Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1501) TazLeacher válasza moli.hu (#1500) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Miért, ha nem adják vissza, akkor mi lesz? Írsz az ENSZ-nek? :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1502) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Srácok! :) Érdeklődni szeretnék! Akinek van Xbox és Wii-je, az összehasonlítva a kettőt melyiket tartja jobbnak?

Üdv: Csabee.

(#1503) hakos1987


hakos1987
őstag

és tudnátok játékokat ajánlani, amit b.nőmmel tudnék játszani (sport, ügyességi)? esetleg ha a kedvenc játékaitokat megosztanátok, az is segítség lenne:) mert most játékot kellene vennem, csak nem tudom mit...

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#1504) rudi válasza hakos1987 (#1503) üzenetére


rudi
nagyúr

Mi azt szoktuk játszani barátnőmmel, hogy befekszünk az ágyba, aztán ott előjön sport, ügyesség meg minden :DDD

Ha meg Wii, akkor az alap Sport is nagyon érdekes. Célszerű a második kontrollert a Wii Paly játékkal megvenni, abban is van egy halom kétszemélyes minijáték. Ha több ember előkerül, akkor a Rayman Raving Rabbids egészen jó móka. Annak van ügyes zenés része, ami a csajoknak tetszeni szokott. Ha meg még jobban zenések vagytok, akkot ott a Guitar Hero. Mi már elég keveset játszunk (a Wii vel ;)) szóval Raymanokat (2 van belőle) meg még 1-2 partijátékot kölcsön tudok adni.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#1505) Def26


Def26
félisten

Nekem a Kororinpa volt az egyik kedvencem. Jól el lehet vele lenne.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1506) Csabee. válasza Def26 (#1505) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Neked Wii-od is van?

Üdv: Csabee.

(#1507) moli.hu válasza hakos1987 (#1503) üzenetére


moli.hu
őstag

http://www.metacritic.com/games/wii/scores/
majd youtube search: wii {jateknev} gameplay

csajjal: boom blox bash party, warioware smooth moves , mario kart wii , dead space extraction (coop!), wii sports resort , grand slam tennis , trauma center new blood (coop!), big brain academy , ea playground (shovelware) , job island (shovelware)

[ Szerkesztve ]

(#1508) TazLeacher válasza hakos1987 (#1503) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Az alábbi játékokat tudnám ajánlani:

Mario Kart (1 kormányt adnak hozzá)
Rayman Raving Rabbids 2 (az első szerintem nagyon gyenge ehhez képest)
Super Mario Galaxy (bár nem 2 személyes, de jó móka)
Super Paper Mario (dettó)
New Super Mario Bros. (még nem jelent meg, de érdemes figyelni, mert nagyot fog durranni)
Wii Sports
Wii Sports Resort

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1509) TazLeacher válasza Csabee. (#1502) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nincs Xbox-om, de azt tudom, hogy más. A Wii-t alapvetően a mókára találtaák ki, és az élmény leginkább többedmagaddal jön elő. Nincsenek nagyon rá HC game-ek, ami van, az sem fullos. Akinek ajánlanám:
-akinek van elsődleges platformja (PC, 360, PS3), és mellette szeretne mókázni
-családba, olyanoknak, akik nem annyira játékfüggők

Ha szeretnél sokat játszani, de Wii-t veszel, gyorsan meg fogod bánni. A nagy címek ritkán jelennek meg rá, ha mégis, az elmarad minőségben a többi platformtól.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1510) Def26 válasza Csabee. (#1506) üzenetére


Def26
félisten

Volt. :B

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1511) hakos1987


hakos1987
őstag

huhh, jól elláttatok infóval!:)

rudi: a 2 rayman-t kölcsönkérhetem? csak kipróbálnám, ha tetszik valamelyik akkor megveszem (akár tőled is:DDD )
dobok majd privit...:R

[ Szerkesztve ]

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#1512) Csabee. válasza TazLeacher (#1509) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Köszi a tájékoztatást! Nagy létszámba nem fogunk játszani, így én a Wii-ről le is teszek :)
Igaz sokat sem játszanék vele ez az érv viszont mellette szól, meg hogy jó móka.

