Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1151) g@bo


g@bo
nagyúr

pár játék a mediamarktban még mindig 6990....

végre megvan animal crossing ( kedvenc DS játék volt ) 30 font volt az ára... ( most 9100 ft )

itthon előrendelhető 12k ért. :DDD

(#1152) máyköl


máyköl
veterán

Lehet valamit a wii gafikájával kezdeni? Mert gondolkozunk rajta, de láttam a grafikáját, és nem nagyon jött be. :)

(#1153) yash válasza máyköl (#1152) üzenetére


yash
senior tag

Tilcsáák ki!! :)

Lehet hát. Irsz e-mail a Nintendonak, hogy neked ez nem tetszik, csinaljanak neked jobbat. Vagy veszel XBOX-ot :)

(#1154) máyköl válasza yash (#1153) üzenetére


máyköl
veterán

:D Jóvana nem értek én hozzá. :U

(#1155) yash válasza máyköl (#1154) üzenetére


yash
senior tag

Ne a az alap jatekok grafikajat nezzed, meg amugy ez a konzol nem a grafikarol szol, hanem a jatekrol es iranyithatosagrol. Nem tudom, mennyire tudnal ravenni egy csajt, hogy XBOX-on jatszon veled (en még magamat sem tudom a bazi sok gomb miatt, remalom!), wii-zni viszont majdnem mindenkivel lehet es ez fontos! Sakkozni sem ugy ulsz le, hogy csak akkor jatszol, ha nem torott a bastya babu es fabol van? :) Na a Wii-nek ez a lenyege... de amugy nezzel meg egy Resident Evil - Umbrella Chroniclest vagy egy Metroid Prime 3-at vag FIFA 2008-at. Utana mondhatod, hogy sz@r a grafika... de szerintem Wii-nel nem erre fogsz figyelni jatek kozben, ami van az pont jo szerintunk (akinek van). Nehany jatek gyerekes ez teny, de sok meg nem, csak azokat nem mutogatjak annyira. Szerintem viszont azok is jok, mert viccesek... a jatek kulonben sem a komolysagrol szol, akkor inkabb menj kommandozni ;)

[ Szerkesztve ]

(#1156) g@bo válasza máyköl (#1154) üzenetére


g@bo
nagyúr

nálam asszon teniszezik, meg mario, meg.... kizárt hogy xbox elé leüljön lődözni.

nem a grafika, a játékélmény a mérvadó. szórakoztató, öteltes legyen.

nézd meg a mario galaxy, és rágyüssz.

(#1157) adrienn19


adrienn19
csendes tag

Sziasztok!!
Köszönöm a segítségeket, talán menni fog.
A grafika a sport-nál tényleg nem a legjobb, de tök vicces, és nem is érdekel, mert a játék viszont nagyon élvezetes, nem gondoltam volna, és az egész család elszórakozik.
Ha újból választanom kéne, akkor is a WII-t venném, nagyon tuti :)) :C

Még egy pár kérdés, valaki kipróbálta már a WII fit-et?
Jól működik az is??érdemes megvenni?

[ Szerkesztve ]

(#1158) g@bo válasza adrienn19 (#1157) üzenetére


g@bo
nagyúr

hát... 20 rugó kicsit lehúzás, próbáld ki a mediamarktban, ki van rakva.

nyomásérzékelő, sielni is lehet pl ( dülöngész ) vagy van edző proggi. hát nemtom...

(#1159) rudi válasza g@bo (#1158) üzenetére


rudi
nagyúr

Azok közül, akik kipróbálták, egyelőre még senkitől sem hallottam negatív kritikát a Balance boarddal kapcsolatban. Mondjuk én az aktívabb mozgás híve vagyok, azért nem vettem meg. Inkább találunk időt valódi sportra és nem az imitációját használjuk.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#1160) kew


kew
senior tag

Sziasztok,

Nem tudtok olyan helyet, ahol lehet Wii konzolt bérelni játékokkal néhány napra? :)

(#1161) (Kolombusz) válasza yash (#1155) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nem tudom, mennyire tudnal ravenni egy csajt, hogy XBOX-on jatszon veled (en még magamat sem tudom a bazi sok gomb miatt, remalom!

