Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#601) ByB


ByB
addikt

Boxhoz valakinek van tippje, trükje, mert nekem borzasztóan rosszul követi le a mozgásomat, néha még a bal-jobb kéz sem stimmel?! :F

(#602) @rglaaf


@rglaaf
veterán

ssx-et probálta már vki? fps-t nem tom eldönteni hogy moh legyen vagy cod 3 ?

PSN ID:BiZzare_0

(#603) rudi válasza ByB (#601) üzenetére


rudi
nagyúr

Ha nyerni akarsz, akkor az elhajlást gyakorold. Az ütésekből én többnyire egyenesekkel operálok (ezeket ostorcsapásszerűen, csuklóból csinálom) és hajolgatok, az is bőven elég. Érdemes a tréningeket is csinálgatni.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#604) blunt


blunt
aktív tag

én ma vettem wii-t. Hát elég vegyes érzelmek vannak bennem. A tenisz jó volt, asszonnyal órákig kattogtunk rajta, a zelda jópofa még nem sokat játszottam vele. Farcry az valami vicc, kb PS1-re emlékeztet.

Még nem volt velem olyan, hogy vettem egy konzolt, amit mindig is szerettem volna birtokolni, majd még ugyanazon a napon elgondolkodom rajta, hogy esetleg eladjam?!

Ki fogok még próbálni pár játékot, de nagyon remélem, hogy be fogja váltani a hozzá fűzött reményeket :)

(#605) rudi válasza blunt (#604) üzenetére


rudi
nagyúr

Legyen inkább PS2, ugyanis a hardver nagyjából azzal van egy szinten, szóval grafiaki orgazmust azt ne várj a Wii-től. Szimulációban sincs egy mai közepes PC szintjén, szóval maradnak az ötletes, mókás játékok - már ha érdekelnek. Ilyen a Rayman, a WarioWare SmoothMoves, Supermonkey Ball, Mario-s játékok, Kororinpa esetleg a Tiger Woods Golf és amcsiknak a Madden NFL 07. Sonicot és a Godfather-t lehet még érdemes kipróbálni meg most jön a Prince of Persia Wii-re, az jó csapkodós lehet. IGN oldalát érdemes nézegetni, ott vannak videók is az adott játékból [link].

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#606) blunt válasza rudi (#605) üzenetére


blunt
aktív tag

Őszinte leszek ha azt mondom, hogy én a Zelda miatt vettem meg a konzolt. Azt nem értem, hogy ha ezt a játékot ennyire ki tudták dolgozni és ennyire fun, akkor miért kell ilyen ocsmányságokat, mint pl. Farcry kiadni?

Én imádok multizni, a tenisz a gyér grafikája ellenére nagyon bejött nekünk. Azzal tisztában vagyok, hogy a Wii inkább a fun factorra hajaz és nem a grafikára. De itt ismét csak a Zeldára tudnék mutatni. Szöges ellentéte (grafikailag) :)



[Szerkesztve]

(#607) rudi válasza blunt (#606) üzenetére


rudi
nagyúr

Hát, akkor az marad, hogy megnézegeted milyen gamek vannak, és ha ronda, akkor nem veszed meg. Egyes játékok azért rondák mert korábbi konzolos verziók átiratai, tehát lehet hogy GameCube-ról vagy PS2-ről jönnek, amihez még hozzájön a hardveres különbségekből adódó változás, ami akár lassulás is lehet. A Far Cry talán ilyen, még nem láttam a Wii-set. Most futom át a Prince of Persias videókat az IGN-en, szerintem egészen jó grafikailag.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#608) blunt válasza rudi (#607) üzenetére


blunt
aktív tag

Pont ezt néztem én is. Ami még tetszik az a Mortal Kombat: Armageddon, bár kinőttem már abból a korszakból, de azért retró feeling ha belegondolok ezelőtt 10 éve tiniként mennyit nyomultunk a játéktermekben haverokkal...

Ps3 meg xbox számomra nem csalogató. Elismerem, hogy gyönyörű a grafikájuk, de ha komolyabban akarok játszani valamivel akkor az úgy is csak a World of Warcraft... 3 éve szinte semmilyen más játékra nem néztem. :)

Up a jó Wiinek!

