Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1301) g@bo


g@bo
nagyúr

rayman raving rabbids Wii játék eladó, vadi új, bontatlan.

partygém, ritkaság, és nem olcsó.

de most csak tőlem, 6k. :B

(#1302) rudi válasza g@bo (#1301) üzenetére


rudi
nagyúr

Partyzósoknak kötelező darab! Mi rongyosra játszottuk már az első és második részt is :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#1303) rudi válasza g@bo (#1295) üzenetére


rudi
nagyúr

Bocsi, GameCube memóriakártyáknak van csak hely egy ajtóval a négy GameCube kontrollercsatlakozós ajtó mögött.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#1304) horowitz


horowitz
csendes tag

a kontroller vezetéknélküli? ha nem lehet kapni hozzá(és mennyibe kerül)?
bocs a láma kérdésekért :B :D

(#1305) g@bo válasza horowitz (#1304) üzenetére


g@bo
nagyúr

hello ( te ne köszönj, mert megárt... )

igen, vezeték nélküli.

(#1306) horowitz válasza g@bo (#1305) üzenetére


horowitz
csendes tag

hello(nem is fáj :Y ) bocs és kössz :R

(#1307) gTWELVE


gTWELVE
tag

irtam a nintendonak, es kuldenek ingye egy masik wii sports lemezt.. :)
tartosabb mint a polirozas

(#1308) gTWELVE válasza g@bo (#1301) üzenetére


gTWELVE
tag

Hello, megvan meg a game? ha igen irj pü-t telszammal.

(#1309) g@bo


g@bo
nagyúr

csakhogy tudjátok, Wii remekül lejátsza már usb pendrájvról ( és usb hdd is... ) a játékokat, megkimélve a dvd olvasót... ráadásul, a töltési idő nagyon kellemes. 8 gigára ráfért 5 biztonsági másolat, de változó.

a módszert nem mondom meg, privátba sem. lehet próbálkozni, aztán szerviz cimet viszont majd tudok adni... :DDD

vegyetek szépen eredeti játékot. :K

[ Szerkesztve ]

(#1310) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Hali, megint én! :DDD

Szóval:

Abban tudna valaki segíteni, hogy hogy lehet internetezni? Ha jól tudom ilyen chanel-t kellene csinálni, de hogy? Illetve annyi hely van ott, mit lehet od még csinálni?

Normális hogy kikapcsolt állapotban meleg (na jó langyos) a gép? Áram alatt van állandóan, de nincs bekapcsolva.

Mekkora a memóriája? Ha le szeretnék tölteni régebi NES/SNES játékokat az mehet a gépre? Mennyi fér el rajta? És játékmentés?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1311) g@bo válasza TazLeacher (#1310) üzenetére


g@bo
nagyúr

internet browsert /opera/ pontokért vehecc meg, ami eredeti játékok után jár. addig használhatod a Channel-eket ( ott tudsz pontot beváltani, amiért régebbi játékot, vagy pl böngészőt tölthecc le )

internet nem nagy élmény sima tévén, lcd moncsin már elmegy, egész korrekt az opera.

pénzért vehecc pontokat ( media markt ) amit beváltva, szintén töltögethetsz....

normális, stand by állapotban.

kicsi, sajna pontosan nemtudom mennyi, de kb 128 mb flash (max 256).... mentés elfér rajta bőven, de én 3 homebrew játékkal televolt. :F

új 4.0 ios-al, már mehet bele előre pl. a 8GB sdhc karit, amiről futhatnak a homebrew játékok, és a channel-ek. (mentés is elfér...)

4.0 felrakása után, már nincs okosítás...

(#1312) TazLeacher válasza g@bo (#1311) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszi. :R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1313) grimetime


grimetime
tag

hey. én is gondolkozom egyen. ami para, hogy 1680x1050 (16:10) 22"es moncsin tolnám. tudom, hogy a Wii csak 480p-t tud. Hogy fog ez kinézni, ha mégis rádugom a monitorra? Valakinél tapasztalat? választ előre is kösz.

(#1314) g@bo válasza grimetime (#1313) üzenetére


g@bo
nagyúr

tökmindegy hogy néz ki, úgy is tolod, nem? :F amúgy kicsit pixeles, de nem gáz. sokkal kellemesebb, mint a 72 centis tévé...

