Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#101) Shabranigdo válasza Zenty (#100) üzenetére


Shabranigdo
tag

mostmár stimmel,csak első olvasatra,azthittem egész világban milliomodikról szól a hír,akkor meg erősen túlzó lenne a grafikon.
amúgy minden ilyen statisztika leszállított darabról szokott szólni,mert az követhető egyszerűen és azokat a gyártó már eladta.és azért nemhiszem,hogy a többség csücsülne a polcon,csak kapható sokfelé,mert annyira azért nem akarják elszórni minden pénzük az emberek :) és hát mint már sokan soxor mondták,nincs resistance-on kívül játék,amiért megvennék és nem is hozott semmi komoly újítást,mint a wii,mert valjuk be azért arra sincs olyan sok ''nagy'' nyitócím.bár én most még a wii play-el is elvagyok,ajánlom mindenkinek,aki tervezi +kontroller beszerzését,azt a kis plussz pénzt,szerintem simán megéri,a sok minijáték közül biztos lesz,ami tetszik,bár sztem mindegyik jó,find mii a kedvenc,shooting range meg nosztalgikus érzéseket kelt :) mióta megvan nemis igazán játszottam wii sporttal :B

''Tudom, hogy naponta csak egy hülyét lehet kérdezni, de nekem ez ma az első''

(#102) Peat;) válasza Zenty (#97) üzenetére


Peat;)
veterán

Carmack nyilatkozott hardwired.hu-n van cikk...nintendoval állítólag összevesztek és így wii-re nem fejlesztenek. De ezt hibaként említi a saját részükről..mert a cucc bejön neki.
Ps3-at egyébként leszólta, a processzorokat alkalmatlannak tartja játékhoz való programozásra én meg neki inkább hiszek mint sonynak..(ezt csak azért írtam mert kiscit eljátszadoztam a gondolattal h megvárom ps3-at, de már eszemben sincs)

Jah jövőhéten, 19.-én állítólag apható lesz wii újra Mo-n, kérdés mennyi ideig..:)

[Szerkesztve]

(#103) Shabranigdo válasza Peat;) (#102) üzenetére


Shabranigdo
tag

hát ez a cikk eléggé tömören foglalja össze az interjút és így elég pontatlan.
és mivel ds-re fejlesztenek még előfordulhat,hogy később majd wii-re is alkotnak valamit.Csak azt mondta,hogy most nem ezt célozták meg,hanem ps3-x360-pc vonalat,amikre párhuzamosan fejlesztenek és valószínüleg ezekkel nem tudnak kijönni wii-re.
Ps3 alkalmatlanságára meg azért kiváncsi leszek,ha elkezdenek jönni a játékok rá.
közben elolvastam eredeti szöveg idevágó részét és ''csak'' azt kifogásolja,hogy sokkal nehezebb a többprocesszoros rendszert fejleszteni,főleg a ps3-t és annak még a dev kitje se elég jó.Bár azt a kijelentését hülyeségnek tartom,hogy a gigahertzet kellett volna inkább emelni.
És sztem Carmack már nem akkor guru mint volt.tény,nagy dolgokat alkotot,de a programozási szemlélete szvsz kicsit elavult,már amennyit tudok az id felépítéséről/működéséről.

''Tudom, hogy naponta csak egy hülyét lehet kérdezni, de nekem ez ma az első''

(#104) Zenty válasza Peat;) (#102) üzenetére


Zenty
őstag

Jah oda is írtam, hogy ez gáz ,hogy ugy mondja ezeket,hogy közbe ds-ezik ,és wii-t meg nuku... Mintha külön cég csinálnák a kettőt :).
Ebből is láccik ,hogy carmack is egy pénzéhes bubi ami jól fogy arra fejleszt! A wii-nél még vár ,és majd hanyagolja a durci kamu szövegétt hamarosan érdekes modón :)


Egyébként egy kis + érdekesség ha nem is gta ,de jön a driver és valszeg a késöbbi driver részek wii-re!
( ugye az ubisoft megvette az ataritól a jogokat)

''Korábban már pletykálták, most azonban már biztosnak látszik: az ESRB M, azaz 'Mature' besorolással látta el a Driver: Parallel Lines korábban már bejelentett PC, és - dobpergés - Wii verzióját. Igen, a Nintendo masináján is tiszteletét teszi majd a Reflections márciusban megjelent játéka, a kiadó pedig érdekes módon nem az Atari, hanem a konzolon a mennyiséget tekintve keményen, minőségileg viszont igencsak visszafogottan nyomuló Ubisoft lesz. Meglátjuk, mire mennek majd egy nagyjából egy éves játékkal...''

