Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4501) Szabi® válasza l.skywalker (#4499) üzenetére


Szabi®
addikt

Abban meg, de a God of Warból 2021-ig számolva majdnem 20 milliót eladtak, ez azt jelenti majdnem a Zelda Breath of The Wild eladásait hozta. (amiből 24 millió kelt el)
És mennyi lehet ez a szám, ha nincs a használt piac ...

#4498 Fizzie Ps4-nél ezen a listán nincs ,pedig biztos volt Cod eladás is.

(#4502) ρσгτσ válasza Szabi® (#4501) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Ez a lista nem egészen stimmel. Vagy másról szól. Eleve a Fifa sincs benne, aminek azért bőven ott a helye. Nem beszélve a mikrotranzakciókról.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#4503) Szabi® válasza ρσгτσ (#4502) üzenetére


Szabi®
addikt

Halvány lila ..... sincs. Nem tudom ki csinálja, írja, vagy szerkeszti. Egy-két játék eladást megnéztem máshol is, itt még kevesebb is van írva egy-egy címhez.

(#4504) NyMRooD válasza ρσгτσ (#4500) üzenetére


NyMRooD
őstag

Meg ugye várják a Sony reakcióját/válaszát.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#4505) ρσгτσ válasza Szabi® (#4503) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Konzolos Fifa eladásoknál (digitális/fizikai) általában egyharmada és fele között van az aktuális Fifa rész eladása PS4 -en. Inkább utóbbihoz közelebb, de volt ez több is. Illetve ezzel kiegészült a PS5 verzió is. A többi az Xbox/Nintendo verzió.

Most nem nagyon van időm utánanézni, de elég fura lenne, ha egy Fifa -ból ennyire kevés fogyna.

Szerk.:
Bár ugye itt megint érdemes megemlíteni azt is, hogy ez IS egy mikrotranzakció király játék.

Egy CoD vagy Fifa multi akkor rengeteg pénzt termel, ha kb. semmit nem csinálnak a játékkal.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#4506) l.skywalker válasza Szabi® (#4501) üzenetére


l.skywalker
félisten

Furcsa lista. De a CoD-ok nem értékálló termékek, ahogy a FIFA sem. Évente jön ki új rész és éves eladásokat nézve jól telejsítenek. Én a PS Blog-ot olvasom és onnan az jött le nekem, hogy a CoD széria az egyik legtöbbet letöltött cím évente - épp az aktuális:
2021
2020
2019
2018
2017

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4507) pzstm


pzstm
titán

érdekes párhuzam:

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4508) hombre[EU] válasza ProEvoFan (#4490) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ez még messze van a monopoltól, de ez szerintem sem jó irány,hogy elkezdenek versenyezni és szépen felvásárolgatják a nagy multiplatform kiadókat...aztán ez a két hüle (ms,sony) a saját akaratát nyomja le az emberek torkán.

Life, Uh, Finds A Way

(#4509) l.skywalker válasza hombre[EU] (#4508) üzenetére


l.skywalker
félisten

A Sony esetében ettől nem tartok, legalábbis ami eddig volt. Az Xbox esetében nem tudjuk mit fog ez jelenteni, hiszen hiába a sok múltbeli fiaskó, azok még mondhatni a jelen vezetés előtt zajlottak. Az új exkluzívok még nem jelentek meg, majd azután lehet pálcát törni felettük. Ha véletlen ott is szépen alakulnak a dolgok, akkor nem volt annyira rossz a helyzet és akkor maradhat nekünk az Ubi meg az EA akiket szidunk :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4510) hombre[EU] válasza l.skywalker (#4509) üzenetére


hombre[EU]
veterán

következō az EA (ugyanaz a szitu, egyre mélyebbre süllyednek), hogy ki viszi el majd kiderül...de egyikükben sem érzem az "erōt",hogy normálisan lemendzseljenek ekkora kiadókat. ilyen helyzetekben többet ér, ha bukik a vezetōség és mások újraépítik a céget.

