Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1251) rudi válasza revezehun (#1250) üzenetére


rudi
nagyúr

Mind a kettővel másképp fogsz szórakozni, de jól :DDD
Ha gémer vagy akkor szerintem inkább a PS3-at válaszd, ha nem vagy gémer, akkor a Wii-t.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#1252) g@bo válasza rudi (#1251) üzenetére


g@bo
nagyúr

ha az asszonyt is gép mellé ültetnéd, akkor wii.

(#1253) rumkola


rumkola
veterán

Egész hétvégén elvetümültül Bloom Blox-oztunk (pessze italozás közben). Kúvajó!
:DDD

(#1254) rocket


rocket
nagyúr

AMD Announces Shipment of the 50 Millionth Graphics Processor for the Wii™ From Nintendo :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1255) ManY


ManY
senior tag

valaki probalt mar house of the dead overkill t vagy ilyen jatekot amiben csak loni kell semmi mast ?
mennyire hozza a jatektermi erzest ?
jah es itthon lehet kapni nyko perfect shot pisztolyt hozza ?
talan az a legszimpatikusabb nekem

egyebkent teljesen igaz hogy 1 diak nem tud jatekot venni hozza
en is orulok ha magat a konzolt megtudom venni
ugyan ez volt a szitu a 360 nal is

azota persze vettem gamet ra
de elejen megvettem es semmi penzem nem maradt addig nezzem a polcon?
csak olyat veszek meg amit tobben lehet csapatni es tudom hogy ujrajatszom

ha igy mennenek a dolgok amit mondtal akkor csak 30 ev felettiek nyomnak azoknak meg csak a 10 szazaleka jatszik es kirohadnanak a konzolok a magyar piacrol kb persze kinnt mas a helyzet

nemtudom hogy ezzel kinek valaszoltam mert mar nem emlekszek ki irta de ugyis tudni fogjatok

elore is kosz a segitseget mindenkinek

(fobbkepp most hogy kulon koltozok par honap mulva akkor most ugy erzem nekem nem jar a szorakozas mert x ideig szarabb lesz az anyagi helyzetem ez nem igy megy)..........

.... szerintem

(#1256) ManY


ManY
senior tag

Meg 1 dolgot nem ertek ha a wii nem tamogatja a hd felbontast akkor mert lehet hozza olyat kapni hogy HD component cable ?
ettol valamivel jobb lesz ? mert gondolom hogy ettol a konzol nem kepes tobbre :D

(#1257) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Valakinek itt nincs Gamcube-ra játéka? esetleg olyan amit eladna,elcserélne, vagy kölcsönadna?
ha akad ilyen az nagyon szépen kérem jelezze PÜ-ben.:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1258) bLaCkDoGoNe válasza ManY (#1255) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Szia,

A játéktermi érzést (szerintem) nem hozza, ellenben piszok jó játék. Kicsit talán túl gyorsan végig lehet tolni ketten, de utána jöhet az unlock-olt Director's Cut mód, a minijátékok, stb. Nekem nagyon tetszett, pompásan hozza a '70-es évek B kategóriás filmjeinek hangulatát.

Másik, picit off rész:
Nem az a baj, ha az ember warezol. Ellenben ezt tegye csendben, hivalkodás nélkül, ne reklámozza ezt sehol. Pláne ne gyártson hozzá mindenféle hibás ideológiát, amivel megindokolja magának, hogy tulajdonképpen ez nem is baj, és ez neki jár. Nem jár.
Persze álszentség lenne azt mondani, hogy én minden játékot megveszek, mert nekem is van nem eredeti játékom. Ellenben mindent megveszek, amit tudok és amit érdemes, viszont egyáltalán nem bánom, hogy vásárlás előtt van lehetőségem kipróbálni a játékokat - különösen a Wii Music óta, ami talán a Wii-s pályafutásom legnagyobb csalódása volt.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1259) dni


dni
őstag

Sziasztok!

Érdeklődnék, h van-e valakinek eladó/kiadó Zelda: Twilight Princess játéka?