Útolsó mondatal nem értek egyet fray cray ami max ilyen tuccat terméknek tünik amit ubisoft adodt kih wii-n :)

Szerintem jóh lesz ez a driver ,mert igy lehet tudni kb milyen szintü élmény lenne egy gta wii-n !


[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#105) Shabranigdo válasza Zenty (#104) üzenetére


Shabranigdo
tag

ezt nem is tudtam,hogy ubi átvette a jogokat.reméljük kihoznak belőle valami jót,mint annó PoP-pal tették :R

''Tudom, hogy naponta csak egy hülyét lehet kérdezni, de nekem ez ma az első''

(#106) Peat;) válasza Shabranigdo (#103) üzenetére


Peat;)
veterán

Grrrr nem azt írtam hogy ps3 alkalmatlan hanem a processzorok azok, csak egyet fognak kihasználni, mivel vagy nem lehetséges vagy kurva időigényes kihasználni a többit...nem csak Carmack mondta ezt, már régóta szivárgotak ezek a hírek sok helyről. Carmack meg nem guru? Elolvastad előte mit csinált a régi doom3 motoral pl.? Csak azt amit előtte még senki, meg általában ezek a dolgok jellezmik, ha kifogy a pénzből megvonja a vállát és összedob egy új vmit. No, de magasan többet tud mint az átlagfejlesztő, ebben egyetrétünk nem? Ha ő nem tartja lehetségesnek hogy kiasználják a procikat a ps3-ban és máshonnan is ezek a hírek szivárognak akkor még mindig a sony marketing kampányának hiszel? A gép megjelent, nem is most mégsincs egy darab prezentáció se ami bizonyítaná hogy a teljesítményt fel tudnák-e használni bármire. Tök ugyanaz mint xbox360 konzololdalról tekintve, csak más játékokkal(igen jobbakkal, de a fizikailag ténylegesen felhasználható képességeket figyeld most), semmi előnye nincs a sok prociból, se jobb fizika se semmi, grafikailag meg majdnem ugyanaz a kettő. Blue-ray, ennyi amivel többet tud, pont. Nincs vele semmi baj, csak túl lett lihegve hogy milyen fasza lesz és mégse, én így látom többet nem írok róla :)
Konzol ügyileg meg annyiban igaz hogy a gigahertzet kell növelni, hogy 1 magra koncentráljanak (vagy max 2 szerintem), a legegyszerűbb fejlesztési környezet fontos kéne hogy legyen, ha konzolra a fejlesztési idő még tovább növekedne akkor 1 játék elkészítéséhez a konzol megjelenése előtt már több évvel kéne nekiülni, ez fa*ság szerintem, így is nagyon időigényes és pénzigényes már a fejlesztés, nem akarok 30k-s játékárakat és 4-5 év várakozási időt részemről :/ de ez majd eldől, lehet 5 év múlva olyan konzolok lesznek amiben min. 10 proci van de a fejlesztési környezettel megoldják hogy használható is legyen :)

(#107) Shabranigdo válasza Peat;) (#106) üzenetére


Shabranigdo
tag

Nem a marketingnek hiszek,hanem majd a saját szememnek.Mit csinált a doom3 motorral?(ami már alapból nem volt olyan jó,mint amilyennek beharangozták/vártuk szvsz)
''ha kifogy a pénzből megvonja a vállát és összedob egy új vmit.'' igen,''összedobták''(azért eltartott ugye egy ideig ;) ) a doom3-at,aztán (szvsz) a névvel eladták.Lehet (sőt),hogy többet tud mint az átlag fejlesztő,csak az átlag fejlesztő nem egyedül akar megcsinálni egy engine-t és itt van sztem Carmack hibája,hogy ő még mindig úgy akar dolgozni mint 10 éve.
egyelőre nincs előny a sok prociból,de sztem később lesz.
Gigahertz vadászás ment egy ideig,de valamiért elment másfelé a proci fejlődés és valószínüleg nem véletlenül.
A szoftverfejlesztés meg mindig is egyre nehezedett,ezért találnak ki újabb és újabb módszereket paradigmákat.és igen valszeg a magok száma tovább fog nőni a procikban és ezzel párhuzamosan megoldják(mert muszáj lesz),hogy egyszerűbben és jobban kihasználható legyen.

