Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#4001) 90Quiet


90Quiet
tag

Mai lelemény, Tesco Fogarasi út.
A Sonicból még kb 6 darab van, a Conduitból már csak a képen látható 1 darab.

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

A lexikális tudás hiánya gondolkodásra sarkall...

(#4002) Goldwin válasza 90Quiet (#4001) üzenetére


Goldwin
aktív tag

:Y Nagyon jó árban vannak.

[ Szerkesztve ]

(#4003) juliabrilke válasza 90Quiet (#4001) üzenetére


juliabrilke
addikt

:R

Sonicot bevállalnám. Esetleg valaki nem megy mostanában arra? :))

(#4004) 90Quiet válasza juliabrilke (#4003) üzenetére


90Quiet
tag

Sajnos tőlem is elég távol esik ez a bolt, és direkt akciós játékot venni zarándokoltam el oda.
Egyébként nem lennék meglepve, ha ez már a legutolsó készletkiárusításuk lenne Wii játékokból. Kizárólag ez a két szoftver volt a konzolra és ezekből is már csak az utolsó darabok. Másfél héttel ezelőtt ismerőssel jártam először ebben a boltban és akkor szemeltem ki magamnak ezt a két játékot. Akkor darabjuk ~3600 forintba került. Már annyiért is remek ajánlat volt, de tegnapra már a képeken is látható pofátlanul olcsóra sikerült beárazni őket, ám új játékok nem kerültek fel az egyetlen szűkös Wii polcra.
A pofátlanul olcsó árazás egyébként az ott lelhető PSP játékokra is érvényes. 1500-2000 forintért szórják őket, bár azokból még lényegesen több van mint Wii címekből.

[ Szerkesztve ]

A lexikális tudás hiánya gondolkodásra sarkall...

(#4005) humi1


humi1
tag

A miskolci tacskóban is most néztem!
Ugyan ez az ár, de ott még volt bőven!

(#4006) juliabrilke válasza 90Quiet (#4004) üzenetére


juliabrilke
addikt

Úgy érzem Tescoba kell mennem hamarosan Fehérváron. :)

(#4007) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Fehérvári Tescoban sajnos 1 darab Wii-s játékot se találtam. :O

(#4008) idegen lény válasza 90Quiet (#4001) üzenetére


idegen lény
őstag

Köszi a tippet! :R Az utolsót én vittem el ma reggel, meg a Sonicból is egyet. Abból még négy maradt.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#4009) tomee007007 válasza idegen lény (#4008) üzenetére


tomee007007
őstag

Én vittem el a 3.at:)
Condiut van még vhol Budapesten?

(#4010) mirci18


mirci18
addikt

Üdv mindenkinek

Bár már ez a kérdés volt már de most újra aktuális lenne mivel decemberben kapok egy wii-t.
Halottam hogy kapcsoltak le több wii-s szolgáltatást pontosabban miket mert ahány cikk annyi válasz létezik?
Szóval jelenleg milyen játékokkal lehet online játszani?
Másik kérdés hogy léteznek játékra privát szerverek vagy csak a nagy közös szerverek amiket a wii-sek használnak.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4011) moli.hu válasza mirci18 (#4010) üzenetére


moli.hu
őstag

En nem tudok olyan jatekrol, aminel lenne privat szerver, de ha lenne, az se jelentene kulonbseget, hisz a privat szervert is ugyanaz a ceg mukodteti (es kapcsolja le), mint a publikus szervert. Sajat dedikalt szerver biztos, hogy nincs egyetlen konzolos jateknal sem, mert azzal megnyilna a zart rendszer.
Nem tudom, hogy eddig mit lottek le, de nem is annyira erdekes, hisz amit eddig meg nem lottek le, azt holnap fogjak, nem szabad arra szamitani, hogy barmely wii-s online jatek meg akar honapokig mukodni fog, mert abbol csak pofaraeses lesz. Ha fontos az online jatek, mar csak az uj konzolok es a pc johet szoba.

(#4012) mirci18 válasza moli.hu (#4011) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi a választ annyit legalább tudok hogyha lelö9vik azt a szervert ami egy játékért felelős akkor utána azzal nincs online játék.
Azért én a fórumtársaktól csak kérnék egy hozzávetőleges listát arról hogy mely játékoknál van online mód jelenleg vagy legalább egy olyan listát ahol az van hogy eddig mit zártak le.

