Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1601) TazLeacher válasza Windsurfer (#1600) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Bal felső sarok, kereső, kulcsszó: monitor

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1602) zsloti


zsloti
senior tag

Sziasztok
Valaki tudna segíteni hogy tudnék sd kártyáról isokat futtatni a wiimen?
A3.4-es soft van a gépen és a homebrewig eljutottam de az is fejjel lefele lett:(
Köszi
zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#1603) haris


haris
őstag

Egy kis tutorial a netbeállításhoz

Illetve egy kis adalék ha valaki most venne gépet.
A MediaMarktban a Fekete Wii+Sport+Sport Resorts(motion.plus-szal) 59990,- (amúgy minden más horror drága náluk)

(#1604) moli.hu válasza haris (#1603) üzenetére


moli.hu
őstag

csak kivancsisagbol: ilyenkor adjak melle a wii sports-ot?

(#1605) Sirpi válasza moli.hu (#1604) üzenetére


Sirpi
senior tag

Wii+Sport+Sport Resorts

Amúgy én olyan verziót még nem láttam, amiből kispórolták volna.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#1606) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Itt van a kezemben a szép, új New Super Mario Bros.. Lassan megyek haza, és kipróbáljuk kedvesemmel. (Végre egy játék, amit ő is szeret! :C ) Kíváncsi vagyok az irányításra. Maradhattak volna a CC-nél...majd meglátjuk.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1607) moli.hu válasza Sirpi (#1605) üzenetére


moli.hu
őstag

bazzeg, el kell mennem szemeszhez.

(#1608) TazLeacher válasza TazLeacher (#1606) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Na, túl vagyunk rajta, nagyon király gamma, csak ajánlani tudom. :K

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1609) tony95 válasza TazLeacher (#1608) üzenetére


tony95
csendes tag

Igen, biztos jó??:D akkor meg is veszem kössz:D

(#1610) moli.hu válasza moli.hu (#1585) üzenetére


moli.hu
őstag

ha' huje vagyok, hisz a wii eleve g-s.

(#1611) netkoo


netkoo
senior tag

Sziasztok.
Beállítottam a Wi Fit megi svan kapcsolat de se a wii 24conebt se wii shop nem neged be miért? nem tudja valaki? :F

Samsung S22+

(#1612) moli.hu válasza netkoo (#1611) üzenetére


moli.hu
őstag

hibauzenet? hibakod? mit jelent a nem enged be? wii fit-ben milyen kapcsolat van meg? wii connect24 hol kellene beengedjen?

(#1613) netkoo


netkoo
senior tag

Amikor csatlakozott kérdezte updatel je e magát mondtam neki igen utána amikor bementema conect 24be ezt irta ki error code.109139.
pedig nekem kéne az uno játék nincs meg valakinek?
Meg azt kérdezném ha leszsedem rá az operát rendesen lehet netezni is vele?

Samsung S22+

(#1615) netkoo


netkoo
senior tag

Hm .érdekes ja és frissítés óta nem induln a Backuploder program csak feket képernyó lesz ha indítom most megint vihetem okosítani?
meg ezt írja még ki sajna nem vagyok jó angolból :(
Csatlakozásnál

[ Szerkesztve ]

Samsung S22+

(#1616) moli.hu válasza netkoo (#1615) üzenetére


moli.hu
őstag

:D jahogyugy! abban nem tudok segiteni.

hibakod 51030

[ Szerkesztve ]

(#1617) netkoo


netkoo
senior tag

hm ez nekem már egy kicsit magas.Azért nem értem mi lehet a baj mert tegnaő este simán megtalálta wi fit kérte a kulcsot amit beírtam el is fogadta .Letöltötte a frisitéseket majd azota nem tudok vele semmit csinálni mindig ezt a2 kódot írja ki:( Ráadásu la Backup loder is meghalt úgy néz ki.
most csak az origi játékok mennek rajta,de továbbra se tudok felcsatlakozni.
Ha vissza állítom a gyári a beállításokat akkor lehet eltűnik a backup és vihetem megint 10k ért okosítani? :U

Samsung S22+

(#1618) moli.hu válasza netkoo (#1617) üzenetére


moli.hu
őstag

Ha ön szerzés ez hiba befejezése után a rendszer frissítést, ez általában azért, mert a konzol segítségével visszaáll az első csatlakozási nyílás után egy frissítést. Két dolgot tehetünk:

magyarul minden frissites utan ujra be kell allitani a netet.

