Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#451) Zenty válasza Zenty (#450) üzenetére


Zenty
őstag

Nah jó a wii sportba jó az osztott ,de azok igazi társasjáték gamek :D

Guild Wars - Zenty a survivor

(#452) laxius_


laxius_
tag

Biztos érdemes venni ps3-at csak nem most hanem csak 1 ev mulva amikor már 100ből is kijön tuttira ....
addig pedig kiszorakozod magad a Wii vel.... feleannyiért ... legalább is aki tervezi ps3 vétel annak ezt javaslom.. 70ért most vesz egy wiit utana 1 ev mulva 100ért ps3 at és 2 konzolja lesz a mostani ps3 árából....
Szerintem nagyon nagy élmény a Wii :)

dolgozni csak pontosan, szépen...

(#453) Petro


Petro
tag

Hogy beindult a topik, maradhatna ilyen :C

(#454) Zenty


Zenty
őstag

[link]
Moha wii friss ingame videok! Nem is tudtam ,hogy ilyen jó! :D
vh2 már elég uncsi ,de szerintem ezt érdemes lesz beszerezni!
Szép a graf,és állitolag az írányitást is eltalállták( nem ugy mint a cod-nál)!
ign 9.4 pontozást adodt wii verziónak... ( nah ilyen game-nél sajnálom ilyenkor ,hogy nem lesz online multija :(



[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#455) rudi válasza Zenty (#454) üzenetére


rudi
nagyúr

Hát nemtom, engem egyáltalán nem dob fel a pár évvel ezelőtti PC-s grafikai szint, és az unalomig agyonismételt játékforma. OK, ott a kontroller egyedisége, de szerintem az sem jön ki nagyon FPS-nél. Persze én nem az ilyen jellegű játékok miatt vettem a wii-t, már régen kinőttem belőlük, inkább ''társasozni'' szeretek és várom az igazán egyedi ötleteket :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#456) rudi válasza laxius_ (#452) üzenetére


rudi
nagyúr

A most Wii 70k-ért és majd PS3 100k-ért éppen annyi pénzt jelent mint a most PS3 170k-ért. Szerintem a két dolog teljesen másról szól. A Wii egy nagy ötlet viszonylag szerény megvalósítása, PS3 meg az unalomig agyonismételt (de azért bevállt) recept aktuális, full extrás kiadása. Mindenkinek magának kell eltöntenie, melyikre van igénye, de azt egjegyezném, hogy semmiből sem áll kifejleszteni a PS3-hoz egy Wii jellegű kontorllert, de a Wii teljesítményét nem lehet a PS3 szintjére emelni.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#457) laxius_ válasza rudi (#456) üzenetére


laxius_
tag

No igen de az az 1 év amig a ps3 hoz semmi egetrengető nem lesz addig vehetsz Wii -t.
És megiscsak jobb ha 2 konzolod van ugyan abban az árban nem? :)
Majd 1 ev mulva amikor ps3 nem lesz hianycikk modnjuk most sem az, és sok jatek lesz hozza és lemegy az ára, akkor érdemes megvenni... Ezt nem értem miert nem látod be...
Azert vegye most meg valaki aranyárban mert egyszer majd kihasználják az erejét????
Vegye meg akkor amikor mar kihasznaljak az erejét SŐT az ára is jó...
Nem ez a logikus???

dolgozni csak pontosan, szépen...

(#458) kapcs-ford


kapcs-ford
őstag

Pontosan, 1-2év múlva lemegy a ps3-ára és reméljük addigra lesz hozzá kontroller is
('' hogy semmiből sem áll kifejleszteni a PS3-hoz egy Wii jellegű kontorllert'')
de nekem akkor már nem kell mert amire ez megtörténik addigra jön a wii2 a csuklóra, könyökre térdre etc.. fejlesztett szenzorokkal avagy a cyber-ruhával. :D

Aláírás

(#459) Zenty válasza kapcs-ford (#458) üzenetére


Zenty
őstag

2 év allat új wii? Nemhiszem!
Ha meg ps3 leviszi az árát akkor wii is leviszi( és ugye nintendo elég egyszerüen tud árat csökkenteni :)

