Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#701) Kaoru válasza szjoci (#699) üzenetére


Kaoru
aktív tag

Speedshopnál láttam 59,8ért :D
[link]

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#702) rudi


rudi
nagyúr

Fú, Resident Evil IV-et mindenhol nagyon felpontozták! game.co.uk-n postával együtt 12000 Ft környékén meg lehet kapni, nekem múltkor 3 nap alatt kiküldték a rendelésemet. Lehet, hogy én benevezek egyre.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#703) szjoci válasza Kaoru (#701) üzenetére


szjoci
őstag

:DDD igen, ez a bolt az emberem. Akkor helyesbítenék: tud valaki 59,800.- HUF-nál (azaz ötvenkilencezernyolcszáz magyar forint-nál) olcsóbban Wii-t? :))

esetleg ha megunta valaki nyugodtan szóljon, szívesen megveszem monnyuk 50k-ért ;]

[Szerkesztve]

(#704) Peat;) válasza rudi (#702) üzenetére


Peat;)
veterán

Én meg a driverrel szemezgetek, nem tűnik rossznak és pcn sosem játszottam a sorozattal. Igaz resident evillel sem nagyon, csak kettővel picit, az is vonzana...csak én ezekért az újrakiadott játékokért nem adok ki szívesen pénzt.

(#705) djtoomi


djtoomi
addikt

Hy!
Nem tudok dönteni hogy X360 vagy Wii,annak a grafikája,képe jobb,emelett meg az irányitás szól.Kb ugyanannyiba kerül.Ezt lehet már chippeltetni?Mert nincs kedvem kidobni 10-en sok ezret egy gameért mert ha nem lehet chipeletetni akkor 360-at vezsek,mert alig van PC-re is eredeti játkom.Kb 1.5-2 hónap mulva valamelyiket megveszem.Sztetek mennyit fog esni addig az ára? :F

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#706) Agostino válasza djtoomi (#705) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Lehet a Wii-t chippeltetni.

Gondolkoztam rajta én is, de aztán azt mondtam magamban, a fenébe, minek? Jó a cucc, tetszik, támogatom őket annyival, hogy eredeti játékokkal játszom. El kell olvasni 2-3 forrás játékismertetőjét, akkor nem ér meglepetés.

[Szerkesztve]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#707) djtoomi válasza Agostino (#706) üzenetére


djtoomi
addikt

Ha lehet hol lehet,és kb. mennyiért lehet?Érdemes Wii-ből használtat vennivagy annyival amennyivel olcsóbb(3-4k)nem éri meg foglalkozni,szal értem ezalatt hogy pl nagyon el tud kopni pár hét,egy hónap használat alatt?A wii spotrsban amik benne vannak milyenek,jó játékok,mármint jókat lehet vele játszani?Milyen a grafikája kb a 360-hoz hasonlitva?Bocs,tom hogy sok a kérdés de még csak kiállitva láttam,egy ismerösömnek sincs ilyen,nem tom megnézni,sokan nem is hallottak róla.Én meg nagyon akarok egyet,de sztem akkor többen is vesznek majd! :DDD

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#708) rudi válasza djtoomi (#707) üzenetére


rudi
nagyúr

Van itt a PH-n egy egész jó Wii-s topic, szerintem kérdezgetés helyett inkább ott olvasgass [link].

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#709) Agostino válasza djtoomi (#707) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Nem tudom hol laksz, de max felmész vele BP-re. Amúgy max 10k körül szokták asszem.

Használt vagy új kérdése szerintem pont olyan mint az autóknál. Én nem vennék használtat.

Wii sport szerintem szuper alapcsomag. Mi tesómmal szinte minden nap gyűrjük, bár most a Zeldát koptatom.

Wii vs 360: grafikában a 360, már ha az alatt az élességet a kismillió élsimitást nézzük. Személy szerint meg vagyok maximálisan elégedve a Wii-vel képi megjelenítésével.

