Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1351) TazLeacher válasza mukos (#1349) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Csak egy kicsit visszább olvasva...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1352) g@bo válasza mukos (#1349) üzenetére


g@bo
nagyúr

full brick... :K

vissza lehet varázsolni, csak kicsit szopókás. manapság a softhack messze komfortosabb, és megbizhatóbb megoldás.

regisztrálj a wiihungary.hu oldalon, ott vannak mágusok, mi a teendő.

bár a piros led nekem ég, ha áramot kap. esetleg tápot nézze meg.

(#1353) g@bo


g@bo
nagyúr

megnyugtató, mennyire pörög a topik. pedig egyre több (jó) játék jön ki. :DDD

akit érdekel, a zelda okosságon kivül megjelent, egy ingyenes lehetőség is. de senkit nem ösztönzök disznóságokra....

megjegyzem, a wii szekcióban egy kollega, 3000 forinttól árul eredeti WII játékokat. :U
(ezt a lehetőséget is tessék számitásbavenni)

(#1354) Sirpi válasza g@bo (#1353) üzenetére


Sirpi
senior tag

Nekünk 3 hete van, és elég sokat játszunk vele (azért is nincs időnk írkálni :) ). Nagyon bejön a cucc, a múltkor volt nálunk party, a Rayman Raving Rabbids 2-vel nagyon jó fiú-lány csatát rendeztünk, mindenki szakadt a röhögéstől közben. A tenisz is nagy siker volt, és a Kororinpa nevű golyós játékhoz pedig odaült 2 olyan lány is, akik amúgy sose szoktak játszani (aztán 2 órán át el se másztak a géptől :D ). Szóval nagyon tuti, majd még írok!

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#1355) ManY


ManY
senior tag

hello mindenki
nekem ma mondta valaki hogy mar van olyan keszulek ami felkonvertalja a jelet
pl 480p bol 720p be
ez letezhet ? es ha van ilyen akkor mia neve?

(#1356) kisokos96


kisokos96
csendes tag

Sziasztok ha ausztráliából küldenek nekem egy wii konzol meg wii játékokat akkor egy egy itthoni wii-n működnek?

(#1357) g@bo válasza kisokos96 (#1356) üzenetére


g@bo
nagyúr

ha konzolt is küldenek, meg gépet is, akkor mi bajod? :F :DDD

valszeg gondjaid lesznek, bár nemtom hogy az ausztálok ntsc függök e, mint az usa... de ha igen akkor az itthoni játékokat nem fogja alapból kedvelni, jó lenne mellé egy ntsc rendszert is biró tv, vagy már tft. soft hack után meg mindegy, hogy mien rendszerű.

110/220v kérdés is nyitott, mien háló van náluk, talán 220 as.

(#1358) mukos


mukos
tag

A probléma megoldódott a táp szállt el!

(#1359) Gejike


Gejike
csendes tag

Sziasztok!

Wii chip-elése hogyan működik?
Hardwares vagy szoftveres megoldások léteznek erre? Vagy mindkettő?
:))

Gejike

(#1360) rudi válasza Gejike (#1359) üzenetére


rudi
nagyúr

Szia!

Ebben a fórumban az alapelvek miatt nem foglalkozunk warezhez kapcsolható tevékenyésggel, a konzol chipelése pedig ilyen. Guglizz kicsit a témában, minden kérdésedre ott van a válasz a neten.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#1361) Gejike válasza rudi (#1360) üzenetére


Gejike
csendes tag

Szia!

:W
Oké értettem! Köszi a választ!

Gejike

(#1362) g@bo válasza rudi (#1360) üzenetére


g@bo
nagyúr

:R

egyébként, lehet a fórumon új játékokat venni 3-5k között. hihetetlen, hogy egyesek 1 játékért se óhajtanak pénzt adni, csak a warez. :W

nekem megvan az összes játék amit szeretek, eredetiben, igaz, azok már rég pendrájról futnak.... gyorsabb töltés, komfortosabb, és nem kell félretenni az olvasó javitására. :DDD

(#1363) Gejike


Gejike
csendes tag

Hi All!

Wii-hez milyen wireless routert javasoltok? :B

Gejike

(#1364) ujtzjani válasza g@bo (#1362) üzenetére


ujtzjani
tag

g@bo... Hol lehet beszerezni eredeti játékot 3-5000ft között? Ki foglalkozik ezzel a fórumon? Hogy lehet elérni?

Előre is kösz...

