Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1701) norbitális


norbitális
tag

Sziasztok!
A legújabb Wii adatait megtudná valaki adni?
És szerintetek az xbox 360 vagy a Wii az erősebb vagy előnyöseb (ne nézzetek hüyének).

(#1702) zsloti válasza norbitális (#1701) üzenetére


zsloti
senior tag

Milyen adatokra vagy kíváncsi?
Mire szeretnéd használni?
Az Xbox erősebb jóval hardverileg
A Wii erősebb jóval játékélményileg
Legalább valamit árulj el mik az igényeid,hátha jobban tudunk segíteni
Zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#1703) Sirpi válasza norbitális (#1701) üzenetére


Sirpi
senior tag

Technikai adatok

Az xbox jóval-jóval erősebb ennél, grafikában tehát ne is próbáld összehasonlítani őket. Ami miatt a wii mégis előnyösebb lehet (és nálam mindenképpen az is), az a mozgásérzékelős irányító, tehát pl. hadonászva kardozhatsz, bokszolhatsz, stb. Én azt szoktam mondani, hogy akinek van egy relative erős pc-je, és az neki kevés, annak leginkább wii-t érdemes mellé venni, mert az adja a legegyedibb játékélményt a pc-hez képest.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#1704) StoneBridge válasza moli.hu (#1700) üzenetére


StoneBridge
senior tag

Köszi! Úgy tűnik itthonról beszerzem a konzolt, a kiegészítőket meg lehet majd rendelem külföldről.
Érdemes egyből 2 "hadonászóval" venni vagy ideig-óráig eggyel is el lehet szórakozni?
A fit + balance board-ra mennyire érdemes beruházni? Adja a játékélményt is vagy 1-2 hét és rá lehet unni?

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#1705) moli.hu válasza StoneBridge (#1704) üzenetére


moli.hu
őstag

attol fugg, hogy egyszemelyes konzolnak veszed-e (mario, zelda, stb) vagy baratnot is ra akarod birni, esetleg partyzos vagy. masodik esetben mindenkepp kell 2, harmadikban inkabb 3-4 kontroller.
szerintem meg egy kazuarnak se feltetlen szukseges a balance board, alig van jatek, ami kihasznalna, es ebbol meg kevesebb, ami erre epul. en magamnak ennyiert nem vennem meg.
ellenben ajanlom a gamecube-modot, a legend of zelda collectors edition oriasi.

[ Szerkesztve ]

(#1706) StoneBridge válasza moli.hu (#1705) üzenetére


StoneBridge
senior tag

Inkább többszemélyesre. Ilyenkor nincs összeakadás, az infra pontosan tud kezelni akár 4 kontrollert is?
Egyszer próbáltam a teniszt, meg a Zeldát is úgy rémlik, de az utóbbi annyira nem jött be, lehet több idő kell hozzá.
Gamecube mód a többszemélyes játékmód?

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#1707) moli.hu válasza StoneBridge (#1706) üzenetére


moli.hu
őstag

nem infra, bluetooth. ami infra az osszesen 4 darab led/izzo? a teve tetejen ennek a poziciojat erzekeli a wiimote, ez alapjan szamolja ki a wiimote, hogy o hol van. tehat nem a remote sensor (ami teljesen passziv es buta) mondja meg, hogy hol van a wiimote, hanem a wiimote mondja meg, hogy hol a teved. ez joval egyebkent esszerubb is. az infra erzekeles akkor akadozhat, ha van mas infrafeny-forras is a latomezoben, peldaul gyertya (tuz), karacsonyfa-izzo, napfeny.

zelda es tarsaihoz persze tobb, sok-sok ido kell, hiszen kalandjatekok, de ha neked nem jon be a sztorizgatas, akkor lehet kesobb se fog, pedig szerintem ezek az igazan elvarazsolo alkotasok.

gamecube az a wii elodje, a nintendo az egyetlen, mely konzoljainal visszafele teljesen kompatibilis (1-2 szelsoseges periferiat leszamitva), igy peldaul ds-en is jatszhatsz a gba jatekaiddal (dsi-n meg a ds-es jatekokkal). gamecube modhoz kell gamecube kontroller es gamecube memoriakartya.