''Tudom, hogy naponta csak egy hülyét lehet kérdezni, de nekem ez ma az első''

(#108) Zenty


Zenty
őstag

Ps3 -nál meg lehet nézni f1 gamet nah az nextgen! Mint ha real tv-ben lenne!
Pedig nem is szeretem az autos gameket ,de azzal jáccanék :)

Vissza térve carmackre azért most akkorát nem alkotott. A doom 3 motorja nem is fogyott jól !
Az igazság az ,hogy egyébként is lassu az id ,de most már atom lassúak,és igy nemtudnak haladni kóral,konkurenciával időben. Szal Carmack lehet azért mondja,hogy nem lehet kihozni a maxot ps3 -ból mert ö mire befejezné már rég kijönne ps5 :D
Kojima pl nem panaszkodik szoft problémákról igaz valamilyen szinten exlusiv fejlesztő ,de akkor is.



[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#109) Zenty


Zenty
őstag

grand theft mario:
[link]
:DDD

[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#110) shev7


shev7
veterán

most lattam egy torrentoldalon, hogy le lehet tolteni az NFS: Carbon-t Wii-re. Ezekszerint feltortek a wii-t?

Ezt talaltam: [link]

[Szerkesztve]

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#111) piqla válasza shev7 (#110) üzenetére


piqla
őstag

*kezdorzsolosszmajli* ;]

Szereted az állatokat?

(#112) Shabranigdo válasza shev7 (#110) üzenetére


Shabranigdo
tag

hát félig.másolni tudják a játékot,de futtatni még nem lehet.legalábbis tudtommal

''Tudom, hogy naponta csak egy hülyét lehet kérdezni, de nekem ez ma az első''

(#113) shev7 válasza Shabranigdo (#112) üzenetére


shev7
veterán

tenyleg. A chippelesen most dolgoznak... Nem kovettem a konzolos temakat eddig. A GC-vel mi volt? Azt is most tortek fel a wii-vel egyutt?

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#114) Shabranigdo válasza shev7 (#113) üzenetére


Shabranigdo
tag

hát arról nemsokat tudok,de úgy tudom,hogy ott csak elég körülményesen lehet indítani a másolt játékokat,szal nem úgy,mint pl ps2-nél,hogy chip be,azt ugyanúgy mennek törtek is mint eredeti,hanem minden indítás előtt trükközni kell.ha jól emlékszem :U

[Szerkesztve]

''Tudom, hogy naponta csak egy hülyét lehet kérdezni, de nekem ez ma az első''

(#115) Zenty


Zenty
őstag

Ez túl brutális ezért linkelni kell :D
[link]
Wii-sex...

Guild Wars - Zenty a survivor

(#116) Shabranigdo válasza Zenty (#115) üzenetére


Shabranigdo
tag

uhh,ez nemkem már sok volt

''Tudom, hogy naponta csak egy hülyét lehet kérdezni, de nekem ez ma az első''

(#117) Zenty


Zenty
őstag

Nah kezdenek jönni az első wii magyar fan sitok is :)
[link]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#118) Shabranigdo


Shabranigdo
tag

valakinek tapasztalata wiimote és 1.2-es ceruza aksi házasságáról?mennyire jól-nemjól működik vele?

''Tudom, hogy naponta csak egy hülyét lehet kérdezni, de nekem ez ma az első''

(#119) Peat;)


Peat;)
veterán

No azon a fan oldalon ovlasható pár érdekes dolog:

Az Amerikai Technológiai Kutatóintézet nevében P.J McNealy így nyilatkozott.

