Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#151) Peat;) válasza kapcs-ford (#150) üzenetére


Peat;)
veterán

Én a chipgyártók ''hivatalos'' oldalát próbáltam megnézni de nem jön be. Nem tudok spanyolul. Nemhiszek ilyen új dolgoknál el mindent, óvatos vagyok, de örülnék ha teljesen okés lenne a működése. A videoból meg azt a youtube-ost láttam, nem azt mondom hogy nem nagy szám de annyira nem is győzött meg hogy most minden oké 3 perc alatt. Meg kell várni a felhasználói tapasztalatokat, lehet nintendo frissít egyet a konzolokon és működött a chip nem működik a chip effektus lép fel. 40 eurót megér a dolog, nem tudom itthon mennyi lesz és mennyiért szerelik be.

attól hogy vki többet tud más területen általában nem arcoskodik, remek hogy tudsz spanyolul vagy nemtom milyen ez a nyelv de én nem, és mivel ez egy magyar fórum talán ez nem is olyan nagy megalázó tudatlanság szerintem-megszólításodra írtam, de te dolgod csak megjegyeztem, a fordítást köszönjük

Más téma: A wii tulajoktól kérdezném, hogy mennyire melegszik a gép? A szétszerelt képeket nézegettem múltkor és az a borda annyira nem győzött meg, nyáron is elég lesz a hűtése vajon? Fagyásokról nem hallottam egyenlőre.

(#152) Zenty


Zenty
őstag

Az gáz ha nemtudja a regio mentességet kicsit kényelmetlenebb ugy :D

Guild Wars - Zenty a survivor

(#153) kapcs-ford válasza Peat;) (#151) üzenetére


kapcs-ford
őstag


Az oldal szerintem direkt van lent és közben megy a statisztika..

Elnézést azt hittem hogy a videó az érthető lesz (azon nincs beszéd) illetve a kép a forrasztási pontokról. Pl. Én még el sem olvastam a cikket mikor már értettem a lényeget látva a videót, a chipet és a képet a pontokról..

Aláírás

(#154) Petro


Petro
tag

Vásárolt már valaki wii pontokat az interneten?

(#155) Zenty


Zenty
őstag

Állitolag van raktáron itt wii:
[link]
picit drágább ,és lehet nem birok még várni ,és veszek ha van.... :D

Viszont a kiegészitők egész korekktek pl ezt még nem is láttam:
Wii Light Stand Cooler:
Nintendo Wii villágitó állvány joy tartóval+ hűtő.

[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#156) Zenty


Zenty
őstag

News chanelről bemutató movie:
[link]

üt ez is már csak magyar változatba kéne :D

Guild Wars - Zenty a survivor

(#157) q2w3 válasza Zenty (#156) üzenetére


q2w3
senior tag

Állítolag (még 2hónapja) úgy volt, hogy 29-töl lesz magyarul minden.

(#158) Zenty válasza q2w3 (#157) üzenetére


Zenty
őstag

Pletkya szinten se hallotam ,és a magyar forgalmazot ismerve nem is lesz szerintem hunositás.
Maga a fórgalmazás bonyolitása is nehezen megy nekik nemhogy ez :)

Guild Wars - Zenty a survivor

(#159) Peat;) válasza Zenty (#158) üzenetére


Peat;)
veterán

Én is láttam, aproneten minden naponta egyszer rákeresek, de a mocsok webáruházban csak szállítással lehet megrendelni/lefoglalni, személyes átvétellel nem...egyébként ha ők kaptak akkor a gamepark is fog kapni..ott meg csak posta van a webáruházban..vazze mér nem lehet lefoglalni név alapján és személyesen átvenni?! hülye kiskerek, 576 anno jól nyomta, holnap lehet bemegyek hozzájuk, hátha kaptak ők is.

(#160) rudi válasza Peat;) (#159) üzenetére


rudi
nagyúr

Gamepark szintén január 29-e utánt ad meg, de még darabszámot sem tudnak mondani [link]. A héten Westendes Mediamarktban kérdeztem, ott is azonták jövő hét. Te hol láttad még?

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#161) Petro


Petro
tag

Valaki tud olyan oldalról, ahonnan virtual consolos játékokat lehet letölteni ingyen?

(#162) Peat;) válasza rudi (#160) üzenetére


Peat;)
veterán

Consolecorner, a gamepark meg akkor MM is. Múlt hét előtti pénteken a gamestore kapott pár darabot, amikor senki más, szóval lehet hogy náluk is lesz. Mostmár talán beindul a szállítás.

