó az egyik kezdő Wii játék az Excite Trucks és a frissen érkező Mario Kart Wii.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#960) 100b válasza rudi (#959) üzenetére


100b
tag

:Y

Azt hiszem ingem-gatyám rámegy, hogy felpörgessem a társaságot...

:)

Köszi a tippeket!!!

[ Szerkesztve ]

(#961) bwoay válasza 100b (#960) üzenetére


bwoay
nagyúr

nyilván nem kell mindet beszerezned :)
elég egy Wii Sports, meg egy Raving Rabbids, és totál siker

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#962) 100b válasza bwoay (#961) üzenetére


100b
tag

Persze persze! De ha már vannak jó(pofa) játékok, akkor lehessen is választani.
Éppen ezért gondoltam, hogy esetleg egy használt géppel spórolnék egy kicsit (amit aztán a játékokon behozhatok).

De a fórumot végigolvasva találtam olyan bejegyzéseket, ami arra utalt, hogy a wii meghajtója 6-8 hónap után megadja/megadhatja magát :Y . Ez normális???
Ha mégis használt gépre fanyalodnék, akkor mire kell még figyelni?

Olvastam ezekről a chip-elésekről is. Ha használtan éppen egy chip-es gépet sikerül beszereznem, akkor később lehet-e belőle problémám? Pl az eredeti játékokkal vagy a net-kapcsolattal?
:F
Köszi!

(#963) rudi válasza 100b (#962) üzenetére


rudi
nagyúr

Warezes, chipelős témát lécci hanyagold, lásd fórumos alapelvek idevágó része. Alapból a Wii Sports a második kontroller mellé Wii Play és az egyik Raving Rabbids bőven elég a jó szórakozáshoz. Mondjuk nem olcsó mulatság még három komplett kontroller szettet venni.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#964) 100b válasza rudi (#963) üzenetére


100b
tag

Köszi!

OK! Hanyagolom. Bár az írásomból talán ez ki is tűnik? Ugyanis megpróbálnék én legálisan de olcsóbban kijönni ebből az üzletből. De ha eddig csak ilyen "okosított" gépeket hirdettek használtan... (?)
De rendben! Vegyétek úgy, hogy nem kérdeztem semmit! :K

(#965) 100b válasza 100b (#964) üzenetére


100b
tag

Azért annyit talán mégis csak kérdezek még, hogy:
Akkor most tényleg 6-8 hónap alatt tönkremehet a wii optikai meghajtója? Ez normálisnak mondható? Mert ilyen esetben nem igazán érdemes használtan venni. Inkább egy újat nyúzni, és ha megfekszik, akkor irány a szervíz.
:K

(#966) ody42


ody42
senior tag

911-es hozzaszolasra valakinek otlete?

(#967) Lien


Lien
tag

Sziasztok!
Én hétfőn vettem Wii-t itt a topikon ill. cseréltem DS-re ,mert nagyon korrekt áron árulta orkester. 52 000FT-ért amit ki sem bontott ,és persze nem babrálgattak a gépen. Elcseréltem DS-re + ráfizettem. PS2-őn én már jácottam az RRR-el csak ott vannak könnyűek meg nehezek a mini-gamekben. De nekem is be kéne majd nyáron szereznem egy Wiiplay-t csak az a baj ,hogy ahhoz 1 távirányítót adnak nunchakut meg nem:( Hol lehetne a leggazdaságosabb módon beszerezni egy Play-t?

(#968) tonyo2 válasza rudi (#944) üzenetére


tonyo2
tag

Hello Rudi,

A connection teszt és a frissítés sem fut le!

A DHCP és IP címet nem állítottam be a wii-n, nem tudom mit kell, (annyira nem vagyok jó hálózatokban), de a routerről megy a számítógépem wifi-n. Mac szűrés nincs bekapcsolva. Egyébként Dálink DI-524 wifi routerről van szó. Máshogy még nem próbálkoztam wifit a wii-re. Egyéb ötlet, segítésg?