“Tegnapi felmérésünkből, melyben 52 bolt (köztük kis butikoktól a nagy elektronikai áruházakig) vett részt, az derült ki, hogy az 52-ből 28 boltban volt raktáron PS3 (melyek közül az egyikben 60db porosodott), míg egy boltban se kaptunk Nintendo Wii-t''

hoppá, ez engem meglepett nem enyhén

Egy másik kis hírben egy fejlesztő nyilatkozik úgy hogy sokkal bonyolultabb mozgásokat is képes a mote feldolgozni..ez reménykeltő, meglesz az a star wars kardozás... :B
Tv-ben láttam valahol az xbox360 gears of war játékbemutatóját, mármint tesztbemutatót nem reklámot. Na a mozgás és grafika gyönyörű, kb itt véget ér a játékélmény és attól hogy szép még nem tudna lekötni engem pl...lassan tényleg eléri a grafika azt a szintet amit hülyeség továbbfejleszteni, kár hogy nintendo kicsit lejebb alakította ki ez a szintet, de metroid tvben kinézett úgy mint pár xboxos(360..) game, az meg nekem elég..most felemás hírek keringenek, állítólag pénteken lehet venni pár boltban itthon is már, de jövőhéten tuti, kérdés hogy mennyi db jut nekünk.

[Szerkesztve]

(#120) Shabranigdo válasza Peat;) (#119) üzenetére


Shabranigdo
tag

hát igen,ez a SW fénykardozás jól hangzik meg jó elképzelni,de azért gondoljunk bele,hogy mennyire tudnánk kivédeni a lézerpisztoly lövedékeit?mert nemhiszem,hogy sok wii tulajdonossal lenne az erő :)
''állítólag pénteken lehet venni pár boltban itthon is már, de jövőhéten tuti, kérdés hogy mennyi db jut nekünk.''-hát nem akarlak nagyon elkeseríteni,de amikor én decemberben feliratkoztam saturnban,akkor folytatták a listát azon túl is,amit akkor kaptak,szal nagy eséllyel megint elfogy az összes elővételben.hacsak nem hoznak valami szokatlanul nagy tételt

''Tudom, hogy naponta csak egy hülyét lehet kérdezni, de nekem ez ma az első''

(#121) Peat;) válasza Shabranigdo (#120) üzenetére


Peat;)
veterán

Akkor egyszerűen rakjanak bele 2 jétákmódot: arcade és real life....de nekem ne 5 féle suhintás legyen má...

(#122) Zenty


Zenty
őstag

''A PS3 több szempontból is teljes katasztrófa. Véleményem szerint nyilvánvaló, hogy a Sony-nak fogalma sincs arról, mit akarnak a vásárlók és a fejlesztők. A legjobban akkor járnának, ha az egészet szanálnák és tiszta lappal kezdenék újra. Csak annyit kellene mondaniuk, hogy egy elképesztően borzalmas katasztrófa volt, sajnáljuk, azonnal felfüggesztjük az árusítását és a fejlesztők meggyőzését, hogy foglalkozzanak a platformmal'' - mindezt Gabe Newell, Valve pápa és Half-Life mágus regélte el, az interjú másik részében éltetve a Wii-t, mely ''jövő ilyenkorra több felhasználóval rendelkezik majd, mind a 360.'' 576.hu

Lol mit tesz az eladás ideje volt ,hogy Gabe is nyal egyet a wii-nek :)

Zenty alias Nosztredámusz :DD : ''Várom már hl2 és csé utalásokat is''(97)




[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#123) Shabranigdo válasza Zenty (#122) üzenetére


Shabranigdo
tag

igen,énis olvastam ezt az idézetet máshol.Sztem se Gabe-nek se Carmacknak nem kéne ilyen nagy megmondónak lenni,főleg,hogy a konzolokhoz nem sok közük van.Maradjanak annál,amihez értenek.Meg persze Gabe fejlesszen azért Wii-re is :) várom az exkluzív HL-t rá ;] :))

''Tudom, hogy naponta csak egy hülyét lehet kérdezni, de nekem ez ma az első''

(#124) Drizzt válasza Shabranigdo (#123) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Hát ha ma elkezd valamit fejleszteni Gabe, akkor ne várj rá 2012-ig. :)

I am having fun staying poor.

(#125) Shabranigdo válasza Drizzt (#124) üzenetére


Shabranigdo
tag

ok,nem várok rá addig :P
egyébként,valve játékaira legalább érdemes várni :U

''Tudom, hogy naponta csak egy hülyét lehet kérdezni, de nekem ez ma az első''

(#126) Petro


Petro
tag

Call of duty 3 meg van valakinek Wii-re? Esetleg írna róla véleményt?

(#127) Shabranigdo


Shabranigdo
tag

akkor senki nem tudja,hogy mennyire működik jól 1.2v-os ceruza aksikkal a kontroller?
esetleg valahol van 15k-nál olcsóbban zelda?(minden fillér számít :U )
illetve valakinek van róla infója,hogy mikor indul a news channel(akár közelítőleg is)?