(#609) Peat;) válasza @rglaaf (#602) üzenetére


Peat;)
veterán

ssx nemtom milyen, de az említett 2 fps közül egyiket se vedd meg. Moh csúnya nagyon és nagyon rövid ötlettelen játék lett. Cod szebb, de van hogy belassul illetve elmegy! az irányítás. Amennyiben fpst szeretnél akkor red steel. Ami még akció játék és jó lett az a godfather, a játékmenetre odafigyeltek, az emberek grafikája szép, az épületek textúrája az ami lerontja az összképet, de amúgy nagyon egyben van, még valódi filmrészletek is vannak benne, amiket folyamatosan kapsz meg, sok fegyver, küldetés, ütésfajta, kidolgozott story. Olyan mint gta csak maffia élettér, sötétebb hangulat, a grafika meg szebb attól. Eddigi legjobb átirat.

ByB: a box megtanulása nekem 2 hetembe tartott, nem rossz az irányítás, csak szimulációsra csinálták, ha ütnek te nem tudsz ütni, egyszerre két kézzel nem megy meg hasonlók...elég nehéz megtanulni, fontos a ritmus megtalálása, próbáld ki hogy az ügyetlenebb kezeddel csak egyenesekkel ütögeted az ellenfeled, míg az ügyesebb kezeddel erőteljesebb egyeneseket viszel be(pl amikor elhajlásnál belassul). Egy idő után meg próbáld megtanulni a horgokat (ügyesebb kézzel mert nehéz), azt úgy lehet hogy a moteot kimozdítod jobbra/balra(amelyik kezedben van attól függ, kifele kell elmozdítani) és a kimozdult helyzetből rántod vissza, mindezt gyorsan. Mintha tekernél valamit a földdel párhuzamosan kb máshogy nemtom leírni. Ha valódi real life horgot ütsz úgy nem fog sikerülni..:) Ja és lazán kell, nem görcsösen :)

(#610) rudi


rudi
nagyúr

Az Elebits lehet még mókás, és elég jó fizikája van a videók alapján [link].

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#611) Zenty


Zenty
őstag

far cry egy lerágont csont :) ( ennek ellenére jó az írányitása wii-n)
De aki jobb fps-et akar wii-n az a red steel-el kezdje!

[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#612) Zenty


Zenty
őstag

lol a nintendo elöző évhez képest 90% emelkedés pénzügyileg...
( nah majd kirakom hírbe)
ps3 meg vissza esett eladásba -80% a nagy kezdés útán europba.

Mennyibe kerülhet egy nintendo részvény? :D

Guild Wars - Zenty a survivor

(#613) Peat;) válasza Zenty (#612) üzenetére


Peat;)
veterán

A user lenézése(ár, technológiai szint), öteltes gép árulása úgy néz ki a legjobb megoldás :)
Az erős cucc veszteséges árulása meg a rossz :D Jó hírezést odaát ;)

Az eddigi álatlam játszott játékokban engem egyetlen egy dolog zavar: élsimítás! az az a dolog amihez ha hozzászokik a szem akkor allergiás lesz a hiányára és engem bizony zavar itt ott, zeldában nem tűnt fel annyra de godfatherben nagyon.

[Szerkesztve]

(#614) Zenty válasza Peat;) (#613) üzenetére


Zenty
őstag

A lenézésel nemértek egyet,de a
régi generációknál szinte nem is tudták ,hogy mi az a él? :) (szal ez ilyen.)
Bár a wii állitolag tudja már ezt? Umbrella choiniclesnél is emlitetek valamit hogy lesz.

Tudom már megint resi ,de annak is kijött az új trailerje :D
A resi 4 wii portjának oldalalát is érdemes megnézni!Mert poén a top kép ,a mario családias hangulat áraztásával :DDD





[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#615) Zenty válasza Zenty (#614) üzenetére


Zenty
őstag

nem is kell megvan :)
[link]

Félelmetes arcok horror game közbe! :D

Guild Wars - Zenty a survivor

(#616) @rglaaf


@rglaaf
veterán

hi nem tudtok valami magyar végigjátszást zeldához? bénázok mint állat már a kecskéket sem tudom beterelni hogy kell? :B

PSN ID:BiZzare_0

(#617) @rglaaf válasza @rglaaf (#616) üzenetére


@rglaaf
veterán

probléma leküzdve :))

PSN ID:BiZzare_0

(#618) kapcs-ford


kapcs-ford
őstag

Ha még nem frissítettétek az internet csatornát akkor ne is tegyétek mert ez az új verzió azt írja hogy csak június végéig ingyenes.... (mellesleg ez egy nagyon rossz pont a wii-nek)
Tehát jobb lett volna maradni a bétánál... ugyan tudnám hogyan lehetne downgrade-elni.


