Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1751) moli.hu válasza MarioFan (#1749) üzenetére


moli.hu
őstag

emlekszem, hogy ilyen nekem is volt, de arra mar nem, hogy mi volt az oka, talan az uj cookie-t nem tudta letarolni tul vagy a session veszett el valahol. egy teljes cache+cookie+history (mindharom!) torles utani browser-ujrainditas talan segit

(#1752) MarioFan válasza moli.hu (#1751) üzenetére


MarioFan
csendes tag

Hello
:F Ez nem tudom mit jelent please mond el hogy ezt hogy kell csinálni

[ Szerkesztve ]

(#1753) tutajkk


tutajkk
csendes tag

Sziasztok! Ha valakinek még nem sikerült beszereznie az ingyen 500 wii pontot a nintendo connection ambassador segítségével, akkor segítek szívesen. Ha valaki nem tudná, ezt a nintendo találta ki, hogy népszerűsítse a wii shop channelt. Küldjétek el e-mailben vagy privát üzenetben a wii kódotokat és én is elküldöm az enyémet és regisztrálhatjuk egymást. Ezzel mindketten jól járunk. Ha valamit nem tudtok kérdezhettek.

[ Szerkesztve ]

(#1754) siti


siti
senior tag

ha pedig valaki vezetékes netre akarja kötni, akkor 2000Ft ért van USB-net adapterem.

pm légyszi ha érdekel

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#1755) JaniS


JaniS
senior tag

Wii-hez teljesen zöld vagyok, egy kis segítség kellene. Párom szeretne egy ilyet, mert úgy hallotta lehet ugrabugrálni a tv előtt a játékain és ez neki bejönne. A tv egy (régi) 20 inches 640x480 felbontású LCD. Első kérdés: jó lesz ez hozzá? Amivel játszani szeretne: sportjátékok, meg Mario, nosztalgiából. Milyen gépet, milyen kiegészítőket érdemes vennem és hol éri meg legjobban? Gondolom én is játszanék vele, a Crysis után felüdülés lesz :)

(#1756) Heffi válasza JaniS (#1755) üzenetére


Heffi
őstag

Hi!

Karácsonyra vettem a családnak egy Wii-t, így csak a rövidtávú tapasztalataim alapján tudok válaszolni a kérdéseidre.

A készülékhez gyárilag olyan videokábelt adnak, amin úgynevezett kompozit csatlakozó van, azaz 1 db RCA (banándugó szerű) dugón megy át a videójel a TV-re. A csomagban van egy SCART-RCA átalakító. Biztos, hogy a televíziódon van valamelyik csatiból legalább egy. A felbomtás sem - amire a wii képes - fogja meghaladni a tv-d képességeit.(Csak nem vagyok biztos abban, hogy kb 2m távolságból a 20"-n élvezhető a játék. Mi a 42" plazmán nyomjuk, és nincs szívem ezek után átpakolni a cuccot a 72 cm-s tvre, mert már megszoktunk egy bizonyos vizuális élményt.)

Hol érdemes venni? Természetesen egy becsületes fórumtárstól itt a Hardveraprón. Az őszi szériától - legyen az fehér vagy fekete - 2 spotjátékot is tartalmaz a csomag, én a helyedben mindenképpen ezt a "Sport Resort"-os csomagot szerezném be, amiben már a motion plus-s érzékelő is benne van.

Kiegészítők vásárlásán csak akkor törd a fejed,ha már kipróbáltátok, és szeretnétek játszani egymás ellen is. Ekkor be lehet invesztálni még egy wii mote-ra és tartozékaira.

Remélem segítettem egy kicsit, vagy talán jobban elbizonytalanítottalak? :DD

[ Szerkesztve ]

(#1757) JaniS válasza Heffi (#1756) üzenetére


JaniS
senior tag

Köszönöm a beszámolót, mindenképpen segítség! Tv-n vannak az adott bemenetek, a méretén persze nem tudok segíteni. Mivel a párom akarja, ezért nagyjából el van döntve, úgy hogy inkább csak megerősítettél a szándékomban. :)

(#1758) MarioFan


MarioFan
csendes tag

Valaki meg tudná magyarázni hogy mit jelent cache+cookie+history törlés meg a browser újraindítás?

(#1759) Rica válasza Heffi (#1756) üzenetére


Rica
senior tag

Nekem is segítettél, mert pont ez lett volna a kérdésem. :R Megyek, körül nézek az aprók között.