Üdv: Csabee.

(#1513) hakos1987


hakos1987
őstag

vettem 1000 pontot online... valakinek van tapasztalata mit érdemes letölteni? vki írta korábban, hogy az operat 500 pontért töltötte le... nem találtam sehol, viszont netezős progit igen, és az ingyen volt! egyébként azt hittem kicsit komolyabb játékok vannak fent, de azért ezek se rosszak, csak ha volna tapasztalata valakinek, szívesen fogadnám:)

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#1514) moli.hu válasza hakos1987 (#1513) üzenetére


moli.hu
őstag

netezős progi = internet channel = opera. ha elolvasod ezt, lathato, hogy miert ingyenes.
igy pedig tudni fogod, hogy melyik wiiware jatek milyen jo es hogy kell jatszani.

(#1515) hakos1987


hakos1987
őstag

csak mert színesítem a topikot...:DDD
tud valaki olyan játékot, amiben vívás van? sport játékra gondoltam.... de ha van valami jó kis vívós játék, azt is meglesném, csak eddig nem találtam egyet sem:(
köszi a sokadszor segítséget is:))

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#1516) moli.hu válasza hakos1987 (#1515) üzenetére


moli.hu
őstag

szar: red steel 1, Onechanbara, Samurai Warriors: Katana, Bleach: Shattered Blade, Dragon Blade: Wrath of Fire
jo: wii sports resort, red steel 2

(#1517) hakos1987 válasza moli.hu (#1516) üzenetére


hakos1987
őstag

a red steelt sehol nem találom, ahol be lehetne szerezni... sport resortot majd egyszer, 13K-ért motion plus-al együtt...:)

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#1518) hakos1987


hakos1987
őstag

hali!

lenne megint egy kérdésem:)
a komponens kábelen 5X rca csati van. hova kell dugni őket? mert ugye az alap 1X videó 2X audióhoz képest úgy tudom hogy 3X videó és 2X audió csati van...

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#1519) rudi válasza hakos1987 (#1518) üzenetére


rudi
nagyúr

Legfőképpen komponens aljzatba, amit a tévéken YPbPr néven is szokás jelölni. Rendszerint megfelelően színezve is vannak (RGB). A hangot meg a hozá társított kétcsatornás részre.

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#1520) hakos1987 válasza rudi (#1519) üzenetére


hakos1987
őstag

köszi, találtam ybr-t:) van különbség a komponens kábelek között? speedlink aranyozott pl., de jobb is? érdemesebb olyat venni, vagy jó a ,,sima"?

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#1521) rudi válasza hakos1987 (#1520) üzenetére


rudi
nagyúr

Valamennyi különbség itt is van. Amior én vettem, a gyári nintendos arcpirítóan drága volt, ezért egy közepes árfekvésű cuccot vettem (bár konkrétan nem azt a modellt akartam), ami jó PS3-hoz és Xboxhoz is. Gondom nincs vele, csak annyi, hogy régi helyén, amikor bekapcsolt a hűtő, akkor egy pillanatra elment a kép.

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#1522) hakos1987 válasza rudi (#1521) üzenetére


hakos1987
őstag

értem, megpróbálok olyan aranyozott speedlinket szerezni... köszi!:R

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#1523) sanyi150 válasza hakos1987 (#1515) üzenetére


sanyi150
tag

(#1524) #24334592 válasza TazLeacher (#1454) üzenetére


#24334592
törölt tag

ez mire jó?Mármint az a kártya?

(#1525) #24334592 válasza sanyi150 (#1523) üzenetére


#24334592
törölt tag

ez már milyen beteg :C

még nem is láttam, h már ilyen műanyagot is gyártanak...

