Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#551) Zenty válasza Shabranigdo (#548) üzenetére


Zenty
őstag

nagyon! :D Egyébként jó gondolod :)

Guild Wars - Zenty a survivor

(#552) Shabranigdo válasza Zenty (#551) üzenetére


Shabranigdo
tag

azért jó lenne valami igazi wii-s gta videó,kiváncsi vagyok nagyon,remélem jó lesz

''Tudom, hogy naponta csak egy hülyét lehet kérdezni, de nekem ez ma az első''

(#553) Zenty válasza Shabranigdo (#552) üzenetére


Zenty
őstag

Egyelőre nincs bejelentve gta :( ez a movie direkt april1-re készült
Azért nem is smiliztam meg ''komolyoztam'' mert kiváncsi voltam ki veszi be vagy nem? ( másik fórumokon jópáran igen :D )


[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#554) Peat;) válasza Zenty (#553) üzenetére


Peat;)
veterán

Szerintem ha a godfather sikeres lesz tuti jön gta is, mer elég hasonló grafikailag és ha látják hogy a régi graffal is lehet sikeres egy ilyen mászkálós game akkor talán átportolják.

Más: [link] jön fel a ps3 is mostmár, kb ugyanúgy fogy mint wii, igaz a wii láz lecsengett kb a ps3 meg most nyitott Európában, a lényeg hogy x360-at el fogja kapni mind2 szerintem, ami egyáltalán nem baj, japók még tudják mi az a hangulat.

(#555) SimonMágus


SimonMágus
aktív tag

Sziasztok, ha valakit érdekel, szívesen elcserélném a The Legend of Zelda: Twilight Princess játékomat valamilyen más Wii gémre. Elsősorban a Red Steel érdekelne, de szóba jöhet más is.

Üdv mindenkinek: SM

(#556) Integra


Integra
titán

ez milyen már... :)
[link]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#557) rudi válasza Integra (#556) üzenetére


rudi
nagyúr

Oltári nagy butaság, a dolog meg a hír is. Hát senki nem veszi észre, hogy ez a fajta mozgás - ugyan talán kevesebb energiát emészt fel - de sokkal gyengébb mozgórendszer vesz igénybe. Megnézném én azt aki 20 percnél tovább bír a nyakával teniszezni. Meg a másnapi hihetetlen izomlázra is kíváncsi lennék. Ennek a badarságnak a kiötlőjét meg napi 1-2 ilyennel játszással büntetnén.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#558) ByB


ByB
addikt

Egyszerűen nem tudok ráérezni a tenisz irányítására, hiába ütök három keresztlabda után egy egyeneset, sokszor az is kereszt lesz, hiába emelek az is lapos... Mi a gép számára a viszonyítási alap, lehet rosszul tartom az ''ütőt''? :F

(#559) Integra válasza rudi (#557) üzenetére


Integra
titán

ja, de mennyi pénzt fognak már ezzel is keresni... :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#560) Zenty válasza Peat;) (#554) üzenetére


Zenty
őstag

Ö nemhiszem ,hogy godfather lenne a kulcs :)
Manhunt 2 nem véltetlenül adja a ki a rockstar wii-re! Szerintem valami ilyesmi tárgyalás lehet a nintendoval:
Oké jól fogy a konzol követjük a piacot ,de eddig nemvoltunk nintendon ezért kiadnánk egy másik gamünket! Ami oltári durva igy hatalmas eladás nemvárható ,de ha limit meglesz jön a gta :)
''Más: [link] jön fel a ps3 is mostmár, kb ugyanúgy fogy mint wii, igaz a wii láz lecsengett kb a ps3 meg most nyitott Európában, a lényeg hogy x360-at el fogja kapni mind2 szerintem, ami egyáltalán nem baj, japók még tudják mi az a hangulat.''
?
Picit sem....
Nemrégen volt hír ,hogy nintendo gyártosorok éjjel nappal dolgoznak ,de mindig elfogy minden szállitmány.
Ezért az n állitolag lehet épit még1 gyárat vagy bevesz valakit a buliba ,mert nem képes azzonal 1 milliót leszállitani legaláb :)
Az eladási statisztikákat nézve sem ugyanugy fogy még mindig ilyen ps 20 wii 70-80 ezer különbség van.
Egyedül az angoloknál nem igy :)

Guild Wars - Zenty a survivor

(#561) Zenty


Zenty
őstag

[link]
:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

ülő kockáknak a minimális mozgásért!

