Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#751) shev7 válasza wmarci (#750) üzenetére


shev7
veterán

wii hez nem kell hdtv

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#752) rudi válasza wmarci (#750) üzenetére


rudi
nagyúr

Alapvetően minden Wii játékot úgy csinálnak, hogy normál PAL vagy NTSC szadványú TV-n működjön az EDTV/HDTV mód csak extra. A Wii-nek 512 MB belső flash memóriája van, arra rakja a mentést, nem kell hozzá memóriakártya.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#753) wmarci


wmarci
senior tag

Honnan a legolcsóbb hozatni wii-t? Külföldről, mert itthon nagyon drága..... Jah és régió független a Wii..vagyis minden játék minden Wii-n megy?

(#754) rudi válasza wmarci (#753) üzenetére


rudi
nagyúr

Drága?! Angliában 189 fontért mérik, ami majd 70 000 Ft. Németországban 240 euro, ami durván 60 000 Ft Az amcsi verzió NTSC szabványú TV-t kezel, azzal idehaza gondok lesznek. Ha ez neked sok, akkor ne vedd meg és kész ;)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#755) (Kolombusz) válasza rudi (#754) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

A következő kérdése az lesz, hogy lehet-e chippeltetni és ha igen hol és mennyiért, mert az eredeti játékok drágák. :D

(#756) rudi válasza (Kolombusz) (#755) üzenetére


rudi
nagyúr

Ilyen ez az ország, no (meg nem csak ez). 500 kilométerrel nyugatabbra a ''picivel'' magasabb átlagfizetés miatt már nem tétel a Wii ára.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#757) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Manhunt 2 elvileg ma jelent meg, tud róla valaki valamit mi a sorsa?

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#758) rudi válasza Agostino (#757) üzenetére


rudi
nagyúr

Gamespoton azt írják, 10-én jön, de USA-ban csúszik a minősítés miatt. Itt egy szkennelt review [link] és a gugli is talál mindenfélét.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#759) wmarci


wmarci
senior tag

csak egy nunchuck csatlakoztatható a géphez vagy több is?

(#760) rudi válasza wmarci (#759) üzenetére


rudi
nagyúr

A géphez egy sem :) Egyébként minden kontrollerhez egy nunchuck-ot lehet kapcsolni, így 4 kontroller esetén 4 nunchuck is lehet.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#761) bLaCkDoGoNe válasza wmarci (#750) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ugyanazt ajánlom, mint a PSP-s topikban: keress, és ne másoktól várd el, hogy a segged alá tolják a legalapvetőbb infókat is.

Rudi (#754): A srác ugyanezt a nyüglődést végigjátszotta már egyszer a Sony PSP-s topikban is a külföldről rendeléssel és hasonlókkal. Lehet, hogy a következő topik az Xbox360-as lesz. :F

[Szerkesztve]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#762) Zenty válasza rudi (#758) üzenetére


Zenty
őstag

karácsonynál elöbb biztos ,hogy nem jelenik meg sehol sem.

Guild Wars - Zenty a survivor

(#763) Zenty válasza wmarci (#753) üzenetére


Zenty
őstag

röviden: 1. wii nem régio független.
2. Legolcsobban itthon 59 ezerért lehet venni + ingyenes házhozállitásal.

Guild Wars - Zenty a survivor

(#764) wmarci


wmarci
senior tag

Utolsó kérdés.....Ha a HMV.co.uk-ból rendelem a Cod 3-at[link] és a Pop rival-t akkor az most Pal verzió lesz..Gondolom, mert Angliában nem az Ntsc tv a szabvány..ez nem így van? Akkor nyugodtan megvehetem mert menni fog a Tv-men?

[Szerkesztve]

(#765) rudi válasza wmarci (#764) üzenetére


rudi
nagyúr

Anglában PAL verziót árulnak, ami fog menni a TV-den. Rendeltem már game.co.uk-ről és gameseek.co.uk-ről, mind a kettő rendesen szállított gond nélkül. Az előbbi 2-3 nap alatt, a utóbbi 10 nap alatt. Egyébként a gameseek-en talán spórolhatsz pár fontot ha ez a 2 játk kell.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#766) Kaoru


Kaoru
aktív tag

nekem is meg let végre a wii :D:D:D:D
sikerült egész nap játszani vele, megyek is aludni, mert nem fogom bírni az esti melót :D

[Szerkesztve]

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#767) wmarci


wmarci
senior tag

A wii-vel lehet wlan-nal netezni? Úgy tudom hogy van beleépítve Wi-fi...vagy nem?