Csak ne verj le senkit a szobában :))

Nézegettem itt külföldiában ezt a sport resortot a moiton plus-szal...Azt hittem 45 ejróért ákcijóssan drága...Amíg nem láttam az itteni árakat.Magyarorszáon minden árképzés úgy történik, h amit megszoroztak kettővel azt négyzetre emelik? :F

Mert 45ért, nagyjából 12k-ra jön ki, ami mondjuk OK.

De 14-től felfelé láttam a neten árakat, újonnan...

mivel mindenki dícséri, asszem benevezek rá:)

22ejró a játék nélkül, úgyhogy a második remote--hoz már nem is olyan vészes.

Kérdés: a régi játékoknál is van változás a motion-nel?Mint a wii sports, play?

(#1526) g@bo válasza #24334592 (#1525) üzenetére


g@bo
nagyúr

motion plus csak az új, erre íródott gémekhez jó, de ott tudomásom szerint kötelező... visszamenőleg nem ad plusszt.

én angliából veszem a gémeket,[link] rokon hazahozza.... reptéren legutóbb 25 font volt az origi mario galaxy ( 25*310 volt, mikor lestem... azaz 7750 ft, itthon mediamarkt 15k. lol? ;] ) a fenti linken 30 font, ami most kemény 9k. szutyokországban duplázódik az ár...

amúgy meg pendrive, és cuppantság meg. persze a kedvencek megvannak, de maga a pen megoldás erősen kíméli a gépet.

részemről nem támogatom a sumákolást, de kicsit elnézhető ha -bőven- veszel eredetit is, nomeg a megoldással óvod a gépedet. fórum megfelelő hirdetési rovatában új, bontatlan játékokat lehet kifogni 3-4 k ért, mediaban az EA rendszeresen akciózik, ott is 3-4 ropi volt, elég jó játékokat vettem.

[ Szerkesztve ]

(#1527) moli.hu válasza #24334592 (#1524) üzenetére


moli.hu
őstag

http://prohardver.hu/tema/nintendo_wii_topik/hsz_1500-1500.html

Kérdés: a régi játékoknál is van változás a motion-nel?Mint a wii sports, play?
nem. viszont sok jatek van, aminel opcionalis a motion+

[ Szerkesztve ]

(#1528) #24334592 válasza g@bo (#1526) üzenetére


#24334592
törölt tag

10en felett járok eredetiben...Ezt a pendriveos dolgot már hallottam, de nem értek hozzá.Sajnálnám a Wii-t, ha szétk****k valamit benne...

nameg, a míg szűz, addig van bizalom ;]

Némcsiben is sok az akció.A drágább játékok 45 ejróért mennek.Mindig.Az olcsóbbak, kifutók, beakciózottak félár, vagyis 22...

Tudom, szoktam mazsolázgatni onnan is.Kevés az a dolog ami onnan nekem kéne.

Majd télen, ha otthon leszek.

(#1529) TazLeacher válasza #24334592 (#1524) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Csillagokat kapsz érte, amiől lehet venni ezt-azt. Csak az a baj, hogy ha egyedül vagy, szinte nem elég semmire.

NA vettem egy Wii Points Card-ot, (pontosabban kódot) a 2000 pont 5.000 Ft-ba fájt. Megvettem belőle a Super Mario Bros.-t, a Super Mario 3-at, és a Super Mario World-öt. Maradt még 200 pontom.

Mindegyik tök f@szán meg...mostmár. Ugyanis első esetben a két NES játékkal nem volt kép, csak hang, fekete képernyő fogadott. Vissza kellett cserélnem a komponens kábelt a gyárira, mert az 5 szálas kábel miatt volt a gond.