Akkor gondolom a PC-től sírva menekülsz, ha gépelni kell.

(#1162) rudi válasza (Kolombusz) (#1161) üzenetére


rudi
nagyúr

Egy dolog a gépelés, és egy másik a gamepad. Nekem is az a bajom a hagyományosakkal, hogy 2 perc alatt elfelejttem, melyik gombon mi van. Wii-n ugyanez a helyzet a hagyományos gombokkal, de a mozgásérzékelő mellett szerencsére sokkal kevesebbet kell megjegyezni.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#1163) yash válasza (Kolombusz) (#1161) üzenetére


yash
senior tag

Nem nyert. Tekintve a ph!-s hozzaszolasaim szamat nem hinnem ;) es nem konzolrol irtam...

Egyebkent ki szereti a Wii Play-bol a horgaszast? Szerintem egyik legjobb jatek :) Mi a rekordotok? Nekem olyan 2800 korul... pontosan nem tudom most fejbol!

[ Szerkesztve ]

(#1164) g@bo


g@bo
nagyúr

animal crossingot

nem jáccik senki online?

egyáltalán, vesztek játékot? :))

(#1165) Zsadi


Zsadi
őstag

Meglepte magát mi kis családunk is ezzel a szerkezettel. Nem gondoltam volna hogy ennyire jó lesz. :) Gyerekeknek szántuk, de néha alig jutnak elé szegények. :D
Mi egyébként kaptunk hozzá magyar használati útmutatókat a rendszerbeállításhoz, és a csatornák beállításához is. (De a neten én sem találtam meg.)

(#1166) yash válasza Zsadi (#1165) üzenetére


yash
senior tag

szkenneld be :)

amugy kb 40 jatekom van mar :) nem arulom el, hogy csinaltam :P :)) szerencsere futnak is. top jatekok szerintem:

geometry wars galaxies
jenga world tour
transformers

ezek megerik szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#1167) adrienn19


adrienn19
csendes tag

Sziasztok!

Zsadi, mi a gyerekekkel együtt játszunk, és nagyon élvezzük mi is, és ők is.
De be kell szereznünk még egy remote-t hogy 3 legyen és ne kelljen átadogatni egymásnak.
Ha sikerült beszkennelned amit kaptatok hozzá magyar nyelvűt, légyszi küld el nekem is privibe okés?, mert amit én kaptam hozzá az édes kevés.

Ha valakinek van még sportos játéka, és jó, akkor írjátok meg a nevét.

[ Szerkesztve ]

(#1168) yash válasza adrienn19 (#1167) üzenetére


yash
senior tag

Hat, ami a Wii Sportsnal is jobban megmozgat, az a Wii Music. Hangszereket kell imitalni es jatszani rajtuk (a zongorat csapkodni kell magad elott, a gitart pengetni, a trombitat fujni meg ilyesmik).

En tegnap vettem akku toltot meg 4 akkut bele. Most mar nem lesz ilyen gond veluk :) 2 het alatt megesznek 2 elemet. Ez igy draga :) 20 euroert meg volt a tolto is meg a 4 elem (Philips 1600mAh, volt energiser is, 2450mAh-s, de az draga, ketszer annyi mint a Philips es annyival nem jobb, na meg a tolto is Philips, es kaptam hozza ajandekba ket AAA elemet is, szoval megerte.)