Tényleg annyira jó az a Zelda?

Aláírás

(#619) Zenty


Zenty
őstag

A teljes picit jobb, mint a beta :)
Egyébként 500 wii pont=1200ft az opera ami szerintem nemvészes ,mert téleg jól sikerült.

Guild Wars - Zenty a survivor

(#620) rudi válasza kapcs-ford (#618) üzenetére


rudi
nagyúr

Te komolyan használhatónak tartod a wii-s netes, operás böngészést? Nekem nem nagyon (vagyis inkább nagyon nem) jött be.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#621) kapcs-ford válasza rudi (#620) üzenetére


kapcs-ford
őstag

Igen, teljesen logikusan van megtervezve a lehetőségekhez képest. a játék után ott szoktam megnézni néha az emailt meg hogy milyen új játékok elérhetőek.

Aláírás

(#622) rudi válasza kapcs-ford (#621) üzenetére


rudi
nagyúr

Hát, nemtom, nekem a PC-s netezés valahogyan jobban bejön, ott még gépelni is lehet normális sebességgel, meg olvasható a kisebb betűs szöveg is :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#623) kapcs-ford válasza rudi (#622) üzenetére


kapcs-ford
őstag

Egyértelmű hogy a gépes nezetés jobban bejön,nem is írtam azt hogy nem, sőt még nem is hasonlítottam ahhoz. ;)

''teljesen logikusan van megtervezve a lehetőségekhez képest''

Nagyképernyőn okés a betűnagyság, kicsire meg ott a nagyító.

Aláírás

(#624) Zenty válasza rudi (#622) üzenetére


Zenty
őstag

''meg olvasható a kisebb betűs szöveg is ''Szerinted a wii-s be mért van zoomolás? :D
Egyébként az írás se vészes ,csak gyakolrás kérdése az egész ( bár gyorsabban menne ,ha magyar támogatottságot is kapna a picur..)

[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#625) rudi válasza Zenty (#624) üzenetére


rudi
nagyúr

Zoomolgasson, akinek bejön (nekem baromira nem). Inkább lébek ötöt és leülök az 1600x1200 elé az egérhez és billentyűzethez :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#626) Peat;) válasza rudi (#625) üzenetére


Peat;)
veterán

Akinek van ilyen wifi vagy mije a gépben ott biztos jól jön ha egy családtag/bnő is hasznáná a netet oldalnézegetésre. Az biztos hogy nem mail írásra való, nekem nincs rajta net, de próbáltam írni a naptár részébe, hát 1. mondatig fun utána meg pokoli :)
Online játékokra kíváncsi leszek, de ha jó lenne már menne a marketing..valszeg gyengus lett az is, pedig sports online-t el tudnék képzelni, bajnokságokkal nyereményekkel :B (akár sportszergyártók rendezésével nem kell ehhez szűkmarkú nintendo)

(#627) Zenty válasza Peat;) (#626) üzenetére


Zenty
őstag

már megy...
Most jön azthiszem ebben a hónapba a mario foci mint első online game.
De egyébként a mortal-ba ,és a no more heroesbe is akartak online mododt csak a n túl késön adta ki...(véletlen)
( szerintem ők akarják le aratni a babérokat ,hogy a nintendo adja ki elöször az ''onlinet'' is...)

jah ,és umbrella chronicles tutira kötelező ! Igy a beta kezdetleges demoja alapján is
Ign vagy a wiihun meg lehet nézni a demo movit aranyos lesz :)

[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#628) Kraptor


Kraptor
őstag

Ez jó...Cooking Mama[link]

(#629) ploteus


ploteus
aktív tag

Egy kérdés:

Ezt a gépet lehet monitorra kötni? :B
Mert nekem nincs tv-m

˘˘°°UP°°˘˘Szeresd az embereket...Hisz ők sem szeretnek téged...Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!!