Nem bántam meg, hogy ezt a konzolt választottam. : )

rudi - lol : D

[Szerkesztve]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#710) djtoomi válasza Agostino (#709) üzenetére


djtoomi
addikt

Rengeteg tesztet ovlastam rólka meg X360.ról az már világos.Szal itt pár kérdés van.Sokszor lenne hurcibálva a Wii,mindenhol van wlan.Hogy tudok pl femenni bármilyen weboldalra pl. freemail vagy PH!,vagy valami,ha nincs billenytűzete?Meg hogy pontosan mit tartalmaz a doboz.A wii-t a talpat,a kézikönyvet,és melyik távirányitót?Van ez amit mindenképen látunk,meg van a fehér másik asszem az a nuncsuk.Vagy mi.Az benne van? :F

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#711) Agostino válasza djtoomi (#710) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Hejj. No akkor.

Hurcibálás szerintem semmivel sem árt neki többet mint a hasonszörű mechanikai dolgoknak. Wireless netet pillanatok alatt be lehet rajta állítani. Internethez: felmész a Wii shopba, onnan ingyen letöltöd az Operát a memóriába. Lesz külön ikonja, arra rákatt, és folyik is a net. Az adatok bevitele úgy történik, hogy kattintasz x mezőre, ahova írni akarsz, a Wii felhoz a képernyőre egy billentyüzetet, controllerrel becélzod a betüt, pötty rá, kész. Nem olyan lassú így írni, bár chatre nem javaslom. A dobozban van 1 talp, 1 érzékelő, 1 wiimote, 1 nunchuck 1 Wii sports játék, hálózati töltő, ragtapacsok az érzékelőnek. Két fő rész van. Egy maga a konzol, gyak akárhova elrakhatod, csak a lemezek cserélgetésekor legyen kéznél, és adott az érzékelő. E egy 1cm*15cm kis lapocska, amit oda teszel, ahonnan jó rálátása van rád. Ez a legfontosabb kellék.

[Szerkesztve]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#712) bLaCkDoGoNe válasza djtoomi (#705) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

IMHO ilyen olcsójános ne vegyen konzolt.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#713) bLaCkDoGoNe válasza Agostino (#711) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Hehe, az Opera csak júni 30-ig ingyenes, utána szopóág van, mert kemény 500 pontot legombolnak érte az emberről. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#714) Peat;) válasza bLaCkDoGoNe (#712) üzenetére


Peat;)
veterán

Nemtudom. Én is fogom chiepltetni de nem érzem magam olcsó jánosnak sem, meg bűnözőnek sem. A nagy címeket megveszem, a kisebbeket meg átiratokat nem. Ez elfogadható az én értékrendemben...anyagi helyzettől függetlenül...szerintem vagy nincs wiid és nem tudod milyen szarokat is kiadnak rá, vagy van de akkor csak a nagy címekkel játszottál még...

Az érdeklődőnek meg azt ajánlom a nagy címeket vegye meg, aztán azokat úgyis lehet cserélni. Az eredeti meg mégiscsak más. Pl. zelda-red steel szerintem megéri az árát, nagyon szórakoztatóak. Ilyen lesz még metroid is nemsoká ;)

[Szerkesztve]

(#715) Agostino válasza bLaCkDoGoNe (#713) üzenetére


Agostino
addikt

Udv

Az is csak max egy 1000-es. ; )

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#716) rudi válasza Peat;) (#714) üzenetére


rudi
nagyúr

Tökmindegy milyen a háttered az illegális szoftver attól még illegális marad, törvényt sértesz vele.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#717) rudi válasza Agostino (#715) üzenetére


rudi
nagyúr

Kicsit több, asszem 1000 pont 7 fontba kerül.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#718) Agostino válasza rudi (#717) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Akár. Én valahol olyasmi kiírást láttam, hogy 1 euró 100 pont, bár végülis olymindegy.

De ha már hsz. Aki Zeldázik, az mondja meg nekem legyen olyan kedves ,hogy az olajos ipse házánál hol van a 3. lélek amit be kell gyűjteni? Kettő volt a házban, tiszta sor, de van egy amit olyan helyen mutat, ami a talpam alatt van. Ásnom kellene valahol?