Guild Wars - Zenty a survivor

(#562) rudi válasza ByB (#558) üzenetére


rudi
nagyúr

Szerintem nem lehet rosszul tartani a kontrollert, az ütés csak időziítés kérdése. A labda árnyékát kell figyelni. Ha korán ütöd meg, akkor a pálya belső fele felé üt (tenyeresnél balra, fonáknál jobbra), ha meg későn ütöd meg, akkor kifelé megy. Hogy tenyeresen vagy fonákon áll azt a gép határozza meg, néha elég bugyután. Felfelé ütve egész mókásakat lehet emelni. A gyors szerva is időzítés kérdése, jellemzőe egy gondolattal később kell ütni mint ahogy jónak éreznéd. A hálóhoz közelebbi emberrel ''korai'' keresztlabdákkal halálra lehet szivatni a gépet. Nekem már olyan is volt, hogy az egyik embere ráugrott a nézők előtti falra, és fennakadt rajta :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#563) Peat;) válasza rudi (#562) üzenetére


Peat;)
veterán

A gép alapból bugos, azt is visszaüti legtöbbször ha tudja ami simán kimenne...ez azé elég nagy hiba szerintem :DDD

''Hogy tenyeresen vagy fonákon áll azt a gép határozza meg, néha elég bugyután'' én nemtom mi az a fonák meg ilyenek, de ha fentről lefele lóbálja meg a moteját akkor lecsapja, mote csavart suhintásra meg nyesi a labdát, meg szerintem nem csak az időzítés számít, hanem az is picit hogy merre lóbálja a cuccost. (pl ha kipróbálod hogy párhuzamosan mozgatod a moteot az érzékelő infrás rúddal akkor látható hogy irányt is kell adni azért, legalábbis én ezt hoztam ki, aztán lehet mindenki mást tapasztal :) ) Kár hogy csak 2000-ig van ellen, második nekifutásra kb fél óra alatt már biztos meg lehet csinálni 0-ról hogy a 1900-2000-es elleneket adogassa, meg lehetne hosszabb játék is, boxban is, boxban többet tölt mint játszottam a vége felé. (ahogy írtad is ha vki ráérez a ko-ra, meg horgokra akkor nagyon könnyű lesz, addig viszont jó nehéz volt nekem)

[Szerkesztve]

(#564) Peat;) válasza Zenty (#560) üzenetére


Peat;)
veterán

Úgy indult hogy minden ps3-ra kb 3 wii jutott, ahhoz képest mostmár majdnem fele annyi ps3-at adtak el mint wiit, európaiaknak jobban tetszik a gép vmiért mint amcsiknak/japcsiknak, azárt japánoknak könnyű, rohadt olcsón kapják még szép hogy azért vesznek pár darabot... Wii meg fogyjon továbbra is, bár pont kifogtam egy hibás darabot, de nintendo viseli a helyes irányt szerintem...majd lesz jobb grafika is később (wii2 szerintem már tény hogy lesz pár év múlva), de egy konzol maradjon ilyen kicsi hordozható, szórakoztató. Riválisok olyanok mint pc, nagyok, áramot zabálnak, nehéz hordozni és csak az eltérő játékok miatt jobbak, amúgy pc is alkalmas lenne azokra a játékokra.