Szal 70-ért ps3 már jó lenne szerintem :D

Guild Wars - Zenty a survivor

(#460) laxius_ válasza Zenty (#459) üzenetére


laxius_
tag

Na látod ez is azt bizonyítja hogy nem szabad most PS3-at venni :)
Kicsit úgy tűnik nekem mintha te is olyan lennél mint amit a Sony alkalmaz, hogy különböző forumokon fizetett hangadói vannak :) Ugy csinalsz mintha Wii fan lennél de közben mégis a PS3-at isteníted, és nem értem miért....
Jelenleg nem logikus veni PS3-at :)

Ha meg Wii leviszi árát, akkor sem fog annyit csökkenni mint a ps3 ára, mármint ha fele ár lesz akkor is 35e ezer PS3 nál meg minimum 70ezer amit megspórolsz :)
Szoval gazdaságosabb PS3-al várni és Wii vel játszani addig, ha nagyon PS3-at akarsz :)

Egyszerűen most nem éri meg hülye elvek miatt ennyire drágán PS3-at venni lásd be te is :)
Mondjuk Mo. on sose volt sok esze a vásárlóknak :) Megszorítás miatt tűntetnek, de elmennek PS3-at venni érdekes :)

dolgozni csak pontosan, szépen...

(#461) rudi válasza laxius_ (#460) üzenetére


rudi
nagyúr

És mi van, ha valakinek nem a spéci kontroller kell, hanem a 1080i-s felbontás, meg a play station exclusive játékok? Azt sem szabad elfelejteni, hogy a piac háromszereplős; van egy elég jól bejáratott, játékkal jól ellátott, aránylag potens hardveres sőt még annyira nem is drága Xbox 360, szóval badarság PS3 vs Wii vitába belemenni, sokkal értelmesebb a PS3 vs Wii vs Xbox360 vita.

Ami a játékokat illeti, a Wii sincs ám kitudja hogyan ellátva (pláne nem a magyar piac), februárban durván 6 (sonic, ssx blur, tiger woods, the godfather, Blazing Angels, MoH:V) értelmes játék jött ki, abból talán 2-3 hapható nálunk. Érdemes megnézni a PS3-as készletet, már most versenyképes a Wii-vel, sőt! Xbox 360-at meg ugye ne is feszegessük, már használtban is tengernyi játék van hozzá. (azt meg ne is firtassuk, hogy maga a Wii alig kapható, míg a PS3 igen)

Summázva: azért a Wii egy nagyszerű, jól kivitelezett ötlet, de vannak egyenge (nagyon gyenge) pontjai és a konkurencia sem kismiska (sőt a konkurencia az elektronikai/szórakoztatóipat két igazi nagykutyája).

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#462) rudi válasza laxius_ (#457) üzenetére


rudi
nagyúr

Szerintem nézz körül, mielőtt marhaságokat írsz! A PS3-nak csak ez európai premierje volt a napokban, távolabb már jó régen árulják, elég sok jó játék van hozzá. Badarság, hogy hiánycikk maga a PS3! Három kedvelt konzolos boltomból mind a háromban kapható, míg Wii csak egy helyen (és ez is nagy szó, hogy egyáltalán van)!. Játékokban ugyanez a helyet, nézz csak körül, vesd össze az elérhetőségeket mondjuk itt [link].

Nekem bőven elég egy konzol, játszani szoktam rajta (már ha ráérek) és nem gyűjtöm. Az a ''2 konzolod van ugyanabban az árban'' duma szintén gyenge, mert kimaradt belőle, hogy nem ugyanabban az időben, hanem egy év késéssel.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#463) laxius_ válasza rudi (#462) üzenetére


laxius_
tag

Ennyi hülyeséget és nem logikus dolgot rég hallottam :)
Most már elmondhatod mennyit kapsz a sonytól vagy valakitől aki őket támogatja :)
Mert ennyi hülyeséget csak pénzért beszélnek egy Wii topicban, szerintem menj át nyugodtan a PS3 topicba :)
Ha még a Wii vs xbox ot ecsetelnéd ott több esélyed lenne :)
1080as felbontás hahaha :D:D:D:D Sokra mész vele a sz@r minőségű játékokkal :)
:DD :DD :DD

Szerintem zárjuk le a vitát, de azért érdekes hogy ennyire a Wii ellen nyomod a Wii topicban... kicsit olyan mintha hülyének néznél, mintha mercedes szalonban is a BMW-t árulnád :F

Jah és pont magad ellen beszélsz azzal hogy Wii a hiánycikk, mert ez is azt tanusítja hogy sok embernek több esze van mint gondolnád, sok nem veszi be ezt a béna sony marketinget mint amit te is nyomsz :D:D


[Szerkesztve]

dolgozni csak pontosan, szépen...