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4013) idegen lény válasza tomee007007 (#4009) üzenetére


idegen lény
őstag

Ha ide írsz nekik, megmondják, hogy van-e még belőle valahol, és félre is teszik Neked, csak ki kell várni a választ: [link] Az egyik legjobb FPS. Sok értékelésben lehúzzák a mesterséges intelligenciáját, pedig csak nehezebb fokozatra kell állítani, és egyből kihívás lesz vele a játék. "A Conduit 2 hatalmas összeesküvésekről rántja le a leplet, a tunguz-esemény, a dropa-korong, a Bermuda-háromszög, a Gilgames-féle özönvíz, a Tiámat-legenda, és az Atlantisz elsüllyedése, mind egy hatalmas kirakós darabjai, s a szemünk előtt állnak össze..."

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#4014) tomee007007 válasza idegen lény (#4013) üzenetére


tomee007007
őstag

Köszönöm!:)

(#4015) ldave


ldave
félisten

Nemrég gondolkoztam rajta, hogy mivel megvan már a Wii U, így a kis fekete Wii-met továbbadom. Erre pont tegnap hívott egy barátom, aki párszor már játszott vele nálunk, hogy felmerült benne, hogy otthonra, karácsonyra venne egyet. Kislánya most volt 4 éves, szóval azokhoz szól a kérdésem, akiknek van tapasztalata hasonló korú gyermek és Wii kapcsolatáról? Én nem nagyon vagyok képben a játékkínálat ezen részéről, de gondolom van ez a sok minijáték, táncjáték és hasonlók, amikkel már egy 4 éves kislány is el tud szórakozni.

A Slime draws near! Command?

(#4016) 90Quiet válasza ldave (#4015) üzenetére


90Quiet
tag

Hát 4 éves korhoz valóban nehéz videójátékot ajánlani. Ennyi idősen még nem valószínű hogy bármely játékot is átlátná a kislány, főleg ha angolul van tolva benne az infó. Mondjuk ez eléggé egyénfüggő dolog, lehet hogy egy kis zseni, mint azok az ázsiai újszülöttek, akiket versenyzongorázni látunk pár youtube videón...

Családosoknak gyerekekkel tudom ajánlani a Wii Party-t és a Rayman Raving Rabbids TV partyt, valamint természetesen a Wii sports és Wii Sports Resortot, de már szerintem ehhez is legalább 6-7 évesnek kell lenni hogy értse mit csinál és ne csak túlbuzgó kalimpálás legyen a dologból.
De ezek mellett mindig ott van a Just Dance széria. Abból van kifejezetten gyerekeknek való kiadás is Just Dance for Kids és Just Dance Disney Party néven. Ezekkel szerintem garantáltan fog tudni játszani egy 4 éves is, ráadásul a szüleivel összemérheti benne a tánctudását.

A lexikális tudás hiánya gondolkodásra sarkall...

(#4017) ldave válasza 90Quiet (#4016) üzenetére


ldave
félisten

Én is ezekre a Party és Dance játékokra gondoltam, de személyesen egyiket se próbáltam, szóval nem tudom mennyire kortalanok. Köszi a tippeket.

Meg hát inkább Nintendón kezdjen játszani a gyerek, mint máson :)

A Slime draws near! Command?

(#4018) Mirman


Mirman
őstag

Sziasztok , milyen játékokat lenne érdemes venni egy 7 éves kisfiúnak Wii-re ?

(#4019) moli.hu válasza Mirman (#4018) üzenetére


moli.hu
őstag

Super Mario Galaxy
Rayman Origins
Kirby's Epic Yarn
Donkey Kong Country Returns
New Super Mario Bros. Wii
Boom Blox Bash Party
Bit.Trip Complete
Wii Sports Resort
Boy and His Blob
Mario Kart Wii
Beat the Beat - Rhythm Paradise
Kirby's Adventure Wii
Donkey Kong Jungle Beat - New Play Control!
Klonoa
De Blob
NBA Jam
Lego Star Wars 1+2 - Complete Saga
...

gyakorlatilag amit a nintendo adott ki, az mehet.
tovabbi info itt.

[ Szerkesztve ]

(#4020) ldave válasza moli.hu (#4019) üzenetére


ldave
félisten

Beat the Beat - Rhythm Paradise Imádom :)

A Slime draws near! Command?

(#4021) humi1 válasza ldave (#4015) üzenetére


humi1
tag

Nekem pont 4 éves a kislányom!
Amit nagyon szeret:

Peppa Pig - The Game
Mysims kingdom
Dora the Explorer
Thomas Hero of Railways
Go, Diego, Go
Dora babának van valami táncos is, dem jut az alcíme eszembe!

(#4022) YOZ


YOZ
tag

Keresnék valakit aki privátba tudna válaszolni pár kérdésemre. Itt nem akarom feltenni.
Softmodos a wii-m.