(#768) rudi válasza wmarci (#767) üzenetére


rudi
nagyúr

Lehet. Kicsit érzékeny a routerekre, nem mindig szereti meg a DHCP szervert, de egy kis konfigolással eddig még mindig sikerült megtalálni vele a hálózatot. A webböngészéshez le kell tölteni a boltos channelen keresztül egy Opera verziót (asszem már nem ingyenes), azzal lehet nyomulni, de nem valami kényelmes - pláne szövegírásra nem.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#769) bLaCkDoGoNe válasza wmarci (#767) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Justfuckingoogleit! :W

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#771) Wiizi


Wiizi
csendes tag

Szisztok! Mario-s játékot szeretnék venni wii-re, csak nem tudom, melyik az ''igazi''. Azt hiszem több fajta is van, valami Mario 8, meg Paper Mario vagy mi, szóval valaki tud segíteni nekem, hogy melyik a legjobb? Köszönöm

(#772) Zenty válasza Wiizi (#771) üzenetére


Zenty
őstag

mindegyik igazi :D

Attól függ neked mi jön be?

Mario 8 = party jaték.

Paper Mario: 2d= 3d nézett egyvelege, és nagyon kreatívan. Aki szereti a nosztalgiát, és az igazi mario filinget annak tuti tetszeni fog.

Aztán jön még a nem régen bejelentett Mario kart. Nevéből ki lehet találni, hogy autozgatás lesz a közzépontba, csak most már online multi támogatással is.

Marios strikers= Focis game, és ez is inkább multira van ki hegyezve főleg az online gamelésre.

És végezetül a Mario Galaxy! Év végén jön, és ez lesz az új generációs, fő szállú mario game! Gondolom erre gondoltál az ''igazi'' dolognál :)



[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#773) rudi válasza Wiizi (#771) üzenetére


rudi
nagyúr

A legtöbb teszt alapján a Mario Party 8 nem lett olyan jó mint amilyennek várták. Ahogy Zenty írta ez sok kis játékos partygame. A 2D/3D váltós Super Paper platformjátékot és a mókás akciós Mario Strikers Charged focit dícsérik nagyon. Novemberben jön a Mario Galaxy az 3D-s platformer lesz, jónak ígérkezik, és jövő év elején jön a Mario Kart wii-s változata. Emellett, ha tetszettek a régi Marios játékok, mind megvehető a Wii Store channelben egészen jó áron, de a régi Nintendo konzolok memkártyáit is beteheted a Wii-be. Én egyelőre a Nintendo 64-es Mario 64-et venném meg a helyedben, azzal ellennék a Galaxy megjelenéséig. Partyjátékból az augusztus végén megjelenő Carnival Games tűnik nagyon ígéretesnek.

Az össze említett játékról találsz infót, képeket, videokat az ign.com-on vagy a gameseek.com-on, de rengeteg más oldalon is.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#774) Kaoru


Kaoru
aktív tag

Helló, egy kis segítség kéne, húgomal elakadtunk Red Steelben, aki végigjátszotta azt adhatna tanácsot.
A gésa háznál vagyunk, ahol az ablakon kellene bemászni elvileg, de akárhogy ugrunk, neki megyünk, lővünk, nem tudunk átmászni rajta.

erről a részről van szó: [link]

Előre is köszönöm a válaszokat!

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#775) ans


ans
aktív tag

Felajánlanék egy Excite Truck-ot valamiért cserébe!

(#776) Ra3


Ra3
őstag

hali mindenkinek, egy ideje tervezem hogy beruházok egy wii-re, a chipelés hátrányairól tudnátok nekem irni? pl. az opera használat/netezés-re van-e valamilyen káros hatása?

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#777) Def26


Def26
félisten

Engem az érdekelne, ha chipeltetem a gépet akkor az eredeti játékaimat is lejátsza? Köszi.