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#1760) moli.hu


moli.hu
őstag

FYI fekete wii csomag 60000 mediamarktban.

(#1764) rudi


rudi
nagyúr

Kéretik a Wii hardveres és szoftveres módosításával kapcsolatos kérdéseket hanyagolni, lásd fórum alapelvek (no warez)!

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#1765) Egzee válasza MarioFan (#1758) üzenetére


Egzee
őstag

Azt jelenti, hogy az internetes böngészés közben eltárolódott adatokat kitörölje-e a Wii-d a rendszermemóriájából. (cache=gyorsítótár, hogy gyorsabban bejöjjenek az oldalak, cookie= oldalakhoz szükséges kiegészítők, history= böngészési előzmények)

(#1766) Egzee


Egzee
őstag

Valaki aki nagyon ért a Wii-s warezhoz és segítőkész az legyen szíves dobni rám egy privit, hogy egy 5-10 perc alatt megkérdezhessem tőle a lényeget! Köszike!

(#1767) Egzee


Egzee
őstag

Kajak nem tud senki segíteni vagy ilyen kihalt a topic???

(#1768) zolynet válasza Egzee (#1766) üzenetére


zolynet
addikt

én kiszúrtam egy olyan emberkét aki sokat írkált ebben a topikban és megkérdeztem tőle, hogy tud-e olyat hogy ... de nem így bele, ejnye

Life is too short to stay stock!

(#1769) Egzee válasza zolynet (#1768) üzenetére


Egzee
őstag

Én azért nem azt kértem, hogy itt a topicban magyarázza el, hanem azt, hogyha valaki ért hozzá az legyen szíves segítsen msn-en, skypeon stb. Tiszteletben tartom amit az admin írt.

[ Szerkesztve ]

(#1770) MarioFan válasza Egzee (#1765) üzenetére


MarioFan
csendes tag

Szia Nem tudod elmondani h ezt hogy kell kitörölni?

(#1771) neongod


neongod
csendes tag

Sziasztok. Ha valaki szeretne még regisztrálni a Wii Connection Ambassador akcióba és kapni ingyen 500 pontot ami a Wii Shop-ban költhető el, nyugodtan szóljon nekem. Megírjuk egymásnak a Wii-nk számát és egymást beregisztrálva mindketten kapunk 500 ajándék Wii pontot.

(#1772) Egzee válasza MarioFan (#1770) üzenetére


Egzee
őstag

én is ezt szeretném végre kideríteni, de nem sok ember fórumozik aki tudna segíteni...

neongod: relt! :)

(#1773) moli.hu válasza Egzee (#1772) üzenetére


moli.hu
őstag

(#1774) Egzee válasza moli.hu (#1773) üzenetére


Egzee
őstag

Ezt most mire mondod? Hol érdekelt engem a cache kipucolása a wii-ből mikor még netet nem látott az enyém? Én csak segítettem egy fomrának, hogy csinálja... Figyelmesebben kéne olvasni...

(#1775) moli.hu válasza Egzee (#1774) üzenetére


moli.hu
őstag

hjajj..... magadra veszed, mikor raadasul még nem is kene? akkor tessek:

(#1770) MarioFan válasza Egzee (#1765) üzenetére 2010-03-13 14:26:09
Szia Nem tudod elmondani h ezt hogy kell kitörölni?

(#1772) Egzee válasza MarioFan (#1770) üzenetére 2010-03-17 14:45:12
én is ezt szeretném végre kideríteni, de nem sok ember fórumozik aki tudna segíteni...

[ Szerkesztve ]

(#1776) Egzee válasza moli.hu (#1775) üzenetére


Egzee
őstag

Akkor ne nekem címezd a válaszod te madár... -.- Befejeztem.

[ Szerkesztve ]

(#1777) moli.hu válasza Egzee (#1776) üzenetére


moli.hu
őstag

fiam, te magad irtad, hogy te is ezt szeretnéd végre kideríteni.
hibazol, erre felhivjak a figyelmed, ennek ellenere megint hibazol, mindezek utan nekiallsz pofazni.

(#1778) Egzee válasza moli.hu (#1777) üzenetére


Egzee
őstag

nem tudom miért írtam h szeretném kideríteni, lehet félreolvastam... és nem vok a fiad és ez nem az a fórum ahol veszekedni lehet...