(#4023) idegen lény válasza ldave (#4015) üzenetére


idegen lény
őstag

Amelyik játék bal alsó sarkában egy 3-as szám látható, az jó 3 éven fölülieknek. Lásd: [link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#4024) humi1 válasza idegen lény (#4023) üzenetére


humi1
tag

Azért ez nem teljesen így van.
Egy dolog a PEGI besorolás és más dolog az, hogy egy 3-4 éves gyerek egyáltalán mivel képes
játszani. Azért megnézném hogy tolja a sonic-ot egy 3-4 éves, mikor még a rengeteg gombot sem képs még megjegyezni.
Egy kis érdekesség a PEGI-ről: http://www.pegi.info/hu/index/id/962

(#4025) idegen lény válasza humi1 (#4024) üzenetére


idegen lény
őstag

A japán gyerekek sokkal több omegához és jódhoz jutnak, mint a satnya, vitaminhiányos jurópok.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#4026) g@bo válasza humi1 (#4024) üzenetére


g@bo
nagyúr

megnéznéd? 4 éves fiam 1000L tolja a tabletet, magától töltögeti le a játékokat, és vidáman angry bördözik... :P

(#4027) ldave válasza g@bo (#4026) üzenetére


ldave
félisten

Szebb gyerekkora lenne, hogy Angry Birds helyett inkább Marióval játszana :)

A Slime draws near! Command?

(#4028) g@bo válasza ldave (#4027) üzenetére


g@bo
nagyúr

azt a wii-n tolja.. ;)

(#4029) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Valaki nézte már az új Just Dance 2014-et?

Van legalább olyan jó, mint az előzők?

(#4030) idegen lény válasza juliabrilke (#4029) üzenetére


idegen lény
őstag

[link] Azt hittem, hogy már nem adnak ki játékokat a Wii-re!

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#4031) juliabrilke válasza idegen lény (#4030) üzenetére


juliabrilke
addikt

Dehogynem! Még gyerekeknek is csináltak egy Just dance 2014 kids játékot. :)

(#4032) mirci18


mirci18
addikt

Hello

Engem az érdekelne hogy van e valahol olcsóbban kint új wii gép?
Mert itthon 32-ért találtam legolcsóbban az olimpiai kiadást.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4033) Feverke válasza mirci18 (#4032) üzenetére


Feverke
tag

Mit értesz kint alatt? Külföldön vagy, vagy csak kint a boltokban?:)
A pólusban a fekete origi wii mariokartal + kormánnyal 30K. az eléggé megéri most.

és szerintem érdemes a pólust látogatni mostanában, mert nintendo téren kiárulás van ha jól vettem észre... ds játékok wii játékok wii... ott vettem egy 3DS XL-tt is 2 hete 45ért mario 3d landel:)

[ Szerkesztve ]

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#4034) humi1 válasza juliabrilke (#4029) üzenetére


humi1
tag

Van bizony! Szerintem ebben sikerült összeválogatni legjobban a számokat!
Bár izlések és pofonok!

(#4035) juliabrilke válasza humi1 (#4034) üzenetére


juliabrilke
addikt

Még sajnos nem volt időm vele foglalkozni, csak a zenelistákat néztem meg.
De nekem már az előző verziók is tetszettek, így a listámon van. :)

(#4036) mirci18 válasza Feverke (#4033) üzenetére


mirci18
addikt

Kinti boltokat értem ezalatt.
Hátha kapok valamelyest olcsóbban kintről egy ilyen csomagot mint itthon.
Sajnos nem vagyok pesti így a Pólus szóba sem jöhet mert ha most fölmegyek és nem lessz gép akkor feleslegesen kocsikáztam viszoint ha megveszem egy boltból ahol mindíg van akkor jobban járok.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4037) idegen lény válasza mirci18 (#4036) üzenetére


idegen lény
őstag

Kérj meg valakit, aki közel lakik, hogy vegye meg Neked, bár szerintem bőven van belőle. De miért nem hívod fel, hogy mennyi van raktáron belőle?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#4038) t256


t256
őstag

Halihó!

Úgy volt, hogy augusztusban veszek egy Wii-t, de sajnos novemberre marad a vásárlás.
Kerek 20000 Forintért találtam dobozos gépet. Fekete Sport Resort pakk.

Közben belefutottam mindenféle wii remote akkumulátorba. Gyárilag 2 db AA elemmel megy? Ezt hivatott leváltani az aksi?
Milyen márkát és fajtát érdemes venni? Indukciós, sima állványos? Vagy jobban járok tölthető AA elemekkel?

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#4039) g@bo válasza t256 (#4038) üzenetére


g@bo
nagyúr

20000 ért vatta új? :)

jó az indukciós megoldás, de egy garnitúra sanyo eneloop elemmel is remekül szuperál, de akkor hetente töltheted.