(#1260) bLaCkDoGoNe válasza dni (#1259) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Te is fiam, Twilight Hack? :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1261) dni válasza bLaCkDoGoNe (#1260) üzenetére


dni
őstag

Nana. :B Még használt verzióban sem nagyon találtam, nem hogy újat.

[ Szerkesztve ]

(#1262) g@bo válasza dni (#1261) üzenetére


g@bo
nagyúr

kimész a petőfi csarnokba szombaton, van ott 2-3 sw nepper, múlt héten 2 zeldád is láttam, 8-9 róka. oszt lezúzod a wii-t, és eladod. :DD

(#1263) dni válasza g@bo (#1262) üzenetére


dni
őstag

Ennyi.

(#1264) g@bo válasza dni (#1263) üzenetére


g@bo
nagyúr

ja, mondjuk nekem is volt zelda.... 5 percet jáccottam is vele. :DDD igen, a mentésig. grafikailag nekem nem jött be, 1:1 ben gamecube átirat...

viszont, most jött ki pár penge cucc, final fantasy, rune factory, eccerűen nyamiiiiiiiii.

vettem 14 kemény fontért harvest moont.. ;)

(#1265) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Sziasztok!

Most készülök Wii-t venni. Mivel megrögzött PC-s vagyok (utolsó konzolom PS1) ezért egy kis felvilágosításra lenne szükségem.

Hogy lehet ezt a gépet netre kötni?
Ha rajta vagyok a neten, mit tudok csinálni?
Kb. meddig bírja a távirányító elemmel?
Láttam, hogy van ilyen Wii card, amivel pontokat vehetek, amit le lehet vásárolni régebbi játékokra. Ez hogy működik?

Azt hiszem elsőre ennyi.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1266) bLaCkDoGoNe válasza TazLeacher (#1265) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Szia,

1. Wifi vagy USB-s LAN adapter
2. Mivel van rajta böngésző, ezért tulajdonképpen mindent
3. Sokáig. (:D)
4. Google a barátod.

Bocs ha bunkónak tűnök, de ezek olyan triviális kérdések, amikre ezer helyen megleled a választ.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1267) TazLeacher válasza bLaCkDoGoNe (#1266) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszönöm.

1.Ezekszerint gyári Wi-fi van benne? Az király, mert van otthon wifi.
2.Bocs, de nekem egyelőre olyan érthetetlen ez a konzolos öngészős dolog. Ha látom majd biztos könnyebb lesz elképzelni.
3. Köszi, már ez is segítség, hogy nem 1 nap alatt merül le.
4. Értem én a lényeget, meg a google-t, de hova tölti le? Láttam, hogy van memókártya. Ez úgy működik, mint a PS-be? Na mind1. Szerdán megyek érte, már tuti.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1268) g@bo


g@bo
nagyúr

aki szereti a zeldád, üzenem, lassan megoldják a srácok, hogy a gépbe dugott pendriveról menjen a biztonsági másolat iso-ja..... :DDD ez azért jó, mert nem kopna tovább az amúgy is túlterhelt olvasó, és a töltési idők is zamatosak lennének.

persze, a biztonsági másoltahoz illik eredeti játékot venni... ;)

[link]

(#1269) g@bo válasza TazLeacher (#1267) üzenetére


g@bo
nagyúr

van gyári wifi.
tévén nem élvezetes a böngészője, lcd, nagyobb felbontással már oké ( amúgy opera )
akku elem kötelező. intenziv használattal 1, laza játékkal 2-3 hét is.
a gép alapmemóriája kicsi, játékok mentésének van kitalálva igazán, meg pár channel, de pikk pakk telelesz. viszont az SD kari remek, de még csak 2 GB-osat fogad max, és rettenetesen lelassította a nintendo. az új 4.0 system menüvel már nyomatható a 8+ giga is, új sd kari menüvel.. a zelda rajongóknak még necces a system menü 4.0, egy hete se tesztelik a finomitott változatát, vannak kellemetlen "hibái".

(#1270) TazLeacher válasza g@bo (#1269) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszi.