Life, Uh, Finds A Way

(#4511) Wesder válasza hombre[EU] (#4510) üzenetére


Wesder
félisten

Én azt mondom, hogy az EA inkàbb kerüljön be a Sony alà, és tegyék rendbe, minthogy tovàbb működjön így, ahogy van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4512) hombre[EU] válasza Wesder (#4511) üzenetére


hombre[EU]
veterán

pont azt írtam,hogy szerintem nem biztos,hogy ez mūködne. az ea egy tucat stúdió több ezer fejlesztōvel, kb akkora mint a playstation studios. erre alapból nem lehet felkészülve a cég és ez nem az egyik napról a másikra megy (hasonló minōségū management,mint a ps studiosnál).
a másik a b) opció (ami valószínū a micronál is lesz), hogy minden marad a régiben, max egy kottick repül, és csak a befektetōk változnak. ez módszer egy ea-nél,ami belülrōl rohad, nem sok változást fog elhozni.
ezzel csak azt akarom mondani,hogy nekünk lehet jobb lenne, ha hagynák a kiadót megbukni és màsok egy új hozzààllásal vezetnék tovább,minthogy kitömjük pénzzel azokat akik már egyszer elqrták

Life, Uh, Finds A Way

(#4513) l.skywalker válasza hombre[EU] (#4510) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az Acti/Bliz eladásához kellett, hogy ekkora legyen a botrány és kellett, hogy Kotic kitalálja ezt a vészmegoldást, hogy akár el is adhatják a céget. Az EA szar, de nincs olyan botrány, ami ne csak a játékaikat illetné. És egyébként divat most a BF2042-t ekézni, de ez ugyanaz a kerék, amiben taposunk most már több mint 5 éve. Megjelenik a "legjobban várt játék" és 1 évig okádék. Én csak 6 éve játszok, de mikor "bekerültem" az azt követő 1-2 évben jelent meg pl. a Division és a Wildlands. Megjelenésig mindenki odáig volt, megjelenés után egy évig utálták a játékokat. Én akkor vettem meg és teljesen jók voltak már. És ugyanezt lehetne sorolni sorban a legtöbb nagyon várt játékra. Mondhatni, az EA csak a már megszokottat követi.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4514) ProEvoFan válasza Wesder (#4511) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Most hogy ez a helyzet keletkezett, a sony helyében behuznám a TakeTwo/EA párost és helyre állna az egyensúly. Persze nem fogják. Majd az MS jövőre.

(#4515) Wesder válasza ProEvoFan (#4514) üzenetére


Wesder
félisten

T2-t biztos nem, mert nem eladó, illetve EA sem akarja eladni magàt. Az EA amúgy mehetne és akkor az Xbox a CoD konzol, PS meg a FIFA konzol.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4516) Wesder válasza ProEvoFan (#4514) üzenetére


Wesder
félisten

Egyébként meg ezzel a 77mrd$ (Bethesda+ABK) befektetéssel lesz meg az egtensúly.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4517) ProEvoFan válasza Wesder (#4516) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ha a jövőben az MS nem vesz meg már senkit, akkor talán.
Rengeteg stúdió van a kezükben.
A generáció felétől özönleni fognak a Xbox saját belsős játékai.Figyeld meg, jövő karácsonykor már a ps5öt is lefogja hagyni gépeladásokban.
Remélem a kiskapus gpu előfizetés nem mostanában lesz bezárva... 2024. Január. 18.ig van előfizetésem.

[ Szerkesztve ]

(#4518) Wesder válasza ProEvoFan (#4517) üzenetére


Wesder
félisten

Nem fogja lehagyni. Attól hogy az ABK az MS-hez kerül, a Sony még nagyon is jó évet fog zàrni a GFW/GT7/GWR trióval. Egyelőre még mindig ott tartunk hogy PS-re nagyobb a kereslet és gépet is többet tudnak gyàrtani.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4519) Szabi® válasza ProEvoFan (#4517) üzenetére


Szabi®
addikt

Megkérdezhetem miért számít ez, ha van mindkét konzolod ? :) Csak te jársz jól.

(#4520) Wesder válasza Szabi® (#4519) üzenetére


Wesder
félisten

Fél hogy 1-2 gen múlva nem lesz Playstation. Teljesen megalapozatlan félelmek ezek szvsz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4521) Wesder


Wesder
félisten

Lesz CoD. #Nopara.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4522) zkxdn válasza Wesder (#4516) üzenetére


zkxdn
őstag

Ahogy előttem írták HA nem lesz több kiadó vásárlás, akkor kb igen. Kiscsapatokat még mindketten simán vásárolhatnak plusz saját stúdiót is lehet felhúzni.