Remélem ez még nem warez szintü kérdés... :))

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#778) biga


biga
senior tag

Friss wii tulajdonosként érdeklődnék a tapasztaltabaktol: a wiiconnect24, meg a wiishop az milyen uton-módon aktiválódik? Azt láttam, hogy vannak ilyen wii pontok, amik vehetők, no de azt kellene venni, és azzal aktiválni. Szóval a folyamatrol egyebekröl mondhatna valaki valamit, mert a leírása semmi nem mond róla (vagy én nem találtam meg..)

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#779) rudi válasza biga (#778) üzenetére


rudi
nagyúr

A Wiiconnect24-et be kell állítani a config részen, csak a hálózatot kell belőni és célszerű valami angolul beszélő európai országot megadni lakhelynek, mert magyarral nem működnek a hírek és az időjárás. Wii Shop is akív lesz amint van netelérés. Pontokat vagy kaparós számos kártyán tudod megvenni boltban (a'la mobilos töltőkártyák), majd a számát beírod a Shop channelbe, vagy vehetsz hitelkártyával is közvetlenül a géptől annak az országnak a valutájában, amit beállítottál.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#780) biga válasza rudi (#779) üzenetére


biga
senior tag

Elvben ok, de nekem azt mondja, hogy nem megy. Hiába engedélyezem, mindig visszadob. Igazábol annyit tudok tenni, hogy a Settingsnél be akarom kapcsolni, de mindig ezt kapom vissza: ''WiiConnect24 and Wii Shop Channel service is not currently being offered''. Internetkapcsolat elvben jó, a test is ok-nak mondja. Szóval akkor mit rontok el?

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#781) rudi válasza biga (#780) üzenetére


rudi
nagyúr

Országot mire állítottad? Valahol megkérdezi, de magyar nem szerencsés.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#782) biga válasza rudi (#781) üzenetére


biga
senior tag

Ez lesz a megoldás. Átállítottam talán németre, és hirtelen megy. Köszi :)

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#783) JamesHolden


JamesHolden
aktív tag

nem tudom szabad e itt chipelés témában írni (előre is sry ha nem), de ha valaki jártas ill. csinált már chipelést attól kérdezném, mert nekünk valamiért nem jött össze: :(

szóval tegnap vettem egy ilyen masinát ill. szereztem be már előtte külföldről eredeti wiikeyt... (ellenőriztem, nem a netem előforduló hamisítványok egyike)
odaadtam egy hozzáértő haveromnak aki be szerette volna szerelni ill. be is szerelte
elvitte, pár óra múlva visszahozta és a wii se az eredeti (wiisports) se a másolt játékokat nem olvasta...
megéztem én is és normálisan oda volt forrasztva a lapra, minden forrasztási pont stimmelt de mégse működött :(((
mondta elviszi mégegyszer és megpróbálja újra de most már drótokkal meghosszabtíva forrasztja oda, nem közvetlenül a lapra
az eredmény ugyanaz, a wii egyből kiírja hogy ''unable to read the disc''... mind a eredeti mind a másolt játékoknál (többet is próbáltunk, az eredméyn ugyanaz volt)
jelzem a chip kivétele után újra normálisan olvasta a Wii Sportsot!
lehet hogy a chip lenne szar? elő szokott ez fordulni? vagy mi lehet a gond, nem tudja valaki?
illetve nem e kell szoftveresen előtte frissíteni a wii-t? (mert ahogy megkaptam, csak pár dolgot állítottam rajt és már ment is a chipelésre...)


ha ilyenről itt nem lehet témázni, akkor ne válaszoljatok rá, esetleg privibe
és bocs :B

(#784) ans válasza biga (#782) üzenetére


ans
aktív tag

Viszont a WiiConnectet érdemes kikapcsolni, hogy ne melegedjen a wifi miatt.