(#1315) #34784256


#34784256
törölt tag

Most szereztem be egy Wii konzolt, még új vagyok a témában, szóval előre is elnézést ha hülyeséget kérdezek :)
Lehet-e és ha igen hol letölteni játék-demókat Wii-re?
Létezik-e olyan játékokkal foglalkozó oldal ahol kifejezetten Wii-s gémek leírását, képeket, tesztet böngészhetek?
Előre is köszi!

(#1316) g@bo válasza #34784256 (#1315) üzenetére


g@bo
nagyúr

[link]

[link]

[link]

nincs igazán letölthető demo. érdemes kis videókat a youtube-on is keresni.

olcsó játékokat lehet szerválni, 5k körül.

(#1317) grimetime válasza g@bo (#1314) üzenetére


grimetime
tag

ok, és milyen convertert ajanlotok ?

(#1318) #34784256 válasza g@bo (#1316) üzenetére


#34784256
törölt tag

Köszönöm! :R

(#1319) rumkola válasza grimetime (#1313) üzenetére


rumkola
veterán

tejesen jól néz ki, de csak normális konverterrel
tuneren beküldve a jelet nagyon zajos és szar volt a kép nálam

(#1320) bLaCkDoGoNe válasza grimetime (#1313) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nemtom, én egy full HD plazmán játszom vele, és nem zavar, hogy "csak" 480p.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1321) g@bo válasza bLaCkDoGoNe (#1320) üzenetére


g@bo
nagyúr

full hd plazma... burzsoá? :DDD

(#1322) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Abban tud valaki segíteni, hogy hogy reagál egy PAL-os Wii egy NTSC-s játékra? Illeteve van bármilyen mód arra, hogy normálisan futtassam rajta?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1323) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Vagy a Wii nem lehet PAL-os, csak a TV-m? :F

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1324) g@bo válasza TazLeacher (#1322) üzenetére


g@bo
nagyúr

ne adj neki ntsc lemezt.... "brick" lehet a jutalom.

csippelt, és zelda okos gépeken megy az ntsc cucc, is. :K

(#1325) TazLeacher válasza g@bo (#1324) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

"brick"...mit jelent? Bár nem hangzik valami jó dolognak...

A csippelttel tisztában vagyok, de mi az a zelda okos gépeken ?

Sry, hogy tudatlan vagyok.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1326) ody42 válasza TazLeacher (#1325) üzenetére


ody42
senior tag

A zelda okos gep arra vonatkozik, hogy van valami hack, ami a Zeldaban talalt exploitot kihasznalva tud kulso kodot futtatni a Wii-n, es ezzel lehet rarakni Homebrew channelt, meg hasonlo cuccokat.

(#1327) g@bo válasza ody42 (#1326) üzenetére


g@bo
nagyúr

hát, nagy vonalakban kb.

"meg hasonlo cuccokat", pl usb loader, elég kellemes ahogy a gém, beugrik egy gyors pendrájvról.... ;)

(#1328) g@bo válasza TazLeacher (#1325) üzenetére


g@bo
nagyúr

az annyit jelent, hogy az NTSC játék vélhelőleg frissiteni fog, akár kérdés nélkül... és akkó baj van, a PAL -os gépeded vélhetőleg helyrerakja.

a zeldás gépen már tiltható a frissités, nekem az eredeti... Animal Crossing rakta volna azonnal a 4.0 menüt, de kereszbetettem neki. Hálából nem indul channel-ből, hanem gecko loader kell neki... elkerülvén a nem kivánatos (bár PAL os ) frissitést.

(#1329) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Ok. Köszi. De mind1, úgyse tervezek okosítást. :R

Csak azt a MLB 2K9-et nagyon sajnálom. Az nagyon jónak tűnik, és csak NTSC-s van/lesz. Marad a Bigs 2 júliusban.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1330) TazLeacher válasza g@bo (#1328) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszi.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1331) ody42 válasza g@bo (#1327) üzenetére


ody42
senior tag

es az usb loader az iso-t tolti be, vagy valami speci formatumban kell felmasolni? Mert ez a pendriveos betoltes jol hangzik, mar lassan kezd megnyekkeni, a DVD olvasom, lehet, hogy meglepem a trukkot, mielott vegleg meghal...
a legalis jatekok menni fognak ezutan, vagy csak a warez?