(#1365) Sirpi válasza ujtzjani (#1364) üzenetére


Sirpi
senior tag

Itt nézz körül.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#1366) Gejike


Gejike
csendes tag

Hi all!

Még kezdő vok a dologban.
Vettem egy wiii-t. Internetre csatlakoztam vele. És a Wii- shopig jutottam el vele.
Le akartam tölteni egy internet browsert, de 500 pontba kerül.
Hogyan lehet pontokat gyűjtögetni? Azt olvastam vhol, hogy pl 576ba lehet venni x-Ft-ért.
Felvilágosítának ezekről a dolgokról?
Küszi!ö

Gejike

(#1367) rudi válasza Gejike (#1366) üzenetére


rudi
nagyúr

Valahol ott van a shopban leírva, hogy vagy hitelkártyával lehet venni (ez szerintem egyszerűbb), vagy boltban lehet venni a pontokat. Utóbbinál kapsz egy kódos kaparókártyát, annak a számát kell beírnod, hogy aktívak legyenek a pontjaid.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#1368) Gejike válasza rudi (#1367) üzenetére


Gejike
csendes tag

OK!

Köszi! :B

Esetleg még annyi, hogy nincs ilyen extra vhol a wii-ben, hogy mondjuk végigviszek egy játékot hard fokozaton és kapok érte pontot? Magyarul: csak venni lehet a pontokat?? :U

Gejike

(#1369) rudi válasza Gejike (#1368) üzenetére


rudi
nagyúr

Nem tudok ilyen extráról.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#1370) Sirpi válasza ujtzjani (#1364) üzenetére


Sirpi
senior tag

Tegnap volt egy kis időm, és benéztem egy olyan fukarféle áruházba, ahol egy nagy ládában voltak egymásra hányva wii-s lemezek. A sok gagyi mellett találtam egy gyöngyszemet, az Okami-t. 4990-ért egyből be is újitottam, ennyit bőven megér.Most ez, meg a Zelda-TP az, amit párhuzamosan fogok tolni :)

[ Szerkesztve ]

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#1371) weinmaker


weinmaker
őstag

Sziasztok!
Én is boldog wii tulaj lettem. Szeretnék segítséget kérni softmod telepítéssel kapcsolatban, mert nem akarom megcsippeltetni és szeretnék backup játékot is kipróbálni.
Tudna valaki segíteni?

Köszi!

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#1372) rudi válasza weinmaker (#1371) üzenetére


rudi
nagyúr

Szia!

Először is gratula a géphez! Másodszor viszont azt kell mondanom, hogy a backup játékok kipróbálása már túl közel keveredik a warezeléshez, amit tiltanak a fórum alapelvei. Javaslom, hogy keresgélj kicsit a guglival, elég hamar találsz majd használható infót.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#1373) weinmaker válasza rudi (#1372) üzenetére


weinmaker
őstag

A helyzet az, hogy megveszem ami tetszik, de előtte ki szeretném próbálni, mivel most is van olyan játékom amit nem is használunk.
Persze ez felfogható warezként is.
Rendben keresek a googléval.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#1375) rudi válasza weinmaker (#1373) üzenetére


rudi
nagyúr

Értelek, csak ugye be kell tartani az alapelveket, mert a kérdésedre, máris előkerülhet pár keményebb warezes post, és akkor úgyis takarítani kell majd, mert ugye az alapelv az alapelv.

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#1376) weinmaker válasza rudi (#1375) üzenetére


weinmaker
őstag

Persze! Igazad van. Közben találtam is pár dolgot a googléval, de mivel még sosem csináltam ilyet, nem nagyon merek "csak úgy" belevágni. :)
Elrontani meg végképp nem, mert a gyerekeim kinyírnak :)
Nem tudom azt szabad-e, hogy privátban kérjek segítséget?
Ha nem, akkor moderáld ki légyszi.
Köszi, és bocsi!

Üdv!

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#1377) rudi válasza weinmaker (#1376) üzenetére


rudi
nagyúr

Persze, privátban lehet.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#1378) weinmaker


weinmaker
őstag

Amúgy nagyon tetszik a gép mindenkinek, pedig előtte többen próbáltak lebeszélni róla, hogy rossz a grafika, meg kezelhetetlen. A 3 éves kisfiam úgy nyomatja, hogy csak na, és amit többen írtak is, ahogy visszaolvasta még a feleségemet is totál lekötötte, pedig őt az ilyen egyáltalán nem érdekli :)

Remélem a problematikámat is sikerül megoldani és akkor nagyon boldog leszek :D

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#1379) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Mi van itt? Megszaladta a ló? Nem nézek be fél évre és máris van 10 hsz? :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1380) g@bo


g@bo
nagyúr

ja, közkedvelt a gép..... :DDD mondjuk, én el nem adnám, de kb 2 hete, be se kapcsoltam... nincs idő. szép magyar valóság, meló, alvás, meló csekk, meló, alvás.

hurrá.