(#4040) t256 válasza g@bo (#4039) üzenetére


t256
őstag

Sajnos nem vatta új. Újabb típusú gép, de még vannak rajta Gamecube csatlakozók. Megkímélt állapotú és be lett vizsgálva.
Igazából az eladót ismerem, néhány konzolos dolgot már vettem Tőle és azt kell, hogy mondjam megbízható. Ha pár héten belül gond van a géppel rögtön cseréli.

Amúgy kevés szabadidőm miatt heti 5-6 órát használnám a gépet. Ezek szerint elég a tölthető elem is. Erre gondoltál? Mert árban elég húzós.

Picivel olcsóbban már kapok Speedlink akkumulátort is.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#4041) g@bo válasza t256 (#4040) üzenetére


g@bo
nagyúr

ööö, igen, az eneloop nem olcsó. ha csak akkut veszel párban, akkor 3000 körül van, de nem árt mellé spéci nem teszkós töltő. ha korlátozott az anyagi erőforrás, egyelőre jó megoldás a speedlink, bár az élettartamukat ezeknek a cuccoknak nem ismerem.

(#4042) moli.hu válasza t256 (#4040) üzenetére


moli.hu
őstag

alacsony kisulesu akkut (hozzá nem ertőknek egyenrangú az enelooppal) lehet kapni olcsón és JÓ MINŐSÉGBEN a lidlben es aldiban vagy állandóan az ikeaban 1300 ft/4 db áron. bármilyen töltő tökéletesen jó ezekhez az akkukhoz, a tescos is (nekem lidls van vagy 4 éve)

(#4043) idegen lény válasza moli.hu (#4042) üzenetére


idegen lény
őstag

Na tessék! Én meg ilyet vettem: [link] :W

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#4044) g@bo válasza moli.hu (#4042) üzenetére


g@bo
nagyúr

" hozzá nem ertőknek egyenrangú az enelooppal "

pusszantsd meg.... :P van varta és enegizer (Low Self Discharge) akkum, de évek óta eneloop ot használok, mert az vált be. hollandiából egy garnitúra (4db AA) [9 eur], most 2655 huf, tehát nem kell a noname lidl csoda.
Töltőnek MH-C9000 van mellé, hozzá nem értés miatt.

(#4045) t256


t256
őstag

Én most rábukkantam egy ilyenre: Speedlink Jazz

Egy töltőt és akkut tartalmaz a csomag mindössze 3000 Forintért.
Egy próbát lehet megér.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#4046) idegen lény válasza t256 (#4045) üzenetére


idegen lény
őstag

Én 2190 Ft-nak látom, de biztos beleszámoltad a szállítást is. Magam ilyet vettem: [link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#4047) mirci18


mirci18
addikt

Szevasztok

Mivel a gamecube fórum kihalt ezért inkább itt érdeklődök.
Adott egy Gamecube konzol aminél szeretném a legjobb képminőséget elérni.
Ezt tudtommal komponens kábellel lehet elérni.
De ahogy néztem ebayon elég drágák ezek a kábelek és beszerezhetetlenek.
Érdekelne hogy ilyen kábel jó a gamecube-hoz mint a képen?
Egyébként ez egy wii kábel.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4048) ldave válasza mirci18 (#4047) üzenetére


ldave
félisten

Ha jól tudom, akkor a Wiinek más a kimenete, mint a GC-nek, szóval nem lesz jó hozzá.

A Slime draws near! Command?

(#4049) mirci18 válasza ldave (#4048) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi a választ

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4050) idegen lény válasza mirci18 (#4047) üzenetére


idegen lény
őstag

Igazán csak az számít, hogy milyen tévén akarod nézni. Hagyományos CRT-TV-hez jobb a GC, és felesleges hozzá külön kábel. Épp csak egy árnyalatnyival lesz tőle jobb a kép, ha egyáltalán észreveszed, meg úgyse kapsz hozzá GC-kábelt, max. külföldről, ha találsz, de akkor is nagyon drágán. Nem éri meg. De ha LCD-TV-n akarod nézni, azon meg nem fogja kitölteni a GC a teljes képmezőt, és nem is lesz túl szép. Alig zavaró, de engem zavart. Vettem is hozzá egy használt Wii-t 22 ezerért, plusz 3 ezer az a komponens Wii-kábel a fotón. Bizony, ez csakis Wii-hez jó! Csak olyan Wii-t kell venni, ami lejátssza a GC-lemezeket is, első szériásat, -001-eset, aminek van az oldalán négy GC-kontroller csatlakozója, meg memóriakártya-foglalata. Így tudod a legtöbbet kihozni a GC-ból. Ez éri meg a legjobban.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.