Masik jo sportos jatek meg a focilabda. Megfogod, veszel fel egy cipot es kimesz jatszani :D Vagy lehet hogolyozni, korcsolyazni, stb :D

(#1169) Zsadi válasza yash (#1168) üzenetére


Zsadi
őstag

Box-nál is jobban megmozgat a music? :)
Izzadtunk rendesen öcséimmel, mire kivégeztük egymást a 3 menet alatt. :D

adrienn19: Amint lesz időm, szkennelem a használatit. Csak egy kis időt kérek! :B

[ Szerkesztve ]

(#1170) yash válasza Zsadi (#1169) üzenetére


yash
senior tag

igen, a zongorazas jobban :)

(#1171) Zsadi válasza yash (#1170) üzenetére


Zsadi
őstag

Meglessük. :)
Odáig még nem jutottunk, csak ilyen szinfónikus mókáig. :D

(#1172) yash válasza Zsadi (#1171) üzenetére


yash
senior tag

kitartas kell hozza, es gyorsan kell jatszani, akkor durvabb mint a box, legalabbis ami a bicepsz-tricepsz kombot illeti. a box inkabb vallra meg hatra erosit! hasizomra meg nem talaltam megfelelo jatekot :D

(#1173) Zsadi válasza yash (#1172) üzenetére


Zsadi
őstag

Egyelőre a játékélményre mentünk....nem a gyúrásra... :D

Egyébként minden játékkal lehetne a neten játszani, vagy csak a direkt netes változatokkal? (ezt még nem probáltuk)

[ Szerkesztve ]

(#1174) g@bo válasza yash (#1168) üzenetére


g@bo
nagyúr

én hetente töltöm az akkukat, még jó, hogy vettem olcsó sanyo eneloopot...

jó költséges lenne a sima alkáli.

animal crossing baró, próbáljátok ki.

(#1175) yash válasza g@bo (#1174) üzenetére


yash
senior tag

nalam kb 2 hetig kitartottak a gyari panasonic-ok. most energizer ultimate-ot tettem belejuk, ujak, igy nem tudok nyilatkozni. itt hever a fiokban 4 db 1600 mAh-s Philips is, ha elfogy a 2x4 Energizer Ultimate, szoval felkeszultem :) gondoltam ra, hogy veszek inkabb 2450mAh-s energizer akku-kat, de nem erte volna meg az a 850 mAh a dupla arat pontosan. Igy inkabb a Philips mellet dontottem. Neked mekkorak az akkuk?

mod: en most Prince of Persiaval haladok, tobbek kozott :) amugy neked is "hegesztett" a konzolod? :) mintha valami Zelda-t emlegettel volna, az meg tudjuk mire kepes :)

[ Szerkesztve ]

(#1176) g@bo


g@bo
nagyúr

az eneloop 2000 mAh.

ja, adtam egy lökést a gépnek, zelda forevö.

de ami megéri az árát, megveszem, animal crossing pl. 30 font volt ( 8700 ft ) itthon, media 13900. no comment. :(

[ Szerkesztve ]

(#1177) yash válasza g@bo (#1176) üzenetére


yash
senior tag

En is vettem jatekot. 50 euro volt, Umbrella Chronicles. Meg wii play :B

(#1178) Siera


Siera
senior tag

sziasztok,elég kezdő vagyok wii téren,de valószínbüleg beszerzek egyet hamarosan.érdemes előheggesztettet venni?
a játékokat símán dvd-r-re írjam?

(#1179) rudi válasza Siera (#1178) üzenetére


rudi
nagyúr

Ebben a topicban nem warezolunk, lásd fórum alapelvek.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#1180) g@bo


g@bo
nagyúr

mysims kingdom eladó ( megkimélt ) bótban 12990 nektek most 6k. ;)

priv.

[ Szerkesztve ]

(#1181) yash válasza g@bo (#1180) üzenetére


yash
senior tag

Nekem van egy Umbrella Chronicles (13.990) akciosan csak nektek 8000-ert. (Hiresen jo jatek, foleg a grafika tuti benne! Azert nem hat, mert Irorszagbol draga a postakoltseg Magyarorszagra.)