(#565) Peat;) válasza Integra (#556) üzenetére


Peat;)
veterán

Az eredeti irányításhoz képtelen mozgássérültek biztos örülnek neki :R , meg azok akiknek 4 négyzetméteres szobája van :F

(#566) (Kolombusz) válasza Peat;) (#563) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

A fonák az, mikor nem a tenyereddel ütsz, hanem fonákkal.
Na, ez jól megmondtam, szóval kiforditod a kézfejed. :)

(#567) Zenty válasza Peat;) (#564) üzenetére


Zenty
őstag

Az a pár év lesz vagy 5-6 :D

Guild Wars - Zenty a survivor

(#568) F-ECT$


F-ECT$
titán

Tudtok olyan helyet Bp-en (áruház, netcafé, akármi) ahol ki lehet próbálni a Wii-t? Az se baj, ha fizetni kell érte, mert akkor legalább nem lesz nagy sor :)

[Szerkesztve]

Dive ever, work never.

(#569) ByB válasza F-ECT$ (#568) üzenetére


ByB
addikt

Szerintem az uberkonzol.hu-nál ki lehet próbálni, egy telefont megér. :R

(#570) rudi


rudi
nagyúr

Ezek az angolok valamit tudnak! Hétfőn délután 2 körül jelezték, hogy feladták a csomagot és ma már itt van, Veszprémben. 3 font volt a postaköltség, ami durván 1100 Forint, nemsemmi.

Viszont van egy rettenetes bajom, meghalt a Wii-m :O Tegnap este még minden OK volt, világított a kis standby LED-je, de ma reggelre kialudt, a gép meg nem indul :( Találkozott valaki hasonlóval...?

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#571) rudi válasza rudi (#570) üzenetére


rudi
nagyúr

Hála az égnek, feléledt a Wii :) 20 perces áramtalanítás elég volt neki.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#572) Zenty válasza rudi (#570) üzenetére


Zenty
őstag

Ki lell kapcsolni ha nem használod.
Ha egész nap megy fel tud forrosodni állitolag....
Szerintem a hűtöje valami nagyon gayi lehett állitolag újab verziokba jobb lesz...


Közbe jött egy új hír ,hogy resident evil 4 wii version igaz jön májús végén! :D

Guild Wars - Zenty a survivor

(#573) rudi válasza Zenty (#572) üzenetére


rudi
nagyúr

Azért hülyének nem kell nézni, stand by-ban volt/van, amikor nem játszunk rajta, olyankor meg nem melegszik.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#574) ByB


ByB
addikt

Nektek nem ad közelről nyöszörgő/sípoló hangot a 220V átalakító trafó? Nekem elég határozott hangja van. :F

(#575) Zenty válasza rudi (#573) üzenetére


Zenty
őstag

Ha magadat annak gondolod? :D
Egyébként áramtalanitás arra utal ,hogy tul melegededt...
Én ugy hallotam nem jaték közbe van a probléma hanem ilyen offline modba mikor tölti le a cumokat hattérbe is ha kell.

Guild Wars - Zenty a survivor

(#576) rudi válasza Zenty (#575) üzenetére


rudi
nagyúr

Szerintem kommunikációs gondjaink vannak, ezért leírom mia helyzet:
1. tegnap nem játszottam a géppel, de úgy ahogyan eddig, hónapok óta. Üzemen kívül, a távirányítójával lekapcsolva pirosan világított a lámpája - stand by módban volt - nem töltött le nem csinált semmit a háttérben, lemez nem volt benne, netre nincs kapcsolva.
2. ma reggel (nem nyúlt hozzá senki az éjszaka folyamán) már nem világított a lámpa és nem is lehetett bekapcsolni a távirányítóval, és sehogy máshogy. Végig teljesen hideg volt (tapintásra is), ugyanis napok óta nem játszottam vele.
3. 20 perces áramtalanítás után minden működött a régi szerint.