(#464) kapcs-ford válasza rudi (#461) üzenetére


kapcs-ford
őstag

Hát a játékokat nem a magyar piacra tervezik de ha a külföldi piacot nézzük akkor jelennek meg játékok rendesen a Wii-re... pl:

Call of duty 3
Tmnt
Dragon Ball Z Tenkaichi 2
SSX Blur
Tony Hawk Downhill jam
Cars
Barnyard
Kororinpa
The Ant Bully
Red Steel
Open season
NFS C.
Happy feet
Rayman Ravings Rabbits
Excite truck
Super Monkey Ball: Banana Blitz
Splinter Cell Double Agent
Wario Ware Smooth Moves
The Legend Of Zelda: Twilight Princes

''(azt meg ne is firtassuk, hogy maga a Wii alig kapható, míg a PS3 igen)''
kb. 3hete érkeznek az újabb készletek a wii-ből.. jelenleg mindegyikből van.

Tehát szerintem nem kellene lehúzni a Wii-t hogy nincsennek rá játékok etc...
Akinek eddig még soha nem volt konzola és Wii-e van azt nem érdekli a PS3 és fordítva szóval az egész ilyen vs. olyan vs. az szerintem ostobaság. Mint ahogy te is említetted kinek a 1080i-s felbontás etc.. és kinek a jó, társas szórakozás számít.
Továbbá ha megnézzük az ország felét hogy 80-ezres mobilokkal fityegnek akkor akkora nagy gond nem lehet. A többség már megvette magának a Wii-t és húsvétra megveszi a Ps3-at.

Aláírás

(#465) rudi válasza laxius_ (#463) üzenetére


rudi
nagyúr

Látod, de szövegértelmetlen vagy! Pro és kontra soroltam fel érveket az egyes konzolok mellett/elen, és felhívtam a figyelmedet, hogy mely dolgokban tévedsz (játékok és gépek elérhetősége).

Megsúgom, nekem Wii-m van már jópár hónapja és nagyon szeretek játszni vele (már ha időm engedi), azért vettem, mert arra volt/van igényem, amit nyújt. Ha jó grafikájú, modern hagyományos konzolt akartam volna (mondjuk a PC-s játszás kiváltására), akkor biztosan nem ezt vettem volna, de mivel én a kontrollerbe szerettem bele és inkább ''társasozom'' mint lövök, Wii lapul a TV alatt.

Minőség: hasonlítsd össze mondjuk a PS3-as és Wii-s Madden NFL 2007, Tiger Wodds PGA, NFS Carbon vagy bármely olnyan játék minőségét ami megvan mindkét gépen. Meglepődnék, ha a Wii-t hoznád ki jobbra, pusztán a látvány alapján, játékmenetben pedig ezek a játékok egyformák. Igyen, a Wii kontrollerére szabott játékokkal tényleg nem tudja felvenni a versenyt a két konkurens, Wii meg grafikában esélytelen. Ha ezt nem látod be, hát nem látod be.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#466) Zenty válasza laxius_ (#460) üzenetére


Zenty
őstag

pff hol istenitettem ps3?

Guild Wars - Zenty a survivor

(#467) rudi válasza kapcs-ford (#464) üzenetére


rudi
nagyúr

Weboldalak szerint Gameparkban április 3-ra van írva a következő adag, Konzolstudioban rendelhető állapotban van. Néhány PS3-as játék [link], szóval ott sem rossz a helyzet.

Nem húzom le a Wii-t hogy kevés játék lenne hozzá, csak azt mondom, hogy PS3-hoz sincs kevesebb, és tudjuk ugye, hogy PS3 felé több nagy szoftvercég mozgolódik, bár Wii-nél is örvendetesen nagy a mozgás. Szóval az ellátottság kérdése egyáltalán nem dönti egyik oldalra sem a mérleget.