[ Szerkesztve ]

(#1708) haris válasza StoneBridge (#1704) üzenetére


haris
őstag

Szerintem a 2 irányító kell, de persze el lehet lenni 1-el is.
Sok játék enged 4 személyt egymás után is játszani, illetve pl a baseball, a bowling alapból csak így játszható, hiába van 2 wiimote
A fitpad szerintem jó móka, és egyre több játék támogatja (pl rayman tv party, vagy a shaun white snowboarding) de az ára eltúlzott, különösen annak a fényében, hogy azzal ugyan ugy jársz mint 1db wiimote-tal. Várni kell egymásra, mert ha tudnál is venni 2 fit padot, a wii akkor is csak 1-et kezelne.

[ Szerkesztve ]

(#1709) csibor


csibor
őstag

Érdekes,angolról visszaállítottam magyarra a tartózkodási helyet,rögtön nem enged sehová felcsatlakozni :F
A másik valaki olyat mondott,ha veszek játékot annak az azonosítóját feltöltve lehet kapni pontot a shopba.Ez igaz?

(#1710) Sonja válasza csibor (#1709) üzenetére


Sonja
veterán

Igen, ez igaz. Csakhogy! Sz@rt se érsz vele itt Magyarországon. :( Meg is magyarázom miért. Gyűjtöd a pontokat, ez rendben. Utána van a Nintendo Fan Shop (vagy mi is a neve), ahol különböző cuccokat lehet venni a gyűtött pontokért. Oké, csakhogy a kiszállítási címnél nem tudsz megadni magyar címet, csak amilyen országot regisztráltál a használatnál. Ezt úgy értem, hogy ugye itt Magyarhonban nem elérhető ez a szolgáltatás, ennek következtében pl. Angol címet szoktak megadni (ahogy Xbox360 és PS3-nál is), csakhogy ezt a címet fogja használni kiszállításnak is és megváltoztatni se lehet. :( Abban az esetben tudod ezt esetleg megoldani, ha van pl. Angol barátod és regisztrációnál neki a pontos adatait (név és cím is) adod meg és akkor oda postázzák és ő meg utána neked elküldi Magyarországra. Ennyi a történet.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1711) moli.hu válasza csibor (#1709) üzenetére


moli.hu
őstag

nem pontot, hanem csillagot kapsz, amit be tudsz valtani pontra (vagy targyakra), es le is tudod vasarolni, mukodik. viszont valami 1% koruli az ajandek a jatek ertekehez kepest..

[ Szerkesztve ]

(#1712) Sefter


Sefter
veterán

sziasztok!

játszott valaki a lego indy 2-vel..?
van egy pálya ahol egy házban vagy bezárva mindenhonnan ömlik a víz.
a kertben van 2 dinamit meg 2 motor, mit kell itt csinálni?

Psn ID: sefter_hun

(#1713) moli.hu válasza Sefter (#1712) üzenetére


moli.hu
őstag

szia, azzal meg nem, csak az 1-el, viszont ujfent meglepodtem (pc lego starwars utan), hogy a mennyire elvezetes ketten jatszani vele.
viszont talan: http://guides.ign.com/index/guides/l.html
ez? vagy ez?

[ Szerkesztve ]

(#1714) StoneBridge


StoneBridge
senior tag

Nem tudjátok, hogy most hol kapható 60k-ért a fekete Wii konzol + Sport Resort csomag?
Ehhez egy hadonászót adnak?

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#1715) Sonja válasza StoneBridge (#1714) üzenetére


Sonja
veterán

Pl. itt! Igen, egyet adnak.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1716) Sefter válasza moli.hu (#1713) üzenetére


Sefter
veterán

megtaláltam itt 1000 hála és köszönet :R

Psn ID: sefter_hun

(#1717) siti válasza Sonja (#1715) üzenetére


siti
senior tag

de mindenből egyet :D

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#1718) Sonja válasza siti (#1717) üzenetére


Sonja
veterán

Nyílván, de csak a hadonászót kérdezte. :D

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1719) StoneBridge válasza Sonja (#1718) üzenetére


StoneBridge
senior tag

Köszi, pénteken megveszem a fekete alapcsomagot. Halásztelek viszont kicsit kiesik, így valamelyik fukar, okos, piros boltra gondoltam, hátha van ott akcióban.
Fekete alapgép okosítható egyébként úgy, hogy külső usb drive-ról is olvasson (iso) játékokat?

[ Szerkesztve ]

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#1720) haris válasza StoneBridge (#1719) üzenetére


haris
őstag

Olyan boltban csak karácsonykor volt akcióban és gyorsan el is kapkodták.
Akció előtt a resort nélküli volt 60ezer náluk.