''Tudom, hogy naponta csak egy hülyét lehet kérdezni, de nekem ez ma az első''

(#128) Petro válasza Shabranigdo (#127) üzenetére


Petro
tag

Én nem vettem észre különbséget játék közben az 1.2 v és az 1.5 v elem között.

(#129) Petro


Petro
tag

Ma megvettem a Red Steelt.
Első benyomásra, maga a játék egy átlagos FPS, ha PC-re jelent volna meg nem hiszem, hogy sok vizet zavart volna. Viszont ami mégis baromi jóva teszi, azaz irányítás. Itt most nem arra gondolok, hogy mennyire pontos meg ilyenek, hanem maga a feeling ahogy irányítom! Nekem a sokat kritizált kardozás is tetszik, és nem zavar, hogy csak előre leprogzamozott mozdulatok közül tudok választani.
Pár óra játék után az egyetlen dolog ami nem tetszett, hogy a célkereszt nem fixen a képernyő közepén van (mint a PC-s FPS-ekben), hanem a képernyőn belül ide oda tudom mozgatni, de ezt is meg lehet szokni.
Egy szó mint száz, nem bántam meg, hogy a COD 3 helyett ezt a gamet vettem meg.

(#130) q2w3 válasza Shabranigdo (#127) üzenetére


q2w3
senior tag

Nekem sikerült tegnap vennem egy wii-t a gamestoreban,.
A zelda nagyon jó.
A new channellel az van,hogy ha az országot eggysült királyságra (Uk)-ra rakod akkor van net
és lehet ingyen letölteni Wii opera trial és tdusz úgy netezni mint a pc-n.
Valahol azt olvastam,hogy 27-tól lesz elérhető Magyarországon a Wii news a shop channel és az indőjárás jelentő cucc. De érdemes UK-ra rakni.

(#131) q2w3


q2w3
senior tag

Én kezdésnek egy zeldát vettem hozzá.

(#132) Shabranigdo válasza q2w3 (#130) üzenetére


Shabranigdo
tag

természetesen UK-ra van állítva,de a news channel még nem él.
én köv fizetésből tervezem zelda megvételét

''Tudom, hogy naponta csak egy hülyét lehet kérdezni, de nekem ez ma az első''

(#133) q2w3 válasza Shabranigdo (#132) üzenetére


q2w3
senior tag

Nem értem nálam simán lehet frissteni. A shop channel megy?
Mert ha az megy akkor passz. HA nincs meg akkor szed le ingyen a shop channelről a operát ingyen.

[Szerkesztve]

(#134) Shabranigdo válasza q2w3 (#133) üzenetére


Shabranigdo
tag

nem az operát hiányolom,azt letöltöttem,amint kijött.van egy news channel mellette,ahol elvileg majd napilap szerűen lehet híreket olvasgatni

''Tudom, hogy naponta csak egy hülyét lehet kérdezni, de nekem ez ma az első''

(#135) Zenty


Zenty
őstag

Nintendo 2007 game video mix ( nemtudom hogy volt itt?)
Pár gamenél többet mutattnak. ( pl disaster jónak igérkezik meg a project hammer :)
[link]

[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#136) Zenty válasza Zenty (#135) üzenetére


Zenty
őstag

Disaster (kivágva):

[link]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#137) Dictator^ válasza shev7 (#110) üzenetére


Dictator^
veterán

valahova épp erről linkelt be vki egy videót, lehet másik topic volt... youtubeon egy csomo video van Wii hack néven, de mindegyik videó megdöl, mindegyikbe azt akartak bemutatni, hogy megy a másolt gém stb...közbe valkószinüleg (comment szerint) egy másik wii gépen futattak a jatekot ami nem látszott a videón..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#138) Shabranigdo válasza Zenty (#135) üzenetére


Shabranigdo
tag

hát igen,elég jól megkomponált reklám videó.azthiszem Nintendo marketingesei továbbképzésen voltak :C
a Víz alatt úszkálos-nak mi a címe.eszméletlen jól néz ki szerintem.Disastert is várjuk szeretettel :R

''Tudom, hogy naponta csak egy hülyét lehet kérdezni, de nekem ez ma az első''