Fizzie#4521 _ Na de lesz COD a 'Spartacus'ban? ;]

[ Szerkesztve ]

(#4523) Szabi® válasza Wesder (#4520) üzenetére


Szabi®
addikt

Pontosan, az xbox is mit ki nem bírt már a kezdetek óta, szinte bármit átvészeltek. Nintendónál is volt gyenge széria, GameCube, Wii U, de a szekér megy előre ... Ezek a "játékosok" el csak úgy nem tűnnek már.

[ Szerkesztve ]

(#4524) F-ECT$ válasza ProEvoFan (#4517) üzenetére


F-ECT$
titán

Lehet hogy valamikor lehagyja, de az nem 1.5 év múlva lesz.

Dive ever, work never.

(#4525) ImACeltic válasza Wesder (#4521) üzenetére


ImACeltic
őstag

Nem tudom itt hány CoD-os, Diablós meg Warcraftos van, de engem ez az Activision Blizzard felvásárlás nagyon nem érint. :D

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#4526) oriic válasza Wesder (#4521) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Oké, oké, de Game Pass-be jön Day1? ;]

Live-Die-Respawn

(#4527) ρσгτσ válasza Wesder (#4515) üzenetére


ρσгτσ
őstag

EA -nek amúgy sem tenne jót a day 1 Game Pass. Nem véletlenül nem kerül be a Fifa az elején az EA Play -be sem.

Amellett, hogy talicskával tolják haza a mikrotranzakciós bevételeket, azért az eladás sem mindegy. Fifa -t pedig az UT miatt vásárolják meg az emberek már előre vagy az elején, hogy ne legyen lemaradás.

Szóval az egy érdekes történet lenne, ha a Microsoft megvenné az EA -t. Inkább vegye meg a Sony (már ha egyszer eladják...), és rakja rendbe az egész bandát.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#4528) Wesder válasza ρσгτσ (#4527) üzenetére


Wesder
félisten

De hàt nem mondtam olyat, hogy MS megvehetné az EA-t.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4529) ρσгτσ válasza Wesder (#4528) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Tudom. :D A te hozzászólásoddal egyetértve írtam.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#4530) opr válasza ρσгτσ (#4527) üzenetére


opr
veterán

Szerintem egy EA-be a SONY-nak is beletorne a bicskaja. Annyira mas a kultura, hogy kb ugy lehetne megoldani, hogy team lead felett kb mindenki repul azonnal, aztan azokat sajat emberre lehet cserelni, es akkor bo 5 ev alatt talan sikerulhet rendet rakni. Talan. A hatalmas kerdes az, hogy honnan a francbol szedne a SONY annyi vezetot, akire ilyet ra lehet bizni. Azert nagy kerdes, mert az EA kb akkora, mint most a teljes PS studios, de lehet meg nagyobb is. Es mig az MS-nel van annyi penz, hogy egy ilyet akkor is tul tudjon elni, ha az elso harom probalkozas is befuccsol es 15 evig szivnak vele, addig ugyanez a SONY-ra nem feltetlen igaz.

Nameg ez elvileg ugyis csak egy erosen elmeleti cseveges, kizartnak tartom, hogy elado legyen az EA, meg azt is, hogy ha megis elado, egyaltalan lenne eleg penze akar az MS-nek (ket ekkora vasarlas utan csak leallnak tan, meg ha penz van is, ember lassan ott se lesz eleg, hogy rendesen integralva legyenek), akar a SONY-nak. :)

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#4531) ρσгτσ válasza opr (#4530) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Jah persze, teljesen elméleti téma. Nem is igazán hiszem, hogy mostanában bárki is behúzná az EA -t. Ahhoz komolyabb helyzet kellene. Pl. lényeges, játékhoz kapcsolódó licenszek elvesztése. Mondjuk egy Fifa -nál.

Csak az UT 1.5 milliárdot hozott nekik 2020 -ban. 21 -es adat meg majd nemsokára. Ebben ugye nincsenek benne a játékeladások és egyebek. Szóval ilyet tuti megérezne.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#4532) _drk válasza opr (#4530) üzenetére


_drk
őstag

Hát jah, ezek a nagy cégek azért nem szoktak eladóak lenni, csak ha már nagyon borul a bili.
Activison-nál is ki tudja mik mentek még a háttérbe, mekkora szar viharra számíthattak rövid időn belül.