[ Szerkesztve ]

(#1332) g@bo válasza ody42 (#1331) üzenetére


g@bo
nagyúr

na, pont ez a gáz, wii semmilyen gyorsító háttértárat nem támogat ( m/eddig? ) és csak a DVD olvasót öli, és nem is kicsit... pendrájvról látni, mennyit töltöget, egy jó parti alatt keményen ölheti az olvasót, bár a Nintendók minősége dicséretes, ettől függetlenül gyanúm az, hogy azért nem örökéletű..

PC kell neki, és win alól futtatható proggival rakható át az iso szükséges része. Pl animal crossing 300 mega, harvest moon 270 mega, simcity creator 100 mega... mario galaxy 3,52 giga. tehát játékonként változó, mennyi hasznos adat van a lemezen. látható, hogy egy két játéknál, pofátlanul sok a töltelék kamu adat.. :DDD

a segédproggi, wbfs fájlrendszert használ ( barkács :DDD ) amit a loader imád, és szépen kezel is. a segédproggi olvassa ( wii is ) de formázás után alaból a pc már nem.

mivel én alapvetően nem támogatom a warezt, "mázsaszám" van eredeti játékom, ezért a pendrive megoldást oldja meg mindenki maga, ahogy tudja... :DDD én nem terjesztem, privátban sem..

(#1333) ody42 válasza g@bo (#1332) üzenetére


ody42
senior tag

ok, köszönöm az infót, nem hiszem, hogy nekiállok szívni vele, de ha a DVD olvasó már nagyon döglődni fog, akkor jó látni, hogy lesz hova továbblépni. (amugy amit én nem értek, hogy miért nem SD kártyán adják ki a cuccokat? az lenne a legelegánsabb, és talán warezállóbb is... )

(#1334) g@bo válasza ody42 (#1333) üzenetére


g@bo
nagyúr

a pen megoldás nem igazán szivás... gyors, és elegáns. :DDD

mert a dvd "jól" védhető.

(#1335) #34784256


#34784256
törölt tag

Vettem nemrég egy Wii-t és kaptam hozzá egy pár játékot, de az egyik eléggé karcos és nem játsza le, gondoltam letöltöm majd, kiírom és akkor jó lesz, gondolom egy backup amúgy sem illegális, de ahogy olvasgattam nem fogja lejátszani. Van erre megoldás ami nem az, hogy vegyem meg a játékot újra?

(#1336) g@bo válasza #34784256 (#1335) üzenetére


g@bo
nagyúr

elég jó a lemez védelme.... bár van olyan ősrégi író, ami hajlandó pontos kópiát késziteni.. :DDD

bizonyos cégek polírozzák a cd korongokat, 300 ft, első körben érdemes megpróbálni.

backup lejátszásra van megoldás, de "illegális", bár ilyen esetben.... elég undorító, ha karcos a lemez, játékra alkalmatlan, miért fizess mégegyszer?

ez a csak dvd-n a cucc a nintendo idiótasága.

(#1337) #34784256 válasza g@bo (#1336) üzenetére


#34784256
törölt tag

Köszönöm, utánanézek a polírozásnak :R

(#1338) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Valaki írta lentebb, hogy így járt a Wii Sport-jával. Írt a Nintendo-nak, és kicserélték egy szó nélkül...ezt is érdemes megpróbálni.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1339) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Bár a topic nem nagyon pörög, de...

A napokban hozzájutottam pár játékhoz, többek között a Rayman RR első és második részéhez.

Mind2-t csak ajánlani tudom. Újoncoknak az első rész is nagyon király (illetve aki egyedül akar játszani, annak ez sokkal jobb), de aki igazi mókára vágyik az a 2-est válassza. Hajnali fél 4-ig játszottunk 8-an (felválltva 4-4-en) és hatalmasat szórakoztunk. Hozzáteszem nem a tizenéves korosztály vagyunk, de szét röhögtük (leginkább egymáson) az agyunkat. Szóval hajrá, és csak ajánlani tudom.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1340) rudi válasza TazLeacher (#1339) üzenetére


rudi
nagyúr

RR2-ben ha csinálsz egy olyan challenge sorozatot, amiben 5-6 izomból rázós játék van egymás után, akkor még e legkeményebb csávók is időlnek. Utánuk jó vicc pár precíziós kört betenni :DDD Mi a csigaversenyt meg a háztetőn dodzsemezést szeretjük legjobban, meg a zenéseket.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#1341) TazLeacher válasza rudi (#1340) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ma este megint buli nálunk...holnap mindenki szabad, így szerintem reggelig. ;] Leszünk megint vagy 8-10-en.