"az új 4.0 system menüvel ..."

Ez valami olyan, mint a PC-ben a BIOS, vagy telóban szoftver? Lehet frissíteni?

Sima natúr SD kártya kell bele? Ez így elég jól hangzik.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1271) dni válasza TazLeacher (#1270) üzenetére


dni
őstag

Igen, neten keresztül frissíthető. Sima natúr SD kell bele, de a 4.0-val már lesz SDHC támogatás is.

(#1272) TazLeacher válasza dni (#1271) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszönöm. :R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1273) bLaCkDoGoNe válasza TazLeacher (#1270) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Lehet frissíteni a rendszerszoftot, de nem mindenkinek ajánlott. Bővebben a házirend miatt nem kifejthető a kérdés. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1274) gaborbol


gaborbol
őstag

UDV!

Vendegsegben vagyunk, van itt egy wii, valaki legyen olyan kedves dedos modon magyarazzal el hogy kell elinditani barmit mert nem jovunk ra :N
Bekapcsolom, berakom a lemezt, bejon egy kep, nyomjam meg az A gombot.Megnyomom bejon egy ablak sok kis keppel, ott van a jatek ikonja a bal felso sarokba, de hogyan lehet kivalasztani, hogy induljon el?Mert akar mit nyomok, rajta nem csinal semmit. Csak a home gombra csinal valami meg a mellette levo jobbra balra gombokra.
A masik iranyito detto.Koszi :R

(#1276) rumkola válasza gaborbol (#1274) üzenetére


rumkola
veterán

Rá kell mutatni kis kéz ikonnal.... Valószínűleg kint van a képből, lassan óvatosan mozgasd a mote-ot, majd megtalálod.

(#1277) gaborbol válasza rumkola (#1276) üzenetére


gaborbol
őstag

Köszi!
Kipróbálom :)

(#1278) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Na, megvan a Wii!

Kipróbáltam, megvan a frissítés is, de az "internet" és a WiiShop nem működik.... :F Mindig azt írja, hogy nem elérhető. Nem értem, valamit rosszul csináltam?

A Wii Sports volt hozzá. Nem rossz játék, de mindegyik rohadt rövid. Azért jó.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1279) rudi válasza TazLeacher (#1278) üzenetére


rudi
nagyúr

Állítsd át az országot angolra vagy németre és akkor megjön a net (feltéve, hogy jól állítottad be a Wi-Fi-t). A Sportsot meg próbáld meg társaságban, többedmagaddal játszani!

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#1280) TazLeacher válasza rudi (#1279) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Óóóóó! Köszönöm. Akkor így már OK. A Wi-fi biztos jó, mert már netről frissítette a szoftvert.

Igen, ezt már terveztem, úgy biztos jobb buli, csak most nincs "kedvem" mégegy szett távirányatóhoz.

Ja, még valami. Van olyan oldal, ahol meg tutom nézni, hogy eddig milyen játékok jelentek meg Wii-re?

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1281) g@bo válasza TazLeacher (#1280) üzenetére


g@bo
nagyúr

hát, nem kellett volna frissiteni.... mert semmi haszna a 2 channelnek, neked.

erről maradsz le.

néhány teszt.

itt is.

még egy távirányitó meg ajánlott lesz, még a nuncsukkot megúszhatod, úgyahogy.

(#1282) TazLeacher válasza g@bo (#1281) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszi, az első linket nem teljesen értem. Bizonyos játékok nem működnek? Vagy csak az okosítottakkal van probléma? Az enyém nincs okosítva...

Köszi a 2. és 3. linket, a gamespot-o tén is néztem, de elég hiányos.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1283) g@bo válasza TazLeacher (#1282) üzenetére


g@bo
nagyúr

az első link az okositottnak való, ami manapság nem kispályázik, szépen haladnak a usb penről való futatással.... :B

(#1284) bLaCkDoGoNe válasza g@bo (#1281) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Szerintem ezt a Nintendolife-ot idióták írják. Nincs más magyarázat a:
- Wii Fit review 2009. márc. 31-én?! (Ahol ráadásul a tesztelőnek még a balance board szinkronizálásához is a manualt kellett felcsapnia?)
- 3/10-es értékelés a Star Wars - The Force Unleashed-re?
- 8/10-es értékelés a Wii Musicra?!?!