Ahogy már többen is írtuk, a meghatározóak az igények, kinek mire van szüksége. Ha nekem odaadnák a PS3 ártá, akkor sem venném meg, ugyanis van Wii-m, köszönöm szépen. Inkább adják oda nekem a Banana Blitzet, Tiger Woodsot és valami jó boxosat :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#468) rudi válasza Zenty (#466) üzenetére


rudi
nagyúr

Soonyyybéééreeenc :P Aaaaantiiii Wiiiii-s :P Komolyan mondom, nem tudom, hogyan jöhetett le ez a kép az egyik leglelkesebb Wii-drukkerről, aki itt megfordul :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#469) Peat;) válasza laxius_ (#463) üzenetére


Peat;)
veterán

Pfff attól hogy ez wii topik attól nem többi konzolt fikázó wii éltetés a témája...A 3 konzol közül a wii rendelkezik a legpofátlanabb árral. A leggyengébb cucc wiiben van, xbox1 technika (és nekem még ez is beszart-szerviz..., a doboza meg olyan fa*a hogy aki visszacsomagolja gyári állapotba a cuccost annak alapból nyomnám a mérnöki diplomát a markába) Kevés a játék rá, az ilyen félkész ps1! szintű játékokat ne soroljuk már be játéknak...a szar minőségű játékok wiin vannak, a sports és zelda az a 2 játék ami magas minőségű. Ennyi. Red steel rövid, cod bugos, far cry is bugos és csúnya...soroljam?
Fórumokon egyre jobban az a stílus hogy akinek amije van az a király, de akkor helyet tévesztettél, egy fórum attól igényes ha a tulajok is belátják az adott konzol/eszköz hiábit és ezt meg is osztják a leendő vásárlókkal. Mind3 konzolnak vannak hibái, olyan hogy tökéletes nem létezik...a wiiben a kontroller ötletét fizeted meg ami egy szellemi termék míg a többinél a hardwert..ez sem mind1.

A sok idegesítő smiley meg no comment, valszeg vagy tizenésves gyerkőc vagy aki védi a fehér kis dobozát a sok csúnya ps és xbox fantól vagy csak egy nintendot istenként tisztelő alkalmazott vagy egy kereskedő aki felhalmozta a wiit :)

(#470) Peat;) válasza rudi (#467) üzenetére


Peat;)
veterán

Jaja jó boxos jöhetne nagyon komoly irányítással, na meg ha verekedés akkor már vmi jobb dragon ball amiben van online rész is (én szeretem az online-t, a megoszottt képernyőt annyira nem) Tényleg az a baj hogy most kezdenek el fejleszteni a wiire, úgy meg 1-2 év mire lesz belőlük valami..ha jó játék akkor meg konzolon sem lehetetlen a 3 év..ehh, szval wiit jelen állapotában szerintem a sports miatt éri csak megvenni, az az ami igazán újat nyújtott nekem és szerintem mindenkinek :)

[Szerkesztve]

(#471) rudi válasza Peat;) (#470) üzenetére


rudi
nagyúr

Én is azon a véleményen vagyok, hogy itt a kontrollert kell meglovagolni. A hagyományos játéktípusoknál esélytelen a Wii a sokkal erősebb hardverű konkurensekkel szemben. Épp a múltkor azon filóztunk, hogy mivel a Wii nem tudja eltakarni látvánnyal a sablonos unalomig ismételt játékmeneteket, kénytelenek lesznek merőben új ötletekkel előállni a programozók. Persze ezt ők is érzik, a Banana Blitzben pl. durván 50 olyan minijáték van mint a Sportsban ;), és több gamet is telenyomtak minikkel. A Smooth Moves egy minigyűjetemény (iszonyat buták is vannak közte, de mégis mókás, ha többen csinálják), ahogyan a Play vagy a Rayman Raving Rabids is.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#472) Peat;) válasza rudi (#471) üzenetére


Peat;)
veterán

Rayman érdekel, de Banana-t nem is ismerem :) Sports meg etalon, társaságban biztos jó, nekem csak remotom van, így cask röhögni tudtam hogy szenved más vele először :) , de egyedül is nagyon szórkoztató, sokszor benyomtam este 10 körül és sokkal jobban aludtam egy fél órás boxolás után :)

(#473) laxius_ válasza Peat;) (#469) üzenetére


laxius_
tag

Akkor kérem a másodikat mondjuk gépész jó lesz (diploma)...

Én nem azt mondom hogy fikazas ide vagy oda olvasd el amit irtam ÉN nem fikaztam csak nem éri meg 170e be ps3 most mert logikátlan...

dolgozni csak pontosan, szépen...