(#1721) StoneBridge válasza haris (#1720) üzenetére


StoneBridge
senior tag

Ok, köszi, a pm-et is. ;)
Egyik boltban van 64-ért, raktáron, valószínűleg ott veszem.

Más: Wii 2-ről mik a hírek? Jövőre jön? Kacsa esetleg, még várni kell rá éveket?

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#1722) adani


adani
csendes tag

Sziasztok húsvétra lehet hogy veszek egy nintendo wii-t .Szerintem jó áron :50000 ft-ért . Szerintetek meg éri kicsipeltetni ? előre is köszi

(#1723) TazLeacher válasza adani (#1722) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A válaszom: balra.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1724) StoneBridge


StoneBridge
senior tag

Hétvégén megvettem a fekete kit-et.
Érdemes frissíteni a 4.2-es szoftra?
Illetve azt nem tudom még, hogy az internetet lehet valahogy használni a Wii-n? (mint böngészőt)

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#1725) dashed


dashed
senior tag

Hali

Aki meg nem szerezte meg az ingyen 500 wii pontot az irjon pmet es segitek.A lenyege ,hogy wii kodot cserelunk es ezert kapunk fejenkent 500 pontot amit a Wii Shop Channel-ben levasarolhatunk..
Teljessen legalis, a Nintendo talalta ki ,hogy nepszerusitse a Shop Channelt.

Connection Ambassador Promotion

Pm-ben elmagyarazok mindent.

[ Szerkesztve ]

(#1726) StoneBridge


StoneBridge
senior tag

A Wii Shop Channelt ill. Wii connect 24-et miért nem tudom használni? A settings-ben kell állítani valamit?
Azt dobja fel hibaüzenetként, hogy ezek a szolgáltatások még nem lettek felajánlva (?).

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#1727) moli.hu válasza dashed (#1725) üzenetére


moli.hu
őstag

Each time a friend or family member connects for the first time to the Internet

amugy a jutalom rendkivul korrekt :)

(#1728) moli.hu válasza StoneBridge (#1726) üzenetére


moli.hu
őstag

lakohelyednek ugye nem magyarorszagot allitottad be? ;)
de ha meg sose csatlakoztal, keresd meg dashed-et, mert ha o segit neked, kap utanad ingyen jatekokat, te meg 500 pontot (~1 nes jatek)

[ Szerkesztve ]

(#1729) dashed válasza StoneBridge (#1726) üzenetére


dashed
senior tag

-Wii Settings menuben az orszagot United Kingdomra allitsd pl. Ne magyarra, itthon nem tamogatottak az online szolgaltatasok.
-Wii settings menuben Connect 24-et kapcsold be.
-Aztan Shop channel

Ezek utan mennie kell.

[ Szerkesztve ]

(#1730) StoneBridge válasza dashed (#1729) üzenetére


StoneBridge
senior tag

Köszönöm a válaszokat.
Persze ez lesz a gond, még gondoltam is rá, csak nem állítottam át végül.

Az 500 pont miatt keressük egymást. :K

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#1738) StoneBridge válasza StoneBridge (#1730) üzenetére


StoneBridge
senior tag

Ha valaki szeretne még 500 pontot csereberélni, az írjon PM-et, tényleg hasznos dolognak tűnik ez a Shop Channel. :)
Vettem komponens kábelt, amivel szebb lett a kép valóban, de talán egy kicsit élesebb képet vártam.
Más: milyen hamar merülnek majd az elemek a távirányítókban? Normál használat mellett, ez mondjuk napi 1-2 órát jelent most.

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#1739) moli.hu válasza StoneBridge (#1738) üzenetére


moli.hu
őstag

elemre vagy elem alaku akkura gondolsz? az akku legalabb egy nagysagrenddel tovabb birja, mint az 1-2 ora. erdemes csekely onkisulesu akkut venni.

az uj nintendo channel mar mutatja, hogy melyik jatekkal osszesen mennyit jatszottal, toplista-szeruen.

[ Szerkesztve ]

(#1740) StoneBridge válasza moli.hu (#1739) üzenetére


StoneBridge
senior tag

Standard, 1x használhatós elemre gondoltam, amit adtak is a Wiimote-hoz. Gondolom nem véletlen van töltő állvány, jobban megéri egy idő után akkus elemmel használni.

A shop channel-ben csak egyszer tudok 500 pontot regisztrálni magamnak?