(#1381) Gejike válasza g@bo (#1380) üzenetére


Gejike
csendes tag

Csatlakozom! :K

Gejike

(#1382) rudi válasza g@bo (#1380) üzenetére


rudi
nagyúr

Meg ugye nyár van, és ha éppen nem esik lehet menni kifelé valódi sportolni meg egymást kergetni élőben :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#1383) TazLeacher válasza rudi (#1382) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Itt esik...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1384) rudi válasza TazLeacher (#1383) üzenetére


rudi
nagyúr

Itt is esett, de már nem. Minden nap esik - majdnem,

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#1385) TazLeacher válasza rudi (#1384) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Tudod, Medárd...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1386) inyuska


inyuska
tag

Üdv
An error has occurred. Press the EJECT Button, remove the game disc, and turn the power
Ezzel a hibaüzenettel találkozott már valaki?

(#1387) bLaCkDoGoNe válasza inyuska (#1386) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Jahm, softmoddolt gépnél jött elő valószínűleg, igaz? Keresgélj Google-lal egy kicsit, sajna a fórumon ilyen segítséget nem tudunk nyújtani. Mindenesetre megoldható a probléma.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1388) inyuska válasza bLaCkDoGoNe (#1387) üzenetére


inyuska
tag

Igen moddolt a gép.Elindulnak a játékok de egy idő után jön az üzenet aztán annyi.Arra gondoltam hogy talán koszos a gép mert elég fura hangot ad lemezolvasáskor.

(#1389) g@bo


g@bo
nagyúr

bár nem ide tartozik, úgyis lusták vagytok keresni.....

bontatlan mysims, medal of honor heroes2, és battalion wars eladó.

új classic controller szintén. :B

(#1390) inyuska


inyuska
tag

Csipp ment tönkre amit pótolnak 5k ért.Még nem is nagy befektetés. :U

(#1391) g@bo válasza g@bo (#1389) üzenetére


g@bo
nagyúr

nincs túl nagy keletje az eredeti holmiknak. :O szégyen.

(#1392) Sirpi válasza g@bo (#1391) üzenetére


Sirpi
senior tag

2 hónapos és 3 napos a wiin-nk és 7 eredeti játéknál tartunk (nem eredeti meg értelemszerűen nincs). De idén még úgy 3-at szeretnénk venni.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#1393) g@bo válasza Sirpi (#1392) üzenetére


g@bo
nagyúr

olcsóé adom.... nem bolti ár.

(#1394) g@bo


g@bo
nagyúr

bontatlan mysims (3k), medal of honor heroes2 (4k), és battalion wars (6k) eladó.

új classic controller szintén ( 4k)

:U

(#1395) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

sziasztok!

egy kicsit el vagyok tévedve wii téren. ez úgy van h van 2 féle, egy drágább és egy olcsóbb? az olcsóbbon mennek a baseball golf és hasonló játékok a legóemberekkel, a drágábbon pedig a pro játékok mint cod, madden fifa stb stb?

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#1396) 9766267 válasza kovacsroli (#1395) üzenetére


9766267
csendes tag

Nem! egyenlőre csak 1 fajta wii van és azzal megy minden wii-s játék. :K

(#1397) kovacsroli válasza 9766267 (#1396) üzenetére


kovacsroli
senior tag

oké köszi :R

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#1398) phpmoli válasza Gejike (#1366) üzenetére


phpmoli
tag

ha regisztralod a wii-d a clubnintendo oldalon, kapsz csillagot, amit bevalthatsz pontra (amit hasznalhatsz penzkent :D ). en igy toltottem le az opera-t.

(#1399) phpmoli válasza TazLeacher (#1310) üzenetére


phpmoli
tag

ha zavaroan meleg, kapcsold ki a wiiconnect24-et

(#1400) Bogre


Bogre
tag

Már én is wii tulajdonos lettem!!!
Nagyon jóó!!! :DD

Ne felejtsetek el pirospontozni! WII , PS3 Fan

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.