(#474) laxius_ válasza rudi (#471) üzenetére


laxius_
tag

Wario nagyon jo asszony nem tud leszakadni rola :)

Amugy nekem ez a tipikusan MAGYAR hozzálllás nem tettszik hogy vesze valaki egy BMW -t és utana megis arról beszél hogy a MERCI milyen jó :)
Ez tipikusan magyar virtus :)
MInt ahogy ez az irigységből adódó fikázás is :)

Szerintem téma off aztán go Wii :D

Amugy nekem a nfs carbon nagyon bejön nem birok leszakadni rola... és Wii az első konzolom, de ha erőgépet akkarok lehet inkab PC-be bővítek be....

Eddig azert nem volt konzolom mert nem láttam értelmét, Pc-n sokkal szebb volt minden game meg iranyitas i jobb volt ott főleg FPS...
De most ez a Wii kontroller miatt muszaj volt venni egy Nintendot :D
Szerintem főleg ezért is jo a Wii mert a sok pc-s megveszi mert nagyon állat az iranyitas meg a játékélmény...
A megrögzött konzolosok meg vagy megveszik Wii plusz PS3 vagy csak PS3 mert ott teljesen más a felfogás ahogy észrevettem ott azért veszik meg PS3 mert erőgép, mint ahogy a cigányvajdának is mercije van mert az a menő :)

Amugy meg igen 80ezres telefonnnal aki maszkal az pedig ne merjen tuntetni mert ez is azt bizonyitja hogy mindenki nagyon jol el van eresztve anyagilag....
Minden csaladban van 1 auto meg 3 telefon....
Csak az hogy mindenki jól áll anyagilag még nem jelenti azt hogy saját magával érdmes kiszurnia hogy csak azert mert premier többet ad valamiért...
Mondjuk sokan megvették anno a 2millás plazmatévét amit most 200e ért dobnak utanad csak vidd már :)
De annak se volt sok esze aki akkor megvette :D ebben talán egyetértünk :)


[Szerkesztve]

dolgozni csak pontosan, szépen...

(#475) kapcs-ford válasza laxius_ (#474) üzenetére


kapcs-ford
őstag

Az nfs carbon tényleg jó? azért nem szedtem le mert azt írták hogy nehéz és béna az irányítása. :F

Aláírás

(#476) Peat;) válasza laxius_ (#474) üzenetére


Peat;)
veterán

A magyar hozzállást te produkálod az én értékrendemben de igazad van go Wii, maradjon életben a többi konzol között.

NFS Carbont csak pcn játszottam, de nagyon nem tetszett, tipikus tucatjáték és a tesztek alapján a wii-n nem nyújt sok újdonságot. Az ilyen programokat én nem nevezem játéknak wiin :) lesz sokkal jobb tuti! Meg van már vmi új autós game, jó gyors játékmenettel és azt dicsérgetik :)

[Szerkesztve]

(#477) Zenty válasza Peat;) (#476) üzenetére


Zenty
őstag

Excite truck :)
Nintendo kiadás,és azt mondják wii-n eddig a legjobb autos game ! Teszteknek meg nemszabad hinni rs is sokkan lehuzták közbe eddig a legjobb fps wii-n :)

Guild Wars - Zenty a survivor

(#478) rudi válasza Zenty (#477) üzenetére


rudi
nagyúr

FPS meg autós játék Wii-n :DDD most néztem meg PC-n a Stalkert meg a Test Drive Unlimitedet :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#479) laxius_ válasza Peat;) (#476) üzenetére


laxius_
tag

És mivel produkálom? :DD :DD :DD

dolgozni csak pontosan, szépen...

(#480) laxius_ válasza kapcs-ford (#475) üzenetére


laxius_
tag

Nekem nagyon tettszik de én szerettem mindig is az NFS -t ...
Egyéni vélemény... Lehet nektek nem nyújt újat :)
MIndenesetre jobb mint pc-n nekem :D
De hát ezért ne kövezzetek meg mert van aki meg mással játszik ezerrel amit én nem szeretek :) A karalábé levest nem szeretem van aki imádja, én meg a spenótot meg a sóskát imádom :D

dolgozni csak pontosan, szépen...