(#1779) MarioFan


MarioFan
csendes tag

bocsi még azt kifelejtettem, hogy mindig akkor tudok belépni mikor újra megerősítem a felhasználóm. ez jelent valamit? :B

(#1780) Andibaba81


Andibaba81
csendes tag

Sziasztok! Légyszi segítsetek abban hogy lehet egymással/ellen játszani online?

(#1781) csibor


csibor
őstag

A Media Markt-ban a fit vagy a fit + akciós 20K-ért?

(#1782) Egzee válasza csibor (#1781) üzenetére


Egzee
őstag

Nekem azt mondták, hogy simát vegyek (minden konzol boltos) mert a sima wii fitet nem kapni meg de a plust lehet kapni külön!

(#1783) moli.hu válasza Egzee (#1782) üzenetére


moli.hu
őstag

a sima fit semmiben nem tobb, mint a fit plus. tehat semmit nem vesztesz el/hagysz ki a fit-bol, ha a fit plus-t veszed.

(#1784) Egzee válasza moli.hu (#1783) üzenetére


Egzee
őstag

nem is ezt mondtam. azt mondtam, hogy a plust meg lehet kapni külön a sima fitet meg nem.

(#1785) moli.hu válasza Egzee (#1784) üzenetére


moli.hu
őstag

ja, ertem. en azt hittem akar board-ot is, mert miert akarna plus-t kulon venni, ha meg nincs boardja?

(#1786) woodpaul


woodpaul
őstag

Sziasztok!

Ha valaki esetleg több olyan játékot vett, amelyhez járt Motion Plus és így van felesleges, azt szívesen átvenném. Priviben megyegyezünk. :)

Androidő

(#1787) _Smooth


_Smooth
senior tag

Sziasztok!

Egy nagy segítségre lenne szükségem.
Egyik ismerősöm vett Wii-t, játékokat stb, meg valami pure motion (vagy talán motion plus - ő előbbi kifejezést használta) nevezetű kütyüt, ami nélkül állítólag nem működnek egyes játékok. Na most vett egy ilyen lovag szettet hozzá, meg sport szettet, de egyik eszköz használata esetén se tudja felrakni a kontroller végére ezt a pure motion nevezetű cuccot. Tényleg mindenképp kell hozzá ez a dolog? Ha igen, akkor miért kellett külön megvenni (miért nem járt a játékhoz alapból), illetve a kiegészítő (nem tudom, mi ezeknek a neve) tartozékokat miért nem úgy tervezték meg, hogy ezt lehessen csatlakoztatni azok használatakor is?

Előre is nagyon köszönöm :R
Üdv
Smooth

[ Szerkesztve ]

# I got bored one day and put everything on a bagel...

(#1788) moli.hu válasza _Smooth (#1787) üzenetére


moli.hu
őstag

az a lovagos meg sportos cucc marhasag, csak akadalyoz a jatekban. persze, ha kisgyerek, akkor jo.
a motionplus akkor meg nem letezett, mikor azokat a froccsonto formakat gyartottak, azert nem fer bele. a m+ csak ~2-3 jatekhoz feltetlen szukseges es csak ~10-hez opcionalisan tamogatott. azok a jatekok, melyek tamogatjak ezt nagy betukkel hirdetik a jatekban es a dobozon, fel fog tunni.

a m+-t azert kellett kulon megvenni, mert a wii 2006-os megjelenese ota fejlodott a technika es ezt a fejlesztest egyelore csak plusz kiegeszitoben gyartjak (egyelore csak kaloz valtozatban letezik wiimote-ba epitett m+).

(egyebkent a jacket (szilikontok) is kesobb jott, azt se tudod rarakni a wiimote-ra, mikor a lovagi cuccban van, pedig elvileg nagyon ajanlott a tevekepernyo vedelme miatt, ugye)

[ Szerkesztve ]

(#1789) _Smooth válasza moli.hu (#1788) üzenetére


_Smooth
senior tag

Nagyon szépen köszönöm! :R
Sokat segítettél (bár a megoldás még nincs meg, de már legalább értem :D)

Üdv
Smooth

# I got bored one day and put everything on a bagel...

(#1790) Na_Ta


Na_Ta
csendes tag

Üdv Wii-sek!