Szóval a túlmelegedéses dolgot lécci felejtsd el semmi nem utalt rá.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#577) Peat;) válasza Zenty (#575) üzenetére


Peat;)
veterán

De akkor az frissítéssel megoldható lenne...(pl 3 óra online tartózkodás után ledobja a gépet minden esetben és kész, vagy túl eccerű? :), vagy 3 óra után elindítja 10 percig a ventiket nagyobb fordulaton stb.. ). Én még nem találkoztam ilyen hibával.

Ma kicserélték a korrupt wii gépet :) (fájl system are currupted, nekem kellett előhívni a hibát mert csak nem dobta ki a szervizben a srácoknak, hát teniszből pro fokozatig kellett eljutnom 0-ról(akkor dobta ki legtöbbször az errort), jó nehezen ment a kihagyás+rosszullét miatt), kaptam egy becsületeset ami remélhetőleg már jól teszi dolgát, ameddig kiprószáltam semmi gond nem volt, végre :) Godfather tényleg jó, aztat megvettem, de csak a maffia hangulat miatt, az irányítás jó de nem forradalmi. Grafja jobb mint gta sorozatnak szerintem, az emberek jóval szebbek a többi kb ugyanaz, még azt az ügyességi korizét várom arra majd becserélem zeldát. (kiemelve hogy ha vki cserélne akkor privizzen)


[Szerkesztve]

(#578) Peat;) válasza rudi (#576) üzenetére


Peat;)
veterán

Van benne vmi elem alul, szétszerelős képeken láttam, lehet az töltődött túl :F vagy csak a tápja szórakozott, csak nem lesz több bajod vele.

(#579) Zenty válasza rudi (#576) üzenetére


Zenty
őstag

Igy már ok evvel kellet volna kezdeni :)

Peat: A wii-hez vizhütés kéne ,mert rejtett teljesitménye van( ezért mondom gagyi hozzá a hütés)

Egyébként gáz ,hogy be kellet mutattni ,hogy mikor dobja a ki a hibát... ( képzelem milyen szintü lehet a szerviz ...:D

[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#580) rudi válasza Zenty (#579) üzenetére


rudi
nagyúr

Elnézést, de ne okítgass, hanem értve olvasd a #570-et. Abban le van írva: este rendben volt, reggelre meghalt.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#581) ByB válasza ByB (#574) üzenetére


ByB
addikt

Esetleg valaki megnézné a sajátját? :R

(#582) Zenty válasza rudi (#580) üzenetére


Zenty
őstag

értve írjad! :D szerintem fölösleges túl spirázni már ezt a témát...

Egyébként erről beszéltem mikor azt mondtam késöbbi wii graf( umbrella chronilces)
[link]
[link]
[link]
Pedig ezek csak kezdeti scenek és ha minden igaz szépül még!



[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#583) Peat;) válasza Zenty (#579) üzenetére


Peat;)
veterán

Nekika hiba produkálása kellett, ami nem jött elő nekik másfél hétig. Én elhiszem mert volt hogy nekem se csinálta (írtam is anno ide), ma odafele ugrott be hogy amikor pro fokozatot értem el a sportsban (pedig nem csak ez a játék után jött elő a hiba a menüben sőt volt hogy játék sem volt a gépben) akkor szinte mindig kidobta és ma bejött. Utána nem javításra küldték ki, hanem rögtön ott helyben cserélték, ez nem kötelességük a törvény szerint és kérdezgetett hogy miket mondjon a nagykernek mert ez nekik elég problémás lehet. Szval nem érdekel mennyire profik nem profik ha kompenzálják egy minimális fogyasztói érdeknézettel :)