(#481) rudi válasza laxius_ (#479) üzenetére


rudi
nagyúr

A sok szmájlival, mások gyanusítgatásával (''biztos sony fizet'' dumával), érzésem szerint agresszív stílussal, számomra értelmetlennek tűnő állításokkal (pontosabban kinyilatkoztatásokkal). Eddig civilizált keretek közt folyt a diskurzus itt a topicban, nem akarta senki ráerőltetni másra az igazát, mindenki a saját véleményét tolmácsolta civilizált keretek kzött.

Mivel házigazda vagyok, ezt akár figyelmeztetésnek is veheted...

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#482) laxius_ válasza rudi (#481) üzenetére


laxius_
tag

Tőlem akár ki is rughatsz ha az tesz boldoggá :)
Én nem gyanusitgattam senkit senkire nem erőltettem senkit... fura volt ps3 istenites ebban a topicban és ugy erzem idegeskedésed annak köszönhető hogy tudod igazam van csak a büszkeség :)

De mondom zárjuk le, te nem tudsz továbblépni ahogy látom :)
PS3 frankó , és jó árban főleg tutkó vétel lesz és akkor ezzel bódottág van remélem :)

Nyugodtan törölheted is a useremet hiszem már 4 éve tag vagyok és eddig soha senki sem beszelt velem ilyen gyerekes módon :D de neked elnézem hiszen ''házigazda'' vagy :)
Meg sem lepődnék egy törlésért, legalább többet ide se kell jönnöm :)

Amugy mondd már mit is vétettem és idézd be légyszives hogy mikor erőltettem valamit?
A gyanusitgatas :) Te is tudod hogy megy ez.. minden forumom vannak különböző márkák bérencei :)
Ha van közöd a PH hoz te is tudod hogy nem lehet teljesen objektiv egy oldal sem egy szerkesztő sem ebben a kapitalizmusban, mert ugy nehez lenne megélni :)

De várom hogy mikor is erőltettem :)

[Szerkesztve]

dolgozni csak pontosan, szépen...

(#483) Zenty válasza rudi (#478) üzenetére


Zenty
őstag

jóh hát ennek is kell lenije ( és az írányitást kell nézni ugye :))
Egyébként ha társas gamere vágysz van még az a új marvel game.
Wiin álltolag állat :D!

[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#484) Zenty válasza Zenty (#483) üzenetére


Zenty
őstag

[link]
[link]
hm téleg jónak tünik :)

Guild Wars - Zenty a survivor

(#485) laxius_ válasza Zenty (#483) üzenetére


laxius_
tag

Tényleg jó?
Én mertem megvenni mert a hátoldalán lévé képek nem tettszettek :)

dolgozni csak pontosan, szépen...

(#486) Wiizi


Wiizi
csendes tag

Sziasztok! Valaki, aki szokott boxolni: hány pontnál tartotok???? csak kiváncsiságból, hogy meddig lehet eljutni. köszi

(#487) rudi válasza Wiizi (#486) üzenetére


rudi
nagyúr

Eljutni bármeddig el lehet. Én valahol 2400 pont körül tartok, kiért a csík a TV tetejéig és nem megy tovább, de azért még számol :) 1600 pont körül jön egy keményebb ellenfél, az a csóka aki a boxos tréningnél van. Őt nehezebb megverni, bár minden csak technika kérdése.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#488) Polacheck válasza rudi (#487) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Rudi mester,

Kéne szervezni valamikorra egy szerkesztőségi Wii-zést, a topikot olvasgatva egyre nagyobb kedvem támadt kipróbálni. :)

less qq more pewpew!

(#489) laxius_ válasza rudi (#487) üzenetére


laxius_
tag

Hát basszus nem tudom hogy tudtok odáig eljutni :D
Teniszben is 1200-1300 felett már nagyon nehez...
Probaltam amit irtal hogy farasztani oket, csak ugy is nagyon nehez mar...
Abban 1700vagy meddig jutottal? Utana mar nem lehet tovabb?

dolgozni csak pontosan, szépen...