Mod: a 715. hszt Wiin pötyögtem be, nem is volt olyan vészes, lehet onnan fogok fórumozni . : )))))))

[Szerkesztve]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#719) Peat;) válasza rudi (#716) üzenetére


Peat;)
veterán

A nintendo meg az én értékrendemet sérti meg hogy szarokat is adnak 10k felett. Most is kijött egy olyan autós játék ami kb need for speed 1! grafikával rendelkezik. Az persze megszokott hogy a multik védelmet élveznek a fogyasztó meg örüljön hogy elköltheti a pénzét hehe..logikusabb árpolitika mellett más lenne a helyzet, pl ha a kororinpia nem 12k lenne hanem 5-6 akkor dehogy tölteném majd le. Nálam egy golyóval való ügyességi játék nem egyenlő zelda pl. Ha ezt nem látom az árban akkor meg pénzkidobásnak tartom a megvételét, sajnos. Nem buzdítok senkit erre persze, a chipelésnek is sok háránya van!

(#720) Peat;) válasza Agostino (#718) üzenetére


Peat;)
veterán

Küldtem egy végigjátszást, mert már nem emlékszem, a végigjátszás meg tuti hogy kell még 1-2 helnyél majd.

(#721) rudi válasza Peat;) (#719) üzenetére


rudi
nagyúr

Semmivel nem tudod megindokolni a lopást! Nekem is jó lenne egy 500 000 forintos bicaj, de nem lopom el, ha nem tudom megfizetni, hanem inkább nem bicajozok rajta. Szidhatod az államot és az anyagihelyzetedet is, hogy nem engedhetsz meg magadnak egy 12k-s játékot de attól még továbbra is törvényt sértes, ami csunya dolog.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#722) Agostino válasza Peat;) (#720) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Köszi, megérkeztek, asszem most kellene is fog, tiszta labirintis ahol most járok. D:

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#723) @rglaaf


@rglaaf
veterán

ahh a fenébe az 576-nál előrendelt resident nem érkezett meg,pedig de rákészültem hogy a hétvégén zombi irtás lesz,nah mind1 majd akkor a jövőhétvégén

PSN:BiZzare_0 ️

(#724) Peat;) válasza rudi (#721) üzenetére


Peat;)
veterán

Nemvagyok az az államszídós fajta, én egészen másban jelöltem meg az elégedetlenségemet. Csúnya dolog, persze, törvénysértő persze. Ez mind rendben, nem is buzdítok senkit chipelésre, főleg nem úgy hogy nem is venne eredeti játékot.

A másik oldal: attól hogy egy tevékenységre nincsenek törvények ugyanolyan értékrendsértő cselekedet lehet. Attól hogy nincs leírva a paragrafusok végeláthatatlan mezején hogy a 10 fillérből megcsinált, rövid, technikailag a géphez mérten is elavult játékot adnak el olyan áron mint egy Resident Evilt, az számomra attól még sértő. Fogyasztóvédelem talán kiterjeszthető lenne..persze ez nehezen megoldható, de talán így lejött mire gondoltam. Semmi sem fekete fehér a valóságban. [link] Ez a játék pl a fogyasztó lenézése az én szememben. Törvényileg elítélendő, erkölcsileg számomra nem annyira. Mint látod nem büszkeségből írkálom(magyar divat), hanem megindokoltan a dolgot. Talán zárjuk is le, már eddig is volt/van 3 eredetim+wii sports és még a chip sincs benne mert most nincs időm rá ;)

(#725) shev7


shev7
veterán

Lassan en is raszanom magam, hogy vegyek egy wii-t, de a problema az, hogy a jelenlegi TV-m osszes bemenete halott. Valoszinuleg LCD tv-t veszek, csak a mereteben nem vagyok biztos. Ha gyakran jatszanank rajta tobben, akkor van ertelme nagyobbat venni? (a nagyobb jelen esetben 32''-t jelent :) ) Illetve hogy viszonyul a wii a 16:9-es meretaranyhoz?

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#726) rudi válasza shev7 (#725) üzenetére


rudi
nagyúr

Az kétségtelen, hogy a kisebb kép javít valamennyit a felbontáson, de szerintem nagy képernyőn mókásabb, ha többen játszotok (50-94 cm közötti cuccokon próbáltam). A 16:9-et nek kötelező támogatnia a Wii-s játékoknak, de a legtöbbjük kezeli. A Sportsos teniszben osztott képernyőnél sokkal jobb a széles mint a normál képarány, több látszik a pályából.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#727) shev7 válasza rudi (#726) üzenetére


shev7
veterán

koszi, az hogy mokasabb legyen fontosabb :) akkor azt hiszem ebbol egy 32''-os tv lesz.