(#584) rudi válasza ByB (#581) üzenetére


rudi
nagyúr

Nálam teljesen hangtalan. Amúgy tápoknál nem ritka, hogy egy-egy alkatrész nem 1000%-os beillesztsétől magasfrekvenciás hangjuk lesz.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#585) rudi válasza Zenty (#582) üzenetére


rudi
nagyúr

Neked túlspilázásnak tűnik, nekem továbbra is bunkóságnak, én nem vigyorgom tőle... mindemellett nem oktatlak ki, hogy ha máskor valamit nem értettél meg, akkor kérdezz mielőtt esetleg irrelevánsat válaszolsz.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#586) rudi válasza Zenty (#582) üzenetére


rudi
nagyúr

Én azt mondom a grafikával kapcsolatban amit mindig is: hiszem ha látom. Ezen semmiféle előzetes kép nem változtat.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#587) Zenty válasza rudi (#586) üzenetére


Zenty
őstag

Nem ismered az r4? Ezen a scanen ingame jelenetek azon a szinten vannak kb ,és azok valósak!

A másik lehet szerinted búnkoság .... Én szerintem meg túl érzékenység a semmire amit csinálsz...
Hiba elemzésnél egyébként is részletesseben szokták leírni az egész szitutt, mert 5 variáció lehet akár a történetbe! Ha nemtaláltam el ezt a variációt akkor ez van. De ezért nem kell felháborodni hanem örülni ,hogy legalább probál valaki segiteni...

[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#588) rudi válasza Zenty (#587) üzenetére


rudi
nagyúr

Nem ismerem az r4-et, hacsak nem a Resident Evil 4-re gondolsz, mert azt viszont ismerem. A szkenelt ingame képek annyira vissza vannak kicsinyítve, hogy én inkább nem vonnák le azok alapján messzemenő következtetéseket. Igen, lehet, hogy szép lesz, de a nagy kérdés, hogy mihez képest. Ha megnézed, a képeket, láthatod, hogy a valóban 3D-s elemeken - oszlopokon - milyen durva élek vannak, a textúrák meg az alap Unreal Tournament szintjén vannak - mindez 480i/p felbontásban. No, de majd meglátjuk.

Örülök én annak, hogy félreértettél és az alapján adtál olyan tanácsot, ami az esetemben alapszintű ökörség volt. Szóval nem mondtam, hogy melegedett (olyan hülye nem vagyok, hogy nem veszem észre), szóval nem mondtam, hogy be volt kapcsolva a gép (oda van írva: este ment, másnap nem világít). Esetleg ezekre rákérdezhettél volna. Annak is örülök, hogy miután tiztáztam a félreértést, kioktattál, hogy máskor érthetőbben.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#589) Peat;) válasza Zenty (#587) üzenetére


Peat;)
veterán

R4 ügyesen van megcsinálva, amúgy grafikailag szerintem semmi extra. Wii=Xbox1 nem több, el kéne fogadni, ha nekem sikerült akkor neked is fog :DDD (ha emlékszel én anno nagyon örültem volna jobb grafnak, de ez van, max 55cm-es tv, ez a szabály :D )

(#590) Zenty válasza Peat;) (#589) üzenetére


Zenty
őstag

pff ugy látszik ma mindeki megbolodnult :D
Hol írtam hogy ps3 graf lesz? Csak régen mindeki itt obégatott ,hogy ps2 szint lesz csak wii-n. Itt az első jel ,hogy nem! Veletek vana baj ,hogy állandoan a xbox 360 hoz ,és ps3 hoz hasonlitjátok a grafjat...

Guild Wars - Zenty a survivor

(#591) Peat;) válasza Zenty (#590) üzenetére


Peat;)
veterán

Én sem írtam ps3/x360 grafot khm. :) de anno xboxra se jöttek ki sokkal szebb játékok, maradt ps2 szint kb nem? Szerintem ugyanez lesz wiivel is, ps2 szint picikét felpiszálva elég a usernek. Egyébként ismered az autópályás viccet? Tod amikor panaszkodik a fószer hogy mindenki hülye mert mindenki szembe jön :DDD sry :)

(#592) Zenty válasza Peat;) (#591) üzenetére


Zenty
őstag

xbox 1 en nem láttam resi4 szintü gamet! (grafba) ps2 tön meg ratyi volt kinezet a portnak a gc-hez képest! Én mondtam anno ,hogy r4 jobbat elérnek az elléggé jó már!
A lényeg a grafikai szint elfogadható szintje ami r4 jobb szint bőven jó :)
(szint,szint,sznt :W :D)