Az amaerikai foci és a mozis telefonálós a társosaág egy jelentős részének elnyerte a tetszését.

De, ah már itt vagyok, és látom szakavatott vagy, kérdeznék is:
Láttam egy képet neten (pontosabban videót), ahol a "karakterválasztó képernyőn" Rayman és + 8-10 nyúl volt. Azt, hogy lehet megcsinálni? Mert nálunk Rayman +4 nyúl van. Ha tudnék oda több nyulat rakni, akkor mindenkinek lehetne saját nyula.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1342) rudi válasza TazLeacher (#1341) üzenetére


rudi
nagyúr

Nem csak hogy több nyúl lehet, hanem halom kezdetben lezárt gúnya is van hozzájuk. Ezekhez úgy lehet hozzájutni, ha egyjátékos módban (szigorúan csak ott) rekordot csinálsz az egyes minijátékokban.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#1343) TazLeacher válasza rudi (#1342) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszönöm. Akkor elkezdek egyjátékosban nyomulni. Egy pár cuccot már felszabadítottunk, az ment többjátékos módban is.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1344) Sonja


Sonja
veterán

Need for Speed: Nitro-ból ingame jelenet, KATT! 1:14-től pár másodperc. ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1345) TazLeacher válasza Sonja (#1344) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A Tiger Woods jobban megfogott...monjuk most rendeltem kintről egy Bigs-et. Már úton van, nagyon várom. :C

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1346) Sonja


Sonja
veterán

Most már van normális gameplay jelenet a Need for Speed: Nitro-ból, KATT! ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1347) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Ha valakit esetleg érdekel, van egy Rayman-em eladó.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1348) Landon


Landon
őstag

Hi all,

Na ma megcsináltam én is ezt az USB Loader-t. Eddig tökéletesen működik. :) Egyenlőre mondjuk csak egy nyavajás 2GB-s pendriveom van hozzá .:D Akit érdekel az PM me és elküldöm a leírást ami alapján csináltam, nagyon jó és video is van hozzá. Abszolút nem olyan nehéz összehozni mint az első vagy második olvasatra tűnik! Gyakorlatilag akinek van a gépén Homebrew C és megfelelő firmware annak semmi más az egész csak installálgatás. :) Nem akarok warezolni, természetesen ez az egész arra kell, hogy mindenki az orig játékait backup-olhassa és kímélje az olvasó fejet! :D
Aki esetleg már szintén megcsinálta ahhoz lenne egy kérdésem, mert én nem akarok drágán pendriveot venni viszont tudok 4,x ezerért nagyon jó külső IDE mobilrack-et amibe beledobom a 40GB-s Maxtor winyóm rátolom USB-re és kész... csak azt nem tudom h külső racken keresztül is ugyanaz e a hatás mintha egy normál külső winyóm lenne. :)) Mert állt azzal szokták még használni... 512GB-s WD winyókkal stb... :Y

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#1349) mukos


mukos
tag

hi all ! Van egy kis gigszer wiikey-es chipel ( emlékeim szerint az van benne ) egyik ismerősöm szerintem egy ntsc-s dvd-t rakott bele elindította és sötétt lett a kép majdan ujraindította kivette a dvd-t és azóta se kép se hang még a power gomb melett se világít a piros és meg se moccan a gép valaki megoldás??? :(:(

(#1350) Landon válasza mukos (#1349) üzenetére


Landon
őstag

Nem akarlak ijesztegetni de én hallottam olyat akinek chipes gépe volt és az NTSC-s lemez brick-elte update miatt. Ez szerintem a legjobb esetben is szerviz! :( Bár, ez h a piros led sem világít gyanús... nem lehet, hogy ott vmi az áramellátással van vagy vmi hasonló? Kábeleket ellenőrizd sztem és ha semmi nem segít akkor szerviz...

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.