(#630) rudi válasza ploteus (#629) üzenetére


rudi
nagyúr

Hát, ha van a monitorodon kompozit bemenet vagy scart vagy valami spéci átalakító, akkor lehet, egyébként nem.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#631) ploteus válasza rudi (#630) üzenetére


ploteus
aktív tag

Only DVI and D-SUB

:DDD :R

˘˘°°UP°°˘˘Szeresd az embereket...Hisz ők sem szeretnek téged...Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!!

(#632) rudi válasza ploteus (#631) üzenetére


rudi
nagyúr

valahol láttam valami drótozást, ahol D-subból csináltak kompozitot vagy fordítva, nem emlékszem már.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#633) ploteus válasza rudi (#632) üzenetére


ploteus
aktív tag

Azt azért nem merném bevállalni, főleg, hogy ahogy írták, ez inkább fun gép. :)
Maradok a pc-nél, de szívesen kipróbáltam volna,mert nagyon élvezetes lehet :O

˘˘°°UP°°˘˘Szeresd az embereket...Hisz ők sem szeretnek téged...Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!!

(#634) Shabranigdo válasza rudi (#570) üzenetére


Shabranigdo
tag

''világított a kis standby LED-je, de ma reggelre kialudt, a gép meg nem indul Találkozott valaki hasonlóval...?''
sajnos nállam is ez történt most,remélem nekem is feléled magától :(

''Tudom, hogy naponta csak egy hülyét lehet kérdezni, de nekem ez ma az első''

(#635) Peat;) válasza Shabranigdo (#634) üzenetére


Peat;)
veterán

Azóta vmi életjel? elég meredek dolog így, hogy már másodjára fordul elő a dolog mindössze pár tulajdonos közül a fórumon. (na meg az én első gépem is hibás volt, csak más volt a baja..) nintendo.. :(((

(#636) Shabranigdo válasza Peat;) (#635) üzenetére


Shabranigdo
tag

sajna nem és ráadásul benne maradt red steel.amúgy volt errefelé villámlás utcában 2 tv meghalt,apámat is megrázta fülhallgatón keresztül,lehet az ölte meg a wii-t is.ha így van,akkor remélem nem veszik észre garizásnál

''Tudom, hogy naponta csak egy hülyét lehet kérdezni, de nekem ez ma az első''

(#637) Peat;) válasza Shabranigdo (#636) üzenetére


Peat;)
veterán

Szerintem az kizárt, de ilyenek ellen lehet védekezni elosztókkal, amikben van túlfesz. védelem. (nem is drágák) De én úgy gondolom hogy a szürke doboz, az átalakító/vagy táp nemtom minek hívják nem engedné meg hogy a gépre magára eljusson a villám, persze lehet nincs igazam és nintendo ott spórolt ahol tudott. Egyébként áramtalanítsd pár órára szerintem, illetve van az aljában egy gombelem, leírásban nézd meg mit írnak rá, ha nem fontos annyira én azt is kiszedném (de akkor lehet lőttek a mentéseknek, meg lehet 3 ágú csavarral van rögzítve a fedele :/). A lényeg hogy ilyenkor hossabban kell áramtalanítani, ha utána sem jön vissza garanciában cserélik szerintem. Amennyiben meg nagyáruházban vásároltad (médiamarkt és társai) meg nincs félnivalód, ha van náluk lehet rögtön megkapod az újat..kiskerben lehet bevizsgálják. (értsd megállapítják hogy nem mükszik és küldik nagykerbe cserére)

(#638) Shabranigdo válasza Peat;) (#637) üzenetére


Shabranigdo
tag

saturnból való.egyébként én arra gondoltam,hogy tv-n keresztül jött a túlfesz,a videó kábelen,az ellen meg nehéz védekezni :)
természetesen nemkihúztam és bedugtam,gombelemet még megnézem

''Tudom, hogy naponta csak egy hülyét lehet kérdezni, de nekem ez ma az első''

(#639) darvinda válasza Shabranigdo (#634) üzenetére


darvinda
csendes tag

Szia!