Guild Wars - Zenty a survivor

(#593) rudi válasza Zenty (#590) üzenetére


rudi
nagyúr

Nálam az aktuális, és elérhető alternatívák jelentik a konkurenciát, ami jelen esetben egy erős középkategóriás PC-t és annak utóbbi 4-5 évnyi játékát jelenti. Éppen ezért, ha szépet (látványra, fizikára építőt) akarok, akkor PC, ha mókásat, akkor meg Wii. Ja, és nem vagyok hardcore gamer (szerencsére). Szóval a Wii és a grafikailag szépség szerintem két külön kategória. Majd ha saját szememmel látok szerintem is szép Wii-s játkot, szólok. Persze ettől még nagyszerű a konzol, csak más - sokkal szórakoztatóbb - szempontból.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#594) Zenty válasza rudi (#593) üzenetére


Zenty
őstag

Mokázás kell akkor neked találták ki mario focit :D
Mostanság fog kijönni ,és az első online game lesz egyben!
[link]
(meglepően jó a fizikája szerintem)

Egyébként a wii más írányzotokba is többet nyujt mint szimpla mokázás! Szal a graf itt annyira lényeges ,hogy maxon ki legyen használva és ennyi!
Nekem r4 bőven elég már evvel az írányitóval.

[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#595) ByB válasza rudi (#584) üzenetére


ByB
addikt

Attól tartok, hogyha visszaviszem, akkor több hetes hercehurca kezdődik és megérzésem szerint, magát a készüléket is vissza kell vinnem... :(

(#596) Zenty


Zenty
őstag

Resident evil 4 ről is bejöttek a scanek:
[link]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#597) Peat;) válasza ByB (#595) üzenetére


Peat;)
veterán

Meg ez talán még nem számít hibának sem a gyár szerint :/, nézz körül nintendo oldalán. Egyébként tuti h abból jön a hang? Mert nekem a dvd minsőége is meghatározza, a sports és zeldával nagyon halk a gép, de a godfatheres dvd-t kevésbé jól olvassa vagy több adatot kell olvasnia róla nemtom,de rendesen hallani sokféle hangot amikor játszok.

Annyi vígasztaljon hogy x360-nál sokkal halkabb, ps3 meg halk de nagyon meleg levegőt fúj ki alapjáraton is mindenfelé, szerintem a 30 fokos melegben gondok lesznek. Ettől függetlenül igazad van, technikailag egy kiforrott (majdnem elavultat írtam) dolgot gyártanak, nem pedig egy csoda új cuccot és akkor illene a kifogástalan minőséggel előállni.

(#598) ByB válasza Peat;) (#597) üzenetére


ByB
addikt

Nekem a szürke ketyere sípolol, búg, csöszörög, ami közvetlenül a 220V-ra van kötve, nem maga a Wii! :R Holnap visszaviszem megnézik mi lehet az oka... (Tuti abból jön a hang.) Igazán akkor zavaró, amikor minden ki van kapcsolva, alvásnál engem zavar és ugyan ki lehetne húzni, de eléggé be van építve, így jobban örülnék egy csendes variációnak! :U

(#599) @rglaaf


@rglaaf
veterán

hi nah sikerült venni egy wii minden nagyon jó rövid idő alatt sikerült hozzászokni az irányitás hoz,arra viszont nem emlékszem hogy a kék fénynek mindig világitani a kell? vagy csak ha lemez van benn vagy nem is kell neki? :U

PSN:BiZzare_0 ️

(#600) ByB válasza @rglaaf (#599) üzenetére


ByB
addikt

A kék fény csak akkor világít ha lemezt raksz bele, illetve ha a nethez kapcsolódik. (Legalábbis ezt olvastam valahol.)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.