(#785) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Sziasztok.
Mi pontosan az alapfelszereltsége ennek a konzolnak. Pl Wiimote-t 2 adnak hozzá?
:R

Amd - Radeon - Ryzen

(#786) Probiker válasza Gyuri27 (#785) üzenetére


Probiker
aktív tag

Wii + 1db Wiimote + Wii sport :)

Ford Mondeo Tournier 2.0 16v Ghia. ABS,ASR... Röviden Ghia :)

(#787) Gyuri27 válasza Probiker (#786) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ó helló ;)
Kicsit lassú vagyok reggel :o
Tehát 2 wiimote? Dvd-t már játszik?
:R

Amd - Radeon - Ryzen

(#788) Probiker válasza Gyuri27 (#787) üzenetére


Probiker
aktív tag

Gyárilag csak 1db mote van hozzá. Jó pénzért vehetsz hozzá (13-14k :Y igaz ehhez van már játék is, wii play)
Dvd videot nem játssza le, legalábbis a gyári, chipelt már lehet (én még nem próbáltam chipelt wii-t)


[Szerkesztve]

Ford Mondeo Tournier 2.0 16v Ghia. ABS,ASR... Röviden Ghia :)

(#789) Gordiann


Gordiann
őstag

Hali

2 kérdés:

1- Most akkor hogy is van ez a netezés a wii-vel? Opera használható örökké, vagy mennyi időnként kell fizetni mennyit érte? :F
2- Szeretnék egy wii-t chippeltetve. De én is ilyen ''eredetiben a jó játékok/másoltan a szennyest'' stílust preferálom. Attól, hogy chippeltetve lenne, azért még tudnék neten multizni az eredetikkel, nem?

Köszi

Gordiann

(#790) Gordiann


Gordiann
őstag

Ja és még vmi:

Van egy HDready tv itthon (1360x768 felbontású).
Akkor ezen a Wii képe rosszabb lesz, mint egy régi tv-n?
Vagy van vmi HD kép beállítás is rajta? Ha másnem a menühöz? (nem tudommilyen kábellel működhet.)

Csak mert pl. Xbox1-nél is volt már hd támogatás.

Sok kérdést írtam, de válaszolja meg őket vki legyen kedves! :R :U

(#791) Gordiann


Gordiann
őstag

Jó, tudom. Hülye kérdéseket tettem fel.
Akkor csak 1 kéredés:
1: Az egyes ''csatornák'' pl. opera mennyibe kerülnek havonta/évente?

(#792) Zenty


Zenty
őstag

wii támogatja 480p hd felbontást. Komponens kábelel szép lesz a képe hd tv-én is. ( bár ez game függő) az operát csak egyszer kell megvenni. ( ki hallot már havidíjas böngészőröl?...)

chipes dolognál az sg-én nézelödj :)

Guild Wars - Zenty a survivor

(#793) Gordiann válasza Zenty (#792) üzenetére


Gordiann
őstag

Köszi szépen! :R

(#794) Gordiann


Gordiann
őstag

Még1, ami kérdéses: Jobb minőséget ad képileg egy gyári komponens kábel, mint egy utángyártott?

(#795) Gordiann


Gordiann
őstag

UP :B

(#796) Peat;) válasza Gordiann (#794) üzenetére


Peat;)
veterán

Ezt sg.hu-n a fórumban kérdezd meg, de én úgy tudom hogy szinte csak utángyártottat használnak.


Más, Godfather-t cserélném Resi4wi-re, akit érdekel privizzen.

(#797) Zanik


Zanik
addikt

Amióta meghallottam, hogy a SW: Force Unleashed kijön Wii-re, azóta nem tudok másra gondolni, csak hogy muszáj beszereznem egyet. Sokáig Xbox360-on gondolkodtam, de aztán rájöttem, hogy nem a teljesítmény/látvány számít, hanem a játékélmény, és ebben a Wii valószínű verhetetlen!

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#798) kapcs-ford


kapcs-ford
őstag

A legfrissebb update (3.1) -el kezeli az usb-re kötött billentyűzetet. :C

Aláírás

(#799) Pompi válasza kapcs-ford (#798) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Igen, ezt mar azzal is irom :)
Egy wireless Logitech billentyuzetet kotottem ra probakepp es gond nelkul mukodik :D

Feel Good Inc.

(#800) kapcs-ford


kapcs-ford
őstag

Hogy minden egy helyen legyen:

01

02

03

04

05

06

07

08

09

Aláírás

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.