(#163) rudi válasza Peat;) (#162) üzenetére


rudi
nagyúr

Negyed 10-kor hívtam a veszprémi DVD-Galaxyst [link] és most már itt markolom a Wii-t :) Vicces, hogy végig volt nekik, amíg én Bp-en kajtattam utána.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#164) Peat;) válasza rudi (#163) üzenetére


Peat;)
veterán

Hehe :) jó szórakozást!

(#165) shev7


shev7
veterán

:)

[link]

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#166) Peat;)


Peat;)
veterán

No én is beszereztem egyet, consolecornerben 75-ért :/. Meguntam a várakozást. Akinek megér ennyit az ott talál még szerintem, hívja fel őket.
72cm-es tv-n nyomtam, hát sportsot azért meg lehet unni, meg még zeldát vettem meg, mást nem fogok jó ideig :)

(#167) Petro válasza Peat;) (#166) üzenetére


Petro
tag

Látom szépen szaporodnak itt PH-n a Wii tulajok :C

(#168) Arhel válasza Peat;) (#151) üzenetére


Arhel
senior tag

melegedésre: nálam volt jó pár napig a cucc tesztelésre, és abszolúlt jól bírta a gép és egyáltalán nem éreztem, hogy meleg lenne a készülék. A rácson keresztül meleg levegő jön ki, de nem forró! Ha ez segít ;)

De látom már egy Wii boldog tulaja lettél :B , grat.!

[Szerkesztve]

(#169) Peat;) válasza Arhel (#168) üzenetére


Peat;)
veterán

Köszi az infot, ja már van, teniszre nagyon rákattantam :) szerintem ez a legjobb sports-ból, golf meg box is jó de baseball meg bowling annyira nem jött be.

(#170) Flashback


Flashback
addikt

Valami komolyabb beszámolót a tulajoktól kéremszépen!! :B

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#171) Zenty válasza Petro (#161) üzenetére


Zenty
őstag

Emulator oldalakon pc modra (rom free ,és a konzol neve igy keres rá ,vagy forditva?)
sima n ,snes , és az n64 bezárololag szinte minden gamet meg lehet találni)

[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#172) Zenty válasza Flashback (#170) üzenetére


Zenty
őstag

Tessék zelda cikk :)

[link]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#173) Kraptor válasza q2w3 (#157) üzenetére


Kraptor
őstag

Szerintem te azt álmodtad...:):):)

Valaki akar Wii számot cserélni?

(#174) Petro válasza Kraptor (#173) üzenetére


Petro
tag

Az mit jelent?


Zenty: Kössz az infot

[Szerkesztve]

(#175) Kraptor válasza Petro (#174) üzenetére


Kraptor
őstag

Már aszem a topik eleljén elmagyaráztam, minden Wiinek van egy sorszáma és ha azt egymásnak megadjátok akkor feltudjátok egymást venni wii messengerbe még nem próbáltma azn kivül mit lehet pluszba, mert ismerősömnek kinek van wiije annak nincs netje, hehe

(#176) Petro válasza Kraptor (#175) üzenetére


Petro
tag

Ok akkor próba! Többit priviben.

(#177) Zenty válasza Kraptor (#175) üzenetére


Zenty
őstag

És ez csak email vagy azzonali üzenetküldő is?
Szal olyan mint egy msn?

Guild Wars - Zenty a survivor

(#178) Zenty válasza Petro (#174) üzenetére


Zenty
őstag

Kedvencek közzöt elfejtettem ezt :
[link]
Nem kell letölteni a gamet,meg külön emulátorozni csak onnan egy kattintás ,és mehet a játszás !
igaz csak sima nes-re van ez :(

Guild Wars - Zenty a survivor

(#179) Arhel válasza Flashback (#170) üzenetére


Arhel
senior tag

Ha esetleg ez megfelel, mint beszámoló: [link] :B

(#180) Arhel válasza Peat;) (#169) üzenetére


Arhel
senior tag

Nekem is a tenisz jött be a legjobban, de a bowling is nagyon tetszett főleg, hogy a haverral, néhány sör társaságában játszottunk végig jó pár menetet :P Mondjuk nem adja vissza az igazi érzést, a golyók súlyát, de a feeling megvan :)

(#181) Peat;) válasza Kraptor (#175) üzenetére


Peat;)
veterán

Nekem sincs net rajta és nem is lesz, mert valszeg nem osztható fel tovább ami pc-n vagyon. (megosztva van alapból jó sok user fele..és külön kell állítani a ''szolgáltatónak'' minden géphez ip-t pl.)