Asszem ezen az oldalon 2x jártam: először és utoljára.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1285) TazLeacher válasza bLaCkDoGoNe (#1284) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A Star Wars-ról láttam videót. Az elsők között lesz, amit beszerzek. :C

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1286) g@bo válasza bLaCkDoGoNe (#1284) üzenetére


g@bo
nagyúr

hát igen.... de ne feledjük, a tesztelő adta a pontot, és az egy személy, nem egy tömeg itélete.

Wii Fit review 2009. márc. 31-én?! igen, a kulcsszó a review...

[ Szerkesztve ]

(#1287) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Most olvastam rudi cékkét a Wii-ről Azt írja benne, hogy kezeli a NES és SNES kazikat. Hogy? Azt hova tudom bedugni? Mert azt tudom, hogy le lehet tölteni ilyen játékokat, de, hogy konkrétan kezelné...?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1288) gTWELVE


gTWELVE
tag

Hello Sracok,

Nem tudjatok honnet lehetne eredeti wii sports lemezt szerezni? az enyem mar tiszta karc es most mar be se hajlando olvasni.. :(
Ha van valakinek elado,vagy feleslegesse valt, irjon pls.

(#1289) g@bo válasza gTWELVE (#1288) üzenetére


g@bo
nagyúr

poliroztasd fel, 300 ft.

(#1290) rudi válasza TazLeacher (#1287) üzenetére


rudi
nagyúr

Van a tetején egy jó nagy ajtó, az alatt van csatlakozó 4 kontrollernek és NES/SNES játékmoduloknak.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#1291) TazLeacher válasza rudi (#1290) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

:C

Van otthon SNES játék.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1292) rumkola válasza rudi (#1290) üzenetére


rumkola
veterán

mivan?
:F

(#1293) adrienn19


adrienn19
csendes tag

Sziasztok!!

Három hónapja nyomjuk a wii fittet, és még nem unjuk, egy kis jóga, majd futás, ügyességi gyakorlatok, utána pedig jöhet a wii sport.
3 remote, mindenkinek egy.Óriási bowling, és golf versenyek.Király. :C
Örülök hogy megvettük, ennyit és ilyen jókat még soha nem játszottunk.

(#1294) TazLeacher válasza rumkola (#1292) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nálam sincs ilyen nyílás...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1295) g@bo válasza TazLeacher (#1294) üzenetére


g@bo
nagyúr

s/nes kazettáknak nem nagyon van....

akit izgat, ismét EA akció a mediamarktban, is.... pl medal of honor2 3xxx ft. :K lehet támogatni a játékipart, nomeg, a multija ennek nem rossz..

(#1296) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Normál esetben hogy lehet kilépni egy játékból?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1297) rushmoon válasza TazLeacher (#1296) üzenetére


rushmoon
csendes tag

Power gomb (remote-on hosszan nyomva), vagy home gomb. De lehet nem jól értem a kérdést, illetve nem is értem - konzolon nem szokás kilépni a játékokból.

(#1298) TazLeacher válasza rushmoon (#1297) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én is a Power gombot használtam eddig. Csak gondoltam, nem kell mindig kikapcsolgatni a gépe, ha másik játékkal akarok játszani. Volt nekem PS1-em, ott mindig resetet kellett nyomkodni. De annak nem volt "menüje", mint itt.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1299) rushmoon válasza TazLeacher (#1298) üzenetére


rushmoon
csendes tag

Értem. A reset Wii-n is mehet, vagy Home gomb, és visszalépés a menübe (szerintem ilyenkor is történik egy reset).

(#1300) TazLeacher válasza rushmoon (#1299) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszi. Már előre elnézsét a láma kérdésekért, de nekem két betű van a homlokompra tetoválva...PC. :DDD A konzolos (mellék)életérzést még csak szokom.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.