10-ert szoftot?!!

[ Szerkesztve ]

(#1619) netkoo


netkoo
senior tag

ezt értem de nem engedi mert mindig ezt írja ki! igen a okosításért.

Samsung S22+

(#1620) moli.hu válasza netkoo (#1619) üzenetére


moli.hu
őstag

(#1621) netkoo válasza moli.hu (#1620) üzenetére


netkoo
senior tag

ezeket végig csináltam mint ugyan így még se tudok csatlakozni a z új csatornán se.megint hiba kódot ír ki.
amikor bekapcsolom a gépet, ezt írja kieddig ilyet nem írt.

[ Szerkesztve ]

Samsung S22+

(#1622) moli.hu válasza netkoo (#1621) üzenetére


moli.hu
őstag

uj csatorna? asszem itt sulyosabb problemak lesznek. nem szabad szoftolni.

(#1623) netkoo


netkoo
senior tag

útána ha wii conect be akarok menni ezt
ha shop chanelbe akkor meg ezt

[ Szerkesztve ]

Samsung S22+

(#1624) rudi válasza netkoo (#1623) üzenetére


rudi
nagyúr

Annyit kell csinálnod, hogy a shop chaneles hibaüzenet alapján bemész az internetbeállítós részre, és amikor kidob valami kb. kétoldalas szerződést, akkor annak a végén nyomsz egy acceptet (vagy valami hasonlót). a wii connecthez meg emlékeim szerint érdemes a magyrnál fejlettebb országot belőni, mindjuk Angliát vagy Németországot. Egyébként kétlem, hogy ezek a dolgok ne lennének leírva a használati útmutatóban.

Más: a fórumos alapelvekre hivatkozva kérle, hogy a mindenféle "okosítással", illegális módosításokkal kapcsolatos megjegyzéseket kerüld!

amit tiltunk fórumunkban:
minden olyan hozzászólást, amely kimeríti a "Wareztevékenység" fogalmát, vagyis a szerzői és szomszédos jogok (vagy általában a hatályos magyar jogszabályok) által védett bárminemű szoftver/adat/hanganyag/filmanyag/stb. jogosulatlan

* használatát elősegíti (pl. regisztrációs szám, crack megosztása, linkelés ezeket tartalmazó weblapokra);
* használatára buzdít;
* illetve segítséget kér ezek beszerzésében, használatában.

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#1625) moli.hu válasza netkoo (#1623) üzenetére


moli.hu
őstag

dehat oda van irva a kepernyore, hogy mit kell csinalnod!

(#1626) netkoo válasza rudi (#1624) üzenetére


netkoo
senior tag

Elnézést :B a használati lapján megcsináltam így se engedi moli által adott linken is ellenőriztem mindent úgy csináltam még se megy:( angolbol meg igen gyenge vagyok-.
most azt csináltam mait írtál és megy :C :R

[ Szerkesztve ]

Samsung S22+

(#1627) rudi válasza netkoo (#1626) üzenetére


rudi
nagyúr

No, akkor ma sem keltem fel hiába :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#1628) netkoo


netkoo
senior tag

Nagyon super az ,hogy wii vel simán lehet netezni. Simán behozza a weboldalakat :C

Samsung S22+

(#1629) haris


haris
őstag

Hali mindenki
Tegnap jártam Bécsben, azon belül Media Markt-ban is (a Huma Centerben). Tele vannak jó kis wii-s akciókkal (bár még így is 20€ darabja). Vettem is RavingRabbids 1-et és 2-t. Rengeteg lovas játékot találtam, ez a lányomnál kötelező. Ebből is választottam a My Horse and Me2 -t illetve a Horsez című darabokat (de volt még vagy másik 3 amit már ott kellett hagynom)