(#4533) opr válasza _drk (#4532) üzenetére


opr
veterán

Igen, 99%, hogy az Activisiont se adták volna el, ha nem jön ez a folyamatos botrány-halom. Őszintén szólva ebben engem az lep meg legjobban, hogy még így is ilyen sokat ért, én olyan 40mrd körülre tippeltem volna, de csak a cod+wow+star craft miatt. De lehet úgy volt vele az MS, hogy itt a lehetőség, ilyen többet nem lesz, hogy már félig halott, de még rohadt sokat érnek a címek, úgyhogy gyorsan lecsapott rá.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#4534) ρσгτσ válasza opr (#4533) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Lehet az sem volt véletlen. Hosszú ideje tartó problémák voltak náluk, ami éppen "most" került nyilvánosság elé. Ahhoz képest pedig elég gyorsan jött a felvásárlás. Vagyis az átvilágítás, majd maga a megyezés, ami egyébként több hónapig tart. Már maga a szerződés is.

Jópár közép-, és magasabb pozícióban lévő vezetőtől is megszabadultak. Nem áll szándékomban összeesküvés elméletet gyártani, csak érdekes egybeesés. A problémák valósak, és elég komolyak voltak A/B -nél.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#4535) opr válasza ρσгτσ (#4534) üzenetére


opr
veterán

Tehát azt mondod, hogy nem mondod, hogy az MS húzott egy Nokiat, mert nem mondod, de ha kinyitjuk az elménket, azért simán el lehet képzelni, hogy az MS húzott egy Nokiat? :DDD ;]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#4536) ρσгτσ válasza opr (#4535) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nokia -t mégegyszer ne húzzon, de bármi lehetséges. :D Nem lenne rossz, ha ez esetben találkozna a megvalósítás az igényekkel. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#4537) Wesder


Wesder
félisten

Szerintem a Sony ebben a generàcióban màr arra akart jàtszani, hogy a Microsoft legkésöbb a generàció végén lerakja a controllert és àtmegy Sega 2.0-ba, vagy legrosszabb esetben a csapatoktól, és IP-któl is megszabadul. Ezt a sok timed szerződés miatt gondolom. Nagyon ràfeküdtek erre. FF7R mai napig nincs, Forspoken 2 éves, Kena 1év minimum, Pragmata is talàn PS-en lesz timed. Még a Starfield-et is le akartàk foglalni. Egy Xbox One generàció utàn ezek a lépések tényleg màr az utolsók lettek volna, csak senki sem szàmított arra hogy 77mrd$-t majd beletolnak a generàció elején. Ha jól tudom a One éra elején a befektetők azt akartàk hogy kukàzva legyen az egész Xbox üzletàg.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4538) NyMRooD válasza Wesder (#4537) üzenetére


NyMRooD
őstag

Sőt egy felfegyverzett aibo-t is visszaküldtek a múltba, hogy ölje meg Bill Gates mamáját, csak elszúrta. :DD

A Sok timed-el valószínűleg már az MS felvásárlásokra reagáltak azt, hogy az MS keresi a potenciálisan felvásárolható cégeket valószínűleg a Sony azóta tudja, hogy a redmondiak elkezdtek házalni és tippre ez fordítva is igaz (mármint, hogy nagyvonalakban az MS is ismeri a Sony terveit).

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#4539) Wesder válasza NyMRooD (#4538) üzenetére


Wesder
félisten

AA csapatokra lehet timeddel reagàlni persze, csak a Sony ezt felhúzta 11-re. 2 év timed ex jàtékok? Ki az akit 2 év utàn bàrkit is érdekelne bàrmelyik jàték màsik platformon?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4540) NyMRooD válasza Wesder (#4539) üzenetére


NyMRooD
őstag

A GoW elég jól fogadták PC-n, a többi Sony ex-el együtt, de a Halo PC-s eljövetelére sem volt panasz és még biztos lehet sorolni (pl előző genes remasterek is ilyenek, ott sem csak AAA van)

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#4541) Wesder válasza NyMRooD (#4540) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor pontosítok. Console ex címmel ki jàtszana 2 év utàn? Nyílvàn màr csak azok aki nem akarnak 2 konzolt, és PC-n sem szeretnének jàtszani.