Élőben nem volt még szerencsém Wii-hez, de a sok olvasgatás után úgy tűnik, hogy leginkább ez képes mindenféle korú, nemű, érdeklődésű embert összehozni játékra.
Kérdésem, hogy van-e olyan egyszerűbb játék amivel egy 3-4 éves gyerek is elboldogul?

Természetesen felnőtt-gyerek közös játékról lenne szó, nem arról, hogy leültetem a Wii elé, aztán Silent Hill belök, gyerek meg otthagy. :DDD

Van esetleg valakinek személyesen hason korű gyerekével, rokonával, stb tapasztalata?

NT

(#1791) rudi válasza Na_Ta (#1790) üzenetére


rudi
nagyúr

Szerintem a 3-4 éves talán még kicsi, nálunk 5 éves volt a legfiatalabb, aki már tudott valamit kezdeni a géphez mellékelt Sports csomaggal. Nyilván vesztek második kontrollert, amit a Wii Play csomaggal érdemes megtenni. Ebben is 5-6 egyszerűen kezelhető játék van. Továbbá a Supermario Party 8 is könnyű minijátékok gyűjteménye társasjátékos formába csomagolva. Az újabb játékokat sajnos már nem nagyon ismerem, mert nálunk háttérbe szorult a Wii.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#1792) rumkola válasza Na_Ta (#1790) üzenetére


rumkola
veterán

üdv!
simán....
3 éves gyerekkel nyomtam közösen játékokat, rohadtul élvezte, igaz nem voltak vérremenő csaták, de játéknak játék volt a hadonászás
rettenetesen élvezik

(#1793) Na_Ta


Na_Ta
csendes tag

Üdv!
Rudi, rumkola, köszönöm a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

NT

(#1794) KraRe


KraRe
aktív tag

Sziasztok,valakinek nincs szüksége egy wii-re,mert most nekem szükségem lenne kp-ra,vagy egy jó gépre cserébe,ha jó az ajánlat,20-25 ezret rá tudnék dobni!!;)
Itt ovasgathattok róla;)

(#1795) Pulsar


Pulsar
veterán

sziasztok!

egy fekete wii büszke tulajdonosa lettem.. végre... :) azóta nem alszom :)

(#1796) Pulsar


Pulsar
veterán

meg tudja valaki mondani nekem valaki, hogy mi a különbség a a wii fit, és a wii fit plusz között?
illetve látott már valaki balance board premium lcd-s cumót?
mire jó ott az lcd kijelző?

(#1797) moli.hu válasza Pulsar (#1796) üzenetére


moli.hu
őstag

http://en.wikipedia.org/wiki/Wii_Fit_Plus
errol csak most hallottam, nincs is ra sok talalat, gondolom a sulyt mutatja, mint egy merleg. cserebe viszont masolat, minden bizonnyal mas a jatekelmeny vele.

(#1798) Pulsar válasza moli.hu (#1797) üzenetére


Pulsar
veterán

köszi... így már értem :)

nem is figyeltem, hogy nem nintendo
itt láttam este, meg láttam már hirdetést eladó wii-ről fekete balance board-al, és nem értettem mi van :)

kár, hogy nálunk nem lehet ilyet kapni:

[ Szerkesztve ]

(#1799) TaliGa


TaliGa
aktív tag

Sziasztok
A pisztolyokról, nem a Zapper, hanem csak sima stukker (mondjuk az fontos, hogy alul a tárnál legyen nunchukcsatlakozó), tudna vki okosat mondani, hogy milyen márkát, vagy melyiket érdemes megvenni? Modern Warfare-hoz meg a Chicken Riothoz kéne a gyerekeknek, tehát nem baj, ha nem olyan Desert Eagle méret, hanem csak kisebb...

"So say we all"

(#1800) moli.hu válasza TaliGa (#1799) üzenetére


moli.hu
őstag

en ezt vettem, de oszinten korulbelul annyira van ertelme, mint a tobbi muanyag izenek, azota se igazan hasznaltam. az a baj vele, hogy tul vastag es szeles a markolata plusz a ravasz tul messze van, ezert meg az en nagy kezemnek is faraszto a fogasa. raadasul a ravasznak nagyon hosszu az utja, bar ezt megjavitottam szigszalaggal.

kenyelmesebb csupaszon, tok nelkul, de ha muszaj, akkor inkabb az eredeti zapper (az is van).

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.