(#1182) yash válasza Siera (#1178) üzenetére


yash
senior tag

lasd rudi hozzaszolasat... amugy erdemes, ha homebrew-takarsz futtatni, masrol nem vagyok hajlando nyilatkozni. Egyebkent GC nagyon hasznos dolog, ha van Wiikey-d, ilyen Commodore-os feluleten keresztul speci DVD-vel lehet extra beallitasokat is eszkozolni (itt van elrejtve a hipercsucs grafika aktivilasa es dual processzor bekapcsolasa folyadekhutessel jelolonegyzet is :U )

(#1183) g@bo válasza yash (#1182) üzenetére


g@bo
nagyúr

5 dollárért vettem wiikey-t.... :DDD

(#1184) yash válasza g@bo (#1183) üzenetére


yash
senior tag

akkor lehet megszivod! olvass utana wikipedian! az ujabb konzolokban masfele driveok vannak, nem minden kompatibilis mindennel... nekem wiikey2 van fent, ja es 3 agu specko nintendo csavarhuzo nelkul eselyed sem lesz kinyitni, tehat azt is meg kell venni. amugy nem dragak ezek a dolgok, a csav.huzo volt 2 euro, a wiikey2 meg kb 15 + posta. tehat lenyegeben nagyon olcso. amugy ha ez onmagaban nem is warez, hagyd abba mielott elkezdened :) amugy sok sikert a szereleshez... wiiclipet vettel? csak rapattintod es kesz... ellenben a forrasztos moka sulyos, nem szivesen allnek neki. igy a gari sem veszik el, ha ugyes vagy (a talpak pl siman ra vannak ragasztva meg par matrica is konnyen serul leszerelesnel). szoval hajra :) en szivta mvele, mert veletlen rossz videot kovettem, es lebontottam alaplapig (hutoborda, stb, csutkan csontra leszedtem mindent). de hogy minek azt nem tudom :) mindegy, most mar fejbol is oda-vissza meg tudom csinalni legalabb. ajanlom, hogy minden alkatresz kivetelnel keszits egy fotot ha van digigeped, mert majd rajossz miert :) meg baromi nagy asztalon allj neki, es sorba tedd le az alkatreszeket, es meg igy sem gyerekjatek (pedig azert nem vok hulye a szereleshez). par napig nem tudtam hova tegyek vissza ket alkatreszt, mert nem szandekos modon szereles kozben siman kihullottak, a videokon meg nem latszik jol, mi hova valo, es ez egy olyan hardver, hogy japan, sima logikaval eselyed sincs megfejteni, mi hova megy vissza. brutalis sok kis csavar van, es persze nem kompatibilisek tobbnyire. a drive-ig lebontani annyira nem nehez, de nekem csontig sikerult :) szetszedes kb 2 ora, osszerakas meg tobb elso korben. bar memoria kerdese :) azert csak ovatosan! wiiclip-et szerezz be, en azt mondom... meglatod megeri az arat! ja, meg GC config disc-et toltsd le es ird ki, mert azzal tudod allitgatni a konzol rejtett beallitasait is!

(#1185) g@bo válasza yash (#1184) üzenetére


g@bo
nagyúr

szép a fél oldal, de ez nem warzkari, hanem sima gamecube kártya, amibe jó sd memó... :U

persze, tud 1-2 dolgot.

(#1186) yash válasza g@bo (#1185) üzenetére


yash
senior tag

akkor illene pontositanod legkozelebb. guglizz ra, hogy mi a wiikey, aztan meglatod miert asszocialtam ra. tudtommal a wiikey2 elozo verzioja, wikipedia is ezt fogja neked mondani... na mindegy. egyebkent a wiikey2 nem feltetlenul warzkari, sajat programokat is irhatsz igy a konzolra (en nem probaltam egyelore, csak ugy van). annyit csinal, hogy a drive-rol jovo jeleket megpeccseli hardveresen az alaplap fele. az meg nincs benne a nintendo szerzodeseben, hogy nem lehet kinyitni, sot, "VOID WARRANTY IF SEAL IS BROKEN" matrica sincs rajta. szoval jogilag is tamogatott a konzol kinyitasa.