Keresőnek: virtual konzol fekete képernyő nincs kép hang

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1530) trichterwind


trichterwind
csendes tag

Sziasztok!
3 napja Wii tulajdonosok vagyunk. Szuperjó :)))))
Viszont van vele problémánk, kardozósnál vagy pingpongnál vagy sok másnál minden játék előtt be kell kalibrálni középre a wiimote-ot, és az nekünk nagyon nehezen megy. kb. 10 centire a szenzor elé kell tenni, akkor is alig érzékeli. de ha ha pl mozdítom a kezem, azt érzékeli, szóval a kis "mancsot" kalibrálja nehezen. ez igy normális? mi csinálunk valamit rosszul? vagy a szenzor nem jó? Újan vettük a Wiinket és a játékok is (Wii Sport Resort és Wii Play) újak. állati jó vele játszani. de tegnap vettünk hozzá még egy wiimote-ot is, a "harcolós " (első) játéknál az enyém pl egy csomószor elvesztette a kommunikációt. szerintetek?

(#1531) moli.hu válasza trichterwind (#1530) üzenetére


moli.hu
őstag

mennyin all a wii menu/settings/sensor bar/sensitivity? gyari 3-ason? probald meg fejjebb nyomni. ha viszont mar most is ossze-vissza ugral a kurzor a kepen, akkor vedd lejjebb es sotetitsd be a szobat, fujd el a gyertyakat, kapcsold le az izzolampakat (a wii remote-ban levo aktiv erzekelo a sensor bar-ban levo 6 passziv infraled alapjan tajekozodik.)

milyen wiimote-ot vettel? eredetit vagy jatszosat? jatek kozben veszti el a kommunikaciot vagy jatekok kozott? ha kozott, akkor szinkronizald ossze allandora a konzolhoz. ha eredeti, akkor probald mas akkukkal, ha nem lesz jobb, akkor -szerintem- azonnal vidd vissza, mert telik az ido, onmagatol jobb pedig sose lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1532) trichterwind válasza moli.hu (#1531) üzenetére


trichterwind
csendes tag

mindenből eredetit vettünk. asszem átállítottuk a sensitivityt, úgy jobb lett ,de még úgy sem az igazi.
azt sem igazán tudom, pontosan hova rakjuk a szenzort, már több helyre is próbálgattuk. (még nem ragasztottuk fel)
de a fény az lehet gond, mert tényleg elég sok lámpa ég ott, ahol van a gép.
most nem vagyok otthon, de mindent le fogok csekkolni este. a szinkronizálást is megcsinálom, bár nem tudom igazán hogy is kell.
köszi a gyors választ! :)

(#1533) moli.hu válasza trichterwind (#1532) üzenetére


moli.hu
őstag

en szenzorom a teve tetejen kozepen van, mert a macskak allandoan belemasztak a kepbe. ragasztani nem kell. hasznalj ledes vagy a fal fele vilagito hattervilagitast a tevenel.
szinkronizalas benne van a manualban, de: http://www.youtube.com/watch?v=EBqjtByn1MY
meg egy dolog a hibakereseshez: kiprobalhatod a rossz remoteban levo akkukat a jo remoteban, hogy azzal szakad-e a jo remote. ha igen, akkor biztos, hogy az akku rossz.

(#1534) trichterwind válasza moli.hu (#1533) üzenetére


trichterwind
csendes tag

Most bocs, de kicsit hülye vagyok. az akkut mire érted? miénk elemmel megy...

(#1535) trichterwind válasza moli.hu (#1533) üzenetére


trichterwind
csendes tag

Na okés. nálunk ez a szinkronizálás egy az egyben kimaradt, az izgalomtól kicsit gyorsan szereltük össze... itt lesz a bibi, gondolom. :) Itt nem is remeg az a "kéz" nálunk meg mint az állat. (youtube-on)

(#1536) moli.hu válasza trichterwind (#1534) üzenetére


moli.hu
őstag

egy elem igen hamar le fog merulni, (alacsony onkisulesu) ceruzaakkut erdemes hasznalni. probaljatok ki masik elemmel, ha nem is valoszinu, hogy egy elem rossz, de ha megis, akkor orakig fogod keresni mashol a hibat, mégse talalod.