Köszi,,

A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő.

(#969) rudi válasza tonyo2 (#968) üzenetére


rudi
nagyúr

Ha connection teszt sem fut le, akkor a hálóza felkonfigurálásával lesz gond. Első körben a router felhasználói felületén nézd meg, hogy be van-e kapcsolva a DHCP server. Ha nincs, akkor a Wii-nek is kézzel meg kell adni egy IP címet, hálózati maszkot, átjárót és DNS kiszolgálót. Ha be van kapcsolva és mégsem akarja a Wii az igazat, akkor valami rejtéjes inkompatibilitás van, ami wi-fi cuccoknál nem is olyan ritka. Próbáld meg teljesen levenni a hálózat védelmét (WEP-et vagy WPA-t) és úgy kapcsolódni. Ha úgy sem akar menni, akkor nem tudom, mit lehetne még csinálni. Ha titkosítás nélkül már kűködi, akkor kell találni valami olyan titkosítást, amivel szintén megy. Nekem volt olyan esetem, hogy WPA-val nem volt hajlandó menni de WEP-pel már igen.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#970) tonyo2 válasza rudi (#969) üzenetére


tonyo2
tag

OK. Köszönöm szépen e segítséget, most nincs rá időm, de valamelyik nap kipróbálom és majd értesítelek a részletekről.

köszi még 1X.

üdv,

A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő.

(#971) Fandi


Fandi
csendes tag

Tonyo2: lehet hogy hülye kérdés lesz, akkor bocs érte.
Van a Wii-dhez Lan, vagy Wi-fi adaptered?
Ezeket kölün lehet megvenni, az alapcsomag nem tartalmazza egyiket sem.

I'm not Elvis, but I'm allright.

(#972) rudi válasza Fandi (#971) üzenetére


rudi
nagyúr

Ez részben tényleg hülye kérdés, ugyanis a Wi-Fi adapter be van építve minden egyes Wii-be, nem kell külön megvenni.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#973) Lien


Lien
tag

De ha rendesen neten szeretnél játszani ,akkor vagy LAN vagy USB vagy pedig routerre lesz szükséged.

(#974) tonyo2


tonyo2
tag

Van egy wifi routerem..azzal nem akar menni, bár azóta még nem volt időm szórakozni vele, mert egyelőre nem használom ki a wii online részét

A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő.

(#975) rup1u5 válasza rudi (#959) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Kösz szépen! Ez egy nagyon hasznos hozzászólás volt! :R Ugyanis pont tegnap nézegettem 576-ban és MM-ben a kontrollert és 13ezret nagyon de NAGYON sokallom érte. A Wii Play meg 8ezerből megvan kontrollerel neweggről! :)

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#977) Lien válasza tonyo2 (#974) üzenetére


Lien
tag

Lehet azért nem megy,mert tűzfalas a routered. És valahogyan le kell azt venni :F De ebben sajnos nemtudok segíteni.

(#985) rup1u5


rup1u5
nagyúr

megrendeltem amerikából a Wii Play-t az extra Wiimote-al és most jutott eszembe hogy esetleg lehetnek problémák a normák miatt. fog a pal rendszerű Wii-men futni a játék és fogom tudni használni a controllert vagy sanszos hogy nem?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#986) rudi válasza rup1u5 (#985) üzenetére


rudi
nagyúr

Lehetnek, ugyanis az amcsiknál NTSC TV-s szabvány van, európában meg PAL. Persze, elvileg az itteni TV-k is tudnak NTSC-t, de tudtommal Wii-ből kétféle van. Az én Play-emen rajta van hogy PAL verzió. Ha teheted, inkább modd le a rendelést és nézz körül Angliában, a game.co.uk-nál vagy a gameseek.com-nál vagy a sendit.com-nál.