A 16:9-et nek kötelező támogatnia a Wii-s játékoknak, de a legtöbbjük kezeli
Ennek nagyon orulok :)

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#728) Zenty válasza Peat;) (#724) üzenetére


Zenty
őstag

Ennél a gamenél pont mondta a ubisoft, hogy gyors pénszerzés miatt kellet. Ezért egy fos..
Viszont adtak hozzá egy egész pofás kormányt aki megvette ( én nem :D)

De a legtöbb port főleg a mostanik , már elég jók ( kivétel a fifa az itt is fos lesz :D) szal a launch gameknél volt a fő problem a teljesen új konzol miatt...)

jah és a resi 4 valóban drága nálunk. ( amcsiba fél áron van) ,de azt hozzá kell tenni ,hogy ténleg a legjobb port lett az össz közül. Az írányitás minden teljesen illik a gamehez. Igaz csak kicsit tudtam vele gamelni :(
De az már biztató ,hogy a capcom ilyen jól nyomja egy portnál akkor mi lesz az uc exklusiv gamenél? Egyébként ilyen resi 4 graf szint kéne legaláb minden gamenek minimum.
A capcomnak el kéne adnija a resi 4 motorját, mint wii platform motor :)

[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#729) piqla


piqla
őstag

Udv Wii-banda,

mit tudtok, megjelenik a konzolotokra a Manhunt2?

Szereted az állatokat?

(#730) Zenty válasza piqla (#729) üzenetére


Zenty
őstag

olvas wiihun-t :DDD

Guild Wars - Zenty a survivor

(#731) Probiker


Probiker
aktív tag

Ha minden igaz hamarosan wii tulaj leszek. :)) Eladtam az xbox-omat (nem 360). Beugrok media marktba ha van wii akkor veszek. Ha ott nincs esetleg még 576ba is benézek, de ott drágább a drágaszágom :D ....

Ford Mondeo Tournier 2.0 16v Ghia. ABS,ASR... Röviden Ghia :)

(#732) Agostino válasza Probiker (#731) üzenetére


Agostino
addikt

Join the Dark Side... ): )))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#733) Probiker válasza Agostino (#732) üzenetére


Probiker
aktív tag

Wii for all!
Volt wii :DD Nagyon frankó :))
Megyek is ütögetni ;)

Ford Mondeo Tournier 2.0 16v Ghia. ABS,ASR... Röviden Ghia :)

(#734) rudi


rudi
nagyúr

Kíváncsi vagyok, mikor kezd majd elterjedni a Wii kocsmákban/szórakozóhelyeken. Durván 250k-ból össze lehetne hozni egy projektoros készletet, az még 250 forint/óra/kontroller alapon is elég gyorsan behozná az árát :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#735) t1 válasza rudi (#734) üzenetére


t1
addikt

én még nem játszottam vele, de örülnék ha tényleg lenne ilyen mert lehet rászánnám magamat hogy a későbbeikben vegyek egyet mert amúgy tetszik csak míg nem próbáltam...

(#736) lorcsi válasza rudi (#734) üzenetére


lorcsi
veterán

mennyire tartós és erős a kontrollere?

(#737) rudi válasza lorcsi (#736) üzenetére


rudi
nagyúr

Elég tartós. Úgy odavágtam vele a kezem a fotel fa karfájának, hogy csillagokat láttam, de egy karcolás sem esett rajta. Biztosan jobban bírja a gyűrődést mint mondjuk egy biliárdos dákó.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#738) Peat;) válasza lorcsi (#736) üzenetére


Peat;)
veterán

Nálunk 2 literes visszaváltható üveges kólát sikerült elküldeni vele elég messzire. Bírta :) a rezgés is hibátlan maradt.

Ja az üvegből egy pohárnyi volt kiöntve :)

[Szerkesztve]

(#739) Skipp válasza lorcsi (#736) üzenetére


Skipp
senior tag

Porcelánkacsa fejét simán viszi le, mint egy kard. :))
Múlt héten volt szerencsém kipróbálni a Wii Sportos teniszt, aztán kicsit nagy lendületű fonákot ütöttem, azt hiszem Agostinoékhoz sem mehetek többet. :DDD

[Szerkesztve]

Légy pontos! Mérj mikromiliméterben, jelölj krétával, vágj baltával!