(#1537) trichterwind válasza moli.hu (#1536) üzenetére


trichterwind
csendes tag

Köszi! Nagyon sokat segítettél. este alaposan utánanéztek a dolgoknak :)

(#1540) #24334592


#24334592
törölt tag

kösz mindenkinek :R

a remote-tal én is megjártam a legelején...Nagy izgalomban csak összedugdostam és vacakolt a második remote-tal a rendszer:)

nem is tudtam, h ekkora a difi az "újratölthetős elemek" között.Párdon, akksik között...

De a százalékok se semmi...2 év utá 70%os kapacitás marad :Y

Asszem benevezek erre a motion-ös sportresortra...

(#1541) trichterwind válasza trichterwind (#1537) üzenetére


trichterwind
csendes tag

egy rettentő szőkenős hiba volt nálunk...

ROSSZUL állítottam be a szenzort és felfelé nézett (úgy állt meg stabilabban a tévé tetején... ki gondolta volna... :))))))))))
mostmár minden tökéletesen szuperál, össze van minden szinkronizálva, kényelmesen méterekről lehet játszani :))))))))

a wiiplay amúgy nem tetszik nekem annyira, kicsit csalódtam benne a wii sport resorthoz képest... :)) :))

(#1542) moli.hu válasza trichterwind (#1541) üzenetére


moli.hu
őstag

:D
(elnezest)

mondjuk nem ertem, hogy allhat ugy stabilabban, hiszen az alja joval szelesebb, mint a magassaga.

(#1543) trichterwind válasza moli.hu (#1542) üzenetére


trichterwind
csendes tag

nemtudom. valahogy így sikerült :)))

nem ragasztottuk amúgy a tévére rá, mert gondoltuk úgy mobilabb, vinni akarjuk majd erre-arra.

hát, így jártunk. de legalább nem egy szervízben röhögnek rajtam a hasukat fogva :R :W :W :W :W

(#1544) konzolsoft


konzolsoft
csendes tag

Sziasztok, eladó Wii játékok, részletek itt:
[link]

(#1545) moli.hu


moli.hu
őstag

vegre kigyujtottem mind az 5 pecsetet az island flyover-ben (wii sports resort). ha valaki rajtam kivul szenvedne vele: van egy terasz a vilagitotorony tetejen, all ott egy csavo.
amugy imadom az ilyen gyujtsd-ossze-mind jatekokat :)

(#1546) Gejike


Gejike
csendes tag

Sziasztok!

Tudna valaki nekem segíteni a Wii-m okosításában? :N Persze nem ingyen kívánom! :(
Privátba írjatok, ha esetleg igen!

Köszi előre is!
:R :R :R

Gejike

(#1547) moli.hu válasza Gejike (#1546) üzenetére


moli.hu
őstag

g@bo biztos tudja, kar, hogy o nem mondja meg privatba se'.

(#1548) #24334592


#24334592
törölt tag

na beszereztem a sport resortot, meg hozzá még egy motionplust...Alig várom, h kipróbálhassam... :))

Megvettem a Raving Rabbits 1-et is, jópofának tűnt a gugli alapján :)

remélem beválik.

A resortot szinte kijátszottam a kaufhof aljában berendezett promo standon :Y ;]

(#1549) #24334592 válasza moli.hu (#1547) üzenetére


#24334592
törölt tag

asszem nekem elárulta :P

csak túl kínai amit leírt :W

remélem előbb fejtem meg, mintsem kijön a Wii 2, vagy Wii ii :D

(#1550) tomquail


tomquail
csendes tag

Üdv! Tudna valaki ajánlani egy oldalt a pendrive-s játszáshoz a "wiihungary.hu" helyett?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.