[ Szerkesztve ]

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#1741) moli.hu válasza StoneBridge (#1740) üzenetére


moli.hu
őstag

nem kell toltoallvany - annal is inkabb, mivel azokhoz nem tudod hasznalni a szilikontokot - csak sima ceruzaakku.
a shop channelben egyszer sem tudsz 500 pontot regisztralni magadnak egyedul, valaki massal egyutt tudsz (azt annak a jellegebol adodoan nyilvan csak egyszer), valamint csillagot tudsz regisztralni a nintendoclub-ban.

[ Szerkesztve ]

(#1742) Sirpi válasza moli.hu (#1739) üzenetére


Sirpi
senior tag

Hú, kösz ezt a nintendo channel-es tippet :) Tegnap este megnéztem, és nem lepődtem meg: Galaxy 132 óra, Zelda 97, a többi jóval kevesebb. Bár furcsa módon 1-2 játék, amivel azért játszottunk jó pár órát, nem jelent meg a listán (elvileg csak 25-öt rak fel, csak éppen nem a legjobb 25-öt)

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#1743) moli.hu válasza Sirpi (#1742) üzenetére


moli.hu
őstag

nekem annal tobb van fent

(#1744) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

Nemrég vettem egy fekete Wii-t (Resort pack) és projektoron használom. Kb. 80"-os képet vetít, és a Sensor Bar a vászon alatt van kb. 50cm-el és előrébb is kb. 40cm-el. A problémám az, hogy ha a remote-al a kép közepére mutatok, akkor sokkal feljebb jelenik meg a pointer. Kb a vászon alsó harmada felé kell tartanom ahhoz, hogy a képen lássam is, hogy hova mutatok.
Nem lehet esetleg ezt valahogy kalibrálni?

(#1745) moli.hu válasza hitman77 (#1744) üzenetére


moli.hu
őstag

ezt nem, csak azt tudod allitani, hogy a kep alatt vagy folott van az infra (plusz twilight princessben es crossbow trainingben lehet csoppet kalibralni)
a kutyu ugy van gyarilag beallitva, hogy aranyos a kep atmeroje a kep tavolsagaval, hiszen arra szamitanak, hogy akinek nagyobb teveje van, az messzebbrol nezi azt (en mar a 24-es monitoromon a subtitle-t ugy olvasom, mintha teniszmeccset neznek). igy ha a kep kozepet lejjebb is allitanad, akkor is hamarabb ernel a kep szeleihez ugyanakkora mozdulatra.
rakd megkozelebb az infrat. (ha jol gondoltam vegig.......)

[szerk: sokminden]

[ Szerkesztve ]

(#1746) hitman77 válasza moli.hu (#1745) üzenetére


hitman77
senior tag

Ok, köszönöm. Bár csak 40cm-t tudom közelebb vinni, amihez valahogy fel kell aplikálnom a falra a sensort, vagy felrakom a vászon tetejére, de akkor meg, kb. 2,2m magasan lenne. Mondjuk nem olyan zavaró a dolog, de jól jött volna egy ilyen lehetőség.

(#1747) moli.hu válasza hitman77 (#1746) üzenetére


moli.hu
őstag

en mar nem ertem, amit irtam, hogy most mikor kell kozelebb vagy tavolabb... helyette inkabb az osi trial&error modszert ajanlom ;) esetleg azt tudod csinalni, hogy keszitesz sajat infra-ledeket (nincs lathato fenye) es egyenkent magad helyezed el oda, ahol optimalis.

(#1748) hitman77 válasza moli.hu (#1747) üzenetére


hitman77
senior tag

Én értettem, és logikus is, mert ha a vászonhoz közelebb rakom (most 40cm-el előtte van), akkor olyan mintha ennyivel távolabb lennék a képtől, így egy fokkal jobb lehet. Valószínű, hogy próbálgatás lesz belőle. :K

(#1749) MarioFan


MarioFan
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy olyan gondom hogy tudjátok a club nintendo-n lehet regizni csillagokat és azokat beváltani wii pontra csak mert én próbálok belépni vagy kiírja hogy nem sikerült vagy behozza a wii points card shop főoldalát :((
Nem tudjátok mi lehet a gond?
Szeretnék belépni de nem tudok hogy vegyek wii pontokat
Tudna valaki segíteni?

(#1750) MarioFan


MarioFan
csendes tag

Persze belinkeltem a wii-be az email-emet

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.