(#139) Zenty válasza Shabranigdo (#138) üzenetére


Zenty
őstag

Jah az a búvárkodás téleg elég jóh! Azthiszem ebben a moviba mutatta meg elöször magát nemtudom mih a címe

Guild Wars - Zenty a survivor

(#140) Shabranigdo válasza Zenty (#139) üzenetére


Shabranigdo
tag

közbe megtaláltam,Forever blue és az everblue 1-2 fejlesztői készítik

''Tudom, hogy naponta csak egy hülyét lehet kérdezni, de nekem ez ma az első''

(#141) Integra


Integra
titán

[link]

esküszöm valamikor kipróbálom:)
marhára jó lehet ez a kütyü

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#142) Fortissimus válasza Integra (#141) üzenetére


Fortissimus
őstag

jól nyomja a csaj :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#143) Zenty válasza Shabranigdo (#140) üzenetére


Zenty
őstag

Nézem ,hogy online gamenek van titulálva? Közös cápa vadászat? :D

Guild Wars - Zenty a survivor

(#144) Shabranigdo válasza Zenty (#143) üzenetére


Shabranigdo
tag

online?hol találtál ilyet?mert tudtommal kalndjáték a besorolása :F

''Tudom, hogy naponta csak egy hülyét lehet kérdezni, de nekem ez ma az első''

(#145) Zenty válasza Shabranigdo (#144) üzenetére


Zenty
őstag

ign ,de elég kevés infot írtak róla igy lehet pletkya szint és téleg rpg

Közbe nézegetem mást ,hogy a Mortal ilyen jóh lesz wiin?
[link]

Útoljára snes-en gameltem a 2-vel ,de ha wii-n ez ilyen ezt is be kell szerezni :)



[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#146) Zenty


Zenty
őstag

Elindult a news chanel ha minden igaz?
[link]
jöhet a beszámoló ,hogy milyen

Guild Wars - Zenty a survivor

(#147) kapcs-ford


kapcs-ford
őstag

yupeee!

[link]
[link]

[link]



[Szerkesztve]

Aláírás

(#148) shev7 válasza kapcs-ford (#147) üzenetére


shev7
veterán

nemtok spanyolul, de arrol van szo, hogy csinaltak modchipet a wiihez?

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#149) Peat;) válasza shev7 (#148) üzenetére


Peat;)
veterán

Pontosan, de ha minden oké lenne vele szerintem akkor részletesebb video illetve technikai leírást tettek volna közzé :U Az oldal meg már be sem jön, nintendo elkapta őket :D

(#150) kapcs-ford válasza Peat;) (#149) üzenetére


kapcs-ford
őstag

Videó is van meg technikai leírás sőt az ára is... Látsz te vagy csak nézel?

A cikk dátuma: 26.01.2007.

''Csak idő kérdése volt. A Tmbinc konferencia óta az a hír járta hogy különböző csoportok dolgoztak a modchip-en a Wii konzolhoz. Okés, és már itt is van az első reklám a team Ninja kezéből.

A Wiinja engedélyezi a biztonsági másolatok betöltését a Wii és a GameCube konzolokon de csak azokat melyek a konzol régiójából származnak! A másolatokat lehet DVD-re másolni a Rawdump progi segítségével. Hamar lesznek még hírek..


Frissítés: Video mutatja be a chip müködését, köszi xhartas-nak hogy felrakta a youtube-ra.


Frissítés2: Egy bennfentes (magát nem kívánja megnevezni) küldött nekünk egy leírást a chip alkalmazásáról, ahogy azt láthatjátok nagyon egyszerű (csak 5 forrasztási pont). Valószínű hogy hamarosan elkezdődik a kereskedelmi forgalmazása 40euros ajánlott fogyasztói áron.


Rawdump 0.4 para tus copias de seguridad de Wii y GC
Wii, 24-01-2007 a las 11:52 por jiXo - [35 comentarios]



A Rawdump programmal lehet másolni lemezeket a Wii-hez és a GC-hoz egy LG olvasóval (csak GDR) A progi utóbbi verziójával (0.4) már nem kell használni a DVDInfo progit és a rippelés 5x gyorsabb.



Emlékeztetünk hogy még nincs lehetőség arra hogy ezeket a biztonsági másolatokat használjuk a Wii-n (amíg ugye nincs chippelve) de a GC használók már használhatják.''

Forrás: [link] Fordítás: Kapcs-ford

[Szerkesztve]

Aláírás

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.