De a legklasszabb a Tony Hawk Ride című új játék ki volt állítva, ki lehetett próbálni. Kapható PS3-ra Xboxra és Wii-re. Persze Wii-re a legdrágább.
A 6 éves fiam olyat játszott rajta, öröm volt nézni. Ezt csak azért nem vettem meg, mert a kasszánál nem fogadtak el sem VISA, sem Mastercard kártyát. Pedig kiadtam volna érte 119€-t. (Vazzeg...)
És még azt a szlogenjük, Hogy Hülye azért nem vagyok... De igen az lettem volna, de Ők megóvtak ettől (A hülyék... :DDD )
Na de előbb utóbb lehet majd itthon is kapni.

Egy kis ízelítő addig is
KATT IDE vagy IDE

Az amazon.de -n csak 99€ + 3€ posta

Szóval rendesen be vagyok indulva rá. Sosem adtam még ki ennyi pénzt semmi ilyesmiért, a ballance board is nagyon tetszik, de sokallom az árát, ezért meg kiadnék ennyit. Nem vagyok normális. (De a feleségem is támogat, ami ilyen ügyekben nem volt rá jellemző. Talán Ő is ki akarja próbálni, csak ott ausztiában a sok ember előtt nem merte?)

[ Szerkesztve ]

(#1630) papaya válasza haris (#1629) üzenetére


papaya
senior tag

basszus a kinti media markt 199€-ért kínálta a black wii-t , de sehol sem volt nekik készleten...marad a fukar itthon 60ért... :((

(#1631) Sirpi válasza papaya (#1630) üzenetére


Sirpi
senior tag

Én Klagenfurtban láttam nagy halom fekete wii-t szintén 199€-ért (Saturn), volt készlet bőven. Ja, meg kb. 200 féle játék volt a polcokon, a legtöbbről még nem is nagyon hallottam. Persze a 7 óra vonatutat már nem feltétlenül éri meg, hogy odáig elbumlizz :)

[ Szerkesztve ]

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#1632) papaya válasza Sirpi (#1631) üzenetére


papaya
senior tag

jah most nézem, én vas-ban lakom , tehát nem volt nagy történet átugrani az oberwarti mm-ba, de ott egy darab sem volt nekik, erre felhívtam még pár mm-ot ,de sehol sem volt készleten... no mindegy , most látom hogy a szhelyi mm-ban is 60e , szóval itt megveszem aztán kész. Az osztrákoknál kapható wii amúgy németül dumál :F mert a fit padot ott vettük meg, és remélem van rajta angol nyelv is..

[ Szerkesztve ]

(#1633) g@bo válasza papaya (#1630) üzenetére


g@bo
nagyúr

199*275 + út.

olyan olcsó lenne? :F

(#1634) moli.hu válasza g@bo (#1633) üzenetére


moli.hu
őstag

..meghat a garancia, ugye..

(#1640) Sefter


Sefter
veterán

sziasztok!

nemsokára én is belépek a klubba... :B
most vettem a kölköknek karácsonyra egy fekete wii-t.
a kérdésem az lenne, hogy ha veszek még egy irányítót ahoz mindenképp kell nuncsákk? vagy milyen esetben kell?

Psn ID: sefter_hun

(#1641) kalmarattila válasza Sefter (#1640) üzenetére


kalmarattila
csendes tag

Igen, ajánlott. Nem minden játékhoz kell, de mondjuk kb. 80 %-hoz igen... Szóval nélküle pár játékban meg lennél lőve... A játék borítójának hátoldalán mindig egyértelműen látszik hogy hány játékos és milyen irányítókkal tudja játszani az adott játékot, ha nem kell hozzá nunchuck akkor csak wiimote rajz van, ha kell akkor mind a kettő.

Ha érdekel 500 ingyen Wii pont akkor dobj egy mailt! Le tudsz majd tölteni egy fizetős játékot a shopból amit egyébként nemtudnál, csak a demokat meg az ingyeneseket!
Sőt más is írhat aki most vesz/vett Wii-t, mert mindre lehet intézni ingyen 500 pontot amit még az idén le tudsz vásárolni a shopban!