Egy info: consolecornerben Németországból hozzák a konzolokat! Tehát nincs benne magyar leírás! Lehet valakait zavarna, nekem fel se tűnt, a belinkelt tesztben láttam hogy magyarnak is kéne lennie, de mindenhol német címkék vannak nekem rajta pl a play dobozán, egyébként a leírás angollal nyit. Más hátránnyal úgy tudom nem jár a dolog, működik szépen, garanciát adtak 1 évet.

(#182) Kraptor válasza Zenty (#177) üzenetére


Kraptor
őstag

Még nem próbáltam csak az email részét ha minden jól megy akkor Petroval ma este kipróbáljuk. Ha jól értelmeztem akkor egymás miijeit is kitudjuk cserélgetni, stb.

(#183) Arhel válasza Peat;) (#181) üzenetére


Arhel
senior tag

1. Hát igen.. ilyenkor jól jön egy wifi-s router ami szétosztja a netet. Amúgy ha felhívod a szolgáltatót és megmondod a Wii-d MAC címét, akkor utána arra is lesz net elérésed.

2. Mint azt a rövid cikkben is írtam, a magyar leírás nem vmi nagy durranás, és szerintem az angol sokkal jobb, mert ott képekkel illusztrált minden. De jó tudni, hogy több verzió is van kereskedelmi forgalomban kis hazánkban :)

(#184) Peat;) válasza Arhel (#183) üzenetére


Peat;)
veterán

Ez speciális ''jelszava: occsó net'' ''szolgáltató'' :) , lényege hogy ha engedélyezné ezen a címen a netet, akkor plusz zsé, plusz 2-3 hónap mire megcsinálja. Kijön online star wars akkor intézkedem..:) , de mail miatt nem fogok, meg hírek miatt.

(#185) shev7 válasza Peat;) (#184) üzenetére


shev7
veterán

vegyel routert :)

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#186) YOZ


YOZ
tag

Hali. Volna oylan kérdésem hogy ezt a masinát lehet flashelni, vagy chippelni? Mert akkor lehet veszek.

(#187) rudi válasza YOZ (#186) üzenetére


rudi
nagyúr

A jó magyar mentalitás :C Amennyire én tudom, elég kacifántos módon, de le lehet menteni a Wii-s DVD lemezek tartalmát (ezek már meg is jelentek a neten), de a speciális filerendszerét és védelmét még nem fúrták meg. Persze, ami késik, nem múlik.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#188) YOZ válasza rudi (#187) üzenetére


YOZ
tag

Kössz. Akkor van remény :D :C

(#189) Petro


Petro
tag

Valakinek meg van itt a Red Steel?

Kicsit gondban vagyok. Ott tartok, hogy megmentettem a lányt, legyőztem a csúnya gonosz tetovált csávót aki elrabolta, majd megküzdöttem a mesteremmel és összetörtem a kardját. Ezuán jön egy átvezető video, majd kiírja a játék, hogy köszönjük, hogy a Red Steel-el játszott, és elkezdi felsorolni a készítőket. Viszont a menüben azt írja, hogy csak 76%-ban teljesítettem a játékot. Most akkor mi lehet :F

(#190) rudi válasza Petro (#189) üzenetére


rudi
nagyúr

Felteszem, kihagytál egy csomó titkos vagy bónusz dolgot. Nézz valami leírást/tippeket hozzá a neten. Amúgy Neked bejött a Red Steel? Láttam valami videorevjút róla és ott csak 3-at kapott 5-ből, mert hogy elég fárasztó folyamatosan célozni az irányítóval meg szerencsétlen a zoomolás és hasonlók. No, meg is találtam [link]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#191) rudi


rudi
nagyúr

No, sikeresen szétbaseballoztam a jobb karomat, viszont kiütöttem a lasztit a stadionból :) Reggel beszerzek +3 kontorllert egy nunjackut, Wii Play-t és Smoot Moves-ot, azokkal lesz majd móka, s kacagás :D

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#192) Peat;) válasza YOZ (#186) üzenetére


Peat;)
veterán

Már feltörték. 2 modchip készült el hozzá, az egyik a wiininja a másik vmi fura nevű. Jelenleg ezek nem érhetőek el, a múlt héten mutatták be, hogy feltörték, pár hónap mire ide is eljut és nincs még arról se hír milyen hátrányokkal jár majd. (net szolgáltatások pl.)

(#193) shev7 válasza Peat;) (#192) üzenetére


shev7
veterán

illetve a regiokodokkal meg ezek a chippek is bajban vannak.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#194) Petro válasza rudi (#190) üzenetére


Petro
tag

Hello!