(#490) Zenty válasza laxius_ (#485) üzenetére


Zenty
őstag

Hvaeri körbe sokkan dicsérik,de mondjuk tuti nem grafjaval üt :)

[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#491) rudi válasza laxius_ (#489) üzenetére


rudi
nagyúr

Teniszben is fel lehet menni bőven 2000 fölé. Mi itt a haverokkal többnyire 1500 fölött vagyunk (top player akármikor üti a gépet, 2000 fölött jár), de nem azért mert nem menne több, hanem mert inkább egymás ellen játszunk. Ami kemény dió, az a Baseball. A Bowling sem lesz olyan egyszerű móka a 2000 pont, nagy kihívás fullos 300-as menetet dobni - nekem még csak max 8 strike jött be egymás után, de majd gyakorolok.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#492) rudi válasza Polacheck (#488) üzenetére


rudi
nagyúr

Hát... Ha lejöttök Veszprémbe a hétévégn, akkor meg is ejthetjük (bár igazság szerint inkább a szabadba kellene kimenni). Itt van nagy TV meg 4 kontroller, bár egyelőre csak Sports, Play, Smooth Moves és Zelda a repertoár :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#493) laxius_ válasza rudi (#491) üzenetére


laxius_
tag

Bowling max 5 strike nekem ... :(
Akkor 2000 fölé csak 11strike al lehet menni?

dolgozni csak pontosan, szépen...

(#494) ByB


ByB
addikt

Eljutottam arra a szintre, hogy a pc nem okoz örömet játék szinten, jó ideje már csak dolgozok rajta, de a Wii-t mint csodát emlegetik a baráti társaságba! :R Lehet én is beszerzek egyet. Próbálok utánajárni a dolgoknak, de egy kérdés kapásból felmerült: mennyire időtálló az élmény? Vagyis hónapokon át is élvezetes tud lenni a játék?

(#495) piqla válasza ByB (#494) üzenetére


piqla
őstag

Ha egyedul unalmas is, ketto vagy annal tobb egy ideju human jatekos okorkodese egeszen biztosan idotallo :R

Szereted az állatokat?

(#496) ByB válasza piqla (#495) üzenetére


ByB
addikt

Azt hiszem pár buggyant örökgyermek mindig akadni fog, akivel lehet játszodni kicsit! :D Mekkora teret igényel a móka, illetve elég az élményhez egy 24 colos monitor, vagy igényli a rendes tv méretet? Talán 72 centis ami itthon van!? És van-e ajánlat, hogy hol vegyem meg, esetleges akció, vagy ajándék játék miatt? (Budapesten)

(#497) rudi válasza ByB (#496) üzenetére


rudi
nagyúr

Szerintem pontosan a társaság a lényege a Wii-nek. Ha elég hülye banda jön össze, akkor ugye az időre beélyegfelnyalásban meg forgósszéken pörgésben és társaiban is el lehet versenyezgetni jóideig, ezeknél a Wii időtállóbb :D Az osztott képernyős páros játékokban (tenisz, box) ajánlott a széles monitor/TV mert úgy jobban kifér. Ez a tenisznél fontos. Nekem itt Veszprémben jó nagy széles TV-m van, de otthon, az 55-ös 4:3-ason is elég jól elszórakozunk. Kezdő társaság (mondjuk 4 ember) teniszben még elég sok helyet igényel, mert karból suhogtatnak mint a valós teniszben, de az ügyesebbek csuklóból (max könyökből) játszanak. Mi 4-en klasszikus TV-nézős ülős felállásban szoktuk tolni a teniszt (2 fotel + szofa), de otthon, hugomékkal kell a 3 x 3 méter. A többi páros játékhoz kisebb hely is elég. Ha állva nem versz le magad körül semmit, akkor már OK.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#498) ByB válasza rudi (#497) üzenetére


ByB
addikt

Hát ezzel még inkább csak kedvet csináltál hozzá! Leírásod szerint a hely is elegendő szobámba, a monitor is elég nagy, akkor jövőhét elején nekiállok keresgélni, hogy hol lenne érdemes megvenni! Kösznöm a beszámolót. :R

ui.: ''...időre beélyegfelnyalásban...'' :DDD Ezt elképzelem, ahogy lassan elfogy az ember nyála, asztalcsapdosós nevetésbe kezdtem!

(#499) Zenty válasza ByB (#498) üzenetére


Zenty
őstag

Ha kapsz rendes áron hajrá :) ugyanis hiánycikk még mindig a wii!
Egyébként wii-hez kapsz wii sportott is alapból! Az party game ahogy emlitették már, de ahogy most is ,meg ugye lesz pár game ami singlibe vagy onlineon is jó lesz egy jó darabig :D

Guild Wars - Zenty a survivor

(#500) rudi válasza Zenty (#499) üzenetére


rudi
nagyúr

Itt Veszprémben van, de 79990 forintért (felteszem, ez is német/osztrák import).

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.