Nekem is csinált még decemberben ilyent a gépem és azóta még 2-szer.
A support oldalon találtam egy infot, hogy ez egy alapbetegség.
A megoldás az hogy minden madzagot ki kell belőle húzni.
Pár percig úgy hagyni. Utána minden további nélkül működött.
Ha sokat csinálja állítólag kicserélik.
dar

(#640) Shabranigdo válasza darvinda (#639) üzenetére


Shabranigdo
tag

sajna az enyém nem csak beteg,hanem kómába esett.eredetileg is lehúztam minden kábelt,amikor a tápot kihúztam.az a baj,hogy azt se tudom,mikor tudom majd elvinni szervízbe :W

''Tudom, hogy naponta csak egy hülyét lehet kérdezni, de nekem ez ma az első''

(#641) Shabranigdo válasza Shabranigdo (#640) üzenetére


Shabranigdo
tag

végre eljutottam a szervízbe,kaptam egy új tápot és már jó is minden.kivéve,hogy most meg én vagyok beteg,állni is nehezen tudok hosszabb ideig,nem hogy ''ugrálni'' :(

amúgy az normális,hogy a votes channelnél több mint 100 napokat ír hátralévő időnek?mármint sztem nem normális,de másnál is így van? :DDD

[Szerkesztve]

''Tudom, hogy naponta csak egy hülyét lehet kérdezni, de nekem ez ma az első''

(#642) Brada


Brada
tag

Sziasztok.

1 hülye kérdés.

Havertól kaptam pár játékot Wii-re, a kütyüt még nem vettem meg de kiírnám a játékokat.

Mindegy mivel karcolom ki? Írott lemezeket egyáltalán beveszi a kicsike?

Jó tanácsokat, tippeket ezzel kapcsolatban nagyon +köszönném. :R :R :R

Előre is örök hála a hozzászólóknak. :R :R :R :R

[Szerkesztve]

(#643) rudi válasza Brada (#642) üzenetére


rudi
nagyúr

Tipp: olvasgasd ezt a topicot, esetleg használd a keresőt (mondjuk DVD kulcsszóval).

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#644) Brada válasza rudi (#643) üzenetére


Brada
tag

Olvasom & keresőzöm de nem sok dolgot találtam eddig, még. :R :R :R

(#645) #40247552


#40247552
törölt tag

Udv!

Nagyon gondolkozunk haverommal, hogy 2en veszunk egy Wii-t felesben +meg egy remote, nunchuk kontroller. Meg hanytuk-vetettuk a dolgot, es valszeg veszunk egyet a vizsgaidoszak vegen. Persze nagy para, hogy minden jatek kb 14k-15k HUF, tehat gondolkodtunkm hogy chippeltessuk a cuccot, de persze azt sem tudjuk, hogy ezt hol lehet, mennyiert, es hogy ilyenkor ugrik-e a gari. Mind1... a kerdes, hogy hol tudnank kiprobalni a Wii-t mielott megvesszuk.

(#646) Brada válasza #40247552 (#645) üzenetére


Brada
tag

Na erre lennék én is kiváncsi. :))


[Szerkesztve]

(#647) Nimrod


Nimrod
addikt

Milyen az internetezés Wii-n? Nekem csak böngészésre kellene. Wireless netet rá lehet-e kötni vagy csak lan kábelen megy?

[Szerkesztve]

(#648) Nimrod válasza Nimrod (#647) üzenetére


Nimrod
addikt

Hopp, most látom hogy beépített wifi. Ciki. :DDD
Akkor két másik kérdés.
A játékok dvd-n vannak ha jól látom. Más dvd-ket is képes kezelni (film, kép) mindenféle chippelés nélkül?
DS-el elvileg tud kommunikálni, már csak az a kérdés, hogy mire jó a DS játékon kívül? :DDD

(#649) Petro


Petro
tag

Eladó eredeti, használt The Legend of Zelda: Twilight Princess 9999FT-os áron.
Szeged-Pest útvonalon el tudom vinni.

(#650) Petro


Petro
tag

Valaki esetleg van itt aki szegedi és van Wii-je is?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.