Mindenesetre én úgy érzem hogy a Zenimax+ABK vétel elött az Xboxnak ez lett volna az utolsó konzolja. Most szerintem legkésöbb 2035-ig (az kb a következő gen vége) zöldbe kell rakni az excelben ezeket a tételeket.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4542) opr válasza Wesder (#4541) üzenetére


opr
veterán

Én simán. Ha tudnám, hogy minden jön mindkettőre, csak ez-az az egyiken vagy a másikon két évvel hamarabb jön, le se szarnám, biztos nem lenne, csak az egyik konzol. Legalább aki később kapja, nem egy játszhatatlan bughalom fost kap, hanem egy kész játékot. Én úgyis annak a híve vagyok, hogy játékért akkor jár pénz, amikor kész van. Ezért nincs még meg a cyberpunk sem, mert azzal is úgy vagyok, hogy legyen belőle tisztességes nextgen verzió, meg utána annyi patch, amennyi kell, hogy élvezhető legyen, és már nyílik is a tárcám. Addig meg le se szarom, van backlog bőven.
Az is igaz, hogy én elsősorban nem multi címekkel játszok, a single meg jöhet bármikor, nem romlik meg, nem jár le a szavatossága pár hónap alatt. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#4543) NyMRooD válasza opr (#4542) üzenetére


NyMRooD
őstag

+1

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#4544) Szabi® válasza opr (#4542) üzenetére


Szabi®
addikt

Sajnos köszönő viszonyban sincs az az igazsággal, hogy sok háztartásban két konzol van, ne adj isten 3+ pc.
Akkor az előző generációban sem lett volna akkora kontraszt az eladási számok közt, hisz ha sokaknak van mindenből, akkor ezt a számok is tükröznék ...
Így hogy te is állást foglalsz az egyik mellet, és kompromisszumot kötsz, ez a gyakoribb inkább.
Egyébként amit Fizzie ír az valid. Pc-n hatalmas sikere lett a God of Warnak, csak sajnos az esetek túlnyomó részében nem azért, mert megvásárolták. Január 14-én megjelent, mára rogynak a t@rrent oldalak, mert azonnal feltörték. Ennek fényében nem igazán reprezentatív, hogy minek örülnek pc-n, mert ott addig örülnek, amíg letudják tölteni. 20 ezerért is örülnének neki ? :)

(#4545) consono válasza Szabi® (#4544) üzenetére


consono
nagyúr

Az eladási számokból majd kiderül. Nem mindenhol a torrent letöltések számban mérik a sikert...

"In God we trust. All others must bring data"

(#4546) Wesder válasza Szabi® (#4544) üzenetére


Wesder
félisten

Én timed ex jàtékokról beszéltem, amik egyszerre vannak PC-re meg valamelyik konzolra. MS-nél ezek kb 3-6 hónap max 12, Sony-nàl viszont 1-2 év, vagy akàr még több.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4547) opr válasza Szabi® (#4544) üzenetére


opr
veterán

Én soha nem is állítottam olyat, hogy egy átlagos háztartásban több, aktuális generációs konzol van. Legjobb esetben is egy, meg valami olcsó laptop. Bármi, ami e fölött van, már minimum enthusiast. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#4548) ρσгτσ válasza opr (#4547) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Gondolkoztam én is, hogy beszerzek egy PS5 -öt, de a világ összes szabadideje kellene az összes konzolhoz. Plusz elsősorban amúgy is olyan címek érdekelnek, ami legalább 2 márkán biztos meg van. Szóval túl sok értelme nem lenne.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#4549) opr válasza ρσгτσ (#4548) üzenetére


opr
veterán

Nekem egyelőre ps5 van, de szerintem pár év múlva lesz egy xsx is, amikor már ömlik arra is a jobbnál jobb játék pár havonta. Nameg a halot még mindig pótolni kéne. :D

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#4550) ρσгτσ válasza opr (#4549) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én akkor tuti vennék PS5 -öt, ha megoldanák néhány régebbi játékkal a kompatibilitást. Elsősorban a GT részeket az elejétől.

Most PS2 + FMCB lefedi a sorozatot a 4. részig. Vagy egy ritka, első szériás PS3 hozza az összes eddigi részt. Kivéve a most érkező 7 -et.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.