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#987) rup1u5 válasza rudi (#986) üzenetére


rup1u5
nagyúr

pont lecsúsztam és már nem tudom visszamondani, ugyhogy majd meglátom. ha a gép olvasná és csak a tv-vel lenne gubanc az még kivédhető ha rákötöm a monitoromra. remélem a wiimote azért működni fog. :U

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#988) rup1u5


rup1u5
nagyúr

ugy látszik van esély az ntsc játékok pal gépen való futtatására.
itt van egy videó is róla.
majd kisérletezhetek, hogy sikerül e működésre bírni az amcsi lemezt. :O

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#989) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Én hazafelé beszerzek egy fit-et, kíváncsi vagyok :DDD

Feel Good Inc.

(#990) rup1u5 válasza rup1u5 (#988) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Ha nem jön be a lemezkikapkodós módszer akkor a Freeloader lesz a megoldás. :)
Imádom, hogy minden problémára van megoldás ebben a világban :C

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#991) rudi válasza Pompi (#989) üzenetére


rudi
nagyúr

No, arra én is nagyon kíváncsi vagyok, csak egyelőre még nem érzem annyira, hogy meg kell szereznem. Mióta jó idő van (meg tavaszi PH-s hajtás) azóta alig volt bekapcsolva a Wii. A Gamepodra is lógok még a Wii-s cikkem második részével. Mindenesetre, ha beszerzel egyet (vagy bárki beszerez), azt szívesen kipróbálnám :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#992) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Nekem nagyon bejött a Fit! Legalább akkora flash, mint maga az alap cucc volt anno.
Írtam is róla pár sort a Gamepodra.

Feel Good Inc.

(#993) tothm


tothm
őstag

Sziasztok! Kiváncsi lennék, hogy ez a wii gép mennyit érhet! Kérlek reális árat mondjatok! Nintendo Wii-Gép(+Wii Sport játék+Gun of Fighter-pisztoly+Secure Skin-szilikon tok!!!) :R :R Máté

(#994) bwoay válasza Pompi (#992) üzenetére


bwoay
nagyúr

Ez az első írás, ami felkeltette az érdeklődésemet,
illetve aminek hatására adtam némi esélyt annak, hogy ez akár jó is lehet.
Most már csak arra lennék kíváncsi, hogy képes lesz-e
hasonlóan szórakoztató maradni mondjuk júliusra is.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#995) rup1u5


rup1u5
nagyúr

na megjött a csomag amcsiból és valóban nem megy a wii play játék, viszont a wiimote működik rendesen.

meg tudná nekem mondani valaki, hogy a V3.1E verziójú wii-men működne e a freeloader?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#996) némó válasza tothm (#993) üzenetére


némó
csendes tag

szia .illetve sziasztok kérdezd meg itt elég jo áron vették be a ps2-et de foglalkoznak mindenel..én egyébként wiibe számitatam be a gépem.. :)) na itt tudod megkérdezni...sok sikert és további szép napot

némó

(#997) tothm válasza némó (#996) üzenetére


tothm
őstag

:R :R :R

(#998) máyköl


máyköl
veterán

Szaisztok! Egy ilyen wii-t minimum, használtan, állapotától függetlenül mennyiből lehet megúszni? pls adjatok helpet! előre is thx...

(#999) Gebriel


Gebriel
veterán

Na be újitottam magamnak egy Wii-t, :DD pár játékkal: Resident Evil .IV,Links Crossbow T.,Szuper Mario Galaxy,és a Billy&Mandy-t :DDD
Jó kis elfoglaltság lesz a következő időszakban úgy érzem. :))
Melyik játákok "kötelezők" a Wii-re amit nem szabad kihagyni?
Mondanátok pár játék címet.

(#1000) rudi válasza Gebriel (#999) üzenetére


rudi
nagyúr

Beteg Partyjátéknak a Rayman Raving Rabbids széria kötelező, aztán a Metroid Prime 3 és a Mario Kart Wii. Egyesek szerint szuperjó a Legend of Zelda: Twilight Princess de nekem nem jött be.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.