Nekem nagyon bejött! Bár az ahogy irányítod nagyobbat üt szerintem, mint maga a game. Nagyon bele lehet élni magad a játékba. Az irányítással sem volt semmi problémám, elsőre baromi szokatlan lesz az biztos, és arra gondol az ember, hogy minek vettem én ezt meg, de 20 perc játék után nagyon jól bele lehet jönni. Szerintem ez az irányítás áll legközelebb az egér bill. kombinációhoz.
Én személy szerint nem találtam fárasztónak a célzást. Ülve játszottam, a karjaim rá voltak támasztva a térdemre és csuklóból céloztam. A zoomolással sem voltak problémáim, annyi az egész, hogyha rá akarsz zoomolni valamire előre nyújtod a kezed(ez mondjuk már lehet fárasztó ha sokat használod).
A kardozásnál van egyedül szükség nagyobb kézmozdulatokra, de ezt is be lehet állítani, hogy csuklóbol is játszhasd. Itt úgy megy a dolog, hogy vannak alap mozdulatok, és ezeket kombinálva tudsz combo-kat csinálni.

(#195) Zenty


Zenty
őstag

Süss sütit,ne háborúzz! :DDD
[link]

Sok helyen egyébként valós föző szimulátornak titulálták! Az ötlet jóh már a szakács sulik is becsödölnek :D

Guild Wars - Zenty a survivor

(#196) Peat;) válasza Petro (#194) üzenetére


Peat;)
veterán

Én azt hallottam nagyon rövid az a fő gond (1x óra végigjátszani, zelda meg 40 kb ár meg ugyanannyi ugye, sőt zelda 15 általában red steel 16), de elég jó, meg a grafika is.
A játékárak sajnos nagyon magasak, he lesz kölcsönző vagy cserelehetőség korrekten valahol akkor azzal élek, ha nem lesz akkor ha bejön a mod chip lehet muszáj lesz de azt nem szívesen...na meg szerintem kicsit bunkóság ilyen árakon adni, ez már túllő a profitéhségen :) 10k lenne elviselhető ha nagyon jó a game szvsz dehát ilyen a konzolipar.
Nekem még nem volt konzolom ez az első, de az bánt hogy a textúrák nem tűélesek a tv-én, állítólag van vmi kábel amivel sokkal szebb (de pl a sportsnak szerintem élességben szebb a képe mint zeldának, zelda kicsit elmosódott főleg farkas módban, lehet vmi hülye effektet vittek túlzásba mert pc-n is van ilyen, mindig ki is nyomtam...de itt nem lehetett) de az meg újabb 6k vagy mennyi grrr, lassan drágább mint az xbox360, igaz nekem jobban tetszik :)

[Szerkesztve]

(#197) Petro válasza Peat;) (#196) üzenetére


Petro
tag

Hát tényleg elég rövid, 11 és fél órámba telt végigvinni, bár úgy néz ki valamit kihagyhattam mert azt írja ki hogy csak 76%-ot íteljesítettem. De ha a maradék 24%-ot mondjuk 2 órának veszem, akkor is végig lehet vinni a játékot 13,5 óra alatt, ami 1260 Ft-ra jön ki óránként ha a játék árát(17.000) elosztom a játékidővel. Ezt én eléggé drágának találom, és nem is csodálkozok majd ha sokan a chippelést választják.


(#198) Petro válasza Zenty (#195) üzenetére


Petro
tag

Én a Tiger Woods PGA Tour 07-et várom nagyon, ha minden igaz márciusban fog megjelenni.

Jó lenne wii-re valami komoly boxolós játék is, mint például a Fight Night 3, lehetne egy arcade része ahol előre leprogramozott mozdulatok közül lehetne válogatni és egy szimuláció rész amiben egy az egyben lekövetné a játék a mozdulatokat és a saját stílusában boxolhatna az ember.

(#199) Peat;)


Peat;)
veterán

Milyen módban érdemes a TV-t megadni? 50hz(576p) vagy 60hz(480i) ? Mind2-őt be tudom állítani, eddig két tv-n volt, egy 72cm/100hz-esen meg egy 55cm de a szokásos alacsony hertzel ami úgy tudom 50. Akkor a 60-as mód tönkrevághatja a tv-t? :) vagy a választásnál a hz nem hertzet jelent? (milyen gyorsan villog a kép)
Azért kérdezem mert 60hz(480i)-s módban valahogy jobban bejött.

(#200) rudi válasza Petro (#198) üzenetére


rudi
nagyúr

Tiger Woodsot én is nagyon várom. Ma (vagyis már tegnep) volt nagy beszerzés: kontrollerek négy játékoshoz, Play, Smooth Moves. Egyelőre arra vagyok kíváncsi, hogy milyen lehetőségei vannak a kontrollernek. Egyelőre a főzés a legvadabb, de a Smooth Moves-ot is nagyon dicsérik.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.