(#1642) Sefter válasza kalmarattila (#1641) üzenetére


Sefter
veterán

köszi, akkor veszek azt is...küldtem mailt a pontok miatt :B

Psn ID: sefter_hun

(#1643) rudi válasza Sefter (#1640) üzenetére


rudi
nagyúr

A második kontrollert szerintem célszerű vagy a Wii Play játékkal egyben megvenni. Így pár ezresért kapsz 8 minijátékot a távkapocs mellé. Ha többen is készültök játszani a géppel, akkor célszerű lehet négy kontrollerkészlet (remote+nunchuck).

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#1644) moli.hu válasza Sefter (#1640) üzenetére


moli.hu
őstag

az en jatekaim 36.7%-hoz kell nunchuk.

(#1645) Sefter válasza rudi (#1643) üzenetére


Sefter
veterán

ok, ha az első irányítpm motion plus-os akkor célszerű olyat vennem vagy elég a "sima" is?

Psn ID: sefter_hun

(#1646) moli.hu válasza Sefter (#1645) üzenetére


moli.hu
őstag

a m+ teljesen fuggetlen a remote-tol (szerintem nem is lehet egyben kapni).
az m+-t tamogato jatekok szama jelenleg nagyon kicsi, es a plusz vasarlora harulo beruhazasigeny nagysaga mellett a fejlesztore harulo fejlesztesiigeny nagysaga (ketszeres, kulon a wiimote-ra es kulon az m+-ra fejleszteni, tesztelni) miatt nem is varhato, hogy a jovoben altalanos legyen, hogy minden jatek, nemhogy megkovetelje, de akar tamogassa az m+-t.

ha nem akarsz a grand slam tennis-ben egyszerre 4-en teniszezni vagy a sports resort-ban egyszerre 4-en kenuzni, akkor maximum 2 m+-t vegyel, de ha nem akarsz grand slam tennis-ben parost jatszani vagy a sports resort-ban ketten dogfight-ot, kerekpart, kardozast (nagyon jo, szerintem ezert megeri), kosarlabdat, pingpongot, kenut jatszani, akkor eleg egy m+ gyakorlatilag az osszes tobbi jatekhoz, amit kezrol kezre adtok.

[ Szerkesztve ]

(#1647) Sefter válasza moli.hu (#1646) üzenetére


Sefter
veterán

már előre félek, hogy 30 éves fejjel ugyan úgy ugrálok majd a tv előtt mint a kölkök... :B
úgy indult az egész, hogy nekem megmarad a ps3 nekik meg ez a játékkínálat miatt, de lehet én is rákattanok majd

Psn ID: sefter_hun

(#1648) Sirpi válasza moli.hu (#1646) üzenetére


Sirpi
senior tag

Hasonlóan látom én is. A 4 tök felesleges, legalábbis egyelőre biztos, mi is 2-t vettünk a Sports resort-tal. VIszont az 1 kevés lenne, csomó mindenről le kéne mondani (a kardozás, amit már írtál, a pingpong, az egymás elleni jetski, kosár 3vs3, meg még biztos van pár másik is.)

Később, ha már legalább 3 partyjáték támogatná, akkor elgondolkoznék, hogy vegyünk még m+-t.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#1649) _Hunter_


_Hunter_
őstag

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy hol lehetne ilyet kipróbálni. Vidékről megyek majd Budapestre és szeretném kipróbálni mielőt döntök.

Előre is köszönöm.

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#1650) haris válasza _Hunter_ (#1649) üzenetére


haris
őstag

Szia

Én tegnap voltam a West End-ben lévő media markt-ban.
Ott volt bekapcsolva xBox360 és Wii.
Illetve még volt pár db akciós fekete Wii

Vagy hétvégén a budaörsi (szintén) media markt-ban a gyermekem kipróbálta a Wii Fit-et (síelt, és síugort vele..-..rajta), bár ez nem tudom hétköznap is be van-e kapcsolva.

Mi a Wii-nket a konzolvilágnál vettük, és ott szintén volt demo darab (bár amikor én voltam, akkor épp ki volt kapcsolva :B )

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.