(#740) lorcsi válasza rudi (#737) üzenetére


lorcsi
veterán

ez esetben nagyon életképeds lehet szórakozóhelyeken.
micsoda ötlet!

alap esetben hány kontroller jár egy géphez?

[Szerkesztve]

(#741) Probiker válasza lorcsi (#740) üzenetére


Probiker
aktív tag

1gép 1kontroller. Jópénzért lehet hozzá venni....

Ford Mondeo Tournier 2.0 16v Ghia. ABS,ASR... Röviden Ghia :)

(#742) Agostino válasza Probiker (#741) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Már-már hajmeresztően sok pénzért. D:

Akartam is venni egyet, de amikor összeadtam mennyi a kettő ára majdnem kiesett a kezemből a doboza. Otthagytam, majd ha nyerek a lottón.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#743) Probiker válasza lorcsi (#736) üzenetére


Probiker
aktív tag

Én is teszteltem ma wii kontrollerét.
Tenisz közben kicsit nagyott lendítettem, és eltörtem a csillárt :Y :D :DDD :W
Szinte egy karcolás nélkül megúsztam én és a kontroller is (szó szerint karc nélkül) :D

[Szerkesztve]

Ford Mondeo Tournier 2.0 16v Ghia. ABS,ASR... Röviden Ghia :)

(#744) rudi válasza Agostino (#742) üzenetére


rudi
nagyúr

Playcsomagban érdemes megvenni a második kontrollert, akkor máris adnak hozzá egy újabb játékot.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#745) bLaCkDoGoNe válasza Peat;) (#714) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Szia,

Van Wii-m, tudom, hogy irtózatos hulladékok is kijönnek rá, mégis úgy gondolom, hogy egy játékkonzol nem kenyér vagy levegő, tehát nem létszükséglet, azaz nem kötelező megvenni/játszani vele. Mivel itt a gyártók a szoftvereladásból élnek (jó, a Nintendo pl. pont keres a konzolon is), ezért célszerű megvenni a szoftvereket, ha szeretné az ember elkerülni, hogy az idő múlásával csak hulladékok jöjjenek ki rá.

Nekem mindösszesen 3 játékom van eddig Wiire a sport csomaggal együtt, és ez, valamint két VirtualConsole játék bőven lefedi jelenleg az igényeimet.

Szakítani kellene a PC-n már megszokott ''mindenszartletöltökkipróbálokmer'úgyisingyé'van'' mentalitással, és csak az arra érdemes programokkal kell foglalkozni (ez pedig többé-kevésbé jó eséllyel eldönthető a review-k és a közösség véleménye alapján).

Üdv.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#746) bLaCkDoGoNe válasza rudi (#744) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Mármint WiiPlay csomagban úgy értetted... :)

Mi is úgy vettük, de azért azok a játékok tényleg csak arra jók, hogy az ember megszokja a Wiimote-ot, utána nem nagyon veszi elő. Még azt is megkockáztatom, hogy azt a plusz 1-2 ezer forintot sem feltétlenül éri meg (bár a tehénverseny társaságban bejövős :D).

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#747) rudi válasza bLaCkDoGoNe (#746) üzenetére


rudi
nagyúr

Tényleg Playt akartam írni, javítom is a hozzászólásomat.
Mi társaságban a lövőset és a tankosat is elő szoktuk venni, csajok meg az egyformakeresőset szokták szeretni, nekem meg a buborékos is bejön :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#748) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Azért látom törtök-zúztok rendesen a kontrollerekkel. :)

(#749) Agostino válasza rudi (#744) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Hmm, hát lehet, hogy meggondolom, de a nunchuk akkor is pluszban még 5600 rupee. :-\

: ))))

748 - (Kolombusz) - én ráfogtam már a macskára. : D

[Szerkesztve]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#750) wmarci


wmarci
senior tag

A call of duty 3 , a Zelda és a PoP rival swords ..ezek el tudnak futni egy sima tv-n , nem HDTV-n vagy EDTV-n? jah és kell a mentésekhez memókari?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.