[ Szerkesztve ]

(#1187) g@bo


g@bo
nagyúr

Mercury Meltdown Revolution

játék eladó. bontatlan. 5500 péz.

teszt

[ Szerkesztve ]

(#1188) g@bo


g@bo
nagyúr

Need for Speed Pro Street eladó, bontatlan. 4500 pénz

teszt

[ Szerkesztve ]

(#1189) Zsadi válasza g@bo (#1187) üzenetére


Zsadi
őstag

Saját tapasztalatod van erről a Mercury Meltdown Revolution játékról?
7-11 éves lányok ellennének vele szerinted?

(#1190) g@bo válasza Zsadi (#1189) üzenetére


g@bo
nagyúr

egy higanygolyót kell végigvinni a /akadály/pályán, hol megfelezve hol megfestve, trükközve.

én psp-n játszottam vele, jópofa. a tesztoldalon láthatod 7/10. sztem, ellenének vele.

(#1191) Zsadi válasza g@bo (#1190) üzenetére


Zsadi
őstag

Köszi a választ!
Megkérdezem a családot, érdekli-e Őket a játék.

(#1192) yash


yash
senior tag

Van egy elado Wii konzolom :) Wiikey2 modchippelt, 2 remote, Eredeti Wii play, Wii sports, 4 ujratoltheto Philips akku bontatlan csomagban, Resident Evil - Umbrella Chronicles eredeti, egy kardozos jatek, aminek a cime megint nem jut eszembe :), meg vagy 40 jatek, GC config DVD, zsiruj tok a DVDk-hez. Ajandekba kapsz egy TRiWing nintendo csavarhuzot (hasznos, ha le akarod szerelni a chipet mert szervizeled a gepet, de erre nem volt meg szukseg nagyon)

Kulon elado vagy Wii-hez vasarolhato: neoya vga2 transzcoder. ami arra jo, hogy monitorra tudod kotni a Wii-det a Playstationodoet, Xboxodat, a PC-det, szoval akarmit. www.neoya.con-on van rola info. van hozza xbox kabel meg wii-s is, meg monitor addon kabel is.

Arat most igy hasrautes szeruen fogok mondani, legyen mondjuk a Wii konzol az osszes cuccal 350 euro, a transzkoder meg mondjuk 150. Mindegyik hardver kb 2 honapos, perfekt allapotban, profi tulajtol. Sehol egy hajszalnyi karc a cuccokon, minden csilivili, mintha most jottek volna Japanbol. Garlevelek, papirok, stb, megvannak, szamla is. A neoya-ra nincs gari, mert kinabol jott, de amugy nincs vele gond.

Az alap garancialeveleken felul sajat magam adok plusz egy het kiprobalasi garanciat (de a postakoltseg felet a vevo allja akkor, amig visszajon a cucc egyben), ami azt jelenti, hogy visszaadom a penzed, ha atvertelek!

Minden csilivili allapotban, karcmentesen! Nyugodtan ra lehet fogni, hogy vadonatuj.

Szerintem jo akcio, de lehet alkudni is ;)

[ Szerkesztve ]

(#1193) g@bo


g@bo
nagyúr

senkinek nem kell új, eredeti játék.... :F

(#1196) rudi válasza g@bo (#1193) üzenetére


rudi
nagyúr

Válság van és nincs gáz, ilyenkor kinek van ideje játszani? :) Egyébként nekem tényleg az a bajom, hogy semmi időm játékra. Ezért maradt ki a Fit, a Mario Kart és még pár dolog. Amint meg jóidő van, inkább kinn foglalatoskodom szobasport helyett.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#1199) g@bo


g@bo
nagyúr

mercury meltdown 4000 pénz

nfs carbon 4000 pénz

bontatlan, új játékok.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.